Dylemat o tatuażu.... - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-07, 18:17   #121
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez maconha89 Pokaż wiadomość
same projektu oceniać nie będę bo nie o to pytasz.
co do miejsca- moim zdaniem ramię. tatuaże na łydkach mi się kompletnie nie podobają.
Dokładnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Pezet
Tracę zmysły, trzymasz mnie za rękę
Tańczę z tobą w ręku z Jackiem Danielsem
Patrzę na Ciebie, myśli mam tylko grzeszne
Chciałbym Cię mieć, robić to nawet w piekle
W łazience obmywam twarz zimną wodą
I nie wiem już czy jesteś, zaczynam wariować
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:23   #122
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
być może, ale być może jest za tym jakas historia - podobnie jak za tatuażem starszej pani, która wytatuowała sobie łysą głowę w ''spirale", słynnym delfinie na kikucie czy ''jestem kulawy'' na nodze marines.
Spotkałam się z kilkoma tatuażami, których ocena w ogóle nie podlega dyskusji w kategoriach estetycznych - bo ich przesłanie emocjonalne jest bardzo silne.

a co do dzidzi piernik czy też hasła z moich stron '' z tyłu liceum z przodu muzeum" - mnie to w ogóle nie przeszkadza a nawet bawi - jak widze taka panią (dziwnie zawsze jak je spotykam wyglądają na zadowolone z życia) to też się uśmiecham - i wolę takie zjawisko niż zgorzkniałe babsko rozglądające się bacznym wzrokiem do czego by tu się dopieprzyć
No, tu rację masz
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:23   #123
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
wydaje mi się,że takie tatuaże powinny być w miejscach mniej odsłoniętych



z tym się zgadzam

bo ja wiem?

ja jak widze takie tatuaże jak te z załącznika to mam wielki szacunek dla ich posiadaczy i podziw dla odwagi i dystansu do siebie - i nie myślę, o tym, że ''powinny być mniej widoczne''



ale oczywiście teraz zrobił się kompletny offtop
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cancer.jpg (36,5 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dolphin.jpg (24,0 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stumpy.jpg (22,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glowa.jpg (43,4 KB, 96 załadowań)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:48   #124
Unex
bez kija nie podchodz
 
Avatar Unex
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 126
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
1-to prawda.
2-czasem tak, zależy skąd.
3-nie znam tej pani i nie wiem, ile lat ma, z wyglądu 60-70, pokazując ten tatuaż jak dla mnie ona nie umie i nie chce
Sorry, ale pierniczysz.
Jakbyś widziala jej inne sesje to byś wiedziala, ze nie zrobila sobie jednego zdjęcia dla lansu "popatrzcie, mam 60tke na karku i mam co pokazać"
To cały cykl, tych specyficznych i erotycznych sesji.
Jak dla Ciebie kobieta starzejąca się ' z godnościa' to taka, która ubiera sie w garsonki, wstydzi wlasnego ciala, nie posiada modyfikacji ciala, slucha radja maryja et cetera to podejrzewam, ze ta owa Pani ( po takim opisie) nie starzeje się z godnościa. Ale i ja bymw taki sposob nie chciala.
ale EOT, nie bede zaczynac wywodu, bo nie ma sensu.
____

Generalnie to zgadzam się ze stupid, ale ni o tym wątek

Droga autorko wykombinowalaś coś z tym wzorem ?

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Shira Yuki Pokaż wiadomość
nie o to chodzi.są miejsca,które się deformują wraz z przypływem tkanki tłuszczowej,lub utratą kolagenu w skórze i z delfina tworzy się orka
Myślę, ze jak już ktoś decyduje się na dziaranie, to ma tą świadomość.
Ale jak bym miala mysleć, co mi się stanie za X lat, z moim zyciem, z moim cialem, to bym nie zrobila kilku fajnych rzeczy, ba, wiecej niz kilku.

