gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-04, 15:09   #1
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43

gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??


tanie mam na myśli nie bazarowe ciuchy ale i tez nie za 300 zł spodnie.Chodzi mi o ciuchy w miare przystepncyh cenach. Np Poznan Plaza słyszałam...tanio tam jest?? lub też Galeria dominikaska z wroc.mi sie "podoba" ale ceny kosmiczne..... moze jakies domy towarowe?? podajcie namiary prosze...
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 15:54   #2
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

elloo nikt nie pomoze?? kurcze nie chce poprostu sie szwendac po poznaiu czy wrocławiu po sklepach jak go nie znam tylko w jednym mijescu cos sobie kupic
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:38   #3
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

W poznanskiej Plazie sa rozne sklepy, tansze i drozsze, tak jak w pozostalych centrach handlowych, czyli m.in. King Cross, Stary Browar czy M1. Osobiscie odradzam M1 (dawno tam nie bylam, bo jakos nie wzbudza mojej sympatii, kojarzy mi sie z malym wyborem ). Zalezy tez jakie firmy Cie interesuja..? Ja osobiscie najczesciej robie zakupy wlasnie w Plazie, ktora bardzo lubie za caloksztalt I sa tam wszystkie sklepy, ktore lubie. Ceny, tak jak powiedzialam, rozne. Jest tez Panorama, ale ja jej nie lubie, kojarzy mi sie raczej z ciuszkami dla mojej mamy, niz dla mnie, ale wybor butow jest tam naprawde niezly. To by bylo chyba na tyle, jak chcesz sie dowiedziec czegos szczegolowego, to pytaj, pozdrawiam!
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 16:50   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

W Galerii Dominikańskiej ceny wcale nie są takie kosmiczne, fakt można tam kupić spodnie za 300 ale za 80 także wystarczy się rozejrzeć Takie same sklepy jak w Galerii są na Bielanach (często też jest tam większy wybór) więc jesli wolisz możesz pojechać tam... Oprócz tego możesz przejść się wzdłuż ulicy świdnickiej od placu Kościuszki do Rynku bo po drodze jest Terramoda/Vila, Galeria Centrum, Zara (w Centrum Handlowym Renoma), Troll, Vero Moda, Divers, H&M, Terranova, Diesel (ale tam wiadomo szokujące ceny), Tatuum, Na ul Oławskiej jest też AE Woman. Mam nadzieje, że coś pomogłam - tylko nie wiem czy jesteś dobrze zorientowana po Wrocławiu, ale wszystko co Ci proponuję jest w centrum miasta i blisko siebie
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:28   #5
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez Durga
W Galerii Dominikańskiej ceny wcale nie są takie kosmiczne, fakt można tam kupić spodnie za 300 ale za 80 także wystarczy się rozejrzeć Takie same sklepy jak w Galerii są na Bielanach (często też jest tam większy wybór) więc jesli wolisz możesz pojechać tam... Oprócz tego możesz przejść się wzdłuż ulicy świdnickiej od placu Kościuszki do Rynku bo po drodze jest Terramoda/Vila, Galeria Centrum, Zara (w Centrum Handlowym Renoma), Troll, Vero Moda, Divers, H&M, Terranova, Diesel (ale tam wiadomo szokujące ceny), Tatuum, Na ul Oławskiej jest też AE Woman. Mam nadzieje, że coś pomogłam - tylko nie wiem czy jesteś dobrze zorientowana po Wrocławiu, ale wszystko co Ci proponuję jest w centrum miasta i blisko siebie
a na bazarkach moze kupujesz?? bo chyba niestety wejdzie taka opcja w gre i chcialabym wiedziec gdzie jest najwiekszy bazar i najwiekszy wybór pozdrawiam i dzieki wam. a poznań plaza to jaki to rejon?
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-04, 21:32   #6
comilon
Raczkowanie
 
Avatar comilon
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 248
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

