Tatuaż część III - wątek zbiorczy - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 13:08   #721
Chocolate1234
Przyczajenie
 
Avatar Chocolate1234
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Variance, teraz spojrzałam na to z innej perspektywy...
Myślę, że najlepiej będzie, jeśli po prostu pójdę do tego studio i się o wszystko dokładnie wypytam. A potem się po raz setny zastanowię i zdecyduję. Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
__________________
"Najgorszy błąd, jaki może popełnić tancerz jest myślenie. Taniec trzeba czuć" Michael Jackson

http://mojtanecznyswiat.bloog.pl/?smoybbtticaid=610f94
Chocolate1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 13:35   #722
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tince Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam pytanie do dziewczyn, które tatuowały się u Kuby Kujawy (widziałam, że któraś coś wspominała na wcześniejszych stronach).
Jak udało się Wam do niego umówić? Wiem, że jest w rozjazdach i trzeba pisać do niego na FB, ale pisałam już 3 razy i cisza Opisałam mu mój pomysł. To duży projekt na połowę pleców, dający duże pole do popisu dla tatuażysty, dlatego nie rozumiem czemu nie odpowiada (pierwszy raz pisałam miesiąc temu). Uparłam się na niego, bo bardzo podoba mi się jego styl i sądzę, że pasowałoby to do mojej wizji. A tu taka klapa
Hm, może mu wpada do folderu "inne" i nie sprawdza? Może dodaj komentarz pod jakimś zdjęciem, że pisałaś?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 13:36   #723
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tince Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam pytanie do dziewczyn, które tatuowały się u Kuby Kujawy (widziałam, że któraś coś wspominała na wcześniejszych stronach).
Jak udało się Wam do niego umówić? Wiem, że jest w rozjazdach i trzeba pisać do niego na FB, ale pisałam już 3 razy i cisza Opisałam mu mój pomysł. To duży projekt na połowę pleców, dający duże pole do popisu dla tatuażysty, dlatego nie rozumiem czemu nie odpowiada (pierwszy raz pisałam miesiąc temu). Uparłam się na niego, bo bardzo podoba mi się jego styl i sądzę, że pasowałoby to do mojej wizji. A tu taka klapa
a pisałaś przez PW czy na profilu? Bo wiadomości PW nie od znajomych ląduja w ''innych'" i czasami się nie zagląda do nich ;-) najwyżej napisz mu na profilu, albo spróbuj jeszcze na stronie studia Czaszka&Sztylet.
Ja nie mialam problemów z kontaktem (mimo, że ostatecznie tatuaz nie doszedł do skutku)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 13:43   #724
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

powiedzcie dziewczyny, jak to jest z kolorowymi tatuażami? goją się z założenia dłużej niż czarne? poprzednie (łopatka i brzuch) zagoiły się na mnie jak na przysłowiowym psie - pięć dni po zrobieniu śladu po strupkach czy łuszczeniu nie było. teraz z kolorowym rękawkiem męczę się już niemal dwa tygodnie i nadal czasem coś zaboli, zakuje a skóra mimo smarowania wciąż sprawia wrażenie przesuszonej. dodatkowo nawet bardzo przelotny kontakt ze słońcem, jest wyjątkowo niemiły...
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 14:30   #725
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chocolate1234 Pokaż wiadomość
Variance, teraz spojrzałam na to z innej perspektywy...
Myślę, że najlepiej będzie, jeśli po prostu pójdę do tego studio i się o wszystko dokładnie wypytam. A potem się po raz setny zastanowię i zdecyduję. Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam
nie ma sprawy

Cytat:
Napisane przez tince Pokaż wiadomość
Cześć!

Mam pytanie do dziewczyn, które tatuowały się u Kuby Kujawy (widziałam, że któraś coś wspominała na wcześniejszych stronach).
Jak udało się Wam do niego umówić? Wiem, że jest w rozjazdach i trzeba pisać do niego na FB, ale pisałam już 3 razy i cisza Opisałam mu mój pomysł. To duży projekt na połowę pleców, dający duże pole do popisu dla tatuażysty, dlatego nie rozumiem czemu nie odpowiada (pierwszy raz pisałam miesiąc temu). Uparłam się na niego, bo bardzo podoba mi się jego styl i sądzę, że pasowałoby to do mojej wizji. A tu taka klapa
ogólnie z tym pisaniem na FB w sprawie tatuaży to ciężka sprawa
lepiej na jego maila albo jak stupid wskazała na Czaszka i Sztylet
poza tym chyba gdzieś znowu jest na wyjeździe, a czasem na odpowiedź niestety trzeba poczekać
zwłaszcza jak tatuażysta zajmuje się tym sam, a nie ma kogoś jeszcze do pomocy

