Jaka wyciskarka do soków? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-11, 01:29   #541
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Jeszcze ktoś mnie pytał kiedyś jak Angel radzi sobie wyciskaniem cytrusów. Właśnie wyciskałam cytryny - z 1580 gram już obranych cytryn wyszło 1260 g soku.

Zważyłam sok, bo czesc resztek zostaje wewnątrz, więc to bardziej wiarygodne
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-13, 11:54   #542
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Jeszcze ktoś mnie pytał kiedyś jak Angel radzi sobie wyciskaniem cytrusów. Właśnie wyciskałam cytryny - z 1580 gram już obranych cytryn wyszło 1260 g soku.

Zważyłam sok, bo czesc resztek zostaje wewnątrz, więc to bardziej wiarygodne
To bardzo ładnie sobie radzi

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez anulka9001 Pokaż wiadomość
Widzę, że marki nieźle płacą Wam za teksty sponsorowane albo komentarze, bo nie spodziewałam się, że zostanę zjechana za to, że mam sprzęt firmy Ronic w domu. I uważajcie z tymi obelgami, nie omieszkam ich zgłosić do Admina, nie sądzę, bym kogoś obrażała, odpowiadając na POWTÓRNE pytanie dziewczyny, jaką firmę poleca. Aplha i Hurom was nie bolą? Oooooo, dziwne, dziwne... Nie pozdrawiam chamskich.
Póki co to nikt nikomu nie płaci no chyba że tobie skoro w pierwszym wpisie objeżdzasz huroma i wychwalasz ronice czy jak to tam się zwie. Nikt nie był dla Ciebie chamski ani nie używał obelg chyba że jesteś nadwrażliwa. Ale to widocznie 500 osób wypowiadających się na tej grupie jak nie wiecej jest opłaconych a nie ty z 7 postami...litości. Do admina to zaraz możemy zgłosić conajwyżej ciebie.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 13:13   #543
Miliannna
Przyczajenie
 
Avatar Miliannna
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A ma ktoś te kolorowe huromy? Chyba hp?
Miliannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 10:04   #544
calyps
Przyczajenie
 
Avatar calyps
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja miałam w planach kupno dt chefa ale koniec końców kupiłam sobie różowy hp więc jak masz pytania to wal śmiało
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161219_125750.jpg (94,1 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez calyps
Czas edycji: 2016-12-21 o 09:58
calyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 12:47   #545
Miliannna
Przyczajenie
 
Avatar Miliannna
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja się tak zastanawiałam bo one parametrowo bardzo podobne do hh2g a takie bardzo kompaktowe plus przyjemne dla oka no i tysiak prawie tańsze...
Miliannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 22:21   #546
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

W sumie... Hp chyba nie ma tej manetki do zmiany klarowności soku a tak poza tym to się opłaca go kupić.
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 22:47   #547
calyps
Przyczajenie
 
Avatar calyps
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 22
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Tysiak to nie bo jak weszła alpha to hh2g potaniało mocno, po 2100 widziałam a wcześniej nawet po 2600 stały to sporo różnicy oczywko na korzyść
calyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 10:10   #548
Miliannna
Przyczajenie
 
Avatar Miliannna
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 16
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

No teraz może faktycznie. Co nie zmienia faktu że i tak taniej a są podobne.
Miliannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-26, 10:26   #549
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Czesc, moja zona zaszła w ciaże,ma sie zdrowo odzywiac, chciałbym zrobic jej prezent i zakupic jakas wolnobrotowa wyciskarke do soków.
Czy mozecie cos doradzic? Jaka wybrac? Totalnie sie na tym nie znam.pozdrawiam Artur

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 13:02   #550
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez artiz_ Pokaż wiadomość
Czesc, moja zona zaszła w ciaże,ma sie zdrowo odzywiac, chciałbym zrobic jej prezent i zakupic jakas wolnobrotowa wyciskarke do soków.
Czy mozecie cos doradzic? Jaka wybrac? Totalnie sie na tym nie znam.pozdrawiam Artur

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka

Przejrzyj wątek. Jest sporo modeli opisanych. Większość chyba poleca Hurom.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-30, 22:02   #551
enka_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

