Codzienność kobiety cz. II - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-30, 19:32   #391
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
fajny kolorek Ale ja wolałabym czerwony
patrzcie kto żyje!
jak zwykle się rozpisałłłłłłłłłłłłłłłłłł łłłłłłłłłłłłłłłłła
że skończyć nie może



Madzia
ja chusty nie miałam i nie żałuje bo jakoś.... nie wiem ale jakoś tego nie widzę- choć masa ludzi nosi tak i noworodki i starsze bobasy.
choć kolor faktycznie ładniutki

School
to tak jak mój A. Twój Mąż
wraca z nocki i zamiast spać zajmuje się mała bo ja do pracy a potem jak wracam to zamiast od razu spać to jeszcze mi obiad robi!!!
Mam nadzieję że przyjmą Kaję do żłobka od września bo ... nie wyobrażam sobie takiego życia kolejny rok!!!

Motyl-ek
jak bedziesz miała już swoje dzieci to będziesz miała już zarypiaszczą praktykę i tylko okiem mrugniesz a będzie Cię dziecie słuchać
bo ja to zielona w te tematy
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 22:34   #392
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Motyl-ek
jak bedziesz miała już swoje dzieci to będziesz miała już zarypiaszczą praktykę i tylko okiem mrugniesz a będzie Cię dziecie słuchać
bo ja to zielona w te tematy
nio dokladnie....

tylko kiedy te dzieci:rolleyes :
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 08:05   #393
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość
Cześc Babolki!!!
Kasia ścigaj ! ja tez nie znosze nieodpowiedzialności tym bardziej kurcze termin ci sie konczy!! buuuuuuuuu

Dziewczyny zakupuiłam sobie custe bo kolor mnie urzekł co myślicie???
http://www.allegro.pl/item826831197_..._natibaby.html
Husta fajna kolor tez mi sie podoba tylko czy bedziesz miala cierpliwosci tyle zeby ja kutac na sobie hihiih mam kolezanki fanki hust ktore obecnie leza w kacie bo nim sie okutaja to dzieciak sie drze w niboglosy ale znam takie co sa zadowolone

Ochrzanilam babe afera na 100 fajerek okazalo sie ze do Polski pojechala spontanicznie to jej powiedzialam gdzie jej spontanicznosc mam w biurze byla od rana i skakala zebym tylko slowa szefowi nie mowila to jej dalam ostatnia szanse slowami
_jeszcze raz mnie wyrob to zalatwie ci zwolnienie ;P wredna jestem no nie
Cytat:
Napisane przez schoolcraft Pokaż wiadomość
Witam

Kathi75, pochwal sie co kupisz coreczce na Swieta. Sama szukam pomyslu. Ale moja jest o wiele mlodsza od Twojej, wiec tez "zainteresowania" maja inne

Pozdrawiam
No wlasnie maxiowi konsole kupielam chrzesniakowi prezent tez a dla Gabi masakra nie bylo bembenkow a wszystkiego moc i nic takze czeka mnie jeszcze wyprawa do innych sklepow tyle ze dzis pada wrrrrrrrrrrr
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 11:02   #394
asia_stan
Raczkowanie
 
Avatar asia_stan
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 339
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Madzia mi też zawsze sie taka chusta podobała, ale ja nie miałam okazji jej wypróbować, mam nadzieję że dla Was będzie świetna-bliski kontakt dla dzidzi to jest to!
AKsia powodzenia w dalszych zakupach prezentów.

Gabi trzymam kciuki aby Kaję przyjęli do żłobka.

