rozterki 30 tki - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-16, 09:42   #271
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: rozterki 30 tki

ja wczoraj niestety nie ,ale ogólnie bardzo lubię szczególnie białe
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:43   #272
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Dorinko Kochana,
sama się wzruszyłam, a w pracy nie wypada - makijaż spłynie.
Cieszę się, że tak się skończyło, wiedziałam, że tak własnie będize.
jestem szczęśliwa razem z Wami i niech tak Ci zostanie na zawsze. Za calego serca Ci życzę
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:46   #273
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Lewek Kochana, a u mnie za rok 40-cha na karku i co ja mam powiedziec?

Tez mi sie nie chce pracowac, ale latam za Wami po każdym wątku. Dobrze mi z Wami Dziewczyny Kochane
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:51   #274
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez switezianka;
Lewek Kochana, a u mnie za rok 40-cha na karku i co ja mam powiedziec?
Nie dołujcie mnie ja już mam 40 na karku,czarno na bialym.
Wiem że Wy w innym kontekscie o tym wieku ale fakt jest faktem
Uwielbiam Was
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:55   #275
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Niko Kochana,
my i tak wszystkie biędziemy wiecznie młode, bo serca mamy czyste i dusze bogate i tak ogólnie to lepsze jesteśmy niże te wszystkie 20-tki, mamy swoja klasę (ale pojechałam, ale czasem trzeba sie dowartościowac Laseczki).Ale tak serio, patrząc czasem na obecnie mlode dziewczyny - to wybaczcie Moje Kochane bez zarozumialstwa - ale często pozbywam sie kompleksow!!!!
jetseście super, a pracowac to sie wcale nie chce!!!!!!!!!!!!!!!
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 09:57   #276
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: rozterki 30 tki

Dorinko, tak się cieszę, że jest dobrze! i na pewno będzie coraz lepiej!
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 10:02   #277
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Dziewczyny moje Drogie ja też sie czuje doskonale w wieku który mam.
Gorzej zniosłam 30.A własciwie 29 urodziny.Teraz jestem spełniona jako matka ,żona,kochanka.A mój maż nie jest w moim wieku,jest starszy ode mnie ale czujemy sie wyśmienicie
Wiecznie młodzi
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 10:10   #278
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Niko Kochana,
ja też preferuję tylko starszych od siebie facetow. Mo obecny/były/daleki jest 10 lat starszy, ale jeszcze większa rożniac - tak do 15 lat wcale by mi nie pzreszkadzała
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 10:24   #279
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Oj Kochane ależ Wy jesteście ....
No więc w skrócie, działo się wczoraj, oj działo Niestety mój Tż (towarzysz życia- to jeszcze nie mój mąż, mam nadzieję że wkrótce, ależ ja jestem głupia nic się nie uczę na błędach, jednego już miałam )

Niestety mamy jeden problem, mój Tż nie potrafi rozmawiać, wszystko traktuje jako atak na swoją osobą i się bezsensownie broni, zamiast wyjaśniać, rozmawaiać.
Więc jak zobaczyłam, że nie idzie (no niestety poczuł się urażony- Wiecie męskie EGO- bliskość, czułość- czytają SEX) to odpuściłam sobie, płacząc w międzyczasie, wstałam , otworzyłam laptopa i wysłałam mu maila. Takiego wzruszającego, że do dzisiaj mam spuchnięte oczy od łez. Napisałam o tym, że go kocham, jakie były początki, czego mi brakuje, za czym tęsknię......po czym położyłam się do łóżka a On wstał i oworzył laptopa. Później popłakał się On, przeprosił mnie, przytulił i powiedział że będzie się starał. Spaliśmy wtuleni tak, jak ostatnio rzadko. Dzisiaj rano dostałam odpowiedź z zapowiedzią poprawy i wyznaniem miłości.

Ot cała historia....

Co Wy na to?
Aż się wzruszyłam...

Muszę sobie wziąć do serca to, co piszesz, bo ja też wszelkie próby rozmowy, które podejmuje mój Miły traktuję jak przyczynek do kłótni.

Jesteś wspaniała, genialna, cudowna i baaaardzo mądra.
Dbajcie teraz o to porozumienie, które Wam sie udało odnaleźć. Może to pisanie listów stanie się Waszym własnym, osobistym i unikalnym zwyczajem. IMHO to bardzo dobry sposób.

