Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 20:24   #571
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Łapie, łapie. A jaki olej, to pytaj w wątku kręconowłosych (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=592027). Moim zdaniem każdy dobry, ale mogę się mylić.
Dzięki

A co do maszynek do golenia - widziałam jakieś w katalogach Oriflame.

Edytowane przez Barwinek
Czas edycji: 2012-03-27 o 20:26
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:32   #572
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
moim też są spoko, polecam je, super gola paszki i bobra
ale szukam lepszych = jakichś bez paska nawilżającego
Mnie wszystkie robią masakrę. Sama nie wiem czy mam włosy usuwać. Kremy nic nie dają, po maszynkach mam skórę zmasakrowaną, a plastry są niewygodne i nie usuwają wszystkich włosów

Cytat:
Dziewczyny kupiłyście świeczkę-pniaka z Rossmańca?
Znacie akcję WWF i Rossa [31 marca Godzina Dla Ziemi] ?

Wiecej tutaj - G D Z zRossmannem [klik!]
Jeszcze nie kupiłam, ale jak będę w Rossmannie, to kupię
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:34   #573
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Mnie wszystkie robią masakrę. Sama nie wiem czy mam włosy usuwać. Kremy nic nie dają, po maszynkach mam skórę zmasakrowaną, a plastry są niewygodne i nie usuwają wszystkich włosów
ja nogi gole tylko i wyłacznie golarką elektryczną inaczej mam krosty, wrosnięte włosy, pecherze, podraznienia, zaczerwienienia i w konsekwencji tego plamy pozapalne paprające sie latami
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:36   #574
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
ja nogi gole tylko i wyłacznie golarką elektryczną inaczej mam krosty, wrosnięte włosy, pecherze, podraznienia, zaczerwienienia i w konsekwencji tego plamy pozapalne paprające sie latami
To co, mam inwestować w golarkę elektryczną? Można jej używać do pach? Bo mnie tylko o pachy chodzi, z innych miejsc nie usuwam włosków.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:41   #575
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To co, mam inwestować w golarkę elektryczną? Można jej używać do pach? Bo mnie tylko o pachy chodzi, z innych miejsc nie usuwam włosków.
ja mam od ponad roku ta z rossa no i jest super ^^ wiadomo, że nóg idealnie nie ogoli ale do pach i innych miejsc idealna

a świeczuszki mam dwie
__________________
Zapuszczałam i dbałam o włosy
i zero efektów więc już nie dbam o nie
może warto się chwilę zastanowić?

vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:41   #576
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To co, mam inwestować w golarkę elektryczną? Można jej używać do pach? Bo mnie tylko o pachy chodzi, z innych miejsc nie usuwam włosków.
jasne ze usuwają z pach, nie gola jak maszynka prawie do zera, takiego super gładkiego, ale przynajmniej nie będziesz sie meczyła z podrażnieniami
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:45   #577
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

ja wlaśnie planuje w czwartek kupić )))) bo stoją zaraz przy kasie, jak się nie mylę za 5 zeta są
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 20:53   #578
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
ja mam od ponad roku ta z rossa no i jest super ^^ wiadomo, że nóg idealnie nie ogoli ale do pach i innych miejsc idealna

a świeczuszki mam dwie
Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
jasne ze usuwają z pach, nie gola jak maszynka prawie do zera, takiego super gładkiego, ale przynajmniej nie będziesz sie meczyła z podrażnieniami
No to będę musiała jakąś zakupić. Chociaż boję się, że wydam kasę na coś, co i tak robi mi kuku Ja to mam przeboje z moimi pachami
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 20:59   #579
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
aha i jeszcze jedno, czy wiecie coś o środkach W5 z Lidla ? Chyba gdzieś to było poruszane ale bliżej mi te zagadnienie nie znane
Ja poruszałam ten temat, używam ich od dawna, ale własnie się dowiedziałam, że raczej testują Nie jest to jednak pewne. Pani z Tierschutzbund odpisała mi, że nie wiedzą nic o Lidlu, w sensie, że ich nie sprawdzali, ale mają przesłanki, że Lidl testuje A swoją drogą, to ja nie wiem po co te organizacje robią te listy, w Lidlu kupują tysiące ludzi i nikt z takich organizacji nie jest zainteresowany sytuacją w takich sieciach... Szkoda gadać!

