INGLOT nowości ! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 09:43   #151
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: INGLOT nowości !

Ale to dziwne...zawsze myslalam, ze powinni miec wszedzie jednakowe ceny no to zapraszam na zakupy do Poznania skoro u nas taniej a pojedyncze cienie te mniejsze kosztuja chyba 8 zl z tego co pamietam
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:06   #152
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: INGLOT nowości !

Mam takie pytanie! Wczoraj byłam na stoisku Inglota i widziałam jakieś nowe cienie do powiek w takich małych słoiczkach, cena 25zł za jeden Ale kolory były tak niesamowite, takie intensywne, błyszczące i wyraziste że i tak sie strasznie napaliłam na te cienie. Tylko raczej nie kupuję niczego, jeśli wcześniej nie znajdę opinii na wizażu o tym produkcie , a tu nic, zero, nie ma ani słowa Czy ktoś może używał takich cieni?? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia, bo to chyba jakiś nowy produkt
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 11:28   #153
Moobi
Wtajemniczenie
 
Avatar Moobi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 2 516
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez Ala... Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie! Wczoraj byłam na stoisku Inglota i widziałam jakieś nowe cienie do powiek w takich małych słoiczkach, cena 25zł za jeden Ale kolory były tak niesamowite, takie intensywne, błyszczące i wyraziste że i tak sie strasznie napaliłam na te cienie. Tylko raczej nie kupuję niczego, jeśli wcześniej nie znajdę opinii na wizażu o tym produkcie , a tu nic, zero, nie ma ani słowa Czy ktoś może używał takich cieni?? Niestety nigdzie nie mogę znaleźć zdjęcia, bo to chyba jakiś nowy produkt
prosze,tu jest oddzielny watek o nich:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+cienie+inglot
Moobi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:04   #154
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
prosze,tu jest oddzielny watek o nich:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...+cienie+inglot
Dzięki!!
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:15   #155
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: INGLOT nowości !

Jesteście OKROPNE!! Ja, która nigdy do cieni nie przywiązywała wagi chce mieć wszystkie, wszystkie, wszystkie Jak w tym dowcipie: panie doktorze, cierpię na chciwość, Na co doktor: niech pani się nie martwi, zaraz pani przepisze lekarstwo. Na co ona: ale panie doktorze, niech go będzie dużo, DUŻO, DUŻo !

Zainteresował mni eten system freedom. Ten duży z prostokątnymi wkładami jak wyczytałam kosztuje 70zł a jak wygląda z mała paletką. Piszecie że od 5zł do 9zł za wkład (cień, róż), ale czy samo pudełeczko w które to wkładamy też coś kosztuje i możemy jakby je zakupić i dwa wkłady apotem sobie dokupować? Czy trzeba od razu całe uzupełnic i jak się chce nowe to trzeba znowu całe?

Skoro też jesteście takimi znawcami Inglota spytam o nabłyszczacze. Wprawdzie założyłam wątek o świetlistym ciele ale intersują mnie kosmetyki silnie nabłyszczające. Ktoś tam wspomniał o jakimś żelu Inglota z drobinkami. Wiecie jak to się nazywa i macie jakiś link do tego?
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:41   #156
nri
Zadomowienie
 
Avatar nri
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 687
Dot.: INGLOT nowości !

wiem, ze to zadna nowosc ale w wyszukiwarce i kwc nie ma ; uzywalyscie juz blyszczykow lip duo? jak sie sprawuja, warte swojej ceny? sa kryjace?
__________________
Wymianka
nri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 20:04   #157
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez side85
Zainteresował mni eten system freedom. Ten duży z prostokątnymi wkładami jak wyczytałam kosztuje 70zł a jak wygląda z mała paletką. Piszecie że od 5zł do 9zł za wkład (cień, róż), ale czy samo pudełeczko w które to wkładamy też coś kosztuje i możemy jakby je zakupić i dwa wkłady apotem sobie dokupować? Czy trzeba od razu całe uzupełnic i jak się chce nowe to trzeba znowu całe?
za kasetke miałam doliczone na paragonie 5zł. Pani mi powiedziała że bede mogła sobie dokupywac do niej cienie. Logika wskazywałaby że pojedynczo, choć czytałam kiedys w wątku o paletkach, że podobno czasem miłe panie każą przyjść z kasetką, niby na dowód że się ją juz ma, a nie że chce się tanio cienie kupować, czy jak...tylko mam nadzieję że nie trzeba pokazywać pustej "blaszki" po cieniu...
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 19:20   #158
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: INGLOT nowości !

