Silveksik jakiś? ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 11:50   #91
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Uprzejmie donoszę, iż na razie stanęło na tym, że zamówienie będzie realizowane bez wpłaty (to znaczy już jest) i jak będzie gotowe, to dostanę proformę, jak zawsze Z tego co widziałam, część rzeczy ma już status "gotowe do wysyłki", reszta jest "w realizacji", zaraz poodznaczam co i jak w tabelce, to będziemy widzieć jasno jak sprawy stoją

EDIT: W kolumnie G jest wpisany status. Zapisałam co jest oznaczone jako gotowe do wysyłki, reszta rzeczy (które nie mają nic wpisane) mają status "W realizacji" (bez podanego terminu, trzeba by pewno wchodzić na szczegóły każdego z przedmiotów, bo tam były terminy...).
Sądzę, że ogniwek i rodowanych itemków można się spodziewać pewnie dość szybko, bo domniemam, że to Silvex robi sam, nie sprowadza, więc trza trochę poczekać aż ogarną temat u siebie. Ale to takie tylko moje głośne myslenie

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2013-03-27 o 12:00
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 13:12   #92
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Jest update w sprawie statusów, wpisałam do tabelki. Na chwilę obecną czekamy już tylko na sowy, pierścionek jednego rodzaju i to, co ma przyjść od Swara... Mam nadzieję, że wnet
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 23:43   #93
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Hurray!
Już się nie mogę doczekać
Teraz zaczynam żałować, że więcej perełek i kryształków nie wzięłam, bo wczoraj rodzina zamówiła dwa komplety komunijne... najlepiej na wczoraj
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 10:59   #94
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Jak ktróreś, które ja mam, to mogę Ci przepisać, myślę, daj znać tylko ile Ci trzeba
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 17:01   #95
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Mari, gdyby zanadto Ci niektóre swarki ciążyły to ja z wielką chęcią przygarnę :
bicone 4mm crystal - 30 szt.
bicone 5mm crystal - 20 szt.

perły 4mm - 40 szt.
perły 5mm - 30 szt.
perły 6mm - 20 szt.
perły 7mm - 10 szt.
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:46   #96
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Zrobione
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:45   #97
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Bardzo dziękuję!
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 04:43   #98
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Uprzejmie melduję, że mamy już prawie wszystko gotowe do wysyłki, brakuje jeszcze tylko jednego rodzaju pierścionków. Podpytam o bardziej ludzkiej porze kiedy można się ich spodziewać, mniej więcej
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:13   #99
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Dziewuszki, podpytałam o te pierścionki i Pan nie wie kiedy będą (robi je jakiś niekumaty podwykonawca, który nie bardzo ma ochotę okreslać terminy) i sugeruje, że powinnyśmy teraz brać to, co mamy gotowe teraz, a potem te pierścionki, co jak dla mnie oznacza, że to może pooootrwać. Albo i nie, na dwoje babka wróżyła.

Mogę więc poprosić o proformę na to co jest teraz, i niech to już do mnie idzie, a potem wziąć tylko te obrączki. Plusy są takie, że już zacznę dzielić i przed weekendem pewnie nie, ale tuż po powinno być pewnie podzielone i gotowe do wysyłki. Minusy są takie, że będziemy płacić wtedy za kuriera za same obrączki (pierwsza paka będzie duża i przesyłka będzie chyba gratis, za drugą by trzeba zapłacić, bo malutka). Na tyle osób niby nie jakieś wielkie halo, ale.

Możemy też poczekać na te obrączki po prostu, licząc że wykonawca wywiąże się z terminu 5-20 dni, co by było jakoś już niebawem, ale czyz pewnością to by wiedział pewnie tylko wróżbita Maciej

Ja bym była za opcją pierwszą, bo w sumie przydałyby się już te rzeczy trochę (i oczywiście nie ma to nic wspólnego z tym, że wtedy zobaczę się z Panem Boskim Kurierem UPS dwukrotnie ), ale się nie upieram, dostosuję się do większości