Takie argumenty są slabe. Zresztą, chyba kazdy normalny czlowiek zobaczy, ze tatuaz się zdeformował po uplywie lat i tego co pisalaś, chyba każdy normalny też zrozumie..
Nie rozumiem co w tym dziwnego.
__________________
Czyli Ex-Klucha dzwiga
-32,5 kg


Cytat:
Waga najszybciej spada jak się ją wypie**oli przez okno

10/06/14




Edytowane przez Unex
Czas edycji: 2013-10-07 o 19:03
Unex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 19:16   #125
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Myślę, ze jak już ktoś decyduje się na dziaranie, to ma tą świadomość.
Ale jak bym miala mysleć, co mi się stanie za X lat, z moim zyciem, z moim cialem, to bym nie zrobila kilku fajnych rzeczy, ba, wiecej niz kilku.
myślę, że to dobre i sensowne podsumowanie.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Pezet
Tracę zmysły, trzymasz mnie za rękę
Tańczę z tobą w ręku z Jackiem Danielsem
Patrzę na Ciebie, myśli mam tylko grzeszne
Chciałbym Cię mieć, robić to nawet w piekle
W łazience obmywam twarz zimną wodą
I nie wiem już czy jesteś, zaczynam wariować
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 19:28   #126
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Dylemat o tatuażu....

dzizaz, przeczytałam dwie strony wątki i serio dajcie lasce spokój.
jak ma ochotę sobie wydziarać na czole lubię smalec czy penisa to jest jej i tylko jej sprawa. Autorka zadała mega konkretne pytanie gdzie tę dziarę zrobić a nie czy Wam się podoba czy nie podoba jej tatuaż.

Autorko - dla mnie łydka.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 01:28   #127
pati949414
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Dwa lata temu poszłam zrobić tatuaż na plecach.. do dziś mam plecy nienaruszone i szczerze mówiąc nie żałuję, że nie zrobiłam będę miała na to czas jeszcze, chciałam sobie walnąć jakieś motto którego nawet dzisiaj już nie pamiętam, o ironio a takie to było ważne w moim życiu zdanie!

Tak ogólnie, tatuaż jest dla Ciebie. Już niech będzie tam napis jaki chcesz kwiotki jakie chcesz czy też fujarki nawet możesz sobie wytatuować jeśli tego Twoja dusza zapragnie - Ty za to płacisz, również Ty będziesz to "nosić" na sobie. Moja osoba takie dziary toleruje, żegnam się tylko i chcę mówić paciorek jak widzę kiczowate imiona partnerów na ciele, a jeszcze lepiej kiedy jest już dawno po związku
__________________
04.07.2013 - jestem kierowcą!

"To chyba żart. Do nieba ktoś Cię wezwał. Fatalny błąd w niebiańskich kartotekach" 17.10.2013


_________________________ __________

Odchudzam się z Wizażem!

luty 2013:
83,7 kg--> 83,2kg--> 82,0kg

CEL: 75 kg!!
pati949414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 04:25   #128
Corvette
Zadomowienie
 
Avatar Corvette
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Tam,Tu i Teraz, Nie Raz
Wiadomości: 1 028
Dot.: Dylemat o tatuażu....

[QUOTE=Oli93;43153468]Hej, Hi Hello

Powiem tak jestem umówiona już z tatuatorem na konkretny termin.
Tatuaż będzie tego typu

Z tym że kwiaty mają być niebieskie i ma być napis "Nigdy Się Nie Poddawaj" obok jeden z lilii. Tylko mam dylemat czy lepiej wyglądał by on na łydce czy może jednak na ramieniu?
Pomocy nie mogę się zdecydować, a termin coraz bliżej....[/QUOTE]

Nie lubię tatuaży, ale gdybym chciała...to zadowolił by mnie tylko taki w 3 D (trójwymiarowym wykonaniu-moim zdaniem).

Bez żadnych podpisów/napisów. Są zbyt banalne i zbyt zwykłe.

