Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-30, 17:03   #2551
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
A które hormony?


Nie, tylko z położną rozmawiałam. W czwartek miałam dłuuugie usg i wszystko było ok, szyjka bardzo długa, więc pewnie lekarz i tak by nie zrobił teraz... Nospa i Magnez pomogły bo nic już nie boli

Zaczęłam prać dziecięce ubranka
tsh i ft4 u mnie, u Tż anty Tpo i prolaktyna
ale mimo wszystko mnie to martwi co się z Tobą dzieję mam nadzieję, że szybko przyjdzie a gin to kawał dziada a w necie nie ma gdzieś jego nr?

Cytat:
Napisane przez Franka321 Pokaż wiadomość
Co do pytan jak u mnie juz pisze. Wiec kest lepiej,co prawda ma jakies dziwne jazdy i vzepia sie o bzdety ale na to nic nie poradze zaginam go jak zaczyna sie czepiac o nic pytaniem czy ma zly dzien jak tal to niech idzie sie wyzywac na kolezankach i kolegach bo ja w zadnym stopniu na to nie zasluzylam i tyle.
kochana współczuje Ci sytuacji z Tż, nie wiem czy nie byłabyś szczęśliwsza bez niego mam wrażenie, że on wie, że jesteś na niego skazana i dlatego Cię tak traktuje a na rodziców nie możesz liczyć?

Cytat:
Napisane przez _Aniutka_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Olu Tobie też życzę spełnienia marzeń ciążowych


przypaliłam garnek z serem i nie wiem czym doszorować
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:08   #2552
_Aniutka_
Rozeznanie
 
Avatar _Aniutka_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 868
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Byłam u lekarza, ale go nie było Nikt nic nie wie, żadnej kartki, numeru tel, nic.. Fak
No nie... a nie masz do niego na kom numeru? Ja bez problemu swojego na necie znalazlam. A jak sie czujesz Aniu?

Cytat:
Napisane przez Franka321 Pokaż wiadomość
Aniutka


---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
przypaliłam garnek z serem i nie wiem czym doszorować
Ja kiedys z miesem przyfajczylam pomoglo wlanie plynu, zalanie wrzatkiem i taka szczoteczka druciana szorowanie kilka razy do skutku
__________________
Nie poddajemy się
Walczymy o nasze szczęście
_Aniutka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:10   #2553
ANNASAR
Zakorzenienie
 
Avatar ANNASAR
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 3 900
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Boli, ale idzie wytrzymac. Mąż ma zaraz wrócic z pracy (od wczoraj rana tam jest ) i jak się nie poprawi to chyba będę musiała na tą ip pojechać. W razie czego dam znać
Martwie sie kochana o was dobrze byloby ,zeby cie zbadali i bylabys spokojniejsza ,bo napewno wszystko jest w porzadku tylko dzidzia gdzies uciska...a rusza sie ?
__________________
TIGRAN
21.12.2008

LIA
18.12.2014
ANNASAR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:12   #2554
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Boli, ale idzie wytrzymac. Mąż ma zaraz wrócic z pracy (od wczoraj rana tam jest ) i jak się nie poprawi to chyba będę musiała na tą ip pojechać. W razie czego dam znać
Trzymaj się biedactwo. I nie zwlekaj z wizytą na IP

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
tsh i ft4 u mnie, u Tż anty Tpo i prolaktyna
ale mimo wszystko mnie to martwi co się z Tobą dzieję mam nadzieję, że szybko przyjdzie a gin to kawał dziada a w necie nie ma gdzieś jego nr?


kochana współczuje Ci sytuacji z Tż, nie wiem czy nie byłabyś szczęśliwsza bez niego mam wrażenie, że on wie, że jesteś na niego skazana i dlatego Cię tak traktuje a na rodziców nie możesz liczyć?




przypaliłam garnek z serem i nie wiem czym doszorować
Ups.... Nigdy mi się to nie zdarzyło. Może namocz go najpierw, potem wyszoruj... Ale nie wiem czy nie lepiej nowy garnek kupić Ja bym tak zrobiła
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:19   #2555
Franka321
Zadomowienie
 
Avatar Franka321
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 516
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Aneczkoo jejuu dawaj znac
MalinOla no nie moge liczyc na rodzicow.
Franka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:23   #2556
_Aniutka_
Rozeznanie
 
