Przedluzanie wlosów,problemy ,pytania-czesc IV wątek zbiorczy. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-21, 12:27   #1921
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja uzywam jedwab CHI, w przeciwienstwie do Biosilka jest bez alkocholu stad moj wybór.

Znalazłam właśnie taki na allegro, więc chyba wezmę sobie jeden

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny moze orientujecie sie ile waza te clipy??

http://dobrewlosy.pl/product_info.ph...2a336feedf162b

bede bardzo wdzięczna za odpowiedz

Na innej aukcji ich włosy za 260zł miały 50 gr, więc wydaje mi się, że tam tyle samo?
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 15:53   #1922
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Co stosować do włosów clip in naturalnych żeby jak najdłużej się nimi cieszyć? Na razie stosuję jedwab, chciałabym też kupić jakąś profesjonalną odżywkę nawilżającą, bo te drogeryjne niewiele dają. Znacie coś godnego polecenia?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-22, 18:49   #1923
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
Znalazłam właśnie taki na allegro, więc chyba wezmę sobie jeden

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------




Na innej aukcji ich włosy za 260zł miały 50 gr, więc wydaje mi się, że tam tyle samo?
wes wes zobaczysz czy ci podpasuje
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 14:53   #1924
Nataliaaax3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 26
Przedłużanie włosów.

Witam ;-) . Od pewnego czasu zastanawiam się nad przedłużeniem włosków, ale jest jeden problem. Mam fryzurkę podobną do rihanny: długa grzywka i krótki tył. Czy taką długość włoska można przedłużyć, jeżeli tak to jaki sposób najlepiej wybrać?
Nataliaaax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 10:33   #1925
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Aktualnie mam taśmę pociętą przerobiona na microringi i powiem tak...włosy są bardzo podatne, łatwno z nich zrobić loki (pianka+papiloty na noc). Jestem ciekawa czy lepsza byłaby taśma z dobre włosy, cena trochę nizsza nawet. Niech któras powie jak sprawuja się taśmy z dobre włosymicroringi mi przeszkadzają, drapią, wypadło mi już 6 pasemek a mam 2 tygodnie, przy metodzie japońskiej nigdy nie wypadło mi pasemko. Nosiłam 3 mies. Teraz napaliłam się na tissage dlatego chcę kupić dobrą taśmę. Polecicie coś?
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 22:16   #1926
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
Aktualnie mam taśmę pociętą przerobiona na microringi i powiem tak...włosy są bardzo podatne, łatwno z nich zrobić loki (pianka+papiloty na noc). Jestem ciekawa czy lepsza byłaby taśma z dobre włosy, cena trochę nizsza nawet. Niech któras powie jak sprawuja się taśmy z dobre włosymicroringi mi przeszkadzają, drapią, wypadło mi już 6 pasemek a mam 2 tygodnie, przy metodzie japońskiej nigdy nie wypadło mi pasemko. Nosiłam 3 mies. Teraz napaliłam się na tissage dlatego chcę kupić dobrą taśmę. Polecicie coś?
dobrewlosy sa bardzo dobre ja tez w przyszlym tyg prawdopodobnie robie tissage sobie
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 07:16   #1927
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
dobrewlosy sa bardzo dobre ja tez w przyszlym tyg prawdopodobnie robie tissage sobie



A gdzie robisz? Ja chyba wybiore się do Reni
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 14:30   #1928
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Sluchajcie czy wlosy rosyjskie sa dobre?
jak dlugo mozna je nosic?
i czy nieswieca sie? jak syntetyczne...

bo chcialabym sobie zrobic ultradzwieki i rosyjskie

bo sa tanie 6 zl za 50 cm
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:38   #1929
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
A gdzie robisz? Ja chyba wybiore się do Reni
gdyby dało rade to bym sama sobie zrobiła ale nie da sie tak więc, pokaze kolezance filmik i ona mi zrobi jestem w Anglii w koncu a tu tanio nie jest a poza tym szkoda mi kasy skoro swoje tasmy mam tylko odpruje clipsy
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-26, 22:14   #1930
black00dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cześć Dziewczyny jestem tutaj nowa. Widzę,że jesteście doświadczone w sparwie przedłużania włosów.

Moje włosy są krótkie ścięte na typową bombke, włosy po bokach są dłuższe [ do ramion ] z tyłu do karku. Czy w moim przypadku ładnie będą wyglądać włosy przedłużone ?

