Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 16:50   #751
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
to ja napiszę coś z punktu widzenia właściciela sklepu
Sklepy stacjonarne nie mogą zmienić swojego zachowania, bo nie dostają niestety staników za darmo Stanik kupują od producenta w regularnej cenie, sprzedają go za kwotę ustaloną odgórnie przez producenta.
Jeśli sklep zrobi przecenę to na staniku zazwyczaj nie zarabia już wcale, albo zarabia bardzo nie wiele (to są kwoty rzędu KILKU złotych).
Sprzedając załóżmy taką maskaradkę za mniej niż 100 zł - sklep dokłada do tego stanika. Tak postępując - bardzo szybko sklepu nie będzie.
Rozumiem kupowanie taniej w necie - sprzedawcy z allegro czy ebaya kupują towar na wyprzedażach, za grosze, dlatego mogą go sprzedać taniej. Paradoksalnie - oni zarabiają więcej na staniku niż sklep stacjonarny
ja pisałam o sklepach typu dopasowana.pl, nie piszę o allegro.
Sklep internetowy również ponosi koszty-nie tylko stacjonarny.
Sklep stacjonarny też chyba może ronić zakupy na wyprzedażach, prawda? w żadnym łódzkim sklepie nie spotkałam się z przeceną o 70zł. No niestety, komplet w sklepie mogę kupić za 240zł, a w necie za około 180-różnica, prawda?

Kasiu, nie chce żebyś mnie źle zrozumiała- ja wiem, że sprzedawcy nie mają łatwo, ale klient też człowiek- tak samo jak sprzedawca nie chce być stratnym
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:59   #752
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

wrzucam zdjecie Freya 70 G , widac chyba na zdjeciu ze gorna częsc ta koronkowa nie przylega Ładnie
na pierwszym zdjeciu chyba widac tez te byŁy na plecach pod pachami - nie wiem czy to mi biust wylazl na plecy?
__________________
blog

Edytowane przez losek78
Czas edycji: 2010-04-27 o 18:31
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:20   #753
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
George żółty 28D - obwód w spoczynku 57 cm, naciągnięty do 78 cm, ale myślę, że komfortowo byłoby do mniej więcej 70-74 cm.
Georgiana zielona rozm. 28D - w spoczynku 58 cm, naciągnięta 76 cm.
Georgiana ceglasta - rozm. 30D - 62 cm - 80 cm
dziękuję bardzo one są takie rozciągliwe ja mojego miętowego Georga 30d i turkusową Brooke 30c mogę rozciągnąć też tylko do 78cm, a w spoczynku mają 59-61cm.
Frances też jest tak rozciągliwa? czy Twoim zdaniem ma krój podobny do Georga albo Brooke?

Cytat:
Napisane przez *kasieńka* Pokaż wiadomość
to ja napiszę coś z punktu widzenia właściciela sklepu
Sklepy stacjonarne nie mogą zmienić swojego zachowania, bo nie dostają niestety staników za darmo Stanik kupują od producenta w regularnej cenie, sprzedają go za kwotę ustaloną odgórnie przez producenta.
Jeśli sklep zrobi przecenę to na staniku zazwyczaj nie zarabia już wcale, albo zarabia bardzo nie wiele (to są kwoty rzędu KILKU złotych).
Sprzedając załóżmy taką maskaradkę za mniej niż 100 zł - sklep dokłada do tego stanika. Tak postępując - bardzo szybko sklepu nie będzie.
Rozumiem kupowanie taniej w necie - sprzedawcy z allegro czy ebaya kupują towar na wyprzedażach, za grosze, dlatego mogą go sprzedać taniej. Paradoksalnie - oni zarabiają więcej na staniku niż sklep stacjonarny
powinno się o tym jasno mówić, że cena jest z góry ustalana przez producenta, bo część osób o tym nie wie i potem są takie dyskusje.

a gdzie są te wyprzedaże? i czemu sklepy nie kupują na takich wyprzedażach?