Mam pytanie? A czy można kupić kasetkę i 3 cienie, a resztę cieni uzupełnić z czasem, czy koniecznie trzeba kupić od razu 8???
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:21   #159
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
za kasetke miałam doliczone na paragonie 5zł. Pani mi powiedziała że bede mogła sobie dokupywac do niej cienie. Logika wskazywałaby że pojedynczo, choć czytałam kiedys w wątku o paletkach, że podobno czasem miłe panie każą przyjść z kasetką, niby na dowód że się ją juz ma, a nie że chce się tanio cienie kupować, czy jak...tylko mam nadzieję że nie trzeba pokazywać pustej "blaszki" po cieniu...
Mam pytanie? A czy można kupić kasetkę i 3 cienie, a resztę cieni uzupełnić z czasem, czy koniecznie trzeba kupić od razu 8???
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:23   #160
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: INGLOT nowości !

Ojej, zdublowało mi się, sory : (
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:41   #161
*~Asia~*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: INGLOT nowości !

a mnie interesuje taki puder (chyba brazujacy) w takie paski(czesto malowala nim Pani Ania z salonu pieknosci) mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi...moglybyscie mi cos o nim powiedziec? z gory dzieki
*~Asia~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 22:05   #162
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: INGLOT nowości !

z nowości w Inglocie- super cążki do pazurków za 65 zł
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 22:53   #163
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: INGLOT nowości !

tylko czemu ich kosmetyki w oczach drozeja co nowy produkt to drozszy ;/ niezmiernie ciesze sie ze pojawiaja sie nowe cudenka ale moim zdaniem firma za szybko cenowo pnie sie w gore ;/
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 05:54   #164
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: INGLOT nowości !

niedługo wyjdzie na jedno MAC czy Inglot jak tak dalej pójdzie. Pamiętam jak ich kosmetyki były w zwykłych drogeriach pośród niskopółkowych rzeczy, a teraz można je dostać w coraz droższych salonach formowych. Nie wiem czy tak dobrze na tym wyjdą
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 07:08   #165
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Mam pytanie? A czy można kupić kasetkę i 3 cienie, a resztę cieni uzupełnić z czasem, czy koniecznie trzeba kupić od razu 8???
paletke freedom trzeba zapełnic od razu, i tam się mieści chyba 14 cieni paluszków (sa tez cienie kwadraciki,ale nie wiem ile takich sie mieści, podobnie nie interesowałam sie pudrami i różami)

ale są też inne rodzaje paletek- pro 5, pro 8 , pro 16 i ostatnio chyba nawet pro 3. Zobacz na moje zdjęcie z cienami na poprzedniej stronie- paletka do pro 5 wygląda jak ta moja z zielonymi. I tam sobie dobierasz cienie z innej szafy niz do freedom i wtedy może byc ich mniej-np.3. Ale te kasetki nie są już magnetyczne, tylko cienie sa przyklejane i z tego co pamiętam na te kasetki się chyba czeka (tzn. nie robią na poczekaniu)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 07:27   #166
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
paletke freedom trzeba zapełnic od razu, i tam się mieści chyba 14 cieni paluszków (sa tez cienie kwadraciki,ale nie wiem ile takich sie mieści, podobnie nie interesowałam sie pudrami i różami)

ale są też inne rodzaje paletek- pro 5, pro 8 , pro 16 i ostatnio chyba nawet pro 3. Zobacz na moje zdjęcie z cienami na poprzedniej stronie- paletka do pro 5 wygląda jak ta moja z zielonymi. I tam sobie dobierasz cienie z innej szafy niz do freedom i wtedy może byc ich mniej-np.3. Ale te kasetki nie są już magnetyczne, tylko cienie sa przyklejane i z tego co pamiętam na te kasetki się chyba czeka (tzn. nie robią na poczekaniu)
Aha - rozumiem, no to w takim razie muszę się chyba wybrać do Inglota i popatrzeć co jest ciekawego : ) Dzięki
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 13:53   #167
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: INGLOT nowości !

SIDE- mnie też to denerwuje

Ale myślę, że przed tym wzrostem cen robili jakieś badania i pewnie wyszło im, że podwyżka cen będzie korzystniejsza niż odpływ części mniej zamoznych klientek

pozatym pewnie długo jeszcze będziemy czekac aż MAC wyjdzie poza stolycę, więc ten monopol potrwa jeszcze ładnych parę lat pewnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:25   #168
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: INGLOT nowości !

