Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 ! - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 08:38   #1321
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Czesć laseczki

Jak ja sie cieszę dzisiaj piątek ... byle do 15

anusia śliczna fasolka cieszę sie że wszystko jest ok!

Kropeczko ja Ci trzymam miejsce na tej liście
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 08:58   #1322
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cass napisz coś więcej o tych filmach (czy można je teraz zakupić w jakiejś gazecie?) też sie napaliłam. Ja wyczaiłam fajny program na BBC Knowledge nazywa się dzieciaki XXI wieku, leci od pon-pt o 18.00. Poleca naprawdę tam robią rózne badania, mozna dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Filmują dzieci o ciaży do 20 roku życia (aktualnie mają 5 lat).
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:13   #1323
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
Kropeczko ja Ci trzymam miejsce na tej liście
Szalona kobieto.
Aż sprawdziłam, byłby 27 sierpnia, faktycznie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:22   #1324
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cześć dziewczyny

Wczoraj mieliśmy małe problemy z siecią, więc dzisiaj nadrabiam .

mountain, bardzo Ci współczuję . Aż słów brakuje . Życzę Wam dużo siły .

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
ja byłam dziś u gin i <yuppi>, moje maleństwo ma 6mm
ale się cieszę. Jak zobaczyłam ta kropeczkę na monitorze, to jakos inaczej się to zaczyna wszystko odbierac Lekarz powiedział że dzidzia ma 2 tyg, a od miesiączki juz minoł 5tydz.
kamilka, gratuluję .

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj wyniki badań...ufff jestem zdrowa jak ryba Kamien spał mi z serca, że jest oki. Teraz czekam na dobre wieści o fasolce
Cass, super wieści . Czekamy z Tobą do USG .

Cytat:
Napisane przez IwonkaAnna83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was pytanie. Caly czas czuje ze cos tam sie dzieje w brzuszku, nie potrafie tego opisac. Czasami czuje to w okolichach jajnikow czasami w podbrzuszu. Czy Wy tez tak miałyście i czy jest to normalne??
Ja też tak miałam, jakby kłucie w jajnikach i ciągnięcie w dole brzucha, teraz też czasami mam, ale słabiej .

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Ami jak fajnie, że nie długo zobaczysz swoje Maleństwo Zazdroszczę tej bezobjawowej ciąży...moja taka była do zeszłego weekendu a teraz to mam permanentne mdłości ale co tam dam radę
Właśnie jestem po pierwszej wizycie ale jeszcze w mojej klinice u lekarza, który mnie zapładniał Widziałam serducho i wiem że dzidzia ma 6 mm...olbrzym normalnie! Ale nadal to wszystko wydaje mi się takie nierzeczywiste
Zdjęcie kiepskie bo nie było akurat drukarki i robiłam sesje telefonem
anusia , śliczne zdjęcie. Bardzo trzymałam za Ciebie kciuki i zła byłam, że wczoraj nie mogłam zajrzeć.
Moja ciąża na razie bezobjawowa .

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
WiemAbsolutnie nie mam ci do zarzucenia. chcialam sie tylko przy okazji podzielic swoja wiedza.
Wiedzą trzeba się dzielić .

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kurcze, laski, ale Was tu jest. Piękna lista!!!
Czekamy na Ciebie, czekamy...

Kobietki, Wy tu już o porodach. Dla mnie to bardzo odległy temat, najpierw muszę obejrzeć dzidzię na USG. Już nie mogę się doczekać, a to jeszcze dłuuugi tydzień...
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 09:52   #1325
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

ja też czekam na usg jak na zbawienie ale to juz w poniedzialek jupi! a jak wiadomo nie od dziś wekend mija bardzo szybko
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:05   #1326
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Gizmiatko - piękny młodzieniec
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A dlaczego w tym szpitalu lekarze odbieraja porody, a nie polozne? Z tego, co mi wiadomo lekarze w Polsce odbieraja tylko porody niefizjologiczne, czyli vacum, kleszcze oraz wykonuja ciecia cesarskie. Czy cos sie zmienilo w tej kwestii? Chyba, ze chodzi o sama obecnosc lekarza przy porodzie.
Zabiłaś mnie tym pytaniem zawsze wydawało mi się, że to lekarz odbiera poród,a połozna asystuje tym bardziej jak rozmawiałam ze znajomymi , którzy urodzili to zawsze mówili o konkretnym lekarzu przyjmującym, a nie położnej, no nie wiem
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Szalona kobieto.
Aż sprawdziłam, byłby 27 sierpnia, faktycznie.
Hej, ale fajnie ja tam wiem, że za tydzień do nas dołączysz

Dziewczyny oglądałam wczoraj na Discovery program o bliźniaczych płodach, gdzie jeden był słaby i żeby nie obumrzeć łączył się pępowiną z tym silnym albo zostawał wchłonięty do jamy brzusznej tego zdrowego. Tak z jakimś Kazachstanie czy gdzieś operowali 7letniego chłopca uwalniając go od jeg oniedorozwiniętego bliżniaka egzystujacego u niego w brzuchu
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:17   #1327
AsssiiA
Raczkowanie
 
