Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 21:38   #121
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja podkład mineralny zawsze nakładałam na kremy nawilżające.Uważałam, że świetnie się na nich rozprowadza, do czasu, gdy sprawiłam sobie bazę Estee Lauder Face Primer Plus Smoothing Matte Base. Nie sądziłam,że skóra może być tak idealnie gładka i śliska(w pozytywnym sensie) Podkład się nakłada naprawdę super
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 18:39   #122
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dziewczyny potrzebuję pomocy na twarz używam najczęściej żelu hialuronowego+olejek (ew. serum Lemon) i potem po wchłonięciu nakładam minerały. Między podkładem daję najczęściej STF (zwykły albo rice) bez niego podkład by zmienił kolor i wogóle by się "kleił". Twarz mam suchą i odnoszę wrażenie że STF mnie jeszcze bardziej wysusza - czy jest jakiś primer jakikolwiek, który nie daje efektu wysuszenia? Przetestowałyście coś na sobie?
avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 19:10   #123
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

jedwab sprobuj z silknaturals np
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 20:22   #124
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Czy jedwab z SN jest zupelnie transparentny czy lekko bieli jak Hauszka?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 09:50   #125
Fumico
Raczkowanie
 
Avatar Fumico
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 144
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj

minerały same w sobie mają filtry, ale to za mało żeby dały dobrą ochronę.
Co do mieszania- powszechną praktyką jest łączenie przez producentów filtrów chemicznych z mineralnymi.
żadne pytanie nie jest głupie.
jeśli czegoś nie możesz ustalić po przeczytaniu wątku informacyjnego i pierwszych postów w wątkach dotyczących dotyczących danych firm- pytaj śmiało.
Co do mieszania, chciałabym dodać, że większość filtrów zawiera Parsol, który może zostać zdestabilizowany np. przez mikkę i talk czy tlenek cynku.
Dla przykładu, podkład EDM Fawn zawiera: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May contain: Ultramarines (CI 77007), czyli z Parsolem sie nie lubi, niestety.
Fumico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:18   #126
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Fumico Pokaż wiadomość
Co do mieszania, chciałabym dodać, że większość filtrów zawiera Parsol, który może zostać zdestabilizowany np. przez mikkę i talk czy tlenek cynku.
Dla przykładu, podkład EDM Fawn zawiera: Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI 77891), Zinc Oxide (CI 77947), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). May contain: Ultramarines (CI 77007), czyli z Parsolem sie nie lubi, niestety.
Chyba wszystkie podklady mineralne maja mike (oprocz Cory) - najlepiej dobrac sobie filtr, ktory nie zawiera Parsolu
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 13:27   #127
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie podklady mineralne maja mike (oprocz Cory) - najlepiej dobrac sobie filtr, ktory nie zawiera Parsolu
Jeszcze fyrinnae i beauty bliss mają podkłady bez miki. Pewnie jeszcze parę by się znalazło, ale chyba nikt ich tu przynajmniej nie próbował
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 13:40   #128
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja próbowałam podkład bez miki. Dream World takie ma, tzn. jeden rodzaj Cloud ma mikę w may contain tylko, reszta ma serecite.

