Zdradzilam chlopaka na imprezie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-26, 22:28   #1
sweetberrycandy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 8

Zdradzilam chlopaka na imprezie


Zalozylam konto na tym forum poniewaz dreczy mnie to co zrobilam i musze poznac wasze opinie.

Mam chlopaka z ktorym jestem juz 3 lata i bardzo sie kochamy, mieszkamy ze soba od kilku miesiecy i wszystko dobrze miedzy nami sie uklada ale kilka dni temu zaliczylam idiotyczny skok w bok ktorego bardzo zaluje...
Zostalam wraz z chłopakiem zaproszona na impreze urodzinowa mojej bardzo dobrej kolezanki, niestety on nie mogl pojsc ze mna ponieważ mial nocke w pracy akurat w tym czasie. Puscil mnie bez problemu bo bardzo sobie ufamy.
Nie wiem co we mnie wstapilo na tej imprezie, bylo tam duzo alkoholu, jackuzzi w ogrodzie, dj, mnóstwo napakowanych kolesi no po prostu impreza jak z amerykanskiego filmu, ja zadko chodze na takie imprezy wiec strasznie mnie ponioslo i juz po kilku godzinach bylam strasznie pijana. No i stalo sie. Zdradzilam swojego chlopaka najpierw pozwalajac obmacywac sie jednemu chlopakowi w jackuzzi i calujac sie z nim a nastepnie przespalam sie z kolejnym chłopakiem, calkowity brak jakichkolsiek hamulcow...
Zrobilam to z nim dwa razy jednej nocy, co gorsza najpierw doszedl we mnie (biore tabletki anty) a potem w moich ustach gdy na koniec robilam mu jak jakas tania dzi**a loda...

Na prawde nie wiem co we mnie wstapilo tej nocy nigdy wcześniej nie uznawalam przygodnego seksu a co dopiero w tak szmaciany sposob...
Czuje sie teraz jak najgorsza panna spod latarni


Gdy wrocilam do domu po tej imprezie moj M. Nic nie podejrzewal, ale kiedy chcial sie kochac balam sie przez dwa dni ze sa we mnie resztki spermy tego kolesia i nie chaialam tego zrobic tak samo jak brzydzd sie calowac z nim bo wiem co mialam w ustach na imprezie i brzydzd sie soba...


Pomozcie mi co mam teraz w tej sytuacji zdobic. Bardzo kocham mojego chłopaka, nie chce zeby mnie zostawil przez to co zrobilam
sweetberrycandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 22:40   #2
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Jeśli oczekujesz jakichkolwiek słów otuchy i usprawiedliwień dotyczących swojego zachowania - nie znajdziesz. Czujesz się dokładnie tak, jak powinnaś się czuć i dobrze się oceniasz.
Jedyny sposób w jaki możesz sobie ulżyć to się przyznać, aczkolwiek nie sądzę żeby Twój chłopak Ci wybaczył (chociaż nawet go nie znam), byłby zwyczajnie głupi. Z tego co napisałaś wynika, że bardzo Ci ufał, a Ty to zaufanie zawiodłaś. Strasznie go to zrani, ale powinien się dowiedzieć, bo takie rzeczy przeważnie zawsze w końcu wychodzą na jaw. Albo dowie się od kogoś kto był na tej imprezie, od kogoś kto coś słyszał, albo od Ciebie samej, bo nie będziesz mogła znieść wyrzutów sumienia, więc czym szybciej to nastąpi, tym lepiej.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-07-26 o 22:46
weak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:04   #3
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Tak jak napisała Koleżanka wyżej, alkohol niczego nie usprawiedliwia, nie będzie również i ode mnie słow otuchy.
Zastanów się czy chciałabyś być w sytuacji swojego chłopaka, czy gdybyś to ty była w pracy, a on kochałby się z jaką seksowną laską a potem wrócił do domu i zył dalej nie mówiąc Ci o tym, a Ty nie daj daj Bóg dowiedziłabyś się o tym od kogoś znajomego...
Alkohol to nie wymówka, wiadomo człowiek traci trochę hamulców, ale nie do stopnia aby dopuszczać się zdrady w przypadku kiedy się naprawdę kocha.
Przyznaj się, takie jest moje zdanie, to najlepsze co możesz w tej chwili zrobić dla Twojego chłopaka. Nawet jeśli Ci nie wybaczy to będziesz czuła się w porządku chociaż w tej sprawie. Powodzenia.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:15   #4
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

