Brak seksu w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 13:10   #1
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67

Brak seksu w związku


Jestem z TŻ od marca, wszystko jest super... kochamy się, wspieramy, rozśmieszamy, planujemy wspólną przyszłość, widujemy się codziennie, często wyjeżdżamy.
Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że w łóżku od początku nam się nie układało. Mój TŻ długo nie inicjował seksu i po 1,5 miesiąca "bujania się" przycisnęłam go do muru i uslyszałam, że ma problemy, że nie ma dużego doświadczenia i nie czuje się pewnie (dodam, że to bardzo przystojny facet, ogarnięty życiowo, towarzyski).
Ośmielałam go i zaczęliśmy powoli, niby było okej ale mimo wszystko z jego strony nie było namiętności i pasji, do jakiej byłam przyzwyczajona po innych związkach. Podczas naszych sporadycznych zbliżeń też nie było najlepiej, czasami po prostu nie mógł, innym razem w połowie wszystko "siadało", zaczęłam być sfrustrowana, zła, zawiedziona, smutna.
W pewnym momencie seks (i tak sporadyczny) po prostu zniknął. Całujemy się, przytulamy ale do niczego innego nie dochodzi. Zaczęły się rozmowy, nawet kłótnie... mój TŻ przyznał że nie czuje podniecenia, że bardzo mnie kocha i podobam mu się bardziej niż jakakolwiek inna kobieta ale nie ma ochoty na seks. Postanowiliśmy zrobic badania, poszedł do lekarza, przemaglowali go na wszystkie sposoby ale ostatecznie nic nie wyszło.
Po kilku nieudanych próbach jestem zniechęcona i sama niczego nie inicjuję, on też... no i tak żyjemy obok siebie, bez intymności i bliskości. Czy któraś z was miała podobne doswiadczenia w zwiazku? Udalo sie wam z tego wyjsc?
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:21   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Jestem z TŻ od marca, wszystko jest super... kochamy się, wspieramy, rozśmieszamy, planujemy wspólną przyszłość, widujemy się codziennie, często wyjeżdżamy.
Wszystko byłoby super gdyby nie fakt, że w łóżku od początku nam się nie układało. Mój TŻ długo nie inicjował seksu i po 1,5 miesiąca "bujania się" przycisnęłam go do muru i uslyszałam, że ma problemy, że nie ma dużego doświadczenia i nie czuje się pewnie (dodam, że to bardzo przystojny facet, ogarnięty życiowo, towarzyski).
Ośmielałam go i zaczęliśmy powoli, niby było okej ale mimo wszystko z jego strony nie było namiętności i pasji, do jakiej byłam przyzwyczajona po innych związkach. Podczas naszych sporadycznych zbliżeń też nie było najlepiej, czasami po prostu nie mógł, innym razem w połowie wszystko "siadało", zaczęłam być sfrustrowana, zła, zawiedziona, smutna.
W pewnym momencie seks (i tak sporadyczny) po prostu zniknął. Całujemy się, przytulamy ale do niczego innego nie dochodzi. Zaczęły się rozmowy, nawet kłótnie... mój TŻ przyznał że nie czuje podniecenia, że bardzo mnie kocha i podobam mu się bardziej niż jakakolwiek inna kobieta ale nie ma ochoty na seks. Postanowiliśmy zrobic badania, poszedł do lekarza, przemaglowali go na wszystkie sposoby ale ostatecznie nic nie wyszło.
Po kilku nieudanych próbach jestem zniechęcona i sama niczego nie inicjuję, on też... no i tak żyjemy obok siebie, bez intymności i bliskości. Czy któraś z was miała podobne doswiadczenia w zwiazku? Udalo sie wam z tego wyjsc?
Zwiewać. To co opisałaś, to fajne kumplowanie się, a nie coś, co zastąpi Ci bycie z mężczyzną życia. Facet nie jest w porządku, skoro wie, że "tak ma", a mimo to inicjuje znajomość i związek. Ja bym się czuła złapana w pułapkę.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:25   #3
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zwiewać. To co opisałaś, to fajne kumplowanie się, a nie coś, co zastąpi Ci bycie z mężczyzną życia. Facet nie jest w porządku, skoro wie, że "tak ma", a mimo to inicjuje znajomość i związek. Ja bym się czuła złapana w pułapkę.
dokładnie.
on nie chce, ty chcesz. nie dogadacie się, a jak dalej będziesz tkwiła w tym związku to może dojść do tego, że będziesz miała jakieś poczucie winy, że w ogóle tego seksu byś chciała.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:26   #4
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

