Kto ze mną? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-06, 16:15   #241
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
atram.mylog.pl
tylko nie ma tam narazie nic oprocz szablonu czekam na wene, wowczas cos napisze
Tak myślałam, dlatego już tam wlazłam wcześniej

Szablon fajowy, miałam go kiedyś u siebie.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:16   #242
mamaela
Raczkowanie
 
Avatar mamaela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kto ze mną?

ijaa - mam piękną zimę, sama oglądam ją od paru dni - mogę przesłać, ale potrzebny adres e-milkowy. Jesli chcesz, daj znać. Pozdr awiam
__________________
Chcąc zdobywać wiedzę musisz być naiwny jak dziecko
mamaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:25   #243
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kto ze mną?

Witam Dziewczyny,

dzisiaj cały dzień zabiegana jestem, dopołudnia studia (jak dobrze, że to już końcówka, bo nie wyrabiam) , następnie wielkie sprzątanie, potem wielkie, cotygodniowe zakupy i dopiero teraz miałam czas do Was zajrzeć.

Blackmagicone - składam Ci najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia i radości oraz we wszystkich postanowieniach wytrwałości. Baw się dobrze na rodzinnej i kawałka tortu sobie nie żałuj - w urodziny się nie tyje

Kama98 - odnośnie pogody to dzisiaj mówiłam to samo - oby ta zima się nam nie przeniosła na kwiecień, bo jak w styczniu mamy listopad to wszystko możliwe Ale głowa do góry, czytałam na onecie, że 2007 rok ma być rekordowo ciepły, więc w kwietniu na Twoje wesele będzie piękna wiosna. Tego Ci życzę

Mamaela - witamy i zapraszamy. Oczywiście, że się możesz dołączyć, im więcej osób tym raźniej, bo w trakcie się zawsze ktoś wykruszy ... Napisz coś o sobie, jaki masz cel odchudzania i co zamierzasz robić

ijaa życzę udanego tiramisowego wyjścia. Uwielbiam tiramisu, ale cieszę się, że tak rzadko mam okazję go zjeść, bo z odchudzania byłyby nici...
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:53   #244
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Agneska Pokaż wiadomość
Kama98 - odnośnie pogody to dzisiaj mówiłam to samo - oby ta zima się nam nie przeniosła na kwiecień, bo jak w styczniu mamy listopad to wszystko możliwe Ale głowa do góry, czytałam na onecie, że 2007 rok ma być rekordowo ciepły, więc w kwietniu na Twoje wesele będzie piękna wiosna. Tego Ci życzę

Dziękuje, kochana jesteś


......................... ......................... ............

A ja jestem po 2 godzinnym spacerze z psem, alez sie nabiegałam, aż sie spociłam Potem zakupy i ugotowałam sobie obiad, makaron z sosem(miesko mielone, pieczarki, biała fasola) Wiem, że może nie najzdrowiej ale juz nie miałm pomysłu na dzisiejszy obiad. Zaraz musze sie zabrać za sprzątanie, ale troche sie najadłam i musze odpocząć....
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 17:21   #245
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kto ze mną?

A ja uciekam do siostry TŻ-a. Wracam późnym wieczorkiem.

Have a nice evening.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 17:29   #246
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

ijaa, zazdroszcze Ci tego tiramisu

kama ja tez jadlam dzis makaron na obiadek ale serkiem wiejskim. nastepnym razem zrobie sobie z jogurtem danone activia. pyszny i malokaloryczny ale makaron pelnoziarnisty oczywiscie.

a ja od dzis zaczelam pic herbatke Slim Figura Spalanie. ciekawe czy choc troche zadziala i wspomoze moj proces gubienia cm i kg
ktoras z Was ja kiedys pila?

ide sie szykowac na spotkanie z TŻ
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:13   #247
mamaela
Raczkowanie
 
Avatar mamaela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kto ze mną?