We Wroclawiu przy ulicy Zielinskiego i na Niskich Lakach (tam jest wszystko.ciuchy tez) no i na Dworcu Swiebodzkim (to w niedziele.straszne tlumy sa)
comilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 07:44   #7
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez comilon
We Wroclawiu przy ulicy Zielinskiego i na Niskich Lakach (tam jest wszystko.ciuchy tez) no i na Dworcu Swiebodzkim (to w niedziele.straszne tlumy sa)
Dokładnie Oprócz tego możesz jeszcze iść do Areny (ul. Komandorska) to praktycznie taki właśnie bazarek tyle, że w budynku (można tam tez kupic ciuchy Camaieau i Promod na takim jednym stoisku, chyba są kradzione - ale nie chce oczywiście nikogo oskarżać bo sama często tez tam grzebię w spudnicach z Promodu szczegolnie)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 08:37   #8
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

mi chodzi o ciuchy takie bardziej młodzieżowe, szkolne typu jeansy tshirty, bluzy, golfiki
a o dworku świebodzkim też słyszałam;]
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:50   #9
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Właściwie wszędzie teraz możesz dostac takie młodziezowe-szkolne ciuchy, rozumiem, że ważna dla Ciebie jest cena - na Zielińskiego jest mnustwo fajnych i niedrogich jeansów (tak od 80 do 130 zł) i napewno znajdziesz cos dla siebie, na Świebodzkim są o wiele tańsze bo nawet za 50 zł można świetne jeansy kupić tylko trochę tam trudniej o możliwośc przymierzenia (czasem trzeba w samochodzie czy coś, dlatego ja zazwyczaj rezygnuje) w Trollu jest dużo koszulek, teraz są przeceny i chyba nawet od 10 zł wzwyż mozna kupić...widze, ze wolisz styl sportowy więc powinnaś coś tam znaleźć o golfiki to chyba narazie troche ciezko bo nie ma jeszcze w sklepach zbyt wielu jesiennych ciuchów. Jest jeszcze WC - Wystrzalowe Ciuchy - na ul. Ruskiej, Kazimierza Wielkiego (obok KFC) i w podziemiu NOT, są tam spodnie, bluzy i koszulki, cos jak resztki kolekcji, szczególnie Pimkie i jeansy Vero Moda, ale trzeba uwaznie oglądac bo często ubrania mają niewielkie skazy, choć oczywiście moża znalezc i takie bez - ja jak szukam spodni to zawsze tam zaglądam - ale przede wszystkim polecam Zielińskiego
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 08:56   #10
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

dzieki durga. Pospisuje sobie wszystkie namiary i powiem kuzynce żeby zemną objechała ten wrocek pochwale sie jak juz kupie ( pod koniec sierpnia )

a w któryś z tych znajdzie sie sklep sportowy? np puma albo adidasa....
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 11:24   #11
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

W Poznaniu jesli chodzi o bazar to najwieksze jest Bema (Dolna Wilda).Co do centrów handlowych to ja mieszkam niedaleko M1 i musze przyznac że wybór mają niezły: H&M, Reserved, Cropp, Orsay, New Yorker, Deichmann.Wszystko zależy czego dokładnie szukasz.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-05, 12:10   #12
ImpossibleIsNothing
Raczkowanie
 
Avatar ImpossibleIsNothing
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 295
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

