Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-26, 15:52   #181
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez ewik8513 Pokaż wiadomość


nie umieją ...

no własnie , sama powoli dochodze do tego wniosku i tacy faceci maja najwięcej szczęscia
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 15:55   #182
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość


ps. denerwujesz się dzisiejszym spotkaniem?
No Kochana, szczerze to bardzo sie denerwuje ale jak juz powiedziałam A to powiem B i sie nie wycofam. Ide na luzie, tzn staram sie..Duszno dzis to pic sie chce wiec na to sie nastawiam...ylko sie obawiam, o czym bede z nim gadac bo wszystko co ostatnio było łaczy sie z exem, ksiazka tez o tematyce miłosnej-wiec literaturą nie zaszpanuje.. Hmmm, chyba tak pogadam o byle czym i bedzie co bedzie.....Ale jakies tam emocje są..

jeny
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:05   #183
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
no własnie , sama powoli dochodze do tego wniosku i tacy faceci maja najwięcej szczęscia
Ale i tacy prędzej czy później dostaną po tyłku
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:08   #184
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
heheh Asiu niezle rozwiązanie z tym rozłaczeniem ja jak zostaje sama w pracy w pokoju i dzwoni tel to go nie odbieram
marzena85k- heheeh, nie wiedziałam co wymyślić, a głupio mi było znowu powiedzieć szefowej, ze czegos nie umiem zrobić, więc wolałam się rozłączyć, ale to i tak nic nie dało bo zadzwoniła cholera znowu
a ty czemu nie odbierasz?
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:10   #185
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez KasiaTbg Pokaż wiadomość
Ale i tacy prędzej czy później dostaną po tyłku

mam nadzieję że dostana za swoje ,ale tak szczerze nie życzę tego mojemu byłem, fakt faktem skrzywdził mnie bardzo zostawiając z takiego powodu ale chciałabym żeby właśnie dostał po tyłku
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:12   #186
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez smutna24 Pokaż wiadomość
No Kochana, szczerze to bardzo sie denerwuje ale jak juz powiedziałam A to powiem B i sie nie wycofam. Ide na luzie, tzn staram sie..Duszno dzis to pic sie chce wiec na to sie nastawiam...ylko sie obawiam, o czym bede z nim gadac bo wszystko co ostatnio było łaczy sie z exem, ksiazka tez o tematyce miłosnej-wiec literaturą nie zaszpanuje.. Hmmm, chyba tak pogadam o byle czym i bedzie co bedzie.....Ale jakies tam emocje są..

jeny
smutna24- jak wrócisz to wszystko nam opowiedź
człowiek się odzwyczaił randkowania, ale to może jak z jazdą na rowerze? pamieta się do końca życia
jak będzie fajnym kolesiem to tematy same przyjdą, a jak będzie drętwo to wrócisz do domu i już
ale jestem pewna że będzie fajnie bo przecież nie umawiałabyś się jakby to był jakiś nudziarz czy głupek
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:17   #187
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
heheeh, nie wiedziałam co wymyślić, a głupio mi było znowu powiedzieć szefowej, ze czegos nie umiem zrobić, więc wolałam się rozłączyć, ale to i tak nic nie dało bo zadzwoniła cholera znowu
a ty czemu nie odbierasz?
no ale troszke zyskałas na czasie
a ja nie odbieram bo nie znam odpowiedzi na wiele pytań głównie są one zwiąne z prawem pracy o ubezpieczenia i wiele innych pytań na które jeszcze ciężko mi udzielić odpowiedzi. Jestem na stazu w szpitalu w kadrach więc lekarze sa tacy dociekliwi ze musza wszystko wiedziec.
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 16:17   #188
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
smutna24- jakoś nie odreagowałam, a wypiłam sporo bawiłam się dobrze, ale jak wyszłam z imprezy to znowu mnie taki smutek naszedł, wiedziałam, ze wracam do pustego domu w którym on na mnie nie czeka.
Eh, jak widzisz u mnie bez zmian

