Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-28, 18:28   #1411
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Dzisiaj przyszedl mi jet set upolowalam go w koncu.
Zamowilam w czerwcu dillona tez luggage i chyba puszcze go w swiat. W sumie to nawet bardziej podoba mi sie dillon ale jednak wole torebke w calosci zapinana na zamek. Ten jet set tez jest bardzo ladny.

Teraz mam dylemat ktora zostawic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (80,8 KB, 108 załadowań)
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:49   #1412
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszedl mi jet set upolowalam go w koncu.
Zamowilam w czerwcu dillona tez luggage i chyba puszcze go w swiat. W sumie to nawet bardziej podoba mi sie dillon ale jednak wole torebke w calosci zapinana na zamek. Ten jet set tez jest bardzo ladny.

Teraz mam dylemat ktora zostawic
Choć kolor zupełnie nie w moim stylu, to jesli chodzi o model wybrałaby Jet seta
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 19:50   #1413
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Zaczyna za mną chodzic zegarek łączony zloto-srebro
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 20:45   #1414
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszedl mi jet set upolowalam go w koncu.
Zamowilam w czerwcu dillona tez luggage i chyba puszcze go w swiat. W sumie to nawet bardziej podoba mi sie dillon ale jednak wole torebke w calosci zapinana na zamek. Ten jet set tez jest bardzo ladny.

Teraz mam dylemat ktora zostawic
piękna
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:07   #1415
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

kochane z torebki zrezygnowałam, więc chyba kupię zegarek MK kupowała któraś z Was na allegro? Ta aukcja mnie kusi: http://allegro.pl/new-zegarek-michae...313973960.html
Oryginalny? Warto?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:13   #1416
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
kochane z torebki zrezygnowałam, więc chyba kupię zegarek MK kupowała któraś z Was na allegro? Ta aukcja mnie kusi: http://allegro.pl/new-zegarek-michae...313973960.html
Oryginalny? Warto?
Ja swoje zegarki kupowalam w swissie czesto maja promocje. Jakos nie mam zaufania do takich aukcji.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-28, 22:34   #1417
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Więc może będę polować na promocje w Swissie, zobaczę jeszcze

Dziewczyny mam takie oto etui na tableta kupione w TK MAXX za 199zł, ale chyba raczej oddam do sklepu bo nie posiadam takowego sprzętu Gdyby któraś z Was potrzebowała, to mogę oddać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11796466_895162507203892_6926447351351107530_n.jpg (85,5 KB, 50 załadowań)
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 00:11   #1418
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Ja swoje zegarki kupowalam w swissie czesto maja promocje. Jakos nie mam zaufania do takich aukcji.
Też jakoś bym się bała kupić zegarek na allegro, chyba że u sprawdzonego przez inne Wizażanki sprzedawcy. I również polecam Swissa, stamtąd mam mojego "podwójnego" Lagerfelda, którego bardzo lubię.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 08:48   #1419
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

eevvaa - teraz robią tak dobre podróbki, że nigdy bym nie kupiła na allegro... nawet gdyby jakaś wizażanka wczesniej kupiła to dla mnie żaden wyznacznik oryginalności bo dobrą podróbkę nie da się tak łatwo rozpoznać... Moja znajoma kupiła na allegro zegarek identyczny jak mój (ja kupowałam w swiss) a gdy jej sie zepsuł po kilku miesiacach zaniosła do serwisu i dopiero wtedy wyszło że to fake. Także polecam kupić w swissie, czesto są różne promocje, kody zniżkowe.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 13:01   #1420
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Ja tez nie kupowałabym na allegro...w swiss ceny w cale nie są duzo wyższe, a jakies zabezpieczenie jest

Własnie się czaje na ten zegarek- http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/...rs_mk3282.html
moze któas z Was ma ten model? jakies zdjecie na nadgrastku mogłabym prosić?
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:49   #1421
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

logowana wanilla dostępna na zal.
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 17:53   #1422
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez madeline1989 Pokaż wiadomość
Ja tez nie kupowałabym na allegro...w swiss ceny w cale nie są duzo wyższe, a jakies zabezpieczenie jest

