Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 10:41   #4981
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
Wojtusia to wybierasz sukienkę razem z TZ-tem? Nie boisz się przesądów Prawdę mówiąc, też bym mojego wzięła, bo siostra nie ma czasu a innym nie wierzę
Tak, bo przede wszystkim chcę się jemu podobać, i jakos on mnie najlepiej zna i wie co mi pasuje.

Przesądna nie jestem. Jak ktoś ma być szczęśliwy to będzie nie zależnie od przesądów. A poza tym kiedyś przekonało mnie to, jak ksiądz mówił, że jak ktoś wierzy w przesądy, to po co mu slub koscielny, bo jest to sprzeczne z przykazaniami. Owszem czasami tam odpukam w niemalowane nie wiem po co, ale zdarza sie.

Ale nie uciekam od czarnych kotów, nie łapie sie za guziki jak widze kominiarza, wracam do domu jak czegos zapomniałam. I na brak szczescia nie narzekam. Najgorzej jest tak jak ktos sobie tak wmówi, ze to wszystko prawda te przesądy i wtedy już w takiej pułapce jest, bo zawsze musi przestrzegac tych przesądów, bo jak nie, to nieszczescie murowane
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 10:56   #4982
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Wojtusiu zgadzam się z Tobą w 100%
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 11:00   #4983
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Wojtusia, baaaaardzo ładna sukienka
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 11:00   #4984
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cieszę się
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:21   #4985
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

To się nazywa zdrowe podejście do przesądów Pomyślcie dziewczyny co by było, gdyby każda Panna Młoda w tym szczególnym dniu nie myślała o niczym innym, tylko "czy na pewno włożył pieniążek do buta?" lub tego typu rzeczach
sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:46   #4986
Anet2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
GG do Anet2007
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej, mam pytanie, czy któraś z Was wie czy dzisiaj jest gdzieś nauka 6??? Z góry dzięki za odpowiedź
Anet2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 15:16   #4987
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez rudalbn Pokaż wiadomość
brunetka jeśli potrzebujesz pomocy z matematyki to ja też studiuję na PL i matme mam już za sobą także jeśli będe coś pamiętać jeszcze to mogę pomóc - na jakim kierunku jesteś?
A co do sali w kasynie policyjnym to ja też dolna sala
Oj strasznie bym ci prosila o pomoc mam rozbojnika i nei wiem co robic zawsze mialam 5 a teraz nawet 3 nei mam jestem zalamana
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 15:40   #4988
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez kasiakkk Pokaż wiadomość
dziewczyny jeszcze jedno mnie zastanawia. Niektóre piszą, że płaca za obraczki 400zł, inne 200zł. Spora róznica. Czy cena wpływa jakoś na ich jakość czy trwałość bo nie znam sie na tych sprawach
Moim zadaniem z tego co zauwazylam to im droższa obrączka to bym grubsza i cięższa a tym samym chyba trwalsza (srednio to ok 800zł-900zł) za parea tak na marginesie nigdzie nie widziałam obrączek za 400zł tym radziej za 200 gdzie sa takie sklepy
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 15:46   #4989
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Nie było jeszcze tematu fryzur
Wklejam kilka propozycji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura 6a.jpg (56,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 6b.jpg (53,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 6c.jpg (53,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 7a.jpg (56,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 7b.jpg (54,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 7c.jpg (53,2 KB, 14 załadowań)
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 15:49   #4990
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
Jesli ktoś ogląda sie za obraczkami to polecam sklep na świętodusiej (chyba dawna mrówka), ceny mają raczej przystępne skoro obczaczki które wcześniej sobie upatrzyliśmym kosztyją ok 200zł mniej
wiolka juz zauważyłam to ten Twój wcześniejszy post przeczytałam wcześniej na szybko i nieuwaznie, stąd ta moja refleksja (przeoczyłam mniej)
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 15:50   #4991
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

