TZ wrzuca na byłą... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-01, 08:57   #31
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

ja tam bym go wprost zapytała czy o mnie też tak będzie mówił. Poza tym bym mu powiedziała, ze nie chce mi się o niej już słuchać, że to nie wypada kogoś tak ciągle obgadywać. Wygląda jakby ona jego męską dume uraziła skoro ciągle coś ględzi. Poza tym to tak jakby nie mógł o niej zapomnieć trochę...
Ja bym Mu szczerze na spokojnie powiedziała, że nie chcesz już trójkąta tylko teraz jesteście Wy. Musisz go troche poskromić.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:23   #32
lamaie
Przyczajenie
 
Avatar lamaie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
To on ją zostawil... poprostu mu przeszlo, a raczej ona nie mogla sie z tym pogodic. Nie sa razem juz rok. Nikt nie jest idealny, ona tez nie byla (a nawet- straszna) on byl z nia bardzo nieszczesliwy- i tu kolejna pulapka tak gada, a wygladal na szczesliwego... i w koncu byli zareczeni :/
On ma 22 lata
hmm jakbym słyszała mojego znajomego..

co prawda zaręczeni nie byli ale opowiadał jak to jest nieszczęśliwy w tym związku i że wcale Jej nie kocha (mimo tego byli razem 3 lata i wcale nie wyglądali na nieszczęśliwych)
później rozstali się, On Ją zostawił, bo zrobiła coś złego, też na Nią wyzywał, opowiadał o Niej cały czas (widać nie mógł przestać chłopak o Niej myśleć) jaka to nie jest głupia, brzydka itp. itd.,

i teraz co? są znów razem, a spędzaniem czasu ze mną chciał się od Niej uwolnić i nie wyszło, sam mi to powiedział

nie mówię, że tak musi być i w tym przypadku ale... kto wie czy Twój TŻ nie jest z Tobą po to aby zapomnieć o tamtej... a to, że mówi o Niej źle, może jest zły sam na siebie, że nie umie o Niej zapomnieć i stawia Ją w najgorszym świetle aby sobie pomóc...

pozdrawiam i życzę abym się myliła
__________________
„W tej chwili jest 6, 470, 818, 671 ludzi na świecie. Sześć miliardów ludzi. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz...to jedna”
lamaie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:34   #33
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Nie znoszę takiego zachowania.
Reaguję alergicznie na takich facetów(i kobiety)
Od razu mi sie zapala czerwona lampka .
Kochana autorko bądź pewna ,ze jakby nie daj cos nie wypaliło w Waszym związku on postapi z Tobą dokładnie tak samo.Będziesz miec tyłek obsmarowany że hej.

Byłam kiedyś na urodzinach gdzie jeden z gości wywlekał swoje gorzkie żale na swoją eks.Całe towarzystwo było wprost zażenowane i robiło dobrą minę do złej gry.A własciwie to nie robiło- inni faceci sie poszturchiwali i podśmiewali z niego.Nie wiem co koleś chciał tym osiagnąć tym ale wyszedł na prostaka a zeby juz było smiesznie jak w Familiadzie to sam o sobie mówił ..że ma klasę.
I pewnie pomyslisz ,że wymyślam na potrzeby na tego wątku ale byłam później swiadkiem jak ten gostek wygadywał na inną swoją późniejszą (byłą)dziewczynę.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:39   #34
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Nie znoszę takiego zachowania.
Reaguję alergicznie na takich facetów(i kobiety)
Od razu mi sie zapala czerwona lampka .
Kochana autorko bądź pewna ,ze jakby nie daj cos nie wypaliło w Waszym związku on postapi z Tobą dokładnie tak samo.Będziesz miec tyłek obsmarowany że hej.

I pewnie pomyslisz ,że wymyślam na potrzeby na tego wątku ale byłam później swiadkiem jak ten gostek wygadywał na inną swoją późniejszą (byłą)dziewczynę.
Ja niestety tez znam ten model z mojego otoczenia - facet nagadywał na jedną ex wychwalając pod niebiosa nową dziewczynę, a jak nowa została ex to historia się powtórzyła, aż... któryś ze znajomych zwrócił mu uwagę w dość szczery i bezpośredni sposób na to co koleś robi i... skończyło się Ale podejrzewam, że jakby nikt mu nic nie powiedział, że o każdej kolejnej słyszelibysmy to samo
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 10:53   #35
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Przynajmniej jest nadzieja ,ze takie okazy sa reformowalne
Chodź ciężko mi uwierzyć ,ze np nie wywleka w innym towarzystwie