Własnie się czaje na ten zegarek- http://www.swiss.com.pl/pl/produkty/...rs_mk3282.html
moze któas z Was ma ten model? jakies zdjecie na nadgrastku mogłabym prosić?
Mi sie bardzo podoba tarcza z tego modelu ja mam mk3179 i właśnie ta tarcza jest taka jaką sobie wymarzyłam
__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 18:57   #1423
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Dostałam już Cynthię (podoba mi się, na pewno ze mną zostaje), a dziś przyszła Bedford Flap Crossbody, pięknie zapakowana, ale ze złotymi okuciami . Ja nie wiem, czy to taki problem wysłać klientowi to, co zamawiał (miały być srebrne dodatki) . Jutro będzie już kurier po zwrot (na szczęście obsługa sklepu/platformy zakupowej Farfetch bardzo profesjonalna), ale przez te przeboje, które mam nie tylko z tym Bedfordem, ale dodatkowo z aukcją z Ebay'a (nie dość, że trampki tam kupione były drogie, to wyglądają na podróbę, a jeszcze opłaty celne chcą mi dowalić), Cynthia mnie w ogóle nie cieszy
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:09   #1424
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Czy ktoś coś zwracał do Monnierfreres? Czekam i czekam na zwrot kasy i nie mogę się doczekać, a towar dotarł do nich 17.07 i nie mam zwrotu ani żadnej informacji. Na maile oni nie odpowiadają.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:48   #1425
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam już Cynthię (podoba mi się, na pewno ze mną zostaje), a dziś przyszła Bedford Flap Crossbody, pięknie zapakowana, ale ze złotymi okuciami . Ja nie wiem, czy to taki problem wysłać klientowi to, co zamawiał (miały być srebrne dodatki) . Jutro będzie już kurier po zwrot (na szczęście obsługa sklepu/platformy zakupowej Farfetch bardzo profesjonalna), ale przez te przeboje, które mam nie tylko z tym Bedfordem, ale dodatkowo z aukcją z Ebay'a (nie dość, że trampki tam kupione były drogie, to wyglądają na podróbę, a jeszcze opłaty celne chcą mi dowalić), Cynthia mnie w ogóle nie cieszy
Przykro mi bardzo, ze takie przejscia masz a wstawisz zdjecie cynthii?
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 22:20   #1426
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