Mogę wypróbować u siebie? Bo ja się chyba nigdy nie nauczę spokojnie rozmawiać z moim TŻ.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:27   #280
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Dziękuję Ci Sabbath, ale ja naprawdę nic takiego nie zrobiłam

Ten mail to była jedyna możliwość aby przelać moje myśli, uczucia i wątpliwości i jakoś mu przekazać.

Wiesz, Sabbath z tego co piszesz o sobie, i z tego co teraz napisałaś, że nie potrafisz rozmawiać ze swoim Tżem wydaje mi się, że Ty jesteś kobietą wojownikiem.... I posiadasz wiele męskich cech, ale jestem przekonana że nie odbiera Ci to w żaden sposób kobiecości.


Co do tych rozmów spróbuj się złamać, to takie istotne aby umieć ze sobą rozmawiać i myślę że żaden mail tego nie zastąpi, niestety.

Pozdrawiam Cię serdecznie
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:34   #281
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez switezianka Pokaż wiadomość
Niko Kochana,
ja też preferuję tylko starszych od siebie facetow. Mo obecny/były/daleki jest 10 lat starszy, ale jeszcze większa rożniac - tak do 15 lat wcale by mi nie pzreszkadzała
A ja zawsze preferowałam, a mój obecny Tż jest w moim wieku i mówię Wam kobiety, czuć żar młodości , a poza tym ma swoje pasje (muzyczne) co powoduje, że ja także się kształcę i nie zdarzyło mi się z nim nudzić. No i temperament, dlatego lubimy oboje poszaleć sobie....

Pewnie nie ma zasady, ale kocham tego młokosa i nie zamieniłabym na starszego, ułożonego pana
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-16, 13:51   #282
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30;
Pewnie nie ma zasady, ale kocham tego młokosa i nie zamieniłabym na starszego, ułożonego pana
Oj Ty wstreciuchu ja Ci dam starszego ułozonego pana
W moim mężu nadal jest żar młodości
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 13:54   #283
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

