Nie wyglądam na swój wiek :(( - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-20, 17:45   #151
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Jak bedziecie miec po 40 albo wiecej lat, to bedziecie losowi dziekowac, ze na swój wiek nie wyglądacie
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 19:58   #152
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Eh.. tak się złożyło, że umówiłam się z chłopakiem przez neta. Mam lat 17. Poszlam szczesliwa bo dobrze nam się rozmawiało na gadu i tym podobnych komunikatorach. Jednak on po jakiś 10 minutach powiedział mi, żebym powiedziała mu prawde ile mam lat bo czuje, że go oszukałam. Zapytalam ile by mi dał. Odpowiedział, że max 15 lat....
i generalnie strasznie nie spodobał się mój wygląd bo spotkanie trwało krótko....
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:57   #153
Miviki666
Zadomowienie
 
Avatar Miviki666
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Heaven...
Wiadomości: 1 359
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Też miałam z tym problem.Większosć ludzi daje mi 15-16 lat mimo ze mam prawie 19 lat Wkurzało mnie to strasznie i miałam na tym punkcie wielki kompleks, ale z biegiem czasu przyzwyczaiłam sie do mojego młodego wygladu. Ma to swoją pozytywną strone.przynajmniej jak bede miała gdzieś dwadziescia pare lat to nie będe wyglądała na trzydziesci pareChyba odziedziczyłam to po ojcu ponieważ mój tata ma 60 lat to wyglada jak by miał 45
__________________
Postawiłam przed soba ciężką poprzeczkę....Nowy ,ważny i wymarzony cel...
Miviki666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:21   #154
martyna_martyna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: rozowa kraina;)
Wiadomości: 728
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Witam!

Otóż, na tym polega moj problem, że ludzie czesto uwazaja mnie za mlodsza niz w rzeczywistosci jestem.... W tym roku koncze 20 lat, a ludzie czesto oceniaja mnie na 16, 17 a nawet 14 Od dluzszego czasu mecze sie z tym, czasami mam przez to okropny humor.....

W te wakacje bylam za granica u rodziny. Pewnego dnia ciocia wziela mnie ze soba na zakupy. Akurat kupowala warzywa a ja stalam obok niej, w pewnej chwili pani sprzedawczyni wyciaga do mnie reke i wpycha cala garsc cukierkow Nie wiedzialam czy mam sie cieszyc czy plakac.....

Kolejna sytuacja... Bedac ostatnio u lekarza (pierwszy raz u niego bylam) on zadal mi pytanie "czy juz miesiaczkuje" a ja na to, ze od paru ladnych lat... Byl w szoku, bo myslal, ze dopiero zaczynam dojrzewac

Moze powinnam sie cieszyc, ze tak mlodo wygladam, ale to zaczyna byc dla mnie uciażliwe.... wrrrr....
chcesz sie postarzyc trzeba zmienic styl ubierania/kolor wlosow/makijaz
__________________
WIARA, NADZIEJA, MILOSC...

Edytowane przez martyna_martyna
Czas edycji: 2008-11-18 o 21:46
martyna_martyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 20:42   #155
daydreamer
Raczkowanie
 
Avatar daydreamer
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

a mnie dzisiaj zdołowała chrzestna mojego tż stwierdzając "hmm ty to wyglądasz na 12 lat"... a mam 20
__________________

Nasza córeczka jest z nami od 8.III.2013

7.03.2015 dwie kreseczki
daydreamer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 21:34   #156
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja też mimo dwudziestki wyglądam młodziutko, najbardziej mi to doskwierało jak byłam z koleżanką (też wygląda na 15-16 lat) na wakacjach i wszyscy nas brali za jakieś uciekinierki z domu;/ Ale są też sytuacje w których to można wykorzystać
Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:41   #157
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

nie przejmujcie się, że zbyt młodo wyglądacie, mi ktoś ostatnio dodal 9 lat i teraz się przejmuję, że wyglądam staro... niestety mój zawód nie pozwala mi na sportowe i swobodne ubieranie się,ale czy elegancki stroj aż tak postarza?
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 15:59   #158
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Niedawno spotkałam mojego sąsiada przy sklepie w którym sprzedają podręczniki szkolne. Po przywitaniu się zapytał czy idę kupić sobie książki do szkoły. Dodam że w tym roku kończę studia

