Co kupić na chrzciny?:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 18:58   #121
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Mi się wydaję, że pamiątki z chrztu to dają tylko rodzice chrzestni, a reszta gości zabawki czy coś, w każdym razie bez pamiątek. Tak mi się wydaje. Bo rozumiem, że chodzi ci o taką 'chrzcielną' łyżeczkę pamiątkową?

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2012-09-20 o 19:00
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:09   #122
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Odkopię temat - może ktoś odpowie. Mój TŻ i ja zostaliśmy zaproszeni na chrzciny przez kuzynkę TŻ. Po mszy i chrzcinach będzie jeszcze przyjęcie. Czy będzie ok gdy damy 200zł w kopercie + no właśnie...Wypadałoby dać coś jeszcze. Przeglądam All, widzę te łyżeczki, smoczki, pozytywki...To w ogóle do czegoś się później przydaje? Nie wiem czy samo dziecko wspomina swój chrzest w jakikolwiek sposób lub czy te przedmioty są w jakiś sposób cenne dla rodziców. Nie chciałabym kupować czegoś co będzie totalnie nieprzydatne.
kup cos praktycznego np rozwojowa zabawkę, moze jakies ubranka na wiekszy rozmiar. Z typowych pamiątek chrzut dajcie po prostu kartkę z życzeniami.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:50   #123
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
kup cos praktycznego np rozwojowa zabawkę, moze jakies ubranka na wiekszy rozmiar. Z typowych pamiątek chrzut dajcie po prostu kartkę z życzeniami.
To pewnie damy tą kartkę, bo niedawno byliśmy u dzidziusia i zanieśliśmy ubranko. No chyba że jeszcze jakąś zabawkę dokupimy.
Dzięki!
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 10:55   #124
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
To pewnie damy tą kartkę, bo niedawno byliśmy u dzidziusia i zanieśliśmy ubranko. No chyba że jeszcze jakąś zabawkę dokupimy.
Dzięki!
Fajne zabawki top np zawieszki (i do łóżeczka, i do wózka czy po prostu do zabawy na macie się przydały. A przyzwoitą kupisz już za 30-40zł. Moja bawiła się długo prawie rok czasu w użyciu były. Albo dajcie samą kasę z tą kartką, rodzice coś na pewno wybiorą dla dziecka wg własnego gustu.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:02   #125
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
Fajne zabawki top np zawieszki (i do łóżeczka, i do wózka czy po prostu do zabawy na macie się przydały. A przyzwoitą kupisz już za 30-40zł. Moja bawiła się długo prawie rok czasu w użyciu były. Albo dajcie samą kasę z tą kartką, rodzice coś na pewno wybiorą dla dziecka wg własnego gustu.
Wydaje mi się że tak będzie najlepiej. Dzidziuś jest bardzo rozpieszczany, niczego mu na pewno nie brakuje więc jest duuuże prawdopodobieństwo że kupimy coś co już ma. Już lepszym rozwiązaniem byłaby karta podarunkowa, ale to praktycznie tak samo jakby dać pieniądze, tylko w innej formie. Damy ładną kartkę, kupimy jakieś dobre czekoladki i pieniążki I wszystko do jakiejś ładnej torebki zapakujemy
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 08:36   #126
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że tak będzie najlepiej. Dzidziuś jest bardzo rozpieszczany, niczego mu na pewno nie brakuje więc jest duuuże prawdopodobieństwo że kupimy coś co już ma. Już lepszym rozwiązaniem byłaby karta podarunkowa, ale to praktycznie tak samo jakby dać pieniądze, tylko w innej formie. Damy ładną kartkę, kupimy jakieś dobre czekoladki i pieniążki I wszystko do jakiejś ładnej torebki zapakujemy
Czekoladki są ryzykowne. Dziecko ich nie zje Jak mama karmi piersią to też mogą uczulić. Może jakiś kosz owoców?
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 14:17   #127
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Odkopuję wątek mimo, że na tapecie chwilowo są prezenty świąteczne
Niedługo z mężem pójdziemy na chrzciny jego siostrzenicy.
Mała będzie miała wtedy ok. 4mscy.
I pytanie jak w tytule: co kupić? Nie chcielibyśmy kupować kurzołapów, ale z drugiej strony - może faktycznie coś, co się będzie kojarzyło z chrztem?
Temat ma już 5 lat, pewnie trendy nieco się zmieniły Rok temu nieco odświeżyła go dżaga, ale też niewiele mi to pomogło
Mąż nie będzie ojcem chrzestnym, może więc nie jesteśmy "zobowiązani" do dawania pamiątek? Może faktycznie same pieniądze albo dobrze dobrana zabawka?
Ubranek mają multum, spacerówkę też już mają. Matę sprezentowaliśmy Młodej na święta i szczerze powiedziawszy skończyły mi się pomysły
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 09:24   #128
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

