Wszystko o Emu cz. 3 - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 00:06   #4741
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez JegoKrolewna Pokaż wiadomość
Dzięki czyli wszystko z nimi ok Koleżanka nosząca emu mnie w błąd wprowadziła, mówiła że i po chlapie mokrej chodzi i nic się nie dzieje, że są suche. Na zdrowy rozum mi to też nie pasowało, ale się zapierała... Faktycznie zostawię je na duży mróz i zamarznięty śnieg
Spoko, wszystko z nimi w porządku. Ja miałam tak samo jak ty jak kupiłam swoje pierwsze emu w 2011, tez myślałam ze nieprzemakalne, łaziłam po roztopach, kałużach, nie dosyć ze mi przemokło to jak sól zaczęła wyłazić to juz koniec bo trzeba je było zamoczyć i poszorowac bo od suchego chleba nie złazilo cholerstwo, w koncu sie wkurzyłam, wrzuciłam do pralki i miałam spokój tylko wełna sie trochę zbiła. Teraz o drugie juz bardziej dbam, nie chce dopuścic by sie zamoczyły na dworze.
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 01:28   #4742
kropka1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 46
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Przyszły moje szare Stingery z Hegos.
Czy to jest model micro??? Jeśli tak mogłabym Cię prosić o fotkę na nodze??? Będę wdzięczna
kropka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 09:09   #4743
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Tak po prostu? ;D A na jaki program wstawić? :P
Uprałaś ? Ja swoje piorę w pralce. Ustawiam program do prania wełny i używam płynu do prania (wełny ). Później wypycham je gazetami, a jak już wyschną to szczotkuję. Z wirowaniem gorzej bo nigdy nie pamiętam na ile obrotów ustawiam.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 11:59   #4744
fikusowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

cześć kupiłam buty emu spindle rozmiar 37 i nie wiem czy nie są za duże ponieważ jak idę to czuje jakby stopa mi się wysuwala do góry lekko. Nie mam porównania jakby było w mniejszych bo nie wiem ile są mniejsze rozmiar 35.5. Co myślicie? Nie wiem czy się bardzo ubija czy lepiej miec taki luz lekki. Doradzicie? Dodaj ze jest tak tylko w gołych stopach i w rajtuzach, w skarpetach chyba ok
Czy to jest tak ze w nich ma być ciasno na poczatku?

Edytowane przez fikusowo
Czas edycji: 2015-01-05 o 14:01
fikusowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:09   #4745
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez fikusowo Pokaż wiadomość
cześć kupiłam buty emu spindle rozmiar 37 i nie wiem czy nie są za duże ponieważ jak idę to czuje jakby stopa mi się wysuwala do góry lekko. Nie mam porównania jakby było w mniejszych bo nie wiem ile są mniejsze rozmiar 35.5. Co myślicie? Nie wiem czy się bardzo ubija czy lepiej miec taki luz lekki. Doradzicie? Dodaj ze jest tak tylko w gołych stopach i w rajtuzach, w skarpetach chyba ok
Czy to jest tak ze w nich ma być ciasno na poczatku?
A jaki zwykle nosisz rozmiar? Te z nowej kolekcji trochę ubiją, ale nie jakoś bardzo. Poza tym skoro na rajstopy są o.k. to chyba nie są za duże... No i między rozmiarem 37 a 35,5 (w ogóle jest taki?) różnica jest raczej spora.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 15:47   #4746
fikusowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cream dziękuje za ODP
Normalnie nosze 36 lub 37 zależy jaki but - na obcasie pantofle raczej 36. Hmmm no właśnie jak bardzo się ubija? To jest pytanie?! Na gola stope\cienka rajstope to mi przy chodzeniu pieta ucieka tak do gory, a w skarpetach to tak jakby dobre. No ale obawiam się ubicia. Niby miedzy rozmiarem 37 a tym 35.5 jest 1 cm różnicy (odpowiednio 23 i 22 cm). I co ja mam teraz począć?
fikusowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-05, 17:10   #4747
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Uprałaś ? Ja swoje piorę w pralce. Ustawiam program do prania wełny i używam płynu do prania (wełny ). Później wypycham je gazetami, a jak już wyschną to szczotkuję. Z wirowaniem gorzej bo nigdy nie pamiętam na ile obrotów ustawiam.
Właśnie się piorą.. Nastawiłam na delikatne, zobaczymy co z tego wyjdzie : >
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 10:03   #4748
kasztanek56
Raczkowanie
 
