Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 ! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-29, 18:59   #781
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

A no tak...widzisz, nie pamiętałam Cię, bo inny avatar miałaś i to było 2 lata temu
A Twój kolczyk pamiętam, pamiętam...miałaś avatar całej sylwetki
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:05   #782
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
A no tak...widzisz, nie pamiętałam Cię, bo inny avatar miałaś i to było 2 lata temu
A Twój kolczyk pamiętam, pamiętam...miałaś avatar całej sylwetki

nie pamietam jaki mialam av bo czesto go zmieniam
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:11   #783
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

No i znowu jakiś zły humor mam, zbiera mi się na płacz, wszystko mnie drażni....
Nie lubię tych zmiennych nastrojów
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:14   #784
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
ja pierwsze dziecko tez chcialam koniecznie urodzic sn i tak sie stalo, i nie myslalam tez o zadnych luzach




co do kasy.....wiesz nie porownuj dziecka z podstawowki to tego co sie moze stac po porodzie, zrefunduje mi wierz mi, zreszta moja lekarka wie co mowi, poza tym jakbys poczytala troche na necie wypowiedzi kobiet, ktore taki zabieg mialy to bys wiedziala ze wiekszosc z nich robila to wlasnie na kase

ja sie godze ze wszystkimi niedogodnosciami, inaczej nie decydowalabym sie na dziecko - ale skoro mam mozliwosc niektorych z nich sie pozbyc to co nie moge? bedziecie mnie za to linczowac?

powtarzam po raz kolejny, to byl tylko taki pomysl mojej gin, nie wiem jeszcze czy w ogole nawet urodze naturalnie wiec po co to wszystko? ale jesli zrobie ten zabieg i zdecyduje sie na kolejne dziecko to juz chyba moj problem nie Twoj

co do luzu i pozycji itp....moze poczytaj na innych forach watki dziewczyn, ktore maja ten luz i probowaly tych innych pozycji i sa zalamane bo ich zycie seksualne sie zakonczylo a najwiekszym ich marzeniem jest plastyka....

co do obwislej skory na brzuchu.....zebys wiedziala ze zrobie i zaplace za to pieniadze! i co tez mnie zlinczujesz za to? bede miec mozliwosc to zrobie. cos mi sie wydaje ze tu chodzi o zazdrosc po prostu......bo co w tym zlego ze ktos nie chce sie meczyc i ma mozliwosc to zmienic - mamy takie czasy ze ciaza i porod nie rowna sie koniec zycia kobiety i ze musi byc juz skazana na pewne rzeczy

i wiesz....ja tez zachodzac w ciaze decyduje sie na wszystko i na wszystkie jej niedogodnosci ale skoro moge bezbolesnie dla nikogo niektorych ominac to dlaczego mam z nich nie skorzystac? w imie czego? no prosze powiedz mi bo nie znalazlam jeszcze zadnego sensownego argumentu przeciw. i co uwazasz ze ja nie mysle o ciazy tylko ciagle o swojej pochwie?? nie, wspomnialam tylko tutaj o tym co mi gin powiedziala a wy walkujecie ten temat w nieskonczonosc. dla mnie teraz najwazniejsze jest moje dziecko a innymi rzeczami bede zawracac sobie glowe pozniej.

i jeszcze jedno........smiac mi sie chce bo nie wypowiedziala sie zadna kobieta ktora np urodzila dwojke dzieci i ma wlasnie te "luzy" hehe
wiesz ja przy pierwszej ciazy w ogole nie pomyslalam ani razu o jakims luzie i innych rzeczach, nie myslalam o duzej wadze, o rozstepach, obwislych piersiach......nie obchodzilo mnie to - a teraz to wszystko mam i co myslisz ze dobrze mi sie z tym zyje?

pogadamy jak urodzisz i bedziesz sie wstydzic rozebrac przed mezem a kochajac sie z nim bedziesz sie martwic ze on nie odczuwa przyjemnosci
oczywiscie nie zycze Ci tego ani nikomu innemu....
moja mam urodzila trojke dzieci i jakos nie narzeka na sex po porodach, kuzynka kotra jest w mpoim wieku urodizla dwojke dziecie tez nie narzeka, to bradziej wina taktyki. pozatym ja nikogo nie chce liczowac nie mam 5 lat ! Nie rozumiem po co ta cała dyskusja, jak ty nikogo nie przkeonasz ani my ciebie kazdy ma swoje zdanie a ty od razu o liczowaniu gadasz ! troche beznadziejne to .

