Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-17, 18:26   #211
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
rozi moge Ci troche dac jak bam CS bede wysylac, ale to raczej pielegnacja nie primer, trzeba bylo krzyczec ze chcesz nim list poslalam
mam perłowy z NP, pewnie to to samo. I używam domieszany do ryżowego edm, lubię jako primer
dziękuję za propozycję Maluszku, ale nie ma co mnożyć tego samego (jasne jasne, właśnie tą zasadą ciągle się kieruję)
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:34   #212
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, u mnie ten Johnson's wchlania sie o wiele lepiej niz Liliputz. Zostawia skore idealnie matowa. Co do konsystencji, to Liliputz ma jakby grudkowata, taki delikatny film dla mnie; ten jest gladki i natychmiast po posmarowaniu skora staje sie satynowa i miekka. Juz dawno zauwazylam jego dobroczynne dzialanie na chropowate, alergiczne nozki synka, ale pierwszy raz odwazylam sama sie nim posmarowac, bo przesusz mnie dobijal. Natychmiastowa ulga i gladkosc. Kosztuje ok. 10pln
Kupiłam ten Johnson i od dwóch dni testuję. Cóż - lepszy od Lilliputza jak nic. On nie potrzebuje kilku sekund na wchłonięcie bo on się wchłania natychmiast przy zetknęciu ze skórą - dziwne, ale bardzo miłe uczucie. No i zapach znośny - miła odskocznia od smrodku Humektanu i duszącego chemicznego zapachu Lilliputza. Ładnie na nim leży filtr i same minerały.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 22:15   #213
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Zgadza sie. Uzywam juz w zasadzie tylko jego na przemian z Bright&Even EG. Normalnie balabym sie odstawic kwasy tak totalnie, a tu mila niespodzianka. Buzie mam gladka i jasna jak nigdy. Nawilzanie to klucz do sukcesu. Szkoda, ze nikt mnie o tym nie poinformowal, gdy mialam 20 lat

Frantic, polecam tez balsam do ciala z tej serii. Tez tak fajnie wygladza
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:24   #214
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Zastanawiam sie nad tym pudrem perlowym z BU. Dajcie znac jak dostaniecie to cudo na dniach, moze jednak klikne (mam duze zamowienie w koszyku i czeka). Do tej pory albo nie uzywalam zadnego primera miedzy filtrem a mineralami albo kladlam hauszke ale w duecie z Lirene mnie wysusza.
Hydrolat - zdecydowanie ten z glogu, z Mazidel
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 09:52   #215
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Do mnie puder jedwabny z BU wyleciał w końcu wczoraj Mam nadzieję, że teraz dojdzie w mig, bo już męczę i męczę ten STF ryżowy z EDM.


Widzę, że pojawił się puder perłowy. Trzeba będzie również koniecznie przetestować
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2009-04-19 o 09:50 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 13:31   #216
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zgadza sie. Uzywam juz w zasadzie tylko jego na przemian z Bright&Even EG. Normalnie balabym sie odstawic kwasy tak totalnie, a tu mila niespodzianka. Buzie mam gladka i jasna jak nigdy. Nawilzanie to klucz do sukcesu. Szkoda, ze nikt mnie o tym nie poinformowal, gdy mialam 20 lat

Frantic, polecam tez balsam do ciala z tej serii. Tez tak fajnie wygladza
Dodatkowo zauważyłam, że filtr Lirene nałożony na ten krem wchłania mi się do pełnego matu - bez niego mam zawsze efekt lekkiego glow, który niweluję krzemionką. A dzisiaj pierwszy raz zrezygnowałam z primera pomiędzy filtrem a podkładem. Nieskromnie powiem, że wygląda to bardzo ładnie.