Avatar _Aniutka_
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 868
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Boli, ale idzie wytrzymac. Mąż ma zaraz wrócic z pracy (od wczoraj rana tam jest ) i jak się nie poprawi to chyba będę musiała na tą ip pojechać. W razie czego dam znać
Jedz Aniu dla spokoju, po co sie stresowac. No i jesli to faktycznie jakis wirus to lepiej, zeby od rau dzialac... trzymaj sie kochana

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

A i jeszcze chcialam napisac, ze Aneczka i Madzia maja sliczne nowe awatary
__________________
Nie poddajemy się
Walczymy o nasze szczęście

Edytowane przez _Aniutka_
Czas edycji: 2014-09-30 o 17:21
_Aniutka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:26   #2557
kocuro88
Zakorzenienie
 
Avatar kocuro88
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 620
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Aneczko bidulko
__________________
01.06.2016
21/40 JAŚ
kocuro88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 17:29   #2558
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez _Aniutka_;48347775[COLOR=Silver
][/COLOR]
Ja kiedys z miesem przyfajczylam pomoglo wlanie plynu, zalanie wrzatkiem i taka szczoteczka druciana szorowanie kilka razy do skutku
no i nie mam tej szczoty drucianej

Cytat:
Napisane przez izasalamon Pokaż wiadomość
Ups.... Nigdy mi się to nie zdarzyło. Może namocz go najpierw, potem wyszoruj... Ale nie wiem czy nie lepiej nowy garnek kupić Ja bym tak zrobiła
tylko to taki fajny garnek, niepotrzebnie dałam ser żółty ale nie miałam topionego

Cytat:
Napisane przez Franka321 Pokaż wiadomość
MalinOla no nie moge liczyc na rodzicow.
szkoda
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 17:37   #2559
izasalamon
Wtajemniczenie
 
Avatar izasalamon
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 822
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez Franka321 Pokaż wiadomość
Aneczkoo jejuu dawaj znac
MalinOla no nie moge liczyc na rodzicow.
No to może on faktycznie wykorzystuję tę sytuację? Biedactwo...
izasalamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:06   #2560
kordelka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 6 973
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Aneczka martwie sie i mam nadzieje, ze nic powaznego.
kordelka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:14   #2561
Franka321
Zadomowienie
 
Avatar Franka321
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 516
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

ja tez sie martwie o aneczke
Franka321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 18:29   #2562
dorotape1987
Wtajemniczenie
 
Avatar dorotape1987
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 412
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

aneczka ja tak powiem szczerze ze bym i tak i tak pojechala na ta ip lepiej dmuchac na zimne
__________________
moje szczęście Navidek 02.12.2014
dorotape1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:31   #2563
ksuwka
Zadomowienie
 
Avatar ksuwka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 663
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Aneczko, tak jak dziewczynki mówią lepiej dla świętego spokoju jechać na tą IP.
ksuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 18:41   #2564
violino
Zadomowienie
 
Avatar violino
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 452
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V


Wnerwia mnie, że tyle rzeczy może być nie tak ze mną w środku, które nie dają objawów, a które się da naprawić Z tej okazji to wolałabym chyba być w Polsce. Szlag by to.

A tak poza tym to "Kości", opier..lanie się (jutro też), "Spotkamy się w Honolulu" Sosnowskiego i obiad dla TŻ. Przedwczorajszy
Mam nadzieję, że z Anią wszystko w porządku.
__________________
"Wychodzę z domu z zamiarem przebiegnięcia sześciu mil. Jutro siedem, pojutrze osiem i tak dalej.
Przebiegam obok piekarni. Kupuję słodką bułeczkę i jem ją w drodze powrotnej do domu. Niech inni biegają".
violino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:13   #2565
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

aneczka czekamy na wieści
ja dopiero wstałam po tym jak się położyłam po pracy bo tak mnie głowa nawalała, że szok - już trochę lepiej ale miałam ochotę sobie ją uciąć przy samej du*& teraz nie wiem co ja będe w nocy robić jak się tak wyspałam

ja na dzień chłopaka nie byłam w tym roku kreatywna (ale odrobię na 30 urodziny - to już za 2 tyg) kupiłam mężowi jego ulubione piwo i dodatek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140930_193426.jpg (85,2 KB, 13 załadowań)
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:14   #2566
ksuwka
Zadomowienie
 