I jeszcze:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura 8a.jpg (48,7 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 8b.jpg (49,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 8c.jpg (51,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 1.jpg (10,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 2.jpg (9,3 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 3.jpg (10,6 KB, 5 załadowań)
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 15:55   #4992
Frecia_28
Zadomowienie
 
Avatar Frecia_28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łęczna/Warszawa
Wiadomości: 1 397
GG do Frecia_28
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Mi osobiście podoba się propozycja nr 1 , 2 i ostatnia.
I ostatnie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura 4.jpg (30,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura 5.jpg (38,2 KB, 11 załadowań)
Frecia_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 17:13   #4993
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez wiolkaslonko Pokaż wiadomość
Moim zadaniem z tego co zauwazylam to im droższa obrączka to bym grubsza i cięższa a tym samym chyba trwalsza (srednio to ok 800zł-900zł) za parea tak na marginesie nigdzie nie widziałam obrączek za 400zł tym radziej za 200 gdzie sa takie sklepy
moje są za ok 450 - chociaż nie pamiętam dokładnie
ale to naprawdę najprostszy wzór, wiem, że nie każdemu się podoba - mnie akurat tak
w internecie, na przykład na allegro można kupić obrączki za jakieś 250 zł, w każdym razie mniej niż 300 zł, wg mnie jest to jednak ryzykowne, jeśli nie spodoba ci się jakość wykonania (a czytałam takie komentarze u sprzedających), to trudno zareklamować, poza tym jubiler dokładnie zmierzy rozmiar i doradzi
ja byłam zachwycona obsługą w tym sklepiku na Lubartowskiej, na górze idąc od bramy krakowskiej, dostałam zniżkę - zupełnie niespodziewanie (może dlatego, że pan rozpoznał pierścionek zaręczynowy zamawiany u nich - chyba ze 3 lata temu, więc pamięć niezła ), grawerowanie w cenie obrączek (nie wiem, być może to standard i gdzie indziej), dostaliśmy informację SMS-em, że obrączki są gotowe i do odebrania
w każdym razie podobało mi się to, jak zostaliśmy obsłużeni i oczywiście obrączki tez były bez zastrzeżeń
ale się rozpisałam
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 17:31   #4994
sija
Zadomowienie
 
Avatar sija
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 189
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
moje są za ok 450 - chociaż nie pamiętam dokładnie
ale to naprawdę najprostszy wzór, wiem, że nie każdemu się podoba - mnie akurat tak
w internecie, na przykład na allegro można kupić obrączki za jakieś 250 zł, w każdym razie mniej niż 300 zł, wg mnie jest to jednak ryzykowne, jeśli nie spodoba ci się jakość wykonania (a czytałam takie komentarze u sprzedających), to trudno zareklamować, poza tym jubiler dokładnie zmierzy rozmiar i doradzi
Masz rację, zamawianie na allegro może być ryzykowne, chociaż ceny kuszą. Ja na początku miałam wrażenie, że lekko przepłaciliśmy za obrączki, ale jak się zastanowiłam, to doszłam do wniosku, że one są na prawdę śliczne, no i nie miałam żadnych zastrzeżeń do tych, które oglądaliśmy u jubilera solidnie zrobione, nie jakieś cienkie paseczki.
sija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 17:49   #4995
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dokładnie - na allegro na zdjęciu wszystkie są piękne - a co potem przychodzi? Właściwie nigdy jeszcze nie miałam problemów z zakupami na allegro, ale przy obrączkach naczytałam się trochę negatywnych komentarzy...
Poza tym porównywałam ceny obrączek takich, jakie sobie upatrzyliśmy, w różnych sklepach w Lublinie i wszędzie orientacyjna cena była podobna, a ostateczna uzależniona zawsze od finalnej wagi obrączek.
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 19:41   #4996
wiolkaslonko
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 736
GG do wiolkaslonko
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
moje są za ok 450 - chociaż nie pamiętam dokładnie
ale to naprawdę najprostszy wzór, wiem, że nie każdemu się podoba - mnie akurat tak
w internecie, na przykład na allegro można kupić obrączki za jakieś 250 zł, w każdym razie mniej niż 300 zł, wg mnie jest to jednak ryzykowne, jeśli nie spodoba ci się jakość wykonania (a czytałam takie komentarze u sprzedających), to trudno zareklamować, poza tym jubiler dokładnie zmierzy rozmiar i doradzi
ja byłam zachwycona obsługą w tym sklepiku na Lubartowskiej, na górze idąc od bramy krakowskiej, dostałam zniżkę - zupełnie niespodziewanie (może dlatego, że pan rozpoznał pierścionek zaręczynowy zamawiany u nich - chyba ze 3 lata temu, więc pamięć niezła ), grawerowanie w cenie obrączek (nie wiem, być może to standard i gdzie indziej), dostaliśmy informację SMS-em, że obrączki są gotowe i do odebrania
w każdym razie podobało mi się to, jak zostaliśmy obsłużeni i oczywiście obrączki tez były bez zastrzeżeń
ale się rozpisałam
Musze w takim razie zajrzec od tego sklepiku na Lubartowskiej, dzięki bardzo . A co do allegro to robie tam bardzo często zakupy i sprzedaję też ale obraczek bym nie kupiła a to dlatego ze wydaje mi sie ze jednak jak sie coś przymierzy to wygląda zupełnie inaczej i oczywiście nie zawsze na +
wiolkaslonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:22   #4997
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

