Suknia marzeń cz.I - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 09:14   #3961
Agaw'a
Zakorzenienie
 
Avatar Agaw'a
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: opolszczyzna
Wiadomości: 4 992
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez basiazdr Pokaż wiadomość
Witam
NO i po ciezkich zmaganiach i nieudolnych próbach szycia wymarzonej Di Gio wczoraj nagle kupiłam suknie slubna!!!!i kamien spadł mi z serca. Bardzo mnie zastanawia wasze zdanie na jej temat. Jest napewno inna niz wszystkie bo plisowana... Suknia bedzie dokłądnie taka jak na zdjeciu tylko bez tego przyczepionego kwiatka z boku. Jakos on mi tam nie pasuje. Czekam na wasze opinie.
Basia
Sukienka bardzo ładna.

Według mnie zostanie na długo zapamiętana bo ja jeszcze osobiście w rzeczywistosci i w czasie przeglądania fotek nie natknęłam się na sukinie w której dół jest plisowany.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

-1 -2 -3 -4 -5 -6 -7 -8 -9 -10 -11 -12 -13 -14 -15
Agaw'a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 10:37   #3962
kasius
Raczkowanie
 
Avatar kasius
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 180
Dot.: suknia marzeń

Sukienki śliczne buciki też. Może za jakiś czas też wkleję swoją "suknię marzeń" a do tego czasu podziwiam wasze cudeńka!!!!
pozdrawiam
kasius jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 12:44   #3963
Anna_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Smile Dot.: suknia marzeń

Dziewczyny pomóżcie...
Szukam sukni ślubnej, ale póki co tylko na cywilny. Byłam już na pierwszych przymiarkach i mniej więcej wiem co mi sie podoba... Są to 2 modele Agnes - 1610 i 4608A_694. A tak naprawdę to chciałabym coś niezbyt strojnego (bo to zostawiam na kościelny) ale musi mieć troszkę szerszy dół bo mam dość szerokie biodra. Rozmiar sukni to 36 przy wzroście 168. Doradzcie cos...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (47,2 KB, 121 załadowań)
Anna_H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:40   #3964
Brabrek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
Dot.: suknia marzeń

Hej, sukienka jest piekna, ja tez marzę o takiej. Napisz mi prosze czy będziesz ją odsprzedawac? Mój ślub jest 18 sierpnia
Brabrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 14:50   #3965
basiazdr
Raczkowanie
 
Avatar basiazdr
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 75
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Agaw'a Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo ładna.

Według mnie zostanie na długo zapamiętana bo ja jeszcze osobiście w rzeczywistosci i w czasie przeglądania fotek nie natknęłam się na sukinie w której dół jest plisowany.
bardzo dziekuje
basiazdr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:28   #3966
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

a ja zastanawiam sie na jedna z tych, choc nie wiem czy widzialayscie kiece firmy PAPILIO- bajka!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg X3__002A.jpg (50,9 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emmi_Strona_24.jpg (68,1 KB, 100 załadowań)
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:32   #3967
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

a co Wam bede mowic, same zobaczcie...
http://www.modanaslub.pl/artykul.php?ida=150
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 17:23   #3968
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: suknia marzeń

jej ja chyba nigy sie nie zdecyduje...choruje na ta z jim hjelm i chyba juz umre z tej choroby i milosci fajnie, ze przynajmniej wy powoli znajdujecie te wymarzone chyba musze zabrac moja psiapsiole i posmigac w koncu w realu po sklepach moze na czyms zaczepie oko
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:34   #3969
Anna_H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: suknia marzeń

Tak zrób Ja przejrzałam całe mnóstwo zdjęć sukien na necie, w gazetach i katalogach i nic... Wystarczyło pójść do 3 sklepów, żeby coś mi się spodobało:P Powodzenia
Anna_H jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:55   #3970
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
a ja zastanawiam sie na jedna z tych, choc nie wiem czy widzialayscie kiece firmy PAPILIO- bajka!
Jak dla mnie troche przesadzona. Za dużo fałd, marszczeń, zdobień, i jeszcze ten dodatkowy kolor....
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 20:13   #3971
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: suknia marzeń

Dla mnie tez zbyt ozdobna, zbyt rozbudowany dół. Zupełnie nie na moja figure ale tez nie na mój gust!
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 20:16   #3972
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
a ja zastanawiam sie na jedna z tych, choc nie wiem czy widzialayscie kiece firmy PAPILIO- bajka!

