Co myślicie o klapkach na drewnopodobnych spodach? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 12:07   #61
silver_shira
Raczkowanie
 
Avatar silver_shira
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 209
Dot.: Co myślicie o klapkach na drewnopodobnych spodach?

Cytat:
Napisane przez Lady_D Pokaż wiadomość
Znalazłam gdzieś indziej niz na allegro : http://www.bucikowo.pl/produkty.php?...7496e5fa5909e9
dzieki bardzo za stronke ;]
__________________

What's wrong?
I only Try To Be So Perfect.....


mój blog :http://historiamodyxxwieku.blog.onet.pl/
silver_shira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 23:23   #62
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Co myślicie o klapkach na drewnopodobnych spodach?

Pewnie że podobają Są sexowne, kobiece i stopy wyglądają w nich bardzo ładnie. Poza tym pasują i do spodni, do spódnicy, sukienek, rybaczek, szortów.. Sama kupiłam sobie jedną parę ale ze względów na opuchnięte nogi (prawie 8 miesiąc ciąży) w chwili obecnej nie użytkuję :/
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-28, 16:18   #63
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Co myślicie o klapkach na drewnopodobnych spodach?

Buty na drewnianych spodach bardzo mi sie podobaja, mam zamiar sobie kupic.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 12:36   #64
Arabesque
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 59
Dot.: Co myślicie o klapkach na drewnopodobnych spodach?

Jak zaradzić ślizgającej się stopie w takim bucie? Mam takie klapki na 10 cm obcasie i wydają się być wygodne, dopasowane do stopy, ale ledwo dziś w nich uszłam 200m (to był pierwszy ich test na ulicy), spociła mi się stopa, wysunęła o 5mm za czubek buta (dziwne bo pasek z przodu nie jest za luźny - jak zdjęłam buty to miałam te paski odciśnięte na stopie więc powinien trzymać...), prawie się przewróciłam Teraz siedzę ze stopami posmarowanymi Antidralem, zobaczymy czy coś pomoże. Ale może macie jakieś pomysły? Też wam się tak stopa do przodu przesuwa i ślizga? Czyżby to były letnie buty nie na lato?

Mam jeszcze jedno pytanie, co prawda nie na temat drewniaków, ale może ktoś wie. Mam z poprzedniego lata sandałki na 10cm koturnie, są z delikatnej skóry w kolorze ecru, wkładka również. Podczas chodzenia w nich po jakimś czasie strasznie palą mnie podeszwy. Jak chodzę to da się wytrzymać, ale jak przystanę (na światłach czy coś) to jakby mnie węglami ktoś przypiekał. Co to może być? Czy to wina tej skórki? A może przyczyną jest fakt że paski przytrzymujące stopę są ciut za luźne i stopa przesuwa się co rusz w tył i przód i potrzebna będzie interwencja szewca? Mam też z nimi inny problem: strasznie zabrudziła się wkładka i widać na niej odciśnięte na szaro paluchy Próbowałam mydłem i nic, ten brud jakby wsiąkł w skórę. Znacie jakieś specyfiki na takie zabrudzenia? Czy zwykła pianka do czyszczenia (np. Deichmann) wystarczy?

Ogólnie to co buty to mam jakiś problem Najchętniej pozbyłabym się wszystkich butów i zostawiła sobie tylko japonki...
Arabesque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.