Avatar kasztanek56
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

A ja mam takie pytanie ( nie krzyczcie jeśli było dopiero nadrabiam czytanie wątku ) : Jak zdejmujecie z nóg emu żeby ich nie ciągnąć , nie zaszkodzić podeszwie , nie zniszczyć poprostu ? Szczególnie Lo i Hi ?
A tak poza tym zamawiałam swoje stingery z eobuwie , to powinny być oryginalne a jak postałam godzinę na cmentarzu na mszy przy temperaturze około zera to czułam chłód ciągnący od ziemii i nie było wcale tak mega przyjemnie .. To co by było przy -15 ?
kasztanek56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 10:54   #4749
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasztanek56 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie ( nie krzyczcie jeśli było dopiero nadrabiam czytanie wątku ) : Jak zdejmujecie z nóg emu żeby ich nie ciągnąć , nie zaszkodzić podeszwie , nie zniszczyć poprostu ? Szczególnie Lo i Hi ?
A tak poza tym zamawiałam swoje stingery z eobuwie , to powinny być oryginalne a jak postałam godzinę na cmentarzu na mszy przy temperaturze około zera to czułam chłód ciągnący od ziemii i nie było wcale tak mega przyjemnie .. To co by było przy -15 ?
Jak zdejmujecie? Normalnie ;P Nie mam jakiejś techniki, po prostu trzymam za buta i wyjmuję nogę
Moje powojenne emu prawie wyschły przez noc, pokażę Wam potem efekt, jestem w szoku!

EDIT: Tadaam! Co prawda drugie zdjęcie jest robione przy dziennym świetle ale myślę, że różnicę widać doskonale : > Buty wypchałam ręcznikami na noc więc nabrały kształtu na nowo, co prawda jest kilka ciemnych plamek ale nie rzucają się one bardzo w oczy. Więc jestem bardzo zadowolona : ) Muszę tylko kupić wkładki futerkowe, bo to rozmiar 39 i ja normalnie noszę 39, więc rozbiły mi się do minimum 40-41.. No ale to Bronte sprzed 4 lat : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150103_152255.jpg (76,2 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez makebelieve10
Czas edycji: 2015-01-06 o 11:52
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:04   #4750
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez fikusowo Pokaż wiadomość
Cream dziękuje za ODP
Normalnie nosze 36 lub 37 zależy jaki but - na obcasie pantofle raczej 36. Hmmm no właśnie jak bardzo się ubija? To jest pytanie?! Na gola stope\cienka rajstope to mi przy chodzeniu pieta ucieka tak do gory, a w skarpetach to tak jakby dobre. No ale obawiam się ubicia. Niby miedzy rozmiarem 37 a tym 35.5 jest 1 cm różnicy (odpowiednio 23 i 22 cm). I co ja mam teraz począć?
1cm to duża różnica, moim zdaniem będą za małe. Możesz poszukać emu w stacjonarnych sklepach (wiem, że mieli emu w heavy duty, nie pamiętam gdzie jeszcze...) i przymierzyć mniejsze. Mnie tam stopy zawsze "latają" w emu, ale ja mam szczupłą stopę i to dlatego, mniejszy rozmiar mi nie pomoże bo jest za mały. Ale śmigam w emu już 3 rok i zbytnio mi to nie przeszkadza, można się przyzwyczaić.

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jak zdejmujecie? Normalnie ;P Nie mam jakiejś techniki, po prostu trzymam za buta i wyjmuję nogę
Moje powojenne emu prawie wyschły przez noc, pokażę Wam potem efekt, jestem w szoku!