mam w takim razie obrączki, salę, grajka weselnego (od dzisiaj)
i teraz reszta...
acha i termin 14.07. wygrawerowany na obrączkach, wiec raczej wolałabym nie zmieniać
teraz prośba gorąca - będę chyba po mału ruszać po kieckę, wołałabym wypożyczyć, bo i mam nadzieję, taniej, i mieszkanko małe i nie miałabym co z nią zrobić potem... wiec na szycie będę się decydować w ostateczności
wiem już, że Amanda na Wyszyńskiego została tu wspomniana, a czy jest jeszcze jakaś wypożyczalnia, którą możecie polecić, drogie wizażanki?
Reginę chyba odpuszczę, bo tam już wszystko pewnie do września zabukowane
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:24   #4998
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Jolinek Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie tak sobie siedzę i myślę, że te z nas które do nas dochodzą to dopiero mają do przeczytania ! AŻ 152 STRONY Ja jak zaczynałam to było ich około 80!!! I wtedy to to już było dużo A co mówić teraz! Mało jest wątków które mają aż tyle stron. W końcu co Lubelskie Panny Młode to Lubelskie

Pozdrawiam i miłej nocki życzę
Teraz jest już więcej stroniczek. Strasznie chciałam przeczytać je wszystkie, ale cierpię na chroniczny brak czasu (głównie przez fakt iż mam nową pracę, która mnie straszelnie absorbuje i tyle mam do nauczenia...) więc nie mam możliwości ogarnąć tego sporego już archiwum. Więc jakbyście były tak dobre i na PW wysłały mi namiary jakie posiadacie na kamerzystów, fotografów, orkiestrę, "bukieciarki" i kwiaciarnie, krawcowe i wszystko inne, to byłabym wdzięczna. Wiem, że jest to gdzieś tam na dalszych stronach ale ja naprawdę nie mam kiedy tego przeczytać. Te "nowe" czytam na bieżąco, a przynajmniej staram się
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:33   #4999
Brzuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez k&m Pokaż wiadomość
APEL DO WSZYSTKICH LUBELSKICH PANIEN MŁODYCH!!!!

