Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-01, 09:52   #1591
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Maluszki
Śliczne Trzy pierwsze z lewej i tego holo chętnie bym przygarnęła

Miałam dziś jechać do Biedronki, bo weszła już gazetka kosmetyczna na Walentynki, jednak ostatecznie kupiłam farbę w Carrefourze i wzięłam jeszcze kolejną butlę szamponu Bambino i maskę Pantene Intensywna Regeneracja. Jakoś małe chęci dziś miałam do zakupów kosmetycznych. To samo z ciuchami - zmierzyłam kilka par jeansów i żadne nie leżały tak jak powinny Przy okazji fajnie, ze na Zakopiance otwierają niedlugo Mohito! Bodajże w tym miejscu, gdzie było dawniej Marrionnaud, o ile dobrze pamiętam

Zmykam na jakieś pożywne śniadanko, kupiłam znów pakę bakalii i daktyle A do popicia będzie zielona herbata z pigwą.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 12:12   #1592
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Kolory są ładne, ale żeby jakieś oryginalne to nie Chociaż jak się im przyjrzę kilka razy to możliwe, że spodoba mi się więcej
Ja tam do ust oryginalnych kolorów nie używam. Ale muszę pomacać bliżej i tak bo z ostatnich nowości do ust L'Oreala mi nie pasowały strasznie kolory i mimo że kusiły to nie skusiły. Może teraz będzie inaczej.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatecznie pokonałam lenia i poszłam na ćwiczenia wczoraj oraz zapisałam się na jutro rano
ja będę pokonywać lenia od środy chyba jak będą miejsca na zajęcia na które chcę się zapisać.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Maluszki
O jakie śliczne daj znać koniecznie jak Fast Forward się spisze, może i ja bym się w dalszej przyszłości na coś skusiła...

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice:
kupiłam wczoraj krem na noc Bielendy z tej serii, z której polecałaś maseczkę.
Niby czytałam opis w Naturze, ale dopiero w domu zauważyłam, że jest on do cery mieszanej No i faktycznie, użyłam go nago już i skóra trochę mało nawilzona była, ale może po kilku użyciach będzie lepiej.
Podoba mi się za to, że ma działać antybakteryjnie - hormony jeszcze szaleją po porodzie i jakies paskudy mi wyskakują.
Nie miałam nic poza maseczką z tej serii

Mi też cera świruje od tych mrozów i ogrzewania i sama nie wiem jeszcze czego i żaden krem nie jest dość nawilżający, chyba będę musiała coś dokupić, żeby wrócić do normy, bo zwariuję.

Poza tym mam takie plany zakupowe na luty jak na styczeń - jeden Essiaczek i koniec - po jakiś jasny, transparentny kolor się wybieram, Limo Scene albo Spaghetti Strap. Ostatnio jakoś nie mam weny do koloru na paznokciach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 16:34   #1593
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć dziewczyny, można się przyłączyć ?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-02, 23:07   #1594
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mi też by pasowało ogłosić zero zakupów w lutym

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Ice:
kupiłam wczoraj krem na noc Bielendy z tej serii, z której polecałaś maseczkę.
Niby czytałam opis w Naturze, ale dopiero w domu zauważyłam, że jest on do cery mieszanej No i faktycznie, użyłam go nago już i skóra trochę mało nawilzona była, ale może po kilku użyciach będzie lepiej.
Podoba mi się za to, że ma działać antybakteryjnie - hormony jeszcze szaleją po porodzie i jakies paskudy mi wyskakują.
Następnym przeciwzmarszczkowym typem jest AA Hial collagen https://sklep.kosmetykiaa.pl/search.htm?q=hial. Teraz ta seria jest w promocji w Rossmannie, ale RACZEJ poczekam do następnej promocji.
No to do dzieła

http://www.dermedic.pl/pl/produkt/21...B0%20Ursolical
a może coś takiego?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Śliczne Trzy pierwsze z lewej i tego holo chętnie bym przygarnęła

