Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 23:54   #1501
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5


Edytowane przez miphuhiz
Czas edycji: 2009-02-19 o 06:22
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:27   #1502
antiq
Przyczajenie
 
Avatar antiq
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Space
Wiadomości: 17
GG do antiq
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
nastepnym..dlugo go nie widzialas?ja mysle ze mi tak dobrze idzie bo go nie ma w zasiegu wzroku..mam nadzieje ze go (ani znajomych) nie spotkam teraz w pracy...
Ostatnio widzieliśmy się ze 3 tygodnie temu, umówiliśmy się na mieście. Niepotrzebnie się z nim spotykałam,bo bardzo emocjonalnie do tego podeszłam. Ale od tamtej pory jakby wszystkie emocje ze mnie uszły i przestał mnie już interesować. Może to zasługa jego zachowania, na tym spotkaniu jak zaczął opowiadać o swoich najnowszych podrywach i nie mógł skończyć, objawił mi się jako zwykły, zbyt pewny siebie bubek

Cytat:
Napisane przez *femme Pokaż wiadomość
a co jeśli to tylko przejściowy kryzys? Jakieś moje fanaberie?
Nie dowiesz się jeśli sama tego nie sprawdzisz i będziesz tkwiła nadal w obecnym związku. Przecież nie jesteś szczęśliwa, to widać w Twoim poście, więc nie ma czego się bać.

Edytowane przez antiq
Czas edycji: 2009-02-19 o 07:47
antiq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:35   #1503
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
M. sie odezwal na gg ale bylam bardzo chłodna:P teraz to niech spada do swojej byłej nigdy nie będę tą drugą. O nieee
nigdy nie mow nigdy...

Cytat:
Napisane przez antiq Pokaż wiadomość
Ostatnio widzieliśmy się ze 3 tygodnie temu, umówiliśmy się na mieście. Niepotrzebnie się z nim spotykałam,bo bardzo emocjonalnie do tego podeszłam. Ale od tamtej pory jakby wszystkie emocje ze mnie uszły

Nie dowiesz się jeśli sama tego nie sprawdzisz i będziesz tkwiła nadal w obecnym związku. Przecież nie jesteś szczęśliwa, to widać w Twoim poście, więc nie ma czego się bać.
moze dlatego ze go nie widzialas, kja mialam fale lepszego samopoczucia pare rzeczy zaczelo mi sie ukladac i wtedy nie mysli sie o zyciu osobistym, nie widuje go wiec i idzieki temu czuje sie z tym wszystkim lepiej

a co do reszty to jest sie czego bac, ja zrywalam ok pare razy, i zawsze wracalam najpozniej parenascie godzin pozniej, czasem juz pare, to nadwatlilo jego zaufanie, w obojgu obudzilo jeszcze wieksze watpliwosci a teraz..trafilm na ten watek. warto sie zastanowic, mi paru facetow sie przez te miesiace podobalo, jeden z nich nawet mnie podrywal liczac ze dla niego rzuce exa i nie zrobilam tego, bo uswiadoilam sobie ze tak naprawde tego nie chce, moze to byla zla decyzja patrzac po tym co sie ponad pol roku pozniej, teraz stalo ale wiem ze mielismy male bardzo male sznase z tamtym panem a ja bylam oddana jednak exowi..nie powiem zebym dobrze na tym wyszla ale jednak tak bylo..
wogole mam dzis schize, snila mi sie dluuuuuga(ni epodobne do niego) wiadomosc na gg od niego w ktorej pisze to wszystko co wiem, to ze nie woci, ze jest szczesliwy, powtarzam sobie to caly czas a podswiadomie sie ludze ze wroci, jakie to jest glupie!ja chyba po prostu nie chce byc ofiara i miec okazje potraktowac go tak samo? nie chyba bym go naprawde przyjela ale nie bede miec nigdy okazji..wole juz wogole nie snic, juz mi dobrze szlo z ta sytuacja...
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:09   #1504
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez pieluchomajtek Pokaż wiadomość
o majn god.
napisalam w watku "co poczac" ze pare razy w zyciu wrocilam tak nawalona do domu, ze nie potrafilam trafic ale nigdy nie zrobilam niczego moralnie niedozwolonego (typu lizanie z nieznajomymi, bzykanie z jakimis ochlaptusami) i jak zwykle przyczepiono sie do tego, ze nie ma sie co chwalic, ze wrocilam tak nawalona do domu. nie zauwazono, ze pomimo mojego nawalenia nie puszczalam sie ani nic...
Ja pierdziule. Juz nawet nie mozna raz na pare lat sie nawalic
ja sie nawalam jak mi przyjdzie ochota i to czesciej niz raz na pare lat A zdarzylo mi sie byc w takim stanie, ze zasnelam w drodze do lazienki, na korytarzu. Jestesmy dorosli jak mam ochote to sie upije i tyle, cala filozofia. A tez jakos po pijaku nie zdarzylo mi sie z obcymi ladowac nie wiem gdzie i nie wiem co robic.


Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
M. sie odezwal na gg ale bylam bardzo chłodna:P teraz to niech spada do swojej byłej nigdy nie będę tą drugą. O nieee
wrocil do tej bylej czy nie?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:53   #1505
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
M. sie odezwal na gg ale bylam bardzo chłodna:P teraz to niech spada do swojej byłej nigdy nie będę tą drugą. O nieee
Wrócili do siebie? Bo jak nie to moze ona poprostu go poprosiła aby z nią poszedł, bo nei miała z kim? Moze są na stopie koleżeńskiej, a jemu zależy na Tobie? Ja bym odrazu nie była zła na niego, ale trzymała z dystansem i zobaczyła co będzie. Eks mi powiedział że gdyby miał nową dziewczynę i ona zabroniłaby utrzymywać jemu ze mną kontakt to by nie chciał takiego nowego związku (no bo ja przecież jestem taka wartościowa!). Jak sie zabuja to pewnie zmieni zdanie.
Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
wogole mam dzis schize, snila mi sie dluuuuuga(ni epodobne do niego) wiadomosc na gg od niego w ktorej pisze to wszystko co wiem, to ze nie woci, ze jest szczesliwy, powtarzam sobie to caly czas a podswiadomie sie ludze ze wroci, jakie to jest glupie!ja chyba po prostu nie chce byc ofiara i miec okazje potraktowac go tak samo? nie chyba bym go naprawde przyjela ale nie bede miec nigdy okazji..wole juz wogole nie snic, juz mi dobrze szlo z ta sytuacja...
Tak niektóre sny są dobijające, lecz też mogą dużo uświadomić. Lepiej żeby odrazu to dotarło do nas niż żyć w złudzeniu. Ja łapie sie na myślach że moze mu sie odwidzi, ale zaraz sobie uzmysławiam że to bez sensu bo przecież ja go też już nie chcę.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:01   #1506
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

ja się nie będę wypowiadać już o mojej stracie bo za dużo o tym gadam naokoło i się sama nakręcam na wałkowanie tematu a to mnie zabija.

Tutaj znalazłam baaardzo ciekawą stronę :
http://wandunia.suntar.com.pl/namiet...ndex.html#spis

i widzę, że wszystko o czym tam mowa dotyczy mojego obecnego stanu ale ja postanawiam Z TYM WALCZYĆ ja już nie chcę cierpieć, ja chcę zacząć żyć bez niego.
Przestac rozmyślać o tym co było, przestać wydzwaniać, pisać angażować go w cokolwiek skoro jego już nie ma.
Muszę zadbać o siebie bo dopiero sobie uświadomiłam, że to ze mną głównie jest problem.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:15   #1507
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Wrócili do siebie? Bo jak nie to moze ona poprostu go poprosiła aby z nią poszedł, bo nei miała z kim? Moze są na stopie koleżeńskiej, a jemu zależy na Tobie? Ja bym odrazu nie była zła na niego, ale trzymała z dystansem i zobaczyła co będzie. Eks mi powiedział że gdyby miał nową dziewczynę i ona zabroniłaby utrzymywać jemu ze mną kontakt to by nie chciał takiego nowego związku (no bo ja przecież jestem taka wartościowa!). Jak sie zabuja to pewnie zmieni zdanie.


