Yasmin / Midiana / Asubtela / Lesine / Vibin - wątek zbiorczy! - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-22, 16:38   #511
LindenRathan
Raczkowanie
 
Avatar LindenRathan
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bursztyn :)
Wiadomości: 485
GG do LindenRathan
Dot.: Yasmin - zbiorczy

witam Kobietki

Obczytalam sie.. to teraz opowiem jak u mnie!
Koncze 3 opakowanie, a sa to moje 1 tabsy, wiec nie mam porownia, a zawsze mialam strach w oczach myslac o skutkach ubocznych..ale od poczatku
Gin zrobil mi badania i wszystkie wyszly modelowe, wiec moglam sobie wybierac tabsy jak cukierki. Padlo na yasmin na poczatek i jak sie okazalo strzal w 10
1. zero skutkow ubocznych, w pierwszym cyklu tylko lekko bolesne piersi, ale minelo... zadnych plamien, migren, bolow lydek, zmiennych nastrojow czy nudnosci..
2. nareszcie regularny cykl, bo moj organizm lubi poszalec, jak wiekszy stres lub wyjazdowa zmiana strefy czasowej to papa okres i stawiaj karty dziewczyno..
3. Libido... lepiej byc nie moze.. wyluzowalam i moj Kot tez..
4. tylko 1 male ale..ja czekoladoholiczka nie mam ochoty na slodkie..i schudlam 2 kilo..46/170..no ale licze ze latem sie unormuje
5. w mojej aptece 33 z groszem, ale mam jeszcze znizke wiec 32 za opakowanie

aha...i cera jakas taka promienna i piersi pelniejsze

mam nadzieje, ze mi ten entuzjazm nie minie z czasem wraz z jakimis rewelacjami .. ale poki co zostaje przy Y.
LindenRathan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 21:12   #512
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja narazie żadnych negatywnych zmian nie zauważyłam(poza częstymi kursami do toalety, no cóż napewno wody to to u mnie nie zatrzymuje).
Cera mi się minimalnie poprawiła choć nie wiem czy to od tabletek czy raczej z powodu zmian w diecie.
Tylko okres mam troche powariowany, jeden dzień jest potem dzień przerwy i znowu.
Ale ogólnie puki co znosze je dużo lepiej niż wszystkie dotychczasowe.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 08:45   #513
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: Yasmin - zbiorczy

tabsy biore juz 2 lata , najpierw tri-minulet, potem harmonet, teraz juz od roku yasmin. najlepiej wspominam harmonet super sie po nim czułam, schudłam, miałam zwiekszone libido i co najwazniesze dobry humor i mnostwo energii i nic mi nie dolegało. Gin zdecydowal po roku ze pora na zmiane bo zle brac ciagle jedne i zapisal yasmin. na poczatku było ok, chociaz dziwnie sie czułam , po kilku opakowaniach zmienil mi sie nastroj ( o czym mnie informuja domownicy ) na gorszy- mam fochy i jestem poprostu strasznie nerwowa, mam migrenowki a nigdy w zyciu ich nie miałam ,przytyłam, libido - 1000% ,energia - a co to wogole jest? ;/ i najlepszy fakt od jakis 2 m-cy mam plamienie zawsze pod koniec opakowania . Byłam u gina i poniewaz chce odstawic tabsy za m-c to zdecydowalismy ze sie przemecze bo nie ma sensu zmieniac ich na inne , ogolnie boje sie co bedzie po odstawieniu
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-09, 10:38   #514
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klinka Pokaż wiadomość
pisze to tutaj bo może którejś z was się to przyda. otóż dziś byłam u ginekologa po kolejne recepty na yasmin. zapytalam czy to wina tabletek że co miesiąc podczas przerwy w łykaniu boli mnie głowa - typowy migrenowy, męczący ból. to były zawsze te same dni. i tu się okazało że to dowodzi, że yasmin był dla mnie za mocny tzn. ma za dużo hormonów. od dzis będę brała yasminelle. jeśli któraś z was też ma takie objawy to lepiej niech zmieni tabletki. po co się faszerować bez potrzeby...
u mnie też się pojawiły - tylko prawdziwe, koszmarne migreny. Ale niezależnie od pigułek jakie biorę, jak kiedyś miałam m-c przerwy było to samo. Do tego zauważyłam, ze przez kazdy pierwszy tydzień kolejnego opakowania jestem w koszmarnej depresji, uważam, że mój TŻ mnie nie kocha itp, także chyba wróce do harmonetu, skoro okazało się, że moje migreny nie zależą od piguł [a myślałam, ze to po nim].
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 20:03   #515
Olek19
Przyczajenie
 