A przy okazji - czy nie miałby ktoś chęci na bicony 6 mm Crystal? Bo za ten czas co czekamy na to zamówienie zdążyły mi się prawie skończyć te, co je mam, więc z chęcią bym domówiła...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 11:30   #100
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Ja jestem za opcja nie czekania na obraczki, jesli termin jest nieznany. Bo rownie dobrze moze sie okazac ze za 20 dni zlecenie "czeka na wykonanie u podwykonawcy". I sie do grudnia moze ciagnac, na dobra sprawe. Jak Silvex sugeruje zeby brac co przygotowane do wysylki, to mi sie zapala swiatelko, ze moze cos byc na rzeczy z tym dluzszym terminem. No i nie ukrywajmy, ze kazda z nas jednak juz czeka na te sreberka ))
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2013-04-03 o 11:31
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 12:44   #101
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Ze mną na czele ))) To czekam jeszcze na ew. veto do wieczora (bo dziś już w temacie i tak się za wiele nie zdziała) i poproszę o proformę, a jak dostanę, pewnie z rana, to od razu opłacę, może nawet wyślą tego samego dnia, bo będę płacić z ich banku
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 15:19   #102
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Ja też jestem za opcją pierwszą. Zamówione fanty już bardzo baaardzo by mi się przydały.
BTW, Mari, dopłata za perły i swarki poszła wczoraj
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 16:17   #103
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Wprawdzie ja obrączek nie brałam, ale również jestem za tym, żeby nie czekać.
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-03, 21:38   #104
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

jak coś moje czeka i staneła realizacja zamówienie to ja zrezygnować mogę z tego na co trzeba dłuuuugo czekać
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 05:52   #105
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Daguś, tak, to te obrączki, co brałyśmy je na pół - na razie to nie wiemy, czy długo trzeba czekać (i czy można jeszcze zrezygnować, bo ja też się na nie jakoś szczególnie nie upieram...), tak sobie tylko domniemamy po mailu od Pana z Silveksu (który zresztą mógł sugerować branie tego co jest teraz- teraz, żeby nie musieli dłużej czekać na kasę, to zrozumiałe...).

Na razie poprosiłam o profornę na to, co jest, może się uda, że dziś jeszcze wyślą, jesli wszystko sprawnie pójdzie

Ja natomiast ponawiam pytanie o bicony 6 mm crystal - biorę je na pewno, choćby sama, ale części mogę się na czyjąś rzecz zrzec, jeśli komuś trzeba Brałyśmy 4 mm, 5 mm, to i szóstki będą jak znalazł
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 07:50   #106
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Mari, jeśli to cokolwiek pomoże, to ja bym 40 sztuk tych biconów wzięła
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 08:43   #107
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

OK, dopiszę Ci do tabelki w wolnej chwili Wychodzą w bardzo dobrej cenie, żal by mi było brać w detalu ))
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 15:34   #108
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Przyszedł Pan Boski Kurier i przyniósł paczuchę Wieczorkiem zabiorę się za dzielenie, postaram się jak najszybciej ogarnąć temat
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 22:20   #109
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Mari, a co się stało z ogniwkami. Widzę, że mam mniej, a część wróciła do rubryki pozostało.
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-08, 22:56   #110
Sunflower55
Zadomowienie
 
Avatar Sunflower55
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stalowa Wola/Goleniów/Kraków
Wiadomości: 1 968
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Przyszedł Pan Boski Kurier i przyniósł paczuchę Wieczorkiem zabiorę się za dzielenie, postaram się jak najszybciej ogarnąć temat
A miałam plan przyjechać i pomóc dzielić, może zostaw to do jutra albo środy?Mam też Twoje srebro z Hopei
Sunflower55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 06:02   #111
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Cytat:
Napisane przez Roxy80 Pokaż wiadomość
Mari, a co się stało z ogniwkami. Widzę, że mam mniej, a część wróciła do rubryki pozostało.
Ogniwek było w paczkach mniej, niż wynikało z szacunków, szóstek było 163 zamiast 180, a czwórek 308 zamiast 320 (liczenie tego to w ogóle horror, nie wiem czemu teraz ogniwka były wpisywane na sztuki, a nie na gramy, ale nigdy więcej ). Ponieważ do liczenia układane były w kupki po 5 sztuk, pasowało mi je od razu podzielić, bo mnie serce bolało, że mam je zsypać na powrót do jednego worka i jak ustalimy komu zagrabić, dzielić na kupki jeszcze raz. Zrobiłam więc jak zawsze, zabrałam najbogatszemu w ogniwka (albo dwóm najbogatszym - Tobie i Nagaly) żeby mieć wstępnie już podzielone, bo mimo wszystko łatwiej mi przełożyć kilkanaście jak ustalimy, że zabieramy jednak komu innemu, niż dzielić od nowa te malizny, co się jeszcze czepiają o siebie, bo wiecie jak to ogniwka...

