Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-24, 15:36   #541
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Hejka, a u mnie wczoraj w sumie lekko pracowicie bylo. Koło 15, przyszła dwójka łobuzów na angielski, potem ciocia jednego z nich, bo też postanowiła chodzić, i grafik, jaki sobie w piątek przygotowałam i nad którym miałam takie dylematy (patrzcie link do bloga :P) i tak poszedł na wymiane... Teraz zrobiłam sobie dwa grafiki, jeden tylko z lekcjami i pozostałe miejsca są wolne, tak aby wiedzieć ewentualnie na kiedy i kogo zapisywać, a drugi jest już cały zajęty, bardziej godzinowo rozpisany co robię i o której... Ale dziś może jeszcze troszkę nad nim popracuję bo wciąż nie jestem go pewna, potem na blogu sie może nim pochwalę

Dziś niedziela i jak przystało na niedzielę, chcę porobić nic
Fajnie, że masz chętnych na angielski, przynajmniej się nie nudzisz .


Miło słyszeć, że przecież ktoś ciebie doskonale zna i może wydawać trafne osądy na twój temat, kiedy myli się w najbardziej podstawowych sprawach, które pokazują, że tak naprawdę w ogóle nie ma pojęcia kim jestem. Tak, taka wspaniała jest moja mama, od czasu do czasu lubi mi wytknąć, że przecież ja zawsze nienawidziłam ludzi, bo przecież nigdy nie miałam koleżanek, zawsze uważałam, że inni są nikim i teraz współczuje moim znajomym i pewnie oni też są jacyś dziwni skoro ze mną się dogadują. Miłe, zwłaszcza, że całe życie było zupełnie inaczej, całe życie to ja uważałam, że jestem nikim, że ja nie zasługuje na to żeby ktoś inny mnie polubił, nigdy nikomu nie pokazałam się taka jaka jestem naprawdę, bo uważałam, że tak będzie lepiej i to wszystko wyniosłam z domu. I od początku studiów nad tym pracuję i wymagało to ode mnie naprawdę ogromnego wysiłku, którego sobie nawet nie wyobrażają, żeby ludzie, którzy nie mieli na to najmniejszej ochoty mnie zaakceptowali, kiedy ja tak bardzo do nich nie pasowałam. Teraz mam najwspanialszych znajomych na świecie, a kiedyś nawet bym nie marzyła, że ktoś taki może mnie polubić, z którymi doskonale się dogadujemy, dzięki którym nareszcie stałam się sobą i zapomniałam co to brak pewności siebie, którzy ciągle mi pokazują jak wiele dla nich znaczę. Ale co z tego skoro i tak zaraz usłyszę, że nienawidzę ludzi, wiele jestem wstanie olać, ale te słowa mnie najbardziej bolą

Sory, musiałam to z siebie wyrzucić, bo siedzę i płaczę
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 08:26   #542
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Sory, musiałam to z siebie wyrzucić, bo siedzę i płaczę
Ryba, nie przejmuj się! Wszystko robisz dobrze, mama może po prostu jest zazdrosna o to, że coraz częściej zaczynasz opuszczać domowe pielesze i iść w dorosłość, że zaczynasz mieć swoje życie i swoje radości i smutki. Mnie psycholog się spytał wprost, czy może nie jest tak, że mama zachowując się w pewien określony sposób (podobnie widzę u Twej mamy) usiłowała dopworadzić do tego, że nie będę miała żadnych znajomych ani faceta, więc zostanę z nia do końca jej życia, i ona nie będzie sama! Ja po przemyśleniu paru spraw, doszłam do wniosku że tak jest! Moja mama po prostu bała się, że ja zostawię, odetnę sie od niej bo będę miała fajniejszych znajomych itp...
Postaraj się nie przejmować i cieszyć tym, ilu wspaniałych ludzi masz wokoło! Ciesz się i dziękuj za chwile spędzone razem
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:30   #543
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

hej klaaa , Joytika ma racje twoja mama chce miec cie przy sobie i napewno jest zazdrosna nie daj sie ale tez spedzaj z mama czas