Powtarza, ze mnie kocha, ciagle inicjuje dotyk (całowanie, trzymanie za rękę, przytulanie), mowi ze jestem pierwsza kobieta z ktora chce zalozyc rodzine.
Zwiewac? Jesli sie kocha?
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:28   #5
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Brak seksu w związku

czy twoj tz sporo jezdzi na rowerze albo motocyklu?
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:28   #6
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Brak seksu w związku

Miałam podobny poprzedni związek - brak seksu, a jeśli był to raz na 3-4 mc i bez orgazmu u mnie. Wytrzymałam 2-3 lata. Zdradziłam go. Rozstaliśmy się. Może to brutalne co powiem, ale według mnie bez udanego życia seksualnego nie ma udanego związku.

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kennademerkedo Pokaż wiadomość
czy twoj tz sporo jezdzi na rowerze albo motocyklu?
Mój Tż sporo jeździ na motorze, a co to ma do tego ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:28   #7
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Powtarza, ze mnie kocha, ciagle inicjuje dotyk (całowanie, trzymanie za rękę, przytulanie), mowi ze jestem pierwsza kobieta z ktora chce zalozyc rodzine.
Zwiewac? Jesli sie kocha?
a jesteś w stanie żyć w takim związku, gdzie jest tylko całowanie i przytulanie?
chyba już zakładając ten wątek odpowiedziałaś sobie na to pytanie.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 13:32   #8
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Powtarza, ze mnie kocha, ciagle inicjuje dotyk (całowanie, trzymanie za rękę, przytulanie), mowi ze jestem pierwsza kobieta z ktora chce zalozyc rodzine.
Zwiewac? Jesli sie kocha?
Tak, bo nie jesteś z nim szczęśliwa...A on zapewne też szczęśliwy nie jest tak naprawdę. Ja bym zwiewała, bo szkoda po prostu czasu i nerwów. Brak seksu, niezgodność seksualna to poważna sprawa w związku, coś jest nie tak.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:32   #9
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Powtarza, ze mnie kocha, ciagle inicjuje dotyk (całowanie, trzymanie za rękę, przytulanie), mowi ze jestem pierwsza kobieta z ktora chce zalozyc rodzine.
Zwiewac? Jesli sie kocha?
ile lat jesteś w stanie wytrzymać bez seksu?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:32   #10
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez kennademerkedo Pokaż wiadomość
czy twoj tz sporo jezdzi na rowerze albo motocyklu?
Nie, bardzo dużo chodzi po górach ale to tyle jeśli chodzi o sporty

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
a jesteś w stanie żyć w takim związku, gdzie jest tylko całowanie i przytulanie?
chyba już zakładając ten wątek odpowiedziałaś sobie na to pytanie.
Nie, liczę jednak że ktos mial w zwiazku podobny problem i jednak sie poukladało

Aha, dodam ze on jakis czas temu inicjował zbliżenia ale zdarzało mi sie wtedy powiedziec, że nie chcę bo boje się ze znowu nie wyjdzie i bedziemy zawiedzeni. Mam wyrzuty sumienia ze to go mogło zablkowac

Edytowane przez lui_p
Czas edycji: 2014-10-13 o 13:34
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:33   #11
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Powtarza, ze mnie kocha, ciagle inicjuje dotyk (całowanie, trzymanie za rękę, przytulanie), mowi ze jestem pierwsza kobieta z ktora chce zalozyc rodzine.
Zwiewac? Jesli sie kocha?
A "kochanie" zastąpi Ci brak seksu lub to, że facet będzie uprawiał z Tobą seks raz na jakiś czas, z obowiązku? Zastąpi Ci to, że pewnie jak większość kobiet chcesz, aby w udanym związku facet Cię nie tylko szanował i kochał, ale i pożądał? Co z tego, że facet to mówi? Ja bym się niestety mocno zastanawiała w tym przypadku na tym, czy jego popęd (którego do mnie nie odczuwa) nie jest ukierunkowany w jakąś inną stronę. Ile to takich historii się słyszy, że facet panią urobił słodkimi słówkami, a tak naprawdę był... Ja bym na Twoim miejscu zdjęła różowe okulary, wyłączyła fonię i poważnie się zastanowiła nam tym jakie życie Cię czeka z tym panem za 5, 10, 15 lat. Kocha, kocha - mnie kolega też może "kochać", tylko no właśnie: tym się różni od mężczyzny mojego życia, że ze mną seksu nie uprawia. A od faceta nie chcę kawałku tortu, tylko cały tort i jeszcze szampana do tego. Czemu nie? Jestem tego warta. A Ty zastanów się czego jesteś warta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 13:33   #12
SniperWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 59
Dot.: Brak seksu w związku

