Róże, rozświetlacze - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-14, 10:57   #1261
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Czy ta czekolada daje jednolity błysk czy drobinkowy? Nie mogę znaleźć inf. w tym watku
Skopiuję info na temat czekolady z wątku ze zbiorami naszych kosmetyków:
Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Biała czekolada świetnie sprawdza się jako rozświetlacz,można nią rozjaśnić zbyt ciemny róż/brązer do policzków.Cieńką warstwę można nałożyć na całą twarz.Bardzo ją lubię.


Biała jest rozświetlająca/rozjaśniająca,brązowa 51 to matowy bronzer a złota (chyba 54) to taki bronzer mocno rozświetlający na złoty kolor,z całą masą delikatnych,perłowych drobinek,jako róż,do ciała itp,nie na całą twarz.
i jeszcze jedna opinia:
Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
ja mam białą czekoladkę-to typowy puder rozjaśniający, ale drobinki nie są "natarczywe" i ładnie błyszczą, a nie ma wrażenia posypania twarzy brokatem. No i ten zapach....chetnie kupie brązującą
Gdzieś jeszcze widziałam zdjęcie ręki pomazanej biała czekoladą, ale nie moge sobie przypomniec gdzie to było..
Może mi się przyśniło
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 11:01   #1262
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziękuję Ci maja
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:30   #1263
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Chętnie bym zobaczyła jak sie prezentują na skórze Zwłaszcza ciekawa jestem efektu tego bordo.

Ja szaleję za Beige chic, ale one chyba lipne rozświetlenie dają, a mi się marzy taki mocny, jasny błysk, jak po czekoladzie białej Bourjois(tylko gdzie ją w PL dorwać;()

Maju, jeśli zależy ci na mocnym błysku przejrzyj ofertę kuleczek rozświetlających firmy Glazel. One dają bardzo mocne rozświetlenie, moim zdaniem aż za mocne, bo gdy przecholuję z pudrem, to mam prawie lustro na policzkach Oprócz białego jest też sporo jasnych odcieni, w kolorach jasnego różu oraz beżu, można zamówić sobie też mieszankę kilku kolorów. Ze swojej strony gorąco polecam, naprawdę dobry rozświetlacz za przyzwoitą cenę
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:38   #1264
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Gdzieś jeszcze widziałam zdjęcie ręki pomazanej biała czekoladą, ale nie moge sobie przypomniec gdzie to było..
Może mi się przyśniło
Pytia nam sie objawila No dalej wlascicielki kolady, wklejac blysk na rece

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Maju, jeśli zależy ci na mocnym błysku przejrzyj ofertę kuleczek rozświetlających firmy Glazel. One dają bardzo mocne rozświetlenie, moim zdaniem aż za mocne, bo gdy przecholuję z pudrem, to mam prawie lustro na policzkach Oprócz białego jest też sporo jasnych odcieni, w kolorach jasnego różu oraz beżu, można zamówić sobie też mieszankę kilku kolorów. Ze swojej strony gorąco polecam, naprawdę dobry rozświetlacz za przyzwoitą cenę
Potwierdzam/popieram
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 12:48   #1265
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci maja
Proszę
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Maju, jeśli zależy ci na mocnym błysku przejrzyj ofertę kuleczek rozświetlających firmy Glazel. One dają bardzo mocne rozświetlenie, moim zdaniem aż za mocne, bo gdy przecholuję z pudrem, to mam prawie lustro na policzkach Oprócz białego jest też sporo jasnych odcieni, w kolorach jasnego różu oraz beżu, można zamówić sobie też mieszankę kilku kolorów. Ze swojej strony gorąco polecam, naprawdę dobry rozświetlacz za przyzwoitą cenę
A czy one są dostępne w jakimś sklepie w sieci?Allegro?
Właśnie poszukuję jasnych, albo białe, albo taki bardzo jasny beż.
Rozumiem, że efekt można stopniować i wyczarować albo mocny, wieczorowy efekt "lustra" albo dzienne, delikatne rozświetlenie?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pytia nam sie objawila No dalej wlascicielki kolady, wklejac blysk na rece


Potwierdzam/popieram

Przeszukam Twoje zbiory, bo wydaje mi się, że wklejałaś te kuleczki...
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 13:32   #1266
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Maja, na poprzednich zdjeciach wyszly przeklamane kolory. Zrobilam przed chwila kilka nowych i lepiej wyszly - bardziej wiernie. Na zdjeciach sa kulki biale i dwa rodzaje perlowych (wymieszane razem w jednym pudeleczku) plus brzoskwiniowe (wiem, ze szukasz rozu w takim kolorze, wiec moze ci sie przyda). Na drugim zdjeciu porownanie do meteorytow, ktore cie interesuja. Na pierwszym zdjeciu tonacja jest najbardziej rzeczywista.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glazel.JPG (69,6 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glazel vs. beige chic.JPG (54,7 KB, 116 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 14:04   #1267
lizzie
Zadomowienie
 