Jeżeli jesteś zainteresowana ...podglądnij tutaj?

https://www.google.ca/search?q=3D+ta...a=X&ei=mnZTUvO
P.S. Bardzo często widzę idiotyczne tatuaże na łydkach (nie tylko kobiecych) czy bicepsach (żeby choć jakieś były?! Mój psiak ma większe łapy?! ) i mam wrażenie że te osoby albo były pijane, albo zabrakło im funduszy aby "to" dokończyć. Ot,j akieś głupkowate zarysy motylków, ptaszków, cwietków, łezki pod ślepakami, druty kolczaste...i cholera czego jeszcze, bo czasami niewiadomo co "to" ma być
Tak czy siak, to moje zdanie. powodzenia
Corvette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 07:40   #129
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Corvette Pokaż wiadomość


Nie lubię tatuaży, ale gdybym chciała...to zadowolił by mnie tylko taki w 3 D (trójwymiarowym wykonaniu-moim zdaniem).
3D ? trójwymiarowe wykonanie?
Takie tatuaże ogląda się przez kolorowe okularki?

Czy to po prosta nowa trędi nazwa na stare dobre tatuaże realistyczne

a wybór stylu to tylko i wyłącznie kwestia gustu - są tacy co zdjęcia wolą mieć na ścianie niz na sobie, i tacy dla których każda kropka w ornamencie ma znaczenie, i tacy których brzydzi kontur ;-)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:25   #130
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
3D ? trójwymiarowe wykonanie?
Takie tatuaże ogląda się przez kolorowe okularki?

Czy to po prosta nowa trędi nazwa na stare dobre tatuaże realistyczne

a wybór stylu to tylko i wyłącznie kwestia gustu - są tacy co zdjęcia wolą mieć na ścianie niz na sobie, i tacy dla których każda kropka w ornamencie ma znaczenie, i tacy których brzydzi kontur ;-)
a Stupid daj se siana
przeta to właśnie my już jesteśmy skazane na na niegodne sie starzenie nawet garsonka nam nie pomoże- ja pewnie będę dzidzią piernik na dodatek
będziemy pasztetami!!!

co do tatuażu-poszłabym do dobrego artysty,żeby zrobił ten wzór w realistycznym wydaniu albo graficznym -ornamentalnym
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 09:58   #131
sandy_sugar_lips
Raczkowanie
 
Avatar sandy_sugar_lips
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 139
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
a Stupid daj se siana
przeta to właśnie my już jesteśmy skazane na na niegodne sie starzenie nawet garsonka nam nie pomoże- ja pewnie będę dzidzią piernik na dodatek
będziemy pasztetami!!!
Ja też chcę być dzidzia piernik to ładnie brzmi <3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Cytat:
Napisane przez Pezet
Tracę zmysły, trzymasz mnie za rękę
Tańczę z tobą w ręku z Jackiem Danielsem
Patrzę na Ciebie, myśli mam tylko grzeszne
Chciałbym Cię mieć, robić to nawet w piekle
W łazience obmywam twarz zimną wodą
I nie wiem już czy jesteś, zaczynam wariować
sandy_sugar_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 10:34   #132
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
a Stupid daj se siana
przeta to właśnie my już jesteśmy skazane na na niegodne sie starzenie nawet garsonka nam nie pomoże- ja pewnie będę dzidzią piernik na dodatek
będziemy pasztetami!!!

co do tatuażu-poszłabym do dobrego artysty,żeby zrobił ten wzór w realistycznym wydaniu albo graficznym -ornamentalnym
nieeee, Ty będziesz pomykać w różowym dresie okrywającym twe starcze sflaczałe ciało i z siwiejącą grzywką zafarbowana na sprany turkus (BTW: za☠☠☠iście ci w tym kolorze) a ja potykac się będę w butach od Jeffreya na artretycznych wytatuowanych kończynach a pozbawione kolagenu wytatuowane ciało okrywac będzie 'nieswieża' ramoneska. I będziemy walić po głowach designerkimi laskami starzejące się godnością baby w garsonkach :brzyda l:
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:43   #133
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Ale co to w ogóle znaczy starzeć się z godnością? Czy to znaczy przestać być kobiecą? Bo stara baba kobieca być nie może?
Moja babcia ma ponad 70. Szczupła babeczka, zawsze w spódnicy, buty koniecznie na obcasie, szałowe sweterki i bluzeczki. Zawsze ufarbowana, stonowanie umalowana, dyskretnie wyperfumowana. No lala jak 150. Zadowolona z życia, uśmiechnięta i dla mnie to jest starzenie się z godnością. Bycie kobiecą, i bycie zadowoloną mimo zmarszczek i siwizny. A nie gnuśnienie i wypieranie się ciała, bo już nie takie jędrne, jak kiedyś.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:51   #134
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ale co to w ogóle znaczy starzeć się z godnością? Czy to znaczy przestać być kobiecą? Bo stara baba kobieca być nie może?
Moja babcia ma ponad 70. Szczupła babeczka, zawsze w spódnicy, buty koniecznie na obcasie, szałowe sweterki i bluzeczki. Zawsze ufarbowana, stonowanie umalowana, dyskretnie wyperfumowana. No lala jak 150. Zadowolona z życia, uśmiechnięta i dla mnie to jest starzenie się z godnością. Bycie kobiecą, i bycie zadowoloną mimo zmarszczek i siwizny. A nie gnuśnienie i wypieranie się ciała, bo już nie takie jędrne, jak kiedyś.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:28   #135
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Dylemat o tatuażu....