Tak niektóre sny są dobijające, lecz też mogą dużo uświadomić. Lepiej żeby odrazu to dotarło do nas niż żyć w złudzeniu. Ja łapie sie na myślach że moze mu sie odwidzi, ale zaraz sobie uzmysławiam że to bez sensu bo przecież ja go też już nie chcę.
zapewne tak, moj sie chcial przyjaznic, utrzymywac kontakt, a teraz jak ja do niego o sesje napisze raz na 1,5 tygodnia to jest TAKIE OGROMNE utrzymywanie kontaktu ze nosz kurde...i moze sie zmienic tak jak mowisz, ja exowi zakazalam kontaktu z exex i powiedzial ze skoro mnie to przeszkadza to ni ebedzie z nia nawet rozmawial, bo mnie kocha i to jest dla niego wazniejsze od takiej przyjazni. mysle ze wpadlam znow w schemat bo mi tez nagadal o przyjazni a sie odzywa jak mu sie zachce i gdy temat neutralny(jak poszlo ci z egzaminem np).staram sie unikac gadu ale to i tak wkurza.
Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
ja się nie będę wypowiadać już o mojej stracie bo za dużo o tym gadam naokoło i się sama nakręcam na wałkowanie tematu a to mnie zabija.

Tutaj znalazłam baaardzo ciekawą stronę :
http://wandunia.suntar.com.pl/namiet...ndex.html#spis

i widzę, że wszystko o czym tam mowa dotyczy mojego obecnego stanu ale ja postanawiam Z TYM WALCZYĆ ja już nie chcę cierpieć, ja chcę zacząć żyć bez niego.
Przestac rozmyślać o tym co było, przestać wydzwaniać, pisać angażować go w cokolwiek skoro jego już nie ma.
Muszę zadbać o siebie bo dopiero sobie uświadomiłam, że to ze mną głównie jest problem.
czlowiek zakochany i wg siebie akceptowany przez ukochanego nie ma takich wymagan co do siebie skoro I TAK jest piekny i kochany w oczach tej drugiej osoby... i przestaje cwiczyc itd bo ten czas lepiej poswiecic na wyjscie z ukochanym a potem zostaje sam i patrzy w lustro i sie zalamujewiec ja powoli wracam do stanu sprzed exa-stanu fizycznego bo duchowo znow podupadam..
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 13:32   #1508
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

"Czy ciągle wzdychasz do kogoś, kto fizycznie, lub emocjonalnie jest dla ciebie niedostępny ?
Czy żyjesz dniem, kiedy ta osoba stanie się dla ciebie dostępna ?
Czy odrzucenie sprawia, ze jeszcze bardziej pragniesz tej osoby ?"

O mamo, to o mnie! Ja się tak zachowuję w stosunku do jednego faceta. Jedyna chyba osoba która poszła ze mną na piwo i mnie olała... Zaczynam o nim obsesyjnie myśleć... Chyba zabijam tym sposobem myśli o eksie,ale to się robi chore:/
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:39   #1509
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
M. sie odezwal na gg ale bylam bardzo chłodna:P teraz to niech spada do swojej byłej nigdy nie będę tą drugą. O nieee
Ha! wiedzialam ze sie odezwie, pewnie nawet nie wie o co na niego zla jestes bo przeciez 'on nic nie zrobil' W temacie cyckowym to mi z A urosly do sredniego B przez tabletki anty )

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
"Czy ciągle wzdychasz do kogoś, kto fizycznie, lub emocjonalnie jest dla ciebie niedostępny ?
Czy żyjesz dniem, kiedy ta osoba stanie się dla ciebie dostępna ?
Czy odrzucenie sprawia, ze jeszcze bardziej pragniesz tej osoby ?"