Avatar lizzie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 673
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość

A czy one są dostępne w jakimś sklepie w sieci?Allegro?
Właśnie poszukuję jasnych, albo białe, albo taki bardzo jasny beż.
Rozumiem, że efekt można stopniować i wyczarować albo mocny, wieczorowy efekt "lustra" albo dzienne, delikatne rozświetlenie?

Ja akurat zamawiałam przez Allegro, możliwe że na ich stronie są jakieś informacje, czy można je nabyć w jakimś innym miejscu. Oczywiscie efekt można stopniować, ale trzeba uważać właśnie, bo łatwo zrobić sobie takie "lustro", które na wyjścia jest OK, ale na codzień moim zdaniem nie za bardzo. Ale oczywiście jak kto lubi
__________________
Trust the lust. Go deeper.
lizzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 15:15   #1268
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, na poprzednich zdjeciach wyszly przeklamane kolory. Zrobilam przed chwila kilka nowych i lepiej wyszly - bardziej wiernie. Na zdjeciach sa kulki biale i dwa rodzaje perlowych (wymieszane razem w jednym pudeleczku) plus brzoskwiniowe (wiem, ze szukasz rozu w takim kolorze, wiec moze ci sie przyda). Na drugim zdjeciu porownanie do meteorytow, ktore cie interesuja. Na pierwszym zdjeciu tonacja jest najbardziej rzeczywista.
Dziękuje za zdjęcia.
Czyli można te kulki na "sztuki" kupować. Tak by mi bardzo odpowiadało. Na stronie Glazel widziałam całe palety, a na allegro ani widu ani słuchu po wpisaniu "glazel".
Te brzoskwiniowe też bardzo ładne, właśnie takie jakich szukam - nie pomarańczowe za bardzo.
Na KWC mają tez dobrą opinię (chociaż ten skład...)
I cena zachęcająca.
Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja akurat zamawiałam przez Allegro, możliwe że na ich stronie są jakieś informacje, czy można je nabyć w jakimś innym miejscu. Oczywiscie efekt można stopniować, ale trzeba uważać właśnie, bo łatwo zrobić sobie takie "lustro", które na wyjścia jest OK, ale na codzień moim zdaniem nie za bardzo. Ale oczywiście jak kto lubi
Muszę szukać na allegro kiedy się pojawią, bo teraz ich nie znalazłam.
Oczywiście nie chodzę w brokacie, ani w perłowej poświacie na co dzień, ale marzy mi się dość mocny błysk na wieczór(oczywiście nie na całej twarzy, tylko na szczytach kości) więc byłabym ostrożna
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 15:29   #1269
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Maja "szukaj w opisach" http://allegro.pl/search.php?string=...ing_interval=7
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:03   #1270
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Chętnie bym zobaczyła jak sie prezentują na skórze Zwłaszcza ciekawa jestem efektu tego bordo.

Ja szaleję za Beige chic, ale one chyba lipne rozświetlenie dają, a mi się marzy taki mocny, jasny błysk, jak po czekoladzie białej Bourjois(tylko gdzie ją w PL dorwać;()
Maju wkleję zdjęcia, ale wpierw je muszę jakoś zgrać i poobcinać. Także daj mi chwilę czasu i później je załączę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:18   #1271
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Posiadaczki kuleczek Glazel czy mozecie porownac efekt do innego pudru? Nie wiem czy sens kupowac kolejny rozswietlacz. Ktos tez pisal, ze nie nadaja sie do stosowania na cala twarz, czyli jesli omiote pedzlem po facjacie dla nadania tzw. 'subtle glow' to raczej odpada?
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-14, 19:13   #1272
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Oj, nie wiem, czy zdjęcia koladki wyjdą fajnie. Ona jest strasznie delikatna. No chyba, że ktoś ma wybitny talent fotograficzny.

Jeśli mogę coś dodać. Rozjaśnia skórę w miejscu nałożenia i nadaje leciutko złotawą poświatę.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 20:52   #1273
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Chętnie bym zobaczyła jak sie prezentują na skórze Zwłaszcza ciekawa jestem efektu tego bordo.