Suknie pewien swój specyficzny urok mają, ale mi zdecydowanie nie odpowiadają.Tak jak dziewczyny piszą, dól jest za masywny
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 20:28   #3973
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: suknia marzeń

Wydaje mi sie jeszcze,że suknia z takim dołem musi byc bardzo niewygodna w tańcu. Nie wyobrażam sobie spędzić w niej całej nocy.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 23:01   #3974
annajak
Raczkowanie
 
Avatar annajak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szamotuły - Leszno
Wiadomości: 60
Smile Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
a ja zastanawiam sie na jedna z tych, choc nie wiem czy widzialayscie kiece firmy PAPILIO- bajka!
Moim zdaniem obie są śliczne ale ta z zielonym ma ładniejszą górę.

A że szeroka i dużo zdobień, i marszczeń ? Nie każdy chce iść do ślubu w prostej halce
__________________
Ślubowałam 14-07-2007

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
annajak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 23:43   #3975
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez annajak
A że szeroka i dużo zdobień, i marszczeń ? Nie każdy chce iść do ślubu w prostej halce
Anno, nie każda chce, ale niektóre powinny. Nie każdej pasuje taki krój, jeśli rozumiesz, co chcę Ci przekazać
elsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:22   #3976
annajak
Raczkowanie
 
Avatar annajak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Szamotuły - Leszno
Wiadomości: 60
Smile Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez elsi Pokaż wiadomość
Anno, nie każda chce, ale niektóre powinny. Nie każdej pasuje taki krój, jeśli rozumiesz, co chcę Ci przekazać
Nie zgadzam się z Twoją opinią, choćby dlatego że została wyrażona na podstawie słabej jakości i źle zrobionego zdjęcia.
Zresztą, ostatecznie wybrałam inną suknię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ana.JPG (18,6 KB, 121 załadowań)
__________________
Ślubowałam 14-07-2007

http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007071401801830.png
annajak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 09:41   #3977
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: suknia marzeń

Boska sukienka. Te poprzednie zresztą też. Uwielbiam takie "cudowane". Az szkoda, że ślubną kiecę zakłada sie tylko raz
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:37   #3978
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez annajak Pokaż wiadomość
Moim zdaniem obie są śliczne ale ta z zielonym ma ładniejszą górę.

Jakos tak każdy na nią i dobrze w poniedzialek bedzie moja:P

A że szeroka i dużo zdobień, i marszczeń ? Nie każdy chce iść do ślubu w prostej halce
albo nie każdy może. Skoro na skromnie bede wygladała śmiesznie, to na ozdobnie jak na ten dzien przystało czyli księżniczkowo:P
"tylko nie bierz z marszczeniami" slowa mojej tesciowej-hi hi- przyszłej.

a ja tez 14.07.2007r.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 10:40   #3979
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

annajak!! I o to chodzi!! Jest piekna!! taka...ekstrawagancka, inna niz ta cala internetowa reszta na jedno kopyto
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-11, 10:45   #3980
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie troche przesadzona. Za dużo fałd, marszczeń, zdobień, i jeszcze ten dodatkowy kolor....
Własnie o dodatkowy kolor chodziło. Bo biała, po tylu latach zwiazku, to lekka hipokryzja. A poza tym biel jest nudna i taaaka oklepana. ten dodatkowy kolor to ułatwienie dla doboru dodatkow, przynajmniej dla mnie:P Jakbym mogła to najchętniej wyskoczyłabym w czerwieni:PP
http://slub.onet.pl/39889,2,1,galeria.html
peweni suchej nitki na niej nie zostawicie, ale jak szalec to szalec
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 11:59   #3981
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: suknia marzeń