bez obrazy miłego wieczoru
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:22   #785
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
moja mam urodzila trojke dzieci i jakos nie narzeka na sex po porodach, kuzynka kotra jest w mpoim wieku urodizla dwojke dziecie tez nie narzeka, to bradziej wina taktyki. pozatym ja nikogo nie chce liczowac nie mam 5 lat ! Nie rozumiem po co ta cała dyskusja, jak ty nikogo nie przkeonasz ani my ciebie kazdy ma swoje zdanie a ty od razu o liczowaniu gadasz ! troche beznadziejne to .

bez obrazy miłego wieczoru
wiesz co beznadziejna to Ty jestes - zastanow sie najpierw zanim zaczniesz kogos obrazac.......zabraklo argumentow??

heh i nie sadze zeby mama Ci sie zwierzala z luzow w pochwie lol nawet jesli takowe ma

poza tym nie twierdzilam nigdy ze wszystkie maja

od mojej taktyki tez sie odczep - nie martw sie jest dobra a seks mam cudowny (poki co) ale nie wiem jak bedzie pozniej

zejdz z tematu kobieto - tymbardziej, ze nie masz nic sensownego do powiedzenia
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:35   #786
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Oj nie kłoćcie się, bo to od mojego tematu się zaczęło i mam teraz wyrzuty sumienia....
A jak chcecie się kłocić to musimy założyć nowy wątek - mamusie-wyżyjcie się!
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:37   #787
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
wiesz co beznadziejna to Ty jestes - zastanow sie najpierw zanim zaczniesz kogos obrazac.......zabraklo argumentow??

heh i nie sadze zeby mama Ci sie zwierzala z luzow w pochwie lol nawet jesli takowe ma

poza tym nie twierdzilam nigdy ze wszystkie maja

od mojej taktyki tez sie odczep - nie martw sie jest dobra a seks mam cudowny (poki co) ale nie wiem jak bedzie pozniej

zejdz z tematu kobieto - tymbardziej, ze nie masz nic sensownego do powiedzenia
dziewczyno ale o co tobie chodzi?? chcesz sie z kims pokłocic tu czy jak ? nie rozumiem ciebie w ogole, mam agrumenty ale nie bede dalej tematu rozstrzasała ! a skad ty wiesz o czym ja z mama gadam ? nie wiem czy ty masz ograniczone tematy ze swoja mama? bo ja nie !
szkoda gadac ! naprawde
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 19:39   #788
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
dziewczyno ale o co tobie chodzi?? chcesz sie z kims pokłocic tu czy jak ? nie rozumiem ciebie w ogole, mam agrumenty ale nie bede dalej tematu rozstrzasała ! a skad ty wiesz o czym ja z mama gadam ? nie wiem czy ty masz ograniczone tematy ze swoja mama? bo ja nie !
szkoda gadac ! naprawde

no wlasnie szkoda gadac..........powiedzial am juz dawno ze temat zakonczony a Ty dalej go pilujesz obrazajac mnie przy tym i nie wnoszac zadnych argumentow ani nic sensownego do tematu

o co Tobie chodzi? masz jakies kompleksy czy co? zejdz ze mnie i z tego tamtu skoro nie masz nic ciekawego do powiedzenia poza obrazaniem innych
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 19:46   #789
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Przestańcie dziewczyny! Ja wiem że hormony itd. ale tak sie niemiło tutaj zrobiło Prosze... koniec tematu.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:32   #790
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez majka versace Pokaż wiadomość
Przestańcie dziewczyny! Ja wiem że hormony itd. ale tak sie niemiło tutaj zrobiło Prosze... koniec tematu.
no wlasnie....dlatego od wczoraj probuje zakonczyc ten temat ale jak widac nie mozna....niektorym przeszkadza, ze ktos ma odmienne zdanie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:32   #791
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Majka, jestem za!!
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 20:34   #792
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

jusali moge odgapic od Ciebie ta fasolke w podpisie?