EDIT: Tadaam! Co prawda drugie zdjęcie jest robione przy dziennym świetle ale myślę, że różnicę widać doskonale : > Buty wypchałam ręcznikami na noc więc nabrały kształtu na nowo, co prawda jest kilka ciemnych plamek ale nie rzucają się one bardzo w oczy. Więc jestem bardzo zadowolona : ) Muszę tylko kupić wkładki futerkowe, bo to rozmiar 39 i ja normalnie noszę 39, więc rozbiły mi się do minimum 40-41.. No ale to Bronte sprzed 4 lat : )
Nooo teraz to wyglądają jak nowe Zdaj za jakiś czas relację jak się sprawują po praniu - czy widzisz różnicę jakościową w użytkowaniu. Ja swoich jeszcze nie prałam, ale kiedyś trzeba będzie to zrobić w końcu, póki co jeszcze przyzwoicie wyglądają.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:12   #4751
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez fikusowo Pokaż wiadomość
cześć kupiłam buty emu spindle rozmiar 37 i nie wiem czy nie są za duże ponieważ jak idę to czuje jakby stopa mi się wysuwala do góry lekko. Nie mam porównania jakby było w mniejszych bo nie wiem ile są mniejsze rozmiar 35.5. Co myślicie? Nie wiem czy się bardzo ubija czy lepiej miec taki luz lekki. Doradzicie? Dodaj ze jest tak tylko w gołych stopach i w rajtuzach, w skarpetach chyba ok
Czy to jest tak ze w nich ma być ciasno na poczatku?
Chodzi Ci o to, że nie trzymają sztywno pięty?
Taki urok tych butów, są szerokie.
Cytat:
Napisane przez kasztanek56 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie ( nie krzyczcie jeśli było dopiero nadrabiam czytanie wątku ) : Jak zdejmujecie z nóg emu żeby ich nie ciągnąć , nie zaszkodzić podeszwie , nie zniszczyć poprostu ? Szczególnie Lo i Hi ?
A tak poza tym zamawiałam swoje stingery z eobuwie , to powinny być oryginalne a jak postałam godzinę na cmentarzu na mszy przy temperaturze około zera to czułam chłód ciągnący od ziemii i nie było wcale tak mega przyjemnie .. To co by było przy -15 ?
Ja już kiedyś pisałam - moim zdaniem to kwestia krążenia. Gdybyś nie stała a chodziła to raczej byś tego chłodu nie odczuwała. Ja je normalnie nosiłam przy -15 i wszyscy się dziwili, że na gołą stopę... Ale podczas chodzenia było mi w nich ciepło, w sam raz - nogi nie były zgrzane jak w butach z eko skóry. Natomiast zdarza się, że jak siedzę 8h w pracy to czuję chłód, mimo, że w pomieszczeniu jest 20-pare stopni
Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jak zdejmujecie? Normalnie ;P Nie mam jakiejś techniki, po prostu trzymam za buta i wyjmuję nogę
Moje powojenne emu prawie wyschły przez noc, pokażę Wam potem efekt, jestem w szoku!

EDIT: Tadaam! Co prawda drugie zdjęcie jest robione przy dziennym świetle ale myślę, że różnicę widać doskonale : > Buty wypchałam ręcznikami na noc więc nabrały kształtu na nowo, co prawda jest kilka ciemnych plamek ale nie rzucają się one bardzo w oczy. Więc jestem bardzo zadowolona : ) Muszę tylko kupić wkładki futerkowe, bo to rozmiar 39 i ja normalnie noszę 39, więc rozbiły mi się do minimum 40-41.. No ale to Bronte sprzed 4 lat : )
No, mówiłyśmy, żeby wyprać
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 13:26   #4752
lisbeth_wasp
Rozeznanie
 