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny, nie znacie jakichś farb do włosów z firm nietestujących? Bo gdzie się nie rozejrzę to loreale, garniery i inne cholery
Nie wiem co to za firma, bo nie farbuję włosków, ale popatrz na tą:
http://www.facebook.com/AloxxiHair?ref=pb

Ta nie testuje...
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 21:03   #580
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
No to będę musiała jakąś zakupić. Chociaż boję się, że wydam kasę na coś, co i tak robi mi kuku Ja to mam przeboje z moimi pachami
to kup trymer na baterie taniej można wyszukac niz golarkę
a jak to tylko do pach to nie ma co sie porywać na dużą golarkę, szkoda kasy
A c do działania, chodzi tu o to, że wlos nie jest golony przy samej skórze, tylko ciut wyżej więc nie jest w stani ingerowac W skórę jak maszynki (drapiące ją i usuwajace przy skórze włosa lub epilatory które usuwają włosa z cebulką)
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 21:07   #581
Naleeen
Raczkowanie
 
Avatar Naleeen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 192
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To co, mam inwestować w golarkę elektryczną? Można jej używać do pach? Bo mnie tylko o pachy chodzi, z innych miejsc nie usuwam włosków.
Ja mam depilator. Jest git, ale faktycznie może się pojawić problem wrastających włosków a z plastrów zawsze byłam bardzo zadowolona (chyba joanny miałam).

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

No i mój depilator ma też golarkę elektryczną więc 2w1
__________________
„Mimo to wolał być nieobecny całkowicie niż być tylko w części i brakującą resztą udawać. Dlatego był tak niezwykły dla ludzi, którzy go znali. Jeśli znalazł się w ich pobliżu, był dla nich całym sobą. Albo nie było go w ogóle.”

kosmetyki nietestowane na zwierzetach
Naleeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 21:33   #582
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam, ze jeszcze do tego wracam, ale mam pytanie, gdzie można kupić te produkty chemii gospodarczej Clovin? Może w jakiejś sieciówce?

Chciałam kupić coś z Clovin bo ponoć mają niezle produkty i można kupować je na wagę więc opłaca sie spróbować jakąs małą ilość. Podobno oni mają swoje własne sklepy które nazywają się szop pracz jednak nie wiem gdzie się znajdują bo na ich strnce nie ma tej informacji.

Cytat:
Napisane przez Funit Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny, nie znacie jakichś farb do włosów z firm nietestujących? Bo gdzie się nie rozejrzę to loreale, garniery i inne cholery
Mnie przychodzi do głowy henna z firmy Venita, wspomniana Joanna i chyba Revlon? Może Kaloss też ma farby, nie wiem bo nie używam ale podejrzewam, że mają.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
To co, mam inwestować w golarkę elektryczną? Można jej używać do pach? Bo mnie tylko o pachy chodzi, z innych miejsc nie usuwam włosków.
Na nogach używam golarki męża i jestem bardzo zadowolona
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:01   #583
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Silwena Pokaż wiadomość
to kup trymer na baterie taniej można wyszukac niz golarkę
a jak to tylko do pach to nie ma co sie porywać na dużą golarkę, szkoda kasy
A c do działania, chodzi tu o to, że wlos nie jest golony przy samej skórze, tylko ciut wyżej więc nie jest w stani ingerowac W skórę jak maszynki (drapiące ją i usuwajace przy skórze włosa lub epilatory które usuwają włosa z cebulką)
Cytat:
Napisane przez Naleeen Pokaż wiadomość
No i mój depilator ma też golarkę elektryczną więc 2w1
Dziewczyny, a jak długie włoski zostają po depilatorach i trymerach?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:44   #584
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

wygolone jak dla mnie na zero - jesli chodzi o widoczość, ale widac też, że lada chwila będzie odrost, czuc pod reką, że coś kłuje
natomiast mój TŻ nie czuje żadnego kłucia, mówi, że jest gładko, ale on ma twardszą skóre na rękach
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:18   #585
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Mam pytanie - Himalaya Herbals jest firmą dla wegetarian, mamy ją na liście od dawna. Skąd wątpliwości czy testują? <confused>

A włoski nie będą Wam wrastać i śmiało możecie używać wszelkich machin i debilatorów jeśli będziecie regularnie peelingować wszystkie golone miejsca (łącznie z paszkami i okolicami intymnymi). Piszę z doświadczenia.

A co do Glamoura (bo się wzburzyłyście nieco) to wspomniałam, że nie są strikte gazetą wege czy eko, ich celem jest moda, a nie specjalistyczne artykuły o zdrowym odżywianiu. Zwracają uwagę na różne kwestie i ufają swoim czytelniczkom, które później szukają głębiej jeśli je coś zainteresuje.
Jest za to gazeta E!Stilo - jeśli się zamówi prenumeratę to chyba dodają jakiś kosmetyk. Oni piszą o ekologii, jeśli robią wywiady to z gwiazdami-wegetarianami i takie tam. Szkoda, że nie można ich kupić stacjonarnie . . .

