Tracy Anderson - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-21, 21:59   #1
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646

Tracy Anderson


zaciekawił mnie artykuł o niej :
http://zdrowie.onet.pl/1528471,2735,...c,fitness.html

Jak znajdzie ktoś jej płyty DVD do ściągnięcia niech da znać bo narazie nie mogę znaleźć

10 rad Tracy Anderson

* Ćwicz godzinę dziennie przez sześć dni w tygodniu. Wykonuj przez 30 minut ćwiczenia wspomagające układ krążenia (taniec, jogging, aerobik) i przez 30 minut ćwiczenia rozwijające mięśnie (ciężarki i rozciąganie). Ćwicz tak przez sześć dni w tygodniu do końca życia. Tak, nie inaczej.

* Wystrzegajcie się siłowni: obciążenia są tam za duże. W rezultacie zbyt intensywnych ćwiczeń moje mięśnie bardzo się uwydatniły i przypominałam raczej gimnastyczkę niż tancerkę. Wyglądałam tak, jakby ktoś mnie sprasował: szyja bardzo się skróciła.

* Jeśli chcesz mieć ciało tancerki, tańcz. Moje ulubione ćwiczenia na krążenie to aerobik. Ludziom wydaje się, że trzeba być tancerzem, żeby umieć to robić. Nieprawda. Moje ćwiczenia na DVD są bardzo przystępne. Możecie wybrać jeden lub dwa zestawy i nauczyć się ich.

* Wykonuj wiele powtórzeń z niewielkim obciążeniem. Fitness to wiele ćwiczeń wymagających nieznacznego wysiłku. Mówię o sześćdziesięciu powtórzeniach dziesięciu różnych ćwiczeń przy użyciu ciężarków najwyżej 1,5-kilogramowych.

* Nie wyłączaj swojej uwagi w trakcie treningu. Niektórzy ludzie ćwiczą w sposób czysto mechaniczny, inni, jak Madonna i profesjonalni tancerze, mają świadomość wykonywanych ruchów. Ci drudzy uzyskują o niebo lepsze rezultaty.

* Obserwuj siebie w trakcie ćwiczeń. Przyglądaj się sobie w lustrze i oceniaj swoje ruchy, jakbyś była dziełem sztuki. Miej opinię o tym, jak wykonujesz ćwiczenia.

* Nie wyrzucaj sobie, że nie wyglądasz jak Madonna. Czy musisz ćwiczyć przez dwie godziny dziennie? Chyba nie. Moje sławne klientki muszą, bo ich organizm potrzebuje większego obciążenia. Uzyskanie rezultatów i utrzymanie ich w przypadku Madonny przypomina profesjonalny trening sportowy – ona musi pracować ciężej.

* Jeśli nie potrzebujesz schudnąć, jedz, co chcesz, ale rozsądnie. Chciałabym, żeby ludzie nie zastanawiali się ciągle nad tym, co jedzą. Ograniczanie jedzenia może stać się mentalną pułapką.

*Jeżeli rzeczywiście musisz schudnąć, narzuć sobie dyscyplinę. Nie polecam nabiału dla kobiet i nie lubię żywności przetworzonej. Codziennie piję sok z pietruszki, jarmużu, imbiru i jabłek. Jem chude białka, na przykład ryby i kurczaki, oraz komosę i brązowy ryż.

* Unikaj alkoholu. Ja bardzo rzadko pijam wino, alkohol osłabia metabolizm przez trzy dni po wypiciu.

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:03
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:48   #2
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Tracy Anderson

Cytat:
Napisane przez Ilena Pokaż wiadomość
* Wystrzegajcie się siłowni: obciążenia są tam za duże. W rezultacie zbyt intensywnych ćwiczeń moje mięśnie bardzo się uwydatniły i przypominałam raczej gimnastyczkę niż tancerkę. Wyglądałam tak, jakby ktoś mnie sprasował: szyja bardzo się skróciła
Na siłowni z powodzniem można ćwiczyć tak, żeby nie przybrać na masie mięśniowej tylko spalic tłuszcz i wyrzeźbić te mięśnie które sie już pod nim ma. Taki trening jest nawet skuteczniejszy niż aeroby, czyli tutaj taniec.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 17:51   #3
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tracy Anderson

Wysłałam PW ws. Tracy
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 23:08   #4
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tracy Anderson

Gdyby co mam też informacje nt. jej krótkich ćwiczeń 10-17 minut na brzuch, pośladki i ramiona (Ab Webisode, Butt and Thighs Webisode, Arm Webisode).
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:32   #5
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Tracy Anderson

Uległam reklamie i nabyłam jej mat workout i ćwiczę już 6 dni.Uważałam się za dość silną i wysportowaną,ale mimo to na początku cięzko mi było chodzić.Nie wiem jak z efektami,bo krótko ćwiczę.Na razie mogę powiedzieć tyle,że boli .