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjecie Freya 70 G , widac chyba na zdjeciu ze gorna częsc ta koronkowa nie przylega Ładnie
na pierwszym zdjeciu chyba widac tez te byŁy na plecach pod pachami - nie wiem czy to mi biust wylazl na plecy?
spróbuj ten tłuszczyk spod pach wygarnąć do miseczki, najlepiej w pochyleniu.
wydaje mi się, że jest o 1-2 miseczki za duży. masz biust stożkowy a taki z reguły wymaga mniejszej miseczki niż wynika z tabelki.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:45   #754
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

simeri dzieki , teraz tylko nie wiem co zrobic z tym stanikiem ? nosic czy sprzedac bo nie wiem czy noszenie za duzego zrobi krzywde?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:55   #755
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
simeri dzieki , teraz tylko nie wiem co zrobic z tym stanikiem ? nosic czy sprzedac bo nie wiem czy noszenie za duzego zrobi krzywde?
zwróć jeśli możesz albo sprzedaj na all. za duży stanik krzywdy nie robi (jeśli nigdzie się nie wrzyna i nie obciera itp.), ale też nie podtrzymuje dobrze biustu.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:14   #756
*kasieńka*
Zadomowienie
 
Avatar *kasieńka*
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: podlublin :)
Wiadomości: 1 039
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
ja pisałam o sklepach typu dopasowana.pl, nie piszę o allegro.
Sklep internetowy również ponosi koszty-nie tylko stacjonarny.
Sklep stacjonarny też chyba może ronić zakupy na wyprzedażach, prawda? w żadnym łódzkim sklepie nie spotkałam się z przeceną o 70zł. No niestety, komplet w sklepie mogę kupić za 240zł, a w necie za około 180-różnica, prawda?

Kasiu, nie chce żebyś mnie źle zrozumiała- ja wiem, że sprzedawcy nie mają łatwo, ale klient też człowiek- tak samo jak sprzedawca nie chce być stratnym
oczywiście, że sklep internetowy również ponosi koszty, ale jednak są one sporo niższe od tych w sklepie stacjonarnym - czynsz, opłaty, pensje pracowników - to pochłania mnóstwo pieniędzy.
Sklep stacjonarny może kupić towar wyprzedażowy (o ile taki jest) - ale zazwyczaj ma jeszcze zapas danego modelu, kupionego w cenie regularnej - i albo tą cenę obniży i na tym straci (czyli będzie na minusie), albo nie obniży ceny i będzie sprzedawał po regularnej.
Obniżka ceny stanika o 70 zł - oznacza sprzedaż bez zysku (ale równocześnie wcale nie oznacza to, że sklep na tym staniku ma zysk 70 zł ) - na dłuższą metę sklep sam siebie tym wykończy Ale wiele osób nie do końca ma rozeznanie jak to działa i sądzą, że to taki świetny biznes, że na tych stanikach to się kokosy zbija

Żeby nie było - ja absolutnie nie mam nic do ludzi kupujących w necie taniej - sama sporo kupuję przez internet. Ale chciałabym też odrobinę przybliżyć jak to na prawdę jest, bo często słyszę, że sklepy zdzierają z klientów, że mają 100% przebitki itd. A to jest bzdura


Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo one są takie rozciągliwe ja mojego miętowego Georga 30d i turkusową Brooke 30c mogę rozciągnąć też tylko do 78cm, a w spoczynku mają 59-61cm.
Frances też jest tak rozciągliwa? czy Twoim zdaniem ma krój podobny do Georga albo Brooke?
george się właśnie dosyć sporo rozciąga, ale materiał sam w sobie jest dosyć ścisły, dobrze trzymający. Tzn. luźniejszy od miętowego, ale jednak.
Frances jest luźniejsza od Georga - taka standardowa bym powiedziała.
I krój ma bardzo zbliżony, nie wiem nawet czy nie lepszy.
__________________


Edytowane przez *kasieńka*
Czas edycji: 2010-04-26 o 20:15
*kasieńka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:23   #757
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
zwróć jeśli możesz albo sprzedaj na all. za duży stanik krzywdy nie robi (jeśli nigdzie się nie wrzyna i nie obciera itp.), ale też nie podtrzymuje dobrze biustu.

