Zdrada- pomóżcie proszę - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-02, 17:24   #61
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu przebadałabym się bo nie masz takiej pewności.

Mam nadzieję że jednak nie zaraziłaś swojego exa opryszczką bo może ją rozsiać po całej okolicy biorąc pod uwagę że preferuje seks bez zabezpieczenia.
Dam go do przeczytania przyjaciółce.

Na pewno zaraziłam, miał opryszczkę- widziałam wykwity. U mężczyzn to przebiega łagodniej, u kobiet jest nieznośne. Mam nadzieję że będzie miał to na uwadze i nie rozsieje po okolicy.
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 17:42   #62
ytre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 42
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
Cóż decyzja została już podjęta przez nas oboje i jest to decyzja o rozstaniu. Nie umiałabym mu ponownie zaufać, pomijając już kwestie dziecka.

Piszę tu bo może ktoś kiedyś przeżył podobne załamanie i doradzi mi jak wypełnić tą pustkę po rozstaniu, bo ból kiedyś w końcu minie... przynajmniej na to liczę
Napiszę Ci tylko tyle, że nawet jak teraz wydaje Ci się, że to koniec świata to uwierz nie jest. Pisze Ci to osoba, która została zdradzona przez męża (wspólny dom na wykonczeniu, druga ciąża, masa planów, no i bardzo kochał podobno...), potrzeba ci teraz czasu. Czas w takich przypadkach jest sprzymierzeńcem. Ja jestem z tych osób, które w najgorszym momenci, a uwierz, wizja tego, że będę samotną matką z dwójką dzieci, nie działała na moją korzyść, zawsze kieruję się szacunkiem do siebie. Skoro gość mnie nie szanował = zdradzał, nie mam powodów, żeby marnować życie przy byle kim. Uważam, że zasługuje na więcej. Nawet gdyby to oznaczało samotność do końca życia. Albo będę z KIMŚ kto mnie szanuje, albo w ogóle.
Jesteście ze sobą tylko 10 msc, ja byłam 9 lat. Powiem Ci tak, osoby które mają skłonności do zdradzy, które posmakują zakazanego owoca, nigdy z tego nie zrezygnują. Widzę to teraz na przykładzie byłego. Krótko po rozstaniu zamieszkał ze swoją nową, następną Panią (w naszym domu zresztą) sielanka, idealnie...gdybym tylko nie wiedziala z kim i kiedy ją zdradza. TEN TYP TAK MA.
Ja chociaż byłam psychicznie wykańczana, co oczywiście skutecznie starałam sobie wytłumaczyć, nigdy go nie zdardziłam, nigdy bym tego nie zrobiła, zresztą nieraz rozmawialiśmy o tym i układ był jasny: zdradzisz? bez względu na okoliczności odchodzę, przytakiwał i podzielał zdanie biedak zgodnie, mówiąc jak to się brzydzi zdradą...

Uważam, że jeżeli ktoś ma skłonności ku temu, to prędzej czy później zrobi to ponownie. A Twoim wyborem będzie czy męczyć się z tym czy nie. A uwierz, że syndrom zdradzonego dopada później, duuużo później. Zmywasz naczynia i nagle buuum, przypominasz sobie wszystko, analizujesz, próbujesz dociec czy było mu wtedy dobrze. Wykańczające. Tylko w imię czego ty masz tak żyć?????
ytre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 17:50   #63
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
Na pewno zaraziłam, miał opryszczkę- widziałam wykwity. U mężczyzn to przebiega łagodniej, u kobiet jest nieznośne. Mam nadzieję że będzie miał to na uwadze i nie rozsieje po okolicy.
Sądząc z tego że uprawiał seks bez zabezpieczenia i zapłodnił dziewczynę - nie liczyłabym na jego rozsądek.