Miałam dziś jechać do Biedronki, bo weszła już gazetka kosmetyczna na Walentynki, jednak ostatecznie kupiłam farbę w Carrefourze i wzięłam jeszcze kolejną butlę szamponu Bambino i maskę Pantene Intensywna Regeneracja. Jakoś małe chęci dziś miałam do zakupów kosmetycznych. To samo z ciuchami - zmierzyłam kilka par jeansów i żadne nie leżały tak jak powinny Przy okazji fajnie, ze na Zakopiance otwierają niedlugo Mohito! Bodajże w tym miejscu, gdzie było dawniej Marrionnaud, o ile dobrze pamiętam

Zmykam na jakieś pożywne śniadanko, kupiłam znów pakę bakalii i daktyle A do popicia będzie zielona herbata z pigwą.
Też mi się podoba gromadka CG

Ja unikam w lutym Biedronek i Lidlów, bo na frykasy jedzeniowe też mi za dużo schodzi. Luty miesiącem generalnego oszczędzania.
Też mam problem z dżinsami, wszystko jest jeszcze bardziej badziewne niż było :/
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
ja będę pokonywać lenia od środy chyba jak będą miejsca na zajęcia na które chcę się zapisać.

O jakie śliczne daj znać koniecznie jak Fast Forward się spisze, może i ja bym się w dalszej przyszłości na coś skusiła...

Mi też cera świruje od tych mrozów i ogrzewania i sama nie wiem jeszcze czego i żaden krem nie jest dość nawilżający, chyba będę musiała coś dokupić, żeby wrócić do normy, bo zwariuję.

Poza tym mam takie plany zakupowe na luty jak na styczeń - jeden Essiaczek i koniec - po jakiś jasny, transparentny kolor się wybieram, Limo Scene albo Spaghetti Strap. Ostatnio jakoś nie mam weny do koloru na paznokciach.
Super
Mnie jakis leń ćwiczeniowy ogarnia ostatnio, muszę się zmobilizować i wrócić do ćwiczeń w domu, a już na pewno powinnam jakiś mały stretching robić codziennie zaraz po wstaniu z łóżka.

Mam dużo w butelce Poshe więc jeszcze długo nie otworzę FF.

Moja standardowo na szczęście, chociaż dzisiaj jest okropna po całonocnej balandze

Ruszył ostatni etap remontu starego mieszkania- zamówienie na meble kuchenne w realizacji, płytki kupione, pozostaje wybrać kolor fugi, farbę i kupić sprzęt. Polecacie może jakiś konkretny okap (do zabudowy, wysuwany)? I piekarnik i płytę (tradycyjną, nie ceramiczną) z palnikami do gazu? Podoba mi się pomysł palnika z potrójnym płomieniem pod wok, ale nie wiem czy to nie jest zbędny bajer?
Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć ?
cześć
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 08:05   #1595
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć ?


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja unikam w lutym Biedronek i Lidlów, bo na frykasy jedzeniowe też mi za dużo schodzi. Luty miesiącem generalnego oszczędzania.
U mnie też wdrożony tryb oszczędzania w lutym, chociaż w weekend mi zaczęło sporo rzeczy chodzić po głowie i nie wiem jak mi to wyjdzie. Chociaż wciąż liczę na to, że największym wydatkiem na siebie będzie w tym miesiącu fryzjer, a z resztą się pohamuję.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnie jakis leń ćwiczeniowy ogarnia ostatnio, muszę się zmobilizować i wrócić do ćwiczeń w domu, a już na pewno powinnam jakiś mały stretching robić codziennie zaraz po wstaniu z łóżka.
Ja sobie od zawsze obiecuję cokolwiek ruchowego po przebudzeniu i jeszcze nigdy nie doszło do skutku.
Zakupiłam wczoraj spodnie i legginsy w Decathlonie, idę w środę ćwiczyć.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam dużo w butelce Poshe więc jeszcze długo nie otworzę FF.
Szkoda