- możesz próbować udawać przed chłopakiem, że wszystko jest ok, ale pytanie czy sama chciałabyś żyć w taki związku? (notabene dziwne, że tak bardzo go kochasz, a ani słowa o tym jak bardzo go zraniłaś, a jedyne jak Ty się czujesz i że może Cię zostawiać - zastanów się nad tym związkiem)
- możesz powiedzieć chłopakowi, co wiąże się na 99,9 z rozstaniem

osobiście wybrałabym opcję drugą, żeby nie brnąć w kłamstwie dalej...
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:26   #5
yoyton7754
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Tak bardziej z technicznego punktu widzenia to moglas sie chociaz zabezpieczyc prezerwatywa, zeby nie zarazic sie jakims swinstwem...
yoyton7754 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:31   #6
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez yoyton7754 Pokaż wiadomość
Tak bardziej z technicznego punktu widzenia to moglas sie chociaz zabezpieczyc prezerwatywa, zeby nie zarazic sie jakims swinstwem...
O chłopaku nie myślała, a co dopiero o jakiejś tam prezerwatywie
Przecież się dziewczę całkiem zapomniało, bo to była impreza jak z amerykańskiego filmu
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012



weak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:34   #7
yoyton7754
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Hahah no tak przecież skoro się nie pamięta o własnym chłopaku po kilku glebszych to co dopiero o jakiejs tam gumce :P
yoyton7754 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-26, 23:38   #8
slawek_33
Raczkowanie
 
Avatar slawek_33
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 357
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez sweetberrycandy Pokaż wiadomość
Bardzo kocham mojego chłopaka, nie chce zeby mnie zostawil przez to co zrobilam
Coś mało kochasz swojego faceta jak tak się zachowujesz... ehh...
slawek_33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-26, 23:40   #9
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Ja bym się przebadała, jeśli koleś uprawiał seks z Tobą 'bez' to i z innymi pewnie też, a różne świnstwa ludzie mają.
Po drugie - ile razy ja byłam na imprezie i się upiłam i nigdy w życiu nie wpadłam na pomysł żeby zdradzić swojego chłopaka. A nawet jeśli coś mi przeleciało przez głowę to byłam tego świadoma i sama wybrałam żeby tego nie robić, bo go kocham i szanuję, a chwilowe zamroczenie i ekscytacja nigdzie mnie nie zawiodą.

Po trzecie, właśnie dlatego mój chłopak nie chodzi na takie imprezy i ja także przestałam. Nie - nie dlatego, że sobie nie ufamy, ale dlatego, że nie chcemy być świadkami takich rzeczy i takich zachowań. Alkohol nie usprawiedliwia zdrady i durnego zachowania.

Przykro mi, ale sama sobie jesteś winna i według mnie albo żyjesz z tym dalej albo się przyznasz. Wybór należy do Ciebie.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 12:30   #10
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Monnie B ma rację- przebadać się. Żółtaczka, HIV i parę innych. Ale te 2 przede wszystkim.
Jeśli jest duże ryzyko, że Twój facet się dowie o tej zdradzie od "życzliwych osób" to powinien dowiedzieć się o niej jak najszybciej od Ciebie.
Tak, alkohol niczego nie usprawiedliwia bo jak byłaś na tyle przytomna umysłowo by kilka razy współżyć to znaczy, że alkohol nie zamroczył Cię tak mocno, żebyś kompletnie nie wiedziała co robisz.
Sama w życiu upiłam się raz. Pod kontrolą TŻ'ta i usnęłam na stojąco a TŻ niósł mnie do domu.
I nie pijam pewnych rzeczy bo to mnie nauczyło, że wódka nie dla mnie.
Powiedziałabym, że jeśli alkohol Ci nie służy to nie pij. Ale to chyba nie była wina alkoholu bo do tak energicznych figli trzeba być jednak przytomnym a nie zamroczonym. Jak na mój gust świadomie chciałaś zdradzić i właśnie to zrobiłaś.
Co teraz? Jak to mówią: deal with it!
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:40   #11
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Autorko, zdrowy rozsądek każe zapomnieć i nic nie mówić facetowi, jeśli zamierzasz nadal z nim być. Zachowaj w tajemnicy i cierpienia w milczeniu. Dla swojego dobra.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 13:44   #12
Piotr150891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 88
Thumbs down Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Podobnie jak Wizażanki, i ja Cię potępiam. Alkohol żadne usprawiedliwienie. To co napiszę Cię zaboli, ale nie jesteś jego warta. Powiedz mu o zdradzie jak najszybciej.
Piotr150891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 13:54   #13
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez Piotr150891 Pokaż wiadomość
Podobnie jak Wizażanki, i ja Cię potępiam. Alkohol żadne usprawiedliwienie. To co napiszę Cię zaboli, ale nie jesteś jego warta. Powiedz mu o zdradzie jak najszybciej.
Jasne, dokonanych sobie, będzie ci lepiej. To śmieszne. Czasem lepiej ugryźć się w język dla swojego dobra. Powtarzam, dopóki nic nie powiesz, to ty rozdajesz karty.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 14:03   #14
emimem18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 19
Zdradzilam chlopaka na imprezie

A moze ktos Ci czegos dosypal do drina, ze az tak popuscily Ci hamulce...


