Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 19:01   #3991
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
moze ktos powie ze jest pod wplywem srodkow uspokajających , a nawet jesli to i tak jest DZIWNE JEGO ZACHOWANIE.
Zależy co mu przepisali i jaką dawkę.
Ja po lekach uspokajających byłam tak otumaniona, że nie wiedziałam jak się nazywam, siedziałam tylko i gapiłam się w sufit. Więc w porownaniu do mnie, on trzyma się nieźle
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:02   #3992
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[QUOTE=szafiarka;32141225]moze ktos powie ze jest pod wplywem srodkow uspokajających , a nawet jesli to i tak jest DZIWNE JEGO ZACHOWANIE.[/QUOTE]

tez tak uwazam,pozatym ciagle mam wrazenie,ze on wie znacznie wiecej niz twierdzi...

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:03   #3993
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Jeszcze gdy miał facebooka, a Madzia uważana była za porwaną były głosy, że coś on za spokojny i pisał, że jest pod opieką psychologa i na lekach, więc to prawda
wiesz... pisać to sobie można. tym bardziej dziwi mnie fakt, że w trakcie kiedy szukali jego córki on siedział na facebooku i informował wszem i wobec co sie dzieje z jego zdrowiem psychicznym
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:05   #3994
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
wiesz... pisać to sobie można. tym bardziej dziwi mnie fakt, że w trakcie kiedy szukali jego córki on siedział na facebooku i informował wszem i wobec co sie dzieje z jego zdrowiem psychicznym
coraz ciekawszych rzeczy się dowiaduję
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:06   #3995
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
no właśnie tą wersje tez słyszałam, ale to się nie trzyma kupy, bo przecież miała jej wylecieć z kocyka po kąpieli. to wróciła sie po pampersy i uznała, że pora na kąpiel?
nie było żadnej kąpieli
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:06   #3996
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
wiesz... pisać to sobie można. tym bardziej dziwi mnie fakt, że w trakcie kiedy szukali jego córki on siedział na facebooku i informował wszem i wobec co sie dzieje z jego zdrowiem psychicznym
Cokolwiek by zrobił/ robił to było/jest źle dla co poniektórych, tak Samo z ubraniem
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:06   #3997
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
wiesz... pisać to sobie można. tym bardziej dziwi mnie fakt, że w trakcie kiedy szukali jego córki on siedział na facebooku i informował wszem i wobec co sie dzieje z jego zdrowiem psychicznym
na facebooku wklejał plakaty z wizerunkiem Madzi i ogłaszał zbiórki chętnych, do ich rozwieszania. A pod którymś plakatem wywiązała się dyskusja o jego stoickim spokoju, to odpisał. Nie popadajmy znowu w skrajność, że jak komuś zaginie dziecko, to przez 24/h nie sika, nie śpi, nie je, nie myje zębów i ogólnie nie robi NIC, poza myśleniem o dziecku
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 19:07   #3998
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Tak czytam te wszystkie wypowiedzi odnośnie ojca Magdy i nie wiem co mam myśleć. Jest tu ktoś jeszcze kto nie ma zdania czy tylko ja taka niezdecydowana jestem? Na początku też go podejrzewałam, wydawał mi się taki pozbawiony uczuć no i też mało realne wydawało mi się, że o niczym nie wiedział. A dzisiaj posłuchałam jego wypowiedzi, obejrzałam konferencję i nie wiem, w sumie to co mówił o samym dniu, w którym Madzia "zaginęła" wydaje mi się dość spójne i prawdopodobne.
Mam mętlik w głowie...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:08   #3999
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi odnośnie ojca Magdy i nie wiem co mam myśleć. Jest tu ktoś jeszcze kto nie ma zdania czy tylko ja taka niezdecydowana jestem? Na początku też go podejrzewałam, wydawał mi się taki pozbawiony uczuć no i też mało realne wydawało mi się, że o niczym nie wiedział. A dzisiaj posłuchałam jego wypowiedzi, obejrzałam konferencję i nie wiem, w sumie to co mówił o samym dniu, w którym Madzia "zaginęła" wydaje mi się dość spójne i prawdopodobne.
Mam mętlik w głowie...
Ja znam ojca Madzi osobiście (Katarzyny nie znam) i daleka jestem od oceniania go. Bo nie mam pojęcia jak było na prawdę, a gdybać nie chcę.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:09   #4000
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Ja znam ojca Madzi osobiście (Katarzyny nie znam) i daleka jestem od oceniania go. Bo nie mam pojęcia jak było na prawdę, a gdybać nie chcę.
Tak sie własnie zastanawiałam ile jest wizazanek które osobiście znają kogoś z tej rodziny....ba nawet może Katarzyna jest jedna z wizazanek
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:10   #4001
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi odnośnie ojca Magdy i nie wiem co mam myśleć. Jest tu ktoś jeszcze kto nie ma zdania czy tylko ja taka niezdecydowana jestem? Na początku też go podejrzewałam, wydawał mi się taki pozbawiony uczuć no i też mało realne wydawało mi się, że o niczym nie wiedział. A dzisiaj posłuchałam jego wypowiedzi, obejrzałam konferencję i nie wiem, w sumie to co mówił o samym dniu, w którym Madzia "zaginęła" wydaje mi się dość spójne i prawdopodobne.
Mam mętlik w głowie...
Mnie dziwi, ze nie zainteresowal sie stanem psychicznym swojej zony przed wypadkiem, ale co do jego udzialu w tym zdarzeniu nie mam zdania.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 19:11   #4002
meggg90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 155
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
na facebooku wklejał plakaty z wizerunkiem Madzi i ogłaszał zbiórki chętnych, do ich rozwieszania. A pod którymś plakatem wywiązała się dyskusja o jego stoickim spokoju, to odpisał. Nie popadajmy znowu w skrajność, że jak komuś zaginie dziecko, to przez 24/h nie sika, nie śpi, nie je, nie myje zębów i ogólnie nie robi NIC, poza myśleniem o dziecku
noo właśnie wydaje mi sie że tak jest. nie mam dzieci ale potrafię sobie wyobrazić rozpacz rodzica który nie wie gdzie jest jego pociecha. i chyba miałabym głęboko czy umyję zęby czy się uczeszę, spać raczej bym też nie mogła bo ciągle bym myślała jak znaleść dziecko.
no ale każdy ma inne priorytety
__________________
Chomicki dwa

