Ciągle oszukiwana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 21:13   #1
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Unhappy

Ciągle oszukiwana


Nie wiem co ze mna jest nie tak,ciągle trafiam na kłamców.Spotykam sie z facetem z ktorym nie sypiam od dłuższego czasu powód ''bo się zablokował ''Spotykamy sie dziennie na godzinie dwie,zawsze jest zmęczony.Weekend wygląda tak ze idziemy do kina i odwozi mnie do domu byle by nie spędzić zemną nocy.Jak jesteśmy razem to zawsze ma wyłączony telefon.I zawsze ma świetna wymówkę.A ja tkwię w tym związku bo sie boje że zostanę sama niemam, w chwili obecnej pracy żadnych perspektyw dlatego ciągnę to wszystko.Musiałam komuś se wyżalić bo serce mi pęka że jestem taka głupia żyje w toksycznym kolejnym związku.A wszystko dlatego ze nigdy mi nie wolno było byc zazdrosnym,mama mi zawsze mówiła ze to nie godzi kobiecie.Dlatego zawsze wierzyłam pajacom i nadal wierze.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:19   #2
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Ciągle oszukiwana

wydaje mi sie ze on kogos po prostu ma.
a poza tym co ma bycie z nim do tego ze nie masz pracy?
on cie utrzymuje?

boisz sie byc sama? prosze cie przestan...co za bzdury... az sie chce uzyc mocniejszego slowa...
a co ci daje bycie z nim?
zajmij sie soba, swoim zyciem, nie masz perspektyw - poszukaj ich!
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:29   #3
ephemeral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle oszukiwana

Czasem sytuacja zmusza nas do działania wbrew sobie, ale nie uważam by dobrym powodem było tkwienie w związku, wyłącznie ze względu na korzyści finansowe... No chyba, że to jakiś multimilioner Nie wyobrażam sobie bym mogła spotykać się z kimś, kogo podejrzewam o zdradę, bo chyba gorszej rzeczy w związku nie ma...
Szkoda marnować życie na jakiegoś palanta... Trzeba być otwartym na zmiany, choć to trudne, a perspektywy na pewno się znajdą...
ephemeral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:31   #4
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Ciągle oszukiwana

Nie miałam na myśli ze on mnie sponsoruje,napisałam ze nie mam wtej chwili pracy i porostu całe dnie czekam na niego nie mam zajęcia.Nie dostaje od niego nic dosłownie.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:38   #5
ephemeral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle oszukiwana

Rozumiem... Przykro mi, ale ja nie potrafię zrozumieć jak można być z kimś, kto nas tak traktuje... Trudno jest się rozstać, gdy się kogoś kocha, dużo bym mogła o tym pisać, ale w sytuacji kiedy w gre wchodzi oszukiwanie to chyba innego wyjścia nie ma... Marnujesz tylko swój czas. Przecież on nie jest jedynym zajęciem na świecie... Masz zapewne jakieś koleżanki, wyjdź na zakupy, na spacer albo zapisz się na kurs tańca... Na pewno będzie Ci bardzo ciężko, ale lepiej przeżyć najtragiczniejsze rozstanie niż być nieszanowaną przez osobę, która powinna być dla nas najbliższa...
ephemeral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:41   #6
Devineresse
Raczkowanie
 
Avatar Devineresse
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 105
Dot.: Ciągle oszukiwana

To ja nie widze innego wyjścia jak zajać się czymś innym, poznać nowych znajomych, nie czekać cale dnie:P
Piszesz że on Cię prawdopodobnie oszukuje... Próbowałaś coś z tym zrobić? Jakaś rozmowa chociaż było? No i niby dlaczego on się zablokowal?
__________________
....

Devineresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:45   #7
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Ciągle oszukiwana

Rozmawiam znim naokrągło,on nie widzi problemu.Podejrzewam że ma romans z koleżanka zpracy mężatką.Z tym zablokowaniem to szkoda gadać to tak samo jakbym powiedziała ze mam okres przez 30 dni.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 21:51   #8
ephemeral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle oszukiwana

Takie zablokowanie nie świadczy o niczym dobrym... Seks to przecież istotna część każdego związku, a skoro on nie potrzebuje Twojej bliskości tzn. że coś jest nie tak... Powiedz mu o swoich podejrzeniach bezpośrednio...
ephemeral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:52   #9
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Ciągle oszukiwana

Moze ty masz problem sama ze soba...wiecej odwagi. Musisz wiedziec czego tak naprawde chcessz i czego oczekujesz od zycia.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 21:56   #10
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: Ciągle oszukiwana

Owszem seks to ważna sprawa.Odkąd przestaliśmy ze sobą sypiać wszystko zaczęło sie psuć ale on porostu nie oczekuje tego ode mnie nie ma żadnej bliskości miedzy nami.Jak go dotykam to sie odsuwa.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:00   #11
Devineresse
Raczkowanie
 
Avatar Devineresse
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 105
Dot.: Ciągle oszukiwana

To może powinnaś go rzucić? Zdrowy związek na pewno tak nie wygląda i widać że to Ciebie też wykańcza.
__________________
....