bez kitu, że osoby z tatuażami nie starzeją się godnie

ja Wam tylko przypomnę, że te zgrabne dupeczky, które teraz sobie dziarają kokardki na udach i inne motylki na nadgarstkach, też kiedyś będą 'stare'. no i co tero?


rzyć szypko, umjerać młodo (żeby nikt nie zauważył tatuażu na starzejącej się skórze)
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 11:30   #136
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Szczupła babeczka, zawsze w spódnicy, buty koniecznie na obcasie, szałowe sweterki i bluzeczki. Zawsze ufarbowana, stonowanie umalowana, dyskretnie wyperfumowana. No lala jak 150. Zadowolona z życia, uśmiechnięta i dla mnie to jest starzenie się z godnością. Bycie kobiecą, i bycie zadowoloną mimo zmarszczek i siwizny. A nie gnuśnienie i wypieranie się ciała, bo już nie takie jędrne, jak kiedyś.
Pewnie kwestia gustu, ale dla mnie to jest starzenie się z godnością.
Nie znaczy, że trzeba przestać o siebie dbać, być zgorzkniałym, niezadowolonym i czepiać się młodych, bo są młodzi, ani też nie trzeba być taką dzidzią.
Z dwa miesiące temu jechałam tramwajem i na przeciwko mnie dwie panie dobrze po 70tce. Ładnie pomalowane, ubrane, kolczyki, farabowane włosy, pachnące. I chichotały dosłownie wspominając swoje pierwsze miłości fantastycznie się koło nich jechało wszystko jest kwestia wyczucia.

Sent from my LG-P760 using Wizaz Forum mobile app
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 14:59   #137
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Ale co to w ogóle znaczy starzeć się z godnością? Czy to znaczy przestać być kobiecą? Bo stara baba kobieca być nie może?
Moja babcia ma ponad 70. Szczupła babeczka, zawsze w spódnicy, buty koniecznie na obcasie, szałowe sweterki i bluzeczki. Zawsze ufarbowana, stonowanie umalowana, dyskretnie wyperfumowana. No lala jak 150. Zadowolona z życia, uśmiechnięta i dla mnie to jest starzenie się z godnością. Bycie kobiecą, i bycie zadowoloną mimo zmarszczek i siwizny. A nie gnuśnienie i wypieranie się ciała, bo już nie takie jędrne, jak kiedyś.
Kolor Bzu, jeśli mnie pytasz, to przeczytaj moje posty. Napisałam tam też że lubię zdjęcia starych bab również, jak najbardziej mogą być piękne i kobiece, nie jestem też za chowaniem starego ciała przed wzrokiem ani aparatem.

Cóż, dla mnie tatuaż za młodu jest równie brzydki jak na starość, więc dla mnie bez większej różnicy Mam tu zdanie może prawie tak radykalne jak Ty w sprawie makijażu, kto wie

Przede wszystkim to nie pasuje do większości ubrań, czy to półprzezroczystych, czy odsłaniających ciało, czy też do większości nagości, i dlatego np. modelki nie mogą mieć tatuażu, choć śmiało mogą a nawet powinny mieć jakieś "znaki szczególne".