A w pracy jakoś leci, ostatnio nie umiałam faxu odebrać, baba do mnie zadzwoniła zebym puściła sygnał faxu bo chce wysłać a ja nie umiałam więc w nerwach wymyśliłam jedyne rozwiązanie ( baaaaardzo mądre) rozłączyłam się
ale babsko znowu zadzwoniła więc musiałam znowu szefową o pomoc prosić. Matko, jakie to szczęście ze to cierpliwa kobieta
Odbieram telefony, prowadze rozmowy kwalifikacyjne, jakoś leci.
Ale tak jak pisałam wcześniej wszystko to robię bez entuzjazmu, bez motywacji tak po prostu żyje bo żyje
nic ciekawego się nie dzieje

ps. denerwujesz się dzisiejszym spotkaniem?
asiu ja podobną miałam sytuację ale jak w bibliotece pracowałam...a tam faksu nie ma...dzwoni telefon odbieram a tak kobitka prosze nadac sygnał...a ja karpik o co jej chodzi Dobrze ze przypomniałam sobie ze uczyłam sie tego w szkole...i jej tłumacze ze tu faksu nie ma...a ona dalej swoje...to buch rozłaczyłam sie...za chwile znów dzwoni i to samo: prosze nadac sygnał...ale tym razem koezanka odebrała i tez jej tłumaczy ze tu faksu nie ma...osłabiają mnie tacy ludzie...

Oooo kobitki powiedzcie mi czy za załozenie konta w banku sie coś płaci??
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:18   #189
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
smutna24- jak wrócisz to wszystko nam opowiedź
człowiek się odzwyczaił randkowania, ale to może jak z jazdą na rowerze? pamieta się do końca życia
jak będzie fajnym kolesiem to tematy same przyjdą, a jak będzie drętwo to wrócisz do domu i już
ale jestem pewna że będzie fajnie bo przecież nie umawiałabyś się jakby to był jakiś nudziarz czy głupek

Asia ja cię chyba wezmę do torebki jako moją dobrą wróżkę Qrcze, no mam nadzieję, ze nie wyjdzie z niego facet i ze jakoś fajne będzie....
Opowiem, opowiem spoko:P
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 16:57   #190
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

ooo maj gad jaka ja zdolna...przypaliłam makaron
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:07   #191
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
no ale troszke zyskałas na czasie
a ja nie odbieram bo nie znam odpowiedzi na wiele pytań głównie są one zwiąne z prawem pracy o ubezpieczenia i wiele innych pytań na które jeszcze ciężko mi udzielić odpowiedzi. Jestem na stazu w szpitalu w kadrach więc lekarze sa tacy dociekliwi ze musza wszystko wiedziec.
nie ma to jak dociekliwi ludzie! uwielbiam takich, nie znam odpowiedzi i zaczynam sie jąkać i stresować:rolle yes:
ale ja też pewnie bym nie odbierała! co tam pewnie! na sto procent bym się ukrywała aż bym wszystkiego się nauczyła
ale w mojej pracy nie mogę tak robić bo do głównych moich zadań należy odbieranie telefonów więc nie mam wyjścia
nie lubie o wszystko pytac szefową bo mi się wydaje, ze patrzy na mnie z politowaniem albo myśłi: "stara baba, a xerować nie umie! po co starała się o tą robote?"
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 17:08   #192
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez jajek Pokaż wiadomość
asiu ja podobną miałam sytuację ale jak w bibliotece pracowałam...a tam faksu nie ma...dzwoni telefon odbieram a tak kobitka prosze nadac sygnał...a ja karpik o co jej chodzi Dobrze ze przypomniałam sobie ze uczyłam sie tego w szkole...i jej tłumacze ze tu faksu nie ma...a ona dalej swoje...to buch rozłaczyłam sie...za chwile znów dzwoni i to samo: prosze nadac sygnał...ale tym razem koezanka odebrała i tez jej tłumaczy ze tu faksu nie ma...osłabiają mnie tacy ludzie...

