OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-04, 15:45   #1
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Exclamation

OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??


Kolejne pytanie z seri co wybrać! mam co prawda jeszcze troszke czasu do dnia ślubu, ale istotne to dla mnie

Jestem bowiem "okularnicą" od dawien dawna, okulary mam wygodne, ale nie prewzentują sie zbyt dobrze na zdjęciach, co wiecej nigdy nie małam soczewek kontaktowych i nie wiem co zrobić w dniu ślubu. czy zmienic oprawki na takie mniej widoczne, czy pokusic sie o zakup soczewek??

prosze o wasze decyzje lub propozycje.jeśli macie okulary, lub znacie jakaś panne młoda w okularach, to piszczie, prosze!, jakie rozwiązanie widziecie!!!

bardzo dziękuje
Pozdrawiam
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 17:07   #2
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

soczewki to dobry pomysl.....ale tylko w tym wypadku jezeli masz duzo czasu do slubu..... twarz bez okularow sie zmienia...... poza tym czasem wystepuja reakcjie alergiczne (zadko ale zdarza sie)......

zawsze mozesz wybrac sie do okulisty..... dodatkowa wizyta nie zaszkodzi.... a dobierze ci on soczewki.... z tego co pamietam to pierwsza para miesiecznych soczewek jest gratis (o ile jeszcze trwa ta promocja)

wszystko zalezy od tego jak sie czujesz w okularach a jak bedziesz sie czuc w soczewkach...... sprobuj - moze akurat...... ja plecam (bylam "okularnica" przez 7 lat, od 5 lat nosze soczewki)
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:13   #3
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

aprzybyla polecałam Ci to już w poprzednim Twoim wątku, ale napiszę to i tu Jeśli nie jesteś przekonana do soczewek to wystarczy zmienić oprawki albo na mniej widoczne, albo na okulary bez oprawek Możesz teraz na miesiąc spróbować kupić sobie soczewki - przekonasz się czy tego właśnie chcesz czy lepiej zostać przy okularkach Myślę, że jeśli zrobić bardziej wyrazisty makijaż, to wcale nie będziesz musiała zmieniać swoich oprawek Musisz sama popróbować w czym będzie Ci najlepiej
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:24   #4
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Na twoim miejscu, jesli masz jeszcze czas, wybrała bym się po soczewki, pochodziła trochę, żeby się przyzwyczaić. Wiadomo, że jesli na co dzień nosisz okulary, to będziesz się fatalnie czuła, jak założysz soczewki pierwszy raz w dniu ślubu, dlatego dobrze będzie się przyzwyczaić. Cena soczewek, nie jest aż tak zastraszająca przy innych ślubnych wydatkach, a na pewno będzie ci wygodniej...tzn. tak mi się wydaje. Poza tym okulary musiały by też jakoś pasować do całości, żeby się nic nie "gryzło", a z soczewkami nie ma tego problemu. Tylko koniecznie musisz się do nich wcześniej przyzwyczaić! Sama noszę soczewki już prawie 10 lat, a okularnicą jestem tylko w domu
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 18:49   #5
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja sama noszę okulary i mam ślub za miesiąc.
Postanowiłam pozostać przy okularach, ponieważ jestem już do nich przyzwyczajona,są częścią mojego wizerunku i bez nich wyglądałabym dziwnie. Jeśli nie zamierzasz przejść na stałe na soczewki nie radzę ci robić tego tylko na ten jeden dzień.
Pozdrawiam
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:00   #6
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Moja kuzynka miała na ślubie okulary, co prawda oprawki były praktycznie niewidoczne, ale jednak je miała Na zdjęciach nie widać oprawek
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 19:38   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez Yoasia 22
(...)jestem już do nich przyzwyczajona,są częścią mojego wizerunku i bez nich wyglądałabym dziwnie (...)
Pozdrawiam
wychodze z podobnego założenia, ale wole jednak spytać o opinie!