dzisiaj ide przejsc sie po biurach , po bankach czy potrzebują kogos na staz (taki znow 3 miesieczny by mi sie przydał przed wakacjami i przed studiami)
wczoraj w nocy spac nie moglam bo głupio mi tak sie pytac czy potrezbuja , prosic sie itd. ale dzisiaj wstalam i mam zamiar zaraz wydrukowac cv i pojsc na miasto i miec to z głowy pojde do tylu miejsc do ktorych dam rade takie trzy miejsca mam na oku zeby pojsc sie spytac ale moze gdzies jeszcze wejde mama mnie namawia zebym poszla jeszcze na policje sie spytac o staz w ich biurze (ktos mial tam staz) ale jakos mam opory tam wejsc wiec nie wiem czy pojde

mam ten opor ze znow bedzie tak samo jak w tym banku co byłam przez to przeraza mnie wszystko...
__________________
25.02.2012

Edytowane przez Lilly_Lilly
Czas edycji: 2013-02-25 o 09:31
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 09:43   #544
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Dzięki dziewczyny

Lilly_Lilly też bym nie miała ochoty tak chodzić i pytać, więc podziwiam za odwagę

A dziś pierwszy dzień nowego semestru i już od początku zapowiada się miło
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 11:56   #545
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

Lilly_Lilly też bym nie miała ochoty tak chodzić i pytać, więc podziwiam za odwagę

A dziś pierwszy dzień nowego semestru i już od początku zapowiada się miło
dziekuje własnie przyszlam bylam w 5 miejscach w jednym biurze powiedzieli mi ze jak nic nie znajde to moze w maju lub w czerwcu dostane staz zobaczymy a do jednego banku mam jutro przyjsc bo szefowej nie bylo tak wiec jestem z siebie dumna
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 12:38   #546
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Dawno tu nie zaglądałam Ostatnio pisałam, że zawaliłam sobie semestr i jednym z postanowień było zabrać się do systematycznej nauki (w trybie ekspresowym) i zdać II terminy. Póki co się udało, czekam jeszcze tylko na wynik jednego egzaminu.

Znalazłam też kolejną opcję samorozwoju, może któraś z Was będzie zainteresowana, uważam, że to super sprawa i chciałabym się podzielić To nie jest żadna reklama, kursy są darmowe, nie ma żadnych korzyści z "zapraszania znajomych" ani nic z tych rzeczy, dowiedziałam się dzisiaj o tym na angielskim i sądzę, że warto chociaż przeglądnąć.

http://coursera.org

Na tej stronce są oferowane kursy, darmowe, trwające kilka tygodni albo, np. cały semestr. Oferowane są przez profesorów z uniwersytetów z całego Świata, ale głównie amerykańskich. Na stronach kursów są podane syllabusy, można zobaczyć ile godzin tygodniowo będzie wymagał taki kurs. Kursy składają się z wykładów, lektur do przeczytania, zadań do zaliczenia, czasami filmów do oglądnięcia, testów, quizów itp (czyli tak jak normalne kursy na studiach). Oprócz tego, że można się rozwinąć w dziedzinie, która nas interesuje, to na zakończenie dostaje się certyfikat o ukończeniu kursu (np. Uniwersytetu Princeton czy Stanford!)

Póki co zapisałam się na "Creativity, Innovation, and Change" oferowany przez Pennsylvania State University i szukam jeszcze jednego (myślę, że dwa kursy + studia to już będzie max, ale moja prowadząca z angielskiego zapisała się chyba na pięć).
Nowe kursy są dodawane chyba raz w tygodniu, warto sprawdzać, jeżeli nic się nie znajdzie. Chciałam coś związanego z modą, ale niestety nie ma, może w przyszłości się pojawi.