Tak z innej beczki
Kojarzę chlopaka(trudno go było nie kojarzyć) przystojny jak cholera
Pół miasta sie za nim uganiało.
Wbrew pozorom nie zmieniał często dziewcząt a nawet z tego co kojarzę to miał stałe lasencje .Ułozyło sie tak ,ze się nie ułozyło.
I on o nich wypowiadal sie mniej wiecej w taki sposób
'..że to były najlepsze kobiety świata'' ''..ze nie załuje ani dnia ''
''..że juz takich nie spotka''


To jest dopiero dziwadło
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:01   #36
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Przynajmniej jest nadzieja ,ze takie okazy sa reformowalne
Chodź ciężko mi uwierzyć ,ze np nie wywleka w innym towarzystwie

Tak z innej beczki
Kojarzę chlopaka(trudno go było nie kojarzyć) przystojny jak cholera
Pół miasta sie za nim uganiało.
Wbrew pozorom nie zmieniał często dziewcząt a nawet z tego co kojarzę to miał stałe lasencje .Ułozyło sie tak ,ze się nie ułozyło.
I on o nich wypowiadal sie mniej wiecej w taki sposób
'..że to były najlepsze kobiety świata'' ''..ze nie załuje ani dnia ''
''..że juz takich nie spotka''


To jest dopiero dziwadło
Ja jestem pewna, że tamten koleża dalej się uzwenętrznia, tylko przy nas plinuje, ale... co zrobisz?

P.S.
O tym opisanym przez Ciebie... Szczerze? Spotykam się z takim podejściem i u kobiet i u mężczyzn. To chyba wynika z szacunku dla nich (tych byłych) i... samego siebie - skoro podjął decyzję, że się z nimi wiązał, był z nimi jakiś czas i było mu przez ten czas dobrze, to znaczy, że jednak było w nich coś pozytywnego, co sprawiło, że chciał z nimi byc, mimo, że związki nie przetrwały i za tamto coś, co było wtedy należałoby szanować wszystkich "eksow"

Ja ogólnie źle o bylych nigdy nie mówiłam i nie mówię, bo jeśli przeżyło się ze sobą szmat czasu to... mówienie, że załuje się każdej chwili jest tez mówieniem o sobie - bo jak tak źle Ci było, to po co w tym związku trwałeś?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:06   #37
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Dokładnie.

Zresztą przyznawanie sie ,ze było sie kimś beznadziejnym/głupim/dupkiem /itd szmat czasu to raczej wystawia sie laurkę sobie.
U mnie temat eks jest tematem tabu
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 11:09   #38
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
U mnie temat eks jest tematem tabu
To to jest temat na inna dyskusję Gdzieś tam kiedys pisałam, że dla mnie jak kończy się związek, to kończy się i znajomość. Nie wspominam, nie opowiadam, mam swoje życie i nowe związki, na których się trzeba skupić, a nie rozpamiętywać to co było, choćby nie wiem jak to bylo straszne
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:34   #39
mikowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 11
GG do mikowa
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Przede wszystkim, z tego co piszesz, ona nie jest mu obojetna dalej.

Dla mnie to by bylo swiatelko alarmowe - obgadywanie poprzednich partnerow jakos o niczym dobrym nie swiadczy
Świeta racja, on zywi do niej urazę, nienawidzi ją za to co mu zrobiła. Cokolwiek by to nie było to ona nie jest mu obojetna..
mikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 12:49   #40
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Od milosci do nienawisci jeden krok, czasem dowrotnie tez...
Jak sie nie kocha, to sie zywi obojetnosc.
Albo ma wrdeny charakter i o Tobie za jakis czas bedzie mowic to samo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:25   #41
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

ja swojemu TŻ mówie że nienawidze swojego byłego bo nie chce go zranić... a tak naprawdę nadal coś do niego czuje.
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 15:01   #42
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

u mnie to nie jest żaden temat tabu
może dlatego że z moimi byłymi udawało mi sie rozstać bez kłótni, nic też już do nich nie czuje (no może jakiś mały sentyment ) traktuje te związki jak każdą inną znajomość/przyjaźń/doświadczenie życiowe itd...