A ja muszę się pochwalić że po raz pierwszy mam wszystkie prezenty na Mikołaja ale też pod choinkę. Dla dzieciaczków kupiłam odpowiednio:
Starsza córcia:wózek głęboki z lalką i laptop edukacyjny w dwóch językach dla 5-7 ltka;
synek: samochód koparka z przyczepą (długość 81cm) i samochód śmieciarka;
młodsza córcia: nowoczesna spacerówka z lalką i laptop edukacyjny dla 3 latków. Oczywiście dla każdego jeszcze słodycze bo bez nich by się nie obeszło.
A dla tż-ta mam na Mikołaja zestaw kosmetyków i książkę pt. "Dziecko dla profesjonalistów", na urodziny komplet do golenia a pod choinkę radio CB.
I to tyle mam nadzieję że będą wszyscy zadowoleni bo dzieci napisały a właściwie narysowały listy do Mikołaja a na gwiazdkę będą jeszcze rysować to im tak zasugeruję aby narysowali to co mam juz kupione.

Aby jeszcze weselej było to w sobotę nasza starsza córcia ma pierwszy pokaz tańca towarzyskiego na zamku w pobliskim miasteczku i jest to połączone razem z Mikołajkami i oczywiście tam też dostanie jakis upominek w postaci słodyczy, ale że jedziemy ją zobaczyć to dopłaciliśmy i dla pozostałej dwójki też będą takie same paczki, aby było sprawiedliwie.
__________________
Jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem.
asia_stan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 13:39   #395
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
Madzia mi też zawsze sie taka chusta podobała, ale ja nie miałam okazji jej wypróbować, mam nadzieję że dla Was będzie świetna-bliski kontakt dla dzidzi to jest to!
AKsia powodzenia w dalszych zakupach prezentów.

Gabi trzymam kciuki aby Kaję przyjęli do żłobka.

A ja muszę się pochwalić że po raz pierwszy mam wszystkie prezenty na Mikołaja ale też pod choinkę. Dla dzieciaczków kupiłam odpowiednio:
Starsza córcia:wózek głęboki z lalką i laptop edukacyjny w dwóch językach dla 5-7 ltka;
synek: samochód koparka z przyczepą (długość 81cm) i samochód śmieciarka;
młodsza córcia: nowoczesna spacerówka z lalką i laptop edukacyjny dla 3 latków. Oczywiście dla każdego jeszcze słodycze bo bez nich by się nie obeszło.
A dla tż-ta mam na Mikołaja zestaw kosmetyków i książkę pt. "Dziecko dla profesjonalistów", na urodziny komplet do golenia a pod choinkę radio CB.
I to tyle mam nadzieję że będą wszyscy zadowoleni bo dzieci napisały a właściwie narysowały listy do Mikołaja a na gwiazdkę będą jeszcze rysować to im tak zasugeruję aby narysowali to co mam juz kupione.

Aby jeszcze weselej było to w sobotę nasza starsza córcia ma pierwszy pokaz tańca towarzyskiego na zamku w pobliskim miasteczku i jest to połączone razem z Mikołajkami i oczywiście tam też dostanie jakis upominek w postaci słodyczy, ale że jedziemy ją zobaczyć to dopłaciliśmy i dla pozostałej dwójki też będą takie same paczki, aby było sprawiedliwie.
fajne prezenty EXTRA>>>. tez takie cche...hehe....
OO i nawet pokaz tanca...super trzyma kciuki za starsza corke...

WItajcie

A u mnie dzis poraza jestem senna chyba to cisnienie i Piotrek dzis byl niedosnienia marudzil uciekal mi znow.. eheheh
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:13   #396
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
Madzia mi też zawsze sie taka chusta podobała, ale ja nie miałam okazji jej wypróbować, mam nadzieję że dla Was będzie świetna-bliski kontakt dla dzidzi to jest to!
AKsia powodzenia w dalszych zakupach prezentów.

Gabi trzymam kciuki aby Kaję przyjęli do żłobka.