Uważam że strój+makijaż wiele zmienia. Sama dobrze wiem że innaczej wyglądam idąc w jeansach i adidasach a np. w szpilkach i sukience.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 16:07   #159
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Eh.. właściwie to ja nie maluję się praktycznie w ogóle. Styl ubierania.. no coz... Adidasy dzinsy i bluza i sru do szkoly. Z checia bym cos zmienila.. malowac to się najzwyczajniej nie umiem a ze strojem.. wiadomo na raz nie zmienie calej szafy... pozatym... nie wiem jakie kreacje by najbardziej do mnie pasowaly ;p
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 20:23   #160
Abigail1986
Raczkowanie
 
Avatar Abigail1986
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 113
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mam 22 lata, a ludzie dają mi około 16... Szczególnie, gdy się nie pomaluję i latam w balerinkach i dżinsach. Czasem jest mi wręcz głupio założyć szpilki i jakiś bardziej "dorosły" strój, bo wydaje mi się, że będę wyglądała po prostu śmiesznie.
Abigail1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 22:00   #161
badziu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 77
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja mam 24 lata. Jestem niewysoka i szczupła. Kiedy w tamtym roku zapytałam ludzi poznanej w nowej pracy ile dają mi lat, to usłyszałam, że 19, 20. Jeden chłopak dał mi 21, ale chyba tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości

Edytowane przez badziu
Czas edycji: 2011-11-03 o 19:30
badziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-24, 17:21   #162
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Abigail1986 Pokaż wiadomość
Czasem jest mi wręcz głupio założyć szpilki i jakiś bardziej "dorosły" strój, bo wydaje mi się, że będę wyglądała po prostu śmiesznie.
Mam to samo..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 12:35   #163
romana80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzym
Wiadomości: 29
GG do romana80
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja nie jestem niska a na pewno juz nie drobna
Mam 28 lat a ludzie daja mi 24. Oj... nie powiem... lechta mnie to i to bardzo....
Jestem pewna ze tak jak napisala POMYLONA KSIEZNICZKA za jakis czas nasz rowiesniczka bede nam bardzo zazdroscic mlodszego wygladu.
Chociaz moja jedna znajoma powiedziala ze tak jest tylko do 30. potem starzejesz sie duzo szybciej. Moze to i prawda. Zobacze za 2 lata. Chociaz na moje oko to byla zwykla zazdrosc
Nie przejmuj sie
romana80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:26   #164
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Mam24lata wyglądam na12 góra15, niska,szczupła, okrągła buzia, mały nosek. To przeszkadza w załatwianiu spraw w urzędach pełne lekceważenie, zwracanie się kasjerek i urzędniczek na "Ty", dostanie pracy biurowej to wkurza. Buty na obcasie? mam stópkę jak dziecko buty kupuję w rozmiarach 33 dostanie czegoś na obcasie jest trudne choć nie niemożliwe gdy potrzebowałam jakieś na wesele znajomej sprzedawczyni zaproponowała mi lakierki komunijne:/ teraz to się zmieniło bo dzieciaki są ubierane jak małe stare z czego korzystam kompletując kolejną parę butów bez dowodu nie ma mowy o wyjściu do baru ze znajomymi, bez makijażu raczej z domu nie wychodzę. Ale to i tak lepsze niż wyglądać na okolice40
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:37   #165
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

sorki, ale chciałabym mieć taki problem
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 18:42   #166
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Wszystko ma swoje za i przeciw ja wolałabym wyglądać starzej choć pewnie i wtedy pojawiłyby się inne problemy:b
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:33   #167
Asiorka8
Przyczajenie
 
Avatar Asiorka8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

moja droga ciesz sie tym ja mam 15 lat a wiele osób pyta się mnie na jakich studiach jestem
Asiorka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:43   #168
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Wszystko ma swoje za i przeciw ja wolałabym wyglądać starzej choć pewnie i wtedy pojawiłyby się inne problemy:b
Ja czesto dostrzegam tylko te negetywne strony mlodego wygladu i to mnie szczerze mowiac czasem dobija
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 20:10   #169
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

wadercia a ile masz lat?

ja mam dzis uropdziny 24 i dola zlapalam ze wygladam jak stara maluska
albo na o wiele lat mlodsza jakies 18 lat...
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 20:26   #170
pulpinia
Zadomowienie
 
Avatar pulpinia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 541
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ja mam 15lat i mało osób mi wierzy, że tyle mam
Coraz częściej spotykam się z opiniami, że wyglądam na 20 lat , czasami nawet 22 .
No w kązdym razie, że jestem pełnoletnia. Pytają sie mnie o kierunek studiów, o prawo jazdy. Ostatnio wsiadły kanary, a że ja bilet miałam ulgowy-skasowany, to z usmeichem na ustach dałam, a oni się do mnie cieszą i mówią, że nie będe się tak usmiechac, jak karę zapłace, ponieważ nie powinnam jeździć na ulgowym i mam pokazać dowód. Pokazałam legitymację szkolną, wpatrywali się w nią z 5minut, nieśmiało powiedzieli ''przepraszam'' i poszli .