Twoj mezczyzna ma normalne potrzeby emocjonalne, ale znacznie obnizone potrzeby seksualne. Takie osoby powinny wiazac sie z ludzmi podobnymi do siebie, inaczej brak wspolzycia (badz zmuszanie sie do niego przez druga strone) bedzie powodowac jedynie frustracje i negatywnie odbijac sie na calym zwiazku. Dlatego ja osobiscie nie widze dla Was przyszlosci. Mozecie sie bardzo kochac i szanowac, ale rozmijacie sie w podstawowych kwestiach. Z czasem to zaowocuje.
SniperWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:36   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
Nie, bardzo dużo chodzi po górach ale to tyle jeśli chodzi o sporty


Nie, liczę jednak że ktos mial w zwiazku podobny problem i jednak sie poukladało
(...)
Dasz mu zaczarowane ciasteczko i mu się odmieni? To bajka jest? A może woda z cudownego źródła? Nic się samo nie zmienia i nic się samo nie układa. On doskonale wie i to pewnie od dawna, że "tak ma" i sorry, ale tak Cię kocha, a jakoś nie powiedział "dla Ciebie chcę to zmienić, walczyć, leczyć". Nie, on z góry założył, że Ty się grzecznie dostosujesz i będziesz jak zwykle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:40   #14
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dasz mu zaczarowane ciasteczko i mu się odmieni? To bajka jest? A może woda z cudownego źródła? Nic się samo nie zmienia i nic się samo nie układa. On doskonale wie i to pewnie od dawna, że "tak ma" i sorry, ale tak Cię kocha, a jakoś nie powiedział "dla Ciebie chcę to zmienić, walczyć, leczyć". Nie, on z góry założył, że Ty się grzecznie dostosujesz i będziesz jak zwykle.
To nieprawda. Tak jak pisalam - sam zglosił się na badania, jeździł po lekarzach a to wszystko dlatego, że chce abym byla szczęśliwa i chce to zmienić. Wielokrotnie powtarzał, że sądzi ze problem tkwi w jego psychice i chce z tym walczyć, bo mnie kocha
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 13:41   #15
SniperWolf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 59
Dot.: Brak seksu w związku

Sama milosc go nie wyleczy. A co, jesli mu sie nie uda? Bedziesz czekac i meczyc sie 5, 10, 15 lat az mu sie odmieni?
SniperWolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:06   #16
kosiolek
Raczkowanie
 
Avatar kosiolek
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 388
Dot.: Brak seksu w związku

Prawdopodobienstwo istnieje, ze ani on "tak ma", ani z niczego nie trzeba go leczyc, tylko zwyczajnie facet nie czuje w stosunku do Ciebie, Autorko, chemii, a co za tym idzie pozadania. I nie ma w tym Twojej winy, ani jego - po prostu nie dobraliscie sie pod tym wzgledem. Mnie tez sie zdarzylo ze dwa razy, ze poznalam fantastycznych mezczyzn, ktorych bardzo lubilam (z wzajemnoscia), swietnie nam sie spedzalo czas, podobalismy sie sobie, myslelismy, ze moze to jest to, planowalismy przyszlosc, a pozniej dochodzilo do bliskosci i... zero chemii, zero entuzjazmu, zero satysfakcji. A potem poznawalam kogos innego i na sama mysl o bliskosci z nim stawalam w plomieniach.