Ja szaleję za Beige chic, ale one chyba lipne rozświetlenie dają, a mi się marzy taki mocny, jasny błysk, jak po czekoladzie białej Bourjois(tylko gdzie ją w PL dorwać;()
Widzę, że na tę czekoladę poluje pół wizażu. Nowa obsesja wizażanek.

Mnie też się podobają Beige Chic i od początku je chciałam kupić, ale jakoś się nie składało. Zresztą mam już dwie różne miniatury meteorytów, więc starczy [na razie ].
Meteoryty WR też bardzo delikatnie rozświetlają.


Wklejam zdjęcia powycinane ze moch makijaży, mam nadzieję, że coś dojrzycie, bo fotki robiłam komórką. Poza tym załączam też wyraźna fotkę pełnowymiarowego opakowania meteorytów-śliczne są co by można dokładnie je obejrzeć. Moje kuleczki dołączone są do zdjęcia zbiorowego i w zupełności wystarczają do uzyskania porządnego, wyraźnego rozświetlenia. Takiego jak lubię.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled-1 copy.jpg (57,8 KB, 236 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Glittering Pearls 1.jpg (68,3 KB, 104 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:36   #1274
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez anta3 Pokaż wiadomość
Posiadaczki kuleczek Glazel czy mozecie porownac efekt do innego pudru? Nie wiem czy sens kupowac kolejny rozswietlacz. Ktos tez pisal, ze nie nadaja sie do stosowania na cala twarz, czyli jesli omiote pedzlem po facjacie dla nadania tzw. 'subtle glow' to raczej odpada?
Ja tez jestem ciekawa efektu kuleczek Glazel. Moze ktos ma jakies wycinki zdjec podobne do zdjec Pomadki? Chetnie bym zobaczyla jak wyglada makijaz Glazelem.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:43   #1275
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kiepski ze mnie użytkownik allegro

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Widzę, że na tę czekoladę poluje pół wizażu. Nowa obsesja wizażanek.

Mnie też się podobają Beige Chic i od początku je chciałam kupić, ale jakoś się nie składało. Zresztą mam już dwie różne miniatury meteorytów, więc starczy [na razie ].
Meteoryty WR też bardzo delikatnie rozświetlają.


Wklejam zdjęcia powycinane ze moch makijaży, mam nadzieję, że coś dojrzycie, bo fotki robiłam komórką. Poza tym załączam też wyraźna fotkę pełnowymiarowego opakowania meteorytów-śliczne są co by można dokładnie je obejrzeć. Moje kuleczki dołączone są do zdjęcia zbiorowego i w zupełności wystarczają do uzyskania porządnego, wyraźnego rozświetlenia. Takiego jak lubię.
Pomadko efekt jest pierwsza klasa! Bardzo stylowy, podoba mi się ten róż opalizujący na złoto, mocny błysk, ale w żadnym wypadku bazarowy.
Naprawdę pięknie to wygląda
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 08:51   #1276
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

sama zaczynam myśleć nad Glazel...może nie kupować aż 3 czekolad tylko tę matową (potrzebuję matowego bronzera) a błysk właśnie od Glazel?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 13:16   #1277
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez TheCuteOne Pokaż wiadomość
informuje, że w Pradze też są białe czekolady burżuja, może komuś przyda się ta informacja

A czy ktoś mógłby wkleić zdjęcie tej czekoladki Bourjois, przeglądałam forum ale nie znalazłam, chyba, że przegapiłam bo forum się strasznie rozrosło, że tak powiem.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 13:32   #1278
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Proszę oto czekoladka biała + próba uchwycenia efektu na dłoni.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czek.JPG (55,3 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czek1.JPG (52,0 KB, 101 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 14:15   #1279
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Proszę oto czekoladka biała + próba uchwycenia efektu na dłoni.

Ślicznie wygląda na dłoni. Dziękuję.

Znalazłam to samo zdjęcie jakieś 13 stron wcześniej Jest tam chyba także inny produkt Bourjois (przynajmniej tak mi się wydaje po pudełeczku).

Ale na dłoni wygląda naprawdę ślicznie. A tak w ogóle to jak współgra z podkładami?

No i jaki daje efekt rozświetlenia? Bo naczytałam się tu dużo o meteorytach, które uwidaczniają pory i w dodatku je zapychają (a miałam na nie chrapkę i na szczęście nie kupiłam).

I czy on rozświetla podobnie do tych kulek Glazel? O których nawiasem mówiąc również sie naczytałam. Ale niestety nie mam żadnego porównania.