Ja tam już podziękowałam Inglotowi.
Te kosmetyki były dobre kiedy ceny były niższe.
Teraz jest taki wybór że można coś za niższą cenę kupić.
We mnie już stracili klientkę
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:30   #169
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Ja tam już podziękowałam Inglotowi.
Te kosmetyki były dobre kiedy ceny były niższe.
Teraz jest taki wybór że można coś za niższą cenę kupić.
We mnie już stracili klientkę
Mnie ciągle ciągnie do ich kosmetyków,bo z cenami jeszcze nie jest tak źle Ale z 2 strony,jak widzę opinie na KWC,to nie mogę się zdecydować Nie wydają się być aż takie rewelacyjne.Tylko na stoiskach wyglądają super i aż mi się oczka świecą,jak widzę te wszystkie cudeńka
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 22:16   #170
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Ja tam już podziękowałam Inglotowi.
Te kosmetyki były dobre kiedy ceny były niższe.
Teraz jest taki wybór że można coś za niższą cenę kupić.
We mnie już stracili klientkę
We mnie też

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Mnie ciągle ciągnie do ich kosmetyków,bo z cenami jeszcze nie jest tak źle Ale z 2 strony,jak widzę opinie na KWC,to nie mogę się zdecydować Nie wydają się być aż takie rewelacyjne.Tylko na stoiskach wyglądają super i aż mi się oczka świecą,jak widzę te wszystkie cudeńka
Otóż to - oni tylko kolorami kuszą, bo biorąc pod uwagę i jakość i cenę, to wypadają średnio na jeża. Ja już się na nich obraziłam i nie zamierzam nic kupować. Są inne firmy - i lepsze i często tańsze

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2007-06-29 o 22:18 Powód: dopisek
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:34   #171
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez MagJa
Otóż to - oni tylko kolorami kuszą, bo biorąc pod uwagę i jakość i cenę, to wypadają średnio na jeża. Ja już się na nich obraziłam i nie zamierzam nic kupować. Są inne firmy - i lepsze i często tańsze
może trochę OT będzie, ale o jakich firmach myślisz (myślicie) - lepsze i często tańsze?

Ja co prawda nie skusiłam się jeszcze na żaden cień Inglota (błyszczyk sobie ostatnio kupiłam - gruszkowy ) i jestem zadowolona,
ale - jeśli polecacie jakieś konkretne - lepsze i tańsze cienie - to dajcie cynk o co chodzi

__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:52   #172
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata Pokaż wiadomość
może trochę OT będzie, ale o jakich firmach myślisz (myślicie) - lepsze i często tańsze?

Ja co prawda nie skusiłam się jeszcze na żaden cień Inglota (błyszczyk sobie ostatnio kupiłam - gruszkowy ) i jestem zadowolona,
ale - jeśli polecacie jakieś konkretne - lepsze i tańsze cienie - to dajcie cynk o co chodzi

Sama z Inglota miałam różne cienie i lakier do paznokci. Cienie są wg mnie średnie. Na podobnym poziomie ceniowym wolę Bell, APC czy Oriflame. Podobnie lakiery - o wiele lepsze są Bell, Oriflame czy nawet Joko. Ogólnie polecam nasze rodzime firmy, te mniej znane niż rozreklamowany Inglot, bo tańsze nie znaczy gorsze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 07:14   #173
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Sama z Inglota miałam różne cienie i lakier do paznokci. Cienie są wg mnie średnie. Na podobnym poziomie ceniowym wolę Bell, APC czy Oriflame. Podobnie lakiery - o wiele lepsze są Bell, Oriflame czy nawet Joko. Ogólnie polecam nasze rodzime firmy, te mniej znane niż rozreklamowany Inglot, bo tańsze nie znaczy gorsze
Zgadzam się! sama kupiłam parę lat temu kilka cieni Inglota z lini Sprint, ale wtedy kosztowały jeszcze 5,50-6,00zł, jakość też była super, ale teraz to się grubo zastanawiam, no faktycznie ceny poszły w górę, a jakość zdecydowanie nie! Cieni JOKO też używam i są zdecydowanie lepsze : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 07:34   #174
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: INGLOT nowości !