Z destabilizacją to nie chodzi tylko o mikę, ale też o tlenki. A te każdy podkład mineralny zawiera. Także najlepiej wybierać te filtry bez Parsolu, ew. te mające Parsol stabilizowany Tinosorbem, ale wtedy nie wiemy na 100% czy i w jakim stopniu osłabiamy ochronę. Ale to nie wątek na takie rozważania za bardzo.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:11   #129
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ostatnio w ramach tzw eksperymentu spróbowałam nałożyć swoj poranny krem nawilżający zmieszany z żelem hialuronowym z BU - wow, krem wchłonił się momentalnie, makijaż trzyma sie na tym bez żadnych "uszkodzeń", nie musiałam chusteczką ściągać nadmiaru kremu. Tłustego kremu żel aż tak nie wchłaniał, aczkolwiek poprawiał wyniki Możliwe, że z filtrami też się sprawdzi
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:13   #130
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Ostatnio w ramach tzw eksperymentu spróbowałam nałożyć swoj poranny krem nawilżający zmieszany z żelem hialuronowym z BU - wow, krem wchłonił się momentalnie, makijaż trzyma sie na tym bez żadnych "uszkodzeń", nie musiałam chusteczką ściągać nadmiaru kremu. Tłustego kremu żel aż tak nie wchłaniał, aczkolwiek poprawiał wyniki Możliwe, że z filtrami też się sprawdzi
Gabs żel hialuronowy zdecydowanie polepsza wchłanialność filtrów. Wiele dziewczyn używa go rano właśnie w tym celu.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:15   #131
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Gabs żel hialuronowy zdecydowanie polepsza wchłanialność filtrów. Wiele dziewczyn używa go rano właśnie w tym celu.
Patrz, intuicja mnie nie zawiodła... No to chyba jeden problem z głowy odnośnie filtrów, i tak nie ma opcji żebym nakładała przepisową ilość bo bym wyglądała jak truposz, którego i tak momentami przypominam. Ale taką 50+ z żelikiem, na to minerałki... Już mi się mordka usmiecha na myśl o wiośnie i lecie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:24   #132
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Patrz, intuicja mnie nie zawiodła... No to chyba jeden problem z głowy odnośnie filtrów, i tak nie ma opcji żebym nakładała przepisową ilość bo bym wyglądała jak truposz, którego i tak momentami przypominam. Ale taką 50+ z żelikiem, na to minerałki... Już mi się mordka usmiecha na myśl o wiośnie i lecie
Mówiąc szczerze odkąd odkryłam Lirenkę też jakoś tak przyjaźniej patrzę na coraz więcej promyków słońca za oknem. W zeszłym roku miałam koszmarne wyrzuty sumienia, że słońca coraz więcej a ja z niezabezpieczoną paszczą chodzę. Ale męczyłam się wtedy z filtrem LRP nieprzeciętnie i nawet żel HA nie pomagał w 100%.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:53   #133
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Frantic, Lirene kupujesz w necie czy w sklepie? zerkalam ostatnio po katach w superpharmie ale nie bylo. To jest 50?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:39   #134
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, Lirene kupujesz w necie czy w sklepie? zerkalam ostatnio po katach w superpharmie ale nie bylo. To jest 50?
W sklepie jej na razie nie widziałam, ale znamy się dopiero od stycznia. Kupiłam moja tubkę na Allegro. To jest Lirenka 50+.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 22:59   #135
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
W sklepie jej na razie nie widziałam, ale znamy się dopiero od stycznia. Kupiłam moja tubkę na Allegro. To jest Lirenka 50+.
Thnks
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 05:58   #136
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja troszkę zielona jestem, ale muszę zapytać bo sama chyba nie dojdę do ładu

dostałam jako gratis od Pani z allegro krzemionkę z CS, która bardzo mi podpasowała..
i teraz chciałabym sobie zamówić pełnowymiarowe opakowanie ...
tylko co ja mam zamówić krzemionka =mica?
http://www.coastalscents.com/cfwebst...wder-plain.cfm <<to jest to?
ewentualnie gdzie jeszcze mogę kupić krzemionkę?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 06:19   #137
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Ja troszkę zielona jestem, ale muszę zapytać bo sama chyba nie dojdę do ładu

dostałam jako gratis od Pani z allegro krzemionkę z CS, która bardzo mi podpasowała..
i teraz chciałabym sobie zamówić pełnowymiarowe opakowanie ...
tylko co ja mam zamówić krzemionka =mica?
http://www.coastalscents.com/cfwebst...wder-plain.cfm <<to jest to?
ewentualnie gdzie jeszcze mogę kupić krzemionkę?
Nie, mika to nie krzemionka, mika ( jedna z jej odmian) może nosic nazwe serecite, krzemionka to silica

Produkt który Ty otrzymałaś to prawdopodobnie to SILICA
wydaje mi sie że krzemionke można kupic na Pure Luxe i Silk Naturals, ale nie jestem pewna dziewczyny mnie najwyżej poprawią
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 07:07   #138
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nie, mika to nie krzemionka, mika ( jedna z jej odmian) może nosic nazwe serecite, krzemionka to silica

Produkt który Ty otrzymałaś to prawdopodobnie to SILICA
wydaje mi sie że krzemionke można kupic na Pure Luxe i Silk Naturals, ale nie jestem pewna dziewczyny mnie najwyżej poprawią
Ooo, dziękuje
aż sobie ją do ulubionych dodałam żeby nie zgubić
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 09:11   #139
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nie, mika to nie krzemionka, mika ( jedna z jej odmian) może nosic nazwe serecite, krzemionka to silica

