Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-22, 23:32   #3601
Ewunia_1984
Zadomowienie
 
Avatar Ewunia_1984
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Milian Pokaż wiadomość
Kochane, możecie polecić kogoś we Wrocławiu?
Też ostatnio zagladałam tu z takim samym pytaniem.
Z czystym sumieniem mogę polecic Ci dr Surowiaka z Dermamedu. W dermamedzie robiłam wcześniej u dr Dawidko i niestety wyszedł kaczy dzióbek, a dr Surowiak jest mega dobrym specjalista. Zrobił mi piękne, naturalne usta. Wie co gdzie wstrzyknąć. Poleciła mi go przyjaciólka, która też ma piękne usta. Minus taki, że okres oczekiwania na wizyte jest baaardzo długi.
Ewunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-23, 17:02   #3602
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny jestem mega zalatan od kilku dni wpadłam Wam życzyć kochane Wesołych Świąt !!!!!!! Dużo radości i ciepła !!!!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-25, 14:06   #3603
virriel
Przyczajenie
 
Avatar virriel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny

Usta powiększam już od jakiś 6-7 lat ale zawsze robiłam to z dużymi odstępami- rok lub dłużej, wiec tak na prawdę robiłam to może z 5 razy.
Pierwszy raz usta powiększałam preparatem Surgilips i pamiętam że był on niesłychanie trwały- trzymało mi się to około 1,5 roku. Preparat był co prawda dość twardy, ale usta prezentowały się z nim znakomicie.
Mam wrażenie że preparaty jakie teraz są stosowane utrzymują się w ustach zdecydowanie krócej.
Ostatnio stosowałam juvaderm (nie pamiętam konkretnie który) i niestety moim zdaniem po 3 miesiącach nie ma już połowy tego co zostało wstrzyknięte...

Dlatego chciałabym zmienić wypełniacz na bardziej gęsty a dzięki temu trwalszy. Możecie mi coś polecić?

Szukam też dobrego doktora od wypełniaczy w Warszawie.
Możecie mi kogoś polecić?


Ostatnio robiłam już u doktora Pszennego z Time Clinic- byłam zadowolona, ale wciaż to nie jest jeszcze mój ideał. Poniżej zamieszczam zdjęcia moich ust ostrzykniętych juvadermem 0,8 ml właśnie przez Pszennego. Są to zdjęcia po 3 miesiącach os ostrzykiwania.

Marzy mi sie pełniejsza górna warga w jej dolnej części (czyli tam gdzie styka sie z zębami). Chodzi mi o efekt mniej więcej jak ma Natalia Siwiec (wklejam jej zdjęcia "przed" i "po").
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg usta1.jpg (7,6 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta6.jpg (6,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta5.jpg (7,4 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r-325,0-n-762223HhWK_natalia_siwiec_nago_natalia_siwiec_operacje_plastyczne_natalia_siwiec_playb.jpg (16,6 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1348481868_natalia_siwiec_061_2560x1600.jpg (14,8 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1348481897_Natalia_Siwiec_5853411.jpg (25,3 KB, 198 załadowań)
virriel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 16:26   #3604
cikulinka
Raczkowanie
 
Avatar cikulinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Czesc Kobietki !
Ja się w koncu pokusiłam i tydzien temu zrobiłam usta.Powiększałam Stylage lips u dr. Osadowskiej w Sczecinie .Wydaje mi się ,że własnie preparat jest dość gęsty i mam nadzieje ,że utrzyma sie dosc długo .P.dr. wstrzyknęła mi 1ml i efekt jest bardzo naturalny , ale widoczny.Jestem mega zadowolona ))
Zaskoczył mnie fakt ,że ten zabieg praktycznie nie boli !!! Moze też dlatego ,że Stylage lips jest z lidokainą ...jeśli któras z was ma zrobione usta na Stylage ,dajcie znac jak się u was sprawdza
__________________
23.12.2013- usta/Stylage lips/Szczecin.
26.04. 2014 - pierwsza konsultacja
9 Lipiec zabieg /cycunie/ Szczecin M.P , dwa dni po moich urodzinach ... W końcu dostanę na urodziny to co sobie naprawde wymarzylam
Już są UHP 400 Mentor
cikulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 19:47   #3605
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Ja mialam stylage lips stylage M juvaderm smile i kazdy dobrze się trzyma a w szczecinie robie u dr Szwarc