no to z żalem ale chyba sprzedam

a Panache Special Occasions 32 FF bedzie dobre w takim razie skoro 32 G za duze ? czy szukac w F ?
czy ten Panache ma normalne miski bo chce taki wlasnie do noszenia na lato do bluzek na ramiączkach a on jest bez szelek wiec musi dobrze przylegać u gory
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-27, 06:57   #758
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez greenaurie Pokaż wiadomość
Bielizniarka, w tym co mówisz jest trochę racji, ale tylko okruszek
Za małe staniki, jakie nosi większość kobiet, zwykle wydają się dużo bardziej wycięte niż te w dobrym rozmiarze - po prostu nosząc na małą miseczkę masz wiecej odsłoniętego, co w tym przypadku dobre nie jest.
Natomiast to nie jest tak, że dobry stanik=zabudowany stanik.
Dzięki! Miałam ten sam problem - po tym jak już dobrze dobrałam stanik bardzo trudno było mi ocenić, czy stanik jest za bardzo wycięty na mój biust. A nie lubię w pełni zabudowanych, bo się czuję jak w "zbroi".

Edytowane przez fooosy
Czas edycji: 2010-04-27 o 06:59
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:03   #759
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
wrzucam zdjecie Freya 70 G , widac chyba na zdjeciu ze gorna częsc ta koronkowa nie przylega Ładnie
na pierwszym zdjeciu chyba widac tez te byŁy na plecach pod pachami - nie wiem czy to mi biust wylazl na plecy?
Widzę, że masz podobny kłopot do mojego. Od roku noszę "uświadomiony rozmiar" - 75E, 70F. Od 2 miesięcy zauważyłam, że nowe staniki stały się za małe w miseczkach, a pod pachami powstały bułki. Ale tak bardziej z przodu są, to nie "naplecne" bułki, plecy z tyłu mam prawie gładkie. Problem polega na tym, że jak zakładam stanik to ma wrażenie, że pod samą pachą mam "poduszeczki" z ciała i też takie wybrzuszenia są z przodu pachy tuż nad piersią. Po zdjęciu stanika jest to znacznie mniejsze, ale jest. Mam wrażenie, że wygarnianie ciałka z pleców zaowocowało mi jego przejściem nie tylko w pierś, ale głównie właśnie w wałeczek z przodu pachy Jestem wkurzona
I też jestem nietabelkowa, od początku uświadomienia wychodzi mi w praktyce mniejszy rozmiar, niż wynika z tabelki. Mam biust taki miękki i "lejący się", bardzo plastyczny, więc mimo sporego wyniku w obwodzie potrzebuję mniejszych miseczek. Noszę bieliznę polskich producentów i wg tabelki Mariski powinnam z polskich nosić (o ile dobrze pamiętam) 75 G/H. Mam 82-3/ 101-103 (różnie wychodzi mi to mierzenie). Ostatnio zamówiłam stanik Gaia "Paula" 75G i się w nim utopiłam, mogłabym w miseczkach zmieścić jeszcze połowę drugiej piersi . Boki te przednie bułki przykryły, ale trudno mi ocenić, czy to by po dłuższym noszeniu pomogło na mój problem. Zresztą stanik i tak był dużo za duży, więc odesłałam.
Wychodzi na to, że powinnam spróbować z 75F.

Czy któraś z Was też ma taki kłopot? Przednie bułki/fałdki ciała nad piersiami po noszeniu dobrego rozmiaru i wygarnianiu?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Jeszcze dodam, że link wstawiony przez losek właśnie pokazuje mój problem:
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1941

