Makijaż do ślubu - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 06:49   #2911
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

ale ja mam naturalnie sińce i doły pod oczami. Fakt nie zwróciłąm uwagi że ten róż może je jeszcze bardziej podkreślać. Zdjęcia nie były przerabiane więc kolor tęczówki na żywo prezentuje się identycznie jak na zdjęciach i właśnie nie wiem jakie odcienie by mogły pasować. Chcę pójśc w inną stronę niż fiolet i róż, tylko nie mam koncepcji. Myślałam że coś podpowiecie Będę wdzięczna za wklejenie jakiś linków z przykładowymi zdj makijażu dla mnie .
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 20:29   #2912
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
ale ja mam naturalnie sińce i doły pod oczami. Fakt nie zwróciłąm uwagi że ten róż może je jeszcze bardziej podkreślać. Zdjęcia nie były przerabiane więc kolor tęczówki na żywo prezentuje się identycznie jak na zdjęciach i właśnie nie wiem jakie odcienie by mogły pasować. Chcę pójśc w inną stronę niż fiolet i róż, tylko nie mam koncepcji. Myślałam że coś podpowiecie Będę wdzięczna za wklejenie jakiś linków z przykładowymi zdj makijażu dla mnie .
a chcesz pójść w bardziej neutralny look czy kolorowy?
na tych zdjeciach bardzo malo widac, zeby ocenic jaki makijaz pasuje do Ciebie makijaz warto byloby obejrzec zdjecie calej twarzy lacznie z wlosami, jedynie to nadaje sie do ewentualnej oceny https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1388695097
tutaj https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1388693697 widac wlosy, ktore ida troche w rudosc, cieply odcien w kazdym razie - takie sa w rzeczywistosci?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2014-01-08 o 13:49
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:06   #2913
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Makijaż do ślubu

Często pada tu "ale to z fleszem, więc przekłamane..", tylko że trzeba pamiętać, że większość zdjęć ze ślubu i wesela jest, surprise, z fleszem Więc moim zdaniem trzeba jak najbardziej wypróbować make up, trzaskając lampą w twarz
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:46   #2914
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Makijaż do ślubu

Lokowana, ale jeśli ktoś ma fotografa na ślubie, to raczej nie będzie miał takich zdjęć (bez urazy dla autorki zdjęcia ) a jednak większość osób myśli o fotografie. Oczywiście, jeśli komuś robi zdjęcia ktoś z rodziny, kto nie ma nic wspólnego z fotografią, to faktycznie powinien brać pod uwagę to, że większość zdjęć będzie właśnie tak wyglądać Wiadomo, że niektórzy użyją lampy, która błyśnie prosto w twarz, jednak warto tego unikać, bo da to bardzo płaski efekt.
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 21:11   #2915
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

nie chce tu wstawiac całych zdjęć gdzie było by mnie widac całą, może faktycznie ten makijaż nie dla mnie, te kolory
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 08:57   #2916
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
nie chce tu wstawiac całych zdjęć gdzie było by mnie widac całą, może faktycznie ten makijaż nie dla mnie, te kolory
a nie myślałaś o tym, żeby się przejść na profesjonalny makijaż? znam dziewczyny, które koniecznie chciały same się malować, ale przy innej okazji poszły, żeby podpatrzeć zestawienia kolorów czy sposób nakładania różu jedna potem swoimi siłami robiła bardzo podobny makijaż (b. ładnie jej wyszedł) a druga zrezygnowała z malowania się samej może byłoby to dobre wyjście dla Ciebie, bo naprawdę ciężko doradzić tak na podstawie zdjęć.

u lepszych stylistek można też zrobić analizę kolorystyczną pod kątem ślubu, ustala się wówczas nie tylko najlepsze kolory w makijażu, kolor włosów i odcień sukni i biżuterii, ale też dodatków takich jak kwiaty i nie mówię tu oczywiście o analizie czterech pór roku (czy też wersjach z miesiącami), a o rzeczywistym doborze jakby ktoś był zainteresowany to chętnie podam namiary na pw do salonu gdzie robią takie cuda
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:04   #2917
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
co by się lepiej prezentowało przedłużane 1:1 czy może kępki na klej, a moze wachlarz ?
moim zdaniem najbardziej naturalnie wyglądają kępki, dwa razy miałam rzęsy 1:1 i moim zdaniem jest to kłopotliwe, dziwnie się układają. Ja zdecydowanie lepiej się czułam w kępkach
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 18:37   #2918
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
a nie myślałaś o tym, żeby się przejść na profesjonalny makijaż? znam dziewczyny, które koniecznie chciały same się malować, ale przy innej okazji poszły, żeby podpatrzeć zestawienia kolorów czy sposób nakładania różu jedna potem swoimi siłami robiła bardzo podobny makijaż (b. ładnie jej wyszedł) a druga zrezygnowała z malowania się samej może byłoby to dobre wyjście dla Ciebie, bo naprawdę ciężko doradzić tak na podstawie zdjęć.