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ruszył ostatni etap remontu starego mieszkania- zamówienie na meble kuchenne w realizacji, płytki kupione, pozostaje wybrać kolor fugi, farbę i kupić sprzęt. Polecacie może jakiś konkretny okap (do zabudowy, wysuwany)? I piekarnik i płytę (tradycyjną, nie ceramiczną) z palnikami do gazu? Podoba mi się pomysł palnika z potrójnym płomieniem pod wok, ale nie wiem czy to nie jest zbędny bajer?
Ja się ostatnio zagłębiałam w tema piekarników i napaliłam się na piekarnik parowy. Też bym chciała już kuchnię meblować. A co do pozostałych to nie mam specjalnych przemyśleń, okap mam zabudowany, wysuwany, daje radę nawet.
Jakie meble zamówiłaś i gdzie?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 16:51   #1596
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, można się przyłączyć ?
Jasne, witamy

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mnie jakis leń ćwiczeniowy ogarnia ostatnio, muszę się zmobilizować i wrócić do ćwiczeń w domu, a już na pewno powinnam jakiś mały stretching robić codziennie zaraz po wstaniu z łóżka.
A ja właśnie próbując przełamać moją niechęć do Chodakowskiej spróbowałam Skalpela i tak po 3/4 filmiku padłam. Najgorsze dla mnie na razie te ćwiczenia na ugiętych nogach, bo czuję ogromny nacisk na kolana. Ale nie zniechęcam się jeszcze
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:57   #1597
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Zanabyłam 2 żele pod prysznic i maseczkę z Avonu i oficjalnie ogłaszam ZERO zakupów kosmetycznych w lutym (oczywiście z wyjątkiem spraw bieżących bezzapasowych).
I ja mam podobny plan Po mocno zakupowym styczniu przyda się oszczędny luty.Plus to przecież 'tylko' 29 dni

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ruszył ostatni etap remontu starego mieszkania- zamówienie na meble kuchenne w realizacji, płytki kupione, pozostaje wybrać kolor fugi, farbę i kupić sprzęt. Polecacie może jakiś konkretny okap (do zabudowy, wysuwany)? I piekarnik i płytę (tradycyjną, nie ceramiczną) z palnikami do gazu? Podoba mi się pomysł palnika z potrójnym płomieniem pod wok, ale nie wiem czy to nie jest zbędny bajer?
U mnie z kolei ostatni etap remontu nowego mieszkania Mam nadzieję,że za 2 tyg się przeprowadzę,ale muszę w końcu agd wybrać i zamówić plus kanapę i szafy
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 21:09   #1598
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Potrzebuję bez bajerów ale porządniewięc wybraliśmy ofertę sklepu meblowego z Huty- wyszło ponad 2 razy taniej niż nam proponowali gdzie indziej. Stanęło na okleinie pcw- ponoć najtrwalsze. Wymyśliliśmy jasniejszą górę i ciemniejszy dół. Do tego blat w listki i wielkie płytki pomiędzy szafkami wiszącymi i stojącymi. Niestety jeśli chodiz o kolory to było wybierane osobno i w różnym świetle więc pozostaje mieć nadzieję, że się jednak wszystko zgra

Kupiłam czekoladowo-orzechowe misie w lidlu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:12   #1599
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
I ja mam podobny plan Po mocno zakupowym styczniu przyda się oszczędny luty.Plus to przecież 'tylko' 29 dni
28 dni.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Potrzebuję bez bajerów ale porządniewięc wybraliśmy ofertę sklepu meblowego z Huty- wyszło ponad 2 razy taniej niż nam proponowali gdzie indziej. Stanęło na okleinie pcw- ponoć najtrwalsze. Wymyśliliśmy jasniejszą górę i ciemniejszy dół. Do tego blat w listki i wielkie płytki pomiędzy szafkami wiszącymi i stojącymi. Niestety jeśli chodiz o kolory to było wybierane osobno i w różnym świetle więc pozostaje mieć nadzieję, że się jednak wszystko zgra

Kupiłam czekoladowo-orzechowe misie w lidlu
Na pewno będzie wszystko pasować.