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez vLain Pokaż wiadomość
Gdyby co mam też informacje nt. jej krótkich ćwiczeń 10-17 minut na brzuch, pośladki i ramiona (Ab Webisode, Butt and Thighs Webisode, Arm Webisode).
Ja bym prosiła.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 09:51   #6
andfeniel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tracy Anderson

Witam serdecznie,
czy tez mogłabym prosić o jakieś informacje [filmiki itp.] na temat ćwiczeń Tracy Anderson?
andfeniel@op.pl
z góry dziękuję
andfeniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:33   #7
magusia85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Tracy Anderson

vLain ja też bym ogromnie prosila o te filmiki jak najszybciej sie da :P dzieki
magusiamagusia@gmail.com
magusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 17:01   #8
$ylwu$
Zadomowienie
 
Avatar $ylwu$
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 655
GG do $ylwu$
Dot.: Tracy Anderson

Czy ja też bym mogła poprosić?
Byłabym ogromnie wdzięczna
sylenka91@o2.pl
z góry dziękuję
__________________
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu.
Czas i tak upłynie "
______________________

Bieganie - nowa miłość <3

$ylwu$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:49   #9
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Tracy Anderson

Wyszedł bardzo fajny filmik dostępny ponoć na stronie Tracy na tej samej zasadzie co inne "webisodes" pt. "Dance Aerobics". Składa się z 35-minutowego filmiku instruktażowego i 40-minutowego filmiku głównego z ćwiczeniami. Bardzo fajne ćwiczenia i muzyka.

Mają też wyjść nowe DVD, narazie dostępne tylko w pre-order, ale na dniach na pewno wyjdą. "Perfect Desing Series" (3 części), "Begginer Dance Cardio", "Dance Cardio II".
http://action.tracyandersonmethod.com/
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:17   #10
iziunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 127
Dot.: Tracy Anderson

Nie zgadzam sie z nia co do silowni. Kobiecie naprawde ciezko jest uzyska bułowatą budowe ciala, nawet cwiczac z wiekszymi ciezarami.
Rowniez nie zgadzam sie z niejedzeniem nabialu. Jaja i sery sa bardzo wazne w odpowiedniej, zdrowej i zroznicowanej diecie.

A w ogole mam wrazenie, ze ta laska wciska ludziom kit. Czysty marketing - reklamowanie sie na Madonnie i Gwyneth, hasla pod tytulem "badz wiecznie mloda", itd.

Widzialam jej treningi polegajace na wymachiwaniu rekami i nogami w jakis dziwny sposob i moim zdaniem ma to niewiele wspolnego z fitnessem.
iziunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 18:28   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Tracy Anderson

Cytat:
Napisane przez klatka Pokaż wiadomość
Na siłowni z powodzniem można ćwiczyć tak, żeby nie przybrać na masie mięśniowej tylko spalic tłuszcz i wyrzeźbić te mięśnie które sie już pod nim ma. Taki trening jest nawet skuteczniejszy niż aeroby, czyli tutaj taniec.
Cytat:
Napisane przez iziunek Pokaż wiadomość
Nie zgadzam sie z nia co do silowni. Kobiecie naprawde ciezko jest uzyska bułowatą budowe ciala, nawet cwiczac z wiekszymi ciezarami.
Rowniez nie zgadzam sie z niejedzeniem nabialu. Jaja i sery sa bardzo wazne w odpowiedniej, zdrowej i zroznicowanej diecie.

A w ogole mam wrazenie, ze ta laska wciska ludziom kit. Czysty marketing - reklamowanie sie na Madonnie i Gwyneth, hasla pod tytulem "badz wiecznie mloda", itd.

Widzialam jej treningi polegajace na wymachiwaniu rekami i nogami w jakis dziwny sposob i moim zdaniem ma to niewiele wspolnego z fitnessem.
Ta babka jakies glupoty gada o tym wystrzeganiu sie silowni Jeden z najbardziej rozpowszechnionych i najbardziej bzdurnych stereotypow dotyczacych cwiczen u kobiet.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-10, 17:01   #12
roxyy18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 52
Dot.: Tracy Anderson

jesli ktos jest zainteresowany płytkami z treningiem tracy to teraz w tym pieczywie SONKO sa 2, ja kupilam i naprawde mozna sie zziajac niby proste, tak jak ktos pisal wymachiwanie rekami, ale nie da sie cwiczyc bez przerwy bo miesnie po prostu padaja
roxyy18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 20:05   #13
101wiolusia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tracy Anderson