http://s6.suwaczek.com/20120811040113.pngZaobrączkowani
meggg90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:11   #4003
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
a co miał powiedziec? że wiedział?
Jakby wiedział to czemu miałby kłamać ?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:14   #4004
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
Tak sie własnie zastanawiałam ile jest wizazanek które osobiście znają kogoś z tej rodziny....ba nawet może Katarzyna jest jedna z wizazanek
Myślę, że jeśli była to może przeglądając Intymne to dałoby się ją nawet znaleźć


Ja właśnie też mam wiele wątpliwości ale nie potrafię go "ocenić" czy też uznać za winnego/niewinnego...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:14   #4005
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Co do Bartka - teraz są takie piguły uspakajające, że jak sobie ich parę wpakujesz to może się walić i palić wokół ciebie a Ty zachowujesz niewzruszoną twarz...
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:17   #4006
Sylvana12
Raczkowanie
 
Avatar Sylvana12
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 216
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

[QUOTE=Chimita;32141319]Dodam jeszcze jedno - po takiej tragedii, jaka go dosięgła, "na świeżo"(że się tak wyrażę) - idzie na konferencję prasową celem obrony Rutkowskiego? Sorry, ale to trochę nie tak....moim zdaniem oczywiście.[/QUOTE



Bo może też miał dość tej całej nagonki na Rutkowskiego i chciał przekazać jaka jest prawda jeśli chodzi o działania policji i tak jak on pomógł im -tak ojciec dziecka chciał mu się zrewanżować.
Nie widzę w tym nic złego.Ja osobiście w jego sytuacji zrobiłabym to samo.

Edytowane przez Sylvana12
Czas edycji: 2012-02-07 o 19:19
Sylvana12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:17   #4007
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
noo właśnie wydaje mi sie że tak jest. nie mam dzieci ale potrafię sobie wyobrazić rozpacz rodzica który nie wie gdzie jest jego pociecha. i chyba miałabym głęboko czy umyję zęby czy się uczeszę, spać raczej bym też nie mogła bo ciągle bym myślała jak znaleść dziecko.
no ale każdy ma inne priorytety
skoro i tak siedział na tym facebooku w celu rozprzestrzenienia plakatów, to cóż ci szkodzi, ze odpisał na jakąś wiadomość?
Nie masz pojęcia jak byś się zachowała w takiej sytuacji, nie jesteś w stanie tego przewidzieć.