Avatar ksuwka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 663
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Aneczko, jak tam bo martwię się o Ciebie?
ksuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:15   #2567
Meliska86
Wtajemniczenie
 
Avatar Meliska86
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

o jest aneczka
może to faktycznie jakiś wirus bo ja wczoraj tez miałam biegunkę i bolał mnie brzuch ale w miare łagodnie mi przeszło
__________________
14.01.2004
14.07.2012
II kreseczki 17.07.2014
Córcia
Meliska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:21   #2568
dorotape1987
Wtajemniczenie
 
Avatar dorotape1987
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 412
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

ale slooodkie meliska
__________________
moje szczęście Navidek 02.12.2014
dorotape1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:32   #2569
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
ja na dzień chłopaka nie byłam w tym roku kreatywna (ale odrobię na 30 urodziny - to już za 2 tyg) kupiłam mężowi jego ulubione piwo i dodatek
jakie cudeńko

Boziu ciekawe jak aneczka

ksuwka
i jak dzwoniłaś do szefa?
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016


Edytowane przez malinOla1
Czas edycji: 2014-09-30 o 19:34
malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-30, 19:39   #2570
ksuwka
Zadomowienie
 
Avatar ksuwka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 663
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
jakie cudeńko

Boziu ciekawe jak aneczka

ksuwka
i jak dzwoniłaś do szefa?
Dzwoniłam. Zachwycony nie był, no ale co miał zrobić... nic jak tylko przyjąć do wiadomości.
ksuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:44   #2571
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Dobry wieczór dziewczyny Niedawno wróciłam ze zebrania w szkole trwał 3 godziny szok Czeka mnie laryngolog z synkiem bo była pani i stwierdziła że ładnie mówi ale przez nos i do tego przerośnięty prawy migdał No ciągle coś ech i płacz synka przed chwilą na wiadomość że jutro przedszkole Co się dzieję z Aneczką? Bo jeszcze ni doczytałam hmm. Miłego wieczoru kochane

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

I nie wiem czemu dziś bolał mnie lewy jajnik
__________________
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:46   #2572
aneczka2238
Zakorzenienie
 
Avatar aneczka2238
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 7 737
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Dziewczyny, nie martwcie się o mnie, bo mi głupio że Was stresuję
__________________
Oskarek
17.07.2008

Oluś

31.12.2014



Wymianka
aneczka2238 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 19:50   #2573
mandy27
Raczkowanie
 
Avatar mandy27
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Łodzi
Wiadomości: 471
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie martwcie się o mnie, bo mi głupio że Was stresuję
Aneczko jak się czujesz?
__________________
mandy27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:17   #2574
malinOla1
Wtajemniczenie
 
Avatar malinOla1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 258
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez ksuwka Pokaż wiadomość
Dzwoniłam. Zachwycony nie był, no ale co miał zrobić... nic jak tylko przyjąć do wiadomości.
ale przebrnęłaś przez to a za wyniki

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie martwcie się o mnie, bo mi głupio że Was stresuję
ale my się martwimy, bo widzimy co się dzieje i czekamy na same dobre wiadomości
__________________
07.08.2007 15.07.2010 08.09.2012
Czekamy na Ciebie 10.03.2016

malinOla1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:18   #2575
ksuwka
Zadomowienie
 
Avatar ksuwka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 663
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
ale przebrnęłaś przez to a za wyniki


ale my się martwimy, bo widzimy co się dzieje i czekamy na same dobre wiadomości
dzięki, na pewno się przydadzą
ksuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:25   #2576
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Nati ale miałaś przeboje, bidulka