Opryszczka źle wpływa na zdrowie płodu - może dasz znać jego aktualnej że on ma opryszczkę. Żeby nie decydowała się na poród naturalny.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 17:50   #64
ytre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 42
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Patrycja Koziou Pokaż wiadomość
Już widzę jaka to święta i cudowna jesteś. Pewnie nigdy nie zaspałaś do pracy ani nie spędziłaś dnia na fejsie. Tymczasem niczego nie wmawiam - to po prostu fakty. Można kogoś kochać i zdradzać. Człowiek kochający nie staje się aniołem. Każdy z nas zresztą czasem krzywdzi ludzi, których kocha - jak jesteś wściekła, to twój facet od ciebie czasem niesłusznie oberwie. Jak jesteś we władaniu popędu, to inny facet cię zaliczy. Proza życia.
Tu się akurat paradoksalnie zgodzę, moja psychoterapeutka do której trafiłam, stwierdziła, że mnie kochał, nawet bardzo.
Nigdy go sama przed sobą nie tłumaczyłam i nie będę.
Tylko, że moim skromnym zdaniem i patrząc na siebie jak kogoś kocham to jestem myślami i moimi instynktami z tą osobą. Nie mam potrzeby się wybyzkać w krzakach bo mnie naszło. Osoby, które kochają prawdziwie wiedzą o czym piszę, natomiast osoby, ktore kochają tylko siebie i dla których moje "chcę mi się" jest ważniejsze zupełnie nie zrozumieją. Albo się kogoś kocha PRAWDZIWIE albo tylko siebie.
ytre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-02, 21:40   #65
Andziulek89
Raczkowanie
 
Avatar Andziulek89
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Olkusz
Wiadomości: 180
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Ja bym na twoim miejscu olala go ! Nie dosc ze puscil sie z jakas dziwka to jeszcze zrobil jej dziecko! Nawet nie pomyslal o tym zeby sie zabezpieczyc! Nie pomyslal ze moze sie czyms zarazic od tej szmaty i ze moze zarazic i ciebie potem ! Alkohol nie jest tu usprawiedliwieniem ! Jesli chcesz miec pewnosc i jemu tez doradz badania DNA zaraz po urodzeniu dziecka bo skoro ta dziewczyna tak od razu zaszla z nim w ciaze to moze byc tez podpucha i ona sama moze nie byc pewna z kim jest,od razu widac ze to panna puszczalska i to dziecko moze byc kazdego kolesia.Dodatkowo warto zrobic badania na rozne choroby ktorymi mogla go zarazic przede wszystkim HIV no i jesli wspolzylas z nim potem jakkolwiek to tez powinnas zrobic takie badania.Powiem ci ze ja bym nie dala rady tak ze jestem z kims a ktos ma dziecko z inna ze zdrady jeszcze,lazi do niej-balabym sie ze sytuacja sie powtorzy i ze ona bedzie go mamic zeby byl teraz z nia,poza tym nie moglabym patrzec na to dziecko-wiem dziecko nie jest niczemu winne ale nie moglabym patrzec na nie.Jestes z nim 11 miesiecy i juz taki numer ! to nie jest milosc w ogole! i jeszcze seks bez zabezpieczenia z obca osoba ! lepiej daj sobie z nim spokoj bo tylko bedziesz cierpiala i wiecznie wypominala mu to i klocila sie o kazde wychodne to do dziecka to po dziecko itd. Pomysl sobie ze nie jestes z nim zwiazana czyms,inni maja rodziny,malzenstwa czy sa ze soba kilka lat to moga sobie myslec co zrobic a ty tak niewiele jestes i sie wachasz. Ja bym go kopnela w dupe bo predzej czy pozniej znow zdradzi.
__________________
ANGELA
Andziulek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 08:33   #66
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
na Twoim miejscu przebadałabym się bo nie masz takiej pewności.
A wiecie może gdzie i czy można takie badania wykonać za darmo? Jeśli nie to czy wiecie ile to kosztuje? I może znacie takie miejsce w Krakowie?
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 10:20   #67
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
Zdrada była jednorazowa, ta dziewczyna potem do niego pisała, on próbował jej wyjaśnić że ma dziewczynę, ale potem okazało się że ona jest w ciąży (potwierdzonej u ginekologa)
Wcale bym się nie zdziwiła, jak ta ciąża okazałaby się wirtualna.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 11:16   #68
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę


Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Wcale bym się nie zdziwiła, jak ta ciąża okazałaby się wirtualna.
Mnie bawi "probowal wyjasnic ze ma dziewczyne". Jak to PROBOWAL XD?
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 11:47   #69
Ingel
Rozeznanie
 
Avatar Ingel
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: z pieknego kraju
Wiadomości: 758
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Andziulek89 Pokaż wiadomość
Ja bym na twoim miejscu olala go ! Nie dosc ze puscil sie z jakas dziwka to jeszcze zrobil jej dziecko! Nawet nie pomyslal o tym zeby sie zabezpieczyc! Nie pomyslal ze moze sie czyms zarazic od tej szmaty i ze moze zarazic i ciebie potem ! Alkohol nie jest tu usprawiedliwieniem ! Jesli chcesz miec pewnosc i jemu tez doradz badania DNA zaraz po urodzeniu dziecka bo skoro ta dziewczyna tak od razu zaszla z nim w ciaze to moze byc tez podpucha i ona sama moze nie byc pewna z kim jest,od razu widac ze to panna puszczalska i to dziecko moze byc kazdego kolesia.Dodatkowo warto zrobic badania na rozne choroby ktorymi mogla go zarazic przede wszystkim HIV no i jesli wspolzylas z nim potem jakkolwiek to tez powinnas zrobic takie badania.Powiem ci ze ja bym nie dala rady tak ze jestem z kims a ktos ma dziecko z inna ze zdrady jeszcze,lazi do niej-balabym sie ze sytuacja sie powtorzy i ze ona bedzie go mamic zeby byl teraz z nia,poza tym nie moglabym patrzec na to dziecko-wiem dziecko nie jest niczemu winne ale nie moglabym patrzec na nie.Jestes z nim 11 miesiecy i juz taki numer ! to nie jest milosc w ogole! i jeszcze seks bez zabezpieczenia z obca osoba ! lepiej daj sobie z nim spokoj bo tylko bedziesz cierpiala i wiecznie wypominala mu to i klocila sie o kazde wychodne to do dziecka to po dziecko itd. Pomysl sobie ze nie jestes z nim zwiazana czyms,inni maja rodziny,malzenstwa czy sa ze soba kilka lat to moga sobie myslec co zrobic a ty tak niewiele jestes i sie wachasz. Ja bym go kopnela w dupe bo predzej czy pozniej znow zdradzi.
ochlon prosze, dlaczego wyzywasz ta dziewczyne? Ona zmusila biednego misiaczka zeby sie z nia przespal? moze nie wiedziala, ze ma dziewczyne?
co do reszty to sie zgadzam.
Ingel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 14:54   #70
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