Mam wrazenie, ze niektore z was jak sępy czekają na jakiekolwiek błąd ze strony rodziny, tylko po to, żeby miec o czym pisać i na kogo wylać wiadro pomyj. Moje drogie, oni też są ludźmi.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:18   #4008
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi, ze nie zainteresowal sie stanem psychicznym swojej zony przed wypadkiem, ale co do jego udzialu w tym zdarzeniu nie mam zdania.
Ludzie nie są idealni, a Polska jest takim państwem, że kiedy jedna osoba nie pracuje to druga musi zapinkalać jak osioł żeby utrzymać rodzinę z dzieckiem, czasami nie ma się siły na zjedzenie kolacji a co mówić o sesjach rodzinnych "jak się czujesz"... Smutne, ale prawdziwe.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:18   #4009
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

dziewczyny nie oceniajcie ojca ,ponieważ każdy inaczej reaguje na stratę kogoś ukochanego

byłam niedawno na pogrzebie 2 nastolatek,które zaczadziły się w łazience.widziałam reakcje ojca i matki na stratę 2 córek.matka była na prochach,ale ojciec pewnie nie,bo prowadził auto.był opanowany,bez łez w oczach,bez sińców od płaczu...nikt nie może zarzucić,że miał coś z tym wspólnego,a jednak jego twarz nie była zapuchnieta,płacząca,czy histeryzująca.była spieta ,ale i opanowana
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 19:19   #4010
szafiarka
Zadomowienie
 
Avatar szafiarka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 175
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Jakby wiedział to czemu miałby kłamać ?
zeby go dziennikarze nie dopytywali o szczegóły bo by sie pogrążył jeszcze bardziej
__________________

szafiarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:22   #4011
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dziewczyny nie oceniajcie ojca ,ponieważ każdy inaczej reaguje na stratę kogoś ukochanego

byłam niedawno na pogrzebie 2 nastolatek,które zaczadziły się w łazience.widziałam reakcje ojca i matki na stratę 2 córek.matka była na prochach,ale ojciec pewnie nie,bo prowadził auto.był opanowany,bez łez w oczach,bez sińców od płaczu...nikt nie może zarzucić,że miał coś z tym wspólnego,a jednak jego twarz nie była zapuchnieta,płacząca,czy histeryzująca.była spieta ,ale i opanowana
Dokladnie. Ja sama po niespodziewanej śmierci bliskiej osoby zachowywałam się całkiem normalnie, jakby mnie to nie obeszło. Wszystkie czynności codzienne wykonywałam automatycznie i gdybyście spojrzały na mnie z boku, stwierdziłybyście, że jestem robotem bez uczuć. I teraz sama się sobie dziwie i nie potrafie wytłumaczyć, dlaczego nie płakałam przy wszystkich i nie lamentowałam.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:23   #4012
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Ludzie nie są idealni, a Polska jest takim państwem, że kiedy jedna osoba nie pracuje to druga musi zapinkalać jak osioł żeby utrzymać rodzinę z dzieckiem, czasami nie ma się siły na zjedzenie kolacji a co mówić o sesjach rodzinnych "jak się czujesz"... Smutne, ale prawdziwe.
Moj facet tez siedzi w pracy od rana do wieczora ale sa takie chwile kiedy jest czas na rozmowe, chociazby przy kolacji albo sniadaniu. W koncu zyjac w zwiazku powinno sie ze soba rozmawiac. Co to za zwiazek bez rozmowy? Da sie tak w ogole?
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:25   #4013
stupid_girl
Raczkowanie
 
Avatar stupid_girl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 105
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ojciec dziecka nawet zdążył fryzjera odwiedzić...Dziwne to wszystko...
__________________
Why does my heart feel so bad?
stupid_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:26   #4014
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Tak czytam te wszystkie wypowiedzi odnośnie ojca Magdy i nie wiem co mam myśleć. Jest tu ktoś jeszcze kto nie ma zdania czy tylko ja taka niezdecydowana jestem? Na początku też go podejrzewałam, wydawał mi się taki pozbawiony uczuć no i też mało realne wydawało mi się, że o niczym nie wiedział. A dzisiaj posłuchałam jego wypowiedzi, obejrzałam konferencję i nie wiem, w sumie to co mówił o samym dniu, w którym Madzia "zaginęła" wydaje mi się dość spójne i prawdopodobne.
Mam mętlik w głowie...
Moim zdaniem to nie jest możliwe, żeby odpowiadając przez kilkanaście dni na pytania zadawane pod różnym kątem przez policję, detektywa, dziennikarzy a dotyczącym jednej sprawy nie puścić pary.

Przed badaniami wariografem rozmowa z Bartkiem trwała dwie godziny ZANIM ułożono pytania na wariograf.