Avatar Olek19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 19
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja sie tak zastanawiam. bo zostało mi 8 tabletek do konca z pierwszego opakowania i nadal mam plamienia..:/ znaczy mialam je od samego okresu.. czy to nomrmalne...:/( kurde cale opakowaine mam te palmienia..) oprocz tego to nie zaobserowowalam zadnych skutkow ubocznych) wiem ze musze skonczyc to opakowanie.. zrobic przerwe.. i zaczne drugie jak juz w nastepnym miesiacu i opakowaniu dalej tak bedzie to co znaczy ze.. te tabletki sa nie dla mojego organizmu??
__________________
If you love something let it go, if it
comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was.
Hold me down baby
KOCHAM......<3
Olek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 22:38   #516
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasmin - zbiorczy

nie martw sie, tez tak mialam przy pierwszym opakowaniu, wiem, ze to uciazliwe, ale jak dostaniesz normalne krwawienie z odstawienia to potem bedzie juz sucho
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 07:29   #517
Sylwiuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Skończyłam drugie opakowanie Yasmin, cera świetna, trądzik zniknął, ale waga znacznie wzrosła, mam ogromną ochote na słodycze. Zaczynam ostro cwiczyć, zobaczymy jak będzie, martwie się,że bedzie mi bardzo trudno zrzucić zbędne kilogramy?Sama niewiem, może powinnam zmienic tabletki?

Edytowane przez Sylwiuchna
Czas edycji: 2007-05-19 o 08:28
Sylwiuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-19, 07:47   #518
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Olek19 Pokaż wiadomość
ja sie tak zastanawiam. bo zostało mi 8 tabletek do konca z pierwszego opakowania i nadal mam plamienia..:/ znaczy mialam je od samego okresu.. czy to nomrmalne...:/( kurde cale opakowaine mam te palmienia..) oprocz tego to nie zaobserowowalam zadnych skutkow ubocznych) wiem ze musze skonczyc to opakowanie.. zrobic przerwe.. i zaczne drugie jak juz w nastepnym miesiacu i opakowaniu dalej tak bedzie to co znaczy ze.. te tabletki sa nie dla mojego organizmu??
nie ma co sie martwic . ja przy pierwszym opakowaniu mialam identycznie. potem wszystko wrocilo do normy .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 13:11   #519
Olek19
Przyczajenie
 
Avatar Olek19
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 19
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ohh dziewczyny pocieszylyscie mnie..naprawde..*: dziekuje wam.. az mi ulzylo na duszy ahh...
__________________
If you love something let it go, if it
comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was.
Hold me down baby
KOCHAM......<3
Olek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-19, 19:46   #520
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sylwiuchna Pokaż wiadomość
Skończyłam drugie opakowanie Yasmin, cera świetna, trądzik zniknął, ale waga znacznie wzrosła, mam ogromną ochote na słodycze. Zaczynam ostro cwiczyć, zobaczymy jak będzie, martwie się,że bedzie mi bardzo trudno zrzucić zbędne kilogramy?Sama niewiem, może powinnam zmienic tabletki?
Pytanie że tak to ujme za 100pkt tyjesz bo jesz zadużo słodyczy czy tyjesz od samych tabletek? Jeżeli dlatego że zaduzo jesz możesz nadym zapanować albo samo przejdzie. Ja tyłam od samych tabletek(ale innych), czuje sie z tym fatalnie bo jakby to było z mojej winy(bo sie obrzerałam) to ok mam za swoje, a tak wkurzam sie tylko i schudnąć nie moge.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-20, 09:27   #521
Sylwiuchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Pytanie że tak to ujme za 100pkt tyjesz bo jesz zadużo słodyczy czy tyjesz od samych tabletek? Jeżeli dlatego że zaduzo jesz możesz nadym zapanować albo samo przejdzie. Ja tyłam od samych tabletek(ale innych), czuje sie z tym fatalnie bo jakby to było z mojej winy(bo sie obrzerałam) to ok mam za swoje, a tak wkurzam sie tylko i schudnąć nie moge.
Zauważyłam większy apetyt, ale nie obrzeram się, poprostu mam ochote na słodycze,będe starała się zapanowac nad tą chęcią, zobacze efekty, po za tym cwicze, jeżdże na rowerze, rolkach, biegam, spaceruje. Może waga wróci do normy?Od wtorku bede brała 3 opakowanie, zobacze teraz jak mój organizam bedzie się zachowywał, a ja musze się pilnować!! Pozdrawiam dziękuje za odpowiedź
Sylwiuchna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 10:28   #522
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny ja zauwazylam u siebie to, ze jak biore yasmin to czesto boli mnie dol brzucha (tak jak to mialam przed okresem i w trakcie). teraz przy stosowaniu pigulek to jest niewazne czy jestem przed czy po miesiaczce, po prostu czuje ten brzuch . czy Wy macie cos podobnego?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 19:32   #523
Silvia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Czesc kobietki, jestem obecnie w danii i wlasnie uslyszalam o yasminie nie potrafie za bardzo zrozumiec dunskiej telewizji ale jasmin jest surowo zabrioniony do sprzedawania w danii gdyz kilka kobiet omalo nie umarlo a jedna ma problemy z widzeniem(tyle zrozumialam do tej pory)