Oooo kobitki powiedzcie mi czy za załozenie konta w banku sie coś płaci??
nic się nie płaci w każdym razie ja nic nie płąciłam
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:11   #193
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

dzięki kochana

musze sobie założyc a zielona w tym jestem...
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:18   #194
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
nie ma to jak dociekliwi ludzie! uwielbiam takich, nie znam odpowiedzi i zaczynam sie jąkać i stresować:rolle yes:
ale ja też pewnie bym nie odbierała! co tam pewnie! na sto procent bym się ukrywała aż bym wszystkiego się nauczyła
ale w mojej pracy nie mogę tak robić bo do głównych moich zadań należy odbieranie telefonów więc nie mam wyjścia
nie lubie o wszystko pytac szefową bo mi się wydaje, ze patrzy na mnie z politowaniem albo myśłi: "stara baba, a xerować nie umie! po co starała się o tą robote?"
z xerem to i ja miałam problem w prawdzie juz sie nauczyłam ale jak pierwszy raz poszłam xerowac sama to sie nabawiłam nerwów , pech chciał ze mi sie akurat wtedy papier wciał w xero i zaczeło mi piszczec ja oczywiście nie wiedziałam jeszcze wtedy co sie dzieje, zrobiłam sie cała czerwona , wyłączyłam szybko xero i szybko wyleciałam z tego pokoju co stoi xero, oczywiście najpierw sie porozgllądałam czy nikt mnie nie widział od razu mała załamka jejku co ja zrobie jeden dzien a juz xero popsułam z czego ja zapłace za naprawe przeciez marne grosze zarabiam hehe a wystarczyło spojrzec na ekranik xera bo tam było napisane ze papier wcieło
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:33   #195
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Witam

Ja wczoraj ostro zabalowałam i dzisiaj taki kac ... lecze sie cały dzień i nie moge dojśc do siebie.Smutna pewno już w drodze... cikeawe jak się wszystko potoczy.

Ja zaczynam znowu myśleć o NIM.
__________________


razem 06.01.2012

narzeczona 12.04.2013

ślub 07.06.2014

będzie dziecię 26.04.2017



https://www.instagram.com/wantxme/
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:34   #196
smutna24
Raczkowanie
 
Avatar smutna24
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 343
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

AAAAAAa za 30 min spotkanie Trzymajcie Kochane ksiukasy zebym tam nie padła,nie rozlała czegos itd!!!! Plissss
__________________
2 UDOWODNIONE ZDRADY,0 SZACUNKU,ROZKAZYWANIE,WYZ YWANIE,MOJA PRACA I JA TO NIC, " DOSTOSUJ SIE ALBO KONIEC"....ITD =
EXIOR NA SPŁYW




smutna24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:37   #197
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez smutna24 Pokaż wiadomość
AAAAAAa za 30 min spotkanie Trzymajcie Kochane ksiukasy zebym tam nie padła,nie rozlała czegos itd!!!! Plissss
Powodzenia, baw sie dobrze , bedzie wszystko wporządku krzymamy kciuki
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 17:59   #198
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez smutna24 Pokaż wiadomość
AAAAAAa za 30 min spotkanie Trzymajcie Kochane ksiukasy zebym tam nie padła,nie rozlała czegos itd!!!! Plissss
trzymam : cmok:
będzie dobrze , baw się i o niczym nie myśl
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:00   #199
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

smutna będzie git...chociaż jednej z nas musi sie poszczęścić
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-26, 18:20   #200
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

cholera! wykruszamy się !
dreamerka, smutna, slonecztunius- wszystkie mają adoratorów! coś tak czuje że zostane sama na tym forum
bo ja uparcie nie chce się wyleczyć, chce mojego exa
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:39   #201
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
cholera! wykruszamy się !
dreamerka, smutna, slonecztunius- wszystkie mają adoratorów! coś tak czuje że zostane sama na tym forum
bo ja uparcie nie chce się wyleczyć, chce mojego exa
Asiu tspokojnie nie zostaniesz sama ja napewno tu będę bardzoooo długoooooo w razie czego będziemy sie wspierały
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 18:46   #202
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Asiu tspokojnie nie zostaniesz sama ja napewno tu będę bardzoooo długoooooo w razie czego będziemy sie wspierały
hehehehe, nigdy nie mów nigdy!
ja będę tu długo bo jakoś nie chce się wyleczyć uparłam się na mojego exa i trzymam się tej myśli kurczowo
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:37   #203
jajek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 700
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
cholera! wykruszamy się !
dreamerka, smutna, slonecztunius- wszystkie mają adoratorów! coś tak czuje że zostane sama na tym forum
bo ja uparcie nie chce się wyleczyć, chce mojego exa