A ja muszę się pochwalić że po raz pierwszy mam wszystkie prezenty na Mikołaja ale też pod choinkę. Dla dzieciaczków kupiłam odpowiednio:
Starsza córcia:wózek głęboki z lalką i laptop edukacyjny w dwóch językach dla 5-7 ltka;
synek: samochód koparka z przyczepą (długość 81cm) i samochód śmieciarka;
młodsza córcia: nowoczesna spacerówka z lalką i laptop edukacyjny dla 3 latków. Oczywiście dla każdego jeszcze słodycze bo bez nich by się nie obeszło.
A dla tż-ta mam na Mikołaja zestaw kosmetyków i książkę pt. "Dziecko dla profesjonalistów", na urodziny komplet do golenia a pod choinkę radio CB.
I to tyle mam nadzieję że będą wszyscy zadowoleni bo dzieci napisały a właściwie narysowały listy do Mikołaja a na gwiazdkę będą jeszcze rysować to im tak zasugeruję aby narysowali to co mam juz kupione.

Aby jeszcze weselej było to w sobotę nasza starsza córcia ma pierwszy pokaz tańca towarzyskiego na zamku w pobliskim miasteczku i jest to połączone razem z Mikołajkami i oczywiście tam też dostanie jakis upominek w postaci słodyczy, ale że jedziemy ją zobaczyć to dopłaciliśmy i dla pozostałej dwójki też będą takie same paczki, aby było sprawiedliwie.
Aśka jedno powiem
niesamowita babka jesteś

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

i jeszcze się pochwalę że zakupiłam puder za 109 zyla a mąż na to " a po co? i tak ładna jesteś"

no i golf i spodnie i sukienkę rozmiaru 36 ale jaka ona zaje-fajna jest to sama w szoku jestem
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 19:25   #397
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość
Aśka jedno powiem
niesamowita babka jesteś

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

i jeszcze się pochwalę że zakupiłam puder za 109 zyla a mąż na to " a po co? i tak ładna jesteś"

no i golf i spodnie i sukienkę rozmiaru 36 ale jaka ona zaje-fajna jest to sama w szoku jestem
Ja też uważam że Asia nasza to SUPERMAMA!!!!

A reakcja męża - bezcenna.. częściej takich zycze.... hihih

I DOMAGAM SIE FOCI SUKIENKI natentychmiast

PS. Kasia jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjj widziałam focie Twoje na NK cud miód!! Rodzeństwo na okłądki wzorowe!!! A Max taaaki przystojniak i taki opiekuńczy ahhhhhhhhh
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 07:11   #398
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Asia ja bym chciala byc tak zorganizowana jak Ty

Ja mam na mikolajki perfumki dla meza a pod choinke kupujemy sobie kino domowe wiec tez z glowy ( ostatnio praktyczna bestja jestem ) ewentualnie jakis drobiazg i juz

Musze dokupic Maxowi pistolet bo dyktowal mi list do mikolaja i wyszlo o czym marzy hihi ale tresc listu pasc mozna , no i po swojemu sie podpisal na parapecie list lezy i czeka na Mikolaja hihi

Madzia masz racje moj syn taki opiekunczy jest ze szok , wyreka moja jak nic , musze pilnowac bo czysem milosc zbyt mocno okazuje i np zapakuje buzie malej w materac , albo miske jej na glowe zalozy, albo zamiast pieluszka to kocem akuku robi ( jej na glowe zaklada )
CUDNE MAM DZIECIAKI

Gabi rozmiar 36 to ja w liceum mialam hihih ale ale adwent sie zaczal i nie jjem slodyczy zobaczymy jak to do swiat bedzie bo wiecie ciasteczka piec trzeba hihihi a ja tak luuubie
Reakcja meza slodka

No i jade dzis wynalazlam bembenek dla cory, i fajny pojemnik do lazienki na zabawki ( to dla mnie nie na prezent hihi ) i konsole wymienic musze bo kupilam nie ten zestaw co trzeba hihi wrrrrrrrrr gdzie ja mam glowe dobrze ze brat ma wolne to autkiem zawiezie