pozdrawiam wszystkich
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-04, 20:36   #8
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja też jestem okularnicą, do ślubu cywilnego okularów sie nie pozbyłam, ale przed kościelnym stwierdziłam, że raz się zyje, i miesiąc temu zafundowałam sobie soczewki, żeby sie do nich przyzwyczaić i nie fikać na weselu w okularach. Mała odmiana się przyda
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:49   #9
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Jeśli juz zdecdujesz się na soczewki, to jeśli będziesz maiłą makijaż próbny, to rób go mając w perspektywie brak okularów. Okulary są nieako częścią Ciebie, a ich brak może zmienić proporcje twarzy
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:57   #10
Filifionka
Raczkowanie
 
Avatar Filifionka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja tak właśńie zrobiłam


pozdrawiam!
Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 21:48   #11
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja jestem ogólnie za soczewkami, nie tylko na ślub ale tez na codzień.
przez jakieś 8 lat nosiłam okulary, teraz jakieś 8 soczewki i nigdy bym ich nie zamieniła. komfort, jakość widzenia i wszysko jest super ekstra. nic mi nie paruje, nic nie moknie na deszczu, a pozatym osobiście lepiej się w nich czuję.
więc polecam przynamniej sprbować a moze się przekonasz
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 07:11   #12
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Do ślubu mam 5 miesięcy i też już o tym myślałam. Noszę okulary, ale tak sobie wymysliłam, że jednak przerzucę się przed ślubem na soczewki, choćby żeby spróbować, zawsze chciałam, tylko jakoś tak wychodziło niespecjalnie. Trochę dlatego, bo okulary popsują mi efekt, są bardzo widoczne, bo oprawki mam wiśnowe. Więc jednak soczewki. W ten dzień chcę wyglądać wyjątkowo i dopieścić swój wygląd do najmniejszego szczegółu.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:19   #13
maartha
Raczkowanie
 
Avatar maartha
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 342
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja mam tak samo jak sohf - noszę okulary już z 10 lat, a od 6 soczewki i na nic innego bym ich nie zmieniła Soczewki to naprawdę bardzo duży komfort i wcale nie ma z nimi dużo kłopotów Wystarczy dobrać do siebie odpowiednie
__________________

maartha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 07:49   #14
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

NIE, moim zdaniem okulary, jakie by nie były nie pasują do sukni ślubnej , podobnie jak do każdej innej kreacji wieczorowej.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:25   #15
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja mam oprawki tak oryginalne i zwracające uwagę, że zdarza się że obcy ludzie mnie zaczepiają na ulicy i w sklepach (głównie w USA, bo tam populacja generalnie bardziej bezpośrednia, ale i w Polsce się zdarza). Na szczęście mam bardzo niewielką wadę, więc na ślub, zdjęcia i początek wesela po prostu ich nie założę, a potem zobaczę, ale przypuszczam, że bez problemu przetrwam całe wesele bez nich.
Soczewek kiedys próbowałam - koszmar, nie mogłam 4 godzin wytrzymać a oczy miałam jakbym tydzień nie spała. Moja nosząca soczewki siostra twierdzi że powinnam próbować różnych rodzajów, ale nie mam kasy na takie kosztowne eksperymenty. Poza tym kocham moje oprawki
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:44   #16
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja swoje okulary nosze tylko do pracy przy komputerze i do czytania, choc okulista zalecil noszenie ich non stop ... nie umiem ... denerwuje mnie swiat w ramkach. Ale to ja i moje okulary.