I czy kwas ma lidokaine czy nie zabieg jest niebolesny
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 20:26   #3606
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

hej dziewczyny,
5 dni temu wypełniałam usta JUVEDERM Ultra Smile 0,55ml,
w górną wargę poszło 80%, natomiast w dolną 20%
Jak Wam się podoba, nie jest tak źle?
Bo mi czasem te usta się podobają, a czasem wydają mi się za duże, może muszę się przyzwyczaić?
Aha i widać lekką asymetrię na górnej wardze

Ostatnie zdjęcie: usta przed jakimkolwiek powiększaniem, jak widać górnej wargi praktycznie nie widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0686.jpg (29,3 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0642.jpg (16,6 KB, 379 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0659.jpg (26,9 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a 122.jpg (17,5 KB, 254 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/



Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2013-12-27 o 20:56
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 21:00   #3607
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
5 dni temu wypełniałam usta JUVEDERM Ultra Smile 0,55ml,
w górną wargę poszło 80%, natomiast w dolną 20%
Jak Wam się podoba, nie jest tak źle?
Bo mi czasem te usta się podobają, a czasem wydają mi się za duże, może muszę się przyzwyczaić?
Aha i widać lekką asymetrię na górnej wardze

Ostatnie zdjęcie: usta przed jakimkolwiek powiększaniem, jak widać górnej wargi praktycznie nie widać
o,55 to naprawde znikomy efekt,tu nawet nie osiaga sie powiekszenia a nawilzenie,odswiezenie
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-27, 21:34   #3608
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
o,55 to naprawde znikomy efekt,tu nawet nie osiaga sie powiekszenia a nawilzenie,odswiezenie
Wiem, że 0,55ml to niewiele, ale wszyscy zauważyli, że robiłam coś z ustami.
Jestem ciekawa czy można wykonać darmową korektę, bo jak widać kwasu z jednej strony mam nieco więcej...
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-27, 21:45   #3609
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Wiem, że 0,55ml to niewiele, ale wszyscy zauważyli, że robiłam coś z ustami.
Jestem ciekawa czy można wykonać darmową korektę, bo jak widać kwasu z jednej strony mam nieco więcej...
Jeszcze sa obrzęknięte
Czy można? Zalezy od lekarza. Ja mam darmowa korekte
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 17:23   #3610
Ania Fit
Raczkowanie
 
Avatar Ania Fit
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virriel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Usta powiększam już od jakiś 6-7 lat ale zawsze robiłam to z dużymi odstępami- rok lub dłużej, wiec tak na prawdę robiłam to może z 5 razy.
Pierwszy raz usta powiększałam preparatem Surgilips i pamiętam że był on niesłychanie trwały- trzymało mi się to około 1,5 roku. Preparat był co prawda dość twardy, ale usta prezentowały się z nim znakomicie.
Mam wrażenie że preparaty jakie teraz są stosowane utrzymują się w ustach zdecydowanie krócej.
Ostatnio stosowałam juvaderm (nie pamiętam konkretnie który) i niestety moim zdaniem po 3 miesiącach nie ma już połowy tego co zostało wstrzyknięte...

Dlatego chciałabym zmienić wypełniacz na bardziej gęsty a dzięki temu trwalszy. Możecie mi coś polecić?

Szukam też dobrego doktora od wypełniaczy w Warszawie.
Możecie mi kogoś polecić?


Ostatnio robiłam już u doktora Pszennego z Time Clinic- byłam zadowolona, ale wciaż to nie jest jeszcze mój ideał. Poniżej zamieszczam zdjęcia moich ust ostrzykniętych juvadermem 0,8 ml właśnie przez Pszennego. Są to zdjęcia po 3 miesiącach os ostrzykiwania.