kupiłam sobie Sonko ostatnio i dzisiaj pierwszy raz ćwiczyłam część 1 masakra, robiłam czasami pauzy bo nie dawałam rady ale dobrnęłam do końca... mam motywacje i bede codziennie... mam nadzieje xD szkoda ze efekty nie sa odrazu, a moze i lepiej bo wszyscy by ładnie wyglądali
101wiolusia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 14:57   #14
Kacha30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 354
Dot.: Tracy Anderson

czy ktos jeszcze cwiczy z tych płyt Tracy anderson?
Ja powiem tak: na ramiona daje niezły wycisk i faktycznie efekty wyszczuplenia i wysmuklenia ramion mozna szybko zauwazyc. Po macoszemu traktuje brzuch ale moze dlatego ze nie lubi tzw "kaloryferka" u kobiet (wiec jak ktos lubie pokatowac brzuch to musi jeszcze dodatkowo cos pocwiczyc)
Co do jej zasad to owszem cwicze codziennie
Najbardziej polecam trening na ramiona ;-) na drugi dzien (jak sie przyłozycie ) to rece nie do podniesienia ale po tygodniu juz mozna zauwazyc pierwsze efekty.
__________________
Kacha30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 05:19   #15
101wiolusia101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Tracy Anderson

No ja dalej ćwicze i z czasem ten trening sie coraz prostszy wydaje... ale początki cięzko.... co do brzucha racja
101wiolusia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 13:42   #16
dredziara
Raczkowanie
 
Avatar dredziara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Tracy Anderson

Ćwiczę Tracy na nowo i polecam Mat Workout, w szczególności ramiona. Za pierwszym razem paliło mnie nieziemsko, ale można dać radę. Efekty można szybko zobaczyć! Nawet samo machanie w powietrzu dużo daje. Gorąco polecam!
dredziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 18:47   #17
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Tracy Anderson

Hej dziewczyny! Mam płytkę Tracy - część drugą "Zrzucamy kilogramy" - ćwiczyliśmy razem z moim chłopakiem i wyliśmy z bólu! Mam okropne zakwasy i dziś postanowiłam powtórzyć sesję, oczywiście bolało bardziej niż za pierwszym razem. Mam nadzieję, że zdobędę pierwszą część z Sonko i będę póki co ćwiczyła tylko z tymi płytkami. Pozdrawiam!
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 07:26   #18
Llinti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 22
Dot.: Tracy Anderson

Jestem po dwóch sesjach i .... nie mogę chodzić Tracy daje niezły wycisk.
__________________

Llinti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:38   #19
Mandinga22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tracy Anderson

Mam prosbe, czy moglabys przeslac mi na maila cwiczenia Tracy Anderson? moj mail mandinga_88@o2.pl
Mandinga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 23:06   #20
agatha5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.: Tracy Anderson

Czy ja tez moge prosic o jej cwiczenia na e-maila?agatazen@wp.pl

Dzieki z gory!
agatha5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-10, 14:25   #21
midzii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Tracy Anderson

i ja też proszę o te filmiki : midzii@wp.pl

dzieki!
midzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:15   #22
tasia17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Tracy Anderson

ja również chcę się przyłączyć do ćwiczenia właśnie zaczęłam dietę i potrzebuję włączyć ćwiczenia!!
mogę prosić o jej ćwiczenia na maila? marzena.guz@o2.pl
dziękuję bardzo
tasia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 09:36   #23
lulooli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tracy Anderson

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam płytkę Tracy - część drugą "Zrzucamy kilogramy" - ćwiczyliśmy razem z moim chłopakiem i wyliśmy z bólu! Mam okropne zakwasy i dziś postanowiłam powtórzyć sesję, oczywiście bolało bardziej niż za pierwszym razem. Mam nadzieję, że zdobędę pierwszą część z Sonko i będę póki co ćwiczyła tylko z tymi płytkami. Pozdrawiam!
Witam Czy mogę prosić o przesłanie na maila tej drugiej części?
Mam pierwszą jeśli byłabyś zainteresowana

lucia_m@poczta.onet.pl

Pozdrawiam
lulooli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 10:52   #24
dredziara
Raczkowanie
 
Avatar dredziara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Tracy Anderson

Wszystkie filmiki można znaleźć na popularnym gryzoniu.
Czy któraś z Was spróbowała najnowszego programu Tracy Metamorphosis? Ja mam Omnicentric do całego ciała.
Ostatnio nie czytałam zbytnio pochlebnym opinii na temat wymyślanych przez Tracy diet, ale jak dobrze pamiętam z jej pierwszą serią ćwiczeń mówiła, że wykonując jej ćwiczenie można jeść wszystko.
Mhmmn.
dredziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 17:09   #25
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Tracy Anderson