Devineresse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-15, 22:01   #12
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Ciągle oszukiwana

zajmij sie soba, bo on tego na pewno nie zrobi.
zamiast siedziec calymi dniami i czekac na niego zrob cos pozytecznego.
zainwestuj w siebie.

nie uzalaj sie nad soba, nie rob z siebie ofiary.
bycie z takim facetem nie przyniesie ci nic dobrego, po co chcesz to ciagnac.
boisz sie byc sama? a teraz to niby co?
nie jestes z nim, on nie jest twoj.
ma go inna kobieta.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:17   #13
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez ephemeral Pokaż wiadomość
Rozumiem... Przykro mi, ale ja nie potrafię zrozumieć jak można być z kimś, kto nas tak traktuje... Trudno jest się rozstać, gdy się kogoś kocha, dużo bym mogła o tym pisać, ale w sytuacji kiedy w gre wchodzi oszukiwanie to chyba innego wyjścia nie ma... Marnujesz tylko swój czas. Przecież on nie jest jedynym zajęciem na świecie... Masz zapewne jakieś koleżanki, wyjdź na zakupy, na spacer albo zapisz się na kurs tańca... Na pewno będzie Ci bardzo ciężko, ale lepiej przeżyć najtragiczniejsze rozstanie niż być nieszanowaną przez osobę, która powinna być dla nas najbliższa...
Wiem czepiam się i w ogóle mogłam sobie to darować ale ... powstrzymać sie nie mogę żeby nie zauważyć, że czasem w naszych wypowiedziach pojawiają sie pewne ciekawostki jak np. ktoś mówi "rozumiem Cię" (większość tych stwierdzeń mówimy choć nigdy nie znaleźliśmy sie w takiej sytuacji a nawet jeśli to przecież nie jesteśmy w skórze tej osoby więc jak możemy rozumieć? ale rozumiemy i to jak!) a potem zaraz słyszymy/czytamy "ale za diabła nie potrafię pojąć/zrozumieć...". No właśnie ciekawe prawda? - to w końcu rozumiem czy nie rozumiem?

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
Rozmawiam znim naokrągło,on nie widzi problemu.Podejrzewam że ma romans z koleżanka zpracy mężatką.Z tym zablokowaniem to szkoda gadać to tak samo jakbym powiedziała ze mam okres przez 30 dni.
Madusia23 bardzo się cieszę!

Czytając Twoje wypowiedzi wnioskuję, że masz już dość takiej sytuacji, chciałabyś ją zmienić i nie możesz jej więcej akceptować. Właśnie to mnie tak cieszy, że dostrzegłaś, że mężczyzna , z którym nawet nie sypiasz to jakiś pajac. Zablokowanie? No to "pajac" ma wyobraźnię!

Tak więc czas na zmiany. Podobno nikt ich nie lubi ale każdy potrzebuje (no może nie każdy). to jest jak ze ścinaniem włosów. Idziemy do tego fryzjera i boimy sie, ze nam zrobi "w********** Chopina" albo "Oświęcim II", siedzimy na krześle niespokojnie, zaciskamy oczy żeby nie patrzeć co ten szaleniec wyprawia na naszej głowie aż słyszymy te magiczne słowa "No już gotowe, proszę spojrzeć". Otwieramy powoli oczy a tu "O ch***** to ja?!" pełen zachwyt, no ale udało się mu dobrać fryzurkę aż trudno uwierzyć, że z tej grzywy dało się zrobić takie cudo.
[wiem długie ale obrazowe ]

Jakie zmiany? Jestem przekonana, ze sama doskonale wiesz. Tak więc do dzieła kobieto!
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:28   #14
ephemeral
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 49
Dot.: Ciągle oszukiwana

[quote=caelum;7570154]Wiem czepiam się i w ogóle mogłam sobie to darować ale ... powstrzymać sie nie mogę żeby nie zauważyć, że czasem w naszych wypowiedziach pojawiają sie pewne ciekawostki jak np. ktoś mówi "rozumiem Cię" (większość tych stwierdzeń mówimy choć nigdy nie znaleźliśmy sie w takiej sytuacji a nawet jeśli to przecież nie jesteśmy w skórze tej osoby więc jak możemy rozumieć? ale rozumiemy i to jak!) a potem zaraz słyszymy/czytamy "ale za diabła nie potrafię pojąć/zrozumieć...". No właśnie ciekawe prawda? - to w końcu rozumiem czy nie rozumiem?