Pani ma niby na oko dobry rozmiar, a z przodu pach wałek ciałka.
Nawet, jak miseczka mieści całą pierś i na pewno nie jest za mała, to z przodu pach mam takie wybrzuszenia i nic nie jestem w stanie z nimi zrobić
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 10:51   #760
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Widzę, że masz podobny kłopot do mojego. Od roku noszę "uświadomiony rozmiar" - 75E, 70F. Od 2 miesięcy zauważyłam, że nowe staniki stały się za małe w miseczkach, a pod pachami powstały bułki. Ale tak bardziej z przodu są, to nie "naplecne" bułki, plecy z tyłu mam prawie gładkie. Problem polega na tym, że jak zakładam stanik to ma wrażenie, że pod samą pachą mam "poduszeczki" z ciała i też takie wybrzuszenia są z przodu pachy tuż nad piersią. Po zdjęciu stanika jest to znacznie mniejsze, ale jest. Mam wrażenie, że wygarnianie ciałka z pleców zaowocowało mi jego przejściem nie tylko w pierś, ale głównie właśnie w wałeczek z przodu pachy Jestem wkurzona
I też jestem nietabelkowa, od początku uświadomienia wychodzi mi w praktyce mniejszy rozmiar, niż wynika z tabelki. Mam biust taki miękki i "lejący się", bardzo plastyczny, więc mimo sporego wyniku w obwodzie potrzebuję mniejszych miseczek. Noszę bieliznę polskich producentów i wg tabelki Mariski powinnam z polskich nosić (o ile dobrze pamiętam) 75 G/H. Mam 82-3/ 101-103 (różnie wychodzi mi to mierzenie). Ostatnio zamówiłam stanik Gaia "Paula" 75G i się w nim utopiłam, mogłabym w miseczkach zmieścić jeszcze połowę drugiej piersi . Boki te przednie bułki przykryły, ale trudno mi ocenić, czy to by po dłuższym noszeniu pomogło na mój problem. Zresztą stanik i tak był dużo za duży, więc odesłałam.
Wychodzi na to, że powinnam spróbować z 75F.

Czy któraś z Was też ma taki kłopot? Przednie bułki/fałdki ciała nad piersiami po noszeniu dobrego rozmiaru i wygarnianiu?

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------


Jeszcze dodam, że link wstawiony przez losek właśnie pokazuje mój problem:
http://www.brastop.com/SetDetails.aspx?setId=1941

Pani ma niby na oko dobry rozmiar, a z przodu pach wałek ciałka.
Nawet, jak miseczka mieści całą pierś i na pewno nie jest za mała, to z przodu pach mam takie wybrzuszenia i nic nie jestem w stanie z nimi zrobić
sama sobie odpowiedziałaś jeśli pierś się nie mieści w za małej miseczce to się wylewa wszędzie na około. przy systematycznym wygarnianiu te bułeczki powinny się zmniejszyć, zupełnie pewnie nie znikną, bo częściowo to skóra pachy.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:23   #761
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
sama sobie odpowiedziałaś jeśli pierś się nie mieści w za małej miseczce to się wylewa wszędzie na około. przy systematycznym wygarnianiu te bułeczki powinny się zmniejszyć, zupełnie pewnie nie znikną, bo częściowo to skóra pachy.
Ale przed uświadomieniem nosiłam złe miseczki i nie miałam tego problemu. Zmieniłam rozmiar na dobry, nosiłam staniki rok, wygarniałam, dopiero od niedawna zaczaiłam, że zrobiły się przymałe i że jest ten wałek. Trochę mnie dziwi, że kiedyś nie miałam tego problemu, a teraz mam...

No nic, kupię większe staniki i będę obserwować, co się dzieje.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 11:47   #762
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Ale przed uświadomieniem nosiłam złe miseczki i nie miałam tego problemu. Zmieniłam rozmiar na dobry, nosiłam staniki rok, wygarniałam, dopiero od niedawna zaczaiłam, że zrobiły się przymałe i że jest ten wałek. Trochę mnie dziwi, że kiedyś nie miałam tego problemu, a teraz mam...

No nic, kupię większe staniki i będę obserwować, co się dzieje.
Nie miałaś, bo piersi uciekały wszędzie - dołem na brzuch, bokiem na plecy. Nie było wałków. Teraz dołem nie uciekną, bo obwód dobry więc uciekają gdzie mogą.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 12:10   #763
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Nie miałaś, bo piersi uciekały wszędzie - dołem na brzuch, bokiem na plecy. Nie było wałków. Teraz dołem nie uciekną, bo obwód dobry więc uciekają gdzie mogą.
Pewnie masz rację, tak to właśnie wygląda. Obwód mam naprawdę ścisły, w 70tce już czuję dyskomfort, 75tki te ściślejsze lekko już mnie podduszają, więc obwód mam bardzo dobrze dopasowany, ściślej już nie może być. Faktycznie chyba to efekt za małej miski, ale zaskoczyło mnie to, że tak widoczny wałek zrobił się tak nagle, w ekspresowym tempie Przyjdzie z nowym miesiącem kasa, to kupię ze 2 nowe staniki. Mam nadzieję, że ten defekt trochę się zmniejszy, bo wygląda to paskudnie, a w końcu gruba nie jestem (170 cm i 38/40 noszę), a jak ściągam bluzkę to przez te wałki efekt jest okropny.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:13   #764
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