O mamo, to o mnie! Ja się tak zachowuję w stosunku do jednego faceta. Jedyna chyba osoba która poszła ze mną na piwo i mnie olała... Zaczynam o nim obsesyjnie myśleć... Chyba zabijam tym sposobem myśli o eksie,ale to się robi chore:/
Eh z jednego w drugie. Zielona! Ksiecia z bajki Ci zycze jak najszybciej!
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:54   #1510
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość


Eh z jednego w drugie. Zielona! Ksiecia z bajki Ci zycze jak najszybciej!
U mnie to chyba niemożliwe. Ja jestem jakaś zrąbana, miotam się strasznie, nie wiem co jest dla mnie dobre, robię głupotę za głupotą, a do tego przyciągam jakiś... wybrakowanych:P
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:56   #1511
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
nigdy nie mow nigdy...
czego jak czego ale tego pewna jestem nigdy!!

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
wrocil do tej bylej czy nie?
nie wiem czy wrocil, ale chyba wszystko jest na tej drodze. Pytanie czy ona bedzie chciala bo on chce;]...

Cytat:
Napisane przez kkaa Pokaż wiadomość
Wrócili do siebie? Bo jak nie to moze ona poprostu go poprosiła aby z nią poszedł, bo nei miała z kim? Moze są na stopie koleżeńskiej, a jemu zależy na Tobie? Ja bym odrazu nie była zła na niego, ale trzymała z dystansem i zobaczyła co będzie. Eks mi powiedział że gdyby miał nową dziewczynę i ona zabroniłaby utrzymywać jemu ze mną kontakt to by nie chciał takiego nowego związku (no bo ja przecież jestem taka wartościowa!). Jak sie zabuja to pewnie zmieni zdanie.
ale oni idą na naszą studniówkę (jutro) a nie na jej, to on ją poprosil a nie ona jego:P

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Ha! wiedzialam ze sie odezwie, pewnie nawet nie wie o co na niego zla jestes bo przeciez 'on nic nie zrobil' W temacie cyckowym to mi z A urosly do sredniego B przez tabletki anty )
ja juz zyję jutrzejszą studniówką dzis byla proba w tym hotelu, strasznie malo miejsca jest :| spodziewalam sie ze bedzie wielka sala nie wiem jak sie wszystkie klasy tam zmieszcza
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.

Edytowane przez seclusion
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:57
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 14:05   #1512
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

seclusion, dopiero teraz się zorientowałam że to Ty Coś mój mózg szwankuje przez tą gorączkę:/
Nie myślałaś ze on mógł ją zaprosić żeby wzbudzić w Tobie zazdrość? Ludzie są brutalni i bezwzględni. On się poczuje świetnie widząc twoje smutne oczy wlepione w niego, a do tego będzie się świetnie bawił. Faceci lubią jak jesteśmy zazdrosne.... Chyba musisz mu pokazać że wcale Cię to nie interesuje z kim przylazł...
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:15   #1513
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
"Czy ciągle wzdychasz do kogoś, kto fizycznie, lub emocjonalnie jest dla ciebie niedostępny ?
Czy żyjesz dniem, kiedy ta osoba stanie się dla ciebie dostępna ?
Czy odrzucenie sprawia, ze jeszcze bardziej pragniesz tej osoby ?"

O mamo, to o mnie! Ja się tak zachowuję w stosunku do jednego faceta. Jedyna chyba osoba która poszła ze mną na piwo i mnie olała... Zaczynam o nim obsesyjnie myśleć... Chyba zabijam tym sposobem myśli o eksie,ale to się robi chore:/
dokladnie
ja nie raz chciałam się sama z nim rozstać bo wiedzialam, ze ten związek nie gra ale nie miałam odwagi. dopiero jak on mnie zostawił zapragnęłam go najbardziej na świecie.
a to jest chore bo wcale nie musi być miłością !
Miłośc tak nie wygląda, tak wygląda obsesja i trzeba sobei sprawe zdać, cholera
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:19   #1514
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
dokladnie
ja nie raz chciałam się sama z nim rozstać bo wiedzialam, ze ten związek nie gra ale nie miałam odwagi. dopiero jak on mnie zostawił zapragnęłam go najbardziej na świecie.
a to jest chore bo wcale nie musi być miłością !
Miłośc tak nie wygląda, tak wygląda obsesja i trzeba sobei sprawe zdać, cholera
Może i obsesja,ale wciągająca... Tylko obawiam się że już tak wyidealizowałam w myślach tego faceta że nie zostało nic z tego jaki jest na prawdę. Ja całą drogę na uczelnię jestem w stanie wyobrażać sobie różne sytuacje z nim... i to wcale nie erotyczne!!