Agnesko ja niestety bardzo odstaje wiekowo od Was, ale jak widać temat jest aktualny przez całe życie. Jestem w tej chwili w trakcie corocznej 10-cio dniowej głodówce, bardziej dla zdrowia niż dla kilogramów. Zostało mi jeszcze 4 dni, ale to już pestka. Przez 2 lata byliśmy w domu na "diecie" Montignaca, ale widze, że potrzebna jest zmiana i od paru tygodni zbieram wszelkie informacje dot. kuchni według pięciu przemian. Wiem, że jest to zawiła sprawa, ale lubie wyzwania. Poza tym chodzę od roku na aquaaerobic dwa razy w tyg. i od paru miesięcy 2 razy na siłownie. To dla mnie prawdziwe wyzwanie, bo muszę dojeżdzać 35 km w jedną stronę. Niestety z wiekiem trzeba coraz więcej pracy wkładać w jako - taki wygląd, bo hormony, a właściwie ich brak - robi swoje. Poza tym w zeszłym roku zaczęłam "studia" w Poznaniu i z tego jestem chyba najbardziej dumna.
Tyle o mnie. Jeśli nie przeszkadza Wam mój wiek, chętnie będę zaglądać i wspierać Was w Waszych zmaganiach. Pozdrawiam
__________________
Chcąc zdobywać wiedzę musisz być naiwny jak dziecko
mamaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 18:39   #248
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Basen jest bardzo dobrym aerobem
Bardzo lubię pływać, ale niestety mam uczulenie na chlor A do pływalni z ozonowaną wodą daleko...
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 18:50   #249
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Wesele bedzie na 90 osób, troche duzo, ale mam liczną rodzine i nie moge z nikogo zrezygnowac A ze swoim TŻtem jesteśmy ze sobą juz piaty rok Z takiej szczeniecej miłosci doszlismy do małżeństwa
Zazdroszczę Ja tam jakoś nie mogę swojego chlopa zaciągnąć do ołtarza A wydaje mi się, że już najwyższy czas... Ale próbuję- kiedyś musi się udać
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 19:34   #250
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Kto ze mną?

witam,mogę sie przylaczyc?? Widze, ze dzielnie walczycie
moim celem jest stracic do mojej 8nastki 16 cm: 5 w talii, 5 w kosciach biodrowych i po 3 w udach Mam nadzieje, ze z Wami mi sie uda
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 19:44   #251
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
witam,mogę sie przylaczyc?? Widze, ze dzielnie walczycie
moim celem jest stracic do mojej 8nastki 16 cm: 5 w talii, 5 w kosciach biodrowych i po 3 w udach Mam nadzieje, ze z Wami mi sie uda
pewnie ze mozesz

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja tam jakoś nie mogę swojego chlopa zaciągnąć do ołtarza A wydaje mi się, że już najwyższy czas... Ale próbuję- kiedyś musi się udać
a jak dlugo jestescie razem?

mamaela, nie przeszkadza nam Twoje wiek
dobrze napisalas.. ten temat powraca przez cale zycie...
aquaaerobik fajna sprawa, ale pewnie droga? tez mi sie marza takie zajecia. ale zaczne od zwyklego
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 19:53   #252
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
jak dlugo jestescie razem?
Hmm- nie pamiętam- chyba prawie 4 lata (jak ten czas zleciał)
Ja mam 27 lat, moj TŻ 31...dlatego mówię, ze najwyższy czas Zresztą marzy mi się rodzinka- chciałabym mamą być
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 19:56   #253
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Hmm- nie pamiętam- chyba prawie 4 lata (jak ten czas zleciał)
Ja mam 27 lat, moj TŻ 31...dlatego mówię, ze najwyższy czas Zresztą marzy mi się rodzinka- chciałabym mamą być
mi tez sie marzy, ale ja mam jeszcze duzo czasu

moj TŻ rozmawia wlasnie z moim tata wiec z nudow weszlam na wizaz
ale powoli zaczyna mnie to wkurzac bo juz go 20 minut nie ma :/
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:02   #254
mamaela
Raczkowanie
 
Avatar mamaela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja tam jakoś nie mogę swojego chlopa zaciągnąć do ołtarza A wydaje mi się, że już najwyższy czas... Ale próbuję- kiedyś musi się udać
Uda się na pewno. Trzymamy kciuki

Atram mój basen wcale nie jest droższy od Aerobiku, a bardzo odciąża stawy i zawsze to chłodniej niż na sali.
__________________
Chcąc zdobywać wiedzę musisz być naiwny jak dziecko
mamaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 20:09   #255
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Kto ze mną?

Dziekuje dziewczynki za wszystkie zyczenia, jestescie kochane
U mnie juz po imprezce, zjadlam maly kawalek tortu, wiec jest ok. Zmiescilam sie w dziennym limicie.
A zaraz TŻ przyjezdza i mnie znow do kina ciagnie. Tylko tym razem na "jego" film, czyli Pila 3...
mamaela i slimaczek przylaczajcie sie smialo, przygarniemy Was I na pewno nie bedziecie zalowaly
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:06   #256
Agneska
Rozeznanie
 
Avatar Agneska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Gdzieś we wszechświecie :)
Wiadomości: 813
Dot.: Kto ze mną?