Zgubił mi się wątek na kilka dni.
Byłam wczoraj pierwszy raz w życiu na zumbie, ale coś nie mogłam się połapać. Chyba nie będzie to mój top zajęć fitness.
Poza tym po dwóch dniach ćwiczeń mam mega zakwasy a jutro się zapisałam na kolejne i nie wiem czy dam radę. Za to moje obciachowe obuwie na fitness są cudnie wygodne, ćwiczy się o niebo lepiej niż w zwykłych miejskich butkach sportowych w których chodziłam kiedyś.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:46   #1600
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Uwielbiam zumbę Ale na razie nie planuję powrotu - może na jesień. Nie lubię pocić się na sali, jak można poruszać się na świeżym powietrzu - bieganie, rower.
Jeszcze trochę daje mi się we znaki cięcie jak dłużej pochodzę (np. po 2 godzinnym spacerze, a przeważnie na tyle wychodzę z Kacprem), więc akurat zleci do wiosny. Choć przedwczoraj jak byłam to szłam kawałkiem "mojej" trasy biegowej, wzdłuż rzeki, taka była wiosenna pogoda (z reszta dalej jest) i tak mi się zachciało biegać
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 08:48   #1601
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Uwielbiam zumbę Ale na razie nie planuję powrotu - może na jesień. Nie lubię pocić się na sali, jak można poruszać się na świeżym powietrzu - bieganie, rower.
Jeszcze trochę daje mi się we znaki cięcie jak dłużej pochodzę (np. po 2 godzinnym spacerze, a przeważnie na tyle wychodzę z Kacprem), więc akurat zleci do wiosny. Choć przedwczoraj jak byłam to szłam kawałkiem "mojej" trasy biegowej, wzdłuż rzeki, taka była wiosenna pogoda (z reszta dalej jest) i tak mi się zachciało biegać
Też wole rower, ale o tej porze roku jeszcze nie. Do biegania mam zwykle kilka zrywów w roku, też raczej jak będzie wiosna.

A jak się Kacperek chowa?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-07, 10:47   #1602
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

A bardzo dobrze dziękujemy


Smiesznotka ok 2 tyg temu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (77,3 KB, 64 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 12:08   #1603
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Podobny do mamy
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:35   #1604
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Według mnie do taty.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 15:40   #1605
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Podobny do mamy
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Według mnie do taty.
Heheh

Czoło ma typowo tatowe I marszczy je jak tata.

Zaraz po urodzeniu był bardziej do taty podobny, a potem rysy mu złagodniały i robi się do mnie podobny nooo chociaż trochę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:21   #1606
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na pewno będzie wszystko pasować.

Poza tym po dwóch dniach ćwiczeń mam mega zakwasy a jutro się zapisałam na kolejne i nie wiem czy dam radę. Za to moje obciachowe obuwie na fitness są cudnie wygodne, ćwiczy się o niebo lepiej niż w zwykłych miejskich butkach sportowych w których chodziłam kiedyś.
Jak nie będzie to trzeba będzie tak sobie wmówić
Niedawno kupiliśmy farbę- godzinę marudziłam, nie pozwolili mi wziąć turkusowej http://beckers.pl/inspiracje/kuchnia.html-0 więc padło na jakiś pudrowy róż http://beckers.pl/inspiracje/pokoj-dzieciecy.html
Dobrze, że pani zasugerowała zwykłą farbę a nie typowo kuchenną (nad zlewem i płytą z palnikami i tak są płytki więc farba nie będzie narażona na częste brudzenie/mycie), bo te typowo kuchenne miały w palecie kilka odcieni prawie-bieli i kilka żywszych ale wg mnie "spranych" i nic mi się nie podobało. Ten pudrowy jest bledszy wg wzornika niż w tym pokoiku- mam nadzieję, dużą nadzieję