Mam w planach troche brzybrac dom swiatecznie ale czy mi sie uda to dobre pytanie i do tego gdzies wsadzilam wieniec adwentowy , musze kupic nowy
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:13   #399
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

zdjęcie sukienki Wam dam ją ją ubiorę i ktoś mi foto zrobi

Dobrze że mamy Kasię to wiem np. że jest adwent i trza jakieś postanowienie uczynić. Bo tak szczerze powiedziawszy to ja w kościele byłam na swoim ślubie na chrzcinach i .... i chyba ani raZU więcej
trzeba się poprawić




i tak mnie dziś naszło udzielić porady naszej Madzi i innym ciążówką które nie mają czasu zaglądać ...
zdrowo się odżywiaj i pij dużo wody- aby łatwo kupki robić

szczególnie zaraz po porodzie bo jeśli uda Ci się (Wam) urodzić SN t na 99% liczcie na....... hihihihiii
hemoroidy
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 08:38   #400
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

hejka

dzien dobry

Ja dzis Jade do Katowic na Zawody jezdzieckie.....i bede tam az do niedzieli....

buzka do zoabczenia
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 10:28   #401
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Witam,
Czytam ale wiecie...

Cytat:
Napisane przez asia_stan Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić że po raz pierwszy mam wszystkie prezenty na Mikołaja ale też pod choinkę. Dla dzieciaczków kupiłam odpowiednio:
Starsza córcia:wózek głęboki z lalką i laptop edukacyjny w dwóch językach dla 5-7 ltka;
synek: samochód koparka z przyczepą (długość 81cm) i samochód śmieciarka;
młodsza córcia: nowoczesna spacerówka z lalką i laptop edukacyjny dla 3 latków. Oczywiście dla każdego jeszcze słodycze bo bez nich by się nie obeszło.
A dla tż-ta mam na Mikołaja zestaw kosmetyków i książkę pt. "Dziecko dla profesjonalistów", na urodziny komplet do golenia a pod choinkę radio CB.
I to tyle mam nadzieję że będą wszyscy zadowoleni bo dzieci napisały a właściwie narysowały listy do Mikołaja a na gwiazdkę będą jeszcze rysować to im tak zasugeruję aby narysowali to co mam juz kupione.

Aby jeszcze weselej było to w sobotę nasza starsza córcia ma pierwszy pokaz tańca towarzyskiego na zamku w pobliskim miasteczku i jest to połączone razem z Mikołajkami i oczywiście tam też dostanie jakis upominek w postaci słodyczy, ale że jedziemy ją zobaczyć to dopłaciliśmy i dla pozostałej dwójki też będą takie same paczki, aby było sprawiedliwie.
Super prezenty i juz kupione.
Ja ma tylko na Mikołaja - dla córki kapcie owieczki i grę na Nintendo a dla meza nową obudowę na telefon.Niby nie kupujemy sobie nic na Mikołaja tylko dla córki ale ostatnio mój mąż to czyste złoto - taki dobry dla mnie jest- więc postanowiłam mu kupić chociaz jakąś pierdółkę.

Z tymi tańcami to super przeżycie będziesz miała.Pewnie się poryczesz.Ja zawsze ryczałam w przedszkolu na przedstawieniach.


Cytat:
Napisane przez gabriellao0 Pokaż wiadomość

i tak mnie dziś naszło udzielić porady naszej Madzi i innym ciążówką które nie mają czasu zaglądać ...
zdrowo się odżywiaj i pij dużo wody- aby łatwo kupki robić
Coś czuje, ze to do mnie
Pije dużo ale herbaty i kupkam codziennie. Co do odżywiania to nie wiem czy zdrowo.Jem to co wczesniej jadłam.Raczej na pizze i inne takie nie mam ochoty.Na słodycze też ale czasami sobie coś słodkiego zapodam.Tak dla równowagi.


Kasiu wiesz podziwiam Cię.Mimo, że jestem bardziej pyskata od męża to ja tak nie potrafię isć i kogoś opieprzyć.