Ta niebieska jest po prostu boska. Nie mogę się na nią napatrzeć Ta czerwona też ciekawa, ale pewnie brakło by mi odwagi. Ale jest naprawdę śliczna A moja będzie taka, tylko będzie biała, trochę więcej zbierana no i przeszywana miejscami koronką
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4570_671a.jpg (26,9 KB, 74 załadowań)
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:12   #3982
dziczek
Przyczajenie
 
Avatar dziczek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kielecczyzna
Wiadomości: 15
GG do dziczek
Dot.: suknia marzeń

dziewczyny, jak jeszcze raz tu zajrzę i popatrzę sobie na te Wasze suknie-marzenie to już totalnego dola złapę. Ja to już chyba moge się pożegnać z myślami, że kiedyś taką w ogóle założę, pozostaje mi tylko z przyjaciólkami i czasem którąś koleżanką biegac po salonach i doradzac, albo odradzać -taka ze mnie ciotka-klotka sie nie długo zrobi. Musiałam Wam tu trochę ponarzekać - wybaczycie mam nadzieję!!!
dziczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 15:35   #3983
niezalezna25
Raczkowanie
 
Avatar niezalezna25
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Brzesko
Wiadomości: 77
GG do niezalezna25
Dot.: suknia marzeń

Dziczku Drogi, nie martw się.Przyjdzie czas, że i Ty założysz piękną sukienkę, a będzie tym bardzej piekna,że już wiele ich widziałaś i umiesz doradzać. Jesteś jeszcze młodziutka. Ja miałam 26 lat jak poznałam mojego TŻ który wkrótce będzie moim mężem(po dwóch latach znajomości)Jestem dobrej myśli i Ty też bądź.A uwierz mi, warto czekać na tego jedynego.
niezalezna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-11, 19:37   #3984
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: suknia marzeń

Masz rację.Warto czekać.Niema się co spieszyć.Masz już doświadczenie więc będzie ci łatwiej, ja byłam totalnie zielona:/ Na pewno w odpowiednim czasie powjawi się ta właściwa osoba. Ja mam 24 a z moim TŻ jestem już prawie 4 lata. No i najwyższy czas zmienić stan, bo już go chyba znam na wylot
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 21:32   #3985
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez annajak Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z Twoją opinią, choćby dlatego że została wyrażona na podstawie słabej jakości i źle zrobionego zdjęcia.
Zresztą, ostatecznie wybrałam inną suknię
Nie chce nikogo urazic, ale jak patrze na te suknie, to musze wyrazic swoja prawdziwa opinie:

Szanuje wasze opinie, ale ta sukienka to raczej na bal przebierancow... Slub to slub, a nie maskarada. Jasne, mozna zalozyc na siebie suknie w lekkim odcieniu rozu, zlota, srebra czy niebieskiego koloru, ale lekkim, a nie jakas taka sciema. Wystarczy ze ktorys z gosci zalozy jasniejsza, jednokolorowa suknie i gwarantuje ze na pozniejszych zdjeciach bedzie to wygladalo, jakby sie zamienily role.

Druga sprawa to ilosc dodatkow i zdobien. Ja interpretuje to tak, ze ludzie chca sie tak wystroic na ten dzien, ze juz nie wiedza co wymyslic i wrzucaja wszystko na siebie... Choinki...

Ja tez nie jestem sukien, nie majacych w sobie tego czegos, ale za to jestem zwolenniczka proporcji i umiaru. Te suknie nie mieszcza sie w granicach zadnych z tych norm.
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-12, 23:32   #3986
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez rav12345 Pokaż wiadomość
Nie chce nikogo urazic, ale jak patrze na te suknie, to musze wyrazic swoja prawdziwa opinie:

Szanuje wasze opinie, ale ta sukienka to raczej na bal przebierancow... Slub to slub, a nie maskarada. Jasne, mozna zalozyc na siebie suknie w lekkim odcieniu rozu, zlota, srebra czy niebieskiego koloru, ale lekkim, a nie jakas taka sciema. Wystarczy ze ktorys z gosci zalozy jasniejsza, jednokolorowa suknie i gwarantuje ze na pozniejszych zdjeciach bedzie to wygladalo, jakby sie zamienily role.

Druga sprawa to ilosc dodatkow i zdobien. Ja interpretuje to tak, ze ludzie chca sie tak wystroic na ten dzien, ze juz nie wiedza co wymyslic i wrzucaja wszystko na siebie... Choinki...