Produkt który Ty otrzymałaś to prawdopodobnie to SILICA
wydaje mi sie że krzemionke można kupic na Pure Luxe i Silk Naturals, ale nie jestem pewna dziewczyny mnie najwyżej poprawią
Na Silk Naturals nie ma krzemionki.
Ze znanych mi miejsc można ją dostać na Coastal Scents, Pure Luxe, Conservatorie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 11:20   #140
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

też na EGMinerals, krzemionka ukrywa się sprytnie jako Finishing Powder High Definition Pro
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:48   #141
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
też na EGMinerals, krzemionka ukrywa się sprytnie jako Finishing Powder High Definition Pro
Jaka jednoznaczna nazwa, doprawdy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 14:58   #142
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
też na EGMinerals, krzemionka ukrywa się sprytnie jako Finishing Powder High Definition Pro
Tak podejrzewałam jak go pierwszy raz zobaczyłam, bo nawiązuje nazwą do pudru HD Make Up For Ever, który też jest w istocie czystą krzemionką.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 16:10   #143
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Nalozylam dzisiaj mineralki na krem Liliputz zmieszany z HA (nadmiar zebralam recznikiem papierowym, ktory przylozylam do buzi), pieknie sie wtopily. To bedzie moj zestaw imprezowy na wieczor
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:12   #144
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

a jesli chodzi o filtry+ HA to mieszacie je razem czy najpierw HA a po wchłonięciu filtr a pozniej minerały?
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 17:35   #145
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o filtry+ HA to mieszacie je razem czy najpierw HA a po wchłonięciu filtr a pozniej minerały?
Właśnie w tej kolejności. Filtra chyba nie powinno się z niczym mieszać.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 18:51   #146
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Właśnie w tej kolejności. Filtra chyba nie powinno się z niczym mieszać.
Filtrow zdecydowanie nie nalezy mieszac chyba ze w obrebie jednej firmy tzn. moze to byc tonujacy filtr Biodermy ze zwyklym filtrem Biodermy.

Zel HA nalozony solo pod filtr nie u kazdego moze sie sprawdzic polecam polaczenie kremu silikonowego z zelem HA wtedy bedzie idealna baza na filtr ale to duzo zalezy od cery jaka mamy-to akurat moze sie sprawdzic u cer mieszanych i tlustych poniewaz dla cer suchych czy normalnych taka kombinacja moze byc zbyt sciagajaca na dluzsza mete.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:13   #147
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Filtrow zdecydowanie nie nalezy mieszac chyba ze w obrebie jednej firmy tzn. moze to byc tonujacy filtr Biodermy ze zwyklym filtrem Biodermy.

Zel HA nalozony solo pod filtr nie u kazdego moze sie sprawdzic polecam polaczenie kremu silikonowego z zelem HA wtedy bedzie idealna baza na filtr ale to duzo zalezy od cery jaka mamy-to akurat moze sie sprawdzic u cer mieszanych i tlustych poniewaz dla cer suchych czy normalnych taka kombinacja moze byc zbyt sciagajaca na dluzsza mete.
Krem silikonowy... Hexx skoro tu jesteś, to może Cię trochę wykorzystam i zapytam jaki polecasz o możliwie najprostszym składzie?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:35   #148
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Krem silikonowy... Hexx skoro tu jesteś, to może Cię trochę wykorzystam i zapytam jaki polecasz o możliwie najprostszym składzie?

Wlasnie w tym sek ze brakuje takowego ale calkiem niezle sprawdza sie AA Oceanic Young antybakteryjny choc podobno znika ze sklepow a szczegolnie z Rossmanna

i jeszcze krem fluid Garniera Ultra Swiezosc
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-246075

pewnie cos mi tam jeszcze chodzi po glowie ale jakos nie moge sobie przypomniec wiec dopisze w miare mozliwosci.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 22:44   #149
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Wlasnie w tym sek ze brakuje takowego ale calkiem niezle sprawdza sie AA Oceanic Young antybakteryjny choc podobno znika ze sklepow a szczegolnie z Rossmanna

i jeszcze krem fluid Garniera Ultra Swiezosc
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...#review-246075

pewnie cos mi tam jeszcze chodzi po glowie ale jakos nie moge sobie przypomniec wiec dopisze w miare mozliwosci.
No dziękuję Ci za odpowiedź. A czy znasz/kojarzysz skład kremu Ceralan z Orion Pharma? Bo mi on zawsze taki fajny film robi na buzi, myślałam, że ma silikony i to dlatego. I pod minerały i filtr właśnie też się super nadaje, aczkolowiek ja bardziej preferuję Humektan.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:19   #150
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Totalny OT za co z gory przepraszam, ale temat sprzyja. Kupilam krem dla facetow Vichy Reti-fill, z retinolem i wit.C - SUPER. Buzia gladziutka, zaleczyl mi szybciutko dwie podskorne gule ktore nie wiedziec skad sie pojawily (podejrzewam formule semi-matte). Sklad - chyba - przyjazny
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.