Kremy z filtrami UV pod oczy - ZBIORCZY - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 14:18   #121
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

Cytat:
Napisane przez Ash
Jak nas tak szczypią te nasze oczęta, to moze sie okaze, ze na skore nie, ale na gałke filterki maja jakis zgubny wpływ.

Kurcze, trzeba jakos temu zaradzic, bo co jak tak za kierownica nagle zaszczypie? Jak tak wlasnie czasem mam, akurat nie za kierownica, bo ostatnio bardzo malo jezdze, ale jak mnie tak konkretnie zaszczypie, to musze powycierac krem, bo łzy leca, jak oszalale i nic nie widze, piecze, szczypie, brrr
Ash jeśli masz aż takie wrażliwe oczy to jeszcze masz do wypróbowania svr50. Jeśli on będzie cię szczypał to widze tylko jedne wyjście: wogole nie kłaść filtra na powieki a pod oczy najbliżej 1 cm od oka i nosić na dworze cały rok okulary przeciwsłoneczne:rolleyes : .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:23   #122
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ash jeśli masz aż takie wrażliwe oczy to jeszcze masz do wypróbowania svr50. Jeśli on będzie cię szczypał to widze tylko jedne wyjście: wogole nie kłaść filtra na powieki a pod oczy najbliżej 1 cm od oka i nosić na dworze cały rok okulary przeciwsłoneczne:rolleyes : .
chodzi o ten? http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=1409

ciekawe, jaki bedzie kolorek, bo ten ktory mam jest calkiem całkiem.

a jest moze cos do wrazliwych miejsc niekoloryzowanego?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:23   #123
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

dubel
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 11:45   #124
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

Cytat:
Napisane przez Ash
tak, to ten

Cytat:
Napisane przez Ash
a jest moze cos do wrazliwych miejsc niekoloryzowanego?
Nie znam innych poza tymi dwoma mineralnymi.

Z filrami mineralnymi jest problem, bo ona bardzo pobielają, i żeby to jakoś zniwelować w niektórych produktach dodano delikatny kolorek. Osobiście wolę kolor avenki mineralnej niż kredową biel.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 10:02   #125
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

tragedia a mnie zaczęły podrażniac pod oczami Avenki i dzieciaczek, i 50+ i nawet ten mineralany 15 ml i co teraz? ech szkoda słow... dzis maznełam pod oczami Bioderma i jest troszke lepiej...
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:35   #126
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

Cytat:
Napisane przez Nikita-v
tragedia a mnie zaczęły podrażniac pod oczami Avenki i dzieciaczek, i 50+ i ...
mnie najbardziej podrażnia właśnie dzieciaczek
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-23, 23:49   #127
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

Od kilku dni nie stosuje filtra na powiekę, nakladam maksymalnie blisko pod, ale nie na. Mam dość ciągłego łzawienia i pieczenia. Oczywiscie okulary z filterkiem są nieodłącznym elementem. Nie sadze jednak, zebym chodzila w nich jesienia w pochmurne dni. I tak sobie mysle, ze moze zamiast filtra na dzien, to moze byc zarzucic jakis ektra dobry nawilzajacy i nie wiem co tam jeszcze robiacy krem na oczka. Bo przeciez jak bede intensywnie nawilzac i odzywiac to mimo tego, ze zwykle najszybciej pojawiaja sie tu zmarszczki, to jednak daloby sie przed tym uchronic, tzn maksymalnie oddalic czas pojawienia sie kurzych łapek itp?