To daj pieniądze i kartkę z życzeniami. Ja cały czas mam takie kartki od całej rodziny i to najlepsza pamiątka. Ewentualnie dorzuć jakiś drobiazg
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:43   #129
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To daj pieniądze i kartkę z życzeniami. Ja cały czas mam takie kartki od całej rodziny i to najlepsza pamiątka. Ewentualnie dorzuć jakiś drobiazg
w sumie to chyba będzie najsłuszniejszy pomysł
aczkolwiek chętnie jeszcze poczytam inne propozycje, gdyby ktoś miał jakiś pomysł

a propos: ile się teraz daje do koperty na chrzciny? Pytam, bo nie miałam okazji jeszcze być na takiej uroczystości. Wiem mniej-więcej jak to wygląda w przypadku wesel. Jasne, tyle na ile nas stać Ale może jest już jakiś standard?
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:25   #130
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Shon, ile możesz moja córa młodsza, bo starszej nie pamiętam, dostała i 200, i 500. A jedni chrzestni, gdzie wiedzieliśmy, że problemy finansowe - dali np. samą łyżeczkę srebrną taką z jakimś kotkiem (urocza ) i datą chrztu grawerowaną, koszt. jakieś 80zł i w ogóle "problemu" nie widzę. Kasa się nie rozeszła, bo fotelik autowy jest, ale łyżeczka zostanie Sama raczej bym takiego prezentu nie dawała, bo wolę praktyczne rzeczy kupować pod dzieci, ale - obiektywnie - ładnie i miło.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 23:21   #131
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

3 lata temu byłam chrzestną i kupiłam krzesełko do karmienia(rodzice tak chcieli) i bodajże srebrny smoczek albo łyżeczkę wstyd ale nie pamiętam. W sierpniu chrzciłam swoje dziecie i w większości mała dostała kasę, do mamy chrzestnej dostałą jeszcze karuzelę nad łóżeczko, od ojca chrzestnego kasę i mały srebrny obrazek z aniołkami (bo taki chciałam żeby jej nad łóżkiem powiesić jak będzie starsza znaczy się jak się w końcu wyprowadzi z naszej sypialni do swojego pokoju) i co się okazało od Babci dostała identyczny tylko że większy Od drugiej babci dostała dodatkowo figurkę aniołka. Jedna z cioć kupiła jeszcze jej jakąś koszulkę i spodenki na wyrost. Ogólnie kasa rządziła, to taki pewny prezent rodzicom się spodoba
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 09:47   #132
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
3 lata temu byłam chrzestną i kupiłam krzesełko do karmienia(rodzice tak chcieli) i bodajże srebrny smoczek albo łyżeczkę wstyd ale nie pamiętam. W sierpniu chrzciłam swoje dziecie i w większości mała dostała kasę, do mamy chrzestnej dostałą jeszcze karuzelę nad łóżeczko, od ojca chrzestnego kasę i mały srebrny obrazek z aniołkami (bo taki chciałam żeby jej nad łóżkiem powiesić jak będzie starsza znaczy się jak się w końcu wyprowadzi z naszej sypialni do swojego pokoju) i co się okazało od Babci dostała identyczny tylko że większy Od drugiej babci dostała dodatkowo figurkę aniołka. Jedna z cioć kupiła jeszcze jej jakąś koszulkę i spodenki na wyrost. Ogólnie kasa rządziła, to taki pewny prezent rodzicom się spodoba
jeśli to nie jest tajemnica, to napisz w jakim przedziale mieściły się sprezentowane kwoty
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 12:02   #133
karinka876
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 73
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Pieniądze? Czy ja wiem, nie lubię dawać dzieciom pieniędzy, może coś ze złota, jeśli dla dziewczynki to na pewno się przyda.
karinka876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 18:34   #134
shirmus
Rozeznanie
 
Avatar shirmus
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 567
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez shonyen Pokaż wiadomość
jeśli to nie jest tajemnica, to napisz w jakim przedziale mieściły się sprezentowane kwoty
Od 50 zł (maloletni brat cioteczny) w górę (600 zł dziadek dla pierwszej wnuczki, ale jego akurat stać na takie prezenty) średnia wyszła 100 zł od osoby.
Poza tym uważam że pieniądze napewno przydadzą się rodzcom, bo wszystko dla dziecka jest strasznie drogie.
Co do złota to chyba bardziej na komunię, przecierz takiemu małemu dziecku i tak nikt nie zakłada łańcuszków, medalików.Bo może urwać zgubić, a kupić dla samego faktu kupienia to chyba bez sensu. Lepiej już kupić smoczek, łyżeczke lub obrazek srebrny z grawerką.