No i dodatkowy plus - wszystkie kursy mają swoje fora, można nie tylko dogadywać się w związku z materiałami potrzebnymi do zaliczenia kursu, ale też poznać ludzi z całego Świata No i oprócz tego podszkolenie z akademickiego angielskiego, nie takiego jak w filmach czy serialach. Może się przydać, np. zainteresowanym Erasmusem albo wyjazdem zagranicę na studia.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód

Edytowane przez lagerfeldised
Czas edycji: 2013-02-25 o 12:40
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 13:54   #547
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Pokaż wiadomość
Dawno tu nie zaglądałam Ostatnio pisałam, że zawaliłam sobie semestr i jednym z postanowień było zabrać się do systematycznej nauki (w trybie ekspresowym) i zdać II terminy. Póki co się udało, czekam jeszcze tylko na wynik jednego egzaminu.

Znalazłam też kolejną opcję samorozwoju, może któraś z Was będzie zainteresowana, uważam, że to super sprawa i chciałabym się podzielić To nie jest żadna reklama, kursy są darmowe, nie ma żadnych korzyści z "zapraszania znajomych" ani nic z tych rzeczy, dowiedziałam się dzisiaj o tym na angielskim i sądzę, że warto chociaż przeglądnąć.

http://coursera.org

Na tej stronce są oferowane kursy, darmowe, trwające kilka tygodni albo, np. cały semestr. Oferowane są przez profesorów z uniwersytetów z całego Świata, ale głównie amerykańskich. Na stronach kursów są podane syllabusy, można zobaczyć ile godzin tygodniowo będzie wymagał taki kurs. Kursy składają się z wykładów, lektur do przeczytania, zadań do zaliczenia, czasami filmów do oglądnięcia, testów, quizów itp (czyli tak jak normalne kursy na studiach). Oprócz tego, że można się rozwinąć w dziedzinie, która nas interesuje, to na zakończenie dostaje się certyfikat o ukończeniu kursu (np. Uniwersytetu Princeton czy Stanford!)

Póki co zapisałam się na "Creativity, Innovation, and Change" oferowany przez Pennsylvania State University i szukam jeszcze jednego (myślę, że dwa kursy + studia to już będzie max, ale moja prowadząca z angielskiego zapisała się chyba na pięć).
Nowe kursy są dodawane chyba raz w tygodniu, warto sprawdzać, jeżeli nic się nie znajdzie. Chciałam coś związanego z modą, ale niestety nie ma, może w przyszłości się pojawi.

No i dodatkowy plus - wszystkie kursy mają swoje fora, można nie tylko dogadywać się w związku z materiałami potrzebnymi do zaliczenia kursu, ale też poznać ludzi z całego Świata No i oprócz tego podszkolenie z akademickiego angielskiego, nie takiego jak w filmach czy serialach. Może się przydać, np. zainteresowanym Erasmusem albo wyjazdem zagranicę na studia.
Bardzo fajne ale szkoda ze nie jest po polsku
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-25, 14:58   #548
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Wydaje mi sie ze juz pisalam o Coursea :P Sama sie zapisalam na jedne kurs, ale mimo przypominania o nim w cotygodniowych emailach jakos nie mialam mobilizacji do niego usiasc. Teraz postanowilam to zmienic i uwzglednic w swoim grafiku W chwili obecnej jestem zapisana na @Know Thyself Course oraz na cos o pisaniu, nie pamietam dokladnie jak idzie, zaczyna sie za 2 tygodnie
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 16:20   #549
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 931
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez Jyotika Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie ze juz pisalam o Coursea :P Sama sie zapisalam na jedne kurs, ale mimo przypominania o nim w cotygodniowych emailach jakos nie mialam mobilizacji do niego usiasc. Teraz postanowilam to zmienic i uwzglednic w swoim grafiku W chwili obecnej jestem zapisana na @Know Thyself Course oraz na cos o pisaniu, nie pamietam dokladnie jak idzie, zaczyna sie za 2 tygodnie
Myślę właśnie o tym kursie, moja prowadząca z angielskiego też się na niego zapisała
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy własny samochód
lagerfeldised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 08:34   #550
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

a ja znow mam zamiar przysiaść nad niemieckim i codziennie od 9.30 do 12 sie uczyc i tak cud ze dzisiaj wstałam przed 9
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 10:08   #551
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

A ja wstałam dzisiaj o 5, jechałam dwie godziny na uczelnie i miałam 10 minut zajęć, po prostu to uwielbiam, więc wróciłam do domu, a po 15 powtórka z rozrywki , nie to żebym nie miała ciekawszych zajęć .