A ja w tym tyg nie poszłam ani razu- na środę nie było miejsc jak sięzdecydowałam zadzwonić, a na dziś nawet nie próbowałam się umówić, w ogóle nie miałam ochoty...
Fajnie, że Ci butki pasują. Ja zapomniałam, a najbardziej przydałby mi się sportowy stanik. Póki co złożyłam kolejne zamówienie na bieliznę Michalak
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Smiesznotka ok 2 tyg temu
Słodziak
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Też wole rower, ale o tej porze roku jeszcze nie.
Pfff

Znowu mi się robi jakiś nawał pracy w pracy i bywa męcząco, ale daję radę. Mam tydzień na wymyślenie jakiegoś fajnego poczęstunku do zrobienia z okazji mojego pierwszego roku umowy w tej firmie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:22   #1607
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej!
Ale dawno nie pisałam, ale jakoś trudno mi znaleźć czas:/ - bo np. o tej porze jak mam chwilę, to wolę spać
Hosenko, śliczny synek, nasza Helenka też miała taką szczupłą buzię na początku, ale z czasem policzki jej się wyrobiły od ssania i ma "pucie"
Wczoraj miała pierwsze szczepienie (7 chorób) i to był bardzo ciężki dzień, już i ja miałam łzy w oczach, ale na szczęście wieczorem się uspokoiła

A wracając do tematu wątku - od 2 miesięcy nie byłam w rossmannie ani w ogóle w żadnym centrum handlowym Trochę przez to, że nie mamy takich miejsc w pobliżu Co niestety nie oznacza, że nie kupowałam kosmetyków - wczoraj kliknęłam nowe kulki w douglasie (było -20%, no żal nie skorzystać), a wcześniej zestaw Strivectin na truskawce i róż clinique
Za to takich podstawowych kosmetyków kończy mi się prawie wszystko - dezodorant ostatnio kupował mi TŻ, długo mu tłumaczyłam jaki chcę i nawet udało mu się kupić dokładnie to co chciałam

I przez karmienie piersią obejrzałam już sporo seriali - teraz jestem w trakcie Breaking Bad - długo się opierałam, ale tyle osób zachwalało, zaczęłam oglądać... i jestem na 4 sezonie...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-07, 22:32   #1608
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

I musiałam zrobić trochę kosmetycznych zakupów- skończył się żel do golenia, lada chwila pójdzie żel do hig. int., prócz tego siostrze kupiłam nowy szampon Pantene z olejkami- sama jestem ciekawa co to wymyślili

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Witaj kochanie
Nie boisz się szczepień? Na kazdym kroku straszą. Robiłaś tylko obowiązkowe czy jakies dodatkowe jeszcze?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 08:12   #1609
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hosenko jaki słodziak

kochanie miło i Ciebie widzieć znów Cieszę się, że Helenka rośnie zdrowo.

A ja byłam z rana w Biedronce (wstałam wcześnie, bo od wczoraj boli mnie głowa i nawet po całej nocy mi nie przeszło ). Kupiłam sobie kubek termiczny z logo Realu Madryt I balsam Soraya So Pretty, czekoladowy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 08:56   #1610
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie:

W tym tygodniu idziemy do pediatry i też będziemy ustalać szczepienia. Na jakie się zdecydowaliście?

Kacper jeszcze chudziutki - 3 kg wazy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-02-08 o 10:30
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 20:05   #1611
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
IWitaj kochanie
Nie boisz się szczepień? Na kazdym kroku straszą. Robiłaś tylko obowiązkowe czy jakies dodatkowe jeszcze?

Bałam się, czytałam trochę o szczepionkach i jednak uważam, że skoro są obowiązkowe, to trzeba zaszczepić - rozmawiałam też z siostrą, która kończy medycynę i mówiła, że uczą ich, że te szczepionki są potrzebne - polecała pneumokoki, ale odradzała rotawirusy, że to niewiele daje.

Ale potem jak mi płakała cały dzień mimo noszenia, bujania i przytulania i miała gorączkę, to żałowałam, że ją w ogóle zaszczepiłam, no ale na szczęscie wieczorem przeszło
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

kochanie miło i Ciebie widzieć znów Cieszę się, że Helenka rośnie zdrowo.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kochanie:

W tym tygodniu idziemy do pediatry i też będziemy ustalać szczepienia. Na jakie się zdecydowaliście?