Jeżeli więc kogoś tłuści nawet Lirenka, to może rozwiązaniem byłby właśnie ten Johnson nałożony pod spód.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 13:43   #217
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jeżeli więc kogoś tłuści nawet Lirenka, to może rozwiązaniem byłby właśnie ten Johnson nałożony pod spód.
możecie jakiegoś linka rzucić do tego Johnsona?
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-18, 13:59   #218
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
możecie jakiegoś linka rzucić do tego Johnsona?
Proszę bardzo -> KLIK
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-18, 22:31   #219
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Frantic, nie uwierzysz. Dzisiaj, niezaleznie od Ciebie, nie czytajac forum, zrobilam dokladnie to samo i mialam wlasnie pisac, jak to ladnie Lirenka wchlania sie na Johnsona! to chyba odkrycie roku ten kremik
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 08:41   #220
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

no to nie pozstaje nic jak go wypróbować
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:11   #221
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad tym pudrem perlowym z BU. Dajcie znac jak dostaniecie to cudo na dniach, moze jednak klikne (mam duze zamowienie w koszyku i czeka). Do tej pory albo nie uzywalam zadnego primera miedzy filtrem a mineralami albo kladlam hauszke ale w duecie z Lirene mnie wysusza.
Hydrolat - zdecydowanie ten z glogu, z Mazidel
Vril, przypuszczam ze ten puder jest identyczny jak ten ze sklepu Naturalne Piękno ja go mam. Drobny proszek, stosuję w zasadzie jako pielęgnację a nie kolorówkę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 11:42   #222
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzieki Aga Ide poszukac co o nim nastukalyscie.
Nada sie jako primer miedzy filtr a podklad mineralny?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:58   #223
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

tez się skusiłam na puder perłowy
ale jakoś mnie nie zachwycił,
jestem wyczulona na uczucie ściągania - opis ze strony: Początkowo możesz odczuwać napinanie się cery, wówczas puder się wchłania
przy moim azs to niemiłe, ale może jeszcze dam mu szansę
tyle że nie wydaje mi się, żeby minerały specjalnie ładnie na nim leżały
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:04   #224
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzieki Aga Ide poszukac co o nim nastukalyscie.
Nada sie jako primer miedzy filtr a podklad mineralny?
ja go mieszam z stf rice, lubię jako primer
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:08   #225
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, nie uwierzysz. Dzisiaj, niezaleznie od Ciebie, nie czytajac forum, zrobilam dokladnie to samo i mialam wlasnie pisac, jak to ladnie Lirenka wchlania sie na Johnsona! to chyba odkrycie roku ten kremik


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
no to nie pozstaje nic jak go wypróbować
Wypróbować faktycznie warto. Chociaż jego skład trochę długi jest. Ale nie mogę powiedzieć żeby mi szkodził, jak na razie widzę same plusy.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzieki Aga Ide poszukac co o nim nastukalyscie.
Nada sie jako primer miedzy filtr a podklad mineralny?
Vril jeżeli nie potrzebujesz zmatowienia filtra, (a z tego co pamiętam u Ciebie Lirene wchłania się do matu) to według mnie się nada.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:14   #226
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziekuje wam za szybkie odpowiedzi
Nie potrzebuje matowienia ani podtrzymywania makijazu, chce tylko dyskretnej warstwy oddzielajacej filtr od kolorowki
Zamawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:17   #227
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dodatkowo zauważyłam, że filtr Lirene nałożony na ten krem wchłania mi się do pełnego matu - bez niego mam zawsze efekt lekkiego glow, który niweluję krzemionką. A dzisiaj pierwszy raz zrezygnowałam z primera pomiędzy filtrem a podkładem. Nieskromnie powiem, że wygląda to bardzo ładnie.

Jeżeli więc kogoś tłuści nawet Lirenka, to może rozwiązaniem byłby właśnie ten Johnson nałożony pod spód.
przeczytałam opinie, pojechałam do marketu, kupiłam i nie żałuję
Wchłania się błyskawicznie! Ma fajną konsystencję, nawilża i nieźle pachnie
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:21   #228
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Od 2 dni używam pudru bambusowego z jedwabiem z BU. Wstępnie przyznaję, że niezły jest. Twarz jest bardziej śliska, miękka. W porównaniu z nim STF ryżowy jest jakiś taki suchy i chropowaty. Nie zauważyłam, żeby po pudrze z BU mnie wysuszyło, nie mam uczucia ściągnięcia, napięcia. Oby tak dalej
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 21:34   #229
marsylia
Wtajemniczenie
 
Avatar marsylia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 165
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mi też bambusowy BU bardziej niz rice pasuje... makijaż dłużej i ładniej wygląda. I tez nie zauważyłam wysuszania.
__________________
Franek - świt 26.04.2011czy można kochać bardziej ?