u lepszych stylistek można też zrobić analizę kolorystyczną pod kątem ślubu, ustala się wówczas nie tylko najlepsze kolory w makijażu, kolor włosów i odcień sukni i biżuterii, ale też dodatków takich jak kwiaty i nie mówię tu oczywiście o analizie czterech pór roku (czy też wersjach z miesiącami), a o rzeczywistym doborze jakby ktoś był zainteresowany to chętnie podam namiary na pw do salonu gdzie robią takie cuda
Fusiacola tyle że ja nie robiłam tego makijażu sama Byłam u dziewczyny, która zajmuje się makijażem nie jest kosmetyczką ale ma full klientów, używa b.dobrych kosmetyków- w przeciwieństwie do kosmetyczek z mojej mieściny które potrafią używac fluidów lirene i cieni rubby rosse o zgrozo

Mieszkam w małym mieście, u mnie nie ma dobrych kosmetyczek a profesjonalenej wizażystki to ze świeczką szukać Chętnie bym na taką analizę kolorystyczną się wybrała tyle że u mnie tego po prostu nie ma- uroki mieszaknia na zadupiu

Chciałam też zmienic kolor włosów ale co pójdę do jakiejś miejscowej fryzjerki to nikt nie potrafi mi doradzić i wychodzi jak wychodzi

Mam raczej ładne rysy twarzy i nie chce tego spierdzielić źle dobranym makijażem ....
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 09:41   #2919
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

jeżeli mam szczerze doradzić, to mi w tym makijażu nie grają kolory nie domyśliłam się, że to profesjonalny makijaż a na co dzień jakich odcieni używasz? w jakich kolorach ubrań czujesz się dobrze?

i jeszcze jedna sugestia, że patrząc na te zdjęcia w pierwszej kolejności rzucają się w oczy cienie, potem róż.... a powinno być chyba tak, że najpierw widać twarz, a kolorówka jest tylko jej dodatkiem zwłaszcza w makijażu ślubnych ważny jest umiar Nie umiem tego ładnie ubrać w słowa, ale jakoś tak przytłacza Cię ten makijaż. Myślę, że można byłoby go zrobić lepiej i chyba sama też czujesz to, skoro chcesz upewnić się na forum
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 11:20   #2920
sol11
Raczkowanie
 
Avatar sol11
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
jeżeli mam szczerze doradzić, to mi w tym makijażu nie grają kolory nie domyśliłam się, że to profesjonalny makijaż a na co dzień jakich odcieni używasz? w jakich kolorach ubrań czujesz się dobrze?

i jeszcze jedna sugestia, że patrząc na te zdjęcia w pierwszej kolejności rzucają się w oczy cienie, potem róż.... a powinno być chyba tak, że najpierw widać twarz, a kolorówka jest tylko jej dodatkiem zwłaszcza w makijażu ślubnych ważny jest umiar Nie umiem tego ładnie ubrać w słowa, ale jakoś tak przytłacza Cię ten makijaż. Myślę, że można byłoby go zrobić lepiej i chyba sama też czujesz to, skoro chcesz upewnić się na forum
Doskonale się zgadzam z Tobą-na ślubie makijaż musi być dobrze zrobiony.
Też radzę przejść się do profesjonalisty i popróbować co będzie Ci pasować.
sol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:50   #2921
ollka27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 449
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez sol11 Pokaż wiadomość
Doskonale się zgadzam z Tobą-na ślubie makijaż musi być dobrze zrobiony.
Też radzę przejść się do profesjonalisty i popróbować co będzie Ci pasować.
też się z tym zgadzam że fachowiec zdecydowanie Ci pomoże
ollka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 12:39   #2922
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

No właśnie mój TŻ mówił dokładnie to co Wy Potrzebowałam takiego kopniaka od Was i od niego żeby to zauważyć i zapisałam się na próbny na jutro do kogoś innego zobaczymy co z tego wyjdzie Nie ukrywam że mam chęć na smoke eyes ale w takiej bardziej delikatnej wersji bo mi ładnie akurat w szarościach choć to nie są kolory przeznaczone na ślub ale to jeszcze zobaczę może ta nowa makijażystka zaproponuję mi coś innego ;-) W kazdym razie chciała abym przyniosła ze sobą zdj sukni, bukietu i dodatków aby mi dobrze dopasowac make up
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:42   #2923
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
No właśnie mój TŻ mówił dokładnie to co Wy Potrzebowałam takiego kopniaka od Was i od niego żeby to zauważyć i zapisałam się na próbny na jutro do kogoś innego zobaczymy co z tego wyjdzie Nie ukrywam że mam chęć na smoke eyes ale w takiej bardziej delikatnej wersji bo mi ładnie akurat w szarościach choć to nie są kolory przeznaczone na ślub ale to jeszcze zobaczę może ta nowa makijażystka zaproponuję mi coś innego ;-) W kazdym razie chciała abym przyniosła ze sobą zdj sukni, bukietu i dodatków aby mi dobrze dopasowac make up
każdy kolor nadaje się na ślub tylko nie kazdy każdemu pasuje, dobrze że zmieniłas wizażystke
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:02   #2924
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez ollka27 Pokaż wiadomość
moim zdaniem najbardziej naturalnie wyglądają kępki, dwa razy miałam rzęsy 1:1 i moim zdaniem jest to kłopotliwe, dziwnie się układają. Ja zdecydowanie lepiej się czułam w kępkach
z rzesami bywa roznie