Ja ćwiczyłam trochę Omnicentric ale krótkie to i nudne i w ogóle jakieś przekombinowane, nie znoszę jej wymachów rękami jakby odganiała muchy - ćwiczeń na brzuch w takt jej muzyki .
Ponieważ nigdy nie udało mi się zmęczyć w trakcie jej ćwiczeń, nawet cardio jest słabe a na macie spaliłam ze 150 kcal więc nie wierzę, że w trakcie jej ćwiczeń można jeść wszystko nie radzę .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 19:25   #26
dredziara
Raczkowanie
 
Avatar dredziara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Tracy Anderson

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Ja ćwiczyłam trochę Omnicentric ale krótkie to i nudne i w ogóle jakieś przekombinowane, nie znoszę jej wymachów rękami jakby odganiała muchy - ćwiczeń na brzuch w takt jej muzyki .
Ponieważ nigdy nie udało mi się zmęczyć w trakcie jej ćwiczeń, nawet cardio jest słabe a na macie spaliłam ze 150 kcal więc nie wierzę, że w trakcie jej ćwiczeń można jeść wszystko nie radzę .
Cykl przeznaczony jest na 90 dni i zawiera 9 typów ćwiczeń, które należy zmieniać co 10 dni, więc nie zgadzam się z tą krótkością. Cardio w programie trwa półgodziny, ale dla mnie jest mocno męczące, skacze się i skacze. Chyba, że masz na myśli pierwsze dance cardio? To owszem jest słabe- bardziej to układ niż ćwiczenia.
Ja bardzo lubię trening na ramiona, ale nie z serii Perfect Design, bo tam to już rzeczywiście odganiała muchy.
Ja ćwiczyłam Tracy Anderson Mat workout(z którego najbardziej lubię nogi) i po tygodniu widziałam cudowne rezultaty. Teraz do niej wracam i jestem w trakcie pierwszego programu Omnicentric.
Nie wiem, nie potrzebuję schudnąć, jem normalnie, tylko piję więcej wody+ jem więcej owoców itd. Jeśli ktoś chce naprawdę schudnąć to dieta jest niezbędna, i przede wszystkim nie spali się tłuszczu bez aerobów czy cardio.
dredziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 21:07   #27
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Tracy Anderson

Pisząc krótkie i nudne nie miałam na myśli dni ile trwa program ale długości ćwiczeń - nie napisałam tego, fakt, w omnicentric każde trwa chyba pół godziny o ile mnie pamięć nie myli. A dla mnie to za mało nawet jak poskaczę
Co do cardio - do skakania jestem przyzwyczajona bo biegam i skaczę w Insanity dlatego dla mnie Tracy jest za ... leniwa
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-05-02 o 21:08
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-02, 22:15   #28
dredziara
Raczkowanie
 
Avatar dredziara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 45
Dot.: Tracy Anderson

hehe.
Uważam, że Tracy nie należy do żadnych guru fitnesu, jak nie patrzeć, jej ćwiczenia służą bardziej do uzyskania smukłej, delikatnej sylwetki, i jakoś nigdy nie udawało mi się takiej osiągnąć ćwicząc np. na siłowni, albo z bratem.
Wow, neuilly- podziwiam, moje serce nie wytrzymałoby Insanity, dosłowanie
dredziara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 16:30   #29
suszi_mania
Przyczajenie
 
Avatar suszi_mania
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Tracy Anderson

Witajcie Właśnie ciągnę z gryzonia Tracy Method Mat. Dziś przetestuję. Lubię eksperymentować i próbować nowych zestawów, już mi się w pamięci komputera nie mieszczą
suszi_mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 17:38   #30
Ewciak78
Zakorzenienie
 
Avatar Ewciak78
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 000
Dot.: Tracy Anderson

Witajcie

Mam pytanko. Czy ćwicząć z Tracy np. Mat Workout wysmukliłyście się ale tak subtelnie ? Bez takiego napompowania ? Bo ona jednak chyba jeszcze ćwiczy coś innego może np. na siłowni / a może to zależy od ciężarków / bo ma wyraźnie zarysowane mięśnie na ramionach i brzuchu a mi się takie coś nie podoba. Wątpie by to był efekt tylko wymachów. Tak samo ma Jillian Michaels.

Z usług Tracy korzysta min. Gwyneth i Nicole Richie, obie mają piękne figury, bardzo bardzo smukłe. No ale Madonna to już nie bardzo.

Pozdrawiam serdecznie
__________________

Ewciak78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-11 12:09:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.