Kacper jeszcze chudziutki - 3 kg wazy
My zdecydowaliśmy się na te płatne, na 5+. Podobno te darmowe obowiązkowe są przestarzałe i nikt już na świecie tak nie szczepi... plus pneumokoki, bo Helenka załapała się na darmowe jako wcześniak. Myślałam o rotawirusach, ale w zasadzie na szczepionka nie chroni przed chorobą, najwyżej może załagodzić trochę. No a u znajomych dziecko po tej szczepionce trafiło do szpitala, bo zachorowało na rota... Mam nadzieję, że nie będziemy żałować tej decyzji

O to tak tak jak Helenka na początku Ale szybko mu to przejdzie


Ale się dzieciowo zrobiło

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Dziewczyny robiłyście może kiedyś szablony do malowania ścian? Znalazłam przepiękne naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego, ale są koszmarnie drogie (90 funtów) i wymyśliłam, że możnaby samemu zrobić takie ozdoby - po prostu je namalować, tylko potrzebny mi szablon i się zastanawiam, z czego go zrobić...
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 20:41   #1612
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Nie wiedziałam, że Helenka też jest wcześniakiem. W którym tygodniu się urodziła?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 07:46   #1613
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Niedawno kupiliśmy farbę- godzinę marudziłam, nie pozwolili mi wziąć turkusowej http://beckers.pl/inspiracje/kuchnia.html-0 więc padło na jakiś pudrowy róż http://beckers.pl/inspiracje/pokoj-dzieciecy.html
Dobrze, że pani zasugerowała zwykłą farbę a nie typowo kuchenną (nad zlewem i płytą z palnikami i tak są płytki więc farba nie będzie narażona na częste brudzenie/mycie), bo te typowo kuchenne miały w palecie kilka odcieni prawie-bieli i kilka żywszych ale wg mnie "spranych" i nic mi się nie podobało. Ten pudrowy jest bledszy wg wzornika niż w tym pokoiku- mam nadzieję, dużą nadzieję
Mogę Cie pocieszyć, że Beckersy są w pełni zmywalne moje mają 3 lata i mogę umyć ścianę w kuchni (też mam niekuchenne) i nie ma śladu ani różnicy ze ścianą obok.
Ale na dużych powierzchniach farba zawsze wychodzi intensywniej niż na wzorniku.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja w tym tyg nie poszłam ani razu- na środę nie było miejsc jak sięzdecydowałam zadzwonić, a na dziś nawet nie próbowałam się umówić, w ogóle nie miałam ochoty...
Ja w sobotę się wykreśliłam, bo od czwartku mnie tak bolały zatoki, że gryzłam poduszkę z bólu, niby lekka infekcja, ale musiałam weekend w domu przesiedzieć. Dzisiaj idę i jeszcze chyba tylko 1 raz w tym tygodniu.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Hej!
Ale dawno nie pisałam, ale jakoś trudno mi znaleźć czas:/ - bo np. o tej porze jak mam chwilę, to wolę spać
fajnie Cię widzieć młoda mamo