No, ale przynajmniej coś w domu zrobię, korzystając z ostatnich chwil wolnego czasu.
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-27, 16:00   #552
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

macie tak ze macie duzo planow a nic z tym nie robicie i tylko na pralonawniu sie konczy? ja mam taki problem mam duzo czasu wolnego a nic z nim nie robie i praktycznie siedze tylko przed komputerem
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:54   #553
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Tak, niestety często na planach, pomysłach się kończy. Albo nie wiem jak się za to zabrać albo jestem zniechęcona, bo dotychczas się nie udało itd.
A komputer to najgorszy pożeracz czasu.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 09:36   #554
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Tak, niestety często na planach, pomysłach się kończy. Albo nie wiem jak się za to zabrać albo jestem zniechęcona, bo dotychczas się nie udało itd.
A komputer to najgorszy pożeracz czasu.
dokladnie... a od grudnia mam własnego laptopa to sie praktycznie nie rozstaje z nim.... masakra.

moj plan dnia na dzis :
- pojsc do 2-3 bankow spytac sie o staz,
- pocwiczyc
- pojechac do TŻta (to napewno zrealizuje)

jutro mam zamiar pouczyc sie na niemiecki, ciekawe czy na planach sie skonczy
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:02   #555
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

byłam w jednym banku i kierowniczka byla bardzo chetna zabrac mnie na staz ale bez zatrudnienia tylko na 3 miesiace - byłam jak najbardziej na tak na taka opcje bo od pazdziernika na studia ide... no i poszlam do urzedu po wniosek i sie zapytac czy w ogole moge itd a baba w urzedzie sie pyta czy mialam juz staz i gdzie no to powiedzialam ze tak i ze w banku a ona na to ze drugi raz w banku juz nie moge miec !!!!! staz przeszedl mi przed nosem.... i powiedziała ze moge miec w biurach rachunkowych ale to juz staz + zastrudnienie po tym ale przeciez nikt po stazu nie zatrudni osoby a pracodawcy boja sie kombinowac a wiem ze kolezanka w urzedzie miala opcje staz 3 miesiace + zatrudnienie i co? i tylko ma przedłuzony staz o nastepne 3 miesiace.... a niestety nie kazdy chce isc na taki mały "przekręt"..... zreszta mi niepotrzebne zatrudnienie bo ide na te studia.... no co za zal... ale jestem w☠☠☠☠....


jeszcze w necie znalazlam przepis prawny odnosnie tego ze nie mozna miec tylko ponownego stazu w tym samym miejscu i u tego samego pracodawcy a ja chciałam do innego banku.... jutro chyba ponownie pojde do PUP walczyc o ten staz
__________________
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 14:26   #556
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Lilly - postaram się sprawdzić Ci to wieczorem w przepisach, bo wydaje mi się, że babka w urzędzie myli pojęcia... A tak to machniesz jej przepisem przed nosem i już nie będzie mogła Cię nigdzie odesłać

Jedyne, co wiem na tę chwilę, to ta sytuacja Twojej koleżanki - można przedłużyć 3-miesięczny staż o kolejne 3 mies., ale to jest opór. Potem, jeśli Cię nie zatrudnią, to nie będzie UP dłużej płacił, koniec stażu. Ale Ameryki nie odkryłam
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 10:44   #557
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Lilly - postaram się sprawdzić Ci to wieczorem w przepisach, bo wydaje mi się, że babka w urzędzie myli pojęcia... A tak to machniesz jej przepisem przed nosem i już nie będzie mogła Cię nigdzie odesłać

Jedyne, co wiem na tę chwilę, to ta sytuacja Twojej koleżanki - można przedłużyć 3-miesięczny staż o kolejne 3 mies., ale to jest opór. Potem, jeśli Cię nie zatrudnią, to nie będzie UP dłużej płacił, koniec stażu. Ale Ameryki nie odkryłam
http://www.przepisy.gofin.pl/przepis...90917,1,1.html na tej stronie jest wszystko i ide z tym do PUP
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 11:57   #558
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

O, no to się cieszę, że skutecznie poszukałaś, bo jak widzisz, dopiero teraz miałam na to czas. Trzymam kciuki, żeby szanowne panie w PUP już nie szalały, tylko dopełniały swoich obowiązków!