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez emimem18
Czas edycji: 2014-07-27 o 14:08
emimem18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 14:07   #15
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jasne, dokonanych sobie, będzie ci lepiej. To śmieszne. Czasem lepiej ugryźć się w język dla swojego dobra. Powtarzam, dopóki nic nie powiesz, to ty rozdajesz karty.
Zwiazki nie polegaja na "rozdawaniu kart" tylko na tym, ze budujemy razem zycie. Chcialabys dowiedziec sie, ze twoj facet ma 5 lasek na boku, ale przeciez nie mogl ci powiedziec; bo to on rozdaje karty?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 15:45   #16
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jasne, dokonanych sobie, będzie ci lepiej. To śmieszne. Czasem lepiej ugryźć się w język dla swojego dobra. Powtarzam, dopóki nic nie powiesz, to ty rozdajesz karty.
Dla swojego dobra?
Jej już było dobrze, dwa razy tamtej nocy....
Jak dla mnie radzenie komuś żeby trzymal język za zębami dla swojego dobra jest śmieszne, kiedy dziewczyna zdradziła swojego faceta dwa razy, a rzekomo tak go kocha. Nie wiem kto tak może robić...chyba ktoś, komu kiedyś to też zostało poradzone.
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 15:48   #17
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Zwiazki nie polegaja na "rozdawaniu kart" tylko na tym, ze budujemy razem zycie. Chcialabys dowiedziec sie, ze twoj facet ma 5 lasek na boku, ale przeciez nie mogl ci powiedziec; bo to on rozdaje karty?
Nie chciałabym. Ale dopóki by nie powiedział, to on by rozdawał karty. A gdybym ja zrobiła coś, poczym facet by mnie mógł rzucić, gdyby się dowiedział,grubo bym się zastanowiła nad poziomem swojej szczerości. Jeśli nie chciałabym być porzucona.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 15:58   #18
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie chciałabym. Ale dopóki by nie powiedział, to on by rozdawał karty. A gdybym ja zrobiła coś, poczym facet by mnie mógł rzucić, gdyby się dowiedział,grubo bym się zastanowiła nad poziomem swojej szczerości. Jeśli nie chciałabym być porzucona.
Nie jesteś autorką. Nie sugeruj jej takich chorych rzeczy bo szkoda jej chłopaka.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:01   #19
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie jesteś autorką. Nie sugeruj jej takich chorych rzeczy bo szkoda jej chłopaka.
Dokładnie!
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-27, 16:12   #20
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Nie jesteś autorką. Nie sugeruj jej takich chorych rzeczy bo szkoda jej chłopaka.
To jest forum, sugeruję to, co dla niej najlepsze w tej sytuacji, jeśli nie chce kończyć związku. Tak myślę i mam prawo do wypowiedzi.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:16   #21
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
To jest forum, sugeruję to, co dla niej najlepsze w tej sytuacji, jeśli nie chce kończyć związku. Tak myślę i mam prawo do wypowiedzi.
Kiedyś już przyczepiłem się do podobnej wypowiedzi w Twoim wykonaniu. Wiesz, że szanuję Twoje zdanie i podejście do życia, mnie to przecież nie dotyczy. Po prostu nie akceptuję że sugerujesz komuś, kto zawinił chronienie własnego tyłka kosztem drugiej, niewinnej osoby.