Mamaela - wiek nie ma znaczenia w wielu sprawach, mam koleżanki w pracy pewnie w Twoim wieku, a rozumiem się z nimi czasem lepiej niż z rówieśnikami. Prędzej chodzi o wiek, w jakim człowiek się czuje, a nie ile lat wskazuje metryka... A temat odchudzania jest niestety aktualny przez całe życie i sama wiem, że z biegiem lat, a mam 26 wiosen, coraz trudniej jest schudnąć. Trzeba mniej jeść, więcej się ruszać, a jak wiemy i czasu mniej, a często chęci i siły też nie te. W każdym bądź razie - wiekiem się nie przejmuj, witamy Cię serdecznie i zawsze służymy wsparciem i niejednokrotnie pewnie zapytam o radę osoby bardziej doświadczonej życiem niż ja

Ślimaczek - witamy serdecznie i zapraszamy do wspólnej walki. Życzę Ci, abyś straciła upragnione centymetry do Twojej 18-tki, ciekawa tylko jestem kiedy to jest, jeżeli można zapytać. Wtedy też wyjdzie, czy założony cel jest możliwy do zrealizowania

No nic, uciekam spać, antybiotyk zażyłam, bo niestety jeszcze angina nie minęła, aczkolwiek czuję się o niebo lepiej niż parę dni temu. Życzę wszystkim Dziewczynom kolorowych snów i dobrej nocy. Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu nabiorę sił na ćwiczenia i nie będę już tylko biernym uczestnikiem tego wątku

Pozdrawiam
__________________
...:Aga:...

__________________
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today ...
Agneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 21:21   #257
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Kto ze mną?

blackmagicone ja takze zycze Ci stu lat

Agneska moja 8nastka jest 11 lipca, wiec moj cel jest jak najbardziej realny chcę schudnac zdrowo, a tym samym wolno

Atram dziekuje za przywitanie

jej, a ja dzisiaj ladnie jadlam i krecilam hula hopem godzinke zaraz jeszcze zrobie brzuszki i koniec na dzisiaj
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:17   #258
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kto ze mną?

mamoelo walczymy o wspólny cel i wiek tu nie ma znaczenia, zreszta fora i wątki na których spotykaja sie osoby w róznym wieku sa bardzo rozwijajace Na każdą sprawe mozna spojzec z różnego punktu widzenia i dojśc do jak najlepszego rozwiązania Tak wiec śmiało....

ślimaczku witam serdecznie Nie martw sie napewno uda Ci sie osiagnac zamierzone cele. Ja sobie ubździłam stracic po 6 centymetrów w udach w cztery miesiace wiec Twoje cele to bedzie dla ciebie bułka z masłem

ninaad napewno zaciagniesz niedługo swojego TŻta do ołtaża Powiem Ci że mimo tego, że jestm młodsza od Ciebie o 6 lat to też marze o dziecku Dla mnie najważniejszą wartość ma rodzina i chciałabym juz założyć swoją.... mimo wszystko wiem, że teraz nie jest odpowiedni moment, to bardzo chciałabym juz byc matką.

blackmagicone mnie nikt by siłaą nawet nie zaciagnoł na taki straszny film, strasznie mi wyobraźnia pracuje na tego typu filmach, a po filmie to dopiero.....

Atram to dobrze, że TŻ ma tak swietny kontakt z twoim tatą, mój TŻ też ma dobry z moimi rodzicami, za to ja z jego, bez kija nie podchodzic, niecierpie, nieznosze (...) ich

Agneska wracaj kochana do zdrowia szybciutko

..........

No ale sie rozpisałm A ja zjadłam prawie o 22 kolacje Ale to jako posiłek potreningowy Dwie grzanki ciemnego pieczywa z białym serem i polendwicą. Cwiczyłam dzis brzuszki i pojeździłam na rowerze około 45 minut, ale na raty bo albo któś dzwonił, potem przyszedł TŻ z pracy to podgrzałm mu obiad... ehh. Wszystko dzisiaj mi sie poprzesówało, śniadanie zjadłam o 13, obiad o 18, kolacje o 22 i spać pewnie pójde o 2 w nocy
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 22:46   #259
mamaela
Raczkowanie
 
Avatar mamaela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 58
Dot.: Kto ze mną?