U mnie była wczoraj niestety nieprzyjemna akcja, która nieźle nas nastraszyła. Wzywaliśmy do dziadka karetkę, bo od rana coraz gorzej się czuł, nie wiedzieliśmy - grypa czy coś, Zmierzyliśmy gorączkę - 41st. Rozumiecie, jakiego dostaliśmy motorka do działania... Co prawda, karetka zjawiła się po 40 minutach (!), ale i tak, że w ogóle dyspozytorka ją wysłała (bo teraz naprawdę musi być 'zagrożenie życia', żeby to zrobili - ale ciekawe, jak przez telefon ocenić, czy zagrożenie życia jest, czy go nie ma). Na szczęście w koncu okazało się, że było to nie aż tak groźne, jak wyglądało, ale stracha mieliśmy wielkiego. Teraz jest lepiej

A ja ogólnie staram się pozbierać po sesji. Co najważniejsze - pozdawane, ale zostało parę drobnych spraw i łażenia bez sensu po wydziale. Ale nie będę narzekać, to wszak ostatnia taka sesja w moim życiu
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:49   #559
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
O, no to się cieszę, że skutecznie poszukałaś, bo jak widzisz, dopiero teraz miałam na to czas. Trzymam kciuki, żeby szanowne panie w PUP już nie szalały, tylko dopełniały swoich obowiązków!

U mnie była wczoraj niestety nieprzyjemna akcja, która nieźle nas nastraszyła. Wzywaliśmy do dziadka karetkę, bo od rana coraz gorzej się czuł, nie wiedzieliśmy - grypa czy coś, Zmierzyliśmy gorączkę - 41st. Rozumiecie, jakiego dostaliśmy motorka do działania... Co prawda, karetka zjawiła się po 40 minutach (!), ale i tak, że w ogóle dyspozytorka ją wysłała (bo teraz naprawdę musi być 'zagrożenie życia', żeby to zrobili - ale ciekawe, jak przez telefon ocenić, czy zagrożenie życia jest, czy go nie ma). Na szczęście w koncu okazało się, że było to nie aż tak groźne, jak wyglądało, ale stracha mieliśmy wielkiego. Teraz jest lepiej

A ja ogólnie staram się pozbierać po sesji. Co najważniejsze - pozdawane, ale zostało parę drobnych spraw i łażenia bez sensu po wydziale. Ale nie będę narzekać, to wszak ostatnia taka sesja w moim życiu
jak doczytasz to w paragrafie chyba 5 punkt 2 jest napisane ze PUP ma tak jakby swoj regulamin.... wiec z nimi nie wygram...

no z tymi karetkami tak jest ciezko tym bardziej jak potrzebna jest starszej osobie bo wtedy tak sie nie spiesza no bo i tak "moze" umrzec a gdyby chodziło o małe dziecko to by moze juz byli po 10 min

gratuluje zaliczenia sesji
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 17:13   #560
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

U mnie dziś pracowicie.
Rano dałam korepetycje, prawie półtorej godziny. Potem poczłam na czterdziestominutowy spacer. Jak wróciłam zrobiłam sałatkę z serkiem feta bo miałam smaka. Przygotowałam sobie materiały na następne zajęcia. Złożyłam większą częśc miesięcznika AIWC. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zrobiłam podsumowanie minionego miesiąca na mym pierwszym tuż po jego zakończeniu a nie tydzień, czy dwa tygodnie po :P Przygotowałam sobie nowy plan kratkowy oraz uaktualniłam plan miesięczny na Marzec na blogu nr 2 (co by nie było sobie go też wydrukowałam i powiesiłam przy swoim stole roboczym.
A teraz idę sobie spać. U mnie juz po 23.00 a obudziłam się dziś jakoś po 6 rano. Pora na mnie.