Marzy mi sie pełniejsza górna warga w jej dolnej części (czyli tam gdzie styka sie z zębami). Chodzi mi o efekt mniej więcej jak ma Natalia Siwiec (wklejam jej zdjęcia "przed" i "po").
Ja mam podobny problem miłam 2x ostrzykiwane rstyline lip volume i po 3 miesiacach zawsze prawie 0 efektu... ;/ kwas ten wcale mi sie nie trzyma i tez myśle o tym Surgilips...
Ania Fit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 07:46   #3611
szpilkaXXX
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 169
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez virriel Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Usta powiększam już od jakiś 6-7 lat ale zawsze robiłam to z dużymi odstępami- rok lub dłużej, wiec tak na prawdę robiłam to może z 5 razy.
Pierwszy raz usta powiększałam preparatem Surgilips i pamiętam że był on niesłychanie trwały- trzymało mi się to około 1,5 roku. Preparat był co prawda dość twardy, ale usta prezentowały się z nim znakomicie.
Mam wrażenie że preparaty jakie teraz są stosowane utrzymują się w ustach zdecydowanie krócej.
Ostatnio stosowałam juvaderm (nie pamiętam konkretnie który) i niestety moim zdaniem po 3 miesiącach nie ma już połowy tego co zostało wstrzyknięte...

Dlatego chciałabym zmienić wypełniacz na bardziej gęsty a dzięki temu trwalszy. Możecie mi coś polecić?

Szukam też dobrego doktora od wypełniaczy w Warszawie.
Możecie mi kogoś polecić?


Ostatnio robiłam już u doktora Pszennego z Time Clinic- byłam zadowolona, ale wciaż to nie jest jeszcze mój ideał. Poniżej zamieszczam zdjęcia moich ust ostrzykniętych juvadermem 0,8 ml właśnie przez Pszennego. Są to zdjęcia po 3 miesiącach os ostrzykiwania.

Marzy mi sie pełniejsza górna warga w jej dolnej części (czyli tam gdzie styka sie z zębami). Chodzi mi o efekt mniej więcej jak ma Natalia Siwiec (wklejam jej zdjęcia "przed" i "po").
Szczerze, to ja nie do końca rozumiem co masz na myśli opisując efekt Siwiec. Za to jestem pewna, że jej usta to typowy 'kaczy dziób' - ale co kto lubi.

Ja robiłam policzki i brodę u doktora Słowiańskiego na Żytniej i jestem bardzo zadowolona. Znam dwie dziewczyny, które robiły u niego usta i efekt jest, według mnie, bardzo bardzo ładny.

Ja do doktora trafiłam przez forum (Agabil1) która robiła u niego policzki i usta. Wpisz w google agowe pepitki to wyskoczy Ci jej blog i zdjęcia z zabiegu.
szpilkaXXX jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-29, 14:44   #3612
cikulinka
Raczkowanie
 
Avatar cikulinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 127
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
5 dni temu wypełniałam usta JUVEDERM Ultra Smile 0,55ml,
w górną wargę poszło 80%, natomiast w dolną 20%
Jak Wam się podoba, nie jest tak źle?
Bo mi czasem te usta się podobają, a czasem wydają mi się za duże, może muszę się przyzwyczaić?
Aha i widać lekką asymetrię na górnej wardze

Ostatnie zdjęcie: usta przed jakimkolwiek powiększaniem, jak widać górnej wargi praktycznie nie widać
Wyglądasz bbb ładnie , a usta napewno nie są zbyt duże ....to chyba kwestia przyszwyczajenia .
Ja miałam 1ml Stylage lips , a napewno kiedy przyjade na Wielkanoc będę dostrzykiwac

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez szpilkaXXX Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja nie do końca rozumiem co masz na myśli opisując efekt Siwiec. Za to jestem pewna, że jej usta to typowy 'kaczy dziób' - ale co kto lubi.

Ja robiłam policzki i brodę u doktora Słowiańskiego na Żytniej i jestem bardzo zadowolona. Znam dwie dziewczyny, które robiły u niego usta i efekt jest, według mnie, bardzo bardzo ładny.

Ja do doktora trafiłam przez forum (Agabil1) która robiła u niego policzki i usta. Wpisz w google agowe pepitki to wyskoczy Ci jej blog i zdjęcia z zabiegu.