Duzo takich sytuacji...
__________________
♥You be my secret love and set my dreams,
I hope you think that the same ♥
pulpinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 21:30   #171
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez Dancing Nancy Pokaż wiadomość
Jak bedziecie miec po 40 albo wiecej lat, to bedziecie losowi dziekowac, ze na swój wiek nie wyglądacie
jasne
mam 29 lat, a musze pokazywac dowod jak wchodze do kluu, do pubu.
W pracy musze sie o wile bardziej wykazac, by skasowac pierwsze wrazenie malolaty.
Jak jade do Polski i chodze z synem na spacery to zbieram taksujace spojrzenia przechodniow (i komentarze)
starzeniem sie nie przejmuje za bardzo, wiec nie wiem czy bede losowi dziekowac za super wyglad.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 08:46   #172
p_misiowa
Zadomowienie
 
Avatar p_misiowa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 406
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

haha!
mam to samo!
mam 21 lat a ludzie mi mówią że wyglądam na 14-15
kiedyś mi to przeszkadzało bo raz przeze mnie nie wpuścili mnie i znajomych do klubu od 21 (ochroniarz tak jakoś dziwnie na mnie spojrzał i poprosił wszystich o dowodziki)
teraz mi to już lotto ale kilka śmisznych historyjek sie zdarzyło:
1. jak poszłam w wieku 20 lat do biblioteki założyć karte to kobieta mi dała kartke do wypełnienia i powiedziała że mam na drugi dzień przyjść z podpisem rodziców
jak ją uświadomiłam że mam 20 lat to zrobiła taką mine --->
2. składałam wniosek o dowód osobisty to sie mnie kobieta zapytała czy przyniosłam go za mame
3. kupienie piwa bez dowodu albo obecności mojego Tżta to sprawa praktycznie niemożliwa ale to już standard
Tak jak mówiły moje poprzedniczki lepiej się z tego cieszyć niż lamentować za pare lat będziesz wdzięczna za to że wyglądasz tak młodo (moja mam też wygląda na dużo młodsza niż jest i wcale z tego powodu nie płacze )
Poza tym wole wyglądać na młodszą niż jestem, a nie na starszą o te kilka lat
__________________

KOCHAM!
******

p_misiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 10:25   #173
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez badziu Pokaż wiadomość
Ja mam 24 lata. Jestem niewysoka i szczupła. Kiedy w tamtym roku zapytałam ludzi poznanej w nowej pracy ile dają mi lat, to usłyszałam, że 19, 20. Jeden chłopak dał mi 21, ale chyba tylko dlatego, żeby nie robić mi przykrości Załatwiając jakieś sprawy w urzędach czuję sie okropnie. Bardzo często jestem lekceważona. Już nie wspomnę o wizytach u lekarza. Koszmar. Nie kupuję alkoholu, zawsze robi to mój narzeczony więc nie wiem czy sprzedaliby mi bez dowodu W sklepie zwracają sie do mnie przeważnie per pani. Przeważnie. Kiedy kupuję jakieś ciuchy i jestem z mamą to często słyszę " niech sobie dziewczyna przymierzy" i coś w tym stylu. I co najlepsze nie zwracają się do mnie w sprawie zakupu tylko do mojej mamy, jakby to ona decydowała czy coś sobie kupię czy nie Mój narzeczony jest starszy ode mnie o 5 lat i moim zdaniem wygląda jakby był po 30-stce.
Witaj

jesteśmy równolatkami i mamy takie same problemy

Moje hity z ostatnich dni:

1. Byłam u lekarza, jestem świezo upieczoną zona- usłysząłam,że takie małolaty a już ślub biorą Było to powiedziane mniej delikatnie...

2. Mój Tz został wzięty za mojego starszego brata

3. Byłam w klasie maturalnej- scięłam włosy na krótko- podchodzi do mnie pani dyrektor i pyta jak mi się podoba w nowej szkole

4. Idę przez moja uczelnię , chyba byłam na 3 roky łapie mnie jakaś kobieta z hasłem- choć już zbieramy się. Pomyliła mnie pani z osoba z wycieczki z licuem, która zwiedziałą mury mojej uczelni..
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 11:31   #174
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Witaj

jesteśmy równolatkami i mamy takie same problemy

Moje hity z ostatnich dni:

1. Byłam u lekarza, jestem świezo upieczoną zona- usłysząłam,że takie małolaty a już ślub biorą Było to powiedziane mniej delikatnie...