Źle to zinterpretowałaś.
To pierwsze "rozumiem" było przytaknięciem na post dot. sponsorowania jej przez faceta... A dalsza część mojej wypowiedzi była moją opinią.
ephemeral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 22:32   #15
margaretka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Ciągle oszukiwana

Madusia23,
ja również myślę, że on kogoś ma. Albo najzwyczajniej się odkochał. Nie chce Twojego dotyku, spotyka się tyle co konieczne tj kino a potem zaraz koniec kiedy Ty chcesz więcej.
margaretka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:06   #16
AgulkaB
Raczkowanie
 
Avatar AgulkaB
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 121
GG do AgulkaB Send a message via Skype™ to AgulkaB
Dot.: Ciągle oszukiwana

A może warto by było porozmawiać szczerze o tym... może jest jakiś problem, który razem rozwiążecie...
__________________
"wiesz, jak się teraz czuję, jakby ktoś odsunął głaz, który mnie przygniatał, tak mi Ciebie brakowało" K.Grochola
AgulkaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:23   #17
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Ciągle oszukiwana

rozmowy nic nie dają,sama uważasz ,że to całe zablokowanie moze być związane z jego romansem z inną kobietą.
Sama stwierdzasz,że to jest toksyczne.
Zacznij więc detoks.
Bedzie diabelnie trudno, zapewne.
Będzie jednak warto
Żeby nie czekać wymyśl sobie plan działania- spędzania czasu, plan na siebie.
Zacznij coś robic.
W przeciwnym razie będziesz czekającą Penelopą, z huśtawką nastrojów zaleznych od tego, czy on przyjdzie, jak się zachowa itd.

Uwierz,że zasługujesz na coś lepszego niż kiepskie kłamstwa.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 07:49   #18
Ineska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10
Dot.: Ciągle oszukiwana

Moim zdaniem Twój TŻ prawdopodobnie ma inną i faktycznie Cię oszukuje, a te Wasze spotkania są takie wymuszone, sztuczne, bo brak w nich wzajemnej bliskości. Dziewczyno - najwyższy czas zająć się sobą, bo to Twoje życie i nie warto go marnować. Ja obecnie jestem w 3-letnim związku, i o zgrozo ostatnimi czasy zaobserwowałam pewne niekorzystne zmiany w zachowaniu mojego TŻ, zaczęłam sobie snuć domysły - co jest nie tak...i zamartwiać się na zapas Też zaczyna brakować bliskości między nami, jest ciągle zmęczony i na nic nie ma czasu. Ale wiem, że dużo pracuje i jest zabiegany. Ale tak naprawdę nie daje mi żadnych powodów do niepokoju. A ja - ja stwierdziłam, że zajmę się sobą. Skoro mam więcej czasu dla siebie, to go dobrze wykorzystam
Ineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:09   #19
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Ciągle oszukiwana

Dla mnie mało ważne w tym momencie jest czy On kogoś ma czy nie... Skupiłam się na tym, że Madusia23 widzi, że tkwi w chorym, toksycznym, kolejnym tego typu związku z jakiego powodu? - bo nie chce być sama!!

Madusiu - ja również, jak miałam troszkę mniej latek niż teraz w ten sposob podchodziłam do sprawy, trzymałam się faceta za wszelką cenę, a On robił ze mną co tylko chciał, bo ja i tak wybaczałam (nie mówię tu o zdradach tylko o braku szacunku itd). Teraz z perspektywy czasu nie umiem sobie tego wybaczyć, że tak bardzo sama siebie poniżałam.

Jeśli nie czujesz się w tym związku (a z opisu wynika, ze sie meczysz) to po co w tym tkwisz? Uważasz, że lepiej być z byle kim niż samemu??!! Nie wolno Ci w ten sposób traktować samej siebie - bo będzie tylko gorzej, a Ty będziesz znosiła coraz więcej aż I TAK to się skończy - tyle że nie TY odejdziesz a ON. NIE MA SIĘ CO ŁUDZIĆ...