W ogóle bardzo ciekawią mnie poglądy, jakie przedstawia ta osoba, która dostała bana. Do tej pory znałam w swoim życiu jedną osobę, która miała bardzo podobne poglądy i właśnie był to przysłowiowy ruchacz, który w ten sposób, wymyślając bzdury ułożone w piekne słowa próbował się usprawiedliwic przed tym co robi, bo niestety niektórzy nie mają w sobie ani trochę samokrytyki.
Gadanie o tym, że ktos nie jest w stanie się powstrzymac przed zdradą jest trochę śmieszne. Nie jesteśmy zwierzętami żyjącymi w buszu, ale w społeczenstwie. Równie dobrze można powiedziec, że psychopata morderca nie może sie powstrzymac przed zabijaniem więc w sumie powinien byc usprawiedliwiony, omg -,-
Autorko, bardzo dobrze zrobiłaś, nie wyobrażam sobie związku z kimś, kto po 10 miesiącach związku zrobił dziecko innej dziewczynie. Nie dosc, że zdradził, to teraz, jeśli ciąża nie jest zmyślona, będzie miał na głowie ją i jej dziecko przez całe życie, co by Tobie z pewnością ciągle przypominało o tej zdradzie. A co do rzeczy, które spisałaś w pamiętniku, ja bym ich nie wysylała. Po prostu odetnij się od gościa i zapomnij o nim, bo wysyłanie mu takich rzeczy tylko sprowokuje go do dalszych dyskusji lub kłótni z Tobą i znowu nawiążecie kontakt, a po co sobie zawracac tym panem główkę?
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-03, 16:26   #71
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Andziulek89 Pokaż wiadomość
Ja bym na twoim miejscu olala go ! Nie dosc ze puscil sie z jakas dziwka to jeszcze zrobil jej dziecko! Nawet nie pomyslal o tym zeby sie zabezpieczyc! Nie pomyslal ze moze sie czyms zarazic od tej szmaty i ze moze zarazic i ciebie potem ! Alkohol nie jest tu usprawiedliwieniem ! Jesli chcesz miec pewnosc i jemu tez doradz badania DNA zaraz po urodzeniu dziecka bo skoro ta dziewczyna tak od razu zaszla z nim w ciaze to moze byc tez podpucha i ona sama moze nie byc pewna z kim jest,od razu widac ze to panna puszczalska i to dziecko moze byc kazdego kolesia.Dodatkowo warto zrobic badania na rozne choroby ktorymi mogla go zarazic przede wszystkim HIV no i jesli wspolzylas z nim potem jakkolwiek to tez powinnas zrobic takie badania.Powiem ci ze ja bym nie dala rady tak ze jestem z kims a ktos ma dziecko z inna ze zdrady jeszcze,lazi do niej-balabym sie ze sytuacja sie powtorzy i ze ona bedzie go mamic zeby byl teraz z nia,poza tym nie moglabym patrzec na to dziecko-wiem dziecko nie jest niczemu winne ale nie moglabym patrzec na nie.Jestes z nim 11 miesiecy i juz taki numer ! to nie jest milosc w ogole! i jeszcze seks bez zabezpieczenia z obca osoba ! lepiej daj sobie z nim spokoj bo tylko bedziesz cierpiala i wiecznie wypominala mu to i klocila sie o kazde wychodne to do dziecka to po dziecko itd. Pomysl sobie ze nie jestes z nim zwiazana czyms,inni maja rodziny,malzenstwa czy sa ze soba kilka lat to moga sobie myslec co zrobic a ty tak niewiele jestes i sie wachasz. Ja bym go kopnela w dupe bo predzej czy pozniej znow zdradzi.
powściągnij trochę język bo za takie słownictwo można dostać bana. I to nie dziewczyna która jest w ciąży jest winna wobec Autorki tylko ten paskudny burak który penisa w spodniach nie potrafił utrzymać. Moim zdaniem skakał na bok nie pierwszy raz ale tym razem jakieś dziewczę zapłodnił i nie mógł się z tego wykręcić. Więc pozarażać mógł spore grono dziewczyn na czele z Autorką.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
A wiecie może gdzie i czy można takie badania wykonać za darmo? Jeśli nie to czy wiecie ile to kosztuje? I może znacie takie miejsce w Krakowie?
z tego co się orientuję możesz zrobić za darmo przeciwciała HIV, są poradnie zapobiegania - musisz w necie poszukać. Pewnie w Krakowie też taka jest.

Ja chodzę do gina prywatnie więc muszę za wszystko płacić, nie wiem jak jest z publiczną służbą zdrowia.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-03, 17:06   #72
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
A wiecie może gdzie i czy można takie badania wykonać za darmo? Jeśli nie to czy wiecie ile to kosztuje? I może znacie takie miejsce w Krakowie?
Jeśli chodzi o HIV to w każdym mieście są punkty, gdzie wykonują to badanie za darmo, ale wtedy wyniki są po 4 dniach. Płatne też można zrobic w niektórych szpitalach, ok. 30-40zł i wtedy wyniki są w tym samym dniu. Ale prawdopodobnie HIV nie masz, bo to się tak łatwo nie przenosi, prawdopodobienstwo zakażenia podczas 1 niezabezpieczonego stosunku to ok. 1%, aczkolwiek 100% pewnośc, że nie masz HIV moze dac Ci tylko test, wiec lepiej zrób badanie. Co do innych badan np. chlamydie, to testy są płatne, to badanie u mnie w mieście tez kosztuje ok. 40zł. No chyba, że pójdziesz na akcję krwiodawstwa, oddasz krew to wtedy masz komplet wszystkich badan za darmo + 8 czekolad
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 07:43   #73
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

A powiedzcie mi, które badania powinnam sobie zrobić, jeśli nie mam żadnych niepokojących objawów, a chcę przebadać się dla spokoju?