Avatar lisbeth_wasp
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 599
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ja już kiedyś pisałam - moim zdaniem to kwestia krążenia. Gdybyś nie stała a chodziła to raczej byś tego chłodu nie odczuwała. Ja je normalnie nosiłam przy -15 i wszyscy się dziwili, że na gołą stopę... Ale podczas chodzenia było mi w nich ciepło, w sam raz - nogi nie były zgrzane jak w butach z eko skóry. Natomiast zdarza się, że jak siedzę 8h w pracy to czuję chłód, mimo, że w pomieszczeniu jest 20-pare stopni
Dla mnie to są najcieplejsze buty jakie miałam w życiu
Dodam że też mi szybko marzną stopy i dłonie - w mieszkaniu zimą (20+ stopni) siedzę w ciepłych skarpetkach i kapciach żeby nie marznąć. A w emu jak dłużej stoję w miejscu to czuję najwyżej lekki chłód, nawet przy -10 -15 stopniach.
__________________
Nie ma bezpiecznych gier. Są tylko gry warte i niewarte świeczki.
Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje.
Nie życia będziemy żałować, lecz tego, co nas ominęło.
lisbeth_wasp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 13:42   #4753
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Dla mnie to są najcieplejsze buty jakie miałam w życiu
Dodam że też mi szybko marzną stopy i dłonie - w mieszkaniu zimą (20+ stopni) siedzę w ciepłych skarpetkach i kapciach żeby nie marznąć. A w emu jak dłużej stoję w miejscu to czuję najwyżej lekki chłód, nawet przy -10 -15 stopniach.
Dla mnie też, dzięki nim przestałam czuć ból zimą
ale u mnie to sprawy krążeniowe, zimną mam głównie prawą nogę jak stoję/siedzę w miejscu, a gdyby to była kwestia butów to byłoby tak samo w obie

A rękawiczki na razie spoko, ale.... oddałam je osobie, od której dostałam, bo zaczał się rozchodzić szew przy kciuku rękawiczki za tyle pięniędzy... w dodatku ja mam naprawdę małe ręce więc ich nie rozrywałam wkładając je i miałam na sobie 2-3x.
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 14:27   #4754
makebelieve10
Raczkowanie
 
Avatar makebelieve10
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 304
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez lisbeth_wasp Pokaż wiadomość
Nooo teraz to wyglądają jak nowe Zdaj za jakiś czas relację jak się sprawują po praniu - czy widzisz różnicę jakościową w użytkowaniu. Ja swoich jeszcze nie prałam, ale kiedyś trzeba będzie to zrobić w końcu, póki co jeszcze przyzwoicie wyglądają.
Nawet moja mama była w szoku, która była pewna, że się rozwalą ;D Co prawda poszedł jeden szew z boku i jest dziurka do futerka ale spróbuję to zszyć. Co do jakości użytkowania, będą mi służyły tylko na spacery z psem i do sklepu, bo nijak nie pasują mi do kurtki (beżowa+dodatki bordowo/granatowe, normalnie mam karmelowe timberlandy), ale dam znać oczywiście
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
No, mówiłyśmy, żeby wyprać
Dzięki Dziewczyny, gdybyście mi nie doradziły to pewnie wywaliłabym je ; >
Z racji tego, że strasznie mi się te Emu rozbiły, doradzicie, która wkładka będzie bardziej podobna do tej oryginalnej Emu?
1. http://allegro.pl/wkladki-do-butow-w...954140631.html
2. http://allegro.pl/wkladki-do-butow-o...958801060.html
No i buty normalnie mają rozmiar 39, ale rozbiły się do minimum 40 to brać wkładkę 40?
makebelieve10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-06, 19:55   #4755
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, które ładniejsze?
Zarówno jedne jak i drugie to model Emu Stinger Mini
One chyba się różnią jedynie tą metką przy cholewce i brakiem logo na lamówce u góry
I czy 399zł to dobra cena?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 342575_emu_stinger_mini_w10003_chestnut_braz_03_kopia.jpg (11,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4955857673.jpg (52,6 KB, 24 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 00:32   #4756
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jak zdejmujecie? Normalnie ;P Nie mam jakiejś techniki, po prostu trzymam za buta i wyjmuję nogę
Moje powojenne emu prawie wyschły przez noc, pokażę Wam potem efekt, jestem w szoku!

EDIT: Tadaam! Co prawda drugie zdjęcie jest robione przy dziennym świetle ale myślę, że różnicę widać doskonale : > Buty wypchałam ręcznikami na noc więc nabrały kształtu na nowo, co prawda jest kilka ciemnych plamek ale nie rzucają się one bardzo w oczy. Więc jestem bardzo zadowolona : ) Muszę tylko kupić wkładki futerkowe, bo to rozmiar 39 i ja normalnie noszę 39, więc rozbiły mi się do minimum 40-41.. No ale to Bronte sprzed 4 lat : )


