Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 23:50   #181
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

a ja mam takie pytanie - jaki primer możecie polecic do suchej skory? zalezy mi tylko na wygladzeniu, w zadnym stopniu nie potrzebuje matowania...
przeszukalam watek i pastereczka wspominala cos o jedwabiu. mam gdzies w mazidlanych zbiorach jedwab-proszek z mazidel (INCI: Serica) - nadaje sie samodzielnie w roli primera?
moze powinnam wyprobowac tez STF Rice, moze mnie nie wysuszy? ewentualnie krzemionka?

Edytowane przez ~~ALa~~
Czas edycji: 2009-04-01 o 00:00
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 05:25   #182
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie - jaki primer możecie polecic do suchej skory? zalezy mi tylko na wygladzeniu, w zadnym stopniu nie potrzebuje matowania...
przeszukalam watek i pastereczka wspominala cos o jedwabiu. mam gdzies w mazidlanych zbiorach jedwab-proszek z mazidel (INCI: Serica) - nadaje sie samodzielnie w roli primera?
moze powinnam wyprobowac tez STF Rice, moze mnie nie wysuszy? ewentualnie krzemionka?
ja używam jedwabiu lub pudru z pereł oba są dla mnie świetne (chociaż perły wolę), nie wysuszają i ładnie matują poranne olejki wcierane w skórę - dla mnie to póki co najlepszy primer. Jest też puder z silknaturals - b.fajny.
Ale muszę przyznać że i STF nie wysuszał mnie aż tak bardzo - ale lepszy efekt wygładzenia widzę po jedwabiu.
to musi być chyba metoda prób i błędów
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:10   #183
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie - jaki primer możecie polecic do suchej skory? zalezy mi tylko na wygladzeniu, w zadnym stopniu nie potrzebuje matowania...
przeszukalam watek i pastereczka wspominala cos o jedwabiu. mam gdzies w mazidlanych zbiorach jedwab-proszek z mazidel (INCI: Serica) - nadaje sie samodzielnie w roli primera?
moze powinnam wyprobowac tez STF Rice, moze mnie nie wysuszy? ewentualnie krzemionka?
Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
ja używam jedwabiu lub pudru z pereł oba są dla mnie świetne (chociaż perły wolę), nie wysuszają i ładnie matują poranne olejki wcierane w skórę - dla mnie to póki co najlepszy primer. Jest też puder z silknaturals - b.fajny.
Ale muszę przyznać że i STF nie wysuszał mnie aż tak bardzo - ale lepszy efekt wygładzenia widzę po jedwabiu.
to musi być chyba metoda prób i błędów
ALa, jak wiesz, ja jestem extremalny suszek - też miałam ochotę użyć jedwabiu solo, ale na mazidłach jest stężenie do 10%
ostatnio używałam mix pudru perłowego i jedwabiu mazidlanego - filtr zmatowił, skórę wygładził ale w niektórych miejscach lekko wysuszył

zamówiłam jeszcze puder bambusowy z BU, będę mieszać z jedwabiem
i STF Rice z EM - zobaczymy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:52   #184
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

ja w minerałach wyglądam jak człowiek dopiero po nałożeniu ich na normaderm, ciesze sie, ze to odkrylam bo myślałam, ze po prostu muszę sobie zdrowy makijaz odpuścić. mam EDM. cerę alergiczno problemowa odwodniono- sucho - błyszczącą, ze skórkami, wągrami czasem z niespodziankami, z naczynkami i zaczerwieniami czyli full wypas
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 16:31   #185
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ostatnio zamówiłam sobie puder bambusowy ( wersja z jedwabiem). Zdam relację oczywiście. Mam nadzieję, że będzie ciut lepszy niż ryżowy STF.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:09   #186
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Chyba juz wszystkie zamowilysmy ten puder, oby starczylo zapasow w BU...
Od tygodnia testuje nowy krem, przypadkiem go uzylam bo mialam juz taki przesusz ze nie wiedzialam czym sie ratowac - to kremik mojego syna do buzi, Johnson's Baby Soothing Naturals, krem intensywnie nawilzajacy. Na drugim miejscu gliceryna ale o dziwo nie zapchal mnie! Cudownie szybko sie wchlania, skora po nim jest mega gladka, no i nie musze dodawac, ze super sprawdza sie pod mineraly. Szkoda, ze wlasciwie codziennie musze sie filtrowac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:17   #187
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
to kremik mojego syna do buzi, Johnson's Baby Soothing Naturals, krem intensywnie nawilzajacy.
tez mialam ten kremik i bylam nim zachwycona! nawet ladnie matowil mi buzke, choc pozniej zaczelam testowac inne specyfiki, zanim weszlam w 'ere mineralow', wiec dobrze wiedziec, ze ladnie lezy pod mineralkami...Moze czas do niego wrocic??