ja zostane z Tobą
I tak samo jak ty też chce swojego...nie wyobrażam sobie nikogo za niego
jajek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:42   #204
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
hehehehe, nigdy nie mów nigdy!
ja będę tu długo bo jakoś nie chce się wyleczyć uparłam się na mojego exa i trzymam się tej myśli kurczowo
Ty tez Asiu nie mów nigdy nie mów nigdy
ja ma dokładnie jak Ty nie mogę sie wyleczyć kurcze no nie moge tak chciałabym mieć go przy sobie
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:48   #205
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

może to się przechodzi jak grypę? trzeba swoje przemczyć a potem mija? sama nie wiem, na razie nie chce się leczyć. Tęsknie i nie chce nikogo innego. Na razie nie jestem gotowa na zaczynanie czegoś nowego. 8 lat to szmat czasu i ja nie potrafię tak hop siup się wyleczyć.
A może ciągle czekam na to az się do mnie odezwie? Może nie chcę sie sama przed soba przyznać, ale tak jest
Nie mam na to szans, ale nadzieja : umiera ostatnia no i matka głupich
eh, co ma być to bedzie, w każdym razie ja tu jeszcze długo pobędę.
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 19:55   #206
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Ja bym oszalała gdybym ciągle myslała i miała nadzieję. Odpędzam te mysli choć czasem ciężko...
Powiedział mi pare razy dobitnie: koniec, nie zmienię decyzji. On jest taki że na pewno nie będzie próbował drugi raz. Nie mam szans u niego jako dziewczyna. Powiedział że owszem, będzie żałował, tęsknił ale związać się ze mną nie chce.
To co ja mam zrobić? Jestem już całkiem bezradna. Wiem, że on pewnie lada dzień pozna super dziewczyne, zakocha się może bardziej niż we mnie więc co..?
Wiem po prostu że u niego jako dziewczyna jestem skreślona. Na amen.
Ale mam szatański plan. W szkole zobaczy, że ma czego żałować.

Pisałyście wcześniej co zmieniłyście w swoim życiu, w sobie po rozstaniu itp ja nie pisałam ale nareszcie będę mieć mnóstwo czasu na:
ukochaną jogę (rok przerwy) , taniec towarzyski, rowerek, zaczęłam dbać o siebie(do pielęgnacji cery tylko "domowe" toniki, maseczki itp) i kończę wyszywac moje magnolie
A on..jeju najbardziej się boję tego że on będzie patrzył tym swoim wzrokiem, dotykał, śmiał się, całował, chodził na spacery, wygłupiał, dokuczał, ogladał filmy, pomagał innej dziewczynie tak mi z tym źle

Będę twarda i silna, dam sobie radę. Ale wystarczy jedna myśl i WSZYSTKO we mnie pęka...
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:17   #207
marzena85k
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 699
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez asica-łobuzica Pokaż wiadomość
może to się przechodzi jak grypę? trzeba swoje przemczyć a potem mija? sama nie wiem, na razie nie chce się leczyć. Tęsknie i nie chce nikogo innego. Na razie nie jestem gotowa na zaczynanie czegoś nowego. 8 lat to szmat czasu i ja nie potrafię tak hop siup się wyleczyć.
A może ciągle czekam na to az się do mnie odezwie? Może nie chcę sie sama przed soba przyznać, ale tak jest
Nie mam na to szans, ale nadzieja : umiera ostatnia no i maka głupich
eh, co ma być to bedzie, w każdym razie ja tu jeszcze długo pobędę.
Nadzieja matką głupich ale wiesz że ja w nia wierze i mam nadzieje. Dokładnie Asiu nie da sie tylu lat zapomniec od tak sobie i ja nie wiem jak oni to robia u mnie chociaz było to 5,5 lat ale nie wyobrażam sobie zaczynac czegos nowego, nie wyobrażam sobie kogos innego przy sobie, kurcze ja z nim byłam od 18 roku zycia ,razem z nim wchodziłam w dorosłe zycie bylismy ciągle razem, a teraz jak ja mam sie nauczyc samotności jest cholernie ciężko , to kara chyba od zycia ze byłam za bardzo szczęśliwa
marzena85k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:18   #208
KasiaTbg
Rozeznanie
 