Czy badania: wymaz z pochwy- badanie bakteriologiczne i mykologiczne (na obecność grzybów) oraz badanie krwi na obecność Chlamydia trachomatis wystarczą ?

Edytowane przez iminka
Czas edycji: 2014-11-04 o 08:21
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 09:09   #74
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Wszystkie badania typu chlamydia, kila,rzezaczka,HIV,zoltac zka typu B,rzesistkowica .niektóre z tych badań dają realny wynik dopiero po kilku tygodniach od zarażenia np .hep B albo HIV
PS . Twoj chłopak wiedział ze masz wirusa opryszczki ?
poraża mnie Twoja niewiedza szczególnie ze oddana juz wspolzyjesz i to bez prezerwatywy mimo iż zaraziłas się opryszczka nadal niedouczylas się jakie inne choroby możesz złapać ta droga.
Być może masz już od dawna HIV albo zoltaczke i nic o tym nie wiesz i rozsiewasz to dalej . zgroza...

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2014-11-04 o 09:27
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:00   #75
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Zdrada- pomóżcie proszę

Tylko, ze opryszczka mozna zarazac nawet uzywajac prezerwatywe, bo jednak kontakt z zarazona skora i tak jest. Zrob jeszcze badania na Mykoplazme i HPV.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:08   #76
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Ok ale chyba jak widzisz ze ktoś ma jakies niepokojące zmiany w okolicy intymnej to nie decydujesz się na współżycie ja przynajmniej bym tego unikala.
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:11   #77
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48793178]Ok ale chyba jak widzisz ze ktoś ma jakies niepokojące zmiany w okolicy intymnej to nie decydujesz się na współżycie ja przynajmniej bym tego unikala.[/QUOTE]


Nie jestem pewna, czy zarazic sie tez nie da wtedy gdy choroba jest "uspiona" i nie ma objawow?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:32   #78
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Ok można się zarazić ja to rozumiem ale skoro już raz się zaraziła to dlaczego nadal nie wie jakie inne choroby płciowe może załapać ta drogą?czy to jest odpowiedzialne postępowanie?
logicznie myślący człowiek po takiej akcji przebadalby się kompletnie i dmuchal na zimne.
ja kiedy poznałam mojego męża zanim podjęliśmy współżycie poszłam z nim zrobić komplet badań bo wiedziałam że spał w przeszłości z innymi kobietami bez prezerwatyw.
ja sama też nie jestem fanka prezerwatyw w stałym związku ale zanim się zdecydowałam na sex bez chciałam wiedzieć że jest czysty pod tym wzgledem(sama jestem dawca krwi wiec badania miałam wykonywane regularnie)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 10:49   #79
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Tylko, ze opryszczka mozna zarazac nawet uzywajac prezerwatywe, bo jednak kontakt z zarazona skora i tak jest. Zrob jeszcze badania na Mykoplazme i HPV.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za hpv płaciłam ponad 200 zł - nie jest to tanie badanie
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-04, 13:30   #80
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Paulincio zacytowałaś moje pytanie do 1go postu Autorki. Pisała w nim że chłopak ją zdradził nie określając czy się rozstali. Więc nie mogłam zapytać jak długo BYLI razem bo może NADAL są razem.

I powtórzę że nie każdy związek rozpada się po zdradzie. Ja bym się rozstała z facetem który zdradził, Ty zrobiłabyś to samo. Ale nie każdy tak robi. Czasami następują próby reanimacji związku. Bardziej lub mniej skuteczne.
A mi chodzilo o to, zeby otrzezwic autorke. Bo dla mnie przygodny seks=rozstanie. I lepiej dla autorki, zeby pomyslala tak samo
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:12   #81
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48793520]Ok można się zarazić ja to rozumiem ale skoro już raz się zaraziła to dlaczego nadal nie wie jakie inne choroby płciowe może załapać ta drogą?czy to jest odpowiedzialne postępowanie?
logicznie myślący człowiek po takiej akcji przebadalby się kompletnie i dmuchal na zimne.
ja kiedy poznałam mojego męża zanim podjęliśmy współżycie poszłam z nim zrobić komplet badań bo wiedziałam że spał w przeszłości z innymi kobietami bez prezerwatyw.
ja sama też nie jestem fanka prezerwatyw w stałym związku ale zanim się zdecydowałam na sex bez chciałam wiedzieć że jest czysty pod tym wzgledem(sama jestem dawca krwi wiec badania miałam wykonywane regularnie)[/QUOTE]