Byc moze chlopak ma jakis problem zdrowotny, ale ja bym obstawiala zwyczajne niedobranie. Zadaj sobie pytanie - bylabys szczesliwa w zwiazku z nim wiedzac, ze sytuacja nigdy sie nie zmieni? Bo szanse na to, ze cos sie zmieni sa bardzo niewielkie - chyba, ze chlopak zacznie faszerowac sie testosteronem, ale to rowniez wplynie na jego charakter, wiec w takim przypadku nie do konca mialabys poczucie bycia w zwiazku z tym samym czlowiekiem (moja kolezanka przez cos takiego wlasnie przechodzi ze swoim mezem, wiec znam szczegoly z "drugiej reki").
kosiolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:12   #17
kaja21k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Brak seksu w związku

A może przeżył jakąś traumę w dzieciństwie???
kaja21k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:20   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Brak seksu w związku

jak na moje - jeśli sobie nie przygruchasz do seksu kogoś na boku to długo nie pociągniesz bez seksu. najlepsze jest to, że zazwyczaj na początku to się z łóżka nie wychodzi, a u was klapa od początku. możliwe, że swoimi tekstami dobiłaś faceta i stąd zero inicjatywy. ostatnią deską ratunku mógłby być seksuolog.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 14:53   #19
le rouge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6
Dot.: Brak seksu w związku

u jakiego lekarza był Twój chłopak?
__________________
Suis tes rêves! N'abandonne surtout pas!
le rouge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-13, 15:15   #20
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Brak seksu w związku

Hm a jak u was z seksem oralnym, pettingiem?
Tez tego nie chce i nie lubi jak mu np. ty sprawiasz przyjemnosc?
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 15:23   #21
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Brak seksu w związku

Ktoś wyżej dobrze napisał, że dobranie pod względem potrzeb seksualnych jest fundamentalne dla związku. Jakby na to nie patrzeć to natura i biologia jest nieubłagana pod tym względem.
I ja nie rozumiem do jakiego lekarza i na co ma się leczyć ten facet?? Gdyby miał problemy z hormonami to by to wyszło w badaniach. Albo jest gejem albo akurat Ty go nie pociągasz albo ma niskie libido. Żadnej z tych rzeczy nie wyleczysz.

A dla ciebie, autorko, taki związek będzie fatalny. Twoja samoocena spadnie, będziesz się miotać pomiędzy "kocham go a seks to nie wszystko" a swoimi potrzebami emocjonalno-cielesnymi. Wg mnie szkoda Twojego czasu i równowagi psychicznej na taki układ.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2014-10-13 o 15:24
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-13, 23:59   #22
kennademerkedo
Raczkowanie
 
Avatar kennademerkedo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: kraina deszczowcow
Wiadomości: 421
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mój Tż sporo jeździ na motorze, a co to ma do tego ?
http://portal.abczdrowie.pl/urazy-a-impotencja
szczegolnie pkt 1.
Przeczytawszy post autorki pomyslalam, ze moze pan ma problem z erekcja i stad to dziwne zachowanie. Moj znajomy sie z tym zmaga, tez byl badany i poczatkowo lekarze twierdzili, ze jest absolutnie zdrowy fizycznie. Jednoczesnie ignorowali jego pytania, czy fakt, ze spedza na siodelku lepsza czesc dnia od prawie 30 lat moze miec jakis wplyw na dzialanie "podwozia"... Ostatnio lekarz przyznal, ze z pewnoscia ma. Ot i tyle.
__________________
valar morghulis
kennademerkedo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 08:23   #23
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez blaskskonca Pokaż wiadomość
Hm a jak u was z seksem oralnym, pettingiem?
Tez tego nie chce i nie lubi jak mu np. ty sprawiasz przyjemnosc?
Do seksu oralnego nie doszlismy, bo chyba bym sie załamała gdyby w polowie oklapł Generalnie piescilam go i zawsze bylo ok, kiedy jeszcze uprawialismy seks to zawsze dochodzil. Problem w tym że ja nie, bo nigdy go specjalnie nie czulam, nigdy w moim odczuciu nie byl twardy na 100%. Rozmawialismy o tym, o czestotliwosci itp., potem zaczely sie badania (internista, urolog) i od tego czasu - zero seksu.
Dwa razy cos tam inicjowal ale tak nieudolnie, że uznałam, że pewnie robi to bo nalezy i powiedziałam żeby dał spokój moze to dlatego teraz juz nie próbuje. Zawsze mowił, że boi sie odrzucenia i dlatego nie jest w tych kwestiach zdecydowany.