Avatar AsssiiA
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kayhude (Niemcy)
Wiadomości: 83
GG do AsssiiA
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Jak dla mnie to też ten czas leci bardzo szybko i bardzo się cieszę z tego powodu bo już za tydzień jadę do polski Trochę się odchamić
Ja muszę dzisiaj jeszcze wytrzymać do 5 a później to już mam weekend. Najgorsze jest to że ostatnio jestem strasznie senna i mogła bym spać całe dnie. Poza tym to też jeszcze nie zauważyłam żeby zaczął mi rosnąć brzuch czy piersi ale mam nadzieję że z fasolką wszystko dobrze i że się rozwija.
Trzymajcie się cieplutko
__________________
Moja Julcia

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-34124.png
AsssiiA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 10:22   #1328
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Szalona kobieto.
Aż sprawdziłam, byłby 27 sierpnia, faktycznie.
... a ja wiem, ja wiem ale ciiii
Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
ja też czekam na usg jak na zbawienie ale to juz w poniedzialek jupi! a jak wiadomo nie od dziś wekend mija bardzo szybko
ojjj a ja bym chciała zeby ten weekend trwał co najmniej tydzień no ale dla Ciebie i Cass się poświęce - oby minął jak najszybciej
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Gizmiatko - piękny młodzieniec

Zabiłaś mnie tym pytaniem zawsze wydawało mi się, że to lekarz odbiera poród,a połozna asystuje tym bardziej jak rozmawiałam ze znajomymi , którzy urodzili to zawsze mówili o konkretnym lekarzu przyjmującym, a nie położnej, no nie wiem

Hej, ale fajnie ja tam wiem, że za tydzień do nas dołączysz

Dziewczyny oglądałam wczoraj na Discovery program o bliźniaczych płodach, gdzie jeden był słaby i żeby nie obumrzeć łączył się pępowiną z tym silnym albo zostawał wchłonięty do jamy brzusznej tego zdrowego. Tak z jakimś Kazachstanie czy gdzieś operowali 7letniego chłopca uwalniając go od jeg oniedorozwiniętego bliżniaka egzystujacego u niego w brzuchu
o kurcze!!!!!!
To ja już wole mieć tą jedna fasokę Cały czas bym się zastanawiała czy czasem jedna drugiej nie pochłania

.......................
ale miałam dzisaij sen! Niby nie jem nic wieczorem, bo ja sie objadam to mma koszmary ... ale snią mi się ostatnio takie dziwne rzeczy ze sama jestem w szoku
*Dziasij całą noc pisałam z Wami na wizażu ... i to takie poważne tematy były
*Przedwczoraj brałam kąpiel w wannie z córeczka mojej kolezanki - ona co chwilę sie zanurzała pod wode a ja ją ratowąłam bo myślałam ze się topi
* W srodę jak przeczytałam o opryszczce to znów mi sie śniło, że miałam taką ogromna na całej brodzie i nie mogłam się przytulićdo mojej dzidzi - a ona juz była z nami
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:32   #1329
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

ANIU ale po wekendzie jeszcze tydz i 2 dni do pracy i juz święta i wolnieeeeeee do 5 stycznia ))) wy też tak macie??
Ja na początku miałam jakieś koszmary nocne , że ktoś mnie bije w brzuch, robili to różni ludzie , hm...wariaci hehe
a ostatnio mi sie śniło że byliśmy z tŻ i synusiem naszym nad morzem, obudziłam się i chciało mi się wyć, że już bym go chciała mieć przy sobie. Taki był słodki
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:36   #1330
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
ANIU ale po wekendzie jeszcze tydz i 2 dni do pracy i juz święta i wolnieeeeeee do 5 stycznia ))) wy też tak macie??
Ja na początku miałam jakieś koszmary nocne , że ktoś mnie bije w brzuch, robili to różni ludzie , hm...wariaci hehe
a ostatnio mi sie śniło że byliśmy z tŻ i synusiem naszym nad morzem, obudziłam się i chciało mi się wyć, że już bym go chciała mieć przy sobie. Taki był słodki
szczęściara!
no my niestety tak nie mamy
Wolne pewnie sobie wezmę dzień przed wigilią ... a potem dwa dni przed sylwestrem muszę iść do pracy bo wypłaty trzeba zrobić
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:42   #1331
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Gizmiatko - piękny młodzieniec