Czesc
Ja robiłam usta tydzien temu u dr. Osadowskiej w Szczecinie ,ale ma gabinet ( z tego co wiem ) w Wraszawie .Skusiłam się ,bo pare moich koleżanek chodzi do niej systematycznie na botox ,więc polecam .
__________________
23.12.2013- usta/Stylage lips/Szczecin.
26.04. 2014 - pierwsza konsultacja
9 Lipiec zabieg /cycunie/ Szczecin M.P , dwa dni po moich urodzinach ... W końcu dostanę na urodziny to co sobie naprawde wymarzylam
Już są UHP 400 Mentor
cikulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-29, 18:28   #3613
muay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
5 dni temu wypełniałam usta JUVEDERM Ultra Smile 0,55ml,
w górną wargę poszło 80%, natomiast w dolną 20%
Jak Wam się podoba, nie jest tak źle?
Bo mi czasem te usta się podobają, a czasem wydają mi się za duże, może muszę się przyzwyczaić?
Aha i widać lekką asymetrię na górnej wardze

Ostatnie zdjęcie: usta przed jakimkolwiek powiększaniem, jak widać górnej wargi praktycznie nie widać

eevvaa super usta!
Na piątek jestem wstępnie umówiona na 0,55 JUS. Twój efekt bardzo mi się podoba, jednak dziewczyny radzą brać 1ml... i w sumie jestem w kropce...
muay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 13:24   #3614
MilciaAa
Zadomowienie
 
Avatar MilciaAa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 249
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny,
jak myślicie ile ml i ile zabiegów byłoby mi potrzebne, aby uzyskać podobny efekt na końcowych trzech zdjęciach? Moje usta na zdjęciu 1
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0047.jpg (7,5 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m2hl0djyHn1r9m6hho1_1280.jpg (105,3 KB, 125 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0001OI4OKGJAWOQN-C303.jpg (34,3 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 483802_10200984318156789_911681051_n.jpg (24,8 KB, 185 załadowań)
__________________
B/C / 75 / 164 / 60

23.11.2015 - L.P. okrąglaski Sebbin 435cc, 11,7 cm, projekcja 6,0
MilciaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 11:59   #3615
Ania Fit
Raczkowanie
 
Avatar Ania Fit
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 62
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MilciaAa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
jak myślicie ile ml i ile zabiegów byłoby mi potrzebne, aby uzyskać podobny efekt na końcowych trzech zdjęciach? Moje usta na zdjęciu 1
wydaję mi się ze około 2ml ale wiadomo nie za 1 razem , tylko 1ml i po np. miesiącu 1ml. ale tak naprawde to kewstia bardzo indywidualna , zależny od kwasu jak i lekarza...
Ania Fit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 10:28   #3616
pachang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 50
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziewczyny a słyszałyście coś na temat zabiegu lip lift? Który polega na podnoszeniu górnej wargi? Mnie się gdzieś taka informacja pojawiła i jestem ciekawa, czy któraś z was może na takim zabiegu była. Moim zdaniem jest to na pewno alternatywa dla innych dotychczas stosowanych metod.
pachang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:58   #3617
joannawalkowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Paula711 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Podbijam moje pytanie, jak to jest z tą opryszczką? Bo zaczęłam się troche schizować a baaaardzo mi zależy na nowych ustach

BTW, ktoś z Poznania? Ktoś, coś? Kogo polecacie?
Pozdrawiam Was i podziwiam nowe usta!
Trzeci rok z rzędu zrobiłam ponownie usta bez juz sie nie czuje 1ml Emervel lips, wyrównana asymetria i pelniejszy kształt.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (77,8 KB, 178 załadowań)

Edytowane przez joannawalkowiak
Czas edycji: 2014-01-02 o 23:00
joannawalkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 18:02   #3618
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joannawalkowiak Pokaż wiadomość
Trzeci rok z rzędu zrobiłam ponownie usta bez juz sie nie czuje 1ml Emervel lips, wyrównana asymetria i pelniejszy kształt.


Bardzo ładne Gdzie robiłaś ? Ja zastanawiam się nad zabiegiem w ASPAZJI w Poznaniu..
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 09:44   #3619
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej Kochane,

Podczytuję Was regularnie, bo juz od dawna noszę sie z zamiarem powiększenia ust.
Przesylam zdjęcia moich obecnych. Chciałabym uzyskać w miarę naturalny efekt dużych ust.
Zastanawiałam sie aby ostrzykac o,5 ml głownie w górna wargę.
Co myślicie?
Bardzo proszę o porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (15,3 KB, 66 załadowań)
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 09:45   #3620
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Jeden załącznik sie nie zaladowal... to tez moje usta, tylko w lekkim dziubku i z błyszczykiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (15,3 KB, 70 załadowań)
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:17   #3621
joannawalkowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wioletta88 Pokaż wiadomość
Bardzo ładne Gdzie robiłaś ? Ja zastanawiam się nad zabiegiem w ASPAZJI w Poznaniu..