Pisałam wam o tych naszych problemach z mieszkaniem.Oto tydzień temu miał przyjść komornik i nas wywalić. Dowiedziałąm sie ,ze jak nie bedzie pisma z sądu to mamy sie nie ruszać. Na szczęscie komornik nie przyszedł i teraz czekamy na pismo z sądu.Mieszkamy na walizkach i trochę mnie to wkurza ale nic poczekamy jeszcze. W międzyczasie znaleźlismy domek i czekamy już 2 tyg. na sprawdzenie referencji.Nawet nam się nie spieszy bo czekamy na mieszkanie z urzędu. I wiecie co właśnie dostałam pismo, ze zakwalifikowalismy się Myśle, że w nastepnym tygodniu pujdziemy obejrzeć ten domek.Z tego co wiem jest to nowo wybudowany szeregowiec.
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 23:03   #402
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Cześć Dziewczynki!

znow zginelam, przepadlam i przepraszam bardzo za to okropne zachowanie, mialam problemy z laptopem, w ogole mi internet nie chcial chodzic, 10 minut sie ladowala jedna strona a po chwili i tak wyskakiwalo ze blad i musi zamknac program, ehh. Chcialam formatowac kompa, skanowalam antywirusami i nic. I co sie okazalo? ze jak zainstalowalam dzisiaj dopiero mozille to dziala wszystko pieknie

przeczytalam cale zaleglosci, ale jakos nie umiem zebrac tego do kupy zeby odpisac
Życze Wszystkim spokojnej nocy i ide spac, bo jutro znow ciezki dzien na uczelni....

Pozdrawiam!
__________________

fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 07:25   #403
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

hihihiih
Fruzia
bo nas bardzo ciężko
ZEBRAĆ DO KUPY
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 12:08   #404
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

cześć wpadłam tylko dać znaka że żyję
leżę w łóżku znów plackiem od 3 dni tylko siusiu i do wyrka, bo brzuch mnie boli. Cieszyłam się na zakupy świąteczne ale chyba zostaną mi tylko takie na allegro.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 17:42   #405
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

lepsze na allegro niż wcale
pomyśl jakbyś się bez kompa nudziła
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 18:23   #406
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

no właśnie się nudziłam bo nie mialam jakis czas. Masakra.

Madzia jak tam zakupki już zaczynasz wyprawkowe?
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:02   #407
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Hej Olivka żyjesz!!!!!
Odezwałas sie nareszcie .. to dobrze!!!

Wiesz kochana po mału kompletuje wszystko ale z tych drobnych rzeczy,.
ciuszki dostaje i to duzo nowych od znajomych Szok!!!
Mam laktator ,steryzlizator do mikrofali ale uzywane z allegro a laktator to nówka prawie udało mi sie.
Łóżeczko i wózek mamy wybrany ale narazie eszcze nie kupujemy moze pod koniec grudnia.

Byłam dzis na wizycie u gina z szyjka juz wszytsko ok nic sie nie dzieje!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 19:19   #408
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Madzia
to na pup i oby już do końca się nic nie działo.

Ja Wam powiem z praktyki teraz że .... na początek nie kupiłabym żadnych ubranek przez główkę!!! Bo maluchy jakoś tego nie lubią
Jedną a porządną butelkę ( a nie jak ja tony butelek-buteleczek które potem nieużywane na allegro sprzedawałam).
Lepsze 5 porządnych ubranek niż 100 byle jakich.
Nakładki na sutki! Bepanten! Tetrowe pieluchy- przydają się do wszystkiego tym bardziej że dzieci wiosenno-letnie bedziecie miały.


Kasia Wam pewnie lepszą listę by sprzedała, bo ona praktyke ma podwójną .

ahhhha
i jesli poród SN to polecam podkłady zakupic na łóżko, nawet do szpitala bo mnie nie uratowały żadne majtki-podpaski ani nic, pierwszej nocy całe łóżko było bllllleeeee
a taki podkład se kładziesz i wyrzucasz jak ubrudzisz i nie musisz się pielęgniar prosić o nowa pościel i jak ktoś przyjdzie to zawsze macie czysto itd. itd.