Nie wiem, moze przesadzam ale dla mnie ogromnym problemem było kiedy podczas dotykania mnie oklapł. Facetow to przeciez kreci, a on zrobil sie miekki Od tego czasu nie piescimy sie

Cytat:
Napisane przez kennademerkedo Pokaż wiadomość
http://portal.abczdrowie.pl/urazy-a-impotencja
szczegolnie pkt 1.
Przeczytawszy post autorki pomyslalam, ze moze pan ma problem z erekcja i stad to dziwne zachowanie. Moj znajomy sie z tym zmaga, tez byl badany i poczatkowo lekarze twierdzili, ze jest absolutnie zdrowy fizycznie. Jednoczesnie ignorowali jego pytania, czy fakt, ze spedza na siodelku lepsza czesc dnia od prawie 30 lat moze miec jakis wplyw na dzialanie "podwozia"... Ostatnio lekarz przyznal, ze z pewnoscia ma. Ot i tyle.
Na rowerze jezdzi sporadycznie, urazu tez nie ma

Edytowane przez lui_p
Czas edycji: 2014-10-14 o 08:26
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 09:32   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Brak seksu w związku

No to krotko- nie jestes bez winy. Mojemu facetowi tez sie czasem zdarzy niedyspozycja np.po ciezkich treningach i nie robie z tego problemow. Twoje nastawienie jest tragiczne. Gdybys potrafila sie cieszyc z bliskosci zamiast spinac to byloby duzo przyjemniej i facet by nie czyl sie odrzucony. Mimo wszystko, to czego sie bal, spelnilo sie. Zaspokojonym mozna byc nie tylko przez klasyczny seks.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 09:35   #25
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
No to krotko- nie jestes bez winy. Mojemu facetowi tez sie czasem zdarzy niedyspozycja np.po ciezkich treningach i nie robie z tego problemow. Twoje nastawienie jest tragiczne. Gdybys potrafila sie cieszyc z bliskosci zamiast spinac to byloby duzo przyjemniej i facet by nie czyl sie odrzucony. Mimo wszystko, to czego sie bal, spelnilo sie. Zaspokojonym mozna byc nie tylko przez klasyczny seks.
ale jej seks nieudany jest od zawsze, twój sporadycznie jak facet jest zmęczony. to jednak wielka różnica.

są razem od marca, na tym etapie powinni nie wychodzić z łóżka, a tu od razu na start gigantyczny problem. mimo, że to nie jest jej wina, to ona już ma poczucie tej winy i samoocena jej spada.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 09:50   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak seksu w związku

A nie pomyślałaś, że on ma niskie libido?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 09:59   #27
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez loloo Pokaż wiadomość
ale jej seks nieudany jest od zawsze, twój sporadycznie jak facet jest zmęczony. to jednak wielka różnica.

są razem od marca, na tym etapie powinni nie wychodzić z łóżka, a tu od razu na start gigantyczny problem. mimo, że to nie jest jej wina, to ona już ma poczucie tej winy i samoocena jej spada.
No właśnie, nigdy nie było fajnego okresu spontanicznego seksu. W zasadzie od razu było kiepsko, przez dluzszy czas byłam wyrozumiała ale potem... no ile można byc cieprliwym i wspierajacym. Jestem tylko człowiekiem

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
A nie pomyślałaś, że on ma niskie libido?
Wiem, ze ma. Ale nawet przy niskim libido tez mozna uprawiac seks, my nie kochalismy sie od ok 3 miesięcy. Poza tym nie chodzi tylko o inicjacje seksu, jak pisalam zdarza sie ze zaczynalismy a w połowie klapa
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:16   #28
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez lui_p Pokaż wiadomość
No właśnie, nigdy nie było fajnego okresu spontanicznego seksu. W zasadzie od razu było kiepsko, przez dluzszy czas byłam wyrozumiała ale potem... no ile można byc cieprliwym i wspierajacym. Jestem tylko człowiekiem


Wiem, ze ma. Ale nawet przy niskim libido tez mozna uprawiac seks, my nie kochalismy sie od ok 3 miesięcy. Poza tym nie chodzi tylko o inicjacje seksu, jak pisalam zdarza sie ze zaczynalismy a w połowie klapa
No to psychika, skoro fizycznie jest zdrowy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:24   #29
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Brak seksu w związku

A o seksuologu myśleliscie?
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 10:28   #30
lui_p
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 67
Dot.: Brak seksu w związku

tak, nawet o tym rozmawialismy... stąd ten watek, ktos ma jakies doswiadczenia
lui_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-27 09:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.