Dziewczyny, a ktory z hydrolatow do cery tlustej/tradzikowej z BU polecacie pod mineraly??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-11, 17:17   #188
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja testuje puder bambusowy z BU od tygodnia i jestem baaardzo zadowolona . Ślicznie wygładza i chyba matuje lekko (nie mam raczej wiekszych problemów z błyszczeniem). Używam minerałów z EDM i puder dobrze z nimi "współpracuje". Na początku obawialam się, że będzie za bardzo bielił, ale jak się na niego nalozy kolorowe minerały - jest git
smash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:28   #189
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktory z hydrolatow do cery tlustej/tradzikowej z BU polecacie pod mineraly??
u mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się oczarowy (mam cerę mieszaną z dużą skłonnością do zapychania i niespodzianek). Ale oczarowy z BU, bo z Naturalnego Piękna moim zdaniem to jakaś pomyłka (nie chcę być niedelikatna, ale on po prostu... niezbyt ładnie pachnie, żeby nie powiedzieć dosadniej)... Polecam również cytrynowy, a moim ostatnim odkryciem jest jaśminowy ze względu na piękny zapach. Migdałowy i z zielonej herbaty niestety nie przypadły mi do gustu ze względu na zapachy, ale to jak wiadomo, bardzo indywidualna sprawa (moja mama migdałowym jest zachwycona na przykład, a koleżanka dopytuje się ciągle, czy znowu nie mam czegoś z zielonej herbaty na zbyciu )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:32   #190
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Ja kocham lipowy i juz tylko ten zamawiam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:38   #191
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Do tłustej niezły jest szałwiowy, lipowy dla mnie trochę przyciężkawy, to samo różany, wolę je wieczorem, ale za to mają piękne zapachy w przeciwieństwie do szałwiowego, który mi się kojarzy z płukankami na chore gardło Ale ja najbardziej lubię Neroli, którego ostatnio kupiłam aż pół litra tak się w nim zakochałam. A przy okazji rodzinkę obdzieliłam.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:45   #192
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Mi w ogole hydrolaty solo nie pasowaly. Dopiero jak dokupilam naturalny tonik w sklepie z oliwami i zaczelam mieszac z hydrolatem, mam odpowiedni stopien nawilzenia skory
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 17:46   #193
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mi w ogole hydrolaty solo nie pasowaly. Dopiero jak dokupilam naturalny tonik w sklepie z oliwami i zaczelam mieszac z hydrolatem, mam odpowiedni stopien nawilzenia skory
A ja je traktuję jako toniki oraz używam do spryskania skóry po nałożeniu podkładu i korektora.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:23   #194
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Od tygodnia testuje nowy krem, przypadkiem go uzylam bo mialam juz taki przesusz ze nie wiedzialam czym sie ratowac - to kremik mojego syna do buzi, Johnson's Baby Soothing Naturals, krem intensywnie nawilzajacy. Na drugim miejscu gliceryna ale o dziwo nie zapchal mnie! Cudownie szybko sie wchlania, skora po nim jest mega gladka, no i nie musze dodawac, ze super sprawdza sie pod mineraly. Szkoda, ze wlasciwie codziennie musze sie filtrowac
Pranie napisz mi coś o konsystencji tego kremu, proszę. Czy jest tłustawy, gęsty, może masz porównanie do Liliputza lub Humektanu? Zainteresowała mnie Twoja wypowiedź, ale u mnie tłustawe kremy w ogóle się nie wchłaniają, dlatego staram się ich unikać.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ktory z hydrolatow do cery tlustej/tradzikowej z BU polecacie pod mineraly??
Moim ukochanym hydrolatem jest oczarowy, kupuję go zawsze w największych, półlitrowych butelkach (Mazidła). Bardzo też polecam szałwiowy i różany, ale oczar jednak jest dla mnie naj.

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A ja je traktuję jako toniki oraz używam do spryskania skóry po nałożeniu podkładu i korektora.
Ja tak samo je stosuję. Nie wyobrażam sobie, żeby hydrolaty miały zastąpić krem nawilżający, ale za to tonują, wygładzają i dodatkowo pielęgnują moją cerę fenomenalnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:30   #195
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Niniejszym donosze ze jest nowy krem liliputz z panthenolem ma zapach owocowy i wygladza i nawilza i wchlania sie w 3 sekundy. Szok. 5PLN i nazywa się "kerm dla ksiezniczek" musialam go kupic
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:31   #196
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