To juz inna sprawa.. Pewnie, ze powinna wiedziec, ze mozna zlapac rozne choroby. Ja raz na jakis czas robie test na chlamydie, bo lepiej jednak sprawdzic skoro rzadko daje ona objawy. Mimo, ze ma sie stalego partnera to lepiej i tak sie zbadac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:19   #82
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
To juz inna sprawa.. Pewnie, ze powinna wiedziec, ze mozna zlapac rozne choroby. Ja raz na jakis czas robie test na chlamydie, bo lepiej jednak sprawdzic skoro rzadko daje ona objawy. Mimo, ze ma sie stalego partnera to lepiej i tak sie zbadac. Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chlamydię można złapać korzystając z publicznej toalety.
Czytałam też o drodze zakażenia przez basen. Ale to chyba pecha trzeba mieć.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:22   #83
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
Chlamydię można złapać korzystając z publicznej toalety.
Czytałam też o drodze zakażenia przez basen. Ale to chyba pecha trzeba mieć.

No wlasnie nie wiem do konca jak to jest, bo lekarze roznie mowia. Ale napewno nie zaszkodzi sie zbadac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 17:30   #84
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
No wlasnie nie wiem do konca jak to jest, bo lekarze roznie mowia. Ale napewno nie zaszkodzi sie zbadac
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Chyba na wszelki wypadek zbadam się w tym kierunku. Te zdjęcia robią wrażenie.

http://www.macierz.org.pl/artykuly/z..._mezczyzn.html
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 20:39   #85
iminka
Raczkowanie
 
Avatar iminka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;48793520]Ok można się zarazić ja to rozumiem ale skoro już raz się zaraziła to dlaczego nadal nie wie jakie inne choroby płciowe może załapać ta drogą?czy to jest odpowiedzialne postępowanie?
logicznie myślący człowiek po takiej akcji przebadalby się kompletnie i dmuchal na zimne.
ja kiedy poznałam mojego męża zanim podjęliśmy współżycie poszłam z nim zrobić komplet badań bo wiedziałam że spał w przeszłości z innymi kobietami bez prezerwatyw.
ja sama też nie jestem fanka prezerwatyw w stałym związku ale zanim się zdecydowałam na sex bez chciałam wiedzieć że jest czysty pod tym wzgledem(sama jestem dawca krwi wiec badania miałam wykonywane regularnie)[/QUOTE]

Oczywiście, że wiem jakie są choroby weneryczne, nie jest głupia. I tak samo wiem, że większość z nich jednak daje objawy, a ja nie mam żadnych objawów! Doczytałam, że zakażenie chlamydią nie daje jakichś szczególnych objawów, więc zamierzam się przebadać.
A co do opryszczki to można nią zarażać nawet gdy jest w stanie uśpienia- ja tak zaraziłam mojego partnera i można się tym zarazić nawet przy stosunku z prezerwatywą lub korzystając z publicznej toalety. I tak powiedziałam mu o tym że przechodziłam opryszczkę, wiedział o tym że najprawdopodobniej też ją ma, nic na to nie poradzę, że on podchodzi do tego obojętnie.
iminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-04, 21:07   #86
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