ja w kazdym razie sprzedam ten stanik Freya (fotki wczesniej wstawialam) bo nie podtrzymuje dobrze biustu a kupilam uzywany ale w bardzo dobrym stanie i troszku szkoda ale na pewno komus sie przyda bardziej niz mi

ja tez mam problem z uciekaniem biustu bo mam takie faldy pod biustem i pod pachami - fakt strasznie to wygląda i szukam dalej tego stanika - nie wiem czy z Panache Special Occasions brać 32 FF teraz ? skoro Freya Lola 32 G byla za luźna ? ten panache jest bez ramiączek - taki do bluzek na lato

bo w koncu nikt mi nie odpowiedzial - dziewczyny moge liczyc tylko a wasza pomoc bo na wizyte w dobrym sklepie z bielizna mnie nie stac obecnie a chce cos zrobic z tym biustem moim i pozostaje mi allegro
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 13:36   #765
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację, tak to właśnie wygląda. Obwód mam naprawdę ścisły, w 70tce już czuję dyskomfort, 75tki te ściślejsze lekko już mnie podduszają, więc obwód mam bardzo dobrze dopasowany, ściślej już nie może być. Faktycznie chyba to efekt za małej miski, ale zaskoczyło mnie to, że tak widoczny wałek zrobił się tak nagle, w ekspresowym tempie Przyjdzie z nowym miesiącem kasa, to kupię ze 2 nowe staniki. Mam nadzieję, że ten defekt trochę się zmniejszy, bo wygląda to paskudnie, a w końcu gruba nie jestem (170 cm i 38/40 noszę), a jak ściągam bluzkę to przez te wałki efekt jest okropny.
podduszają?! dziewczyno, nie rób z siebie kolejnej ofiary brafittingu, stanik ma być wygodny! jak czytam takie teksty to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja w kazdym razie sprzedam ten stanik Freya (fotki wczesniej wstawialam) bo nie podtrzymuje dobrze biustu a kupilam uzywany ale w bardzo dobrym stanie i troszku szkoda ale na pewno komus sie przyda bardziej niz mi

ja tez mam problem z uciekaniem biustu bo mam takie faldy pod biustem i pod pachami - fakt strasznie to wygląda i szukam dalej tego stanika - nie wiem czy z Panache Special Occasions brać 32 FF teraz ? skoro Freya Lola 32 G byla za luźna ? ten panache jest bez ramiączek - taki do bluzek na lato

bo w koncu nikt mi nie odpowiedzial - dziewczyny moge liczyc tylko a wasza pomoc bo na wizyte w dobrym sklepie z bielizna mnie nie stac obecnie a chce cos zrobic z tym biustem moim i pozostaje mi allegro
dziewczyny, jak chcecie fachowej porady to zapytajcie na forum lobby biuściastych, bo tutaj na wątek zagląda mało osób zorientowanych w temacie.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 15:54   #766
ania_rm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 17
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

losek- moim skromnym zdanie to najtrudniej dobrać właśnie bezramiączkowca, bo musi porządnie trzymać . Często takie staniki są "zamknięte" u góry czyli górna krawędź miski jest zaokrąglona i lubi wbijać się w pierś. Z tego co pamiętam (dwa lata temu przez chwilę miałam SO) to on nie jest za bardzo zamknięty, ale nie jestem przekonana, że będzie dobrze leżał na Twoim stożkowym biuście...
Szukałabym czegoś raczej z ładnymi, cieńkimi lub przepinanymi ramiączkami na lato
ania_rm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:43   #767
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
podduszają?! dziewczyno, nie rób z siebie kolejnej ofiary brafittingu, stanik ma być wygodny! jak czytam takie teksty to nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Przesadziłam z opisem Oczywiście problemów z oddychaniem nie mam nawet w 70 ścisłych, chciałam tylko zobrazować, że czuję te fiszbiny i obwód mocno w przypadku węższych obwodów