dziewczyny, wszystkim Wam dziekuje za odpowiedzi
To teraz mam ciezki orzech do zgryzienia, bo duzo jest tych Waszych najulubienszych, wiec moze zdecyduje sie na kilka??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 18:33   #197
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Niniejszym donosze ze jest nowy krem liliputz z panthenolem ma zapach owocowy i wygladza i nawilza i wchlania sie w 3 sekundy. Szok. 5PLN i nazywa się "kerm dla ksiezniczek" musialam go kupic
No jak tak się nazywa to też go muszę kupić. A tak poważnie, to "stary" Liliputz bardzo mi służy, najlepszy krem do 4 zł jaki miałam i w ogóle po Humektanie drugi ulubiony.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:13   #198
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

no właśnie czytałam na wizażu, że mają wycofać starą wersję Liliputza, ale to już?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:26   #199
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Aaa, teraz rozumiem czemu starego Liliputza nie moglam od jakiegos czasu dostac.
Frantic, u mnie ten Johnson's wchlania sie o wiele lepiej niz Liliputz. Zostawia skore idealnie matowa. Co do konsystencji, to Liliputz ma jakby grudkowata, taki delikatny film dla mnie; ten jest gladki i natychmiast po posmarowaniu skora staje sie satynowa i miekka. Juz dawno zauwazylam jego dobroczynne dzialanie na chropowate, alergiczne nozki synka, ale pierwszy raz odwazylam sama sie nim posmarowac, bo przesusz mnie dobijal. Natychmiastowa ulga i gladkosc. Kosztuje ok. 10pln
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 19:32   #200
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Napisz lepiej cos o kremie z EGM bo ciekawam wielce a nie jakies jonhsony
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-11, 20:01   #201
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

No swietny jest, ale pod mineraly mi go szkoda bo zwykly krem nakladam pod nie na krotko, poznym popoludniem albo na wieczor, w dzien idzie filtr.
Moge z czystym sumieniem powiedziec, ze lepszego kremu chyba nie mialam. Nawilza, wygladza, ujednolica koloryt, sklad mnie rozwala. Na bank go jeszcze kupie i to pewnie zanim skonczy sie -25% promocja porobie jakies lodowkowe zapasy. Czekam tylko na cleanser, ktory zamowilam (ten do normalnej cery), bo jak bedzie rownie swietny, to tez wezme na zapas korzystajac ze znizki.

Edit: stosuje go z zelem HA tylko i wylacznie po to, zeby sie za szybko nie skonczyl

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-04-11 o 20:03
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 09:18   #202
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Aaa, teraz rozumiem czemu starego Liliputza nie moglam od jakiegos czasu dostac.
Frantic, u mnie ten Johnson's wchlania sie o wiele lepiej niz Liliputz. Zostawia skore idealnie matowa. Co do konsystencji, to Liliputz ma jakby grudkowata, taki delikatny film dla mnie; ten jest gladki i natychmiast po posmarowaniu skora staje sie satynowa i miekka. Juz dawno zauwazylam jego dobroczynne dzialanie na chropowate, alergiczne nozki synka, ale pierwszy raz odwazylam sama sie nim posmarowac, bo przesusz mnie dobijal. Natychmiastowa ulga i gladkosc. Kosztuje ok. 10pln
Eee za tą cenę to go teraz na pewno kupię, nie ma się nad czym zastanawiać. Będę w Rossmannie to wezmę od razu ten i nowego Liliputza.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:48   #203
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Eee za tą cenę to go teraz na pewno kupię, nie ma się nad czym zastanawiać. Będę w Rossmannie to wezmę od razu ten i nowego Liliputza.
Ja tez biore oba Uzywam i do buzi, i do rak, i do dziecka
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 10:53   #204
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ja tez biore oba Uzywam i do buzi, i do rak, i do dziecka
Do dziecka nie miałam okazji próbować, ale poza tym Lilliputz faktycznie bardzo wszechstronny jest.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 14:54   #205
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Wróciłam właśnie z Rossmanna, udało mi się dorwać ostatniego Liliputza ze starej serii; nowej jeszcze nie było. A szkoda, bo też chciałam kupić.

na BU kolejna nowość - puder perłowy

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-04-17 o 18:29 Powód: post pod postem
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:25   #206
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

hej kobietki
co oznacza skrot BU?
pozdrawiam i milego weekendu zycze
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:29   #207
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
hej kobietki
co oznacza skrot BU?
pozdrawiam i milego weekendu zycze
Biochemia Urody
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:32   #208
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Dzieki Cathy
Ja jeszcze zielona jestem Ale czytam Was, czytam oraz czekam na pierwsze probki z EDM i pedzelki och....
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:15   #209
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1192464 5]na BU kolejna nowość - puder perłowy [/quote]

dlaczego oni mi to robią?
jestem maniakiem primerowym.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 18:20   #210
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
dlaczego oni mi to robią?
jestem maniakiem primerowym.
rozi moge Ci troche dac jak bam CS bede wysylac, ale to raczej pielegnacja nie primer, trzeba bylo krzyczec ze chcesz nim list poslalam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 19:04:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:19.