zgodzę się po raz wtóry. Ostatio troszke się rozpuściłam, bo polskie kosmetyki sa coraz lepsze i wymagam za coraz niższą cenę coraz lepszych rzeczy. Ziaja robi świetne kremy i to za kilka złotych, eveline udowodniło że balsamy na cellulit działają lepiej niż inne, soraya, dax...to wszystko przebija firmy oferujące produkty za przynajmniej 10zł więcej. Tak samo sprawa ma się z kosmetykami kolorowymi: problemem staje się zatem dostępnośc, bo wciąż duże drogerie oferują marki zagraniczne, wierząc że naciągną klienta...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 11:15   #175
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Otóż to - oni tylko kolorami kuszą, bo biorąc pod uwagę i jakość i cenę, to wypadają średnio na jeża. Ja już się na nich obraziłam i nie zamierzam nic kupować. Są inne firmy - i lepsze i często tańsze
No niestety,jak dla mnie to jest wciąż przewagą Inglota nad innymi firmami-kolory mją obłędne,aż ciężko się powstrzymać I tym kuszą.Ale właśnie ostatnio będąc przy ich stoisku stwierdziłam,że jednak ceny idą w górę Ale pewnie coś tam jeszcze wypróbuję
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:24   #176
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: INGLOT nowości !

Ja kupuję tylko cienie prasowane i sypkie, kolory super i trwałość dla mnie wystarczająca w zupełności nie lubię lakierów do paznokci bo są rzadkie mało kryją i strasznie wielkie. No i pędzelki są fajniuśne
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 19:32   #177
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja kupuję tylko cienie prasowane i sypkie, kolory super i trwałość dla mnie wystarczająca w zupełności nie lubię lakierów do paznokci bo są rzadkie mało kryją i strasznie wielkie. No i pędzelki są fajniuśne
Jesli chodzi o lakiery,to mam tak samo.A kuszą mnie cienie prasowane,pojedyńcze z brokacikiem śliwkowe i grafitowe Chyba w końcu się skuszę
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:12   #178
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Sama z Inglota miałam różne cienie i lakier do paznokci. Cienie są wg mnie średnie. Na podobnym poziomie ceniowym wolę Bell, APC czy Oriflame. Podobnie lakiery - o wiele lepsze są Bell, Oriflame czy nawet Joko. Ogólnie polecam nasze rodzime firmy, te mniej znane niż rozreklamowany Inglot, bo tańsze nie znaczy gorsze
Zgadzam się w 100%

Sama jestem wielka fanką Bell, i jeśli chodzi np. o cienie, to w starciu z tą firmą Inglot całkowicie poległ pod względem jakości. Wygrywa tylko w kategorii wyboru kolorów. No i te ceny...

Klientki we mnie jeszcze nie stracili, bo mają jednakowoż parę hitów, ale głównie w dziedzinie pielęgnacji paznokci. Silk Wrapa czy Dry&Shine na nic innego nie zamienię. Ale juz np. taki Diamond Top Coat to badziew za całkiem spore pieniądze (prawie 25 zeta).

No i za sypańce mają u mnie ostatnio plusik (tylko po co tyle w opakowaniu? Znów chcą przechytrzyć, a jestem pewna, że na mniejsze pojemności za niższą cenę byłby znacznie większy popyt).
Oni w ogóle cierpią zdaje się na manię wielkości - wielkie pojemniki sypkich cieni, wielkie butle lakierów...
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:23   #179
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: INGLOT nowości !

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
paletke freedom trzeba zapełnic od razu, i tam się mieści chyba 14 cieni paluszków (sa tez cienie kwadraciki,ale nie wiem ile takich sie mieści, podobnie nie interesowałam sie pudrami i różami)

ale są też inne rodzaje paletek- pro 5, pro 8 , pro 16 i ostatnio chyba nawet pro 3. Zobacz na moje zdjęcie z cienami na poprzedniej stronie- paletka do pro 5 wygląda jak ta moja z zielonymi. I tam sobie dobierasz cienie z innej szafy niz do freedom i wtedy może byc ich mniej-np.3. Ale te kasetki nie są już magnetyczne, tylko cienie sa przyklejane i z tego co pamiętam na te kasetki się chyba czeka (tzn. nie robią na poczekaniu)
Małe sprostowanie:
pro-5 i pro-3 są magnetyczne, i robione na poczekaniu. Można dokupywać/ uzupełniać cienie.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-02, 20:35   #180
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: INGLOT nowości !

Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z Inglotem.Nie miałam wcześniej za dużego dostępu do tej firmy.Mam tylko cienie w szufladce,sprint,lakier i róż.I najbardziej jestem zadowolona z różu Szczególnie,że mają 2 idealne dla mnie kolorki różu (2 muszę sobie jeszcze dokupić).Cienie jak dla mnie są dobre.I chcę jeszcze jakiś spróbować.Ale jak będą podnosić ceny to przerzucę się na Bell,albo na coś droższego,ale lepszego
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.