Ja tez nie jestem sukien, nie majacych w sobie tego czegos, ale za to jestem zwolenniczka proporcji i umiaru. Te suknie nie mieszcza sie w granicach zadnych z tych norm.
Kochana! Przypominam Ci temat: "suknia Marzeń" a marzenia sa po to zeby bylo o czym marzyc co innego pragnienia Chciałabym mic w sobie na tyle odwagi by móc wystąpic w czerwieni i znosic uwagi, że to nie bal przebierańców Masz racje ślub to ślub, ale nie wydaje mi sie zeby kolor sukni czy ilośc zdobień wplywal na powagę tej sytuacji i nasz jej odbiór. Co do koloru i zdjęć to wydaje mi sie ze bardzo charakterystyczna kieca byłaby tym bardziej znakiem rozpoznawczym Panny Młodej. Chionki... no coż...po to na przymiarki zabieramy przyjaciółki, mamy i siostry aby wygladac jak najkorzystkiej
A prawda jest taka, że bez względu na rodzaj sukni Panna Młoda wyglada zawsze pieknie bo...kocha i jest szczesliwa
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:04   #3987
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: suknia marzeń

Cytat:
Napisane przez Yo-asia Pokaż wiadomość
Kochana! Przypominam Ci temat: "suknia Marzeń" a marzenia sa po to zeby bylo o czym marzyc co innego pragnienia Chciałabym mic w sobie na tyle odwagi by móc wystąpic w czerwieni i znosic uwagi, że to nie bal przebierańców Masz racje ślub to ślub, ale nie wydaje mi sie zeby kolor sukni czy ilośc zdobień wplywal na powagę tej sytuacji i nasz jej odbiór. Co do koloru i zdjęć to wydaje mi sie ze bardzo charakterystyczna kieca byłaby tym bardziej znakiem rozpoznawczym Panny Młodej. Chionki... no coż...po to na przymiarki zabieramy przyjaciółki, mamy i siostry aby wygladac jak najkorzystkiej
A prawda jest taka, że bez względu na rodzaj sukni Panna Młoda wyglada zawsze pieknie bo...kocha i jest szczesliwa
Dokładnie temat to suknia marzeń. Jak już wspomniałam wcześniej oderwać oczu od niej nie mogę ale ni wystąpiłabym w niej. Ale pomarzyć warto... Już widzę miny ciotek A moja suknia wydaje mi się jak najbardziej odpowiednia jak dla PM i takie jest moje zdanie
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 08:57   #3988
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: suknia marzeń

mi sie tez takie strojne suknie absolutnie nie podobaja. bardziej pasuja mi na bal, nie na slub, chociaz sama bym takiej nie ubrala. ale coz- gusta i gusciki nie kloccie sie, bo skoro umieszczacie suknie, to pytacie innych o zdanie na ich temat- niektorym sie podobaja, innym w ogole, nie ma co sie przekonywac
pozdrawiam
__________________
just... very happy
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:07   #3989
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: suknia marzeń

każda suknia ślubna jest najpiękniejsza na świecie.Dlatego,że jest to suknia ślubna na najpięknieszy dzien w życiu.A każda z nas jest inna i do każdej pasuje co innego i każdej podoba się coś innego.Dlatego krytyka jest bezsensu każdy ma swoje marzenia i niewolno ich psuć sowimi słowami.
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-13, 09:10   #3990
ELFIĄTKO
Raczkowanie
 
Avatar ELFIĄTKO
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 74
Dot.: suknia marzeń

Wybierając suknie powinnyśmy się kierować tym jak się w danej sukni czujemy.A powinyśmy się czuc jak księżniczki,jak najpiękniejsze kobiety na świecie.Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym.Ten wątek został założony po to,żeby dziewczyny mogły podzielic się sowim szczęściem a nie słuchac nie milych słów krytyki.Każdy ma swoje gusta i guściki.Pozdrawiam
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2007081800600630.png
To miłość nadaje sens naszemu istnieniu;to dzięki niej chcemy żyć!
ELFIĄTKO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.