WYMIANKA
marsylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 21:46   #230
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez marsylia Pokaż wiadomość
Mi też bambusowy BU bardziej niz rice pasuje... makijaż dłużej i ładniej wygląda. I tez nie zauważyłam wysuszania.
I jak go dużo - to też plus, bo mnie podejrzanie szybko schodzą wszelakie sypkie pudry
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 11:07   #231
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Kochane minaraloholiczki
wychodzi mi ze wiekszosc z was co rano:
myje buzie,
nastepnie przeciera ja hydrolatem,
potem naklada slawnego juz johnsonika
potem ida filtry,
nastepnie primer ( na fali bambusowy puder z BU),
nastepnie mineralki
to prawda?
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:12   #232
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

nie
przecieram twarz hydrolatem, wklepuję serum, primer i prasowaniec edm, koniec

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-04-24 o 12:15
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:23   #233
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
Kochane minaraloholiczki
wychodzi mi ze wiekszosc z was co rano:
myje buzie,
nastepnie przeciera ja hydrolatem,
potem naklada slawnego juz johnsonika
potem ida filtry,
nastepnie primer ( na fali bambusowy puder z BU),
nastepnie mineralki
to prawda?
prawie
rano myję twarz tylko micelem, na to filtr 2 warstwy z odstępem, delikatne odciśnięcie bibułką, na to primer i podkład.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:34   #234
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

hehe, jakby nie bylo, czasochlonne to wszytsko, ale przygotowanie cery jest wiecej niz polowa sukcesu chyba... ja jeszcze nawilzam i nie do konca jestem zadowolona z efektu bo miejscami mam przesusz ale walcze jak lew
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 12:38   #235
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

moje to:
mycie twarzy lotionem oczyszczającym z NP
hydrolat
czasami puder perłowy
serum z wit.C
filtr
proszek jedwabny jako primer
korektor, podkład mineralny
woda termalna
puder utrwalający
róż, bronzer itp
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 09:00   #236
Lady Hellsing
Rozeznanie
 
Avatar Lady Hellsing
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 963
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

ekspertki podpowiedzcie proszę czy taki krem będzie się nadawał pod minerały? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...sloneczny.html
Lady Hellsing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:48   #237
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

U mnie troche zmian

Z wielkim bolem musialam sie po 3 latach rozstac z Clinique DDMG, zaczal mnie podrazniac Nie sadzilam, ze keidys do tego dojdzie ale chyba jest troche racji w tym, ze nie powinno sie zbyt dlugo uzywac tych samych kosmetykow, mnie w tym roku wszystko z klinikowej pielegnacji zaczelo "atakowac" Na szczescie kolorowka wciaz boska

Ale do rzeczy...
Od kosmetyczki (po zabiegu) dostalam probki kremu Bielenda Ideal Skin (kojaco-naprawczy, efekt zlotych nici) i juz po pierwszym dniu zauwazylam kolosalna roznice, cera ukojona, plamy zniknely, dziwne krostki tez, skora zaczela sie goic. Niestety po 4 dniach probki mi sie skonczyly, siegnalam po Clinique i burak na twarzy od nowa, ale juz jutro odbieram ten krem Bielendy i bede sie kurowac
Dam znac niedlugo jak sie spisuje pod filtrem Lirene 50+ i mineralami, bo o to glownie chodzi
Pielegnacja wiec mi sie w ostatnim czasie troche zmienila, zmywam teraz twarz micelem Biodermy, przecieram potem hydrolatem z glogu i wale Lirene (solo mnie podsusza), od jutra krem Bielendy. Mam nadzieje, ze bedzie kompatybilny z reszta - wchlania sie szybko, jest dosc lekki, po kilku minutach zero klejenia.