wedlug mnie dobrze dopasowane rzesy 1:1 sa bardzo wygodne
ale malo kto je ladnie robi
musza byc zrobione precyzyjnie, i co najwazniejsze, trzeba postawic na naturalne wykonczenie czyli nie zadne firany pod samo niebo tylko rzesy, ktore dodaja uroku, a nie przeslaniaja caly swiat uwaga idą rzęsy!!! :P

IMHO powinno sie dazyc to efektu hmm.. wypoczetego oka pomalowanego ladnie maskara
a dla mnie to rzesy, ktore sa ladnie podkrecone, nie rzucaja sie w oczy gruboscią pajeczych nozek i NIE opadaja w kącikach tworząc efekt smutnego beniaminka itp
Najwazniejsza jest odpowiednio dopasowana dlugosc rzes, dobry profil (bo sa rozne) do budowy oka, grubosc (najczesciej dobierane sa zbyt grube rzesy a to potwornie wyglada)
Czesto mam klientki, ktore maja bardzo brzydko zrobione rzesy, nienaturalnie, za grubo/dlugo/gesto/kaciki opadaja i wygladaja jak lalki barbie i z daleka widac sztucznosc

Rzesy sa fajne, ale z umiarem Nie trzeba sie od razu rzucac na najgrubsze najdluzsze i nawalic ich po calej szerokosci oka w jednej dlugosci :P i warto je zrobic krotko przed slubem, moge polecic dziewczyne, ktora robi piekne rzesy (Krakow)

Kepki tez sa rozne, niektore wygladaja naturalnie, wiekszosc jednak sztucznie
polecam ardell bez wezelkow w roznych dlugosciach rzadko kiedy sprawdzaja sie Longi
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:02   #2925
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

miałam gdzieś świetne zdjęcie z makijażem ślubnym w grafitach - szarościach postaram się odkopać je i wtedy wkleję
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:44   #2926
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

ooo to fusiacola podeślij jak odkopiesz
gioseppe pisałam Ci na priv kilka dni temu, nie doszło Ci ?

no zobaczymy co mi jutro wymodzi, mam nadzieję że to już ostatni z próbnych bo chyba nie mam czasu ani ochoty dalej szukać Znalazłam ją na FB , strona wydaje się profesjonalna, miejmy nadzieję że nie będzie niespodzianki
__________________





Edytowane przez blackberry555
Czas edycji: 2014-01-08 o 15:00
blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:10   #2927
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

jak się szuka to się nie może znaleźć
załączam takie na szybko co miałam w inspiracjach, ale wcześniej pisałam o innym zdjęciu - może go jeszcze znajdę tutaj nie do końca mi się podobają, ale ogólnie kolory według mnie fajne. Najbardziej lubię taki odcień szarości jak na ostatnim zdjęciu - oczywiście to nie jest makijaż ślubny, tak zamieszczam jako próbkę koloru

no i nic się nie martw, ja też nie od razu trafiłam na moją wizażystkę, też miałam kilka próbnych. Jak już zrobisz ten właściwy to nie będziesz mieć wątpliwości, że to ten i tego właśnie Ci życzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bridal-make-up-for-wedding-716x477.jpg (36,8 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (24,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mmm.jpg (92,0 KB, 29 załadowań)
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:05   #2928
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Makijaż do ślubu