I czy znacze kogoś z okolic Torunia, Bydgoszczy, Włocławka co przedłuża włosy, w jakiej cenie ?

black00dreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 19:48   #1931
Jamie69
Raczkowanie
 
Avatar Jamie69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 337
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez black00dreams Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny jestem tutaj nowa. Widzę,że jesteście doświadczone w sparwie przedłużania włosów.

Moje włosy są krótkie ścięte na typową bombke, włosy po bokach są dłuższe [ do ramion ] z tyłu do karku. Czy w moim przypadku ładnie będą wyglądać włosy przedłużone ?

I czy znacze kogoś z okolic Torunia, Bydgoszczy, Włocławka co przedłuża włosy, w jakiej cenie ?

To zależy iloma pasemkami zamierzasz przedłużyć i jaką długość chcesz osiągnąć.
__________________
Jesteś bardzo brutalna w stosunku do tych, którzy cię kochają, Scarlett. Bierzesz ich miłość i trzymasz ją nad ich głowami niczym bat.
Jamie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 22:32   #1932
anshele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3
clip in czy mikroringi?

Witam. Mam krótkie(ok. 15 cm ) włosy i marzę aby trochę je przedłużyć.
Nie chcę jednak tego robić niszczącymi włosy i często zawodnymi metodami.
Myślałam o metodzie clip in oraz o przedłużaniu włosów za pomocą mikroringów.
Na forach wielu ludzi chwali sobie metodę clip in, ale ja nie jestem do niej przekonana. Nie chce mi się wierzyć by spineczki nie były widoczne ani się nie zsuwały, a źle bym się czuła idąc ulicą i wiedząc że w każdej chwili przy większym podmuchu wiatru widać będzie sztuczne włosy.
Wydaje mi się że w przypadku mikroringów ryzyko byłoby mniejsze, że są mniej widoczne i wygodniejsze ponieważ nie trzeba ich ściągać na noc itp.
Ale słyszałam że bardzo obciążają włosy ,wyrywają i tną.
byłabym wdzięczna za pomoc. Macie z tym jakieś doświadczenia?
Może któraś z Was przedłuża sobie włosy takimi metodami?
anshele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-27, 23:23   #1933
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Dominiczkaaaa93 Pokaż wiadomość
Co stosować do włosów clip in naturalnych żeby jak najdłużej się nimi cieszyć? Na razie stosuję jedwab, chciałabym też kupić jakąś profesjonalną odżywkę nawilżającą, bo te drogeryjne niewiele dają. Znacie coś godnego polecenia?
Odpowie mi któraś?
__________________

Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 07:29   #1934
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: clip in czy mikroringi?

ja mam dosyć duży staż z włosami także mogła bym Ci doradzić coś
Nooo więc zacznę od tego że są włosy:
SYNTETYCZNE- nie radzę są to włosy sztuczne świecą się elektryzują ogólnie wstyd wyjść z takimi na ulicę za podobną cenę bez oszustw dostaniesz najwyższej jakości włosy NATURALNE- wyróżniamy:
-Indyjskie( najlepsze jakościowo włosy, najlepsze w pielęgnacji a za tym najdroższe taka struktura włosów jednak pozwala na dłuższe noszenie włosów )
-Europejskie/Słowniańskie- czyli takie jakie my Polki mamy naturalne włosy
-Azjatyckie
-Rosyjskie

Polecam Indyjskie miałam takie. Nie polecam Azjatyckich bo takie też miałam...
Co do Clip-in stosowałam tą metodę uważam że jest najmniej inwazyjna, nie niszczy włosów,możesz zakładać je kiedy chcesz i ściągać kiedy chcesz co do wad Clip-in :
trzeba je głęboko nawilżać ! inaczej zrobi się kołtun, zazwyczaj wypada ich wiele przy czesaniu ale tak jest z każdą metodą doczepiania włosów także nie czarujmy się kolejną wadą jest fakt że włosy takie jednak coś waża ... co oznacza że im dłużej masz je na włosach to Ci spadają na dół ocierając ię o kark...;/ co jest niekomfortowe .... Ale to i tak najlepsza metoda bo nie niszczy włosów i nie trzeba za każdym razem siedzieć nad włosami po 5 h żeby można było wyjść na ulice )
Włosy na ringach czyli mikroringi)
Azjatyckie ściałam po 3 tyg. tzn nie można powiedzieć że ściagłam;/ zauważyłam w jeden dzień że jak chyciłam za włosy zaczął mi ring z włosem spadać ;/;/;/ co oznacza że mikroring musiał mi poprzecinać moje włosy i nie miały się na czym trzymać DRAMAT !! ściągłam je i garściami włosy wyciągałam !!!szczerze nie polecam ... a już napewno dziewczyną które mają włosy zniszczone, kruche i łamliwe .... ;/ ogółem pielęgnacja tych włosów zajmowała mi 3 h czasem czesania 1h ... masakra plataly się z moimi włosami i efekt był taki kołtun an kołtunie ... wiele pisze na temat takich włosów że się nie będą plątać bedą gładkie ale noo niestety jest rozczarowanie chociaż może jeśli masz włosy odpowiednio nawilżone i nie suche to się tak nie stanie nie dam Ci tej gwarancji ja mam włosy suche i na mnie tak oddziaływują ;/ a szkoda bo też chciała bym mieć włosy długie ..... Myślę że zrobisz co bedziesz uważała za słuszne dla Ciebie jeśli chcesz wiedzieć coś więcej możesz pisać na PW Chętnie odpowiem na każde pytanie Pozdrawiam
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 11:30   #1935
black00dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Posiadacie moze jakies zdjecie ?
Przedłózanych krótkich włosów?
I jakies namiary na dobra fryzjerke w kuj-pom. ?