Wpadlam tu, bo chce was zapytac przy okazji o serie Herba Botanic. Uzywal ktos? Zobaczylam ta serie dzis w apetce i spodobala mi sie, tonik bardzo ladnie pachnie, jesli zel podobnie to poczuje sie skuszona. Szukam teraz delikatnego myjola do twarzy, bo micel Biodermy na dluzsza mete, to jednak bankructwo. W stacjonarnej aptece u mnie sa te same ceny, co na Vena-Vicie, czyli po 11 zl zel i tonik. Podpowiecie cos Warto?
http://www.vena-vita.pl/produkty,kat...,herba+botanic
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:24   #238
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
U mnie troche zmian

Z wielkim bolem musialam sie po 3 latach rozstac z Clinique DDMG, zaczal mnie podrazniac Nie sadzilam, ze keidys do tego dojdzie ale chyba jest troche racji w tym, ze nie powinno sie zbyt dlugo uzywac tych samych kosmetykow, mnie w tym roku wszystko z klinikowej pielegnacji zaczelo "atakowac" Na szczescie kolorowka wciaz boska

Ale do rzeczy...
Od kosmetyczki (po zabiegu) dostalam probki kremu Bielenda Ideal Skin (kojaco-naprawczy, efekt zlotych nici) i juz po pierwszym dniu zauwazylam kolosalna roznice, cera ukojona, plamy zniknely, dziwne krostki tez, skora zaczela sie goic. Niestety po 4 dniach probki mi sie skonczyly, siegnalam po Clinique i burak na twarzy od nowa, ale juz jutro odbieram ten krem Bielendy i bede sie kurowac
Dam znac niedlugo jak sie spisuje pod filtrem Lirene 50+ i mineralami, bo o to glownie chodzi
Pielegnacja wiec mi sie w ostatnim czasie troche zmienila, zmywam teraz twarz micelem Biodermy, przecieram potem hydrolatem z glogu i wale Lirene (solo mnie podsusza), od jutra krem Bielendy. Mam nadzieje, ze bedzie kompatybilny z reszta - wchlania sie szybko, jest dosc lekki, po kilku minutach zero klejenia.

Wpadlam tu, bo chce was zapytac przy okazji o serie Herba Botanic. Uzywal ktos? Zobaczylam ta serie dzis w apetce i spodobala mi sie, tonik bardzo ladnie pachnie, jesli zel podobnie to poczuje sie skuszona. Szukam teraz delikatnego myjola do twarzy, bo micel Biodermy na dluzsza mete, to jednak bankructwo. W stacjonarnej aptece u mnie sa te same ceny, co na Vena-Vicie, czyli po 11 zl zel i tonik. Podpowiecie cos Warto?
http://www.vena-vita.pl/produkty,kat...,herba+botanic
brzmi to ładnie ale INCI niet, więc trudno ocenić

a nie myślałaś o samoróbce micela?
na ZySK jest delikatny emulgator właśnie do miceli
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 15:57   #239
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny help!
Od czego zależy rolowanie się kremu

Nakładam sławnego nawilżającego Johnsona( btw uwielbiam go od dawna i ten zapach), na to po jakimś czasie emulsje Lirene spf50+ i jest katastrofa. Wszystko się roluje jak zaczynam nakładać podkład czy jakiś puder
Tak samo ma się sytuacja z połączeniem kwasu hialuronowego z filtrem.
Oba ułatwiają wchłanianie kremu z filtrem dlatego nie chciałabym z nich rezygnować, tym bardziej z ochrony przeciwsłonecznej. Ale już po prostu nie mam pomysłu co robię źle

Minerały wyglądają idealnie na sam nawilżający krem, czy to ww Johnson czy Lilliputz czy moj ukochany Humektan. Na samym filtrze dają rade, ale świece się szybko, pomimo stosowania primerów i tego, że mam suchą skóre
no, wyżaliłam się.
Jakieś rady?
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 16:56   #240
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Przykro mi anonyme i czekam jak i Ty na porady kolezanek expertek bo i mnie sie zdarza obserwowac walkowanie.
Po raz kolejny mysle sobie ze to forum to skarbnica wiedzy na temat pielegnacji .
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.