a tak swoja droga - jak Ci sie udalo zrobic tego linka? bo ja tam weszlam i znalazlam rowniez inne fajne odliczanki z dzieciatkiem ale za kazdym razem robi mi sie tak masakrycznie dlugi kod do tego obrazka ze nie da sie go nigdzie wstawic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:42   #793
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Możesz z astrology, sama tez odgapiłam,dużo osób tak ma...
A to trzeba patrzeć czy w suwaczkach czy w czyms innym...ja wybrałąm opcję short link i kopiuję od http:// do ostatniego niemalże wyrazu, np po com czy pl czy coś podobnego... jak w suwaczku jest to png, a w astrology to kończy sie na =1

Dokładnie to wygląda tak:
http:// babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alicja&y ear=2009&month=7&day=10&b abycount=1

Po http:// zrobiłam spację by nie zrobił się link a by było widać litery i cyfry

Edytowane przez jusali
Czas edycji: 2008-11-29 o 20:44
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 20:58   #794
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

a ja chcialam stad:
http://www.widgetbox.com/widget/bellyHoodCam

i za cholercie nie moge tego zrobic
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 21:14   #795
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Dziewczyny wybaczcie sobie...hormony szaleją Trzeba to zrozumieć

A gdzie reszta mamuś sie podziała? Cos nas mało dzisiaj
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 21:55   #796
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Mnie się ogólnie nie chce z tej strony zrobić...gdy kopiuje link i wklejam by zobaczyć jak to wygląda to wyskakują mi komunikaty o zabezpieczeniach i możliwości istnienia wirusów....
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 22:00   #797
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Obecna
Nadrabiam zaległości...dziewczyny ostro poszły
A ja mam takie pytanko? czy nie obawiacie się jak zareagują wasze zwierzątka (koty,psy) na nowego domownika i zmiany jakie w związku z tym nastapią??
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 22:01   #798
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Obecna
Nadrabiam zaległości...dziewczyny ostro poszły
A ja mam takie pytanko? czy nie obawiacie się jak zareagują wasze zwierzątka (koty,psy) na nowego domownika i zmiany jakie w związku z tym nastapią??
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 22:01   #799
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Wszystkie mamusie sobie wróżą
Albo najzwyczajniej w świecie bawią się...nie to co my....:/
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-29, 22:56   #800
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Obecna
Nadrabiam zaległości...dziewczyny ostro poszły
A ja mam takie pytanko? czy nie obawiacie się jak zareagują wasze zwierzątka (koty,psy) na nowego domownika i zmiany jakie w związku z tym nastapią??
ja niestety nie mam juz zwierzatka

ale jak bylam w pierwszej ciazy to mialam suczke amstafke, skubana spala ze mna na poduszce pod koldra martwilam sie jak to bedzie jak przyjdzie synek na swiat ale nie bylo problemow - kazalam jej polozyc sie do kojca i tak tez zrobila i od momentu porodu juz tam spala.....a malego trakttowala jak wlasne dziecko, zawsze go pilnowala, chodzila za nim, wytrzymywala jego gnebienia, nawet ja gryzl, szczypal i paznokcie wyginal do gory a ona nic, nigdy nawet nie warknela, jak juz miala dosc lub po prostu za duzy bol jej sprawial to uciekala i chowala sie w kat ogolnie bardzo go pokochala, szkoda ze juz jej nie ma
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-29, 23:04   #801
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

moje kociaki jak zobaczyly dziecko w domu, podeszly, obwachaly.. po czym zniesmaczone sobie poszly... jak sie upewnily ze to cos nie posiada ani zacnego futra czy tez 4 lap i ogona to sa niezainteresowane i jest tak do dzisiaj. Jedynie o TZ jest kocur zazdrosny, jak ten slyszy ze TZ mowi cos do malego i bierze go na rece to ten przybiega i mrauczy bo tez chce byc glaskany czy pieszczony przez TZ
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 08:26   #802
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
moje kociaki jak zobaczyly dziecko w domu, podeszly, obwachaly.. po czym zniesmaczone sobie poszly... jak sie upewnily ze to cos nie posiada ani zacnego futra czy tez 4 lap i ogona to sa niezainteresowane i jest tak do dzisiaj. Jedynie o TZ jest kocur zazdrosny, jak ten slyszy ze TZ mowi cos do malego i bierze go na rece to ten przybiega i mrauczy bo tez chce byc glaskany czy pieszczony przez TZ
mój Filemon do dziś ostentacyjnie nie zwraca uwagi na Igę (a ona za parę dni 5 miechów skończy)
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:13   #803
BASIA3333
Raczkowanie
 