Linusiaczek - zauważyłam, że pytanie o farby do włosów pojawia się regularnie. Trzeba na liście perełek dodać chyba wszystkie firmy, które nie testują, czyli Revlon, Delia, Joanna i . . . co tam jeszcze? Ja się tylko Joanną farbuję, jestem zadowolona, włosy traktuję olejem kokosowym, mam trochę problem z łupieżem, ale po za tym są w miarę błyszczące i niezbyt suche więc git majonez
__________________

Edytowane przez Sorbet
Czas edycji: 2012-03-28 o 09:33
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 09:33   #586
girlonthebridge
Zakorzenienie
 
Avatar girlonthebridge
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Jermolandia
Wiadomości: 29 536
GG do girlonthebridge
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

właśnie potwierdzam to co napisała Sorbet. Jak goliłam kiedyś wrastały mi nagminnie wyglądało to jak pożal się Boże, teraz przed każdą depilacją robię peeling żeby włoski lepiej wyszły golę, potem smaruję jakimś masłem (Joanny Cappucino ostatnio ) i jest glancik
__________________
girlonthebridge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:39   #587
Silwena
Wtajemniczenie
 
Avatar Silwena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 304
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Uzywałam elektrycznego depilatora 8-10 lat, na poczatku (pierwsze kilka lat) tez było cudownie, ale włoski epilowane często są ukręcane przed wyrwaniem i/lub najpierw naderwane a potem dobrze wyrwane i to zmienia im kąt rosnięcia cebulek - tak mnie derma pouczyła. (a serio tak jest bo na łydkach zaczeły np rosnąć w poprzek nóg) Dziś moge golic raz na jakis czas, albo uzywac kremów depilujacych i nic nie wrasta a peelingów nie robię. Nie zgodzę się więc z tym ciągłym peelingowaniem, bo akurat mi to nie pomagało, a nie mam grubej skóry nóg, szczególni, że wszystko mi przez skóre widać Niektore blizny pozapalne mam na nogach do dziś i nadal nie zbledly, a minęlo juz kilka lat od odstawki tej złowrogiej maszynerii

Edytowane przez Silwena
Czas edycji: 2012-03-28 o 10:40
Silwena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 10:56   #588
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość

A co do Glamoura (bo się wzburzyłyście nieco) to wspomniałam, że nie są strikte gazetą wege czy eko, ich celem jest moda, a nie specjalistyczne artykuły o zdrowym odżywianiu. Zwracają uwagę na różne kwestie i ufają swoim czytelniczkom, które później szukają głębiej jeśli je coś zainteresuje.
Jest za to gazeta E!Stilo - jeśli się zamówi prenumeratę to chyba dodają jakiś kosmetyk. Oni piszą o ekologii, jeśli robią wywiady to z gwiazdami-wegetarianami i takie tam. Szkoda, że nie można ich kupić stacjonarnie . . .

Linusiaczek - zauważyłam, że pytanie o farby do włosów pojawia się regularnie. Trzeba na liście perełek dodać chyba wszystkie firmy, które nie testują, czyli Revlon, Delia, Joanna i . . . co tam jeszcze? Ja się tylko Joanną farbuję, jestem zadowolona, włosy traktuję olejem kokosowym, mam trochę problem z łupieżem, ale po za tym są w miarę błyszczące i niezbyt suche więc git majonez
e stilo kupuje w empiku
co do farb to jeszcze logona, biokap, sante
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 12:26   #589
wiktoriasb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: koszalinek
Wiadomości: 77
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