Dla mnie się liczy wygoda, więc ofiarą brafittingu nie jestem Obwód mogę jeszcze ręką swobodnie odciągnąć, ale się nie przesuwa, nie podjeżdża na plecach, więc uważam, że jest ok
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:21   #768
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Przesadziłam z opisem Oczywiście problemów z oddychaniem nie mam nawet w 70 ścisłych, chciałam tylko zobrazować, że czuję te fiszbiny i obwód mocno w przypadku węższych obwodów

Dla mnie się liczy wygoda, więc ofiarą brafittingu nie jestem Obwód mogę jeszcze ręką swobodnie odciągnąć, ale się nie przesuwa, nie podjeżdża na plecach, więc uważam, że jest ok
wiesz co, po tym jak usłyszałam, że dziewczyna miała sine (!) ślady od obwodu i nie widziała w tym nic dziwnego, dopóki ktoś jej nie zwrócił na to uwagę, to jestem przeczulona na takie teksty
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 18:04   #769
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
wiesz co, po tym jak usłyszałam, że dziewczyna miała sine (!) ślady od obwodu i nie widziała w tym nic dziwnego, dopóki ktoś jej nie zwrócił na to uwagę, to jestem przeczulona na takie teksty
Sine?!
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 20:25   #770
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
wiesz co, po tym jak usłyszałam, że dziewczyna miała sine (!) ślady od obwodu i nie widziała w tym nic dziwnego, dopóki ktoś jej nie zwrócił na to uwagę, to jestem przeczulona na takie teksty
Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Sine?!
ano, ano. tak miala na przyklad moja kolezanka (z 72 cm pod biustem wcisnieta w scisliwca Rio 60 - tke) - jak sie dowiedzialam, ze miala strupki w miejscu obwodu, to oniemialam. a ona wyznala, ze myslala, ze tak musi byc, bo jak bedzie luzniej, to stanik nie trzyma
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:10   #771
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Drogie Panie, a czy znacie polską markę Dama Kier?
Jakieś refleksje?

Konkretniej chodzi mi o model Chaval.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 09:54   #772
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ano, ano. tak miala na przyklad moja kolezanka (z 72 cm pod biustem wcisnieta w scisliwca Rio 60 - tke) - jak sie dowiedzialam, ze miala strupki w miejscu obwodu, to oniemialam. a ona wyznala, ze myslala, ze tak musi byc, bo jak bedzie luzniej, to stanik nie trzyma
Po przeczytaniu tego aż mnie zabolało Koszmar...


Dziewczyny, a jaki stanik byście poleciły z takich typu "kopa", wiecie, takich miękkich termicznie kształtowanych, które są idealnie gładkie pod bawełnianym T-shirtem? Najlepiej tak do ok. 100 zł, w kolorze cielistym lub waniliowym. I żeby nie wyglądał ortopedycznie Mam teraz prawdopodobnie 75F (migracja dopadła...).
Acha, i najlepiej nie push up

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-04-28 o 12:08
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 10:35   #773
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

proszę o pomoc w doborze rozmiaru

obwód biustu 89cm / przy pochyleniu 94,5
pod biustem 69,5cm



zwykle wybieram 75C... ale obwód jest za luźny i wiadomo z czasem piersi wprosy 'wypadają' mi dołem misieczki są ok... 70C jest na mnie za mały piersi wychodzą górą, a 70D zwykle nie ma dlatego chcę w końcu kupić jakiś porządny stanik, który będzie na mnie pasował
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:00   #774
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;18881537]proszę o pomoc w doborze rozmiaru

obwód biustu 89cm / przy pochyleniu 94,5
pod biustem 69,5cm



zwykle wybieram 75C... ale obwód jest za luźny i wiadomo z czasem piersi wprosy 'wypadają' mi dołem misieczki są ok... 70C jest na mnie za mały piersi wychodzą górą, a 70D zwykle nie ma dlatego chcę w końcu kupić jakiś porządny stanik, który będzie na mnie pasował [/QUOTE]

Przy takim obwodzie pod to przymierz 70tkę i 65tkę. Miseczka C w 75 a w 70 to nie to samo! W 70 C miseczka jest mniejsza, niż w75C!

Popróbuj 70D, 70E lub 65E, 65 F.