Edytowane przez af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Czas edycji: 2014-07-27 o 16:18
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:25   #22
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Kiedyś już przyczepiłem się do podobnej wypowiedzi w Twoim wykonaniu. Wiesz, że szanuję Twoje zdanie i podejście do życia, mnie to przecież nie dotyczy. Po prostu nie akceptuję że sugerujesz komuś, kto zawinił chronienie własnego tyłka kosztem drugiej, niewinnej osoby.
Cieszę się ,że się nawzajem szanujemy. Jednak powiedz mi, czemu nie chronić własnego tyłka? Czemu czyjś ma być ważniejszy od własnego, czemu czyimś kosztem, skoro nikt jeszcze nie cierpi, a zacznie dopiero, gdy się dowie-?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:29   #23
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Autorko, zdrowy rozsądek każe zapomnieć i nic nie mówić facetowi, jeśli zamierzasz nadal z nim być. Zachowaj w tajemnicy i cierpienia w milczeniu. Dla swojego dobra.
Po czymś takim już nie mogą być razem, nie powinna z nim być razem. To by było nieuczciwe.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:34   #24
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Kiedyś już przyczepiłem się do podobnej wypowiedzi w Twoim wykonaniu. Wiesz, że szanuję Twoje zdanie i podejście do życia, mnie to przecież nie dotyczy. Po prostu nie akceptuję że sugerujesz komuś, kto zawinił chronienie własnego tyłka kosztem drugiej, niewinnej osoby.
Dla mnie też to jest nie do pojęcia... Szczyt kur**twa, bo nie da się tego inaczej nazwać. Ona kłamstwami nie ochroni tego chłopaka, tylko jeszcze bardziej go skrzywdzi.
Ona go wcale nie kocha, ktoś kto kocha nie robi takich rzeczy na pierwszej lepszej imprezie.
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-07-27 o 16:37
weak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:43   #25
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jednak powiedz mi, czemu nie chronić własnego tyłka? Czemu czyjś ma być ważniejszy od własnego?
Na tym polega miłość, że drugą osobę kocha się bardziej niż siebie.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:52   #26
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Po czymś takim już nie mogą być razem, nie powinna z nim być razem. To by było nieuczciwe.
Teraz to zależy tylko od niej. Tak to nieuczciwe. I co z tego, skoro korzystne?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:56   #27
spasionywieprz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Nie chciałabym. Ale dopóki by nie powiedział, to on by rozdawał karty. A gdybym ja zrobiła coś, poczym facet by mnie mógł rzucić, gdyby się dowiedział,grubo bym się zastanowiła nad poziomem swojej szczerości. Jeśli nie chciałabym być porzucona.
A ja nie szanuje twojego zdania na ten temat. Jak i nie szanuje człowieka który tak mówi. Jak dla mnie to powinnaś pracować <edit> .....

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-07-28 o 09:51 Powód: <edit>
spasionywieprz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 16:59   #28
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Teraz to zależy tylko od niej. Tak to nieuczciwe. I co z tego, skoro korzystne?
Wygodne. Ale ja ją namawiam do zachowania etycznego, a nie wygodnego.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 17:01   #29
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Na tym polega miłość, że drugą osobę kocha się bardziej niż siebie.
Piękne słowa. Słowa,słowa. Mnie jednak nie przekonują. Czasem trzeba ratować swój tyłek, jak się zawaliło, żeby nie było jeszcze gorzej. Co nie znaczy że na błędach nie można się uczyć i modyfikować swych zachowań na przyszłość.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-27, 17:02   #30
zielonkava
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 691
Dot.: Zdradzilam chlopaka na imprezie

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Monnie B ma rację- przebadać się. Żółtaczka, HIV i parę innych. Ale te 2 przede wszystkim.
Jeśli jest duże ryzyko, że Twój facet się dowie o tej zdradzie od "życzliwych osób" to powinien dowiedzieć się o niej jak najszybciej od Ciebie.
Tylko, że ta feralna impreza była kilka dni temu. A z tego co wiem, testy na hiv itp są wiarygodne po 3-6miesiącach, wcześniej ilość wirusów jest zbyt mała, żeby je wykryć. Czyli jakby nie patrzeć autorka musiała by te kilka miesięcy łżeć mu w żywe oczy, bo jakieś wymówki musi znaleźć, czemu seksu nie będzie/musi być gumka mimo tabletek.
Ciekawe, czy w ogóle pomyślała o zabezpieczeniu chłopaka przed ewentualnymi chorobami.
Cytat:
Tak, alkohol niczego nie usprawiedliwia bo jak byłaś na tyle przytomna umysłowo by kilka razy współżyć to znaczy, że alkohol nie zamroczył Cię tak mocno, żebyś kompletnie nie wiedziała co robisz.
Dla mnie to, co opisała autorka, to zwykłe kure*stwo.
Ukrywanie tego to żadna tam miłość, 'dla jego dobra' etc. a zwyczajny egoizm. Autorka może sobie wmawiać, próbować usprawiedliwiać, że to się nie powtórzy, żałuje, nie chciała tego, ale w tym momencie podstawy tego związku to fikcja.
zielonkava jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 20:29:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.