larine nie testuje, tzn testuje na komórkach tak jest na pisane na ich stronie

Edytowane przez wiktoriasb
Czas edycji: 2012-03-28 o 12:28
wiktoriasb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 15:50   #590
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Chciałam kupić coś z Clovin bo ponoć mają niezle produkty i można kupować je na wagę więc opłaca sie spróbować jakąs małą ilość. Podobno oni mają swoje własne sklepy które nazywają się szop pracz jednak nie wiem gdzie się znajdują bo na ich strnce nie ma tej informacji.
Wiecie co, no nie ma to jak skomplikować sobie i innym życie... Próbowałam znaleźć info na stronie Clover'a, na temat lokalizacji tych ich sklepów. Ale nie rozumiem po co budować sklepy, gdzie przyjdzie kilka osób, bo większość kupi to co dostanie w markecie? Czemu nie ma tego na półkach z chemią w normalnych sklepach... A jeszcze znaleźć taki sklep, nie ma na ich temat info - wnoszę, że są to sklepy bardzo dobrze chronione przed potencjalnym klientem - Boże, niby dałeś ludziom rozum... hahaha
Dziewczyny, czasem mi ręce opadają!
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:34   #591
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Wiecie co, no nie ma to jak skomplikować sobie i innym życie... Próbowałam znaleźć info na stronie Clover'a, na temat lokalizacji tych ich sklepów. Ale nie rozumiem po co budować sklepy, gdzie przyjdzie kilka osób, bo większość kupi to co dostanie w markecie? Czemu nie ma tego na półkach z chemią w normalnych sklepach... A jeszcze znaleźć taki sklep, nie ma na ich temat info - wnoszę, że są to sklepy bardzo dobrze chronione przed potencjalnym klientem - Boże, niby dałeś ludziom rozum... hahaha
Dziewczyny, czasem mi ręce opadają!

Czytałam gdzieś w necie, że dużo tych sklepów zbankrutowało...
Mnie się wydaje, że ich strategia by mieć swoje sklepy może wynikać z tego, że skoro sprzedają na wagę to w supermarkecie by się nie przyjęli.
Może też myśleli, że to będzie nowatorski pomysł z własną linią sklepową ale jednak się to chyba nie przyjęło. Wiem, że kilka osób z wątku u nich kupowało więc może niech opowiędzą jak te sklepy wyglądają bo jestem ciekawa
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:38   #592
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Czytałam gdzieś w necie, że dużo tych sklepów zbankrutowało...
Mnie się wydaje, że ich strategia by mieć swoje sklepy może wynikać z tego, że skoro sprzedają na wagę to w supermarkecie by się nie przyjęli.
Może też myśleli, że to będzie nowatorski pomysł z własną linią sklepową ale jednak się to chyba nie przyjęło. Wiem, że kilka osób z wątku u nich kupowało więc może niech opowiędzą jak te sklepy wyglądają bo jestem ciekawa
A tak, na wagę... Ale po co? Niech porobią normalne opakowania, mniejsze i ekonomiczne i będę zbijać kasę na wszystkich którzy chcą kupować nietestowane, ja pierwsza polecę po tą chemię do sklepu Sorki za zrzędzenie, wiem, że Wy nic z tym zrobić nie możecie - jak ja, ale czasami jak sobie ponarzekam to mi lepiej No ale czy nie mam racji? Chyba do nich zaapeluję o to!
Cały czas marzy mi się łatwy dostęp do pewnych rzeczy, dezodoranty, pasty do zębów, farby do włosów, chemia, tak, żeby powiedzieć znajomym, "tu i tu kupisz, taka i taka markę, więc nie marudź, ze to kłopot!" A jednak, jak ktoś nie jest przekonany, to na pewno nie będzie szukał sklepów czy zamawiał przez net, bo to dla zdeterminowanych. Dobrze, ze takich tez coraz więcej
O to jedynie mi chodzi :|