70 D to ja widzę w każdym bieliźniaku, to w sumie raczej mały biust i nie ma problemu z takimi rozmiarami.

Masz malutko pod biustem, jesteś pewnie szczupła, więc raczej celowałabym w 65. Stanik z czasem lekko się rozciaga i może się okazać, że 70, które w sklepie może wydawać się ok, za 2 miesiące będzie za luźne.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2010-04-28 o 11:01
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:04   #775
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego aż mnie zabolało Koszmar...


Dziewczyny, a jaki stanik byście poleciły z takich typu "kopa", wiecie, takich miękkich termicznie kształtowanych, które są idealnie gładkie pod bawełnianym T-shirtem? Najlepiej tak do ok. 100 zł, w kolorze cielistym lub waniliowym. I żeby nie wyglądał ortopedycznie Mam teraz prawdopodobnie 75F (migracja dopadła...).
Z takich gładkich T-shirtowców mam Panache Porcelain. Może urodą nie grzeszy, ale jest bardzo wygodny, nie odznacza się pod bluzką. Mógłby być troszkę mniej pancerny, ale nie narzekam
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:16   #776
greenaurie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 966
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Może Athena Pour Moi? Dziewczyny bardzo sobie ja chwalą.
__________________

"Żaden dzień nie jest podobny do drugiego, każde jutro kryje w sobie cud, magiczną chwilę, która burzy stare światy i tworzy nowe gwiazdy."
greenaurie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:17   #777
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Po przeczytaniu tego aż mnie zabolało Koszmar...


Dziewczyny, a jaki stanik byście poleciły z takich typu "kopa", wiecie, takich miękkich termicznie kształtowanych, które są idealnie gładkie pod bawełnianym T-shirtem? Najlepiej tak do ok. 100 zł, w kolorze cielistym lub waniliowym. I żeby nie wyglądał ortopedycznie Mam teraz prawdopodobnie 75F (migracja dopadła...).
moze cos takiego?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:18   #778
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;18881537]proszę o pomoc w doborze rozmiaru

obwód biustu 89cm / przy pochyleniu 94,5
pod biustem 69,5cm



zwykle wybieram 75C... ale obwód jest za luźny i wiadomo z czasem piersi wprosy 'wypadają' mi dołem misieczki są ok... 70C jest na mnie za mały piersi wychodzą górą, a 70D zwykle nie ma dlatego chcę w końcu kupić jakiś porządny stanik, który będzie na mnie pasował [/QUOTE]
Twój tabelkowy rozmiar to brytyjskie 30E (65E) i polskie 65F/G, ale masz dość dużą różnicę między wyprostem a zwisem, więc możliwe że będziesz potrzebować większej miseczki 30F i 65G.

70D/DD/E może mieć dobre miseczki, ale obwód będzie za luźny.
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:21   #779
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Przy takim obwodzie pod to przymierz 70tkę i 65tkę. Miseczka C w 75 a w 70 to nie to samo! W 70 C miseczka jest mniejsza, niż w75C!

Popróbuj 70D, 70E lub 65E, 65 F.

70 D to ja widzę w każdym bieliźniaku, to w sumie raczej mały biust i nie ma problemu z takimi rozmiarami.

Masz malutko pod biustem, jesteś pewnie szczupła, więc raczej celowałabym w 65. Stanik z czasem lekko się rozciaga i może się okazać, że 70, które w sklepie może wydawać się ok, za 2 miesiące będzie za luźne.
Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Twój tabelkowy rozmiar to brytyjskie 30E (65E) i polskie 65F/G, ale masz dość dużą różnicę między wyprostem a zwisem, więc możliwe że będziesz potrzebować większej miseczki 30F i 65G.

70D/DD/E może mieć dobre miseczki, ale obwód będzie za luźny.

dziękuję wam bardzo za porady
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-28, 11:35   #780
agusia2569
Raczkowanie
 
Avatar agusia2569
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 82
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. IV

dopiero odkryłam ten temacik pomóżcie mi hmm.... mam obwód pod biustem 72cm a w biuście luźno 82cm, więc brak u mnie biusty eh... gdzie ja moge dostać biustonosz na te moje mikrusy?
agusia2569 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.