Lily - mam nadzieję, że wszystko w PUPie sie ułoży i załatwisz sobie ten staż. Trzymam za to kciuki.
Reg - mam nadzieję, że Twój dziadek będzie z każdym dniem czuł się coraz lepiej.

P.S. Jak ja raz zemdlałam w domu prawie 10 lat temu, i nie mogłam wstać z podłogi ani nic powiedzieć po odzyskaniu przytomności - karetka też do mnie jechała ponad 30 minut. Na szczęście okazało się, że to tylko moje urocze kobiece dni postanowiły zwalić mnie z nóg (od dwóch lat afirmuje i prawie nie odczuwam tych dni )
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 17:42   #561
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Muszę Wam się zwierzyć ze swoich planów na (pracowity) weekend, bo inaczej odłożę wszystko na bliżej nie określoną przyszłość

1. 8 godzin nauki angielskiego (oglądanie filmu to też nauka ) - niestety tylko 2 godziny
2. Eurokobieta - dokończyć 1. temat i przerobić 2.
3. wybrać się na dłuższy spacer
4. przećwiczyć dowolnie 2 godz.
5. przeczytać książkę
6. spędzić max. 2 godziny w internecie
7. przeczytać min. 3 artykuły związane z moją pracą
8. odpowiedzieć na 6 ofert
9. posprzątac
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy

Edytowane przez Bonjour_tristesse
Czas edycji: 2013-03-03 o 21:24
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 22:22   #562
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ten dzień jakiś taki długi jest.

Ja dziś miałam w bibliotece bardzo miłe, przypadkowe spotkanie z kolegą z liceum.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 11:22   #563
Jyotika
Raczkowanie
 
Avatar Jyotika
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Almaty, KZ
Wiadomości: 441
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Hejka, i jak Wam mija sobota? Ja już sprzątnęłam mieszkanie (prawie 4 godziny wyjęte z życiorysu :P), byłam na spacerze z koleżanką, zrobiłam porządek z miejscem pracy, zadbałam o stopy i paznokcie, popracowałam godzinkę nad miesięcznikiem... Zaraz będę dawać korepetycje a wieczorem znowu będę kończyć robić miesięcznik...

Pogoda sliczna dzis była, równie ciepło jak wczoraj choć bardziej wietrznie. Ponoć ma sie to jednak zmienić i od jutro znowu tymczasowe ochłodzenie. Zobaczymy

Miłego popołudnia!
__________________
Uparcie i skrycie
och życie kocham cię kocham cię
kocham cię nad życie...



_________________________ _____


Moj Blog - Pozytywne Myslenie Kazdego Dnia
Pozytywnie - watek na forum
Moja strona - moje zycie w Kazachstanie

Jyotika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 13:53   #564
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

A ja dziś miałam w planach długo spać, ale piękna pogoda była i wstałam po 8. Potem wizyta u dentysty i nawet leczenie kanałowe nie było wcale straszne, w zasadzie to tam nie ma nic strasznego, nie wiem czemu ludzie tak narzekają. Potem poszłam pierwszy raz w tym roku pobiegać i się przekonałam do tego.
Teraz jeszcze pomalować paznokcie, pouczyć się angielskiego, może coś poczytać, a wieczorem mała impreza, a co będzie później to już wielka zagadka.
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 14:19   #565
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Ja dziś się chciałam wybrać wieczorem na mały koncert do klubu, ale jakoś tak nie wiem czy to zrobię. Żeby to na miejscu było to bym wyszła a tak jechać ponad godzinę sama średnio mi się chce (choć nieraz bywało, że się sama gdzieś wybierałam... ostatnio się boję - chyba zmądrzałam ).