W Dominikanskiej kosmiczne ceny? Przeginasz, albo sie dobrze nie rozejrzalas Jasne, sa sklepy, w ktorych sa kosmicznie drogie ciuchy ( ale do tych nigdy nie wchodze ). Zawsze natomiast odwiedzam House'a, Croppa, Reserved, Promoda, Kapp Ahla, czasem Orsay'a i Mango (chociaz tam faktycznie ceny niezbyt zachecajace, ale czasem uda mi sie cos ladnego i w miare taniego wyhaczyc). Jesli szukasz tanich dzinsow, to jest Big Star, Wrangler, Americanos. Znajdziesz tam nawet tanie buciki ( Deichmann, Street), choc przyznaje, ze jesli chodzi o mnie , to w buty wole zainwestowac i kupuje w "porzadnych" sklepach.Mozesz sie ew. wybrac tez do Galerii Centrum, Renomy. Na Bielanach bylam wczoraj, bo koniecznie chcialam do H&M ukochanego, na dojazd z Dominikanskiej na Bielany stracilam full czasu, a i tak nic nie kupilam kiepsciutko:/ A Poznan? Polecam oczywiscie Stary Browar, Plaze, King Crossa. W M1 masz raczej maly wybor, ale jest H&M, wiec tez tam czasem zagladam. Wykorzystaj czas przecen! Na pewno uda Ci sie kupic mnostwo fajnych i niedrogich ciuszkow i niedlugo pochwalisz sie nam swoimi zdobyczami. Pozdrawiam
ImpossibleIsNothing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 21:37   #13
Sweet Babe
Raczkowanie
 
Avatar Sweet Babe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 167
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez Durga
Dokładnie Oprócz tego możesz jeszcze iść do Areny (ul. Komandorska) to praktycznie taki właśnie bazarek tyle, że w budynku (można tam tez kupic ciuchy Camaieau i Promod na takim jednym stoisku, chyba są kradzione - ale nie chce oczywiście nikogo oskarżać bo sama często tez tam grzebię w spudnicach z Promodu szczegolnie)

Durga
prosze napisz w ktorym miejscu w arenie jest to stoisko z ciuszkami camaieau i promod? domyslalam sie ze cenny o wiele korzystniejsze ale tak mniej wiecej w jakich granicach sa np bluzeczki, sweterki?
__________________
Sweet sweet baby
Life is crazy
But there's one thing
I am sure of
See I
I'm your lady
Always baby
And I love you now and ever


Sweet Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 22:41   #14
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

We Wrocławiu najtaniej na Świebodzkim w niedzielę. Sprzedawcy różni od właścicieli stoisk w dużych domach handlowych, (stawiają wtedy na ilość sprzedanego towaru, a nie na zarobek od sztuki, więc można upolować coś 2 razy taniej), po rumuńskich sprzedawców oferujących np. adidasy za 15zł
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 07:46   #15
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez Sweet Babe

Durga
prosze napisz w ktorym miejscu w arenie jest to stoisko z ciuszkami camaieau i promod? domyslalam sie ze cenny o wiele korzystniejsze ale tak mniej wiecej w jakich granicach sa np bluzeczki, sweterki?
Oj z tym wytłumaczeniem Ci w którym dokładnie miejscu jest stoisko to bedzie problem bo ja nawet nie wiem jaki to jest rząd, ktory numer stoiska, zawsze tak wizualnie pamiętam miejsce i trafiam, powiem Ci tak, że jest w Arenie kilka stoiska na ktorych ciuchy sa taki troche bardziej awangardowe i to jest jedno z tych stoisk, musisz po prostu do każdego po kolei wchodzić i poszukac metek na ubraniach (ja tez tym sposobem znalazłam to stoisko i nawet nietaktownie zapytalam się wlaścicielki czy to resztki kolekcji z Galerii na co ona zaczęła się jąkać i okrętnie tłumaczyć wiec od razu zrozumiałam o co chodzi) - wygląda ono mniej wiecej tak, że ma kształt kwadrata i od wejścia po lewej i prawej strinie są przytwierdzone do ścian dwie rury na wieszaki - na górnych rurach są bluzki i sukienki na dolnych spudnice, są tam jeszcze kolorowe korale i bransoletki (ale tak wygląda tam wiekszość stoisk)- cen bluzeczek nie pamiętam bo głównie były to bawełniane T-shirty i się nimi nie zainteresowałam, sweterków wogóle tam nie zauważyłam, były sukienki z Camaieau (cen nie pamiętam) i tuniki (pamiętam jedną szczególnie ładną za 60 zł podczas gdy w sklepie kosztowała 85 zł tak wiec róznica niewielka ale zawsze) gorzej tam z rozmiarami bo mają głównie pojedyncze egzemplarze, największy wybór jest w spudnicach z Promodu zarówno jeśli chodzi o modele jak i rozmiary a ceny sa od 70 do 100 zł. (podczas gdy w sklepie wiadomo są od 120 do 199, ale tu tez trzeba uważac bo mają tam duże przeceny więc może czasem dało by rade kupic jeszcze taniej niż w Arenie).
Tak więc w loakalizacji raczej Ci nie pomoglam, ale jak się dobrze rozejżysz to napewno znajdziesz stoisko Powodzenia ;-)
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:55   #16
Blondynka :]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Durga a w której sieci sa sklepy pimpke, only, b`young albo vero moda....
bo kupilabym na allegro ale ja zawsze lubie wybadac co za material, jak leży no i wiesz jak to babki
czy moze na bazarku tez bym dostała takie cacka ??
Blondynka :] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 14:35   #17
ladymarion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