ROdzice dostali "moją" wyciskarkę vortex - ten sam model - na święta. mama codziennie dzwoni i chwali się nowymi przepisami! Sprzęt bardzo dobry i przyda się w każdej kuchni - warto sprawdzić!
enka_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-04, 10:33   #552
piotr2201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam wszystkich serdecznie,
Trafiłem na forum przypadkowo szukając informacji o wyciskarkach.
Planuję wraz z żoną zakup nowego sprzętu. Dotychczas miałem do czynienia z dwoma modelami: Hurom HH-2G oraz Zelmer ZJP1600B. O ile ta pierwsza jest świetna o tyle zelmer wymaga drobnego szatkowania marchewki bo inaczej sie przycina, zapycha się i co najgorsze sok nie jest aż tak klarowny jak z Huroma.
Bardzo proszę o poradę co można kupić aby dorównać Huromowi. Chciałbym trochę zaoszczędzić.
Pozdrawiam
Piotr
piotr2201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 12:26   #553
UanLow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam.
Potrzebuję pomocy, mianowicie byłem nastawiony na zakup Sana EUJ-707 za około 1600 zł, jednak przypomniała mi się wyciskarka Eldom PJ400 za około 400 zł, która ma również (pomimo ceny ponad 1000 zł mniej) bardzo dobre opinie.
Teraz zastanawiam się (a nie mogę nigdzie takich informacji znaleźć) czy taki Eldom PJ400 to dobry wybór, jeśli chce się uzyskiwać naprawdę dobre soki czy warto jednak dopłacić ten ponad 1000 zł do Sana EUJ-707, lub może jeszcze macie jakieś inne propozycje?
UanLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:30   #554
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez UanLow Pokaż wiadomość
Witam.
Potrzebuję pomocy, mianowicie byłem nastawiony na zakup Sana EUJ-707 za około 1600 zł, jednak przypomniała mi się wyciskarka Eldom PJ400 za około 400 zł, która ma również (pomimo ceny ponad 1000 zł mniej) bardzo dobre opinie.
Teraz zastanawiam się (a nie mogę nigdzie takich informacji znaleźć) czy taki Eldom PJ400 to dobry wybór, jeśli chce się uzyskiwać naprawdę dobre soki czy warto jednak dopłacić ten ponad 1000 zł do Sana EUJ-707, lub może jeszcze macie jakieś inne propozycje?
Podbijam zapytanie

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:47   #555
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez UanLow Pokaż wiadomość
Witam.
Potrzebuję pomocy, mianowicie byłem nastawiony na zakup Sana EUJ-707 za około 1600 zł, jednak przypomniała mi się wyciskarka Eldom PJ400 za około 400 zł, która ma również (pomimo ceny ponad 1000 zł mniej) bardzo dobre opinie.
Teraz zastanawiam się (a nie mogę nigdzie takich informacji znaleźć) czy taki Eldom PJ400 to dobry wybór, jeśli chce się uzyskiwać naprawdę dobre soki czy warto jednak dopłacić ten ponad 1000 zł do Sana EUJ-707, lub może jeszcze macie jakieś inne propozycje?
Nie wiem, jak w tym przypadku, ale u mnie jest tak: Kupiłam wyciskarkę za 300 albo 400 zł (inną niż wymienione) i osobiście dałabym jej całkiem dobrą opinię, bo myśle, że w swojej klasie cenowej jest dobrym zakupem. Uważam, że bez sensu jest porównywanie sprzętów, w tym wypadku wyciskarek, za 1500-2000 zł z tymi poniżej 500 zł. Wiadomo, że większość tych droższych będzie lepsza i ja w opinii biorę pod uwagę też cenę (staram się zawsze to zaznaczyć). Mimo że z wyciskarki jestem zadowolona, inne na pewno są lepsze. Czy soki są naprawdę dobre? Zależy co masz na myśli. Sok nie zawsze jest klarowny, pulpa raz jest całkiem sucha, a innym razem wycieka z sokiem - zależy to w dużej mierze od owocu/warzywa.
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki

Edytowane przez lovebird
Czas edycji: 2017-01-08 o 13:49
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 13:50   #556
UanLow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak w tym przypadku, ale u mnie jest tak: Kupiłam wyciskarkę za 300 albo 400 zł (inną niż wymienione) i osobiście dałabym jej całkiem dobrą opinię, bo myśle, że w swojej klasie cenowej jest dobrym zakupem. Uważam, że bez sensu jest porównywanie sprzętów, w tym wypadku wyciskarek, za 1500-2000 zł z tymi poniżej 500 zł. Wiadomo, że większość tych droższych będzie lepsza i ja w opinii biorę pod uwagę też cenę (staram się zawsze to zaznaczyć). Mimo że z wyciskarki jestem zadowolona, inne na pewno są lepsze. Czy soki są naprawdę dobre? Zależy co masz na myśli. Sok nie zawsze jest klarowny, pulpa raz jest całkiem sucha, a innym razem wycieka z sokiem - zależy to w dużej mierze od owocu/warzywa.
Chodzi mi o to, jakie są istotne różnice między nimi, i czy w związku z tym (jeśli można) to czy wydać zdecydowanie więcej na tę za 1500 zł?
UanLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:01   #557
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez UanLow Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to, jakie są istotne różnice między nimi, i czy w związku z tym (jeśli można) to czy wydać zdecydowanie więcej na tę za 1500 zł?
W kwestii różnic - wiele sklepów internetowych oferuje porównywarki, żeby nie musieć samemu tego robić
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:04   #558
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Ja kupuje pj400 pozdrawiam

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:06   #559
UanLow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
W kwestii różnic - wiele sklepów internetowych oferuje porównywarki, żeby nie musieć samemu tego robić
Porównywarka to w tym przypadku jest o du** rozbić
Chodzi mi o w miarę profesjonalną opinię osób, które mogły używać takich urządzeń i znają mniej więcej rynek i techniczne możliwości (plusy i minusy) danych wyciskarek. Na "papierze" nie da się wszystkiego ująć.
UanLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-08, 14:10   #560
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Na papier to wogle nie patrze. Bo producenci mogą rożnie interpretowac dane.
Mnie rowniez interesuje merytoryczna opinia kogos kto porownywał tansze-droższe.
Nie chodzi mi o walory estetyczne tylko komfort w uzytkowaniu,ekonimie.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:14   #561
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez artiz_ Pokaż wiadomość
Na papier to wogle nie patrze. Bo producenci mogą rożnie interpretowac dane.
Mnie rowniez interesuje merytoryczna opinia kogos kto porownywał tansze-droższe.
Nie chodzi mi o walory estetyczne tylko komfort w uzytkowaniu,ekonimie.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
Co producenci mogą różnie interpretować? Moc urządzenia? Ilość obrotów? Pojemność?
komfort w użytkowaniu - rozumiem, ale według mnie różnice to właśnie głównie do specyfikacji produktu się odnoszą, może się nie znam
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-08, 14:22   #562
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez lovebird Pokaż wiadomość
Co producenci mogą różnie interpretować? Moc urządzenia? Ilość obrotów? Pojemność?
komfort w użytkowaniu - rozumiem, ale według mnie różnice to właśnie głównie do specyfikacji produktu się odnoszą, może się nie znam
Dlaczego jedna wyciskarka 200 wat poradzi sobie z twardym owocem a inna 300W nie? Aby silnik miał 300wat to testują go w warunkach dla niego komfortowych. Np na jałowo. Mini wierza w biedronce ma 1000w mocy. Jak to mozliwe? Mozliwa bo podaja moc PMPO a nie moc muzyczną.

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 10:40   #563
KARI1604
Wtajemniczenie
 
Avatar KARI1604
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 875
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez artiz_ Pokaż wiadomość
Czesc, moja zona zaszła w ciaże,ma sie zdrowo odzywiac, chciałbym zrobic jej prezent i zakupic jakas wolnobrotowa wyciskarke do soków.
Czy mozecie cos doradzic? Jaka wybrac? Totalnie sie na tym nie znam.pozdrawiam Artur

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
Ja polecam hurom, jest co prawda droższa niż innych firm, ale warta swojej ceny, używam również Kenwood Pro juice, obie sa używane tyle samo, hurom spisuje sie swietnie, a kenwood po pół roku już skrzypi, sok wylatuje otworem do odpadków, zacina się, hurom po ponad roku działa nadal bez zarzutu. Jesli nie wyciskasz jakoś bardzo dużo to ten kenwood jest fajny, bo można wkładac duże kawałki owoców, dodatkowo ma dwa otwory i można wrzucać jednocześnie np jabłko i marchewkę
KARI1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 10:45   #564
artiz_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

A moze jakies modele tych marek?