Cytat:
Napisane przez hexe22 Pokaż wiadomość
powiedzcie dziewczyny, jak to jest z kolorowymi tatuażami? goją się z założenia dłużej niż czarne? poprzednie (łopatka i brzuch) zagoiły się na mnie jak na przysłowiowym psie - pięć dni po zrobieniu śladu po strupkach czy łuszczeniu nie było. teraz z kolorowym rękawkiem męczę się już niemal dwa tygodnie i nadal czasem coś zaboli, zakuje a skóra mimo smarowania wciąż sprawia wrażenie przesuszonej. dodatkowo nawet bardzo przelotny kontakt ze słońcem, jest wyjątkowo niemiły...
no niby kolorowe dłużej, ale może to dlatego też że to rękaw?
zawsze bardziej odsłonięte miejsce i takie bardziej narażone?
hm... może warto zmienić maść albo coś nawilżającego wpływającego na organizm od środka?
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 15:12   #726
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Variance - poszła na początek już tubka bepanthenu, teraz alantan plus w użyciu, w miedzy czasie próbowałam olejku alterry limetka i oliwa (pomiędzy smarowaniami bepantnenem, super nawilżał i natłuszczał, ale jednak podrażniał, więc odpuściłam po jednym dniu)
poprzednio po smarowaniu brzucha bephantenem, pamiętam że miałam idealnie nawilżoną skórę, jak nigdy w życiu - a ramie jest totalnie suche, mimo maziania niemal co godzinę. a macie jakieś sposoby na słońce? niepodrażniające kremy z filtrem na świeżynkę? bo przy obecnej pogodzie nie jestem w stanie chodzić w koszulkach z dłuższym rękawkiem a nawet chwilowy kontakt ze słoneczkiem powoduje cholerny dyskomfort, żeby nie powiedzieć ból.

i cholera jasna jak to jest z tymi dziarami? po pierwszej - byłam twarda - wytrzymałam trzynaście lat bez następnej (fakt, że debiut mam na połowę pleców niemalże)) . drugą, zrobiłam rok temu. trzecia - dwa tygodnie wstecz a już od kilku dni majaczy mi się wizja pokolorowania zarówno stóp, jak i uda....
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 16:22   #727
tince
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 13
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
a pisałaś przez PW czy na profilu? Bo wiadomości PW nie od znajomych ląduja w ''innych'" i czasami się nie zagląda do nich ;-) najwyżej napisz mu na profilu, albo spróbuj jeszcze na stronie studia Czaszka&Sztylet.
Ja nie mialam problemów z kontaktem (mimo, że ostatecznie tatuaz nie doszedł do skutku)
Pisałam przez PW. Założyłam, że wiadomości dochodzą i je czyta prędzej czy później. Macie racje, napiszę na profilu, mam nadzieję że to zadziała, bo jak nie to nie mam pomysłu u kogo robić. Dzięki!
A do Czaszka i Sztylet pisałam, odpowiedzieli błyskawicznie, że mam kontaktować się z Kubą.
tince jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 18:39   #728
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie. Będę dość daleko dojeżdżać do studia w którym będę robic tatuaż i jestem ciekawa czy dałoby się zrobić 2 tatuaże na jednej sesji? Może któraś z was tak robiła? Będą to 2 napisy średniej długości
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-20, 19:09   #729
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie. Będę dość daleko dojeżdżać do studia w którym będę robic tatuaż i jestem ciekawa czy dałoby się zrobić 2 tatuaże na jednej sesji? Może któraś z was tak robiła? Będą to 2 napisy średniej długości
jeśli się dogadasz z tatuażystą to w sumie nie ma sprawy
robi się przecież np na jednej sesji symetryczne tatuaże, więc 2 napisy raczej nie będą problemem
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 10:49   #730
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hexe22 Pokaż wiadomość
Variance - poszła na początek już tubka bepanthenu, teraz alantan plus w użyciu, w miedzy czasie próbowałam olejku alterry limetka i oliwa (pomiędzy smarowaniami bepantnenem, super nawilżał i natłuszczał, ale jednak podrażniał, więc odpuściłam po jednym dniu)
poprzednio po smarowaniu brzucha bephantenem, pamiętam że miałam idealnie nawilżoną skórę, jak nigdy w życiu - a ramie jest totalnie suche, mimo maziania niemal co godzinę. a macie jakieś sposoby na słońce? niepodrażniające kremy z filtrem na świeżynkę? bo przy obecnej pogodzie nie jestem w stanie chodzić w koszulkach z dłuższym rękawkiem a nawet chwilowy kontakt ze słoneczkiem powoduje cholerny dyskomfort, żeby nie powiedzieć ból.

i cholera jasna jak to jest z tymi dziarami? po pierwszej - byłam twarda - wytrzymałam trzynaście lat bez następnej (fakt, że debiut mam na połowę pleców niemalże)) . drugą, zrobiłam rok temu. trzecia - dwa tygodnie wstecz a już od kilku dni majaczy mi się wizja pokolorowania zarówno stóp, jak i uda....
To wina tego topiku