Napisz jakim płynem prałaś i jakim programem jeśli możesz, mam identyczne bronte, w podobnym stanie i chciałabym je odświeżyć, nawet rozmiar taki sam :P. Ja myślałam ze mi sie nie uda tak ich odnowić i juz miałam wyrzucać, ale zobaczyłam to zdjecie i moze dam im jeszcze szanse
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:03   #4757
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość




Napisz jakim płynem prałaś i jakim programem jeśli możesz, mam identyczne bronte, w podobnym stanie i chciałabym je odświeżyć, nawet rozmiar taki sam :P. Ja myślałam ze mi sie nie uda tak ich odnowić i juz miałam wyrzucać, ale zobaczyłam to zdjecie i moze dam im jeszcze szanse
Nie wyrzucaj! Moje Stingery tez przeszły taką metamorfozę . Swoje piorę w takim różowym płynie do wełny z Rossmanna. Tylko ważne, żeby po praniu je czymś wypchać. No i później warto zaimpregnować.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które ładniejsze?
Zarówno jedne jak i drugie to model Emu Stinger Mini
One chyba się różnią jedynie tą metką przy cholewce i brakiem logo na lamówce u góry
I czy 399zł to dobra cena?
To stara i nowa kolekcja. Nowe (czyli z drugiego zdjęcia) są zgrabniejsze i lżejsze. Ale obie pary są chyba tak samo ciepłe.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez fikusowo Pokaż wiadomość
Cream dziękuje za ODP
Normalnie nosze 36 lub 37 zależy jaki but - na obcasie pantofle raczej 36. Hmmm no właśnie jak bardzo się ubija? To jest pytanie?! Na gola stope\cienka rajstope to mi przy chodzeniu pieta ucieka tak do gory, a w skarpetach to tak jakby dobre. No ale obawiam się ubicia. Niby miedzy rozmiarem 37 a tym 35.5 jest 1 cm różnicy (odpowiednio 23 i 22 cm). I co ja mam teraz począć?
Ja z tej nowej kolekcji zamówiłam swój rozmiar i póki co są na styk. Jak się trochę ubiją to będą idealne. Nie wiem co Ci doradzić, ale myślę, że mniejsze będą za małe. Może faktycznie spróbuj w jakimś stacjonarnym sklepie przymierzyć mniejsze? Może się okazać, że ta "uciekająca pięta" to po prostu taki urok butów. Moje też są dosyć luźne. Kwestia przyzwyczajenia.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:38   #4758
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Nie wyrzucaj! Moje Stingery tez przeszły taką metamorfozę . Swoje piorę w takim różowym płynie do wełny z Rossmanna. Tylko ważne, żeby po praniu je czymś wypchać. No i później warto zaimpregnować.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------



To stara i nowa kolekcja. Nowe (czyli z drugiego zdjęcia) są zgrabniejsze i lżejsze. Ale obie pary są chyba tak samo ciepłe.

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------



Ja z tej nowej kolekcji zamówiłam swój rozmiar i póki co są na styk. Jak się trochę ubiją to będą idealne. Nie wiem co Ci doradzić, ale myślę, że mniejsze będą za małe. Może faktycznie spróbuj w jakimś stacjonarnym sklepie przymierzyć mniejsze? Może się okazać, że ta "uciekająca pięta" to po prostu taki urok butów. Moje też są dosyć luźne. Kwestia przyzwyczajenia.
dziękuję za odpowiedź, ale czy to przypadkiem nie te pierwsze (bez tej metki na górze) sa z nowej kolekcji? W sklepach heavy duty tylko takie modele widziałam, w necie też, tylko na jednej stronie znalazłam te z drugiego zdjęcia (z metką)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:54   #4759
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
dziękuję za odpowiedź, ale czy to przypadkiem nie te pierwsze (bez tej metki na górze) sa z nowej kolekcji? W sklepach heavy duty tylko takie modele widziałam, w necie też, tylko na jednej stronie znalazłam te z drugiego zdjęcia (z metką)
Taaak! Przepraszam, z nowej są te z gumowym logo, czyli tak jak napisałaś z pierwszego zdjęcia
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 11:28   #4760
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Taaak! Przepraszam, z nowej są te z gumowym logo, czyli tak jak napisałaś z pierwszego zdjęcia
właśnie je kliknęłam, to będą moje pierwsze Emu huraaaa
Wybrałam swój rozmiar. Mam nadzieję, że będę zadowolona
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:17   #4761
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez makebelieve10 Pokaż wiadomość
Jak zdejmujecie? Normalnie ;P Nie mam jakiejś techniki, po prostu trzymam za buta i wyjmuję nogę
Moje powojenne emu prawie wyschły przez noc, pokażę Wam potem efekt, jestem w szoku!