Wysłane z mojego Vienna przy użyciu Tapatalka
artiz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-09, 19:50   #565
UanLow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Trochę się zorientowałem bardziej w temacie i wychodzi na to, że chcąc kupić jedno-ślimakową wyciskarkę to w pełni wystarczy takie Eldom PJ400 za niecałe 370 zł. Natomiast jeśli chcemy się "bawić" (i możemy) w poważniejsze sokoterapie, to wtedy już trzeba dołożyć 2000 zł do konkretnej maszyny jaką jest Green Star Elite GSE 5000.
UanLow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-11, 13:48   #566
Oltraw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Każdy model tak naprawdę jest dobry. Chodzi jedynie o minimalne różnice w klarowności soku i wielkość otworu wsadowego. Wydaję mi się, że nie można już liczyć na radę ze strony forum bo każdy chwali tylko swoje modele. Trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość i trochę wiedzy. Ja z mojej strony polecam zakup w sklepach stacjonarnych bo tam najwięcej można się dowiedzieć i na swoje oko ocenić.
Oltraw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-16, 19:20   #567
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Oltraw Pokaż wiadomość
Każdy model tak naprawdę jest dobry. Chodzi jedynie o minimalne różnice w klarowności soku i wielkość otworu wsadowego.
Tak, zgodzę się! Kupiłam cioci tańszego Zelmera i jest na prawdę super. Ja mam Caso Slow Juicer i też super. Zelmer nawet się łatwiej czyści.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 13:36   #568
Qhash
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Witam,

Zastanawiam się na zakupem wyciskarki. Na początku miał to być sprzęt taki jak np. Eldom PJ400. Czy jest sens kupowania wyciskarki za kilkaset złotych, czy lepiej dorzucić i kupić coś lepszego. Tzn nie chodzi mi tyle o sens, bo z tego co zdążyłem się dowiedzieć każda wyciskarka będzie lepsza niż żadna. Bardziej mam na myśli niezawodność urządzenia, które ma służyć dłużej niż rok. Wiele użytkowników forum pisze o różnych modelach marki Hurom, które mimo upływu czasu i intensywnej pracy sprawują się naprawdę dobrze. A jak ta sprawa wygląda z tymi tańszymi modelami, typu właśnie wspomniany Eldom, Zelmer, Panasonic - modele poniżej 1 000 zł?

Czytając na temat Huroma mam teraz dwa typy: HU-200 i HU-700. Który z nich byłby lepszym rozwiązaniem? I jak wygląda spraw z eksploatacją? Widzę, że producent udziela teraz gwarancji na części na 4 lata (po rejestracji). Jak z perspektywy czasu wygląda zużycie elementów w tych wyciskarkach przy średnio intensywnym użytkowaniu?
Qhash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-17, 16:52   #569
lovebird
Zakorzenienie
 
Avatar lovebird
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6 375
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Cytat:
Napisane przez Qhash Pokaż wiadomość
Witam,

Zastanawiam się na zakupem wyciskarki. Na początku miał to być sprzęt taki jak np. Eldom PJ400. Czy jest sens kupowania wyciskarki za kilkaset złotych, czy lepiej dorzucić i kupić coś lepszego. Tzn nie chodzi mi tyle o sens, bo z tego co zdążyłem się dowiedzieć każda wyciskarka będzie lepsza niż żadna. Bardziej mam na myśli niezawodność urządzenia, które ma służyć dłużej niż rok. Wiele użytkowników forum pisze o różnych modelach marki Hurom, które mimo upływu czasu i intensywnej pracy sprawują się naprawdę dobrze. A jak ta sprawa wygląda z tymi tańszymi modelami, typu właśnie wspomniany Eldom, Zelmer, Panasonic - modele poniżej 1 000 zł?

Czytając na temat Huroma mam teraz dwa typy: HU-200 i HU-700. Który z nich byłby lepszym rozwiązaniem? I jak wygląda spraw z eksploatacją? Widzę, że producent udziela teraz gwarancji na części na 4 lata (po rejestracji). Jak z perspektywy czasu wygląda zużycie elementów w tych wyciskarkach przy średnio intensywnym użytkowaniu?
Przejrzyj wątek, znajdziesz odpowiedzi na większość pytań
__________________

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.
Wymianki
lovebird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 11:08   #570
iwonki42
Raczkowanie
 
Avatar iwonki42
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Jaka wyciskarka do soków?

Chyba nie stawiałabym jednak na te starsze modele. Teraz te najnowsze są esencją z esencji wszystko to co najlepsze udoskonalili. Na pewno od hh2g wzwyż
iwonki42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-13 15:21:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.