Avatar KasiaTbg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 512
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

I chyba pękło nie wiem co się dzieje..po co udawać że jest dobrze że sobie radzę
Zobaczyłam profil na NK jego byłej dziewczyny...dopiero później skapnęłam że to ona bo nawet nie wiedziałam jak ma na nazwisko... pamiętam jak ponad rok temu mówił że ją poznał..i wogóle jaki był szczęśliwy...a ja już coś do niego czułam heh ale byliśmy przyjaciółmi...Fakt, nie trwało to długo bo była niezłą jędza z tego co mówił..ale wtedy nasza przyjaźn troszkę się osłabiła..ale później ze zdwojona siłą wzrosła..
eh jeju
tak mi źle dziś...teraz, tak tęsknię a jak zaraz po zerwaniu moja koleżanka mi napisała: nie wierzę, przecież rozmawiał ze mną nigdy nie był taki szczęśliwy...
OMG chyba się zapłaczę dziś
Tak tęsknie i kurde nie chce nikogo poznawać, nikogo innego!! To się nigdy nie skończy i nic nie pomaga...
Znajduję sobie zajęcia ale każde poprzedza myśl: to dlatego żeby o Nim nie myśleć...
Znowu humorek w worek
__________________


Dyplom w kieszeni


KasiaTbg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:37   #209
nikuuus
Raczkowanie
 
Avatar nikuuus
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Musialam rozstać sie z moim facetem po 5 latach związku. Prawde mówiąc jego matka do tego doprowadziła... mimo ze ma 22 lata z kazda sprawa i decyzja leci do swojej matki... ostatnio bardzo mocno mnie zranił, tak że nie potrafie sobie z tym poradzić, wpadłam w depresje... a dziś jego matka zadzwonila do mnie z pretensjami ze to wszystko moja wina i że przeze mnie jego syn jest smutny... normalnie myslalam ze wyjde z siebie... jestem w strasznej rozterce ;( nie mam se do kogo zwrócić ;(
__________________
Jesteśmy razem->>>>>

Dusza przez miłość upada lub też działa w nieładzie.
— Umberto Eco, Imię róży
nikuuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-26, 20:52   #210
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Rozstanie z facetem-czy któraś z Was to przeżywa? Część 3

Cytat:
Napisane przez marzena85k Pokaż wiadomość
Nadzieja matką głupich ale wiesz że ja w nia wierze i mam nadzieje. Dokładnie Asiu nie da sie tylu lat zapomniec od tak sobie i ja nie wiem jak oni to robia u mnie chociaz było to 5,5 lat ale nie wyobrażam sobie zaczynac czegos nowego, nie wyobrażam sobie kogos innego przy sobie, kurcze ja z nim byłam od 18 roku zycia ,razem z nim wchodziłam w dorosłe zycie bylismy ciągle razem, a teraz jak ja mam sie nauczyc samotności jest cholernie ciężko , to kara chyba od zycia ze byłam za bardzo szczęśliwa
ja też nie wiem jak mam się nuczyć samotnego życia i tez nie mogę sie nadziwic ze on sobie tak szybko znalazł inną. Jak się dowiedziałam to poczułam jakbym dostała w twarz Ja nie mogę nawet patrzeć na innych a on już jakąś pie#####y.
nie wiem co robić? więc nie robie nic
nie mogę na razie robić niczego innego poza NIC
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.