1.NAPISZCIE DATE ŚLUBU I KOŚCIÓŁ
2. STWORZYMY WSPÓLNĄ LISTĘ I MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE NIEKTÓRE Z NAS MAJĄ ŚLUB TEGO SAMEGO DNIA W TYM SAMYM KOSCIELE
3. FAJNIE BY BYŁO I
CO WY DZIEWCZYNKI NA TO?
Tak jak już pisałam - 7 lipca 2007 o godz. 19:20 kościół pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku
Brzuszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 20:36   #5000
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
teraz prośba gorąca - będę chyba po mału ruszać po kieckę, wołałabym wypożyczyć, bo i mam nadzieję, taniej, i mieszkanko małe i nie miałabym co z nią zrobić potem... wiec na szycie będę się decydować w ostateczności
wiem już, że Amanda na Wyszyńskiego została tu wspomniana, a czy jest jeszcze jakaś wypożyczalnia, którą możecie polecić, drogie wizażanki?
Reginę chyba odpuszczę, bo tam już wszystko pewnie do września zabukowane

Ja byłam dzisiaj na Głowackiego w wypożyczalni. Wybór raczej marny była, ale Pani powiedziała, że pod koniec stycznia będą jakieś nowe. Koszt chyba 450 zł za wypożyczenie.

Natomiast na Nowowiejskiego wybór nawet spory, ale drogo wypożyczenie chcą, bo 60 % wartości sukni (oni też tam szyją na zamówienie) czyli średnio jak pytałam to wychodzi 900 zł za wypożyczenie. Dużo wg mnie. za wypożyczenie.

Nie wiem natomiast jak na Narutowicza sie sytuacja przedstawia w wypożyczalniach jak cenowo i w ogóle. Któras wizazanka tu chyba pisała cos o Narutowicza.
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 20:39   #5001
kami5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 490
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez silvershine Pokaż wiadomość
Jolinek przepraszam ale jakas zabiegana jestem i nie odpisalam.wybacz. my wesele robimy w palacyku w Snopkowie www.palac.snopkow.pl zagladalam na strone Waszego Labiryntu i musze powiedziec,ze robi wrazenie.swietny klimat.szukalismy czegos w Swidniku ale jakos strony Labiryntu nie znalazlam.ale tam chyba tylko do 140 osob?my mamy 180
No w końcu coś znajomego. Jeszcze rok temu tam( w Snopkowie) mieszkałam
kami5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 21:26   #5002
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Witam! Jesteście dziewczyny nieocenione i chyba czytacie w moich myślach- TOLA 3804, ZUZIA 102, KASIAKKK to tak a propos kursu na Leonarda właśnie tak myślałam, żeby się tam zapisać, bo mój TŻ widział reklamę gdzieś na przystanku. Jutro tam zadzwonię i dowiem się szczegółów.
A jeśli chodzi o wypożyczalnie to ta na Narutowicza zrobiła na mnie dobre pierwsze wrażenie, jak się zbiorę sama w sobie i pójdę poprzymierzać to zdam relację, oj tylko nie wiem kiedy to będzie ...
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 21:31   #5003
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Jeśli chodzi o nauki to w MB Różańcowej będzie 8, tylko niestety mnie nie będzie może w jakiś innym kościele będzie ta nauka, dziewczyny pewnie wiecie, proszę o namiar
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 22:08   #5004
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

