Podkład :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-10-05, 20:22   #1
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295

Podkład :)


Może mi coś doradzicie- potrzeba mi podkładu, który będzie średnio kryjący, niekoniecznie matujący, ale taki, który nie będzie "wzmagał" przetłuszczania się skóry (takie chyba często się zdarzają), bo moja troszkę zaczyna sie błyszczeć na nosku po 2-3 godzinach. Dobrze by było jakby podkład miał filtry i był do młodej cery (żadne tam liftingujące ). Polecajcie, co znacie, bo to mi sie przyda (ale od razu mówię, że najlepiej widziane są produkty tańsze). Do tej pory używałam Max Factora i byłam dość zadowolona, ale dość szybko zużywam podkłady i chciałabym się przerzucić na coś innego. Pozdrawiam
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 11:06   #2
gagatek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Galicja
Wiadomości: 123
Wyślij wiadomość przez ICQ do gagatek GG do gagatek Wyślij wiadomość przez Yahoo do gagatek
Re: Podkład :)

A którego używałaś Max Factora? Może wypróbuj Hypersmooth. Szukaj podkładów oil free. A najlepiej zapytaj w perfumerii - zdarzaja się naprawdę sympatyczne konsultanki, i najlepiej określ, że interesuje cię podkład do danej kwoty. Uważam, że jasno sprecyzowane potrzeby upraszczają nam zycie , no i ułatwiaja poradę konsultantkom.
gagatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 17:52   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Podkład :)

Z Max Factora miałam cudowny Beautiful Skin Make-up, Facefinity i Lasting Performance. Hypersmooth miałam próbki i nie odpowiadał mi Pewnie tak zrobię, ale już się duuużo razy przekonałam, że rady Wizażanek są nieocenione!! Chcę wyprónbować coś nowego, ale nie po zastraszającej mnie cenie!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 19:47   #4
anastacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 301
Re: Podkład :)

Ewciu jeśli chodzi o te ze średniej półki ... to może nowe ArtDeco - Oil Free Foundation, srednio kryjący, matuje, jest bezztłuszowy i ma całkiem fajną gamę kolorystyczną. A powiec jeszcze jaką masz cerę - młodą to wiem, chyba mieszaną ? Bo wtedy mogę podac więcej propozycji
Pozdr.
anastacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 22:20   #5
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Re: Podkład :)

Artdeco jest chyba dla mnie za drogi- myślałam o czymś do 50 zł/max. 60 zł. Skórę mam w pewnym sensie mieszaną, ale nawet w tłustych partiach ma skłonności do przesuszania się. Trudno mi dobrać odpowiedni podkład, poniewać moja cera ma skłonność do "pocenia się" (pod każdym względem odpowiadał mi Aera Teint Vichy poza tym, że moja skóra na nosku i w okolicach brody od razu go wydalała!! ) Dalej czekam na porady
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-07, 23:40   #6
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Podkład :)

dziewczyny na KWC polecaja matujacy z Oiflame, tez sie nad nim zastanawiam. pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-08, 07:16   #7
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: Podkład :)

A ja polecam Revlon color stay. Nie robi maski, ale dobrze kryje. Trzyma się fantastycznie - u mnie nawet od 6 rano do 23.00 bez poprawek Nie błyszczę się po nim w ogóle, ale też nie mam "efektu ściany"
Wymaga troszke wprawy w nakładaniu - trzeba uważać, żeby nie zrobić sobie "maźgów", bo nie da się ich usunąć (tak mocno i szybko podkład wtapia się w skórę) i trzeba zmywać całą buzię.
Kosztuje coprawda ok 80 zł, ale jest bardzo wydajny. Ja mam go od wrzesnia zeszłego roku a zostało mi jeszcze 2/3 buteleczki (lipiec - sierpień nie używałam)

Pozdrawiam.
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.