logowana wanilia szuka domu!
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 22:50   #1427
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś coś zwracał do Monnierfreres? Czekam i czekam na zwrot kasy i nie mogę się doczekać, a towar dotarł do nich 17.07 i nie mam zwrotu ani żadnej informacji. Na maile oni nie odpowiadają.
Mariolu, nic mi nie mów o tym sklepie:/. Zrobiłam tam zakupy w poprzednią niedzielę (19 lipca - tam się podłącza kartę jak przy zakupach np. w outnecie, po czym przez cały tydzień status zamówienia był "authorized". W czwartek 23 lipca napisałam do nich pierwszego mejla - nie odpisali. W ostatni poniedziałek zaczęłam zgłębiać te kwestię w moim banku i się okazało, że miałam na tydzień zablokowane środki na poczet transakcji w Monnier, ale jako że nie ściągnięto mi w tym czasie tych pieniędzy, to blokada ustała. A status mojego zamówienia zmienił się na "complete", przy czym przy każdej z trzech zamówionych rzeczy pojawiła się informacja o anulowaniu. Napisałam do Monnier jeszcze w poniedziałek, ale oczywiście zero odpowiedzi. Jestem wściekła bardzo, nie wiem co spowodowało tę sytuację, ponieważ w outnecie bez problemu robię zakupy. Miałabym torebkę za niemal 1/3 ceny, a tak to .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2015-07-29 o 22:52
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 23:25   #1428
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Mariolu, nic mi nie mów o tym sklepie:/. Zrobiłam tam zakupy w poprzednią niedzielę (19 lipca - tam się podłącza kartę jak przy zakupach np. w outnecie, po czym przez cały tydzień status zamówienia był "authorized". W czwartek 23 lipca napisałam do nich pierwszego mejla - nie odpisali. W ostatni poniedziałek zaczęłam zgłębiać te kwestię w moim banku i się okazało, że miałam na tydzień zablokowane środki na poczet transakcji w Monnier, ale jako że nie ściągnięto mi w tym czasie tych pieniędzy, to blokada ustała. A status mojego zamówienia zmienił się na "complete", przy czym przy każdej z trzech zamówionych rzeczy pojawiła się informacja o anulowaniu. Napisałam do Monnier jeszcze w poniedziałek, ale oczywiście zero odpowiedzi. Jestem wściekła bardzo, nie wiem co spowodowało tę sytuację, ponieważ w outnecie bez problemu robię zakupy. Miałabym torebkę za niemal 1/3 ceny, a tak to .
Współczuje szczerze, bo wiem co czujesz. Sklep porażka. Chwile poczekam i jak nic nie ruszy to zgłaszam do paypala i odzyskam kasę, ale już tam nigdy nic nie kupie
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 23:34   #1429
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Współczuje szczerze, bo wiem co czujesz. Sklep porażka. Chwile poczekam i jak nic nie ruszy to zgłaszam do paypala i odzyskam kasę, ale już tam nigdy nic nie kupie
Ciekawe czy gdybym płaciła przez paypala, to przelew by przeszedł. Wiem, że to głupie, ale skojarzyło mi się, że uznali, że za niski kurs euro mi przeszedł przy składaniu zamówienia, plus rabat -15% i darmowa wysyłka. A brak odpowiedzi na mejle to już w ogóle masakra, są sklepy, które mają chaty z konsultantami, bardzo fajna opcja, od razu można uzyskać odpowiedź. A tutaj - zero profesjonalizmu.
Tak się napaliłam na tę torebkę .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 05:36   #1430
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez Fixi_Pixi Pokaż wiadomość
eevvaa - teraz robią tak dobre podróbki, że nigdy bym nie kupiła na allegro... nawet gdyby jakaś wizażanka wczesniej kupiła to dla mnie żaden wyznacznik oryginalności bo dobrą podróbkę nie da się tak łatwo rozpoznać... Moja znajoma kupiła na allegro zegarek identyczny jak mój (ja kupowałam w swiss) a gdy jej sie zepsuł po kilku miesiacach zaniosła do serwisu i dopiero wtedy wyszło że to fake. Także polecam kupić w swissie, czesto są różne promocje, kody zniżkowe.
Mam takie samo zdanie.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 10:39   #1431
lady1717
Raczkowanie
 
Avatar lady1717
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 109
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Nikt nie chce przygarnąć czarnego Hamiltona?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 14.JPG (88,1 KB, 65 załadowań)
lady1717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 11:54   #1432
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam już Cynthię (podoba mi się, na pewno ze mną zostaje), a dziś przyszła Bedford Flap Crossbody, pięknie zapakowana, ale ze złotymi okuciami . Ja nie wiem, czy to taki problem wysłać klientowi to, co zamawiał (miały być srebrne dodatki) . Jutro będzie już kurier po zwrot (na szczęście obsługa sklepu/platformy zakupowej Farfetch bardzo profesjonalna), ale przez te przeboje, które mam nie tylko z tym Bedfordem, ale dodatkowo z aukcją z Ebay'a (nie dość, że trampki tam kupione były drogie, to wyglądają na podróbę, a jeszcze opłaty celne chcą mi dowalić), Cynthia mnie w ogóle nie cieszy
Ola, ja walczę już miesiąc z Farfech: (
Torebka zaczęła się łuszczyć, złożyłam reklamację, a oni zwalają wszystko na sklep, który mi torebkę wysłał. Sklep zwala winę na producenta, ja nie wiem co dalej robić. Założyłam spór na PP, ale to chyba nic nie da.