Co możecie mi polecic? Czy mozna po prostu na oczęta nakładac jakis megadobrze nawilzajacy krem do twarzy? Czy raczej jakiś specjalny do oczek? Na KWC widziałam Avene, ale jakiś kojący, wiec chyba nie o to mi chodzi? Czy moze wlasnie dokładnie o to?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 23:52   #128
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

No i w sumie, jesli by nie szczypał, to mozna by go tez uzywac na dzien, mimo, ze bez filtrow... Lepsze juz to w dzien i noc niz w ogole nic.
Sprobuje jeszcze tą mineralna 50tkę SVR poleconą przez Paulę. Jak po tym tez będę łzawic, to koniecznie będzie trzeba wybrac opcję, o której napisałam wyżej. Znaczy tak sobie to wymyśliłam
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 19:49   #129
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podrażnienie filtrem- skóra powiek

mialam probke mleczka vichy dla dzieci - uzywalam przez 3 dni i ani razu nie szczypalo... w sumie na poczatku z antkiem tez nie bylo zadnego podraznienia - po jakichs dwoch tyg dopiero.

Czy poza tym, mozecie powiedziec coś na temat skladu tego kremu?
aqua (water), butylene glycol, canola (canola oil), caprylic/capric triglyceride, cetyl palmitate, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, peg-100 stearate, dimethicone, tetrahydroxypropyl ethylenediamine, peg-20 stearate, carbomer, methylparaben, propylparaben, iris florentina (root extract), phenoxyethanol, ethylparaben, butylparaben, isobutylparaben.

Ponoc jest calkiem dobry.
Jaka jest Wasza opinia po analizie skladu?
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 14:45   #130
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Krem pod oczy z filtrem?

Szukam kremu pod oczy z filtrem, bo zwykłego filtru nie mogę stosować, bo mnie podrażnia. Możecie coś polecić dla 19 letniej dziewczyny Wiem, że skóra pod oczami zaczyna się najszybciej starzeć, więc wolę już zacząć o nią dbać i chronić przed promieniowaniem Uv
Prosze o radę
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-20, 21:31   #131
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Ja teraz stosuje Biodermy i jest ok
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 22:50   #132
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

A co do tej pory stosowalas?moze tak szybciej wyeliminujemy skladniki,ktore Cie podrazniaja?

Osobiscie uzywam od dluzszego czasu mleczka spf 50 Klorane,zadowolona tez jestem z SVR 50.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 00:12   #133
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Do tej pory użwyałam żelu pod oczy Agropharm oraz żelu pod oczy ze świetlikiem i chabrem. Zwykłe filtry bardzo mnie podrazaniają, bo noszę soczewki kontaktowe.
Kurcze szukam w KWC i też nic nie mogę znaleźć pomóżcie
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 00:19   #134
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Do tej pory użwyałam żelu pod oczy Agropharm oraz żelu pod oczy ze świetlikiem i chabrem. Zwykłe filtry bardzo mnie podrazaniają, bo noszę soczewki kontaktowe.
Kurcze szukam w KWC i też nic nie mogę znaleźć pomóżcie
Chodzilo mi oto,abys wymienila konkretne produkty z filtrami,ktore Cie podraznily.

Wybacz ale pojecie "zwykle filtry" nie jest dla mnie jednoznaczne bo moze lepiej wyprobowac cos z filtrow mineralnych?.

Druga sprawa jest to,ze nie tylko skora w okolicy oczu wymaga ochrony i wiem,ze niektore Forumki uzywajac kremow z filtrem wybieraly filtr mineralny pod oczy a wiekszosc z oferty LRP ma sklonnosc do migrowania w okolice oczu.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 13:14   #135
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Miałam avene i LPR kremy z filtrem, ale oba mnie zapychały strasznie a pod oczy nie mogłam, ich nałożyć, bo od razu miałam całe czerwone i zapłakane. Bardzo chciałam używać filtrów, ale widocznie nie mogę, bo mam po nich taki wysyp, że hoho. Może dlatego, że kupiłam sobie wersje tych kremów riche, ale nie mam tyle pieniędzy, żeby testować czy te lżejsze mnie zapchają A o próbki to nie mam co prosić, bo nie dają u mnie.
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 08:46   #136
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Ten biodermy jest specjalnie pod oczy, ma spf 30 i jest wydajny. Kosztuje okolo 30 zl.
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 18:53   #137
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Unhappy Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Mnie koszmarnie podrażniają filtry, oczy bolą swędzą, szczypią, są czerwone, naczynka wyłażą, KOSZMAR!!! Używałam Oriflame fuid Optimals SPF 30, na razie wróciłam do niego, ale nie smaruje okolic oczu. Mialam Lancome, też koszmar, teraz mam Avenkę mineralną to jest koszmar podwójny, niezależnie od tego czy wklepuje krem, czy wcieram, czy też wsmarowuje kilka cm. od oczu. Poradźcie coś, bo nigdy, do momentu jak zaczęłam stosować filtry, nie miałam takich problemów
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 19:24   #138
falka
Raczkowanie
 