Zabiłaś mnie tym pytaniem zawsze wydawało mi się, że to lekarz odbiera poród,a położna asystuje tym bardziej jak rozmawiałam ze znajomymi , którzy urodzili to zawsze mówili o konkretnym lekarzu przyjmującym, a nie położnej, no nie wiem
zawsze to położne przyjmują poród, dopiero jesli coś się dzieje, albo trzeba cesarkę zrobi to wzywają lekarza. U nas jest niestety tak że tego lekarza trzeba bonusowo opłacić żeby miał ochotę się pofatygować. i nie ważne jest to czy w czasie ciąży chodziłysmy do niego prywatnie
Mam nadzieje że moja ciocia położna zaopiekuje się mną

Buziaki dla wszystkich rosnących brzuszków

dziewczyny ja jestem w 5 tyg, dzidzię lekarz ocenił na 2 tyg, a ja mam brzuch już jak armatę, od tyg nie mieszczę się w spodnie, dobrze ze znalazłam w szafie jakiś większy egzemplarz Czy wy tak wcześnie też rośniecie??
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 10:42   #1332
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Nie no w takim razie ja sie zgadzam zeby ten wekend trwal tydzien cass pewnie tez sie zgodzi
Powiem wam ze od kiedy jestem w ciąży nie przepracowałam pełnego tyg w każdym się zdaża ze zaniemoge i puszczaja mnie albo wczesniej albo w domu pracuje jednak praca z samymi facetami jest dobre, maja o wiele wiecej wspolczucia niz kobitki. a jak sie dopytuja jak fosolka moze juz wygladac, a czy boli, moze herbatki, cukiereczka hehe
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:45   #1333
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

kamilko no ja tez tak rosne od poczatku mam duzy brzuszek, no i te cyce to jest to z tego co wiem to jeszcze ola ze szczecina tez brzuszka dostala szybko mi juz 3,5 kg przybylo a to 12 tydz.
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 10:49   #1334
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Buziaki dla wszystkich rosnących brzuszków

dziewczyny ja jestem w 5 tyg, dzidzię lekarz ocenił na 2 tyg, a ja mam brzuch już jak armatę, od tyg nie mieszczę się w spodnie, dobrze ze znalazłam w szafie jakiś większy egzemplarz Czy wy tak wcześnie też rośniecie??
a chciałabyś moze dołączyc do listy???

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
kamilko no ja tez tak rosne od poczatku mam duzy brzuszek, no i te cyce to jest to z tego co wiem to jeszcze ola ze szczecina tez brzuszka dostala szybko mi juz 3,5 kg przybylo a to 12 tydz.
Ja wg usg jestem w 9 tygodniu i jak na razie nie przytyłam ani kilograma ... dzisaij stanęłam na wagę i waże 1 kg mniej niż miesiac temu
Brzuszek tez jeszcze nie rośnie - mam tylko problem zeby go wciągnąć
Moze wieczoram wkleje fotkę
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:19   #1335
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Kropko dziekuję
Nigdzie się nie ujawniałam poza tym wątkiem, to pewnie dlatego
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Zabiłaś mnie tym pytaniem zawsze wydawało mi się, że to lekarz odbiera poród,a połozna asystuje tym bardziej jak rozmawiałam ze znajomymi , którzy urodzili to zawsze mówili o konkretnym lekarzu przyjmującym, a nie położnej, no nie wiem

W sumie mnie to nie dziwi . W USA tak faktycznie jest, ale w Polsce z pewnością nie.
Porody przebiegające prawidłowo odbierają położne, nie lekarze, ci jedynie, gdy występuje jakaś patologia, bądź mają jakiś swój super prywat.

Mówię to ja, położna z 9-cio letnim stażem w Polsce i 3-letnim w UK
__________________
O książkach

Edytowane przez mariolasl
Czas edycji: 2008-12-12 o 11:34 Powód: lit.
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:26   #1336
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość

o kurcze!!!!!!
To ja już wole mieć tą jedna fasokę Cały czas bym się zastanawiała czy czasem jedna drugiej nie pochłania

.......................
ale miałam dzisaij sen! Niby nie jem nic wieczorem, bo ja sie objadam to mma koszmary ... ale snią mi się ostatnio takie dziwne rzeczy ze sama jestem w szoku
*Dziasij całą noc pisałam z Wami na wizażu ... i to takie poważne tematy były
*Przedwczoraj brałam kąpiel w wannie z córeczka mojej kolezanki - ona co chwilę sie zanurzała pod wode a ja ją ratowąłam bo myślałam ze się topi
* W srodę jak przeczytałam o opryszczce to znów mi sie śniło, że miałam taką ogromna na całej brodzie i nie mogłam się przytulićdo mojej dzidzi - a ona juz była z nami
Masakryczny był ten dokument, zdecydowanie nie dla kobiety w ciązy,a już szczególnie nie bliźniaczej nie dotrwałam do końca.
A Twoje sny sugerują, że dużo myślisz o ciąży w ciągu dnia i martwisz się ale w żadnym wypadku nie będą to sny prorocze! nie martw się
Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
ANIU ale po wekendzie jeszcze tydz i 2 dni do pracy i juz święta i wolnieeeeeee do 5 stycznia ))) wy też tak macie??
Jeśli dobrze się wyrobię z pracą to będę mniec wolne od 20.12. ale chyba nie aż do 05, bo w piątek będę pewnie musiała być. Może uda mi się nie na caly dzień tylko na 3 godzinki powiedzmy
Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem w 5 tyg, dzidzię lekarz ocenił na 2 tyg, a ja mam brzuch już jak armatę, od tyg nie mieszczę się w spodnie, dobrze ze znalazłam w szafie jakiś większy egzemplarz Czy wy tak wcześnie też rośniecie??
Zauważyłam, że kiedy stoję luźno bez wciągania brzucha i specjalnego prostowanai to robi mi się taka piłeczka ale ponieważ od kilku dni pomykam w jeansach ciążowych to nic mnie nie obchodzi i jest mi super wygodnie do siedzenia przy biurku, kiedy guzik spodni wpijał mi się cały czas w brzuch taki egzemplarz z pasem elastycznym jest idealny.