Chciałabym sobie kupić Maranty, a przez te przeboje, to nie wiem, któremu sklepowi można zaufać: (

Edytowane przez -mimbla-
Czas edycji: 2015-07-30 o 11:56
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 12:11   #1433
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo, ze takie przejscia masz a wstawisz zdjecie cynthii?
Dzięki
Zdjęcia wstawię, tylko muszę nabrać weny do obfocenia Cynthii, bo na razie mam doła.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Ola, ja walczę już miesiąc z Farfech: (
Torebka zaczęła się łuszczyć, złożyłam reklamację, a oni zwalają wszystko na sklep, który mi torebkę wysłał. Sklep zwala winę na producenta, ja nie wiem co dalej robić. Założyłam spór na PP, ale to chyba nic nie da.

Chciałabym sobie kupić Maranty, a przez te przeboje, to nie wiem, któremu sklepowi można zaufać: (
Współczuję . Takie przejścia zniechęcają do jakichkolwiek zakupów
Ja na razie jeszcze na Farfetch nie narzekam, bo jak wczoraj, zaraz po odbiorze przesyłki, napisałam, że przesłali mi nie tą torebkę co trzeba, to odzew był natychmiast, a dziś już kurier odebrał ją ode mnie. Zobaczymy jednak, co będzie dalej i kiedy zwrócą mi kasę albo przyślą właściwe zamówienie .
Ja płaciłam kartą, ale jeśli Ty płaciłaś PayPalem, to otwarcie sporu powinno pomóc. W sumie sprzedawcą był Farfetch, więc wg mnie nie mają żadnego prawa odsyłać Cię z reklamacją do sklepu czy producenta. Powinni od Ciebie przyjąć zwrot, zwrócić pieniądze, a niech potem sami dochodzą sobie zwrotu od butiku, a ten z kolei od producenta. Ja bym w każdym razie tak postawiła sprawę i walczyła. Wg naszego prawa za niezgodność towaru odpowiada sprzedawca i wydaje mi się, że ta zasada obowiązuje także przy zagranicznych zakupach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 12:34   #1434
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dostałam już Cynthię (podoba mi się, na pewno ze mną zostaje), a dziś przyszła Bedford Flap Crossbody, pięknie zapakowana, ale ze złotymi okuciami . Ja nie wiem, czy to taki problem wysłać klientowi to, co zamawiał (miały być srebrne dodatki) . Jutro będzie już kurier po zwrot (na szczęście obsługa sklepu/platformy zakupowej Farfetch bardzo profesjonalna), ale przez te przeboje, które mam nie tylko z tym Bedfordem, ale dodatkowo z aukcją z Ebay'a (nie dość, że trampki tam kupione były drogie, to wyglądają na podróbę, a jeszcze opłaty celne chcą mi dowalić), Cynthia mnie w ogóle nie cieszy
Super ze torebka Ci się podoba i współczuję sytuacji z innymi zakupami. Mam nadzieję że wszystko pomyślnie się zakończy, trzymam mocno kciuki
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:42   #1435
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy gdybym płaciła przez paypala, to przelew by przeszedł. Wiem, że to głupie, ale skojarzyło mi się, że uznali, że za niski kurs euro mi przeszedł przy składaniu zamówienia, plus rabat -15% i darmowa wysyłka. A brak odpowiedzi na mejle to już w ogóle masakra, są sklepy, które mają chaty z konsultantami, bardzo fajna opcja, od razu można uzyskać odpowiedź. A tutaj - zero profesjonalizmu.
Tak się napaliłam na tę torebkę .
Ja płaciłam paypalem. Raczej nie robię zagranicznych zakupów płacąc bezpośrednio kartą. Paypal w takich kwestiach jest bardzo pomocny i skuteczny, a w przypadku olewania sklepu z jakąkolwiek odpowiedzią od razu zwraca kasę

Na jaką torebkę się napaliłaś?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2015-07-30 o 13:44
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 13:46   #1436
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Zdjęcia wstawię, tylko muszę nabrać weny do obfocenia Cynthii, bo na razie mam doła.


