Picie mleka a pryszcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-20, 17:19   #1
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480

Picie mleka a pryszcze


Mam cere trądzikową, pełną zaskórników, blizn i pryszczy. Uwielbiam pić mleko, czasem potrafie wypić nawet 2 litry dziennie! Moja znajoma miała te same problemy ze skórą co ja. Odstawiła mleko (a raczej zmieniła je na sojowe) i było po wszystkim! Z czasem nowe pryszcze przestały się pojawiać, a stare znikły.
Przeczytałam wątek w którym jedna Wizażanka mówi o stosowaniu mleka na buzie. Ponoć przynosi efekty. Sama mam zamiar wypróbować. Czy pijąc mleko mogę zaszkodzi mojej cerze?
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 17:48   #2
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Wink Dot.: Picie mleka a pryszcze

różne sa opinie na ten temat i każdemu co innego pomaga ale ja po znacznym zmniejszeniu spozywania mleka nie zauwazylam zadnej poprawy.poza tym mleczko sprawia ze mamy mocniejsze kosci i bielsze ząbki
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 18:06   #3
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Picie mleka a pryszcze

bardzo dobry temat wlasnie takiego szukalam! dobrze, gdyby ktos znajacy sie na tym na niego odp.
moja mama mowi mi, ze jem i pije za duzo bialka i dlatego mam drobna wysypke na dekolcie i wiecej syfkow na twarzy i do tego przebarwienia na pazokciach... ciekawe czy to od bialka
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 18:10   #4
rudenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 197
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Ja tam mleka nigdy nie piłam(z wyjątkiem niemowlęctwa), a cerę też mam brzydką, może nie jest to wielki trądzik, ale zaskórniki i wągry na ociekającej tłuszczem twarzy. Myślę, że mleko może szkodzić osobom z alergią na nie. Najlepiej, jak sama sprawdzisz, jak zareaguje twoja cera po odstawieniu mleka. W końcu każdy organizm jest inny...
rudenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:09   #5
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Ja też mam cerę trądzikową i uwielbiam mleko Piszcie czy jeszcze ktoś zuważ pogorszenie po nim bo jak coś to będe musiała przestać pić.....
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 01:15   #6
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Tak, mleko krowie zdecydowanie uczula i powoduje zmiany skórne. Jako substytut mozna stosować mleko kozie (składem jaest najbliższe ludzkiemu) albo sojowe. Wiem ze jest bardzo drogie, ale mozna je rozcieńczać, gdyż jest w smaku takie dosć słodkie (jak dla mnie). Tak samo możesz rozcieńczac mleko krowie, jesli już nie mozesz się bez n iegio obejsc. I nie pij go na boga w takich ilosciach! To naprawe szkodliwe i nie jest dla dorosłych ludzi! Dlatego Twój organizm reaguje w ten spposób, oczyszcza sie przez skórę.
Przeszłam dietę odczulajaca , gdzie mialam totalny zakaz mleka i nigyd nie mailam tak pieknej cery. Dlatego moja wiedza nie jest z ksiazek, ja to naprawdę przeszłam i znam z autopsji.
http://www.sanum.com.pl/schematy-leczenia/tradzik.html

Polecam ten link i stronę. Ja mialam dietę przez połtora miesiaca. I leki sanum. Da sie zyc ;-) Potem stopniowo wprowadzalam nabiał.
Pozdrawiam
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:35   #7
Lulu.
Rozeznanie
 
Avatar Lulu.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 914
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Ja zawsze tak mam,że jak pije dużo mleka,jem jogurty itp. to pojawia się drobna kaszka na rękach,dekolcie no i jest więcej syfków.Jak odstawie produkty mleczne przynajmiej na tydzień wszystko znika.
__________________
Ubrania :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

Dokładka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 11:08   #8
*brydzia*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 564
GG do *brydzia*
Dot.: Picie mleka a pryszcze

ehhh ja tez mam z tmy prpblem troche ;/ ale co ja bym innego miala jesc. Kocham przetwory mleczne :/ uuuu
*brydzia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:58   #9
diablica9
Raczkowanie
 
Avatar diablica9
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 480
Dot.: Picie mleka a pryszcze

No to mam problem... Muszę najwyraźniej odstawić mleko... Jogurtów sobie nie odmówię, muszę je ograniczyć.

Mam jeszcze jedno pytanie- czy grzywka może powodować większe przetłuszczanie się cery a co za tym idzie rozprzestrzenienie pryszczy? Mam grubą i gęstą grzywke. Zauważyłam, że moje czoło nie ma dostępu do powietrtza przez co zapychają się strasznie pory... :/
__________________
Dukan od 30.08.


diablica9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:50   #10
addicted
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 22
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Ja nie mam grzywki a na czole..istna masakra..no może teraz po Differinie jest już trochę lepiej ale grzywka raczej nie ma na to wpływu, moim zdaniem. A co do mleka, rzeczywiście mleko moja słabość, w ogóle ostatnio sobie uświadomiłam, że często mam białko w każdym posiłku przez cały dzień, np. na śniadanie płatki z mlekiem, na obiad kotlet, czasem zupa (zabielana śmietaną albo jogurtem naturalnym), potem na podwieczorek jogurt i na kolacje kanapki z serem. Czyli ciągle zjadam coś białkowego. Ale jeśli białko szkodzi cerze to musiałabym jeść samą sałatę i pomidory? Trudno jest ułożyć jakąś dietę z małą ilością białka.
addicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:07   #11
maswerka
Zadomowienie
 
Avatar maswerka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 506
Dot.: Picie mleka a pryszcze

Mnie mleko lubi uczulać.
__________________




maswerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:20.