Wczoraj odznaczyłam sobie to w tabelce, żeby się nie zgubić, ale nie pisałam jeszcze tu, bo chciałam zbiorczo machnąć uwagi po podzieleniu wszystkiego

Puentując zapytuję - czy może tak zostać, czy potrzebujesz konkretnej ilości i mam Ci Twoje w tabelce oddać, ale zabrać komuś innemu? Może zgłoszą się jacyś ochotnicy?

Cytat:
Napisane przez Sunflower55 Pokaż wiadomość
A miałam plan przyjechać i pomóc dzielić, może zostaw to do jutra albo środy?Mam też Twoje srebro z Hopei
W środę mnie nie będzie cały dzień, bo muszę bratu pomóc w Jagiellonce z pracą maturalną, a wieczorem mamy przecież plan biżuteryjnie opanować lodowisko pod halą (może ktoś jeszcze ma chęć dołączyć do nas na łyżwy? Będę ja z Gagatką i Marcelą Krukowiecką, nad RoH i Sun jeszcze pracujemy, reszta udaje, że nie wie o czym mówię, ale będę męczyć w razie czego - 20.00 pod halą targową ) więc wiele bym nie narobiła. Zresztą większość dzielenia zwaliłam na Lenę, więc no W podwykonawstwie potęga

Srebro już praktycznie podzielone, więc będę mogła zaraz przeliczyć ceny z faktury, czy wszystko gra i czy drobne ogniwkowe braki wpłyną na ich cenę (wątpię), więc za 2-3h najdalej ceny w tabeli będą ostateczne, doliczę też koszty wysyłki pocztą, chyba, że ktoś będzie chciał kuriera (czy ja Wam już wspominałam, jaki mój kurier UPS ma BOSKI uśmiech? aaahhhhhh....)
Dam jeszcze znać jak skończę, to dziewczyny fakturowe też już będą mogły wpłacać

Amen. Ufff...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 09:50   #112
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Dobra, wszystkie ceny są już w tabelce tak jak trzeba, taką mam w każdym razie nadzieję. Ceny zmieniały się o jakieś grosze, drastyczniej (o niecałe 2 zł) zmieniła się tylko cena bigli angielskich BA1 rodowanych - ktoś w tabelkę wpisał cenę zwykłych srebrnych, pewnie ja :/, sierota, a rodowane droższe.
Tu jest jednak szczęście w nieszczęściu, bo przypadkiem zamówiłam ich za mało (8 sztuk zamiast 8 par). Ponieważ 8 sztuk chcę ja sama, to gdyby ze względu na tę cenę Eilo i Taja chciały się wycofać, to nie będzie problemu - po prostu nie będę kolejnych 8 sztuk domawiać do drugiej mini-tury, na którą jeszcze czekamy (ma być teraz jakoś na dniach). Jeśli będą chciały, to domówię - te zapakuję im i będę mogła ju słać, a tamte domówione będą dla mnie, aż tak na gwałt mi ich nie trzeba
Nie wiem czy ktoś coś z tego w ogóle zrozumiał, ale pokładam, jak zwykle, mnóstwo wiary w Świętym Judzie Tadeuszu, patronie spraw trudnych i beznadziejnych, i mam nadzieję, że jednak tak. Taja i Eilo - dajcie znać czy te bigle po 12 zł też chcecie czy jednak nie

Jak coś mi się jeszcze przypomni to dam znać, albo jak Wy coś zauważycie to też dajcie, mogłam się gdzieś machnąć

Koszty wysyłki wpisałam orientacyjne. Nikt chyba nie miał zamówienia tak gigantycznego, żeby się nie mieściło w pocztowy gabaryt A, wpisywałam ryczałtem 5 zł, ok? Kto miał zamówienie większe niż 110 zł - doliczałam ubezpieczenie (1 zł za każde 50 zł wartości przesyłki poczta sobie liczy), ale jeśli chcecie - mogę na Waszą odpowiedzialność słać poleconymi bez ubezpieczenia - dajcie tu wtedy znać, to pomniejszę kwotę w tabeli

Można też słać mi już adresy do wysyłki. Część mam, ale tak na wszelki wypadek, a co bym wiedziała, że się nikt nie przeprowadził albo coś Mailem najlepiej, na marisella małpa marisella kropka pl

Sun - my się może jakoś rozliczymy różnicą, bo ja Ci za hopeę jeszcze nie płaciłam, co Ty na to? Bo chyba bez sensu tak przelewać i fakturować tam i nazad