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2012-03-28 o 16:51
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 16:49   #593
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
A tak, na wagę... Ale po co? Niech porobią normalne opakowania, mniejsze i ekonomiczne i będę zbijać kasę na wszystkich którzy chcą kupować nietestowane, ja pierwsza polecę po tą chemię do sklepu Sorki za zrzędzenie, wiem, że Wy nic z tym zrobić nie możecie - jak ja, ale czasami jak sobie ponarzekam to mi lepiej No ale czy nie mam racji? Chyba do nich zaapeluję o to!
Po co na wagę? Nie mój to pomysł więc mogę tylko się domyślać. Może celują w studentów którym w akademiku nie potrzeba 5kg proszku który zajmuje miejsce, żeby zrobić pranie. Może chcą zaoszczędzić na opakowaniach które są dużym procentem ceny produktu w takim markecie. Przecież przeważnie, im mniejsza butelka np płynu do płukania tym więcej płyn kosztuje na litr bo zużycie plastiku jest niewiele mniejsze niż w przypadku większej pojemności. Może zależy im na ograniczeniu odpadków plastikowych. Może ma to zaczęcić klienta aby wyprobował kilka rodzajów ich produktów skoro można kupić bardzo małe ilości.
Możliwości jest wiele
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:46   #594
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez hanusia505 Pokaż wiadomość
Po co na wagę? Nie mój to pomysł więc mogę tylko się domyślać. Może celują w studentów którym w akademiku nie potrzeba 5kg proszku który zajmuje miejsce, żeby zrobić pranie. Może chcą zaoszczędzić na opakowaniach które są dużym procentem ceny produktu w takim markecie. Przecież przeważnie, im mniejsza butelka np płynu do płukania tym więcej płyn kosztuje na litr bo zużycie plastiku jest niewiele mniejsze niż w przypadku większej pojemności. Może zależy im na ograniczeniu odpadków plastikowych. Może ma to zaczęcić klienta aby wyprobował kilka rodzajów ich produktów skoro można kupić bardzo małe ilości.
Możliwości jest wiele
No z tymi studentami to by się zgadzało! Paniętam jak chciałoby się kupić płynu na jedno zmywanie i garść proszku i najchętniej gryza kanapki, a resztę kasy na imprezkę i książki
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 17:49   #595
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
e stilo kupuje w empiku
A dziękuję za informację Nie wiem czemu, ale gdy trzeba kupić gazetę czy książkę to nigdy o Empiku nie pomyślę :/
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:06   #596
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Cytat:
Napisane przez ula_ka Pokaż wiadomość
Czemu nie ma tego na półkach z chemią w normalnych sklepach...
Bo sklep nie chce ryzykować i kupować od producenta drogiego proszku, który się raczej nie sprzeda?
To nie tak, że producent sobie decyduje, w którym sklepie sprzedaje swój produkt.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 19:35   #597
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Hej ^^ A ja mam pytanie odnośnie kremu z filtrem do twarzy. Szukam czegoś w miarę naturalnego i oczywiście nietestowanego, możecie mi coś polecić. Wolałabym z większym faktorem, do nakładania pod minerałki. Znalazłam ostatnio kremy eco cosmectics z filtrami mineralnymi, w wersji niebarwionej najwyższa 30, dla dzieci 45. http://www.organeo.pl/product-pol-10...or-SPF-30.html oraz http://www.organeo.pl/product-pol-59...niemowlat.html. Znacie może?
__________________

LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:32   #598
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Nie znam, ale wiem, że Rossman ma w swojej serii Babydream filtr spf 50, a jest u nas już na zielonej Tylko nie wiem, jak z 'naturalnością'... Sama się chyba skuszę, bo mój jest na wykończeniu i szukam też czegoś pod minerały.
Sama korzystałam z kremu z filtrem z Kolastyny (z tego co się dokopałam, jest częścią Miraculum, więc OK) i jest bardzo fajnym filtrem, idealnym pod makeup, ale dość trudno dostępnym, dorwałam przypadkiem. I tylko spf 30.

Edytowane przez Noodle Soup
Czas edycji: 2012-03-28 o 20:34
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 20:41   #599
hanusia505
Zakorzenienie
 
Avatar hanusia505
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 015
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dziewczyny jak już mowa o filtrach i minerałach - pewnie to naiwne pytanie ale kto pyta nie błądzi podobno Używacie takich wysokich filtrów pod każdy podklad czy tylko pod minerały? Bo z tego co wiem to w samych minerałach już jest jakiś filtr. Często jednak czytam, że ktoś szyuka filtra pod minerały a o filtrach pod zwykłe podkłady mniej się słyszy. A może używacie filtrów ze względu na stosowanie kwasów?
__________________
Napełnij pustą miskę!klik

Kosmetyki i inne produkty nietestowane na zwierzętach!
klik
hanusia505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 21:15   #600
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Bezpieczne Firmy Czyli Nie Testowane Na Zwierzętach — część 3

Dopiero się orientuje w tym temacie, nie jestem zawziętą filtromaniaczką. Ja stosuje pod każdy podkład, jak mi się przypomni Teraz myślę, że będę stosować rano zamiast zwykłego kremu (w zimie nakładałam krem, potem na to filtr). Druga sprawa, podobno nie każdy filtr się nadaje pod makijaż, a szczególnie pod minerały, podobno jakieś składniki się gryzą, destabilizuje się filtr... Ja już sama nie wiem, nie potrafię czytać składów, nakładam jak leci i nic mi się nie dzieje. A minerały nałożone na filtr Kolastyny... Cudo
Ogólnie stosuje filtry, bom blada i chce tą bladość pielęgnować - nawet najdłuższe opalanie mi nic nie daje, najpierw rak, potem nadal śnieżynka, więc chociaż wyeliminuje etap czerwonej skóry
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-11 15:38:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.