Współczuję . Takie przejścia zniechęcają do jakichkolwiek zakupów
Ja na razie jeszcze na Farfetch nie narzekam, bo jak wczoraj, zaraz po odbiorze przesyłki, napisałam, że przesłali mi nie tą torebkę co trzeba, to odzew był natychmiast, a dziś już kurier odebrał ją ode mnie. Zobaczymy jednak, co będzie dalej i kiedy zwrócą mi kasę albo przyślą właściwe zamówienie .
Ja płaciłam kartą, ale jeśli Ty płaciłaś PayPalem, to otwarcie sporu powinno pomóc. W sumie sprzedawcą był Farfetch, więc wg mnie nie mają żadnego prawa odsyłać Cię z reklamacją do sklepu czy producenta. Powinni od Ciebie przyjąć zwrot, zwrócić pieniądze, a niech potem sami dochodzą sobie zwrotu od butiku, a ten z kolei od producenta. Ja bym w każdym razie tak postawiła sprawę i walczyła. Wg naszego prawa za niezgodność towaru odpowiada sprzedawca i wydaje mi się, że ta zasada obowiązuje także przy zagranicznych zakupach.
Na 100% nie popuszczę, bo mnie na to nie stać, tylko boję się, że jestem mało asertywna


Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja płaciłam paypalem. Raczej nie robię zagranicznych zakupów płacąc bezpośrednio kartą. Paypal w takich kwestiach jest bardzo pomocny i skuteczny, a w przypadku olewania sklepu z jakąkolwiek odpowiedzią od razu zwraca kasę
Dziewczyny, mam założony spór (a nawet już dwa) w PayPalu.
Po jakim czasie przekształcić go w roszczenie? Po tygodniu nie będzie zbyt szybko?
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:24   #1437
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Na 100% nie popuszczę, bo mnie na to nie stać, tylko boję się, że jestem mało asertywna









Dziewczyny, mam założony spór (a nawet już dwa) w PayPalu.

Po jakim czasie przekształcić go w roszczenie? Po tygodniu nie będzie zbyt szybko?

Sprawa na etapie roszczenia – jeśli w ramach sporu kupującemu i sprzedającemu nie uda się rozwiązać sprawy polubownie, każda ze stron może nas poprosić o jej zbadanie poprzez przekształcenie sporu w roszczenie. Kupujący mogą przekształcić spór w roszczenie po upływie 7 dni od daty jego otwarcia (o ile my nie zrobiliśmy tego automatycznie już wcześniej), sprzedający – zaraz po zgłoszeniu sporu przez kupującego. Jeżeli sprawa nie zostanie przekształcona w roszczenie w ciągu 20 dni od daty otwarcia, zostanie automatycznie zamknięta, a kwota płatności zostanie zwolniona na koncie sprzedającego.
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 14:52   #1438
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Na 100% nie popuszczę, bo mnie na to nie stać, tylko boję się, że jestem mało asertywna




Dziewczyny, mam założony spór (a nawet już dwa) w PayPalu.
Po jakim czasie przekształcić go w roszczenie? Po tygodniu nie będzie zbyt szybko?
Jasne, że nie. Ja też po tygodniu przekształciłam spór w roszczenie i sprawa szybko się zakończyła pomyślnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 15:02   #1439
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Super ze torebka Ci się podoba i współczuję sytuacji z innymi zakupami. Mam nadzieję że wszystko pomyślnie się zakończy, trzymam mocno kciuki
Dziękuję
Cynthia mi się podoba, ale tak naprawdę niczego mi nie urwała . Spodziewałam się dokładnie tego, co dostałam, więc już z tego powodu jestem zadowolona .

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Na 100% nie popuszczę, bo mnie na to nie stać, tylko boję się, że jestem mało asertywna

Dziewczyny, mam założony spór (a nawet już dwa) w PayPalu.
Po jakim czasie przekształcić go w roszczenie? Po tygodniu nie będzie zbyt szybko?
Trzeba być stanowczym i walczyć o swoje. Myślę, że wszystko uda Ci się załatwić
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-30, 18:33   #1440
mimika13
Raczkowanie
 
Avatar mimika13
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 263
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.V

Witam Was
jakby któraś chciała oddać dillona czy jet seta w cenie promocyjnej zalandowej prosiłabym o pw szukam koloru czarnego, białego, pale blue lub szarości
mimika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 15:05:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.