Siedzę z odżywką na włosach i naiwnie wierzę że to podniesie moją atrakcyjnosć:/
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:30   #1515
leelou88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Pisałam wczesniej, że powiedziałam mojemu TŻ nieprzyjemnie rzeczy których potem bardzo żałowałam. Próbowałam go za to przeprosić ale on chyba nie uwierzył mi, że ja tak nie uważam. Jest mi tak niesamowicie przykro. On uważa, że jest mi źle przez niego i nie chce do mnie wracać dla niego to już jest koniec i chce żebym sama sobie ułożyła życie bez niego i była szczęśliwa. Ale ja wiem, że to ten... byłam dzisiaj u psychologa i nawet pytał czy mam kogoś bliskiego powiedziałam, że jestem 4 lata ze swoim chłopakiem i na pytanie czy uważam, że to to odpowiedziałam zadowolona, że tak a teraz jest mi tak niesamowicie smutn przykro i nie wiem co jeszcze mi jest jak on mówi, że to koniec i on mi daje spokój.A już miałam takie nadzieje... psycholog powiedział, że to bardzo dobrze że pewnie bardzo mnie kocha i wszystko będzie dobrze. Ale nie będzie. Taka zadowolona byłam jak mi to powiedział taką miałam nadzieje, że naprawde bedzie dobrze, że już tylko lepiej. a teraz tylko umrzeć mi się chce... przeciez już nic nie ma sensu
leelou88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:31   #1516
lejdi
Raczkowanie
 
Avatar lejdi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: .
Wiadomości: 108
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

kiedyś zostałam porzucona . zdrada była podwójna ; chłopak zostawił mnie dla koleżanki. przez to wszystko cierpiałam podwójnie i czułam się wściekła. minęło sporo czasu... z koleżanką kontaktów nie utrzymuję , z ex-chłopakiem ani tyle.. przeżyłam koszmar,którego nikomu nie życzę , wylałam morze łez...co prawda mój były chciał do mnie wrócić skruszony.
ale ja jestem w nowym związku, jestem zakochana i o wiele szczęsliwsza. wychodzi na to,że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło
lejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 14:46   #1517
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Może i obsesja,ale wciągająca... Tylko obawiam się że już tak wyidealizowałam w myślach tego faceta że nie zostało nic z tego jaki jest na prawdę. Ja całą drogę na uczelnię jestem w stanie wyobrażać sobie różne sytuacje z nim... i to wcale nie erotyczne!!

Siedzę z odżywką na włosach i naiwnie wierzę że to podniesie moją atrakcyjnosć:/
podniesie podniesie
siebie idealizuj nie jego!
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:03   #1518
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Ciekawe ile można tą odżywkę trzymać na włosach... jak mi wszystkie wyleca to wam powiem:P
Ostatnio straciłam poczucie jakiejkolwiek atrakcyjności... eh
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 15:32   #1519
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
U mnie to chyba niemożliwe. Ja jestem jakaś zrąbana, miotam się strasznie, nie wiem co jest dla mnie dobre, robię głupotę za głupotą, a do tego przyciągam jakiś... wybrakowanych:P
A ja Ci mowie, ze predzej czy pozniej on Cie dopadnie :P Wybrakowanych to kazda z Nas przycioga, nie martw sie, ja tez Ostatnio zdarzaja mi sie typy, ktore maja wiecej emocjonalnych problemow niz pol populacji kobiet razem wzietych ...