2. Mój Tz został wzięty za mojego starszego brata

3. Byłam w klasie maturalnej- scięłam włosy na krótko- podchodzi do mnie pani dyrektor i pyta jak mi się podoba w nowej szkole

4. Idę przez moja uczelnię , chyba byłam na 3 roky łapie mnie jakaś kobieta z hasłem- choć już zbieramy się. Pomyliła mnie pani z osoba z wycieczki z licuem, która zwiedziałą mury mojej uczelni..
To widze, ze nie tylko mnie spotykaja takie przypały hehe

Dzieki tym historyjkom uswiadomilyscie mnie, jak wiele dziewczyn ma podobnie jak ja i jakos sobie z tym radza
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 14:34   #175
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Uznaj to jako komplement)
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:04   #176
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Nie znoszę tych zdziwionych spojrzeń i niedowierzania za każdym razem, albo "mogę zobaczyć dowód?" Tymczasem jestem pełnoletnia od ponad 6 lat i to odbieranie mnie jako młodszej wcale nie zmienia się czasem.
Jak miałam 17 lat widząca mnie chyba 3 raz w życiu krewna zaczyna miłą pogawędkę: "a ile ty masz lat? czternaście?". Po mojej odpowiedzi, że podstawówkę skończyłam 3 lata temu: "aha... a X (brat) o ile jest jest od ciebie starszy? o dwa lata?". O dwa, ale młodszy
Jakiś czas temu na weselu: "fajnie że jest tyle młodych osób, macie się z kim bawić... no X (kuzynka) na przykład... a ona jest starsza od ciebie, nie? " Taaa młodsza o 5 lat
Ostatnio rozmawiałam w pracy z pewnym chłopakiem, była jakaś dyskusja o studiach no i wpewnym momencie chłopak zamilkł, coś tam sobie poprzeliczał i do mnie: "zaraz, to ty jesteś starsza ode mnie??? o dwa lata???" mina bezcenna
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:38   #177
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Tak apropo rodzinnych imprez....
Przypomniala mi sie pewna sytuacja... Na urodzinach cioci siedzialam sobie miedzy starszymi i sluchalam co tam ciekawego mowia... W pewnej chwili jedna z ciotek stwierdzila, ze pewnie mi sie nudzi w tym towarzystwie i przesadzila mnie do dzieci... (no coz, szczerze mowiac to troche glupio mi sie zrobila no ale co zrobic
Po paru tygodniach zadzwonila do mnie cioteczka (ta ktora mnie przesadzila) z przeprosinami, ze musialam z dziecmi siedziec, bo myslala, ze mam mniej latek i ze w towarzystwie dzieci sie lepiej poczuje (dodam, ze mialam wtedy prawie 19 lat)
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 15:38   #178
malenstfo24
Rozeznanie
 
Avatar malenstfo24
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 969
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ogólnie byłoby super gdyby ludzie byli mniej wulgarni raz gdy paliłam papierosa bo niestety czasem sobie popalam z nerwów jakiś facet zaczął mnie szarpać za rękę i wyzywać, ponieważ było to koło hipermarketu zaaragował ochroniarz, któremu też musiałam dowód pokazać dodam, że facet ,mnie nie przeprosił tylko odszedł burkając coś pod nosem znajoma, też młodo wyglądająca będąc w ciąży nie wychodziła sama z domu, źle znosiła komentarze, że taka gówniara a już ma bękarta(miała wtedy22lata i męża), ja narazie nie myślę o dziecku, ale boję się, że będę musiała znosić podobne komentarze Zdarzają się też fajne sytuację, ale zwykle pamiętamy te niemiłe
malenstfo24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 16:37   #179
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

przypomniało mi siękiedyś pracowałam z dzićmi w świetlicy.
Przyszła jakaś pani koordynatorka (siedzieliśmy z dziećmi przy stoliku, razem byó nas 4 osoby, dzieci z klas szkoły podstawowej)
Pani zapytała dzieci gdzie jest Wasz opiekun?
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 11:43   #180
NigdyNieMowNIgdy
Raczkowanie
 
Avatar NigdyNieMowNIgdy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Nie wyglądam na swój wiek :((

Ehhh znam ten problem nie od dzis... Ale staram sie z tym jakos zyc
NigdyNieMowNIgdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-20 16:38:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.