MIalam kupic te tabletki miesiac temu ale zrezygnowalam teraz sie ciesze z tego powodu.Piszcie do mnie jesli sie chcecie czegos wiecej dowiedziec stella2@interia.pl
Silvia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-03, 19:38   #524
Silvia_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Czesc kobietki, jestem obecnie w danii i wlasnie uslyszalam o yasminie nie potrafie za bardzo zrozumiec dunskiej telewizji ale jasmin jest surowo zabrioniony do sprzedawania w danii gdyz kilka kobiet omalo nie umarlo a jedna ma problemy z widzeniem(tyle zrozumialam do tej pory)

MIalam kupic te tabletki miesiac temu ale zrezygnowalam teraz sie ciesze z tego powodu.Piszcie do mnie jesli sie chcecie czegos wiecej dowiedziec stella2@interia.pl
Silvia_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 06:51   #525
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Yasmin - zbiorczy

wróciłam do harmonetu i czuję się bosko
żadnych po-yasminowych jazd, łez, depresji
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-04, 07:52   #526
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Yasmin - zbiorczy

prawda jest taka, ze kazde tabletki antykoncepcyjne maja mnostwo skutkow ubocznych i nie tylko o yasmin slyszy sie takie negatywne historie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-10, 09:32   #527
czarnydiament
Raczkowanie
 
Avatar czarnydiament
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 42
Dot.: Yasmin - zbiorczy

kończę 1 opakowanie i zero działań niepożądanych, nawet plamień nie miałam
czarnydiament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 10:08   #528
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Silvia_20 Pokaż wiadomość
Czesc kobietki, jestem obecnie w danii i wlasnie uslyszalam o yasminie nie potrafie za bardzo zrozumiec dunskiej telewizji ale jasmin jest surowo zabrioniony do sprzedawania w danii gdyz kilka kobiet omalo nie umarlo a jedna ma problemy z widzeniem(tyle zrozumialam do tej pory)

Sylvia to nie jest jedyna historia, ja wiele zlego slyszalam od Diane i innych.. naprawde... podobno jakis czas temu w holandii zmarlo kilka dziewczyn i to podobno po yasmin... nie wierze troche w te rzeczy, poniewaz firmy farmaceutyczne wymyslaja i oskarzaja sie nawzajem... naprawde... najlepiej jest udac sie do dobrego lekarza, robic regularne badania, obserwowac swoje cialo i zyc zdrowo (wiecie sport, cwiczenia, pic duzo wody, nie palic itd) wtedy naprewno nic zlego sie nie stanie mysle ze te dziewczyny przecholowaly, bo dostaly podobno zakrzepicy, mozliwe ze byly uczulone, albo nie mogly ich przyjmowac a jakis nieodpowiedzialny lekarz im przepisal. wieksze ryzyko zachorowania jest w ciazy... tak wiec dbajmy o siebie kobitki a bedzie wszystko ok

ja skonczylam wlasnie 1 opakowanie i naprawde nie widze o u siebie jak narazie zadych skutkow ubocznych mialam bolesne miesiaczki , teraz jestem w trakcie 7 dniowej przerwy i nic mnie nie boli czuje sie swietnie wczesniej przez pierwsze 3 dni okresu nie moglam wyjsc z domu bylam nie do zycia (wymioty, bole wszystkich miesni, goraczka okropne mialam te okresy a teraz wszytko dobrze
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 12:09   #529
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Yasmin - zbiorczy