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
I przez karmienie piersią obejrzałam już sporo seriali - teraz jestem w trakcie Breaking Bad - długo się opierałam, ale tyle osób zachwalało, zaczęłam oglądać... i jestem na 4 sezonie...
Tez oglądałam BB, ale 3 i 4 sezon akurat mi się nie podobały. 5 lepszy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Dziewczyny robiłyście może kiedyś szablony do malowania ścian? Znalazłam przepiękne naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego, ale są koszmarnie drogie (90 funtów) i wymyśliłam, że możnaby samemu zrobić takie ozdoby - po prostu je namalować, tylko potrzebny mi szablon i się zastanawiam, z czego go zrobić...
Ja niestety nie pomogę
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:18   #1614
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że Helenka też jest wcześniakiem. W którym tygodniu się urodziła?
Bo jest ledwo wcześniakiem - urodziła się w 37 tygodniu (czyli skończone 36t.), wg sanepidu wcześniak jest do skończenia 37 tygodnia i dlatego załapaliśmy się na darmowe szczepienie Ale ważyła więcej niż typowy wcześniak, bo ponad 2.5 kg no i na szczęście w szpitalu nie musiała leżeć w innej sali niż ja, była traktowana jak donoszone dziecko
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja w sobotę się wykreśliłam, bo od czwartku mnie tak bolały zatoki, że gryzłam poduszkę z bólu, niby lekka infekcja, ale musiałam weekend w domu przesiedzieć. Dzisiaj idę i jeszcze chyba tylko 1 raz w tym tygodniu.



fajnie Cię widzieć młoda mamo



Tez oglądałam BB, ale 3 i 4 sezon akurat mi się nie podobały. 5 lepszy.



Ja niestety nie pomogę
Hej
Współczuję chorych zatok Ja na szczęście tego nie mam, mimo że przez większość dorosłego życia nie nosiłam czapki całą zimę - ale teraz zmądrzałam

W 3 sezonie był jeden tak nudny odcinek, że byłam zaskoczona, że coś takiego mogli zrobić - a czytałam, że serial się rozkręca od 3 sezonu Ja ciągle mówiłam, że wcale się nie wciągnęłam, oglądam tylko z nudów - a wczoraj w nocy zamiast iść spać tak jak TŻ i Helenka, to ja obejrzałam jeszcze 2 odcinki

Sporo w nocy poczytałam o szablonach i chyba wiem jak się do tego zabrać, ale to pewnie za jakiś miesiąc - najpierw czeka nas remont, cyklinowanie podłóg, malowanie ścian, więc szablon musi zaczekać A w ogóle to nie pisałam, ale się przerowadzamy do większego mieszkania - w dodatku bliżej cywilizacji - będę miała dwa rossmanny obok

Jakiś czas temu pisałam, że mi się w ogóle nie przetłuszczają włosy - to niestety minęło wraz z ciążą - hormony chyba już wróciły do normy i muszę myć włosy co 4 dni (co nie jest tragedią, ale wygodniej było wcześniej), popsuła mi się też cera - w ciąży była trochę wrażliwsza (podrażniło mnie serum SVR), ale za to się nie błyszczałam...

A! Nie pisałam, a jakoś w listopadzie zrobiłam drugie duże zamówienie w Gemini - nie wiem, czy to jednorazowo, ale zauważyłam zmianę na lepsze - paczkę miałam po 2 dniach, w dodatku dostałam 10 próbek kremu Eucerin - także będę mogła go porządnie przetestować.
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 08:30   #1615
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie:
Rzeczywiście ledwo wcześniak
Kacper urodził się w 1 dniu 36 tygodnia i wagowo też donoszony - 2640g i to mu bardzo dużo dało. 4 dni leżał pod fachową opieką, piątego dnia dali mi go na położnictwo, 7 dnia wyszliśmy już do domu.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
A! Nie pisałam, a jakoś w listopadzie zrobiłam drugie duże zamówienie w Gemini - nie wiem, czy to jednorazowo, ale zauważyłam zmianę na lepsze - paczkę miałam po 2 dniach, w dodatku dostałam 10 próbek kremu Eucerin - także będę mogła go porządnie przetestować.
Fajnie, ja zrobiłam zamówienie na 560zł i dostałam 2 próbki kremu po depilacji
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-02-10 o 08:38
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 09:10   #1616
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Współczuję chorych zatok Ja na szczęście tego nie mam, mimo że przez większość dorosłego życia nie nosiłam czapki całą zimę - ale teraz zmądrzałam
Mi też nie po drodze z czapkami, a z zatokami nigdy problemów nie miałam, ale w tym roku w biurze złapałam jakieś wirusowe paskudztwo i niestety rzuciło mi się też na zatoki. Tak więc nie ma reguły chyba tak do końca z tą czapką bop może zaatakować z innej strony.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
W 3 sezonie był jeden tak nudny odcinek, że byłam zaskoczona, że coś takiego mogli zrobić - a czytałam, że serial się rozkręca od 3 sezonu Ja ciągle mówiłam, że wcale się nie wciągnęłam, oglądam tylko z nudów - a wczoraj w nocy zamiast iść spać tak jak TŻ i Helenka, to ja obejrzałam jeszcze 2 odcinki
Mi się podobały sezony 1, 2 i 5. A najmniej mi się podobał 3.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Sporo w nocy poczytałam o szablonach i chyba wiem jak się do tego zabrać, ale to pewnie za jakiś miesiąc - najpierw czeka nas remont, cyklinowanie podłóg, malowanie ścian, więc szablon musi zaczekać A w ogóle to nie pisałam, ale się przerowadzamy do większego mieszkania - w dodatku bliżej cywilizacji - będę miała dwa rossmanny obok
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Fajnie, ja zrobiłam zamówienie na 560zł i dostałam 2 próbki kremu po depilacji
Ja też mam podobne doświadczenia, ostatnie zamówienie - 350 zł, 4 próbki typu Ziaja i 7 dni czekania, chociaż na stronie było info, że wysyłka w 48h.