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
c
ja juz zyję jutrzejszą studniówką dzis byla proba w tym hotelu, strasznie malo miejsca jest :| spodziewalam sie ze bedzie wielka sala nie wiem jak sie wszystkie klasy tam zmieszcza
A to ja sobotnia xD Chce juz juz! a tu jeszcze tyyyyle! a buuu;( Ja mam na auli w szkole podstawowej i Ci powiem ze wiele miejsca tez tam nie ma a nas jest 8 klas z czego idzie po ok 30 osob z klasy + osoby towarzyszace Przy polonezie to sie chyba zabijemy wszyscy
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 15:43   #1520
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
seclusion, dopiero teraz się zorientowałam że to Ty Coś mój mózg szwankuje przez tą gorączkę:/
Nie myślałaś ze on mógł ją zaprosić żeby wzbudzić w Tobie zazdrość? Ludzie są brutalni i bezwzględni. On się poczuje świetnie widząc twoje smutne oczy wlepione w niego, a do tego będzie się świetnie bawił. Faceci lubią jak jesteśmy zazdrosne.... Chyba musisz mu pokazać że wcale Cię to nie interesuje z kim przylazł...
tak to ja
nie no sprawa jest prosta:P nadal kocha byla
a ja nie bede smutna bo wybaluje sie z kims innym i tak nie wiazalam z nim wiekszych planow wiec nawet nie jest mi zal bo sie nie zaangazowalam za bardzo

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość

A to ja sobotnia xD Chce juz juz! a tu jeszcze tyyyyle! a buuu;( Ja mam na auli w szkole podstawowej i Ci powiem ze wiele miejsca tez tam nie ma a nas jest 8 klas z czego idzie po ok 30 osob z klasy + osoby towarzyszace Przy polonezie to sie chyba zabijemy wszyscy
ja jutro mam wolne a studniowka o 20 a konczy sie 4.30. Jakos krotko chyba ;|
a jak Twoj adorator:P?
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:02   #1521
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
ja jutro mam wolne a studniowka o 20 a konczy sie 4.30. Jakos krotko chyba ;|
a jak Twoj adorator:P?
A to my mamy od 19 do 6 rano xD Tzn o 6 orkiestra sie zwija a my mozemy bawic dalej <lol2> A adorator dobrze za godzine u mnie bedzie Ale sie nie napalam na nic, zeby sie nie zaangazowac zbytnio Wlasnie! Bo mnie jutro nie bedzie: zycze Ci szampanskiej zabawy na studniowce, wybaluj za wszystkie czasy, ale nie zycze Ci bolu nog przez 3 dni )
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 17:32   #1522
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
A to my mamy od 19 do 6 rano xD Tzn o 6 orkiestra sie zwija a my mozemy bawic dalej <lol2> A adorator dobrze za godzine u mnie bedzie Ale sie nie napalam na nic, zeby sie nie zaangazowac zbytnio Wlasnie! Bo mnie jutro nie bedzie: zycze Ci szampanskiej zabawy na studniowce, wybaluj za wszystkie czasy, ale nie zycze Ci bolu nog przez 3 dni )
Dzięki, Tobie również
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:53   #1523
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Może i obsesja,ale wciągająca... Tylko obawiam się że już tak wyidealizowałam w myślach tego faceta że nie zostało nic z tego jaki jest na prawdę. Ja całą drogę na uczelnię jestem w stanie wyobrażać sobie różne sytuacje z nim... i to wcale nie erotyczne!!

Siedzę z odżywką na włosach i naiwnie wierzę że to podniesie moją atrakcyjnosć:/
wyobrazanie sobie nie pomoze a moze rozczarowac dzialaj, nie wyobrazaj
to wszystkie jestesmy naiwne myslac ze podniesiemy sobie humor dbaniem o siebie
Cytat:
Napisane przez leelou88 Pokaż wiadomość
j. a teraz tylko umrzeć mi się chce... przeciez już nic nie ma sensu
nie mysl tak, to przejdzie, myslalam tak samo ale juz wiem ze to bylo glupie..choc do calkowitego'przeszlo mi' daleka droga to powoli nia ide