Lianna i Iwogg - Wam zaraz wyślę maila z wyjaśnieniem ostatniej pozycji. A do kwoty z tabelki dodajcie sobie koszt wysyłki jaki tam chcecie, bo nie wiem czy chcecie pocztę, kuriera czy Lianna będzie swojego kuriera przysyłać - jak tam Wam odpowiada Dajcie tylko znać ile dopisać do tabeli i do faktury

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2013-04-09 o 09:52
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 17:31   #113
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Hmm, to ja jednak tym razem odpuszczę te bigle rodowane. Zwłaszcza, że znalazłam takie sztyfty gdzieś kiedyś zakupione, o których oczywiście zapomniałam...
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2013-04-09 o 17:32
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 19:06   #114
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ogniwek było w paczkach mniej, niż wynikało z szacunków, szóstek było 163 zamiast 180, a czwórek 308 zamiast 320 (liczenie tego to w ogóle horror, nie wiem czemu teraz ogniwka były wpisywane na sztuki, a nie na gramy, ale nigdy więcej ). Ponieważ do liczenia układane były w kupki po 5 sztuk, pasowało mi je od razu podzielić, bo mnie serce bolało, że mam je zsypać na powrót do jednego worka i jak ustalimy komu zagrabić, dzielić na kupki jeszcze raz. Zrobiłam więc jak zawsze, zabrałam najbogatszemu w ogniwka (albo dwóm najbogatszym - Tobie i Nagaly) żeby mieć wstępnie już podzielone, bo mimo wszystko łatwiej mi przełożyć kilkanaście jak ustalimy, że zabieramy jednak komu innemu, niż dzielić od nowa te malizny, co się jeszcze czepiają o siebie, bo wiecie jak to ogniwka...

Wczoraj odznaczyłam sobie to w tabelce, żeby się nie zgubić, ale nie pisałam jeszcze tu, bo chciałam zbiorczo machnąć uwagi po podzieleniu wszystkiego

Puentując zapytuję - czy może tak zostać, czy potrzebujesz konkretnej ilości i mam Ci Twoje w tabelce oddać, ale zabrać komuś innemu? Może zgłoszą się jacyś ochotnicy?
Mari, nie bij. To ja, ja wpisałam ogniwka na sztuki, ale to wszystko przez Silvex. Na stronie podali, że trzeba brać paczki, a w paczce jest np. 40 szt. Wzięłam 5 paczek, więc wpisałam 200 szt. Sądziłam, że mają to popakowane i będziesz liczyć tylko paczki.
Oczywiście może tak zostać, ale gdyby ktoś zrezygnował to ja chętnie przgarnę.
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 21:31   #115
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Khm, khm... Ja tak nieśmiało się zapytać chciałam - jak się sprawy mają?

Sama nieco przez niekończące się problem rodzinne nieco wypadłam z rytmu i straciłam kompletnie orientację. Próbuję jakoś czas swój rozdysponować, bo 29.04. do UK wybywam, a coś przed lotem miałam dla tych przyszłych małych komunistów ( ) wydłubać.
__________________
Mój kawałek internetu
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 08:27   #116
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Wszystko już jest i większość paczek jest już wysłana Jeszcze Moniki R. u mnie leży, bo czekam na adresik, i Dagusi no i Twoja, bo w sobotę odbiorę od Sun Twój łańcuszek, dopakuję i nadam Mam więc nadzieję, że zdążysz z dłubankiem
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 17:48   #117
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

No masz! Kompletnie zapomniałam jak się umawiałyśmy w sprawie tego łańcuszka...
No to w takim razie mogę spać spokojnie. Serdecznie dziękuję za pamięć i za update
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2013-04-18 o 17:49
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 20:02   #118
Roxy80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 311
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Ja już paczuszkę dostałam. Dzięki Mari.
Roxy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-19, 19:09   #119
tolinka83
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Ja też dziękuję bardzo
tolinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 15:09   #120
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: Silveksik jakiś? ;)

Mariii!
Serdecznie dziękuję! Paczka już u mnie i mogę działać
Tylko proszę, wpisz mi uczciwie koszty wysyłki, bez ściemniania. Pudełko, koperta, pol. prior. ... podejrzewam, że przekroczyło to 5 zł.
No i odlicz od nadpłaty 5 zł na jakąś wypasioną czekoladę z dużą ilością kakao
__________________
Mój kawałek internetu

Edytowane przez Eilo
Czas edycji: 2013-04-23 o 21:12
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.