U P. Natalii w GlamSmile. Ile chcesz powiększyć?
joannawalkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 09:41   #3622
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Kurcze dziewczyny, ponawiam pytanie o jakąś sprawdzoną osobe z Lublina..
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 10:59   #3623
wioletta88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Wink Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez joannawalkowiak Pokaż wiadomość
U P. Natalii w GlamSmile. Ile chcesz powiększyć?

1 ml chociaż ja mam z natury dosyć duże usta i nie wiem czy był by w ogóle efekt..
wioletta88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-13, 12:56   #3624
*mua*
Przyczajenie
 
Avatar *mua*
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej

Kojarzycie może jakieś styczniowe promocje na gęsty kwas w Warszawie? Oczywiście u dobrego, polecanego dr?
Rok temu robiłam restylane 1ml (efekt znikomy) i po 2-3 tygodniach dorzuciłam 1ml Stylage (chyba M) i to utrzymało mi sie ok roku.
Teraz nie widzę już prawie nic no i brakuje mi kwasu pod kątem nawilżenia.
Ktoś coś?
*mua* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-14, 15:05   #3625
ewelina_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny, czy któraś może polecić jakiegoś dobrego lekarza z Rzeszzowa, mój lrkarz nie odbiera tel , nie mogę się z nim skontaktować a wielka szkoda bo jest świetny i szukam kogoś dobrego, bo już miałam do czynienia z jednym niedouczonym i teraz się boję isć w nieznane
ewelina_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 16:42   #3626
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny. Ja robiłam usta wczoraj, przy użyciu preparatu Voluma Princess, 1 ml. Muszę powiedzieć, że górna warga jest O.K, tzn. w końcu widać, że w ogóle jest, ale dolna warga moim zdaniem jest za wielka.. czuję takie hmm, jakby gulki w środku, czy to jest normalne? Wyglądam nieciekawie trochę, jakby mnie coś ugryzło..
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 19:07   #3627
Milian
Raczkowanie
 
Avatar Milian
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 380
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja robiłam usta wczoraj, przy użyciu preparatu Voluma Princess, 1 ml. Muszę powiedzieć, że górna warga jest O.K, tzn. w końcu widać, że w ogóle jest, ale dolna warga moim zdaniem jest za wielka.. czuję takie hmm, jakby gulki w środku, czy to jest normalne? Wyglądam nieciekawie trochę, jakby mnie coś ugryzło..
Pokażesz zdjęcie przed i po? Ile kwasu masz w górnej a ile w dolnej wardze?
Milian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:15   #3628
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja robiłam usta wczoraj, przy użyciu preparatu Voluma Princess, 1 ml. Muszę powiedzieć, że górna warga jest O.K, tzn. w końcu widać, że w ogóle jest, ale dolna warga moim zdaniem jest za wielka.. czuję takie hmm, jakby gulki w środku, czy to jest normalne? Wyglądam nieciekawie trochę, jakby mnie coś ugryzło..
Spokojnie tydzien bedziesz miala je spuchniete.. A te grudki zejda, na razie zostaw. Jak po zejsciu opuchlizny dalej beda to masuj usta


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-22, 20:31   #3629
Rockinka
Zadomowienie
 
Avatar Rockinka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 147
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Milian - nie bardzo mam jak zrobić fotki
Star90 - uffff

Edytowane przez Rockinka
Czas edycji: 2014-01-22 o 20:34
Rockinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-23, 10:55   #3630
joannawalkowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rockinka Pokaż wiadomość
Milian - nie bardzo mam jak zrobić fotki
Star90 - uffff
Spróbuj dodać zdjecie. Grudki mogą nawet do miesiąca być wyczuwalne. Krwiaki do tygodnia. Masuj usta, smaruj maścią z armiką, pij dużo wody, pomoże. Jesli czujesz, że jest asymetria dolnej wargi względem górnej to zawsze można zrobic korektę pozdrawiam
joannawalkowiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.