Edytowane przez shirmus
Czas edycji: 2013-12-20 o 18:43
shirmus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 19:38   #135
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez shirmus Pokaż wiadomość
Od 50 zł (maloletni brat cioteczny) w górę (600 zł dziadek dla pierwszej wnuczki, ale jego akurat stać na takie prezenty) średnia wyszła 100 zł od osoby.
Poza tym uważam że pieniądze napewno przydadzą się rodzcom, bo wszystko dla dziecka jest strasznie drogie.
Co do złota to chyba bardziej na komunię, przecierz takiemu małemu dziecku i tak nikt nie zakłada łańcuszków, medalików.Bo może urwać zgubić, a kupić dla samego faktu kupienia to chyba bez sensu. Lepiej już kupić smoczek, łyżeczke lub obrazek srebrny z grawerką.
lepiej bo co? tak samo nieprzydatne
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 17:40   #136
agabejbe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 48
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

biblia obrazkowa dla dzieci
agabejbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 23:06   #137
yZa90210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 44
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Moja mała ogólnie dostała kase...kupiliśmy z tego fotelik a reszta odłożona. Z prezentów to właśnie dostała sztućce dokładnie te: http://allegro.pl/gerlach-pychotki-w...860189676.html
na każdnym inny grawer. data ur, chrztu itd. no i dla mnie akurat fajny prezent. sztućce cały czas używamy. Jak dzieciątko urośnie to akurat...
yZa90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-12, 14:02   #138
Poznanska Lasica
Raczkowanie
 
Avatar Poznanska Lasica
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Miasto Pyr i Jarmarku Świętego Marcina
Wiadomości: 130
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Gdzieś widziałam temat w którym jedna z Wizażanek napisała o tym, że dostała w prezencie książeczkę, tak zwaną "pamiątkę chrztu". I kurczę, przejrzałam trochę i rzeczywiście, taka książeczka, pamiątka chrztu może być bardzo fajna
Poznanska Lasica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 12:52   #139
Nastancja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez Poznanska Lasica Pokaż wiadomość
Gdzieś widziałam temat w którym jedna z Wizażanek napisała o tym, że dostała w prezencie książeczkę, tak zwaną "pamiątkę chrztu". I kurczę, przejrzałam trochę i rzeczywiście, taka książeczka, pamiątka chrztu może być bardzo fajna
Książeczka to świetny pomysł, ostatnio znalazłam swoją z dzieciństwa... nawet bajka o "Murzynku Bambo" tam była
Tylko warto się upewnić, że młoda mama już takiej nie ma, bo to ostatnio popularny prezent (i bardzo tani).
Z kolei dla dzici z bliskiej rodziny polecam coś w tym stylu: Ładny prezent i zostanie na wiele lat, a może nawet zyska na wartości Ja kupowałam ostatnio tutaj: http://sklep.mennica.com.pl/monety/
Zastanawiałam się jeszcze nad taką z ojcem świętym, ale teraz to trudno powiedzieć, czy rodzice dziecka aż tacy religijni są...
Nastancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-02, 14:40   #140
lolcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Witam. może mi coś doradzicie co zakupić przyszłej chrześniaczce na ten szczególny dzień? raczej coś z tych rzeczy na lata. raz już trzymałam maleństwo i kupiłam wtedy komplet kocyk + podusia z haftem(imie, data itp.) teraz nie mam pomysłu. myślałam o opłaceniu sesji niemowlęcej co myślicie?
lolcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 16:04   #141
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez lolcia24 Pokaż wiadomość
Witam. może mi coś doradzicie co zakupić przyszłej chrześniaczce na ten szczególny dzień? raczej coś z tych rzeczy na lata. raz już trzymałam maleństwo i kupiłam wtedy komplet kocyk + podusia z haftem(imie, data itp.) teraz nie mam pomysłu. myślałam o opłaceniu sesji niemowlęcej co myślicie?
Chrzestna kupuje szatkę, chrzestny świecę i to na tyle z rzeczy obowiązkowych. Do tego złoty łańcuszek z matką boską czy krzyżykiem.
To są pamiątki,a nie jakieś łyżeczki, smoczki czy inne modne obecnie gadżety.
Sesję i fotografa to powinni rodzice wybrać zgodnie ze swoim gustem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 18:24   #142
lolcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chrzestna kupuje szatkę, chrzestny świecę i to na tyle z rzeczy obowiązkowych. Do tego złoty łańcuszek z matką boską czy krzyżykiem.
To są pamiątki,a nie jakieś łyżeczki, smoczki czy inne modne obecnie gadżety.
Sesję i fotografa to powinni rodzice wybrać zgodnie ze swoim gustem.
co do szatki to rzecz jasna, te łyżeczki, smoczki osobiście mnie nie zachwycają dlatego szukam coś innego. a złoty łańcuszek no cóż... nie stać mnie. zresztą nie wiadomo czy mala sobie upodoba złoto
lolcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-02, 19:14   #143
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez lolcia24 Pokaż wiadomość
co do szatki to rzecz jasna, te łyżeczki, smoczki osobiście mnie nie zachwycają dlatego szukam coś innego. a złoty łańcuszek no cóż... nie stać mnie. zresztą nie wiadomo czy mala sobie upodoba złoto
cieniutki łańcuszek kupisz za ok 200zł - podejrzewam, że sesja fotografizna wcale tańsza nie będzie
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 05:28   #144
lolcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez kotek81 Pokaż wiadomość
cieniutki łańcuszek kupisz za ok 200zł - podejrzewam, że sesja fotografizna wcale tańsza nie będzie
a tu Cie zadziwię bo znalazłam kilku fotografów co za 150 zdjęć biorą 50zł a zdjęcia są ładne a przede wszystkim naturalne [usunięto link do facebooka] . a 200zł + szatka + kartka pamiątkowa i kasa na dojazd to 300zł czyli mój miesięczny dochód.