dobrze jest też moim zdaniem rozmawiać o takich rzeczach, bo dzięki temu lepiej można zrozumieć drugą osobę, jej obawy i zachowania w niektórych sytuacjach (np. przesadzona zazdrość może być spowodowana tym, że w poprzednim związku był zdradzany itp)

jeśli ukrywa i milczy o takich ważnych rzeczach z przeszłości jakimi są dłuższe związki to widocznie ma się coś do ukrycia, takie mam wrażenie...
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 07:09   #43
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
u mnie to nie jest żaden temat tabu
może dlatego że z moimi byłymi udawało mi sie rozstać bez kłótni, nic też już do nich nie czuje (no może jakiś mały sentyment ) traktuje te związki jak każdą inną znajomość/przyjaźń/doświadczenie życiowe itd...

dobrze jest też moim zdaniem rozmawiać o takich rzeczach, bo dzięki temu lepiej można zrozumieć drugą osobę, jej obawy i zachowania w niektórych sytuacjach (np. przesadzona zazdrość może być spowodowana tym, że w poprzednim związku był zdradzany itp)

jeśli ukrywa i milczy o takich ważnych rzeczach z przeszłości jakimi są dłuższe związki to widocznie ma się coś do ukrycia, takie mam wrażenie...
Ja natomiast uważam, że rozmawianie z obecnym partnerem o byłych związkach i rozpamiętywanie ich świadczy o tym, że się tamtego związku nie zakończyło i siedzi on jeszcze gdzieś w środku, co moim zdaniem (podkreślam) nie ma zbyt dobrego wpływu na nowy, ponieważ każdy związek powinno zacząc się od zera, z czystą kartą, bez przekładania tego co było kiedyś na to co może budować się teraz, a gdy zacznie sie opowiadać ze szczegóółami, to można wszystko schrzanić, jak to już wielokrotnie widziałam na tym forum - "opowiedziałam mojemu facetowi o byłym i jest problem, bo zazdrosny, bo to bo tamto...."
Większość moich związków zakończyła się kulturalnie, ale po takim właśnie długim związku, gdzie wydarzyło się już wszystko i przez jakiś czas ten człowiek był mi najbliższym na świecie, gdzie czułam do iego naprawdę wiele, nie wyobrażam sobie utrzymywania z nim kontaktów na stopie koleżenskiej.
Koniec to koniec.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 08:10   #44
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez boangelina Pokaż wiadomość
Hej.
Co o tym sadzicie...
Moj chlopak z ktorym jestem od niedawna notorycznie obgaduje swaja byla dziewczyne. Niby powinnam sie cieszyc (tak mowia kolezanki) ze on jej nienawidzi, bo przynajmniej do niej nie zateskni i moge byc jego bardziej pewna- ze to ja jestem ta lepsza itd.
Jak ja tylko widzi, od razu mowi ze ona za nim lazi (bo lazi ale bez przesady) ze jest napalona, nienormalna itd. Do tego brzydka, potrafi wyliczac jej wady w nieskaczonosc. I przypominac wszystkie chwile z nia, jak to bylo beznadziejnie, jaka byla okropna itd. Naprawde jej nienawidzi.
Wiec martwi mnie to, ze jesli on mnie zostawi (ale nie sadze, bo planujemy wspolna przyszlosc i sie kochamy) to bedzie mowil tak samo o mnie... Nie chce tego, chce zeby zawsze mial o mnie dobre zdanie i milo wspominal. Tak samo nie chce, zeby moj byly chlopak o mnie tak myslal...

Czy wasi TZ tez tak robia? Czy to normalne? Hmm, nie wiem co o tym myslec.
Pozdrowienia. Agnieszka
Sorry, ale koleżanki mocno się mylą. Co z oczu to z serca i z językiem jest podobnie. Jeśli mamy kogoś naprawdę głęboko i daleko, to o tej osobie nie nawijamy godzinami. Widać, że jej osoba mocno go interesuje. Poza tym od "nienawiści" (piszę w cudzysłowie, bo prawdziwa nienawiść to coś dużo głębszego) do miłości jest bardzo niedaleko.

I dobrze, że zdajesz sobie sprawę z tego, że facet mówiący źle o jednej kobiecie, może za chwilę mówić źle o następnej (czyli o Tobie). To nie OK i nic dziwnego, że Cię to martwi. Źle to o nim świadczy, wychodzi z niego niedojrzałość i złe wychowanie. Widać, że ex siedzi mu mocno w głowie. Nieraz to widywałam - jednego dnia "głupia k..." a drugiego było zejście się z byłą.