Mariolko w takim razie chyba powinnam bardziej zainteresowac się położnymi pracującymi z moim lekarzem niż nim samym .Pal go licho, jak i tak się nie wybiera na mój poród ! musze z nim o tym porozmawiac teraz 30.12 jak będę na wizycie. I w ogole to strasznie Ci zazdroszę, że już się naooglądałaś i naprzyjmowałas porodów, bo jak przyjdzie co do czego i nastanie Twoja pora to będziesz wszystko dokładnie wiedziała, co i jak w którym momencie...I mamnadzieje, że się nie obraziesz jeśli kilka razy (słownie kilka!, obiecuję) spytam o coś jeśli nie będę wiedzieć?

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2008-12-12 o 11:35
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 11:39   #1337
megi b
Wtajemniczenie
 
Avatar megi b
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 706
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez AMILAMIJA Pokaż wiadomość
Pozdrawiam wątek i wszystkie mamusie, a szczególnie anusię_82
Bardzo się cieszę, ze nareszcie i do Was uśmiechneło sie szczęście Aniu
Witaj

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
witajcie

wpadłam do was w przelocie życzyć wam szczęśliwych świąt..a tak poza tym jestem mamą Julii Aleksandry ur 12.07.2008 jutro będzie już miała 5 miesiecy
wzieło mnie na wpominki więc zajrzałam... nie mrtwcie sie kochane bedzie wszystko ok-człowiek na porodówce zrobi wszystko żeby tylko zobaczyć swoje maleństwo....
a ja nawet już nie pamiętam jak to było z brzuszkiem

MÓJ POMOCNIK MIKOŁAJA ŻYCZY WAM WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!
Ale fajna Mikołajka Taaaka słodka Ostatnio nawet liczyłam ile nasze maleństwa będą miały w następne święta

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
A zapraszam. Mama napewno się Wami dobrze zaopiekuje W czerwcu rodziła moja przyjaciółka, była z nia cały czas i po porodzie jak z nia rozmawiałam to mówiła, że wspaniale jest miec kogoś kompetentnego i znajomego zarazem.

Odebrałam dzisiaj wyniki badań...ufff jestem zdrowa jak ryba Kamien spał mi z serca, że jest oki. Teraz czekam na dobre wieści o fasolce
Ej to ja też chcę do twojej mamy może macie w domu miejsce na porodówkę dla Wizażanek

Cytat:
Napisane przez jastinada Pokaż wiadomość
Fajnie macie dziewczynki brzuszki zaczynają rosnąć ja proponuję robić zdjęcie brzuszka przynajmniej co 2 tyg,bo teraz może nie będzie widać,ale ok 20tc jak Wam wystartują to będziecie małe beczuszki jak my my marcowo kwietniowe coraz bardziej narzekamy,stęskamy i kwiczymy a gdzie jeszcze 2-3 miesiące ale takie zdjęcia to fajnie się później porównuje i super z takiej galerii pamiątka.

Widziałam też że piszecie o obawach związanych z USG,ja mam robione USG co 4 tyg,początkowo plamiłam i często kontrolowaliśmy stan dzidziusia przez USG,więc do tej pory czyli do 24 tc miałam już z 9USG,straciłam rachubę i nie sądzę,żeby miało to jakiś negatywny wpływ na dzidziusia.Wszystkie pacjentki mojego lekarza prowadzącego mają robione USG co wizytę i u Wszystkich jest ok. zdrówka życzę dziewczynki,trzyamć się z dale od przeziębień,baketrii i wirusów!!!!Miłego wieczoru.Pozdrawiam mamuśki
Dzięki i Tobie wszystkiego dobrego i zdrowej dzidzi

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Witajcie przyszłe mamusie.
Podczytuję Was i jeśli pozwolicie, to od czasu do czasu skrobnę kilka słów.
Ja dowiedziałam się, że urodzę chłopca jak byłam w 18tyg. ciąży. Były to walentynki. Niby wcześnie i nie wiele osób mi wierzyło że to na 99%. Ale moje dziecko nie należało wtedy do wstydliwych
Hej zapraszamy miło poczytać co tam u bardziej doświadczonych