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
Ciekawe ile można tą odżywkę trzymać na włosach... jak mi wszystkie wyleca to wam powiem:P
Ostatnio straciłam poczucie jakiejkolwiek atrakcyjności... eh
to jest wkurzajace, jakby wartosc zalezala od faceta, mnie tez to dotyczy niestetynie potrafie uwierzyc w siebie gdy jestem sama to bez sensu jak ten jagodowy placek z 'jagodowej milosci' nic mu nie brakuje a nikt go nie chce..
Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość

ja jutro mam wolne a studniowka o 20 a konczy sie 4.30. Jakos krotko chyba ;|
a jak Twoj adorator:P?
nie krtoko wieksozsc 100dniowek tak sie konczy, 4;30-5 rano, chyba ze sa w szkolach to sa do rana, a jaka by nie byla i tak bedzie..za krotka
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:13   #1524
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez ona2008 Pokaż wiadomość
nie mysl tak, to przejdzie, myslalam tak samo ale juz wiem ze to bylo glupie..choc do calkowitego'przeszlo mi' daleka droga to powoli nia ide
Każda z nas musi sobie uświadomić że to tylko chwilowa słabość, która minie z czasem. Jak w to uwierzymy to będzie łatwiej Ja to sobie wmawiam od poczatku końca. Idzie żyć bez faceta! Idę wytrwale moją wyboistą drogą i jestem dumna z każdego przebytego centymetra.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:17   #1525
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

moja samoocena nie spada gdy jestem bez faceta. Nie czuje sie teraz jakos brzydsza czy grubsza Tzn. dbac o siebie mi sie jakos nie chce, nawet makijazu zrobic, ale to jest moja ogolna depresja spowodowane. Czuje, ze mam pecha, trafiam na nieodpowiednich ludzi i nic mi w zyciu nie wychodzi

seclusion, Ty sie baw jutro dobrze i poderwij tam jakiegos

a teraz ogloszenie uwaga:
Wytrzymalam bez odzywania sie do ex juz: 2 dni

Idzie mi dobrze. Moj plan minimum to jest wytrwac 14 dni.
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:42   #1526
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

syntagma ja tez nie czuje sie jakos tragicznie, wrecz sie sobie bardziej podobam hehe
ale poczucie straty i gownianego zycia, w którym nic nie wychodzi też mam
mam nadzieje, ze wkrotce przejdzie a gdzies sie tam czasi jakis lovelas.
Kurna dzis jechalam tramwajem i jakis koles na przystanku złapał mój wzrok i trzyyyymał
aż mi się głupio zrobiło ale się uśmiechnęłam do siebie, yeah

Moj bilans po 3 tyg:
minusy:
1) poniżałam sie strasznie, dzwonieniem, namawianiem na powrót
2) prawie nic nie jadłam, nie mogłam się upic :/
3) obsesja połączona ze sprawdzaniem co chwilę naszej klasy, jego opisów itp
4) smutek na gębie połączony z wielką potrzeba opowiadania każdemu jak to mi źle ble ble

plusy po 3 tyg:
1) dziś jest lepiej, odłaczam się od niego nie dając zadnych nadziei na powrót ani jemu ani sobie, dziś na głos mu powiedziałam : tracisz mnie ostatecznie, nie będe czekac, zajmuje sie soba
2) przeżyłam wizytę w jego domu, pogadalam z rodzicami i bratem, dałam radę, nie bolało tak strasznie
3) wlazłam do "naszego" pokoju i po tych zmianach, które wprowadził stwierdzam, ze wcale mu nie tak łatwo jak zgrywa :P
4) wspolni znajomi ładnie mnei przywitali, nie kitrali sie a ja się z dumą z nimi pożegnałam przed wyjściem, yeahhh
5) jego widok juz tak nie boli, wręcz wkurza


PLAN NA KOLEJNE TYGODNIE:
3 tygodnie mozna sobie ryczec ale JA JUZ JESTEM ZMĘCZONA więc sie biorę za to, co najwazniejsze, czyli ZA SIEBIE
(pilnujcie, cobym nie wymiękła )

NIE PISAC
NIE DZWONIC
NIE INTERESOWAC SIE TYM CO I Z KIM ON ROBI
ZADBAC O SIEBIE
OLAC TO NA CO WPLYWU I TAK NIE MAM.
__________________
byle do wiosny