Pogadaj z nim naprawdę ostro, powiedz, że masz dosyć tego tematu i nie życzysz sobie słuchać takich rzeczy i źle świadczy to o nim, że źle przy Tobie o nimm mówi (nawet jeśli ma sporo racji, ale nie Tobie to rozsądzać). Może się okazać, że poza tematem byłej, niewiele będzie miał Ci do powiedzenia.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 08:29   #45
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

mi się też nie podoba fakt, że tyle o niej myśli i mówi.
gdyby była mu obojętna, temat by nie istniał po prostu.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 09:01   #46
Mangolina
Zakorzenienie
 
Avatar Mangolina
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wherever
Wiadomości: 3 242
GG do Mangolina
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Ja miałam takiego chłopaka...
Za każdym razem nadawał jaka to jego EX jest głupia, gruba, brzydka. I ciągle zapewniał, że ja jestem najlepszą dziewczyną jaką zna...
Miałam pewne obawy i nie były bezpodstawne. Po pewnym czasie zostawił mnie i powiedział, że nadal coś do niej czuje... że byłam tylko na pocieszenie.
Nie chcę generalizować, ale napewno Twojemu TŻ była dziewczyna nie jest obojętna.
__________________
Imagine pageant
In my head the flesh seems thicker
Sandpaper tears corrode the film...



...And I need you now somehow, And I need you now somehow.
Mangolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 09:52   #47
Madusia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Facet nie ma klasy.Nie ważne co mu tamta niby zrobiła.Z doświadczania wiem ze jeżeli inne obgaduje to i ciebie to spotka.Dziwie się tobie ze chcesz wysłuchiwać o byłej.
Madusia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 09:57   #48
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Jak mówi to znaczy, że też o niej myśli.

Nie martw sie tym, że jak Cie zostawi to bedzie też o Tobie źle mówił , lepiej martw się tym czy Cie dla niej nie zostawi.




Oczywiście istnieje też opcja, że tak mu zalazła za skóre, że musi sie wygadać.
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 10:18   #49
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Hah znam to doskonale. Mój były wygadywał na mnie okropne rzeczy! Takie naprawdę okropne, przeklinał, jaka ja straszna jestem, wszystko co było ze mną złe, jak nie dobrze mu było itp itd hm a potem jeszcze dzwonił i prosił o szansę, i że nikogo tak nie kochał hah Także szczerze moim zdaniem nadal coś do niej czuje, od miłości do nienawiści jeden maluteńki kroczek. Poza tym, gdyby tak jej nienawidził, nie mówił by o niej tyle, bo po co sobie ma humor psuć kimś tak "strasznym"?? Pewnie to przykre dla Ciebie ale to pewne, że nadal coś do niej czuję, no i jak sama pisałaś jesteście razem od niedawna hm nom
Aaa potem dochodziły mnie słuchy od dziewczyn, z którymi się spotykał, jaką suką to nie jestem hah kilka dni i zostawiał je, uzasadniając im, że wciąż nie może o mnie zapomnieć .. tej suce hah
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 11:02   #50
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja natomiast uważam, że rozmawianie z obecnym partnerem o byłych związkach i rozpamiętywanie ich świadczy o tym, że się tamtego związku nie zakończyło i siedzi on jeszcze gdzieś w środku, co moim zdaniem (podkreślam) nie ma zbyt dobrego wpływu na nowy, ponieważ każdy związek powinno zacząc się od zera, z czystą kartą, bez przekładania tego co było kiedyś na to co może budować się teraz, a gdy zacznie sie opowiadać ze szczegóółami, to można wszystko schrzanić, jak to już wielokrotnie widziałam na tym forum - "opowiedziałam mojemu facetowi o byłym i jest problem, bo zazdrosny, bo to bo tamto...."
Większość moich związków zakończyła się kulturalnie, ale po takim właśnie długim związku, gdzie wydarzyło się już wszystko i przez jakiś czas ten człowiek był mi najbliższym na świecie, gdzie czułam do iego naprawdę wiele, nie wyobrażam sobie utrzymywania z nim kontaktów na stopie koleżenskiej.
Koniec to koniec.
nie mówie o rozstrząsywaniu z obecnym tżtem problemów ze starego związku, rozpamiętywanie tylko o to że moge spokojnie wspomniec cos na temat eks jak jest cos w temacie itd
ale nie widze potrzeby żeby był to temat tabu - ale to mówie dla mnie i po pewnym czasie od zakończenia tamtych, kiedy już naprawdę nic do eks nie czuje i moge to traktować z dystansem,