P.S. Może któraś znajdzie mi przykład faceta, który jest z kimś, bo "nie chce być sam"? - ja nie znam, za to wśród nas tak tego wiele
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 08:53   #20
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość

P.S. Może któraś znajdzie mi przykład faceta, który jest z kimś, bo "nie chce być sam"? - ja nie znam, za to wśród nas tak tego wiele
Owszem jestem w stanie wymienić więcej kobiet które ze strachu przed samotnością są z tym albo z tamtym ale zawsze z kimś. Jednak znam też przynajmniej jednego mężczyznę, który jest z takich samych powodów z kobietą. Wydaje mi się, że można by znaleźć więcej takich przykładów, choć może ze względu na to, że mężczyźni nie obnoszą się z tym wydaje nam się, że jest mniej takich przypadków. A może jest ich mniej bo mężczyźni aż tak bardzo nie boją sie samotności.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:34   #21
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Ciągle oszukiwana

myślę, że bycie z kimś żeby nie być samemu wynika z przeświadczenia, że same sobie nie poradzimy.. JAK TO nie poradzimy - skoro przed związkiem byłyśmy solo i doskonale nam to wychodziło! Dlaczego po odejściu z toksycznego związku miałoby być inaczej? Więcej odwagi
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:36   #22
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
Owszem jestem w stanie wymienić więcej kobiet które ze strachu przed samotnością są z tym albo z tamtym ale zawsze z kimś. Jednak znam też przynajmniej jednego mężczyznę, który jest z takich samych powodów z kobietą. Wydaje mi się, że można by znaleźć więcej takich przykładów, choć może ze względu na to, że mężczyźni nie obnoszą się z tym wydaje nam się, że jest mniej takich przypadków. A może jest ich mniej bo mężczyźni aż tak bardzo nie boją sie samotności.
to w takim razie męczyć się całe życie z kimś kto nas źle traktuje, żeby tylko nie być samą?
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 09:55   #23
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 721
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
to w takim razie męczyć się całe życie z kimś kto nas źle traktuje, żeby tylko nie być samą?
Nie pisałam o tym czy bycie z kimś ze strachu przed samotnością ma sens. Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Jednak znam wiele takich osób i nieraz miałam okazję obserwować takie związki. Ja tylko stwierdziłam, że znam przypadek mężczyzny, który jest w związku z kobietą właśnie dlatego, ze nie chce być sam (lepiej z nią niż z nikim). I zastanawiałam sie nad tym czy rzeczywiście jest tak że mężczyźni mniej boją się samotności czy może mniej o tym mówią i rzadziej się do tego przyznają.
__________________
Stań się lepszym człowiekiem. I zanim poznasz kogoś upewnij się, że znasz siebie i że nie będziesz chciał być taki jak on chce, ale będziesz sobą.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 23:22   #24
margaretka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 22
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
.........Żeby nie czekać wymyśl sobie plan działania- spędzania czasu, plan na siebie.
Zacznij coś robic.
W przeciwnym razie będziesz czekającą Penelopą, z huśtawką nastrojów zaleznych od tego, czy on przyjdzie, jak się zachowa itd.............
Te zdania powinny być napisane wielkm drukiem, żebyśmy wszystkie to zapamiętały
Świetnie Luna to ujęłaś SUPER!!! To jest najlepsza recepta jaką znam.
margaretka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 23:51   #25
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: Ciągle oszukiwana

Cytat:
Napisane przez Madusia23 Pokaż wiadomość
A ja tkwię w tym związku bo sie boje że zostanę sama niemam, w chwili obecnej pracy żadnych perspektyw dlatego ciągnę to wszystko.
boisz sie ze zostaniesz sama - a teraz to nie jestes sama?
masz kochajacego, czulego faceta u boku? takiego ktory Cie wspiera, palcze i smieje sie razem z Toba?
nie?
to co za roznica?
poza tym, ze wraz z zakonczeniem tego niby-zwiazku otwieraja Ci sie nowe mozliwosci, szanse i perspektywy?
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 04:58   #26
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: Ciągle oszukiwana

Powinnas z nim szczerze porozmawiac.Czemu nie chce zblizenia fizycznego i jest zimny dla ciebie jak bryla lodu.Oprocz tego facet ktory ma wylaczona komorke kojazy mi sie z klamca.Mam kolezanke ktora miala faceta.Spotykal sie z nia tylko w tygodniu,w weekend nie mogl.Co sie okazalo?Mail 2 komorki.Jedna dla niej a druga dla zony.W weekend zawsze mail wylaczony telefon.Bo spedzal ten czas z dziecmi i zona.Ona uwierzyla na poczatku w klamstwo jakoby 2 burak byl zwiazany z praca i przez 2 lata trwala w tym chorym ukladzie.Tez czula smrod jak ty pod nosem ale trwala w tym ukladzie bo jak mi mowila nie chciala zostac sama.
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.