EDIT: Tadaam! Co prawda drugie zdjęcie jest robione przy dziennym świetle ale myślę, że różnicę widać doskonale : > Buty wypchałam ręcznikami na noc więc nabrały kształtu na nowo, co prawda jest kilka ciemnych plamek ale nie rzucają się one bardzo w oczy. Więc jestem bardzo zadowolona : ) Muszę tylko kupić wkładki futerkowe, bo to rozmiar 39 i ja normalnie noszę 39, więc rozbiły mi się do minimum 40-41.. No ale to Bronte sprzed 4 lat : )
o kurcze, ale się pięknie doprały!!!!!

Ja swoje pierwsze emu dostałam w poniedziałek, wczoraj je założyłam na spacer i jestem zachwycona jak w nich jest przyjemnie!!!! Nie było mi ani za gorąco ani za zimno, zarówno na mrozie, jak i w pomieszczeniu.

Edytowane przez KARI1604
Czas edycji: 2015-01-07 o 12:22
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:31   #4762
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cream Pokaż wiadomość
Nie wyrzucaj! Moje Stingery tez przeszły taką metamorfozę . Swoje piorę w takim różowym płynie do wełny z Rossmanna. Tylko ważne, żeby po praniu je czymś wypchać. No i później warto zaimpregnować.[COLOR="Silver"]

.
Dzięki za info jeśli o płyn to chodzi Ci o ten różowy Domol do wełny? Musze zakupić i tak jak koleżanka wyżej napisała, zainwestuje tez we wkładki, bo trochę mi sie rozbiegły. Juz wcześniej prałam je w pralce ale w zwykłym proszku do prania i nie było takiego efektu, były dość twarde i mimo ze wypchałam je ręcznikami w miejscu stopy i wstawiłam w cholewy butelki jako prawidła to skóra sie zmarszczyla i nie było takiego efektu.
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:39   #4763
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Dzięki za info jeśli o płyn to chodzi Ci o ten różowy Domol do wełny? Musze zakupić i tak jak koleżanka wyżej napisała, zainwestuje tez we wkładki, bo trochę mi sie rozbiegły. Juz wcześniej prałam je w pralce ale w zwykłym proszku do prania i nie było takiego efektu, były dość twarde i mimo ze wypchałam je ręcznikami w miejscu stopy i wstawiłam w cholewy butelki jako prawidła to skóra sie zmarszczyla i nie było takiego efektu.
Tak, dokładnie Domol. Prawdę mówiąc kupiłam go tylko dlatego, że była promocja i był w jasnym kolorze (kiedyś pofarbowałam sobie ciuchy ciemnym płynem do płukania :/) ale sprawdził się.
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:21   #4764
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny, koajrzycie gdzie znajdę Emu Paterson w dobrej cenie? Dziś widziałam ostatnią parę (40/41)za około 350 zł, ale za mały rozmiar był W szoku byłam jak je zobaczyłam Potrzebuję rozmiar 42 W Humanic widziałam za 499, ale trochę za wysoka cena jak na razie Chociaż widzę, że w Internecie ceny jeszcze wyższe
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"

Edytowane przez niuniulka1989
Czas edycji: 2015-01-07 o 21:50
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 22:24   #4765
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Kari a jaki masz model?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 08:22   #4766
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
właśnie je kliknęłam, to będą moje pierwsze Emu huraaaa
Wybrałam swój rozmiar. Mam nadzieję, że będę zadowolona
Trzymam kciuki, żeby były o.k. Daj znać jak dojdą
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:32   #4767
seawhispeer
Przyczajenie
 
Avatar seawhispeer
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Dziewczyny,
ja mam pytanie do posiadaczek Emu Spindle, najlepiej tych które mają też Stingery
przeglądam zdjęcia spindlów i nie mogę oprzeć się wrażeniu że futerka jest w nich sporo mniej niż w stingerach
potwierdzacie? jak w nich z grzaniem? Obcierają Was?