Ale to tylko moje zdanie, myślę że nie oceniłabym człowieka na podstawie tatuażu. Od zasad są wyjątki, to pewnie i tu, choć sama widziałam tylko 3 tatuaże naprawdę pasujące: 2 w filmie, sztuczne (pasowały do postaci, całości obrazu), i 1 w realu.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 15:07   #138
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
Kolor Bzu, jeśli mnie pytasz, to przeczytaj moje posty. Napisałam tam też że lubię zdjęcia starych bab również, jak najbardziej mogą być piękne i kobiece, nie jestem też za chowaniem starego ciała przed wzrokiem ani aparatem.

Cóż, dla mnie tatuaż za młodu jest równie brzydki jak na starość, więc dla mnie bez większej różnicy Mam tu zdanie może prawie tak radykalne jak Ty w sprawie makijażu, kto wie

Przede wszystkim to nie pasuje do większości ubrań, czy to półprzezroczystych, czy odsłaniających ciało, czy też do większości nagości, i dlatego np. modelki nie mogą mieć tatuażu, choć śmiało mogą a nawet powinny mieć jakieś "znaki szczególne".

Ale to tylko moje zdanie, myślę że nie oceniłabym człowieka na podstawie tatuażu. Od zasad są wyjątki, to pewnie i tu, choć sama widziałam tylko 3 tatuaże naprawdę pasujące: 2 w filmie, sztuczne (pasowały do postaci, całości obrazu), i 1 w realu.
Jasne, że nie każdemu musi się podobać to samo. Ale co innego napisać, nie lubię tatuaży moim zdaniem zawsze i każdego szpecą, a co innego wciągać w to dywagacje o godnym starzeniu się.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 15:22   #139
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Jasne, że nie każdemu musi się podobać to samo. Ale co innego napisać, nie lubię tatuaży moim zdaniem zawsze i każdego szpecą, a co innego wciągać w to dywagacje o godnym starzeniu się.
Rusza w tym widoku, że czas ma wymiar prześmiewczy - nie wszystkie ślady potrafi usunąć Więc sumie tak, to jest wtedy jakieś dzieło sztuki, pokazać to trzymając czarny stanik w dłoni. Tyle że inne.

***
Edit o modelkach:

Oczywiście, jest Freja np. Ale:
-ona jest dobra, a dobrym się przebacza, nie żal poświęcić i kilkudziesięciu minut więcej na krycie tych tatuaży
-ona jest dobra, więc jej tatuaże są już jakąś marką, można robić brudne zdjęcia, można w ogóle nie pokazać twarzy, a wiadomo, że produkt reklamuje Freja - to jest wartość wtórna
-jest postacią-obrazem, nie wiesz, jak z bliska wygląda jej kryty tatuaż
-tatuaże Frei nie są takie złe amatorek piórek i delfinków, trybali gibających się w okolicach majtek, i ich ideologii (to głównie), bym nie stawiała w rzędzie

Edytowane przez WDM
Czas edycji: 2013-10-08 o 16:46
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 16:36   #140
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
Kolor Bzu, jeśli mnie pytasz, to przeczytaj moje posty. Napisałam tam też że lubię zdjęcia starych bab również, jak najbardziej mogą być piękne i kobiece, nie jestem też za chowaniem starego ciała przed wzrokiem ani aparatem.

Cóż, dla mnie tatuaż za młodu jest równie brzydki jak na starość, więc dla mnie bez większej różnicy Mam tu zdanie może prawie tak radykalne jak Ty w sprawie makijażu, kto wie

Przede wszystkim to nie pasuje do większości ubrań, czy to półprzezroczystych, czy odsłaniających ciało, czy też do większości nagości, i dlatego np. modelki nie mogą mieć tatuażu, choć śmiało mogą a nawet powinny mieć jakieś "znaki szczególne".