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
Witajcie jak tak wklejamy zdjecia to ja sie pochwale dzidzią kuzynki to chłopczyk ma na imie Jamie (z niemiec jest) jest fajnie ubrany wiec postanowilam wkleic zdjecia milego ogladania kochane
O kurcze ale śliczny misio śliczne to ubranko

Cytat:
Napisane przez anusia_82 Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po pierwszej wizycie ale jeszcze w mojej klinice u lekarza, który mnie zapładniał Widziałam serducho i wiem że dzidzia ma 6 mm...olbrzym normalnie! Ale nadal to wszystko wydaje mi się takie nierzeczywiste
Zdjęcie kiepskie bo nie było akurat drukarki i robiłam sesje telefonem
No proszę jaka dorodna fasolka super, oby tak dalej

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
dziewczyny ja jestem w 5 tyg, dzidzię lekarz ocenił na 2 tyg, a ja mam brzuch już jak armatę, od tyg nie mieszczę się w spodnie, dobrze ze znalazłam w szafie jakiś większy egzemplarz Czy wy tak wcześnie też rośniecie??
No tak po spodniach najlepiej widać jak brzusio rośnie, tylko nie wiem czy to nie przez te słodycze które ostatnio pochłaniam
__________________
Pomóżmy Maciusiowi!



Amelka 23.06.2009

Lilianka 19.07.2014



megi b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:03   #1338
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
a chciałabyś moze dołączyc do listy???



Ja wg usg jestem w 9 tygodniu i jak na razie nie przytyłam ani kilograma ... dzisaij stanęłam na wagę i waże 1 kg mniej niż miesiac temu
Brzuszek tez jeszcze nie rośnie - mam tylko problem zeby go wciągnąć
Moze wieczoram wkleje fotkę

tak, poproszę o dopisanie
ja jak na razie na wadze nie widzę zmian, ale brzuch mi rośnie strasznie, jak go wciągnę to mam taki jak przed. aż się boje co będzie za tydzień dwa. Z normalnymi spodniami już w zeszłym tyg się pożegnałam (a lekaż dzidzię na 2 tyg dopiero ocenił)
Jak oglądałam zdjęcia w galerii brzuszków, to dziewczyny miały taki w 4-5 mies niektóre. a biust mi nie rusza, z czego się bardzo ciesze, bo i tak mam dość duży
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:23   #1339
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

dziewczyny kochane jak suuuper ze wam brzuszki widać.... u mnie to dopiero w 6 zaczeło być cokolwiek widać aż sie smiali ze mnie ze jak szłam ulicą to chyba dzieciaka w domu zostawiłam heheh bo nic nie widać

a jak zaczeło widać to nawet jak szłam to sie po brzuchu gładziłam takie to fajne uczucie
a w ciąży przytyłam 22 kg
już schudłam 13 wystartowałam z wagą 50 kg(troche za mało ale schudłam w pracy 13 kg) na sam koniec 72 a teraz 61 czyli w sam raz!!!!!!!!!!!
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 12:29   #1340
aha9
Raczkowanie
 
Avatar aha9
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

JA juz przed ciążą średnio wygodnie czułam się w swoich spodniach, zawsze kupuje takie na styk z myslą, że to zmotywuje mnie do schunięcia. Guzik z tego wychodzi. Ale teraz zakupiłam drugą parę ciążowych spodni i jestem szczesliwa, jest wygodnie i cieplutko
aha9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:41   #1341
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