We Wrocławiu polecam CH Borek a w Poznaniu CH Stary Browar, W Borku
byłam raz ale spoko, a Starym Browarze bywam często bo jestem z
Poznania, dużo się zawsze dzieje, a to koncerty a to promocje jakieś
więc poza zakupami można miło spędzić czas, nawet dla dzieci się coś
znajdzie, słyszałam że w weekend ma tam być jakaś świnka rodeo na której
będzie można pojeździć.
ladymarion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:28   #18
Wegetarianka
Raczkowanie
 
Avatar Wegetarianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 35
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

W Poznaniu w Starym Browarze i na ul.Półwiejskiej oraz polecam nowo otwartą Galerie Malta
__________________
=]
Wegetarianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 15:45   #19
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

We Wrocławiu polecam outlet Factory lub WC (wystrzałowe ciuchy) w okolicy rynku
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-03, 21:42   #20
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Czy targowisko BEMA w Poznaniu nadal funkcjonuje??
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 22:18   #21
amelija
Raczkowanie
 
Avatar amelija
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 51
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez xxxwitchyouxxx Pokaż wiadomość
Czy targowisko BEMA w Poznaniu nadal funkcjonuje??
funkcjonuje i ma sie nadal całkiem dobrze
__________________

amelija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 08:55   #22
xxxwitchyouxxx
Rozeznanie
 
Avatar xxxwitchyouxxx
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 928
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez amelija Pokaż wiadomość
funkcjonuje i ma sie nadal całkiem dobrze
Dziękuje za odpowiedz
Kiedy i w jakich godzinach targowisko jest czynne?
__________________
26.08.2006 wtedy wszystko się zaczęło....
Kocham!

PRAWKO ZDANE(20.01.10)!!!
xxxwitchyouxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:57   #23
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

We Wrocławiu bazarek obok CH Korona
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 18:00   #24
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: gdzie zrobie tanie zakupy w Poznaniu albo Wrocławiu??

Cytat:
Napisane przez Blondynka :] Pokaż wiadomość
tanie mam na myśli nie bazarowe ciuchy ale i tez nie za 300 zł spodnie.Chodzi mi o ciuchy w miare przystepncyh cenach. Np Poznan Plaza słyszałam...tanio tam jest?? lub też Galeria dominikaska z wroc.mi sie "podoba" ale ceny kosmiczne..... moze jakies domy towarowe?? podajcie namiary prosze...
ponoc gdzies tam sa sklepy zwane WC i to takie outlety z oryginalnymi ubraniami z wadami czy bez metek
wejdź na youtube, wpisz candymamba i ma ona taki filmik o tanich zakupach poczekaj, znajde xD

http://www.youtube.com/user/candymam.../0/9azB519mk9Y prosze mam nadzieje, ze nie pomylilam miast xD

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez camelia111 Pokaż wiadomość
We Wrocławiu polecam outlet Factory lub WC (wystrzałowe ciuchy) w okolicy rynku
o dokladnie o tym pisalam nie spojrzalam przepraszam
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.