te najgorsze od ktorych mozesz umrzec nie daja objawow czasami przez wiele lat mam na mysli HIV i WZW B .
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:00   #87
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez iminka Pokaż wiadomość
Tylko, ze w tym opisie on widnieje jako oszust. Nie ma tam słowa dobrego. Tekst przepełniony nienawiścią i obrzydzeniem. On tak naprawdę jest słabą osobą- jeśli to przeczyta wiem że go to jeszcze bardziej osłabi bo już nikt go nie wspiera- to forma zemsty. Chcę żeby wiedział, co uważam. Kiedy wychodził byłam w szoku powiedziałam, że nie mam mu tego za złe. Teraz kiedy to wszystko do mnie dotarło, chcę żeby wiedział że nie czuję do niego nic poza nienawiścią i obrzydzeniem i uważam za złą osobę. Tekst obnaża jego słabości w zakresie jego pracy, niedomagania w sprawach łóżkowych i świadczy o tym że jest osobą samolubną która żyje pozorami.
Na koniec chcę dodać dopisek, że mam nadzieję że nikt go już nigdy nie pokocha, bo on nie umie przyjąć uczucia i takim obdarzyć, dlatego nie zasługuje na niczyją miłość.
E, tam, ja bym nie leciała z grubej rury z obrzydzeniem i nienawiścią, tym jednak dasz do zrozumienia, że ci na nim zalezało, skoro teraz cierpisz po jego stracie. . Raczej napisałabym leciutko, ironicznie i z politowaniem, obśmiewając faceta, zwłaszcza to, co uważa za swoje zalety oraz seks z nim, jego i zakończyłabym okazując ogromną ulgę, że to nie na mnie trafiło zapylenie po pijaku, bo tacy, jak on nawet zabezpieczyć się przed ciążą nie potrafią, a mieć dziecko z takim zerem byłoby jednak porażką. I, że współczuję dziewczynie, ale i jestem jej wdzięczna, bo dzięki jej wpadce, już nie muszę się zastanawiać, jak go rzucić, żeby nie zorać ego zakompleksionemu chłopaczkowi, który udaje mężczyznę. Co planowałam od dawna, widząc jego beznadziejność, ale było mi go żal, więc zadowalałam się prawdziwym seksem za jego plecami, bo znając jego słabą psychikę - litowałam się nad nim.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:31   #88
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Sorry, ale jedno drugie raczej wyklucza.

I to zdrada już po 10 miesiącach, czyli można rzec na początku Waszej drogi? Jak się kocha to się nie zdradza. Wypity alkohol nie jest usprawiedliwieniem. Generalnie nie piję alkoholu, choć czasem się zdarza. I jakoś nie wskakuję nikomu do łóżka. Mój eks TŻ też pijał. I też jakoś nie zdradzał mimo, że bawiliśmy się osobno na dwóch różnych imprezach.

Gdy minie szok a żal przygaśnie to sama dostrzeżesz, że miałaś szczęście, że wywinęłas się takiemu facetowi. Żal tylko tamtej dziewczyny (choć zapewne siłą jej nie brał). Ale ma problem, bo zapewne zostanie sama z dzieckiem. Ty masz szansę zbudować swój świat na nowo. Z kimś innym, wartym Twojego zaufania.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziulek89 Pokaż wiadomość
Ja bym na twoim miejscu olala go ! Nie dosc ze puscil sie z jakas dziwka to jeszcze zrobil jej dziecko! Nawet nie pomyslal o tym zeby sie zabezpieczyc! Nie pomyslal ze moze sie czyms zarazic od tej szmaty i ze moze zarazic i ciebie potem ! Alkohol nie jest tu usprawiedliwieniem ! Jesli chcesz miec pewnosc i jemu tez doradz badania DNA zaraz po urodzeniu dziecka bo skoro ta dziewczyna tak od razu zaszla z nim w ciaze to moze byc tez podpucha i ona sama moze nie byc pewna z kim jest,od razu widac ze to panna puszczalska i to dziecko moze byc kazdego kolesia.Dodatkowo warto zrobic badania na rozne choroby ktorymi mogla go zarazic przede wszystkim HIV no i jesli wspolzylas z nim potem jakkolwiek to tez powinnas zrobic takie badania.Powiem ci ze ja bym nie dala rady tak ze jestem z kims a ktos ma dziecko z inna ze zdrady jeszcze,lazi do niej-balabym sie ze sytuacja sie powtorzy i ze ona bedzie go mamic zeby byl teraz z nia,poza tym nie moglabym patrzec na to dziecko-wiem dziecko nie jest niczemu winne ale nie moglabym patrzec na nie.Jestes z nim 11 miesiecy i juz taki numer ! to nie jest milosc w ogole! i jeszcze seks bez zabezpieczenia z obca osoba ! lepiej daj sobie z nim spokoj bo tylko bedziesz cierpiala i wiecznie wypominala mu to i klocila sie o kazde wychodne to do dziecka to po dziecko itd. Pomysl sobie ze nie jestes z nim zwiazana czyms,inni maja rodziny,malzenstwa czy sa ze soba kilka lat to moga sobie myslec co zrobic a ty tak niewiele jestes i sie wachasz. Ja bym go kopnela w dupe bo predzej czy pozniej znow zdradzi.
Andziulek, nie znasz tamtej dziewczyny a obrażasz ją. Panuj nad językiem bo za określenia, których użyłas tutaj dostaje się ostrzeżenie. Panna przecież siłą go do seksu nie zmusiła. Nie podoba mi się określenie "dz.....ka" i "sz........ta" użyte w stosunku do nieznajomej osoby. Tym bardziej, że dziewczyna teraz została z problemem i prawdopodobnie jej zycie zmieni się o 180 stopni.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:37   #89
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Zgadzam się, a Andziulek już wyrażał tak skrajne opinie o dziwkach i świniach, które uwodzą uczciwych chłopaków. Ciekawe kim on jest, skoro ona dziwką i szmatą, skoro na nią poleciał. No bo przecież go nie zgwałciła...
Myślę, że jakiś mężczyzna mocno Andziulka skrzywdził z inną panią, dlatego teraz tak szafuje wyzwiskami.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 06:45   #90
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada- pomóżcie proszę