Natomiast jesli chodzi o osoby które noszą okulary non stop i lubia je, i czują sie w nich komfortowo to dlaczego to zmieniac? Byle oprawki pasoway do sukni, a to juz zadanie nie lada trudne, ale wykonalne.
No chyba ze decyzja o zmianie okularów na soczewki wynika z potrzeby zmiany wizerunku, jesli tak to sprawa jest równiez oczywista - zmienic na soczewki, a sukienka slubna niech bedzie pretekstem.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 12:57   #17
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez katrina
Ja mam oprawki tak oryginalne i zwracające uwagę, że zdarza się że obcy ludzie mnie zaczepiają na ulicy i w sklepach (głównie w USA, bo tam populacja generalnie bardziej bezpośrednia, ale i w Polsce się zdarza).
jak możesz to je wklej tu w forum bo jestem ciekawa jak wyglądają
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:16   #18
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Proszę bardzo Zazwyczaj wygląda to tak (ostatnio dziewczyna w Rossmanie) ojej, jakie ma pani dziwne okulary... myślałam że odwrotnie założone...
I jest śmiesznie przecież żadnych okularów nie da sie założyć odwrotnie aha, i jeszcze (to nie wiedzieć czemu faceci) myślałem że masz tu z boku złamane i sklejone plastrem (!!!)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg okularki1.jpg (37,7 KB, 354 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg okularki2.jpg (44,5 KB, 331 załadowań)
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 13:16   #19
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Je również jestem okularnicą, ale tylko wieczorami i z rana. Soczewki noszę od kilku lat i w tej chwili nie wyobrażam sobie chodzenia w okularach. Początki były różne, raz lepiej raz gorzej dlatego jeśli zdecydujesz się na soczewki to warto kupić je jak najszybciej i przyzwyczaić do nich oczy i siebie do troszeczkę innego wyglądu
Myślę, że na weselu soczewki będą miały okazję się sprawdzić. Będziesz mogła szaleć do woli bez obaw, że okulary zsuną się lub spadną i bez ciągłego poprawiania przy różnych wigibasach.
Ale nie namawiam. Nie każdy może się do nich przekonać.

Pozdrawaim
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 14:06   #20
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez katrina
Proszę bardzo Zazwyczaj wygląda to tak (ostatnio dziewczyna w Rossmanie) ojej, jakie ma pani dziwne okulary... myślałam że odwrotnie założone...
I jest śmiesznie przecież żadnych okularów nie da sie założyć odwrotnie aha, i jeszcze (to nie wiedzieć czemu faceci) myślałem że masz tu z boku złamane i sklejone plastrem (!!!)
niech powturzę"ojej"!!! po trzykroć ojej!
ciekawe
dzieki za wyświetlenie ich na forum thx
pozdrawiam wszystkie okularnice i soczewko-wnice (?!)
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:38   #21
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez marcelina73
NIE, moim zdaniem okulary, jakie by nie były nie pasują do sukni ślubnej , podobnie jak do każdej innej kreacji wieczorowej.
i w tej kwestii się z Tobą nie zgodzę. Okuklary mogą być częścią garderoby, ale i również elementem biżuteryjnym.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 14:48   #22
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez manolita
i w tej kwestii się z Tobą nie zgodzę. Okuklary mogą być częścią garderoby, ale i również elementem biżuteryjnym.
zgadzam sie
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:30   #23
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Ja również się z tym nie zgadzam. Noszę soczewki, ale uważam, że dobrze dobrane oprawki mogą dodać uroku, nawet sukni ślubnej. Kwestia odpowiedniego wyboru.
Ja noszę soczewki dla wygody i uniknięcia stresu (wada -4,25 chyba spora) ale głównie dlatego, że boję się jeździć samochodem w okularach (ale to już chyba jakieś moje dziwactwo ). Nie uważam jednak, żeby okulary jakoś mnie szpeciły.

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 15:48   #24
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez marzka82
Ja również się z tym nie zgadzam. Noszę soczewki, ale uważam, że dobrze dobrane oprawki mogą dodać uroku, nawet sukni ślubnej. Kwestia odpowiedniego wyboru.
Pozdrawiam
no wiec kolejne pytanie, jakie oprawki, jeśli bym już zdecydowała się na zmianę na jakeś elegankie do ślubu??

a jeśli jednak wybiore soczewki to jakie firmy polecacie, albo marki, i na co zwracać uwage przy ih zakupie?
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:32   #25
moniniteczka
Raczkowanie
 
Avatar moniniteczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dębica
Wiadomości: 128
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

ja nosze Johnson&Johnson..... nigdy sie na nich nie zawiodlam..... zadnej reakcji alergicznej..........