Aha, no i ile mniej więcej on kosztuje za granicą?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-15, 16:32   #1280
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja, na poprzednich zdjeciach wyszly przeklamane kolory. Zrobilam przed chwila kilka nowych i lepiej wyszly - bardziej wiernie. Na zdjeciach sa kulki biale i dwa rodzaje perlowych (wymieszane razem w jednym pudeleczku) plus brzoskwiniowe (wiem, ze szukasz rozu w takim kolorze, wiec moze ci sie przyda). Na drugim zdjeciu porownanie do meteorytow, ktore cie interesuja. Na pierwszym zdjeciu tonacja jest najbardziej rzeczywista.
Vril, czy jestes zadowolona z tych kulek Glazel?

I czy są one wydajne? Zastanawiam się czy jak wezmę po kilka sztuk i stworze sobie kilka zestawow z jednego pudelka (czyli ok 50 kulek) to czy starczą na jakiś czas. Znowu nie chce robić nie wiadomo jakich zapasów skoro nie miałam osobiście jeszcze do czynienia z Glazelem, więc po co mam kupować 100 kulek.

Mogłabyś porównać ich efekt do czegoś? Masz tylko te, które przedstawiłaś na zdjeciu? Czyli chyba 4 rodzaje (białe, brzoskwiniowe choć wyglądają na taki jakby beż, i te dwa perłowe mieszane)?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:14   #1281
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wklejam zdjęcia powycinane ze moch makijaży, mam nadzieję, że coś dojrzycie, bo fotki robiłam komórką. Poza tym załączam też wyraźna fotkę pełnowymiarowego opakowania meteorytów-śliczne są co by można dokładnie je obejrzeć. Moje kuleczki dołączone są do zdjęcia zbiorowego i w zupełności wystarczają do uzyskania porządnego, wyraźnego rozświetlenia. Takiego jak lubię.
Po zobaczeniu tego zdjęcia od razu pomyślałam sobie, że muszą być moje. Na szczęście przypomniałam sobie, że nabłyszczające kulki to ja już mam.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:48   #1282
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Odebrałam dziś meteoryty "od Pucciego", rozłożyłam na części pierwsze (znaczy: oddzieliłam kulki różowe od pozostałych) i jestem zaskoczona ilością pyłku - bardzo dużo! Też tak miałyście? Przy welurach nie kombinowałam, więc nie wiem czy to norma
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 17:52   #1283
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Aga, tez tak mialam w puccich. W welurach nie bylo tyle pylku, bo sa twardsze.

I co zadowolona jestes z puccich?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 18:03   #1284
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dzięki Kasiu
Nawet nie zdążyłam się nimi pomalować - odebrałam rano, a kilka minut później pojechałam do Wrocławia. Dawały delikatnie różowy kolor, teraz po przełożeniu kulek i odsypaniu całego pyłku powinno być lepiej. Na ręce dają widoczne rozświetlenie, dlatego nie wiem czy odważę się nakładać na całą twarz - może wypadnie lepiej? Na ręce zawsze mocniej widać drobinki niż na twarzy, w tym moja nadzieja

Wyjdę na spamera ale w Douglasach jest nowy rozświetlacz i róż z Deborah z jesienno-zimowej serii (http://www.deborah.it/italiano/nuovo/pret_a_beaute.htm) i chyba się zaopatrzę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 18:12   #1285
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)



Aga, musze Cie zmartwic, na twarzy tez tak beda wygladac, szczegolnie jest to widoczne w sztucznym oswietleniu. Ale jak dasz je tylko na wystajace czesci twarzy to bedzie OK.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 18:19   #1286
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

No to czekają mnie intensywne testy przez wakacje prawie się nie malowałam - jak nie wysyp to obdzieranie lub wyjazd, więc nie miałam kiedy eksperymentować i oceniać nowych nabytków.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 18:25   #1287
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Na to wyglada ale to sama przyjemnosc
No i nie zapomnij podzielic sie wrazeniami

Wracajac do puccich, to wg mnie maja najwieksze drobiny z dotychczasowych limitowanych Meteorytow. Ale sa naprawde fajne i plastyczne, mozna nimi duzo zdzialac
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:29   #1288
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ajsun...
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=830
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...8&postcount=18
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=373
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 20:40   #1289
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dzięki Vril Pozdrawiam.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 09:46   #1290
avialle
Raczkowanie
 
Avatar avialle
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 357
GG do avialle
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Mnie tez sie mazy biala czekolada.Może by jakos tak wspolnymi silami gdzies zamowic??
__________________
Get a life or die trying
avialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:15.