Dziękuję dziewczyny za cieplutkie słowa. Miło mi będzie spędzać z Wami czas.
Agneska - zdrowiej prędko, bo jak człowiek chory to ćwiczenia zawsze "pod góre"
Slimaczku - to sporo czasu, dasz rade

Ja też będę już się zbierać . Dobrej nocki dziewczyny i miłych snów
__________________
Chcąc zdobywać wiedzę musisz być naiwny jak dziecko
mamaela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-06, 22:52   #260
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Atram to dobrze, że TŻ ma tak swietny kontakt z twoim tatą, mój TŻ też ma dobry z moimi rodzicami, za to ja z jego, bez kija nie podchodzic, niecierpie, nieznosze (...) ich
ja tez nie znosze rodziców TŻ-ta, za to on z moim tata ma dobry kontakt a rodzice TŻ-ta chyba mnie nie lubia, ja za nimi nie przepadam, ciezko nam zanlesc wspolny jezyk...

a Ty mieszkasz z TŻ-tem?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:00   #261
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ja tez nie znosze rodziców TŻ-ta, za to on z moim tata ma dobry kontakt a rodzice TŻ-ta chyba mnie nie lubia, ja za nimi nie przepadam, ciezko nam zanlesc wspolny jezyk...

a Ty mieszkasz z TŻ-tem?
Tak, mieszkamy ze sobą już 1,5 roku. Na szczęście z jego rodzicami nie mamy zbyt wielkiego kontaktu, bo są po rozwodzie, matka mieszka daleko, a ojciec cały czas pracuje za granica. Za to jak już mamy jakis kontakt to zawsze jest problem, najbardziej mnie wkurza, że ojciec mojego TŻta opiepszył go o to, że chce wziąśc ze mna ślub, że przeciez jest młody, co on robi.... Normalnie brak mi słów Na wesele tez nie dadza nam nawet złotówki, ale pobawić sie przyjda chetnie wrrrrrr
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 23:09   #262
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kto ze mną?

ijaa jak tam po tiramisowym szleństwie?
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 10:52   #263
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez kama98 Pokaż wiadomość
Tak, mieszkamy ze sobą już 1,5 roku. Na szczęście z jego rodzicami nie mamy zbyt wielkiego kontaktu, bo są po rozwodzie, matka mieszka daleko, a ojciec cały czas pracuje za granica. Za to jak już mamy jakis kontakt to zawsze jest problem, najbardziej mnie wkurza, że ojciec mojego TŻta opiepszył go o to, że chce wziąśc ze mna ślub, że przeciez jest młody, co on robi.... Normalnie brak mi słów Na wesele tez nie dadza nam nawet złotówki, ale pobawić sie przyjda chetnie wrrrrrr
to ciekza sparwa z nimi, dobrze ze nie macie na codzien kontaktu.

a tak w ogole to dzien dobry, dzis 6 dzien dietkowania , 6 dzien bez slodyczy i niczego zlego
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:06   #264
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kto ze mną?

Jeszcze tutaj muszę TO napisać Wczoraj weszłam w spodnie, które ostatnimi czasy dociągałam maksymalnie do 3/4 nóg
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 11:17   #265
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Jeszcze tutaj muszę TO napisać Wczoraj weszłam w spodnie, które ostatnimi czasy dociągałam maksymalnie do 3/4 nóg
czytalam o tym w innym wtaku
gratuluje
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 12:50   #266
blackmagicone
Rozeznanie
 
Avatar blackmagicone
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 764
Dot.: Kto ze mną?

iwciunia to gratulacje, pierwsze sukcesy
blackmagicone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:02   #267
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Jeszcze tutaj muszę TO napisać Wczoraj weszłam w spodnie, które ostatnimi czasy dociągałam maksymalnie do 3/4 nóg
jupi Gratuluje!!!
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:24   #268
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Kto ze mną?

Dzięki dziewczyny
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:38   #269
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kto ze mną?

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Jeszcze tutaj muszę TO napisać Wczoraj weszłam w spodnie, które ostatnimi czasy dociągałam maksymalnie do 3/4 nóg
Gratulacje ogromniaste

I dzień dobry tak w ogóle. Nie, żeby dopiero wstała, coś mi wizaż nie chciał chodzić.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 13:50   #270
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kto ze mną?

Już dzisiaj niedziela. Za drzy dni, pierwsze pomiary dziewuszki Ciekawie ile mi ubyło.

Właśnie kończę drugie śniadanko, odpocznę chwilę i biore się za ćwiczonka.
A później nauka, bleeeeeh
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:29.