Avatar falka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 411
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Również po Oriflame Optimals 30 miałam koszmar z oczami, podobnie miałam z Avene, nic nie dawało nawet nie smarowanie okolic oczu bo oba potwornie wręcz migrują
Nie podrażnia mnie Iwostin 40 - smaruję i oczy i pod oczami i jest bardzo ok
__________________
Siła zdolna zmieniać świat (...)
jest więc według ciebie Chaosem, sztuką i nauką?
Przekleństwem, błogosławieństwem i postępem?
A nie przypadkiem Wiarą? Miłością? Poświęceniem?
http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73qxcp5qvv.png

falka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 23:41   #139
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Dzięki za odpowiedzi Zainteresował mnie ten krem Biodermy, ale czy ma stabilne filtry? (podaje skład). A czy filtr 30 to nie przesada na zime? Mogę na to nałożyć podkład i puder normalnie?


Skład: Water (aqua), dicapryl carbonate, methylene bisbenzotriazoyl tetramethylbutylphenol, butyl methoxydibenzoylmethane, ethylhexyl triazone, peg-30 dipolyhydroxystearate, octocrylene, polyglyceryl-3 diisostearate, dipalmitoyl hydroxyproline, nylon-12, sodium chloride, beeswax (cera alba), silica dimethyl silylate, tocopheryl acetate, glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, hydrolyzed wheat protein, yeast extract (faex), ectoin, mannitol, xylitol, rhamnose, fructo-oligosaccharides, laminaria ochroleuca extract, decyl glucoside, xanthan gum, disodium edta, peg-4 dilaurate, peg-4 laurate, trilinolein, propylene glycol, peg-4, citric acid, trilinolenin, triolein, tripalmitin, caprylic/capric triglyceride, tristearin, iodopropynyl butylcabamate, phenoxyethanol, butylparaben, methylparaben, ethylparaben, propylparaben
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 18:24   #140
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Ningio z tego co wiem to ten krem ma stabilne filtry. Ja pod oczy nie klade podkladu i pudru ale po prostu nie mam juz potrzeby. Jesli bedziesz spedzac sporo czasu na dworze zima to 30 nie jest za wysoka, okolice oczu caly rok powinno sie chronic wysokim filtrem a to i tak nie jest przeciez najwyzszy
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 18:51   #141
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Tylko, że właśnie ja się maluję Mam cienie pod oczami i używam korektora i podkładu, więc filtry pewnie się zdestabilizują. A co myslcie o Avene Hydrance Optimale UV pod oczy?
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:27   #142
Lawinia2007
Rozeznanie
 
Avatar Lawinia2007
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Trojmiasto, Warszawa
Wiadomości: 893
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

No wlasnie ja ten problem mam z twarza bo po polozeniu filtru nakladam podklad itp Latem stosuje ten podklad w kompakcie Avene spf 50 i wtedy czasami nawet klade go pod oczy ale poza latem juz tak nie robie. Teraz wiec filtr i normalny make up Ten Avene Hydrance Optimale UV dla mnie jest za slaby ale jesli wystarczy Ci 15 to czemu nie
Lawinia2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 23:58   #143
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

a wiecie może czy może on zapychać? Mam straszne zaskórniki i boję się, że kuracja filtrowa jeszcze bardziej pogorszy stan skóry A na razie ciągle ją wysuszam preparatami na wypryski Nie mogę znaleźć filtra, który mnie nie zapycha
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 08:11   #144
fruttina
Raczkowanie
 