Cytat:
Napisane przez kasica_89 Pokaż wiadomość
India cieszę się kochana bardzo, że była owulka i pęcherzyk pękł, tak mocno, mocno trzymam za Ciebie kciuki to nic, że jeden się wchłonął, ale jest drugie no chyba tak jednak zrobimy, że powiemy im wcześniej, żeby jednak nie miała przykrości na własnych urodzinach:tak:

ja od wczoraj ledwo żyję... jeszcze w poniedziałek siedzimy do 17 więc mordowałam się okrutnie.. jak tylko wróciłam to weszłam pod koc i już nie wychodziłam do wieczora... potem poczułam jak wychodzą mi dwie orpyszczki, od razu zaczęły z tego boleć migdały i węzły chłonne i tak się przeraziłam, że zaczęłam czytać na internecie... oczywiście naczytałam się o poronieniach... jeszcze w tym momencie zadzwoniła mama moja do nas... zaczęłam jej wyć do słuchwaki... biedna się przeraziła i kazała mi dzwonić albo pisać do gina... napisałam, w między czasie 3 razy więc miałam jeszcze bardziej dość... po czym gin odpisał... "spokojnie, jeżeli to nie jest pani pierwsza opryszczka w życiu to nic się nie stanie"... no poczułam się jak kretynka jakaś nadwrażliwa... a najbardziej dzielny to chyba mój tz, bo nie dość, że cały wieczór z ciepłą herbatą latał to jeszcze dzielnie dzwonił po aptekach i pytał co mogę na to wziąść... chyba już fiksuję dziewczyny
kasiu
myślę, ze wszystko z Tobą ok, a małe fiksowanie kazdej się zdarza. Dobrze, że te opryszczki to nic strasznego, ja nawet nie wiedziałam, ze mogą miec taka zły wpływ

Cytat:
Napisane przez kocuro88 Pokaż wiadomość
wiecie co, doszłam do wniosku że to jest bez sensu ...

chce bardzo dziecka, dziecka który będzie częścią mnie i mojego męża, ale nie chce żeby myśl o tym przysłoniła mi inne rzeczy

nie chce za każdym razem jak spotkamy sie ze znajomymi zastanawiać się czy dam rade, chce się z nimi cieszyć tym że będą miec dziecko.

nie chce się smucić za każdym razem jak dowiem się że kolejna znajoma jest w ciąży bo wierze że i nam się w końcu uda.

Mam nadzieje że moja gin będzie miała dla mnie - poprawka - dla Nas, jakiś plan i w końcu się uda
Żanetka pewnie, że się uda kochana a takie spokojniejsze podejscie moze oszczedzi ci niepotrzebnego stresu

Cytat:
Napisane przez kocuro88 Pokaż wiadomość
a wogóle nie mowiłam Wam ale ide w sobote na wesele
za bardzo mi sie nie chce no i bawić też raczej się nie będe za dużo...
ale z racji że idę do kuzynki i to był Nasz wspólny dziadek to jednak na wesele idziemy....

a za tydzień mój szwagier organizuje w Katowicach targi Swag Show - targi mody street styl
a że moja siostra przeżywała okres zakupoholizmu to będziemy sie wystawiać z jej prawie nowymi ubraniami
ostatnio dziewczyna na takich ciuchach zarobila 2000tys więc może uda sie coś sprzedac
oo fajne takie targi

a na weselu zobaczysz jak będzie, moze akurat fajnie

Cytat:
Napisane przez malinOla1 Pokaż wiadomość
jeszcze jest za wcześnie. Podejdź do wszystkiego na spokojnie (o ile się da bo wiem, że to trudne). Nawet gdyby się nie udało (w 1cs zdarza się naprawdę niewielu) to napewno w następnym się uda

ja tak mam następny już od zeszłego roku...

u mnie póki co nie będzie testowania bo niestety hormony są do poprawki i to one są raczej winne tej sytuacji
oby szybko się naprawiły

Cytat:
Napisane przez aneczka2238 Pokaż wiadomość
Mebelki poskręcane, ale jeszcze muszę firanki, zasłonki, fotel, dywanik, ten zestaw do łóżeczka (już wybrany, ten: http://allegro.pl/7-el-posciel-kropk...551807452.html , z niebieskim ), obrazki na ścianę... jeszcze sporo
śliczna

Franka Nie rozumiem twojego Tża, kompletnie!
Powinien dostać porządnego kopa, może by się ocknął


Cytat:
Napisane przez _Aniutka_ Pokaż wiadomość
żeby się udało kochana

Ja ciągle kicham... normalnie szok jakby na zatoki poszło czy coś, bo boli mnie góra nosa oczy mi łzawią ciągle od tego kręcenia w nosie... blee
:

Aniutka zdrowia, mam nadzieję, ze wkrótce nam przejdzie

Cytat:
Napisane przez Meliska86 Pokaż wiadomość
aneczka czekamy na wieści
ja dopiero wstałam po tym jak się położyłam po pracy bo tak mnie głowa nawalała, że szok - już trochę lepiej ale miałam ochotę sobie ją uciąć przy samej du*& teraz nie wiem co ja będe w nocy robić jak się tak wyspałam

ja na dzień chłopaka nie byłam w tym roku kreatywna (ale odrobię na 30 urodziny - to już za 2 tyg) kupiłam mężowi jego ulubione piwo i dodatek
ale superowe, mężowi na pewno się spodoba

A ja nic nie kupiła tzn miałam plan kupic rafaello (wiem, moze mało meskie, ale mąż bardzo lubi) nawet poszłam do sklepu kupiłam różne rzeczy, ale o rafaello zapomniałam

ksuwkapowodzenia na jutrzejszych badaniach

Aniu i tak sie martwimy. Kochana Ty naprawdę jak najszybciej skontaktuj się z lekarzem
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:12   #2577
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez kocuro88 Pokaż wiadomość
noo fajne sa te targi
mój mąz za to będzie sprzedawał ubrania z kolekcji mojego szwagra

a i bedzie tam napewno taka dziewczyna co robi pyszne mufinki :slinka:

ostatnio chciałam sobie tam kupic rower ale niestety cena troche przerosła mój budżet na rower

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Natalka ostatnio więcej było widać brzuszka
chudzinka jesteś to pewnie brzuszek bedzie rósł powoli

ale jak sie ładnie rączka prezentuje z obrączką na palcu
Haha,szkoda że się zaraza tak szybko rysuje :-(
A co do brzucha to ostatnio było zdjęcie z rana a potem jak mi go tak na wieczór wywaliło,więc mało adekwatne,tu zresztą też jest bardziej widoczny niż z samego rana

I nie wiem gdzie Wy tam chudzine widzicie,ja jakoś specjalnie chuda nie jestem wcale


Co do wyprawki to niestety droga impreza,ja myślę że chciałabym się zamknąć ze wszystkim,z prowadzeniem ciąży prywatnie w 10 tysiącach,ale wątpię że damy radę, a i tak podejrzewam ze ubranek mało co będę kupować,bo już mi po rodzinie zbierają, kuzynka juz powiedziała,że ma samych tych na pierwsze dwa miesiące życia malucha dwa kartony, i dla chłopca i dla dziewczynki

Z tym że u nas najdroższy pewnie będzie wózek...


Franka kurcze,szkoda mi Ciebie niesamowicie :-( z jednej strony rozumiem,czemu się go jeszcze trzymasz ale z drugiej chyba bym uciekała jak najdalej od niego jak on ma takie podejście...


Aneczka,ten zestaw jest przepiękny ja już się nie mogę doczekać,kiedy zacznę dzidzi pokoik urządzać A które mebelki w końcu wybraliście?

Oby ten wirus szybko Ci przeszedł bidoku i uważaj,żebyś się nie odwodniła przypadkiem! i nie mów,że mamy się nie martwić,bo będziemy jeszcze bardziej!

Ale może faktycznie coś jest w powietrzu,bo mnie dzisiaj dalej muli cały dzień i ogólnie kiepsko się czuję,idę się wykąpać i spać,bo jutro mamy wreszcie ten zaległy plener ślubny...

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Mój dostał obiad w Ikei :-D
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:17   #2578
ksuwka
Zadomowienie
 
Avatar ksuwka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 663
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Proszę jutro za mnie ładnie kciuki trzymać.
ksuwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:26   #2579
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Cytat:
Napisane przez ksuwka Pokaż wiadomość
Proszę jutro za mnie ładnie kciuki trzymać.
Jasne, bedziemy

Tylko się za bardzo nie stresuj
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 21:47   #2580
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Jedne dwóch kreseczek wypatrują, inne wyprawkę dla maluszków szykują - cz.V

Dziewczyny, a właśnie co brać na przeziębienie? Bo ja z racji tego starania boje się brać cokolwiek i czekam aż samo minie
I co z przeciwbólowymi? Głowa np... Niedługo czeka mnie zdjęcie aparatu, a mam go mocno zamotanego, śrubki, cuda-niewidy, co ja będę mogła bezkarnie wziąć? Coś mi się o głowę obiło, że ibuprofenu nie można...
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-19 08:40:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.