dzięki dziewczyny - jak się zbiorę w sobie i zacznę chodzić to zdam relację
ale szczerze mówiąc aż się boję, bo od przyjaciółek się nasłuchałam, jakie te panie w salonach potrafią być "miłe"....
z drugiej strony plan jest taki, żeby zrobić to raczej ekonomicznie, ale jednak być zadowolonym.... więc plan trudny sukienkę kupuje sama i wierzcie mi, chcę się fajnie czuć i ładnie wyglądać, ale nie mam ochoty wydawać na nią kilku pensji
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 23:10   #5005
Anet2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
GG do Anet2007
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Brunetka2000 mam do Ciebie pytanko Wiem, że byłaś na 1 nauce na PL i chciałam się czy prowadziła ją też ta sama Pani co na 2??? Bo chciałabym wiedzieć, czy wszystkie nauki prowadzone są przez jedną osobę
Anet2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 23:11   #5006
Anet2007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
GG do Anet2007
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Oj strasznie bym ci prosila o pomoc mam rozbojnika i nei wiem co robic zawsze mialam 5 a teraz nawet 3 nei mam jestem zalamana
Z jakiego jestes Wydziału?? Bo może będę mogła pomoc z matmy, bo też jestem z PL i nie miałam z nią problemu...
Anet2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 07:34   #5007
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Anet2007 Pokaż wiadomość
Z jakiego jestes Wydziału?? Bo może będę mogła pomoc z matmy, bo też jestem z PL i nie miałam z nią problemu...
Pierwsze nauki prowadzil ksiadz, drugie prowadzila pani psycholog i trzecie tez beda chyba z nia Wogole to jest bardzo milo wesolo i duzo par chodzi dlatego stwierdzil ksiadz ze przeniesiemy sie do ich domu parafialnego. Pozatym jak ktoregos dnia szlam po naszym wydziale widzialam pare osob ktore chodza na nauki przy PL

Niestety jestem na ZiM A ty na czym jestem to moze sie poznamy na uczelni Ja tez nigdy nei mialam problemow z matma mature zdalam na 5 a teraz taka klapa Załamalam sie juz odechcialo mi sie chodzic na uczelnie.

A w ktorym kosciele macie slub ?

Dziewczyny trzymac kcioki dzis mam egzamin z markoekonomii
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 08:21   #5008
nicky_1981
Rozeznanie
 
Avatar nicky_1981
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 729
Wink Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej!!! Ale wieje, brrrr!!! Widze, ze Polibuda masowo wychodzi za mąż!! Moja siostra studiuje ZiM, ja osobiscie skonczyłam inny wydział i tam tez pracuje!!! Wiec moze kiedys spotkam sie z któras z Was !!! Wczoraj jedlismy tort z Niny - bardzo dobry. Tylko Nina ma dosc wygorowane ceny!!! Co do salonów sukien sllubnych my z moja mamą mamy pewien patent! W naszym przypadku działal! Po prostu trzeba sie odstrzelic w taki ciuchy, ze oko bieleje, po drugie nalezy udawac, ze ma sie w portfelu ponad 10000 i byc bardzo pewnym siebie!! Skakały wkoło nas, ze hoho!!! A i polecam stronke www.abcslubu.pl mozna tam znalesc galerie z bukietami, fryzurami i itp. Pozdrawiam, pa
nicky_1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 08:52   #5009
Ela1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 360
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
Niestety jestem na ZiM
czyżby z prof. S? (o ile jeszcze jest)
Ela1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 09:03   #5010
kasiakkk
Zadomowienie
 
Avatar kasiakkk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 334
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez Brzuszek Pokaż wiadomość
Teraz jest już więcej stroniczek. Strasznie chciałam przeczytać je wszystkie, ale cierpię na chroniczny brak czasu (głównie przez fakt iż mam nową pracę, która mnie straszelnie absorbuje i tyle mam do nauczenia...) więc nie mam możliwości ogarnąć tego sporego już archiwum. Więc jakbyście były tak dobre i na PW wysłały mi namiary jakie posiadacie na kamerzystów, fotografów, orkiestrę, "bukieciarki" i kwiaciarnie, krawcowe i wszystko inne, to byłabym wdzięczna. Wiem, że jest to gdzieś tam na dalszych stronach ale ja naprawdę nie mam kiedy tego przeczytać. Te "nowe" czytam na bieżąco, a przynajmniej staram się
Brzuszku kochany jest jeszcze opcja 'przeszukaj ten wątek' i możesz od razu szybciutko przejść do tego, co Cię interesuje

Frecia widzę, że upatrzyłaś juz sobie fryzurki. Wiesz już u kogo będziesz sie czesała?
__________________
MOJA CÓRECZKA WALCZY O ŻYCIE

MOŻESZ JEJ POMÓC
www.serce-oliwki.pl
kasiakkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.