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie nietypowe pytanie. Będę dość daleko dojeżdżać do studia w którym będę robic tatuaż i jestem ciekawa czy dałoby się zrobić 2 tatuaże na jednej sesji? Może któraś z was tak robiła? Będą to 2 napisy średniej długości
Myślę, że nie będzie problemu


Pierwszy dzień konwentu był super, chociaż myślałam, że więcej miejsca będzie w tej Stoczni
Suszę włosy, maluję oko i spadam na drugi
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 11:41   #731
hexe22
Raczkowanie
 
Avatar hexe22
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 94
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
To wina tego topiku
Coś w tym jest Tak sobie popatrzyłam na te Wasze stópki i jakoś tak mnie naszło... Tylko prawdę mówiąc, trochę bólu się boję, bo ponoć stopa jest wybitnie nieprzyjemnym miejscem do kolorowania...
hexe22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-21, 13:52   #732
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Odp: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
igły nie widać - wgl nie ma co porównywać bólu nie wiem zastrzyku z tatuowaniem serio
a co do miejsc - ja też nie mogę sobie pozwolić na zbyt odkryte - polecam właśnie plecy
Ja to wiem, pan mąż mi opowiadał co i jak. Po 2 minutach siedział i grzebał w telefonie z nudów.
Jednak igła to igła.
Ja ryczę podczas pobierania krwi. Bynajmniej nie z bólu.

Właśnie pleców chciałabym uniknąć.
Podobają mi się na stopach, ale... :/

myślałam o dekolcie, a dokładniej prawie że na piersi. Łatwo zakryć. Łatwo odkryć (ale bez przesady :P )
tylko zastanawiam się, czy będzie bolało... to znaczy "będzie", ale jak bardzo
Nie chcę nic wielkiego.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 17:10   #733
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odp: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
Ja to wiem, pan mąż mi opowiadał co i jak. Po 2 minutach siedział i grzebał w telefonie z nudów.
Jednak igła to igła.
Ja ryczę podczas pobierania krwi. Bynajmniej nie z bólu.

Właśnie pleców chciałabym uniknąć.
Podobają mi się na stopach, ale... :/

myślałam o dekolcie, a dokładniej prawie że na piersi. Łatwo zakryć. Łatwo odkryć (ale bez przesady :P )
tylko zastanawiam się, czy będzie bolało... to znaczy "będzie", ale jak bardzo
Nie chcę nic wielkiego.
hm... dekolt jest bardzo widoczny wiem, bo moja koleżanka chociaż ma takie małe słodkie serduszko jakby nitką wyszyte tak prawie między piersiami to to się rzuca w oczy więc jak już to może w tym miejscu pod piersiami? a może uda?

zwykle jest tak, że boli mniej niż ktoś sobie wyobrażał - bo to taki do niczego w sumie nie podobny ból.
ja go uwielbiam
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 21:29   #734
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Odp: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
zwykle jest tak, że boli mniej niż ktoś sobie wyobrażał
przed stopą dobrze sobie wyobrażałam
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-21, 23:13   #735
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Odp: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
przed stopą dobrze sobie wyobrażałam
bo już znałaś ten ból - mówię bardziej o osobie robiącej tatuaż po raz pierwszy
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:00   #736
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że stopa KOSMICZNIE boli Ale przecież w tym cały urok, cały smaczek.

Lewa stopa "latała" mi na boki w momencie kiedy tatuator najeżdżał na konkretny nerw. Były miejsca gdzie było całkiem przyjemnie (generalnie chyba szersza igła jest wygodniejsza) a były miejsca, gdzie myślałam, że mózg mi się ugotuje z bólu

Z kolei tatuując prawą stopę (tam też mam królika ) już wiedziałam co mnie mniej więcej czeka, ścisnęłam mocno kolano żeby je unieruchomić i zacisnęłam powieki. Nie wiem czemu ból w tych miejscach jest tak intensywny, stawiam na cienką skórę. Tatuaż kolorowy też podobno wymaga głębszego wbicia igły.

Rada dla dziewczyn, które chcą sobie wydziabać stopy - zróbcie to przed jakimś długim weekendem. Stopy strasznie mi puchły i ciężko się goiły.
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:22   #737
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Odp: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
hm... dekolt jest bardzo widoczny wiem, bo moja koleżanka chociaż ma takie małe słodkie serduszko jakby nitką wyszyte tak prawie między piersiami to to się rzuca w oczy więc jak już to może w tym miejscu pod piersiami? a może uda?
A dekolt i na lewo...? tak żeby był najazd na pierś (chociaż nie wiem, czy tego nie zaliczą do 'miejsc intymnych')

na żebrach a w życiu! :P
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 09:29   #738
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez broccolina Pokaż wiadomość
Z mojego własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że stopa KOSMICZNIE boli Ale przecież w tym cały urok, cały smaczek.