No Dziewczyny Kochane, ja tez uważam , ze w niektorych starszych facetach jest więcej ognia niż w młodych, ale to pzrecież kwestia charkteru, a także dopasowania się do siebie.
Całuski Moje Świntuszki
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 14:56   #284
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Mój mąż jest ode mnie sporo starszy, ja mam 33 latka a on 4 dychy skończone i jest mi z nim tak cudownie jak z żadnym innym.
Zanim go poznałam miałam facetów rówieśników w przedziale od 1 rok młodszy do 5 lat starszy i wydawało mi się że najlepiej zakładać rodzinę z rówieśnikiem.
Oczarował mnie jednak mężczyzna sporo starszy, zakochaliśmy się jak para nastolatków, poznaliśmy się w pewną słoneczną sobotę a 15 tygodni później byliśmy pod ołtarzem i jestem szczęśliwa dzieląc z nim życie i mając z nim cudownego synka. Oby zawsze było mi tak dobrze.
Moje koleżanki i rodzinka myśleli, że czar szybko pryśnie i w końcu go zostawię ze względu na różnicę wieku a oni wszyscy będą mogli powiedzieć "wiedziałam, że tak to się skończy". Choć na pewno bardziej by byli zdziwieni jakbym miała faceta sporo młodszego.
Świetnie się z mężem rozumiemy, potrafimy cieszyć się z drobiazgów, uzupełniamy się jakoś tak "naturalnie", a seks z nim to coś cudownego.... i żaden z moich byłych, młodszych od mężusia tak mi nie dogodził . A potrzeby to ja mam duuuuże, jestem małą erotomanką (nie tylko gawędziarką )
Faktem jest to, że pociąga mnie cholernie jego wygląd, nie widzę drobnych zmarszczek, jest typem jak ja to mówię "diabełkowatym" tzn. śnada cera, czarne włosy (łysi nigdy mnie nie rajcowali), czarne duże oczy, piękna wysportowana figura, zero zwisającego brzucha, zgrabne nogi. Tak się cieszę, że mój synek jest bardzo podobny do tatusia, będzie kiedyś łamał serca dziewczynom
No właśnie, wielu 20 latków pozazdrościłoby mojemu mężusiowi figury. Ludzie mówią że mój mąż to mieszanka Hołowczyca, Pawła Deląga i jakiegoś cygana
Właśnie taki typ męskiej urody preferuję.
A mąż też nie narzeka bo zawsze marzyła mu się żona wysoka, zgrabna, blondyna z długimi włosami i długimi nogami, ze sporym biustem i oczywiście wykształcona i mająca poukładane pod sufitem oraz duże poczucie humoru.
Cieszę się, że mój mąż był wolny , bez zobowiązań i mógł wziąść ze mną ślub kościelny ( bardzo praktykującą katoliczką to ja nie jestem, ale zawsze pragnęłam mieć ślub kościelny i źle bym się czuła żyjąc np w konkubinacie) i nie ma innych dzieci poza naszym wspólnym.
Jak on się tak dla mnie uchował to sama nie wiem. Śmieje się, że się dobrze pilnował i czekał na mnie hihihi.
W życiu codziennym zupełnie nie myślę o naszej różnicy wieku, mąż ma tyle energii, niesamowity temperament tak jak ja a z drugiej strony imponuje mi jego mądrość życiowa, dojrzałość, pracowitość i zaradność.
I kompletnie nie obchodzą mnie teksty "życzliwych" że jak dziecko pójdzie do szkoły to tatuś będzie "stary". Ja się śmieję że stary ale jary. Moje dziecko ma za to zapewnione świetne warunki do życia, jest porządnie zabezpieczone finansowo i ja oczywiście też, nie martwię się o przyszłość, cieszę się dniem dzisiejszym, a modlę się tylko o zdrowie dla rodziny.
Mój syn nie będzie miał bezrobotnego, sflustrowanego tatusia, któremu nie chce się ruszyć z fotela i który jest zły na cały świat, że ma za mało kasy.
Co najwyżej będzie miał tatusia na emeryturze wcześniej niż koledzy ze szkoły, ale za to mogącego zapewnić mu dobre warunki do życia.
Marzę tylko o tym żebyśmy z mężem długo żyli. I byli zdrowi.
Dla dziecka.
Przeczytałam to co napisałam wyżej i obawiam się, że wyszło na to, że się chwalę swoim szczęściem.
Nie o to mi chodziło, chciałam powiedzieć, że związek ze starszym facetem może być bardzo udany, radosny, bo wiek nie jest najważniejszy. Każda z nas jest inna, ale wszystkie chcemy być kochane i szanowane. TO co dla mnie jest np dziwne to dla innej kobiety nie ma znaczenia. I odwrotnie. Mam koleżankę w moim wieku która związała się z facetem 11 lat młodszym. I są szczęśliwi, ona "kwitnie" po nieudanym małżeństwie i ciągnącym rozwodzie. Cieszę się że jest teraz szczęśliwa i to że z 11 lat młodszym to nie ma znaczenia aż tak wielkiego. Ona mi powiedziała, że liczy się z tym, że kiedyś może ją zostawić dla młodszej, ale warto być choć przez te 2 lata kiedy są razem tak szczęśliwą jak ona jest. Trzymam za nich kciuki. Oczywiście większość osób nie wróży im długiego wspólnego życia. Ale patrząc na nią, na ten błysk w oczach....oby już nigdy nie płakała przez faceta.

Edytowane przez Roksana S.
Czas edycji: 2007-01-16 o 15:26
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:06   #285
Roksana S.
Raczkowanie
 
Avatar Roksana S.
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: miasto powiatowe
Wiadomości: 185
Dot.: rozterki 30 tki

Świtezianko ja też mam wrażenie, że nie ma sensu miec kompleksów patrząc na 20 latki, które często mają kiepskie figury, przeciętną urodę, a do tego często brak gustu. Można mieć mało kasy a ubrać się gustownie. Jak czasem patrzę na te "różowe" blondyny w białych kozaczkach to mam wrażenie że żyję w mieście klonów
Roksana S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 15:20   #286
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Oj Ty wstreciuchu ja Ci dam starszego ułozonego pana
W moim mężu nadal jest żar młodości
Niewątpię Kochana niewątpię, jeśli jest z Taką Kobietą jak Ty to musi miec żar .

To była przenośnia, nie dotyczyła Waszych facetów, tylko takie uogólnienie.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:20   #287
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30;
Niewątpię Kochana niewątpię, jeśli jest z Taką Kobietą jak Ty to musi miec żar .

To była przenośnia, nie dotyczyła Waszych facetów, tylko takie uogólnienie.