Edytowane przez madame paranoja
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:44
madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:56   #1527
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
seclusion, Ty sie baw jutro dobrze i poderwij tam jakiegos

a teraz ogloszenie uwaga:
Wytrzymalam bez odzywania sie do ex juz: 2 dni

Idzie mi dobrze. Moj plan minimum to jest wytrwac 14 dni.
ide z kolega-dalekim kuzynem:P wiec nie wiem za bardzo czy moge podrywac i dac sie podywac innym
Ale dziekuje i obiecuje wybawic sie do upadlego:P

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
syntagma ja tez nie czuje sie jakos tragicznie, wrecz sie sobie bardziej podobam hehe
ale poczucie straty i gownianego zycia, w którym nic nie wychodzi też mam
mam nadzieje, ze wkrotce przejdzie a gdzies sie tam czasi jakis lovelas.
Kurna dzis jechalam tramwajem i jakis koles na przystanku złapał mój wzrok i trzyyyymał
aż mi się głupio zrobiło ale się uśmiechnęłam do siebie, yeah

Moj bilans po 3 tyg:
minusy:
1) poniżałam sie strasznie, dzwonieniem, namawianiem na powrót
2) prawie nic nie jadłam, nie mogłam się upic :/
3) obsesja połączona ze sprawdzaniem co chwilę naszej klasy, jego opisów itp
4) smutek na gębie połączony z wielką potrzeba opowiadania każdemu jak to mi źle ble ble

plusy po 3 tyg:
1) dziś jest lepiej, odłaczam się od niego nie dając zadnych nadziei na powrót ani jemu ani sobie, dziś na głos mu powiedziałam : tracisz mnie ostatecznie, nie będe czekac, zajmuje sie soba
2) przeżyłam wizytę w jego domu, pogadalam z rodzicami i bratem, dałam radę, nie bolało tak strasznie
3) wlazłam do "naszego" pokoju i po tych zmianach, które wprowadził stwierdzam, ze wcale mu nie tak łatwo jak zgrywa :P
4) wspolni znajomi ładnie mnei przywitali, nie kitrali sie a ja się z dumą z nimi pożegnałam przed wyjściem, yeahhh
5) jego widok juz tak nie boli, wręcz wkurza


PLAN NA KOLEJNE TYGODNIE:
3 tygodnie mozna sobie ryczec ale JA JUZ JESTEM ZMĘCZONA więc sie biorę za to, co najwazniejsze, czyli ZA SIEBIE
(pilnujcie, cobym nie wymiękła )

NIE PISAC
NIE DZWONIC
NIE INTERESOWAC SIE TYM CO I Z KIM ON ROBI
ZADBAC O SIEBIE
OLAC TO NA CO WPLYWU I TAK NIE MAM.
niezły plan

moj bilans to 136 dni bez niego w tym dzis dokladnie miesiac jak zerwalam z nim kontakt. A plan na najblizsza przyszlosc? Powoli, do przodu...
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:21   #1528
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

ja się do ekseksa już trzy miesiące nie odzywałam. też jestem z siebie dumna
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:46   #1529
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

aaa zazdroszcze, u nas to raczej nie mozliwe :| bo mamy wspolnych znajomych w kazdym razie ja kontaktow inicjowac nie zamierzam

wiem ze plan dlugi i pewnie 1/8 zrealizuję ale co napisane tego sie trzymac trzeba, gorzej z gadaniem
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 22:17   #1530
crazy_daria
Raczkowanie
 
Avatar crazy_daria
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 242
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 5

madame paranoja zacznę brać z Ciebie przykład z Twoim bilansem jestem pod wrażeniem takiej silnej woli, bo u mnie z tym bardzo słabiutko

z reszty dziewczyn też, które się nie odzywają do ex-ów, tylko chyba ja jestem taka głupia. Ktoś mi musi dać porządnego kopa w tyłek
__________________
"uciekamy przed sobą, przez dwa pokoje, kuchnię i łazienkę, a potem wpadasz na moje oczy i jesteś wirującym Szczęściem..."

<333
crazy_daria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.