A poza tym... Próbuję sobie zorganizować jakieś zajęcia, bo pracuję tylko do godziny 15, jakaś zumba może :P
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 15:06   #566
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Ja dziś się chciałam wybrać wieczorem na mały koncert do klubu, ale jakoś tak nie wiem czy to zrobię. Żeby to na miejscu było to bym wyszła a tak jechać ponad godzinę sama średnio mi się chce (choć nieraz bywało, że się sama gdzieś wybierałam... ostatnio się boję - chyba zmądrzałam ).
Ja muszę sama wracać, ponad godzinę i jakoś też nigdy mnie to nie ruszało, a teraz widzę problem i trochę się tego obawiam.
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 16:50   #567
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez klaaa Pokaż wiadomość
Ja muszę sama wracać, ponad godzinę i jakoś też nigdy mnie to nie ruszało, a teraz widzę problem i trochę się tego obawiam.
Co do biegania - chyba w przyszłym tygodniu zacznę. Wolę poczekać aż będzie ciepło niż się przeziębić, odchorować i zniechęcić się

Siedzenie w domu jakoś mnie dołuje, myśl o wyjściu też i tak nie wiem co zrobię. A klub jest na Nowym Świecie, lubię te okolice i chyba to mnie przekonuje.
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:19   #568
klaaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 380
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
Co do biegania - chyba w przyszłym tygodniu zacznę. Wolę poczekać aż będzie ciepło niż się przeziębić, odchorować i zniechęcić się

Siedzenie w domu jakoś mnie dołuje, myśl o wyjściu też i tak nie wiem co zrobię. A klub jest na Nowym Świecie, lubię te okolice i chyba to mnie przekonuje.
Dla mnie dziś było wystarczająco ciepło, ale ja miewam dziwne poczucie temperatury .

A tak z ciekawości: mieszkasz w Warszawie, czy w okolicy?
__________________
klaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:58   #569
Lilly_Lilly
Zakorzenienie
 
Avatar Lilly_Lilly
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 6 868
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

byłam w PUP..... pracownica jak jej pokazałam przepis prawny od razu mnie wysłała do kierowniczki... no to poszłam a ona mowi ze w tym banku gdzie chce isc juz tam nikogo nie wyslą bo nie chca dawac tam zatrudnienia... i mowi ze w innym banku dawaja tam zatrudnienie i mam isc sie tam spytac... Kierowniczka taka sztywna i przerazajaca ze cud ze w miare byłam słowna.no to poszlam do tego banku. sztywno tam ze szok , gadałam z kierowniczka i prezesem i mowili ze wysłali tam wniosek i jeszcze nie dostali potwierdzenia i w piatek mam isc do urzedu po skierowanie... no ale wtedy beda inni kandydaci wiec moje szanse sa bliskie zeru. szczerze? jakos nie chce miec w tym stazu w tym banku bo czuje ze bedzie gorzej niz w tym co miałam staz... moze na rozmowie szczerze im powiem ze od pazdziernika ide na studia dzienne i wtedy mnie nie wezma no bo kiedy to zatrudnienie.... moze powiecie mi ze wybrzydzam ale naprawde jakos nie ciagnie mnie tam... i załoze sie ze oni mi nie podpisza kartki z praktyk a musze miec do czerwca.... tak wiec najchetniej bym sie wypisała z PUP poszla na praktyki tam gdzie chcialam miec staz na ten miesiac a pozniej i tak wakacje by były , moze bym u wuja dorabiała (+ tam gdzie od prawie roku dorabiam) a pozniej studia na ktore nie moge sie doczekac
__________________
25.02.2012
Lilly_Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-05, 23:15   #570
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Klub Adeptek Doskonałej Organizacji Czasu - cz. II

heeej dziewczyny .
To ja Jutte, mam nadzieje ze mnie pamiętacie. wybaczcie za moja nieobecnośc ale obowiązki sprawiły ze zbyt wiele czasu nie spędzałam przy kompie na forum .Ale wracam
taka ładna pogoda ze aż chce się zyć . ja dzisiaj postanowiłam zaplanowac kilka rzeczy na ten miesiąc
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-13 18:28:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.