Ale to tylko moje zdanie, myślę że nie oceniłabym człowieka na podstawie tatuażu. Od zasad są wyjątki, to pewnie i tu, choć sama widziałam tylko 3 tatuaże naprawdę pasujące: 2 w filmie, sztuczne (pasowały do postaci, całości obrazu), i 1 w realu.
no ale właśnie tak zrobiłaś - oceniłaś kobietę na podstawie fotki, że jest podstarzałym lachonem bez godności i spaloną nieświeżą solarą czy jakoś tak.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 16:53   #141
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
no ale właśnie tak zrobiłaś - oceniłaś kobietę na podstawie fotki, że jest podstarzałym lachonem bez godności i spaloną nieświeżą solarą czy jakoś tak.
nie chce mi się rozwijać wątku o lachonie, pisałam jaka jest wymowa zdjęcia: co mówi to zdjęcie, oraz jak by wyglądała modelka

nie wiem kim jest pani i o tym nie pisałam, za to pewne rzeczy o niej mogę wnioskować z tego co robi, jak zresztą o każdym
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:08   #142
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
nie chce mi się rozwijać wątku o lachonie, pisałam jaka jest wymowa zdjęcia: co mówi to zdjęcie, oraz jak by wyglądała modelka

nie wiem kim jest pani i o tym nie pisałam, za to pewne rzeczy o niej mogę wnioskować z tego co robi, jak zresztą o każdym
na szczęście nie wszyscy myślą i wnioskuja tak jak Ty, bo świat byłby nudny i smutny
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:25   #143
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Jeżeli nie jesteś pewna gdzie chcesz tatuaż to poczekaj z tym. Na 90% będziesz potem żałować. Żeby robić sobie tatuaż trzeba być pewnym gdzie chce się go mieć, jakiej wielkości i jaki. Nie podejmuj pochopnych decyzji.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 17:41   #144
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
na szczęście nie wszyscy myślą i wnioskuja tak jak Ty, bo świat byłby nudny i smutny
stać Cię na tatuaż, stać Cię na kontrowersje, toteż się trochę dziwię Twej wrażliwości na sądy
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 18:48   #145
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez WDM Pokaż wiadomość
stać Cię na tatuaż, stać Cię na kontrowersje, toteż się trochę dziwię Twej wrażliwości na sądy
ależ ja mam dokładnie wywalone co o mnie personalnie ludzie myślą.
mam fajne życie, dobra pracę z planem B - niezależne od łaski i niełaski ludzi o ciaśniejszym umyśle.
Po prostu zawsze i niezmienne dziwią mnie ludzie, którzy uważają, że ich punkt widzenia na kwestie czysto estetyczne jest lepszy i słuszniejszy.

Ja lubię różnorodność - nawet jak jest totalnie odmienna od mojego gustu
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 19:08   #146
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
Po prostu zawsze i niezmienne dziwią mnie ludzie, którzy uważają, że ich punkt widzenia na kwestie czysto estetyczne jest lepszy i słuszniejszy.
Mnie tam nie, bo taka jest natura tych sądów Reszta jest udawaniem.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 20:55   #147
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 07:31   #148
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta



edit:
no tak jak w załączniku - na tej pani wygląda pięknie....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1383854_549064225163487_956047333_n.jpg (24,1 KB, 65 załadowań)

Edytowane przez 201712071518
Czas edycji: 2013-10-09 o 15:25
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 20:27   #149
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....



__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 21:48   #150
WDM
Rozeznanie
 
Avatar WDM
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 980
Dot.: Dylemat o tatuażu....

Ja tam nie rozumiem, dlaczego zakładać, że starsza pani z obrazka, ta bez tatuażu, nie może być dla kogoś taką, że ja biere Lepszą niż ta obok. Absurdu nie widzę. Wielu Heńków podzieli me widzenie,że jest różnica między groteską a brakiem groteski

Autorko wątku, ja się na tym nie znam, więc wchodzę w google i tam jest taki obraz:
http://www.kciuk.pl/Tatuaz-dla-matki-a117577

Myślę, że to dla przykładu jest dobry tatuaż, jakem przeciwniczka, mogłabym dodać do listy wyjątków, i rysunek dobry, i ładnie skomponowany z ciałem, ma wymowę, jak też i modelka (nie chcę tu mieszać wątku zdrowotnego, po prostu nie znalazłam nic innego jak taki tatuaż). Mimo że niekoniecznie jest sexy i może nie próbuje.

Po prostu zdaj sobie sprawę, że mnóstwo ludzi owszem, oceni Twój tatuaż; czy lubi tatuaż czy nie, tak jak ja nie lubię.
WDM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 11:56:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.