Avatar fruttina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 59
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

ningo, a po jakim czasie odstawiasz filtry ktore Cie zapychaja?
mialam podobna historie, z tym ze zlorzeczac i przeklinajac, jakos przetrzymalam okres zapychania. po 2-3 tygodniach buzia sie przyzwyczaila i przestala reagowac zapychaniem na filtry.

filtromaniaczki, jak dbacie o okolice oczu? ja filtr na dzien i to wszystko, chociaz odczuwam potrzebe preparatu specjalnie pod oczy. lat 23, skora troche wysuszona pod oczami. cos natluszczajacego/nawilzajacego/inne? jakies biochemiczne hity?

ps: szukalam w archiwum , ale mimo to prosze o rady.
fruttina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 10:50   #145
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Cytat:
Napisane przez fruttina Pokaż wiadomość

filtromaniaczki, jak dbacie o okolice oczu? ja filtr na dzien i to wszystko, chociaz odczuwam potrzebe preparatu specjalnie pod oczy. lat 23, skora troche wysuszona pod oczami. cos natluszczajacego/nawilzajacego/inne? jakies biochemiczne hity?

ps: szukalam w archiwum , ale mimo to prosze o rady.
ja na dzień pod filtr nie nakładam kremu ale dobrze jest nałozyć coś z wit C.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 11:53   #146
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Krem pod oczy z filtrem?

Dałam filrtom kilka miesięcy, ale serio strasznie mnie wysypało. Teraz chcę spróbować z kreme z filtrem Avene, ale wiecie czy ma on jakieś właściwości zapychające?
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 16:29   #147
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Red face filtr na powieki conajmiej 50

Mam problem używam filtrow avene, la roche do skory wrazliwej suchej gdy te same filtry klade na oczy pieka mnie oczy sa czerwone zmeczone łzawią, co mi polecicie specjalnei na same oczy z filtrem 50? lub większym?
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 17:02   #148
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: filtr na powieki conajmiej 50

Cytat:
Napisane przez RedLipstik Pokaż wiadomość
Mam problem używam filtrow avene, la roche do skory wrazliwej suchej gdy te same filtry klade na oczy pieka mnie oczy sa czerwone zmeczone łzawią, co mi polecicie specjalnei na same oczy z filtrem 50? lub większym?

Filtry Iwostinu na moje oczy tak nie działały. Producent zapewnia, że są hypoalergiczne. Ma w ofercie 50+
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-02, 18:04   #149
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: filtr na powieki conajmiej 50

Cytat:
Napisane przez RedLipstik Pokaż wiadomość
Mam problem używam filtrow avene, la roche do skory wrazliwej suchej gdy te same filtry klade na oczy pieka mnie oczy sa czerwone zmeczone łzawią, co mi polecicie specjalnei na same oczy z filtrem 50? lub większym?
Filtr migruje w okolice oczu i stad te podraznienia wiec mozesz wybrac sobie cos z oferty filtrow mineralnych ale one sa dosc tepe i biela wiec nie wiem czy bedziesz zadowolona.
Pamietam tez,ze Avene mialo cos w ofercie do miejsc szczegolnie wrazliwych czy jakos tak ale trzeba przejrzec oferte.

Watek przenosze i lacze z filtrami-ogolnie
Znalazlam watek,ktory moze Ci pomoze
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-08-02 o 18:09
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:51   #150
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Poważny problem - filtr pod oczy

Lirenka uwielbiała migrować do oczu po paru godzinach, ale odkąd pudruję starannie również oczy, problem wyparował
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.