Dorinka, tu masz rację z tym uogólnieniem,czasami jak patrzę na panów w wieku mojego męża to przeżywam lekki szok.
Pewnie dużo zależy od genów jak wyglądamy ale najważniejsze jest to jak siebie akceptujemy.
Z nami jest nie najgorzej

Roksano,kiedyś widziałam na żywo Pawła Deląga, bardzo przystojny mężczyzna
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:55   #288
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Dziewczyny Kochane , postaram sie napisac krotko, bo czas goni.
Wypowiedź Rokasany jest badrzo budująca. ja też uwielbiam facetow o takim typie urody. Nie jestem może wysoka blondyną, z dłgimi nogami, ale mam wrażenie, ze etż mam poukladane pod sufitem, z biustem też nienajgożej, z tym wzrostem tylko kiepsko. Ale nie o tym chciałam pisac, coż wuypowiedź Rokasany daje mi nadzieję, że może na mnie też, gdzieś czeka taki właśnie facet.

Dorinko, Niko - caluję Was
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:50   #289
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Wiesz Świtezianko, ja bym tak strasznie nie trzymała się tego, że facet powinien być w konkretnym typie. Np. szukam bruneta z piwnymi oczami, wzrost 190 cm itd.itp.
Wiadomo każda z nas ma jakiś określony męski typ, który ją "kręci", o którym marzy ale żeby od razu szukać takiego w realu to raczej przesada

Przynajmniej ja mam takie zdanie, facet powinien mieć w sobie coś, nigdy nie było dla mnie ważne czy to będzie brunet czy blondyn czy łysy (choć za łysymi nie przepadam), dla mnie liczy się to Coś i osobowość. Co Ci z tego przyjdzie, że będziesz miała w domu modela jak będzie w środku pusty.
Dla mnie męskośc to osobowość, jakaś charyzma, a później dopiero wygląd.
Wiadomo, że ludzie starają się dobierać pod względem urody, ale z drugiej strony ileż to ja widzę na ulicy kontrastów pod tym względem. I to częściej super facet i mało atrakcyjna kobieta.

Wbrew temu jakie mam zasady to trafił mi się facet, który spełnia moje idealistyczne wyobrażenia o męskim wyglądzie. To się nazywa fart
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 09:56   #290
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
W

Wbrew temu jakie mam zasady to trafił mi się facet, który spełnia moje idealistyczne wyobrażenia o męskim wyglądzie. To się nazywa fart
Ja też mam takiego farta.Ja to jeszcze lubię trochę takich misiowatych i takiego mam.
Dorinko czy to Twoje śliczne ząbeczki są na Awatarku
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:02   #291
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

[quote=nika672;3474047]Dorinka, tu masz rację z tym uogólnieniem,czasami jak patrzę na panów w wieku mojego męża to przeżywam lekki szok.
Pewnie dużo zależy od genów jak wyglądamy ale najważniejsze jest to jak siebie akceptujemy.
Z nami jest nie najgorzej

No właśnie Niko...
Ale zauważyłam ostatnio, że u facetów ta granica wieku też zanika, tak jak u kobiet zresztą. Czasem kogoś poznaję i mam duży problem żeby określić wiek tej osoby. Na szczęście mamy takie czasy, ze większość z nas trzyma się super, a faceci długo zachowują żar młodości, co już ustaliłyśmy . Ale to pewnie wszystko dzięki nam, że się nie zapuszczamy tylko ciągle dbamy o siebie, a tym samym o swoich mężczyzn.
Np. mój facet jak się poznaliśmy wyglądał nieźle, a teraz po roku czasu wygląda SUPER ! Sam to przyznaje, że go designuje, staram się aby ubierał się stylowo, modnie, żeby miał fajną fryzurę.
Zmienił styl na bardziej męski, czuje się z tym bardzo dobrze i często wspomina np. w towarzystwie, że to ja mu doradziłam, kupiłam, wymyśliłam co mnie bardzo cieszy.
Wiadomo nic na siłę, ale On tego potrzebował, chciał coś zmienić ale nie bardzo wiedział jak.
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:04   #292
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Dorinko Kochana,
ja wcale taka wymagająca nie jestem, ale preferuje pewien typ męskiej urody i niestety czasem sie tym kieruję. Choć mądre słowa skreśliłaś, że to nie wygląd jest wazny - pzrecież moj były/obecny zupełnie nie odpowiada moim marzeniom - wręcz pzreciwnie, a jednak nie umiem rozwikłać tego związku.
czekam na mężczyzne, ktory mialaby pzrede wszystkim ciepłe uczucia, odpowiednią osbowowośc , zainteresowania i chęci do budowania wspanialego związku na całe życie - doprawdy nie ma dla mnie znaczenia, czy będzie on brunetem, czy blądynem, łysych też nie lubie - ale nigdy nie mów nigdy - to aforyzm dla mnie.
dzieki Wam Moje Kochana zaczęłąm wierzyć, że moje życie uczuciowe byc może jeszcze sie nie skończyło i mam sznasę na miłośc prawdziwą.