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

a ja sobie zaszalałam i kupiłam rurki
tylko bez tych ściagaczy
i se noszę i się mi wydaje że nawet tragicznie nie wyglądam
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 07:34   #409
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Witam
A u mnie jak w ulu
Wczoraj zwalily mi sie kolezanki w koncu na spoznione urodziny wiec mialam po mprezce roboooty ze sprzataniem hihi w miedzy czasie bylam z mala u lekarza bo piciula nam sie krostami zasypala i co ?? grzybek ale niby norma przy szkabie jedzacym wczystko co w rece wpadnie
Moja kluska wazy 9 kilo ale nadal jest w normie nawet os pani doktor 3 sloiczki dostalismy zeby mi dziecko z glodu nie umarlo


Gabi ty masz nogi do rurek wiec wow
Moj malzonek poniedzialek wolny wzial a wtorek mamy swieto wiec poszalejemy po zakupkach zdecydowalismy sie na kino domowe od Mikolaja

Madzia Olivka oj lista dluuugaale tak jakby wam cos z glowy wylecialo
Sterylizator - wazna sprawa
Podgrzeewacz - jeszcze mi sie nie przydal ale mam
Odciagacz - przydal sie raz ale lezy bo w przyszlosci przyda sie napewno
Pojemniki do przechowywania mleczka
poduszka do karmienia - nie dosc ze karmie to sluzyla Gabi za oslone jak uczyla sie siedziec a w tej chwili na lozku rozkaldam zeby mi dziecko w nocy nie spadlo
wkladki laktacyjne- mi sie nie przydaly
pieluchy tetrowe 10 szt do dzis potrzebne-zaslaniam sie w miescie jak karmie, osuszam malej pupe ., uzywam jako husteczki itd itp
pieluchy grube- uzywalam na przewijak zeby pupa nie marzla i do wozka jako przescieradlo w tej chwili zbedne
gruchawki -niewiele - 20 to przesadatyle mialam
sudocrem, grzebyk, nozyczki ,oliwa,oliwka sklepowa , zadnych plynow do kapieli poczatkowo termometr do ucha dobry - nie kazde dziecie da do pupy, czopki na zbicie temp. waciki do uszu butelka jedna lub 2,podpachy jak najwieksze

ciuszki
bodziaki po closci rozpinane
spiochy w kroku lub po calosci , nigdy takie na pleckach zapinane- to masakra
pizamki u mnie sie sprawdzaly 2 czesciowe
skarpetki , rajstopki , czapunie , i inne
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2009-12-04 o 07:45
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 10:11   #410
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Wow dziewczyny dzieki!!!!
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 18:44   #411
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

przyszły moje meble moja sypialnia!!!!
w tygodniu bedziemy montowac bo we wtorek dopiero montuja panele a dzis brat pokój maluje narazie na biało a w poniedziałek na kolor ale mam problem
pomożecie:

Taka mam sypialnie:
http://www.gawin.pl/index.php?page=main&lang=pl
pościel do łożeczka i zasłonki seledynowe:
http://www.allegro.pl/item830364458_...20_milpo l.html
narzuta na łożko tez delikatnie sielona ale nioe taki rażacy jak posciel

i nie wiem jaki kolor ścian
aby pasowało do tego wszystkiego plus pod uwage że tam bedzie dziecko bo ogolnie ten kolor co jest przy meblach na scianie jest fany ale nie do pokoiku dla dziecka

Prosze pomóżcie
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 08:57   #412
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Madzia wymiatasz az zazdroszcze
a kolorek scian cappucino polecam nie bedzie sie gryzlo

Ja za to bede miala w domu we wtorek fryzjera i teraz dylemat co z glowa zrobic hihihi pokaze sie we srode ze zrobiona glowa
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 19:57   #413
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

ja nie pomogę bo jakoś się nie znam na kolorach-pasowaniu itd.

do tego link do sypialni pokazuje mi ... cztery sypialnie! więc nie wiem która to Twoja!