Cytat:
Napisane przez Patrycja Koziou Pokaż wiadomość
Owszem, popęd seksualny zalewa mózg, nawet zdrowemu człowiekowi (powiedziałabym: zwłaszcza zdrowemu). Jeśli się to komuś nie przytrafiło, to tylko dlatego, że miał szczęście. Niewiele trzeba by działać w kompletnej malignie, zaślepieniu popędem płciowym, albo nienawiścią, albo bólem, głodem. Jeśli człowiek by nie jadł przez tydzień, byłby zdolny nawet zabić. Jesteśmy mniej rozsądni i racjonalni niż nam się wydaje, często los nam oszczędził takich prób i chodzimy z zadartym nosem, mówiąc jacy to nie jesteśmy. A kiedy przyjdzie co do czego - zdziwimy się sami sobą.
Człowiek tym różni się od zwierzęcia, że panuje nad instynktem rozmnażania i popędem płciowym. I nie da się porównać potrzeby jedzenia do potrzeby zaspokojenia popędu. Jesli poped przerasta nam rozsądek to znaczy, że trzeba iść do odpowiedniego specjalisty- są leki na obniżenie wybujałego libido. Człowiek, który nad popędem nie panuje stanowczo nie jest "zdrowy". Samo usprawiedliwienie: "Rzucam się na wszystko, co się rusza bo mam duże potrzeby i wielkie libido" jest niedorzeczne. Gdyby człowiek nie panował nad popędem płciowym i byłoby to normą to przecież runęłaby cała struktura społeczna państwa.

Są małżeństwa,które się nie widują po kilka miesięcy w roku (np. moi rodzice) ze względu na charakter pracy jednego z małżonków. Są pary, które mieszkają na początku daleko od siebie i nie mają możliwości widywać się codziennie. Co by było, gdyby ci ludzie zdradzali się na potęgę i jeszcze twierdzili, że to norma, bo nie mogą codziennie albo tak często jak by chcieli?

---------- Dopisano o 07:45 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Zgadzam się, a Andziulek już wyrażał tak skrajne opinie o dziwkach i świniach, które uwodzą uczciwych chłopaków. Ciekawe kim on jest, skoro ona dziwką i szmatą, skoro na nią poleciał. No bo przecież go nie zgwałciła...
Myślę, że jakiś mężczyzna mocno Andziulka skrzywdził z inną panią, dlatego teraz tak szafuje wyzwiskami.
Ano, nigdy nie wiesz, co w człowieku siedzi i co go gryzie. Ale panować nad językiem nalezy
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 07:45:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.