FASOLOWE POLE LIPCOWO-SIERPNIOWE



FASOLOWE TYCZKI
32 sztuk mamy


megi b (Magda, 27l, świętokrzyskie) -------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
aha9 (Aśka, 25l, lubuskie) ------------------- t.p. 01.07.09 - Maja lub Tymon/Michał
edyta1421 (Edyta, 28l, Kanada) ------------ t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
p4w (Ola, 26l, Szczecin) ----------------------- t.p. 02.07.09 - ??? lub ???
Cassandra23 (Beata, 25l, lubelskie) ------ t.p. 03.07.09 - ??? lub Bartosz
agadom1 (Agnieszka, 31l, wielkop.) -------- t.p. 03.07.09 - ??? lub ???
skierka (Teresa, 27l, podlaskie) ------------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
beatka030500 (Beatka, ?? l, ...) ---------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
Truheart (Ola, 27l, Łódź) -------------------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
jusali (???, 20l, warm.-mazurskie) ----------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
AsssiiA (Asia, 21 l, Niemcy) ------------------ t.p. 14.07.09 - Julia lub Jakub
erysipelothrix (Martyna, 29 l, ...) --------- t.p. 15.07.09 - ??? lub ???
mariolasl (Mariola, 34l, UK) ---------------- t.p. 17.07.09 - Alexandra lub Antonio
Svinecka (Ania, 25l, Szczecin) -------------- t.p. 18.07.09 - Emilia lub Marcel
serafia11 (???, ?? l, ...) --------------------- t.p. 20.07.09 - ??? lub ???
Ania0104 (Ania, 25l, podkarpacie) --------- t.p. 21.07.09 - Emilia lub ???
katarzynka00(Kasia, ?? l, ...) ------------- t.p. 24.07.09 - Laura lub Emil
majka versace (Beata, 30l, Manchester) -- t.p. 25.07.09 - ??? lub ???
[I]Gizmiatko (Kasia, 25l, śląskie) ------------- t.p. 27.07.09 - Zosia lub Natan
agagmm23 (Agnieszka, 25l, mazowieckie) --- t.p. 27.07.09 - ??? lub ???
czekoladka21 (Ania, 26l, śląsk) ----------- t.p. 01.08.09 - Weronika lub Robert
Nikula5 (???, ?? l, ...) ------------------------ t.p. 03.08.09 - ??? lub ???
anusia_82 (Ania, 26l, z nad morza ) ------- t.p. 04.08.09 - ??? lub ???
Malga19 (???, ?? l, ...) ----------------------- t.p. 10.08.09 - ??? lub ???
kinusia86 (???, ?? l, ...) ----------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
musicman (???, ?? l, ...) ---------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
magi 77 (Marta, 31 l, mazowieckie) ----- t.p. .07.09 - ??? lub ???
BASIA3333 (Basia, ?? l, ...) ------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
Wojtusia (???, ?? l, ...) ------------------ t.p. .07.09 - ??? lub ???
Nikka1221 (Małgosia, 24l, Niemcy) ----- t.p. .07.09 - ??? lub ???
IwonkaAnna83 (???, ?? l, ...) --------- t.p. .08.09 - ??? lub ???
kamilka (???, ?? l, ...) ------------------- t.p. .08.09 - ??? lub ???




--------------------------------------------
Nasze aniolki ktore wrocily do nieba[*]

gooha3 [*]
mountain [*]
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.

Edytowane przez Ania0104
Czas edycji: 2008-12-12 o 12:59
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 12:47   #1342
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane jak suuuper ze wam brzuszki widać.... u mnie to dopiero w 6 zaczeło być cokolwiek widać aż sie smiali ze mnie ze jak szłam ulicą to chyba dzieciaka w domu zostawiłam heheh bo nic nie widać

a jak zaczeło widać to nawet jak szłam to sie po brzuchu gładziłam takie to fajne uczucie
a w ciąży przytyłam 22 kg
już schudłam 13 wystartowałam z wagą 50 kg(troche za mało ale schudłam w pracy 13 kg) na sam koniec 72 a teraz 61 czyli w sam raz!!!!!!!!!!!
ja stratuję z wagą 64 kg i już sie boje żeby za duzo mi nie przybyło
Tak średnio to powinno się przytyć od ilu kg??

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
JA juz przed ciążą średnio wygodnie czułam się w swoich spodniach, zawsze kupuje takie na styk z myslą, że to zmotywuje mnie do schunięcia. Guzik z tego wychodzi. Ale teraz zakupiłam drugą parę ciążowych spodni i jestem szczesliwa, jest wygodnie i cieplutko
a ja myślałam ze na święta będę musiała kupić już jakieś ciążowe ubranka, ale teraz się zastanawiam ... to niby całe dwa tygodnie, ale czy mi brzuch urosnie???
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:00   #1343
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Czekamy na Ciebie, czekamy...
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Hej, ale fajnie ja tam wiem, że za tydzień do nas dołączysz
Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
... a ja wiem, ja wiem ale ciiii
No, nie wytrzymam z Wami.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dziewczyny oglądałam wczoraj na Discovery program o bliźniaczych płodach, gdzie jeden był słaby i żeby nie obumrzeć łączył się pępowiną z tym silnym albo zostawał wchłonięty do jamy brzusznej tego zdrowego. Tak z jakimś Kazachstanie czy gdzieś operowali 7letniego chłopca uwalniając go od jeg oniedorozwiniętego bliżniaka egzystujacego u niego w brzuchu
Też o tym kiedyś program oglądałam. Przerażające. Podobno większość kobiet nawet nie wie, że miałoby dwoje dzieci, bo jedno zostaje całkiem "zszamane" przez drugie. Porównali to do kanibalizmu albo działania kukułek.