idz do okulisty..... on musi dobrac dioprie (bo z tego co wiem jesli ma sie wade wieksza niz 4.0 to przelicza sie ta wade przez jakis wspolczynnik i wtedy wychodzi "wielkosc" soczewek..... lekarz wypisuje recepte......a optyk ja zrealizuje.... i po sprawie....
moniniteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 16:52   #26
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

mialam j&j tylko jako pierwsze , dl amnie byly koszmarnie niewygodne i uczulajace, juz myslalam ze nie moge wcale nosic soczewejk, a tu focusy sie sprawdzaja wysmienicie

nie iwem jak z tym przliczaniem, ale -3,75 soczewki i okularki ale w okuarkach zdaje sie gorzej troszke widzec. w kazdym razie pmojej wadzie szkla sa grube i nawet mimo tego ze mam bezoprawkowce to wygladaja ciezko i zaslaniaja twarz.
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 18:08   #27
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Z soczewkami jest tak, że każdego oko może inaczej reagować na daną markę soczewki. Tym raczej bym się nie przejmowała. Ja noszę Optima FW firmy Bausch, ale moja koleżanka nie może ich nosić. Wcześniej nosiłam Focusa i też byłam zadowolona. Koniecznie musisz wybrać sie do okulisty i na początek kupić jakieś np tygodniowe, żeby sprawdzić czy Ci odpowiadają. Nie ma sensu kupować całego opakowania, bo można je tylko wyrzucić do kosza. Niektórzy lekarze dają różne rodzaje soczewek do wypróbowania, takie jednodniowe Poza tym z soczewkami jest tak, że kupuje się jeśli się nie mylę o 0,25 mniejsze niż szkła w okularach. Ja mam okulary- 4,25 a soczewki -4,00. A może odwrotnie Hmm, mogę coś kręcić...

Jeśli chodzi o oprawki to rzeczywiście jeżeli szkła są grube i nie są plastikowe to lepiej kupić takie które będą miały górną oprawę. Jeśli są cienki szkła to mi osobiście podobają się okulary bez oprawy. Myślę, że Panie w optyku dobrze Ci doradzą, bo dużo zależy od kształtu twarzy, może kolor oczu jeśli będzie oprawa... a my nie widzimy Ciebie na żywo

Pozdrawiam
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 21:10   #28
Katarzyna R
Raczkowanie
 
Avatar Katarzyna R
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 70
GG do Katarzyna R
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

Cytat:
Napisane przez katrina
Proszę bardzo Zazwyczaj wygląda to tak (ostatnio dziewczyna w Rossmanie) ojej, jakie ma pani dziwne okulary... myślałam że odwrotnie założone...
I jest śmiesznie przecież żadnych okularów nie da sie założyć odwrotnie aha, i jeszcze (to nie wiedzieć czemu faceci) myślałem że masz tu z boku złamane i sklejone plastrem (!!!)
Kurcze, myslalam, ze jestem oryginalna - mam bardzo podobne, bardziej kwadratowe, ale tez "od dolu" - tez ciagle slysze, ze <chyba mam okulary "do gory nogami">

ale nosze tez soczewki - do slubu raczej okularow nie zaloze
Katarzyna R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-06, 06:27   #29
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

No, to że jeszcze jedna osoba w innej części Polski też ma podobne, nie przesądza chyba o braku oryginalności? Dopóki nie wpadamy na siebie na ulicy...ja tam się nadal czuję oryginalna. Nie spotkałam (w realu) podobnych.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:12   #30
Eli22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 28
Dot.: OKULARY panny młodej TAK?? czy NIE??

[quote=marzka82]Poza tym z soczewkami jest tak, że kupuje się jeśli się nie mylę o 0,25 mniejsze niż szkła w okularach. Ja mam okulary- 4,25 a soczewki -4,00. A może odwrotnie Hmm, mogę coś kręcić...


U mnie wygląda to tak, że okulary mam - 5,5 Dioptrii, natomiast soczewki - 4,75 więc różnica 0,25 nie jest chyba regułą ;-)
Eli22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.