Też chce zapytać dziewczyny które kupiły stingery z nowej kolekcji, te z gumową wszywką z tyłu zamiast skórzanej, są rzeczywiście zgrabniejsze/mniejsze/bardziej dopasowane do stopy niż te ze starej kolekcji?
Jak z futerkiem w nich?
Ciągle mam wrażenie że moje stare stingery miały mase futerka w porównaniu do tych z obecnej kolekcji, ale może mi się wydaje?
seawhispeer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:19   #4768
kukulskv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cześć dziewczyny ze względu na fakt, że mam bardzo małą stope, zakupiłam ostatnio emu dziecięce, model brumby http://www.mivo.pl/product-pol-12165...ce-K10980.html . Co o nich sądzicie ? Czy z racji tego, że są wodoodporne, muszę je jeszcze specjalnie impregnować ?
kukulskv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 15:43   #4769
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez kropka1980 Pokaż wiadomość
Czy to jest model micro??? Jeśli tak mogłabym Cię prosić o fotkę na nodze??? Będę wdzięczna
Model Micro, kolor szary. Niewiele widać, ale jest tak ciemno, że lepiej nie dam rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20141230_009.jpg (70,2 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141230_010.jpg (67,2 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20141230_011.jpg (65,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150108_011.jpg (66,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150108_018.jpg (70,6 KB, 46 załadowań)
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 16:45   #4770
kasztanek56
Raczkowanie
 
Avatar kasztanek56
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o Emu cz. 3

Cytat:
Napisane przez KARI1604 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny Jestem pierwszy raz na wątku emu W sobotę zamówiłam (po 2 latach zastanawiania się ) swoje pierwsze emu Wybrałam model stinger LO w kolorze czarnym, zamówiłam na stronie Hego's i mam dylemat... wzięłam rozmiar 37, na stronie napisali, że długość wkładki w tym rozmiarze to 23, czyli byłyby na mnie idealne, bo zwykle nosze buty, których wkładka ma długość ok 23,5, ale naczytałam sie na forach, że z tymi rozmiarami to jest różnie. Podpowiedziałybyście mi jak rozmiarówka emu wypada np w stosunku do rozmiarówki butów z Zary?
Też noszę 23,5 jeśli chodzi o adidasy . Emu zamówiłam 37 i to był chyba błąd . Odpowiedź wraz z moimi wątpliwościami niżej ..


A więc, o sposób zdejmowania pytałam ponieważ ja chwytam buta tak jak na 1 zdjęciu.. i ciągnę , i jak chodziłam w podrobach zdarzało mi się je przez to rozwalić . Boję się , że stingery też w końcu nie wytrzymają :P .
Kolejne pytanie ( w związku znowu z lękiem o rozwalenie butów ;P , osłabieniem podeszwy poprzez wirowanie w pralce ) : Czy te zabrudzenia które mam na butach da się wg Was usunąć bez wrzucania do pralki ? Zakichana sól .
I czy to w jakim stanie są moje buty to wina dziwnego chodzenia czy za ciasnych butów ?
Myślę mimo wszystko nad kolejnymi stingerami bo podróbki się nie umywają do nich . Ale rzadko noszę buty 38 , a stingery 37 doprowadziłam po 1 sezonie do kompletnie łysego miejsca nad paluchami , łysej pięty , dojechanej wkładki . Ale w 38 mogę czasem człapać , mam długi duży palec ale dość wąską piętę :P .
Aha i gdzie kupię oryginalne wkładki do emu , na all nie mogę się doszukać .

Zamawiałam na eobuwie.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10904310_824598500914801_1735387460_n.jpg (89,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10899581_824598577581460_1599436034_n.jpg (167,8 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10904665_824598590914792_554779390_n.jpg (111,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10913503_824598604248124_862476458_n.jpg (112,2 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10913538_824598474248137_1309525062_n.jpg (63,9 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10921700_824598527581465_2026313230_n.jpg (73,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10921968_824598547581463_528735651_n.jpg (82,7 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez kasztanek56
Czas edycji: 2015-01-08 o 16:50 Powód: zapomniałam zdjęć
kasztanek56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-28 14:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.