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Kropko dziekuję
Nigdzie się nie ujawniałam poza tym wątkiem, to pewnie dlatego
Pewnie tak.
A to pierwszy bejbik Twój będzie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:05   #1344
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Mówię to ja, położna z 9-cio letnim stażem w Polsce i 3-letnim w UK
Dlatego jesteś taka spokojna . Fajnie, że jest wśród nas ktoś, kto zna się na rzeczy
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 13:32   #1345
Ania0104
Zakorzenienie
 
Avatar Ania0104
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 896
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dlatego jesteś taka spokojna . Fajnie, że jest wśród nas ktoś, kto zna się na rzeczy
aaaaaa to takie triki tu robicie
a ja głupia się zastanawiałam dlaczego mariolka zrobiła taaaaaaki długi odstęp i zostawiła puste pole ... a potem Tru same jakieś uśmieszki powstawiała
__________________


Bartuś
- 15.07.09 r.
Dawidek - 13.06.14 r.
Ania0104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 14:03   #1346
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
FASOLOWE POLE LIPCOWO-SIERPNIOWE



FASOLOWE TYCZKI
32 sztuk mamy


megi b (Magda, 27l, świętokrzyskie) -------- t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
aha9 (Aśka, 25l, lubuskie) ------------------- t.p. 01.07.09 - Maja lub Tymon/Michał
edyta1421 (Edyta, 28l, Kanada) ------------ t.p. 01.07.09 - ??? lub ???
p4w (Ola, 26l, Szczecin) ----------------------- t.p. 02.07.09 - ??? lub ???
Cassandra23 (Beata, 25l, lubelskie) ------ t.p. 03.07.09 - ??? lub Bartosz
agadom1 (Agnieszka, 31l, wielkop.) -------- t.p. 03.07.09 - ??? lub ???
skierka (Teresa, 27l, podlaskie) ------------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
beatka030500 (Beatka, ?? l, ...) ---------- t.p. 09.07.09 - ??? lub ???
Truheart (Ola, 27l, Łódź) -------------------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
jusali (???, 20l, warm.-mazurskie) ----------- t.p. 13.07.09 - ??? lub ???
AsssiiA (Asia, 21 l, Niemcy) ------------------ t.p. 14.07.09 - Julia lub Jakub
erysipelothrix (Martyna, 29 l, ...) --------- t.p. 15.07.09 - ??? lub ???
mariolasl (Mariola, 34l, UK) ---------------- t.p. 17.07.09 - Alexandra lub Antonio
Svinecka (Ania, 25l, Szczecin) -------------- t.p. 18.07.09 - Emilia lub Marcel
serafia11 (???, ?? l, ...) --------------------- t.p. 20.07.09 - ??? lub ???
Ania0104 (Ania, 25l, podkarpacie) --------- t.p. 21.07.09 - Emilia lub ???
katarzynka00(Kasia, ?? l, ...) ------------- t.p. 24.07.09 - Laura lub Emil
majka versace (Beata, 30l, Manchester) -- t.p. 25.07.09 - ??? lub ???
[I]Gizmiatko (Kasia, 25l, śląskie) ------------- t.p. 27.07.09 - Zosia lub Natan
agagmm23 (Agnieszka, 25l, mazowieckie) --- t.p. 27.07.09 - ??? lub ???
czekoladka21 (Ania, 26l, śląsk) ----------- t.p. 01.08.09 - Weronika lub Robert
Nikula5 (???, ?? l, ...) ------------------------ t.p. 03.08.09 - ??? lub ???
anusia_82 (Ania, 26l, z nad morza ) ------- t.p. 04.08.09 - ??? lub ???
Malga19 (???, ?? l, ...) ----------------------- t.p. 10.08.09 - ??? lub ???
kinusia86 (???, ?? l, ...) ----------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
musicman (???, ?? l, ...) ---------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
magi 77 (Marta, 31 l, mazowieckie) ----- t.p. .07.09 - ??? lub ???
BASIA3333 (Basia, ?? l, ...) ------------- t.p. .07.09 - ??? lub ???
Wojtusia (???, ?? l, ...) ------------------ t.p. .07.09 - ??? lub ???
Nikka1221 (Małgosia, 24l, Niemcy) ----- t.p. .07.09 - ??? lub ???
IwonkaAnna83 (???, ?? l, ...) --------- t.p. .08.09 - ??? lub ???
kamilka (???, ?? l, ...) ------------------- t.p. .08.09 - ??? lub ???




--------------------------------------------
Nasze aniolki ktore wrocily do nieba[*]

gooha3 [*]
mountain [*]
dlaczego przy moim niku jest [i] ??? intrygujące dosc !

dziewczyny od kotrego tygodnia do kotrego wystepują mdłosci ?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:27   #1347
jastinada
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2 279
GG do jastinada
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość

dziewczyny od kotrego tygodnia do kotrego wystepują mdłosci ?