black00dreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:23   #1936
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Witam. Chciałem się odnieść do przedłużania włosów na microringi.Większość twierdzi, ze to bezinwazyjna metoda , nasze włosy nie mają kontaktu z ciepłem ( z tym sie zgodze) i jest w pełni bezpieczna. Jednak wystarczy przeczytać te wątki i odrazu zmieni się zdanie o tej metodzie przedłużania. Jak koleżanka powyżej moja znajoma miała ten sam problem. Po sciągnieciu włosów po 3tygodniach miała pełno poprzecinanych swoich włosów a jej włosy wypadały garściami. A przecież na allegro i wszędzie, innych stronach mówi się że ringi z silikonem zapobiegają łamaniu się włosów.Ponownie postanowiła założyć te włoski na ringi i ściągnąć. Ściągneła je po 4 tygodniach i efekt był taki sam.Więc nie wyobrażam sobie noszenia włosów przez kilka miesięcy a potem ściągnąć i być łysym. Warto więc sie zastanowić czy to taka bezpieczna metodai czy nie szkoda nam swoich włosów. Chyba bezpiecznej metody i takiej której nie widać jeszcze nie wynaleziono. Taśma to tak samo nie jest dobry sposób , zwiąże się w kitkę i wszystko widać nie mówiąc o zsuwaniu się z własnych włosów a tapir jaki jest zalecany czasami można osiągnąć efekt kokonu to tym bardziej odstrasza. Jedyna zaleta rignów to naturalny wygląd bo włosy się pasemkują jak naturalne a reszta to same wady według mnie.
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 13:58   #1937
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
Witam. Chciałem się odnieść do przedłużania włosów na microringi.Większość twierdzi, ze to bezinwazyjna metoda , nasze włosy nie mają kontaktu z ciepłem ( z tym sie zgodze) i jest w pełni bezpieczna. Jednak wystarczy przeczytać te wątki i odrazu zmieni się zdanie o tej metodzie przedłużania. Jak koleżanka powyżej moja znajoma miała ten sam problem. Po sciągnieciu włosów po 3tygodniach miała pełno poprzecinanych swoich włosów a jej włosy wypadały garściami. A przecież na allegro i wszędzie, innych stronach mówi się że ringi z silikonem zapobiegają łamaniu się włosów.Ponownie postanowiła założyć te włoski na ringi i ściągnąć. Ściągneła je po 4 tygodniach i efekt był taki sam.Więc nie wyobrażam sobie noszenia włosów przez kilka miesięcy a potem ściągnąć i być łysym. Warto więc sie zastanowić czy to taka bezpieczna metodai czy nie szkoda nam swoich włosów. Chyba bezpiecznej metody i takiej której nie widać jeszcze nie wynaleziono. Taśma to tak samo nie jest dobry sposób , zwiąże się w kitkę i wszystko widać nie mówiąc o zsuwaniu się z własnych włosów a tapir jaki jest zalecany czasami można osiągnąć efekt kokonu to tym bardziej odstrasza. Jedyna zaleta rignów to naturalny wygląd bo włosy się pasemkują jak naturalne a reszta to same wady według mnie.
Zgadzam sie.
Jakis rok dwa lata temu,gdy swoje wlody mialam b.dlugie i nie mialamzamiaru ich przedluzyc naczytalam sie tyle zlego o tej metodzie ze ło
Nigdy ta metoda nie przedluze sobie wlosow NIGDY

NELUSIA- a ile mozna nosic wlosy Europejskie?
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-11-28 o 14:00
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:05   #1938
Kayokox3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Dzięki za przestrogę bo od dłuższego czasu planowałam sobie przedłużyć włoski . Hmm na ringi się nie decydowałam .. myślałam raczej o pojedynczych pasmach na klipsach ( tzw. Clip In ) . Tylko nie wiem czy się jednak zdecydować . Miała któraś z was włoski na clipsy ? Wiecie może gdzie je mogę dostać i za ile ?
__________________
我 只想说,你很相爱。仅此而 已...