Moim zdaniem to byłby majstersztyk ułożyć taką historię i nie zawalić przez tyle dni jakiegoś naprawdę kluczowego pytania. Pieczarki i drewno nie są dla mnie istotne.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:29   #4015
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez stupid_girl Pokaż wiadomość
Ojciec dziecka nawet zdążył fryzjera odwiedzić...Dziwne to wszystko...
no tak, przecież kodeks postępowania po śmierci dziecka zabrania wizyt u fryzjera przez co najmniej pół roku od pogrzebu.

zaraz zaraz... przecież nie ma żadnego kodeksu!
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:29   #4016
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez martynka89 Pokaż wiadomość
Moj facet tez siedzi w pracy od rana do wieczora ale sa takie chwile kiedy jest czas na rozmowe, chociazby przy kolacji albo sniadaniu. W koncu zyjac w zwiazku powinno sie ze soba rozmawiac. Co to za zwiazek bez rozmowy? Da sie tak w ogole?
Twój facet to nie każdy facet. Twój związek to nie każdy związek. Ale nie róbmy offtopu.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:31   #4017
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
dajcie spokój... babcia wyraźnie cierpi po śmierci wnuczki a facet gada jakby opisywał jak udało mu sie skreślić piątke w totku... no dajcie żyć... przecież męża bym zabiła gołymi rękami jakbym się dowiedziała że zakopał ciało dziecko w gruzie i leciał w kulki ze je porwano!! a on Kasi wybaczy... i ten cyniczny uśmieszek...
Serio ale ja treż ten uśmieszek zauważyłam , a starałam się obiektywnie podchodzić do tej całej konferencji jak również i rodziny Madzi

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za streszczenia żałuję, że nie mogę sama tego obejrzeć.
Na prawdę z tego co widziałam i co teraz piszecie wychodzi, że Bartek ma nerwy ze stali...
Cytat:
Napisane przez meggg90 Pokaż wiadomość
to się nazywa poker face
dla mnie pozer i tyle, niech go jeszcze do tańca z gwiazdami zaproszą


Cytat:
Napisane przez Hermit Pokaż wiadomość
no właśnie tą wersje tez słyszałam, ale to się nie trzyma kupy, bo przecież miała jej wylecieć z kocyka po kąpieli. to wróciła sie po pampersy i uznała, że pora na kąpiel?
Właśnie tu jest mnóstwo niejasności w tej całej sprawie. Raz mowa, że dziecko po kąpaniu, raz, że już wychodziła z małą na spacer. Kasia mówi, że męża nie była w domu gdy to się stało, on mówi że pomagał znosić jej wózek...dopiero później tłumaczenia że znosił, ale że wróciła się po pieluchy których zapomniała. Gadanie że zostawiła dziecko, teraz wybielanie przez rodzinę, że dziecko zostało z teściami i ojcem, który dzieckiem się zajmował, albo są to jakieś niedopowiedzenia albo ktoś ewidentnie kręci i próbuje się wybielić.....Dziwne to wszystko dla mnie i nadal jestem daleka od oceniania zachowania Kasi, ale zachowania jej rodziny zaczyają przybierać dziwny obrót....tu mowa, że nie da się przestać kochać w 3 trzy dni, ale że ma za złe i takie jakby wybielanie jej jakby byli jej coś "winni" ....
Takie jest moje mniemanie
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:33   #4018
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez stupid_girl Pokaż wiadomość
Ojciec dziecka nawet zdążył fryzjera odwiedzić...Dziwne to wszystko...
I dobrze, że zdążył.

Cytat:
Napisane przez szafiarka Pokaż wiadomość
zeby go dziennikarze nie dopytywali o szczegóły bo by sie pogrążył jeszcze bardziej

Niby w jaki sposób?
Naprawdę nie rozumiem.
Co by to zmieniło, gdyby wiedział, ze współmałżonka chciała kiedyś popełnic samobójstwo?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:34   #4019
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez stupid_girl Pokaż wiadomość
Ojciec dziecka nawet zdążył fryzjera odwiedzić...Dziwne to wszystko...
Jeśli jest pod opieką psychologa i bliskich to nie jest dziwne. Pewnie doradzają mu takie kroki, żeby nie zwariował.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:35   #4020
Hermit
Zadomowienie
 
Avatar Hermit
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: woj. pomorskie <3
Wiadomości: 1 800
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
nie było żadnej kąpieli
ACHA, no widzisz tyle wersji krazy

w ogole dziewczyny, powiem wam, ze odkad uslyszalam w piatek rano jadąc do pracy, że to wcale nie było porwanie, tylko nieszczesliwy wypadek a następnie ukrycie ciała to nie moge przestac o tym mysleć, normalnie okropnie przejęła mnie ta historia. wiadomo, porwania się zdarzają, nieszczęśliwe wypadki takze - ale ta sytuacja to jakiś obłęd
Hermit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.