Niko Kochana, ja też lubię facetów misiowatych , nie tłuścioszków, ale z odrobinka męskiego ciała i mięśni oczywiście.
Całuję Was mocno
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:05   #293
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Ja też mam takiego farta.Ja to jeszcze lubię trochę takich misiowatych i takiego mam.
Dorinko czy to Twoje śliczne ząbeczki są na Awatarku
Nie kochana nie moje, choć jestesmy ja i avatorek odrobinę podobne

Jak znajdę chwilę to zmienię zdjęcie na własne, a Twój awatorek to Ty?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:08   #294
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: rozterki 30 tki

Dziewczyny Kochane,
jestem pzrekonana, że jesteście śliczne, bo i dusze macie piekne.
A co do kontrastów obserwowanych na ulicy, to zgadazam się Dorinko, tyle fajnych facetów prowadza się z niezbyt świeżymi laskami.
Calusy
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:21   #295
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez switezianka;
dzieki Wam Moje Kochana zaczęłąm wierzyć, że moje życie uczuciowe byc może jeszcze sie nie skończyło i mam sznasę na miłośc prawdziwą.
Kochana moja,znam przypadki,że w wieku 70 lat ludzie znajdują miłość
Więc Ty kobieto w dojrzałym wieku,nawet sie nie obejrzysz jak milośc Cię dopadnie
Jesteś ,piękną atrakcyjną kobietą,założę sie że dużo młodsi mężczyźni sie za Toba oglądają.
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:34   #296
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30;
Nie kochana nie moje, choć jestesmy ja i avatorek odrobinę podobne

Jak znajdę chwilę to zmienię zdjęcie na własne, a Twój awatorek to Ty?
Dorinko na moim awatarku jest Cindy Crawford
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:43   #297
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Kochana moja,znam przypadki,że w wieku 70 lat ludzie znajdują miłość
Więc Ty kobieto w dojrzałym wieku,nawet sie nie obejrzysz jak milośc Cię dopadnie
Jesteś ,piękną atrakcyjną kobietą,założę sie że dużo młodsi mężczyźni sie za Toba oglądają.
A więc koleżanka nasza Nika poruszyła niezwykle interesujący temat- młodsi faceci. Czy wiecie, że 5 moich koleżanek 30+ związało się z młodszymi facetami Byłam w szoku, szczególnie z jedną, właśnie się zaślubiła z 7 lat młodszym gościem- ona 32 on 25??? Nie wiem co o ty sądzić, a Wy co myślicie o tym?
Jak dla mnie to zbytnia ekstrawagancja, już mój rówieśnik mi wystarcza. Ale naprawdę, jak ja to mówię jest taki trend wśród kobiet, związują się z młodszymi.

Przyznam się Wam szczerze, że ja poprzez takiego jednego typa (który był nieprzyzwoicie przystojny), w którym byłam nieszczęsliwie zakochana a on dosyc szybko przestał być zakochany zmieniłam podejście do facetów. Starałam się później otaczać tylko gorszymi od siebie, żebym ja była górą i miała święty spokój ( z zazdrością, zaborczością, i jazdami typu że mnie zostawi)
No a teraz trafił mi się przystojniak, no i znowu jestem zazdrosna. Gdyby nie jego starania, nie bylibyśmy razem, nie potrafiłam mu zaufać za cholerę.

Świtezianko masz życie przed sobą, wierzę że spotkasz odpowiedniego faceta, z który stworzysz prawdziwy związek. Życzę Ci tego z całego serca
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:45   #298
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Dorinko na moim awatarku jest Cindy Crawford
Hi, hi, ale dałam ciała Jakaś niepodobna do siebie ta Cindy, stąd ta zmyła
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:51   #299
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: rozterki 30 tki

Cytat:
Napisane przez dorinka30;
Hi, hi, ale dałam ciała Jakaś niepodobna do siebie ta Cindy, stąd ta zmyła
Dorinko bo jest bardziej do mnie podobna,przecież to logiczne iż nie jestem tak piękna jak ona ale wizualnie mamy podobny typ urody
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 10:57   #300
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: rozterki 30 tki

No właśnie Niko, tak też myśłałam
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.