ja wlasnie, zeby sprawdzic czy yasmin nie powoduje spustoszenia w moim organizmie, to zrobie sobie niedlugo usg naczyn .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 16:09   #530
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Witam dziewczyny potrzebuję waszej pomocy mam nadzieję że któraś z was będzie mogła odpowiedzieć. Czy można brać te tabletki Yasmin np o 11 rano ? Czy tylko można je brać wieczorem np o 21 .Proszę was o odpowiedź,. Dzięki.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:16   #531
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A co to za różnica? To Twoja sprawa o której bierzesz tabletki, wybierz sobie taką godzine żeby Ci było wygodnie.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 20:45   #532
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
A co to za różnica? To Twoja sprawa o której bierzesz tabletki, wybierz sobie taką godzine żeby Ci było wygodnie.
No właśnie że też tak myślałam ale koleżanka mnie nastraszyła że ginekolog jej mówił że najlepiej na wieczór brać te tabletki bo przez noc sie spokojnie wchłaniają , a ja właśnie zaczęłam brać je o 11 :00 i teraz nie wiem Muszę się dokładnie dopytać mojego ginekologa.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 21:41   #533
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Naprawde możesz je brac kiedy Ci się podoba, większośc dziewczyn bierze wieczorem bo tak im wygodniej bo wtedy z regóły ma się czas.
Gdyby faktycznie była taka potrzeba to ktoś by o tym w ulotce napisał, a jakoś jeszcze w żadnej takiego zapisu nie widziałam.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 21:54   #534
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pati22letnia Pokaż wiadomość
No właśnie że też tak myślałam ale koleżanka mnie nastraszyła że ginekolog jej mówił że najlepiej na wieczór brać te tabletki bo przez noc sie spokojnie wchłaniają , a ja właśnie zaczęłam brać je o 11 :00 i teraz nie wiem Muszę się dokładnie dopytać mojego ginekologa.
to jest Twoja sprawa o ktorej chcesz brac tabletki, lekarze zazwyczaj po prostu radza brac pod wieczor/na noc, poniewaz przesypiasz skutki uboczne ktore moga wystepowac po tabletkach anty(bole glowy, mdlosci, zmienne nastroje)
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 15:18   #535
pati22letnia
Raczkowanie
 
Avatar pati22letnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 187
GG do pati22letnia
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.
pati22letnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:16   #536
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziewczyny biorące Yasmin - jak jest u Was z regularnością krawień w przerwie 7-dniowej? Zdarzają się często spóźnienia? I czy w ogóle podczas brania tabletek stres, niewyspanie, zmęczenie wpływa na opóźnienia tak samo jak w naturalnym cyklu? Czy jednak hormony wszystko powinny regulować ładnie? Pytam bo właśnie czekam już 1,5 doby od spodziewanego terminu krwawienia a tu nic... to RACZEJ nie ciąża (przestrzegałam wszystkich zasad, bez spóźnień itp.) ale martwię się...
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:22   #537
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Ja biorę Yasmin od roku i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie nie mam problemów z puchnięciem nóg w trakcie okresu. Żadnych skutków ubocznych i niepotrzebnych dolegliwości. Wcześniej brałam Microgynon, ale koszmarnie po nim tyłam, czułam że woda zatrzymuje mi się w organiźmie, a misiączki przechodziłam strasznie. A teraz - lajcik. Wszystko OK. Cena trochę wysoka, ale za to naprawdę maxymalny komfort. : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:24   #538
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mousik Pokaż wiadomość
Dziewczyny biorące Yasmin - jak jest u Was z regularnością krawień w przerwie 7-dniowej? Zdarzają się często spóźnienia? I czy w ogóle podczas brania tabletek stres, niewyspanie, zmęczenie wpływa na opóźnienia tak samo jak w naturalnym cyklu? Czy jednak hormony wszystko powinny regulować ładnie? Pytam bo właśnie czekam już 1,5 doby od spodziewanego terminu krwawienia a tu nic... to RACZEJ nie ciąża (przestrzegałam wszystkich zasad, bez spóźnień itp.) ale martwię się...
a który to już dzień po odstawieniu? ja czasem dostaję 3, czasem 4, o różnych porach dnia. A podobno cykl miał być jak w zegarku Na razie nie panikuj, odczekaj jeszcze parę dni, a potem zrób test dla własnego spokoju
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:30   #539
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Yasmin - zbiorczy

Dziś 4. dzień przerwy "dopiero"
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 17:54   #540
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Yasmin - zbiorczy

A które opakowanie?
Ogólnie to się zdaża choc z niewielkim poślizgiem, u mnie tak do dwuch dni, choc kiedyś przesunął mi się o 4dni ale to przy zmianie tabletek.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 13:17:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.