Edytowane przez shonyen
Czas edycji: 2014-10-03 o 06:44 Powód: usunięto reklamę
lolcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 05:37   #145
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez lolcia24 Pokaż wiadomość
a tu Cie zadziwię bo znalazłam kilku fotografów co za 150 zdjęć biorą 50zł a zdjęcia są ładne a przede wszystkim naturalne [usunięto link do facebooka] . a 200zł + szatka + kartka pamiątkowa i kasa na dojazd to 300zł czyli mój miesięczny dochód.
Jakoś trudno w te 50zł uwierzyć...przykładowe ceny w różnych regionach kraju
http://www.magdalenaglodek.pl/informacje-2/cennik/
http://lullabeestudio.pl/blog/?page_id=15
http://www.annawojtaszewska.pl/sesja-noworodkowa/
Cytat:
Ceny pakietów zaczynają się od 870 zł.
no to faktycznie 50zł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez shonyen
Czas edycji: 2014-10-03 o 06:44 Powód: usunięto reklamę
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 14:15   #146
lolcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jakoś trudno w te 50zł uwierzyć...przykładowe ceny w różnych regionach kraju
http://www.magdalenaglodek.pl/informacje-2/cennik/
http://lullabeestudio.pl/blog/?page_id=15
http://www.annawojtaszewska.pl/sesja-noworodkowa/
no to faktycznie 50zł
"no to faktycznie" nie potrafię czytać i nie rozumiem co ktoś do mnie mówi gość mi powiedział wyraźnie 50zł za 100-150 zdjęć zależnie ile maluszek wytrzyma. 20 zdjęć z tego jest wyretuszowanych i wywołanych. a dowody tutaj http://www.fotoszukacz.pl/fotograf/6...riusz-lichota#
lolcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 18:49   #147
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Jasne, za ślub wersję mini bierze 1000zł a za sesję noworodka 50
Ta niska cena jest po to, żeby wyżej wyskoczyć w wynikach wyszukiwania i tyle.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 19:04   #148
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Chrzestna kupuje szatkę, chrzestny świecę i to na tyle z rzeczy obowiązkowych. Do tego złoty łańcuszek z matką boską czy krzyżykiem.
To są pamiątki,a nie jakieś łyżeczki, smoczki czy inne modne obecnie gadżety.
Sesję i fotografa to powinni rodzice wybrać zgodnie ze swoim gustem.

Dla mnie kupienie złotego łańcuszka niemowlakowi jest równie bezsensu jak złotej łyżeczki
Całe szczęście my tego typu prezentów nie dostaliśmy.

To już zdecydowanie bardziej bym wolała tą sesję.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 06:15   #149
lolcia24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 9
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Dla mnie kupienie złotego łańcuszka niemowlakowi jest równie bezsensu jak złotej łyżeczki
Całe szczęście my tego typu prezentów nie dostaliśmy.

To już zdecydowanie bardziej bym wolała tą sesję.
iizabelaa widzę że ktoś tu w końcu myśli jak ja a może uchylisz rąbka tajemnicy i podpowiesz co dostaliście. może to mi rozświetli umysł
lolcia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 15:57   #150
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Co kupić na chrzciny?:)

Serio chyba zamiast łańcuszka lepiej jakąś łyżkę kupić... chociaż taki złoty łańcuszek bd dla starych na sprzedaż jak wpadną w finansowe kłopoty
A tak na serio serio łańcuszki i inne cuda dostanie na I komunię każde dziecko.
A jak nie macie pomysłów kupcie PAKĘ PAMPERSÓW, wszystkie matki się ucieszą
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 23:25:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.