Na szczęście mam zapasy jeszcze wszystkiego, więc nie muszę się głowić czy zamawiać u nich znowu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 16:14   #1617
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Sporo w nocy poczytałam o szablonach i chyba wiem jak się do tego zabrać, ale to pewnie za jakiś miesiąc - najpierw czeka nas remont, cyklinowanie podłóg, malowanie ścian, więc szablon musi zaczekać A w ogóle to nie pisałam, ale się przerowadzamy do większego mieszkania - w dodatku bliżej cywilizacji - będę miała dwa rossmanny obok
Gratuluję

ice współczuję problemów z zatokami
Mnie w tym roku wyjątkowo omijają wszelkie infekcje i oby tak pozostało jak najdłużej
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 21:59   #1618
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość

Bałam się, czytałam trochę o szczepionkach i jednak uważam, że skoro są obowiązkowe, to trzeba zaszczepić - rozmawiałam też z siostrą, która kończy medycynę i mówiła, że uczą ich, że te szczepionki są potrzebne - polecała pneumokoki, ale odradzała rotawirusy, że to niewiele daje.
Ja tez póki co jestem tylko za tymi obowiązkowymi. Ale jeszcze się nie wgłębiałam w temat

Gratuluję nowego lokum
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mogę Cie pocieszyć, że Beckersy są w pełni zmywalne moje mają 3 lata i mogę umyć ścianę w kuchni (też mam niekuchenne) i nie ma śladu ani różnicy ze ścianą obok.
Ale na dużych powierzchniach farba zawsze wychodzi intensywniej niż na wzorniku.
Wiem, malowaliśmy już nimi tu, gdzie mieszkamu teraz.

Jednak odcień powinien być chociaż podobny. Siostra dziś widziała, podobno nie jest taki zły
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 16:11   #1619
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Zamówiłam dzisiaj w końcu Seche Vite, zobaczymy czy te wszystkie peany są uzasadnione i mi też podejdzie. I dam drugą szansę lakierom OPI - skusiłam się na zestaw 10 miniaturek bestsellerów OPI. Potrzebne mi chyba większe pudełko na lakiery bo do obecnego nie wejdą. Albo porządki.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-11, 19:38   #1620
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Pokaż linka do tego zestawu? Ciekawi mnie jakie to kolory sa

Moje pudełko jest spore, ale nie da się już poukładać lakierów tak żeby stały osobno, po ostatnich zakupach już tam nie może być przejrzyście

Tak sobie myślę, że jak mi się uda wytrzymać ten miesiąc w niekupowaniu kosmetyków nieniezbędnych do życia, to może bym sobie w marcu sprawiła nowe tuszydło w nagrodę...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.