Gdzieś na dnie serca ,
Jesteśmy tacy sami .
Jeśli tylko spojrzysz głębiej ,
Ujrzysz całą prawdę .
Kayokox3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 14:13   #1939
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Kayokox3 Pokaż wiadomość
Dzięki za przestrogę bo od dłuższego czasu planowałam sobie przedłużyć włoski . Hmm na ringi się nie decydowałam .. myślałam raczej o pojedynczych pasmach na klipsach ( tzw. Clip In ) . Tylko nie wiem czy się jednak zdecydować . Miała któraś z was włoski na clipsy ? Wiecie może gdzie je mogę dostać i za ile ?

Przeczytaj kilka stron wczesniej
Caly czas ktos pisze o clip on
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 15:53   #1940
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Hej dziewczyny :P Patrzcie co znalazłam. Na allegro sprzedający piszą, że to jakaś nowa formuła włosów, że sztuczne ale można kręcić prostować, bla bla bla, i tak już to widziałam na kilku aukcjach :P Cena śmieszna, ale odstrasza

http://allegro.pl/item1331427338.html
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:29   #1941
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

http://allegro.pl/komplet-pasemek-cl...342610885.html

A to zdjecie Dody z czasów gdy odpadło jej pasemko na clip on ma przyciągać uwagę klientów ? Hahahaha nie mogę wytrzymać ze śmiechu.

Tych syntetycznych włosów jest pełno które można prostować. Pisze że można kręcić , prostować i co tylko chcemy. Ale tak naprawdę po rozpakowaniu paczki już nie jest tak pięknie Chyba ze te z Twojego linku są ,, inne" ale wątpię
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:42   #1942
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Damian17 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/komplet-pasemek-cl...342610885.html

A to zdjecie Dody z czasów gdy odpadło jej pasemko na clip on ma przyciągać uwagę klientów ? Hahahaha nie mogę wytrzymać ze śmiechu.

Tych syntetycznych włosów jest pełno które można prostować. Pisze że można kręcić , prostować i co tylko chcemy. Ale tak naprawdę po rozpakowaniu paczki już nie jest tak pięknie Chyba ze te z Twojego linku są ,, inne" ale wątpię

Też wątpię Robią ludzi w balona. Zdjęcie dody, a na tej aykcji co ja podałam zdjęcie Króliczka Playboya Żal.

Ooo znalazłam jeszcze takie coś u niech
http://allegro.pl/slowianskie-clip-i...333391394.html

Włosy na tej aukcji SŁOWIAŃSKIE wyglądają gorzej od tych syntetyków na zdjęciach
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.

Edytowane przez BlueManiaczka
Czas edycji: 2010-11-28 o 16:53
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 16:55   #1943
Damian17
Raczkowanie
 
Avatar Damian17
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 192
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Najlepsze na allegroo !! No ciekawe ciekawe Na allegro chyba nigdy nie kupi się w pełni naturalnych włosów od takich sprzedawców chyba ze jakiś normalny człowiek sprzedaje włosy ścięte po komunii dziecka to mamy pewność co do ich pochodzenia.I jakoś nie mogę w to uwierzyć że ktoś dał sobie obciąć głowę żeby sprzedać te włosy za marne , niecałe 200zł. Chyba ktoś głupi musi być albo zdesperowany.

Edytowane przez Damian17
Czas edycji: 2010-11-28 o 17:03
Damian17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 18:16   #1944
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Heloł
Długo mnie tu nie było... Zaczne od tego, ze zakupilam sobie zestaw clipów jakiś miesiąc temu. Został przetestowany i teraz mogę zdać relację z ich użytkowania.

Więc... moj zestaw skladal sie aż z 8 pasm. (okolo 100- 110 gram)
Niestety to za dużo na jedną głowę więc z 8 zrobiłam 4. Dwa pasma są szerokie i gęste, a dwa są na 2 klipy na boki.
Wlosy są naturalne- zrobiłam test zapalniczką. Raczej nie są mieszane z syntetykami, ale ręki nie dam sobie odciąć! Za zestaw zaplacilam 159 zl w promocji, teraz sa chyba w starej cenie za 229!
Już je myłam kręciłam, prostowałam i nic się z nimi nie dzieje. Troszkę wypadaja, ale to przecież normalne.