Kasia a co do srody Cię nie będzie????
no weź no bądź

ps. a oto moje nowe kiecki które tylko na tych fociach wyglądają nijako bo moja mama kompletnie fot robić nie umie
ale są fajowe serio
bo ja dziś dalej szalałam po sklepach i mam kilka bluzek nowych i rurki kolejne które udają z daleka że niby skóra-derma czy pies wie co to i ogólnie mam humora
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 21:05   #414
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Gabi super kiecusie ja jeszcze chce koniefdcznie zobaczyc rurki ciebie w nich!!!!

A moja sypialnia to LAGUNA JUZ KUPIŁAM FARBĘ...
nobiles LATO słonecznikowe
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 09:12   #415
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Gabi no ja tak po cichu jak maz nei widzi hihihi jestem
Kobieto sukienki tam usza byc faje ale ty masz nogi laska pozazdroscic ja to chyba za rok sie swojej starej figury dorobie choc wszyscy mi mowia ze chudne

Madzia slonecznikowe lato to zolty jakis??

U nas Mikolaj byl grzeczne dziatki bylismy to i prezenty przyniosl hihi nawet tym starszym dzieciom
Ja dostalam perfume i zel pod prysznic celine dion pieeeekny
a maz bluze z kapturem luzacka Mikus odmladza mi mezulka

Teraz zmykam bo ciahca pieke acha i wczoraj bylam sama na lotach bez dzieci i meza ale o tym opowiem innym razem
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 17:04   #416
asia_stan
Raczkowanie
 
Avatar asia_stan
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 339
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

A u nas też był dzisiaj rano Mikołaj i nawet nam się dostało po drobnym prezencie a dzieciaczki były w totalnym szoku jak do domu wszedł św. Mikołaj i dzwonił dzwonkiem, najmniejsza sie popłakała bo ona z reguły boi się wszystkiego. Ale dzieciaczki sa zadowolone, niestety na spacer nie mogliśmy iść bo leje cały dzień, a teraz są tak zmęczeni że oglądamy bajkę pt. wszystkie psy ida do nieba. Pozdrawiam.
__________________
Jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem.
asia_stan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 17:53   #417
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

zarąbiasty tytuł
jeszcze brechtam
"wszystkie psy idą do nieba"


Mój Kaj-tek dziś rozrabia strasznie, nie wiem czemu ją mikołaj tak hi=ojnie obdarował??? niedobra dziś jest

a ja od jutra do pracy spowrotem
ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh

miłego wieczoru Mikołajkowego
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:57   #418
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

Kasiu zaraz ci linka pokaże jaki mam kolor tej farby.

Oj u Was mikołaj był w tym roku/... fajnie u mnie nie.. ale moim prezentem był przyjazd męza do domku z delegacji wczoraj wieczorem a jutro z ranca znowu jedzie...
i było przytulanko dzis rano tez... to mój prezent hihiih

Kaja rózge powinna dostac teraz pod choionke Mamusiu

A to my w poniedziałek.. a dzis mam wrażenie że jest jeszcze wiekszy....
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 20:59   #419
madziwnia
Zakorzenienie
 
Avatar madziwnia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 6 105
Send a message via Skype™ to madziwnia
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

kolor farby http://www.arsen.pl/do/item/02_1270/FarbaLateksowad
__________________
Michalina ur. 1 kwietnia 2010 r.

Pola ur. 3 czerwca 2014!
madziwnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 07:10   #420
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Codzienność kobiety cz. II

bo teraz Madziu z dnia na dzień będzie już większy
a dopiero po jakimś czasie po porodzie zobaczysz jak "opuchła Ci buzia-szyja" na samym końcu ciąży

ja też myślałam że ominęło mnie to "sławetne" końcowe puchnięcie
a teraz jak widzę fotki szczególnie te po porodzie to widzę jaką miałam bużkę spuchniętą, bo przy wielkim brzusiu jakoś się "nam wydaje" że nie puchniemy
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-30 22:31:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.