Najważniejsze, to dobierać makijaż do siebie (ha, nowina! XD) - chodzi mi o to, żeby nagle na kobiercu nie stanęła osoba, której nikt nie pozna... Przykładowo, kobieta, która na co dzień maluje się delikatnie, nagle wyskakuje w ciemnym smoky eye... Rozumiem podniosłość i niezwykłość ślubu, ale moim zdaniem nie ma nic gorszego niż nadmiernie usztuczniona PM...
blackberry555, jeśli dobrze się czujesz w szarościach, to nie daj się wciągnąć w coś, w czym nie będziesz się czuła Powodzenia z nową wizażystką
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:45   #2929
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

ja się czuję właśnie świetnie w takim makijażu typu wenętrzny kącik biały - środek szary jasny i zewnętrzny kącik ciemno szary + kreska czarna na powiece i pod dolnymi rzęsami. Choć z tego co wyczytałam to do takiego jak ja koloru oczu niby nie pasują szarości bo się kolor tęczówki zlewa z kolorem cieni, na zdjęciach fakt zlewa się ale na żywo mi ładnie aczkolwiek to moja opinia

no nic zobaczymy a nóż ta wizażystka wykombinuje dla mnie cos lepszego

najgorzej to mi chyba w bordach i czerwieni daje to taki efekt płaczącego i przekrwionego oka

dzięki dziewczyny , zdam jutro relację co i jak
__________________





Edytowane przez blackberry555
Czas edycji: 2014-01-08 o 17:47
blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 10:12   #2930
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

Byłam jestem zadowolona, makijaż wyszedł super, wszystkim się podobał
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:34   #2931
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

masz zdjęcia ??
Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
Byłam jestem zadowolona, makijaż wyszedł super, wszystkim się podobał
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:20   #2932
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

mam ale jakość zdj kiepska
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:33   #2933
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
Byłam jestem zadowolona, makijaż wyszedł super, wszystkim się podobał
gratuluje jednak w szarościach czy coś zupelnie innego?
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 14:46   #2934
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

mieszanka czerni, brązu, ecru i czegos tam jeszcze dobra pokaże wam mniej więcej jak to wyglądało tylko te zdj nie oddają uroku, na zywo dużo dużo lepiej to wyglądało no i tutaj nie chcę wstawaić całości wiec same oczy Jak chcecie zobaczzyć całość to na privie moge pokazać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nnnnuiopfgbhfhsfh.jpg (12,6 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bbbbb.jpg (15,2 KB, 162 załadowań)
__________________




blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 19:48   #2935
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Makijaż do ślubu

Mi się podoba Jedyne co, to trochę bardziej rozjaśniłabym wewnętrzne kąciki oczu
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 20:37   #2936
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
mieszanka czerni, brązu, ecru i czegos tam jeszcze dobra pokaże wam mniej więcej jak to wyglądało tylko te zdj nie oddają uroku, na zywo dużo dużo lepiej to wyglądało no i tutaj nie chcę wstawaić całości wiec same oczy Jak chcecie zobaczzyć całość to na privie moge pokazać
Bardzo ladny makijaz dodałabym bezowa kredke na linie wodna to ładnie rozjaśni powiekszy oko Przy takim makijazu .
I jeszcze popracowałabym nad brwiami ,do slubu zostało duzo czasu ,mozesz zrobić sobie ładny łuczek Chyba ,ze taka ich natura i nic z nimi nie zrobisz ,ale wygladaja jakbys tak je na poł okrągło regulowała
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 21:18   #2937
blackberry555
Raczkowanie
 
Avatar blackberry555
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 142
Dot.: Makijaż do ślubu

niestety brwi mam okropne krzaczaste po tacie do tego jedna ma inny kształt natralnie a druga inny, na jednej nie rosną mi miejscami włoski bo kiedyś się tam oparzyłam. Właśnie dostałam zdjęcia od mojej makijażystki.

Może ciut lepiej będzie widać
__________________





Edytowane przez blackberry555
Czas edycji: 2014-01-26 o 14:31
blackberry555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 13:31   #2938
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez blackberry555 Pokaż wiadomość
mieszanka czerni, brązu, ecru i czegos tam jeszcze dobra pokaże wam mniej więcej jak to wyglądało tylko te zdj nie oddają uroku, na zywo dużo dużo lepiej to wyglądało no i tutaj nie chcę wstawaić całości wiec same oczy Jak chcecie zobaczzyć całość to na privie moge pokazać
Jestem podobnego zdania co milusiaam. Makijaż ok. ale przy korekcie brwi będzie lepiej się prezentować.
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 13:05   #2939
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: Makijaż do ślubu

Możecie polecić jakiś dobrze kryjący korektor pod oczy? Moje wrodzone sińce są straszą, a nie chcę nakładać grubej szpachli, która powchodzi w zmarszczki...
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 13:16   #2940
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Makijaż do ślubu

ja mam korektor z apteki, bardzo dobry marki flos lek. Mam z delikatnym(!) zielonym pigmentem, który redukuje sińce, efekt zmęczenia, naczynka... ale są też w innych kolorach. Szczerze polecam, naprawdę super kryje niewielką warstwą, jest wydajny i przede wszystkim mega trwały i śmiesznie tani w porównaniu do drogeryjnych korektorów. Polecam też kremy pod oczy flos leku - kocham je
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:17.