zakończony związek (o ile jest rzeczywiście zakończony! czyli kiedy traktuje go jako zamknięty etap, nic juz do eks nie czuje i mogę sie odnieść do tego z dystansem i bez emocji!) traktuje jak każde inne wydarzenie/znajomość które coś wniosły do mojego życia i nie widze sensu udawać przed tżtem że tego wogóle nie było, ukrywać coś i milczeć na ten temat

może i nowy związek powinien się zaczynać z czystą kartą ale o to jest trudno, bo takie rzeczy mają wpływ na nasze życie i podejscie do niektorych spraw i to normalne, po co udawac ze tego wogole nie bylo?
(np. jesli w poprzednim związku byłaś zdradzana, to normalne że w kolejny będziesz się tego podświadomie obawiała, a jeśli tż nie będzie znał przyczyny to będzie podejrzewał albo chorobliwą zazdrość albo coś takiego, i po co?)
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 11:33   #51
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
nie mówie o rozstrząsywaniu z obecnym tżtem problemów ze starego związku, rozpamiętywanie tylko o to że moge spokojnie wspomniec cos na temat eks jak jest cos w temacie itd
ale nie widze potrzeby żeby był to temat tabu - ale to mówie dla mnie i po pewnym czasie od zakończenia tamtych, kiedy już naprawdę nic do eks nie czuje i moge to traktować z dystansem
(cut)
może i nowy związek powinien się zaczynać z czystą kartą ale o to jest trudno, bo takie rzeczy mają wpływ na nasze życie i podejscie do niektorych spraw i to normalne, po co udawac ze tego wogole nie bylo?
(np. jesli w poprzednim związku byłaś zdradzana, to normalne że w kolejny będziesz się tego podświadomie obawiała, a jeśli tż nie będzie znał przyczyny to będzie podejrzewał albo chorobliwą zazdrość albo coś takiego, i po co?)
No jak ja zakonczę związek i nic nie czuję to nie mam nic do powiedzenia zazwyczaj, a w nowym związku jest tyle tematów, że to co było kiedyś jakos sie nie przewija A jesli już to raczej na wstępie i na zasadzie "kiedyś mnie ktoś zranił i teraz boję się tego samego" bez wnikania w szczegóły kto kiedy jak i dlaczego.

Nie chodzi mi o udawanie, że tego nie było, tylko raczej zachowanie dla siebie jako doświadczenia - nie udało się i teraz już wiem co robić, czego unikać, jak budowac prawidłowe relacje, a po czym poznac, że może mnie zdradzać, ale na zdrowych zasadach, a nie przekładając to, że ktoś mnie zdradzał na obawę, że wszyscy faceci zdradzają. Mnie poprzedni zdradzał i co? I przy obecnym nie mam obaw, bo to inny człowiek, inny związek, inna relacja, a jak będzie miał mnie zdradzić, to zdradzi tak czy inaczej, niezlaeznie od mojej zazdrości i szukania spisku we wszystkim

Po prostu nauczyłam się kiedyś odcinać od tego co było i patrzeć świezym wzrokiem w to co jest albo co może być... czasami to niezbyt dobra cecha, ale... bywa, że ratuje zdrowie psychiczne.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 14:32   #52
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

Mój ex po rozstaniu przez tydzien byl milutki, codziennie blagal bym pozwolila mu wrocic, a pozniej jak nie dalam sie przekonac, zaczal mnie wyzywac i obgadywac przy wszystkich, zeby po paru miesiacach znow blagac mnie o powrot. Tlumaczyl sie, ze mnie wyzywal, poniewz chcial mnie sobie obrzydzic. Wiec radzilabym ci sie zastanowic czy chcesz z nim byc, moj tez wczesniej zle sie wyrazal o poprzednich dziewczynach, a jak sie zapytalam czy o mnie tez tak bedzie mowil to stwierdzil, ze w zadnym wypadku. A bylo jak bylo, przestac na mnie gadac dopiero jak poznalam nowego TZ i sie bal.
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 15:12   #53
tracheola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: TZ wrzuca na byłą...

może u facetów to jest normalne bo mój byly po tym jak mnie zdradził z moja kolezanką błagał o wybaczenie(bezczelny!) ale jak po kilku miesiącach nic to nie pomogło a ja zaczęłam spotyka sie z obecnym tż to on zaczął rozpowiadac znajomym tż że nasz związek rozpadł się z mojego powodu i że to ja nie byłam wporządku(ładnie to ujmując oczywiście) myśle jednak że wspomnienia zostaja i nawet jeśli się z kimś rozstajemy to spedziliśmy z nim troche życia i nie warto psuc wspomnień takim wzajemnym obrzucaniem się błotem.
tracheola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.