Lewa stopa "latała" mi na boki w momencie kiedy tatuator najeżdżał na konkretny nerw. Były miejsca gdzie było całkiem przyjemnie (generalnie chyba szersza igła jest wygodniejsza) a były miejsca, gdzie myślałam, że mózg mi się ugotuje z bólu

Z kolei tatuując prawą stopę (tam też mam królika ) już wiedziałam co mnie mniej więcej czeka, ścisnęłam mocno kolano żeby je unieruchomić i zacisnęłam powieki. Nie wiem czemu ból w tych miejscach jest tak intensywny, stawiam na cienką skórę. Tatuaż kolorowy też podobno wymaga głębszego wbicia igły.

Rada dla dziewczyn, które chcą sobie wydziabać stopy - zróbcie to przed jakimś długim weekendem. Stopy strasznie mi puchły i ciężko się goiły.
Ja sobie jednak drugiej stopy nie zrobię
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 12:23   #739
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

siemanko .
ma ktoras z Was tatuaz na nadgarstku? Jak tak to jaki?
No i jak z gojeniem sie tego miejsca?
__________________
colds jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 12:46   #740
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
siemanko .
ma ktoras z Was tatuaz na nadgarstku? Jak tak to jaki?
No i jak z gojeniem sie tego miejsca?
ja mam
goi się normalnie :P
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:27   #741
DarkDevil
Zakorzenienie
 
Avatar DarkDevil
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nie powiem, tajemnica :D
Wiadomości: 8 030
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny a co sądzicie o Piotrze Olejniku?


https://www.facebook.com/media/set/?...1948446&type=3
DarkDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:33   #742
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez colds Pokaż wiadomość
siemanko .
ma ktoras z Was tatuaz na nadgarstku? Jak tak to jaki?
No i jak z gojeniem sie tego miejsca?
Ja mam, pewien znak. Goiło się bardzo szybko.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 17:37   #743
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o Piotrze Olejniku?


https://www.facebook.com/media/set/?...1948446&type=3
nie podoba mi się jego styl, ale robotę robi dobrą tak czy siak
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 18:58   #744
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Kilka moich zdjęć z konwentu w Gdańsku, jak ktoś ma ochotę popaczeć

TU
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:19   #745
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Kilka moich zdjęć z konwentu w Gdańsku, jak ktoś ma ochotę popaczeć

TU
o i nasz pokaz się znalazł i zdjęcia z piercingu pt."jak nie wykonywać surfacebara"

jak ci się podobał całokształt gdańska?
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2013-07-22 o 19:20
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:21   #746
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
o i nasz pokaz się znalazł

jak ci się podobał całokształt gdańska?
To był mój pierwszy konwent i bardzo mi się podobał A Tobie?

A suspension super! Szkoda, że nie mogłam dobrych fot zrobić, ale wrażenie na mnie wywarło
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:35   #747
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

ja w gdańsku jak zwykle całe dwa dni w pracy-ale cenię sobie ogromnie starania organizatorów-są megapomocni dla naszej grupy-mamy komfortowe warunki do pracy

moc atrakcji tez jest fajna-koncerty,pokazy-nawet wybawiłam się trochę w sobotę pod scena desperadosa
i nie muszę sie nigdzie ruszać-rano kawa i ciacho u fukafe potem obiadek w avocado i wieczorne piwko na finisz dnia-dla mnie to mega komfort
w tym roku tez cieszyliśmy się z parkingu za stocznią-nie trzeba było kombinować

i oczywiście megapozytywni ludzie-fajne feedback to jest to!
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 19:52   #748
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
i zdjęcia z piercingu pt."jak nie wykonywać surfacebara"
A czemu?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-22, 20:01   #749
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

wykonywanie jakiejkolwiek powierzchniowki na kleszczach to błąd-powinno sie to robic z ręki tak by kłując nadawać odpowiedni kształt kanału pod kolczyk z 90-stopniowymi ramionami
na zdjęciach gotowych widać ze ramiona wystają-i na jednym i na drugim-kulki powinny idealnie przylegać do skór,nie powinno być takiej fałdy skóry między nimi
to sa technicznie źle wykonane przekłucia-jak dla mnie do wyjęcia
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-23, 08:34   #750
broccolina
Rozeznanie
 
Avatar broccolina
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 543
Dot.: Tatuaż część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkDevil Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co sądzicie o Piotrze Olejniku?


https://www.facebook.com/media/set/?...1948446&type=3
Bardzo ciekawe, starannie wykonane prace
broccolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-21 13:49:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.