mdłości mogą występić od początku ciąży lub mogą nie pojawić sie wogóle,ja nie wymiotowałam wogóle,pojwiały się małe nudności ale bez przykrych konsekwancji,u niektórych moga się pojawić nawet w połowie ciąży i utrzymywac się też lubią różnie.Jedna z naszych marcowo-kwietniowych wymiotuje do teraz
__________________


moje maleństwo
jastinada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 15:45   #1348
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
ooo ja tez bardzo chetnie bym oblookała takie filmiki. Kupiłaś je z jakąs gazetką czy z prywatnej filmoteki, w sensie czy to stare juz filmy??
Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
Cass napisz coś więcej o tych filmach (czy można je teraz zakupić w jakiejś gazecie?) też sie napaliłam. Ja wyczaiłam fajny program na BBC Knowledge nazywa się dzieciaki XXI wieku, leci od pon-pt o 18.00. Poleca naprawdę tam robią rózne badania, mozna dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Filmują dzieci o ciaży do 20 roku życia (aktualnie mają 5 lat).
Dostałam od znajomej trzy takie małe gazetki " Będę mamą" i do każdej z nich dołaczona była płyta z filmem (45 min) na każdy trymestr ciązy. Gazetki były kupione w tamtym roku także obawiam się, że już takich w sprzedazy nie będzie.
A jakos 2 miesiące temu kupiłam gazetkę "Poradnik młodej mamy" i tam tez była płytka "ciąża od A do Z". Można popytać jeszcze w sklepach, może uda sie kupić.

Cytat:
Napisane przez aha9 Pokaż wiadomość
Nie no w takim razie ja sie zgadzam zeby ten wekend trwal tydzien cass pewnie tez sie zgodzi
A ja też sie zgadzam
Tak ten czas szybko leci, kurcze dzisiaj zaczynam 11 tc

Cytat:
Napisane przez megi b Pokaż wiadomość
Ej to ja też chcę do twojej mamy może macie w domu miejsce na porodówkę dla Wizażanek
Miejcsa nie ma zbyt dużo ale jakos się pomieścimy

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
ja stratuję z wagą 64 kg i już sie boje żeby za duzo mi nie przybyło
Tak średnio to powinno się przytyć od ilu kg??
a ja myślałam ze na święta będę musiała kupić już jakieś ciążowe ubranka, ale teraz się zastanawiam ... to niby całe dwa tygodnie, ale czy mi brzuch urosnie???
Aniu ja dzisiaj rano sie wazyłam i też waga pokazała 64 kg

wczoraj tez zrobiłam małe zakupki kupiłam perfumki z Oriflame, 30 ml permum z rozlewni (piękny zapach ale zapomniałam nazwy), 2 sweterki ( w tym jeden rozpinany) i taka czerwoną tuniczkę (rozmiar XXL). Kupuje juz większe rozmiary...tak na pozniej

Aniu w gazetce dla mam wyczytałam ile kobieta powinna przytyc w ciazy.
I oto zestawienie:

Waga przed ciążą I trymestr II trymestr III trymestr Suma Max.
40-50 kg 4 kg 6 kg 4 kg 14 kg 18 kg
50-60 kg 3 kg 6 kg 4 kg 13 kg 15 kg
pow.60 kg 2 kg 5 kg 4 kg 11 kg 12 kg
pow.80 kg 2 kg 4 kg 3 kg 9 kg 11 kg
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 16:54   #1349
erysipelothrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Witam mamusie!Ja mdłości miewam gdy mam pusty żołądek, schudłam 2 kg, cerę mam tak wygładzoną jak niewiem co!Ale zauwazyłam że mimi smarowania się po kąpieli oliwką jonson&jonson mam bardzo wysuszoną skóre!
I przed wczraj zauwazyłam na brzuchu który już trochę wystaję sieć drobnych czeronych albo naczynek albo rozstępów??????Chociaż po kąpieli zbladły, to raczej naczynka czy wy też tak macie?
erysipelothrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 17:05   #1350
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

truheart Ja zawsze chętnie i w miarę możliwości . Jednak tutaj, w wątku chciałabym funkcjonować głównie jako przyszła mamusia , bo od tej strony ciążę i poród będę doświadczać po raz pierwszy i jest to dla mnie podwójnie cenne doświadczenie.
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Dlatego jesteś taka spokojna . Fajnie, że jest wśród nas ktoś, kto zna się na rzeczy

Cytat:
Napisane przez Ania0104 Pokaż wiadomość
aaaaaa to takie triki tu robicie
a ja głupia się zastanawiałam dlaczego mariolka zrobiła taaaaaaki długi odstęp i zostawiła puste pole ... a potem Tru same jakieś uśmieszki powstawiała


Kropko, my tu na ciebie czekamy . Trzymam kciuki, mam nadzieję, że tobie uda się szybciej. My staraliśmy się od stycznia. A prognozy w połowie drogi nie były zbyt obiecujące, dlatego postanowiłam skupić się na czym innym i zaadoptowałam dwa koty ze schroniska, bo marzyłam o tym odkąd pojawiłam się na wyspie, po czym natychmiastowo zaszłam w ciążę, chociaż inne rzeczy też pewnie miały na to istotny wpływ. A dzidziuś mój osobisty - pierwszy
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.