Co do mycia, to na noc moczyły się w odżywce z letnią wodą. Schną zawsze w sposob naturalny.
Nie widać, ze mam doczepione, aczkolwiek nie ma u mnie wielkiego efektu przedluzenia, zaledwie ok. 10 cm.
Poki co jestem zadowolona
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:18   #1945
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

A mogę się dowiedzieć , gdzie je kupiłaś?? Bo ja wiecznie szukam
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 19:43   #1946
NelluSiIa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 312
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Zgadzam sie.
Jakis rok dwa lata temu,gdy swoje wlody mialam b.dlugie i nie mialamzamiaru ich przedluzyc naczytalam sie tyle zlego o tej metodzie ze ło
Nigdy ta metoda nie przedluze sobie wlosow NIGDY

NELUSIA- a ile mozna nosic wlosy Europejskie?
ja nosiłam 3 tyg ale zaczeły się kruszyć nie polecam;/ strasznie się plątały po umyciu nawet nie tak bardzo sie się azjatyckie plątały co Europejskie;/Nie polecam
NelluSiIa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:03   #1947
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BlueManiaczka Pokaż wiadomość
A mogę się dowiedzieć , gdzie je kupiłaś?? Bo ja wiecznie szukam
Kupilam na allegro od uzytkownika thehairUwear. juz tu kiedys dziewczyny pisaly o tych wloskach. Z tego co pamietam, nie wszystkie byly zadowolone. Ja jestem i to bardzo!
Widze, ze ma aukcje za 179 z tymi wloskami, czyli jeszcze jest jakas promocja

Aaaa musze jeszcze dodac, ze moje wlosy musialam wycieniować, bo mialam zawsze ściete na prosto i mam geste wlosy. Clipy mają dosyć rzadkie konce (podcielam je o 2 cm.) Teraz pasują idealnie!
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...

Edytowane przez GosposiaSzatana
Czas edycji: 2010-11-28 o 20:06
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-28, 20:57   #1948
sikorka85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Edytowane przez Moderatora
Reklama na tym forum jest platna .Regulamin

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-11-28 o 21:15
sikorka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:21   #1949
BlueManiaczka
Raczkowanie
 
Avatar BlueManiaczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Ciechanów :)
Wiadomości: 286
GG do BlueManiaczka
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez GosposiaSzatana Pokaż wiadomość
Kupilam na allegro od uzytkownika thehairUwear. juz tu kiedys dziewczyny pisaly o tych wloskach. Z tego co pamietam, nie wszystkie byly zadowolone. Ja jestem i to bardzo!
Widze, ze ma aukcje za 179 z tymi wloskami, czyli jeszcze jest jakas promocja

Aaaa musze jeszcze dodac, ze moje wlosy musialam wycieniować, bo mialam zawsze ściete na prosto i mam geste wlosy. Clipy mają dosyć rzadkie konce (podcielam je o 2 cm.) Teraz pasują idealnie!

Oooo w końcu wśród ludzi Myślałam, że szlag mnie wczoraj trafi z powodu błędu na wizażu Właśnie chciałam się dowiedzieć o tych włosach coś, zaraz wejdę na aukcje tego użytkownika i coś znajdę Ja sobie kupiłam syntetyki od koleżanki z Niemiec, jakieś 200gr za 3euro , chcę zobaczyć czy takie się opłaca kupować No i naturalne muszę kupić Pewnie się skuszę na te jak Twoje, skoro polecasz ))


Niestety teraz dopiero zajrzałam i nic nie ma
__________________
Chcę Lepiej. Chyba pora iść spać.

Edytowane przez BlueManiaczka
Czas edycji: 2010-12-01 o 17:26
BlueManiaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 10:17   #1950
GosposiaSzatana
Raczkowanie
 
Avatar GosposiaSzatana
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: całkiem spore miasto
Wiadomości: 474
Dot.: Przedluzanie wlosów-czesc IV wątek zbiorczy.

Synteykie są dobre, ale dla dziewczyn, ktore maja swoja wlosy piękne, gladkie i lśniące. Moje wlosy sa krecone, wiec niestety syntetyki bylo widac. Byly zbyt lsniące i gladkie!

A ja teraz zagladalam i ta dziewczyna ma kilka aukcji wystawionych
__________________
KIEDYŚ... bliżej nieokreślony termin, w którym wszystko już będzie takie jak chcemy ...

Edytowane przez GosposiaSzatana
Czas edycji: 2010-12-02 o 10:18
GosposiaSzatana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.