Avatar BASIA3333
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 61
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
witam Mamusie!

zgłasza sie przyszła lipcowa mama

mam termin na 2 lipca; widziałam już swoją dzidziunię na usg i teraz codziennie sprawdzam jak mi brzuszek rośnie
Cześć mamusiu. Witaj w gronie czekających
BASIA3333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 11:18   #804
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Ja mam pieski, ale one czasami będą miały styczność z dzieckiem, bo się przeprowadzę...a tam gdzie będę też są psy, a nawet koty, ale tylko na dworze. Ponoć lepiej nie przebywać z kotami (obcymi, a nawet i swoimi) będąc w ciąży, bo one róźne zarazki przenoszą...i najlepiej nie kupować nowego kotka wiadomo, małe to ma najwięcej zarazków)...nie wiem ile z tego jest prawdy??
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:09   #805
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Jusali masz na mysli toksoplazmoze? no trzeba uważać, ale może to mieć również kobieta która nic wspólnego z kotami nie miała.
Moje kotki tylko w domu siedzą. Nie są wychodzące, a nawet nie chcą
Należą do łagodnych stworzeń, maja bardzo łagodne usposobienie
Spią oczywiście z nami. Wszyscy
Nie zrobiłyby krzywdy, każdym dzieckiem znajomych ktorzy do nas przychodzili byli bardzo zainteresowani. Znosiły "zabawy"
Ale obawy jakie mam czasem, to czy np nie położą się na maleństwo? nie podduszą lub coś...
a może też miałyście taka schizę jak ja ?
przesadzam?
katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:25   #806
majka versace
Zadomowienie
 
Avatar majka versace
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez jusali Pokaż wiadomość
Ja mam pieski, ale one czasami będą miały styczność z dzieckiem, bo się przeprowadzę...a tam gdzie będę też są psy, a nawet koty, ale tylko na dworze. Ponoć lepiej nie przebywać z kotami (obcymi, a nawet i swoimi) będąc w ciąży, bo one róźne zarazki przenoszą...i najlepiej nie kupować nowego kotka wiadomo, małe to ma najwięcej zarazków)...nie wiem ile z tego jest prawdy??
Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
Jusali masz na mysli toksoplazmoze? no trzeba uważać, ale może to mieć również kobieta która nic wspólnego z kotami nie miała.
Moje kotki tylko w domu siedzą. Nie są wychodzące, a nawet nie chcą
Należą do łagodnych stworzeń, maja bardzo łagodne usposobienie
Spią oczywiście z nami. Wszyscy
Nie zrobiłyby krzywdy, każdym dzieckiem znajomych ktorzy do nas przychodzili byli bardzo zainteresowani. Znosiły "zabawy"
Ale obawy jakie mam czasem, to czy np nie położą się na maleństwo? nie podduszą lub coś...
a może też miałyście taka schizę jak ja ?
przesadzam?
Ja od dawna chciałam kotka (kocham koty) ale ponieważ planowaliśy bobasa nie wzięłam kota ze względu na toksoplazmoze. Ale mam zamar wziąc kotka jak tylko urodze dzidzie Ja zawsze wychowywałam się wśród zwierząt i teraz bardzo mi brakuje zwierzaczka. Najbardziej lubie zwykłe szarobure dachowce i takiego właśnie chce.
__________________

majka versace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 12:56   #807
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Dzień dobry
Ile nastukałyście przez ten tydzień
Witam wszystkie nowe mamusie, muszę nadrobić te wszystkie strony żeby zobaczyć ile nas teraz jest
Ja wróciłam wczoraj w nocy. Pozwiedzałam i wymarzłam na maksa, bałam się, że się przeziębię, ale na szczęście twarda ze mnie sztuka
We wtorek zbiorowa wizyta u gina, pamiętacie? czy jeszcze przybył ktoś z terminem wizyty na 02.12 ?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 13:49   #808
erysipelothrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Dziewczyny byłam w piątek na usg widziłam fasolkębije mu serce i ma około 8 mm,doktor wyliczył mi że to 7 tydzień, mi się wydaje ze 8 ale mniejsza o to!
Mam od paru dni bardzo niewielkie brązowawe upławy, czy któraś z was też ma takie objawy?Pojawiają się rano, potem w ciągu dnia zanikają, nic mnie nie boli doktor stwierdził że wszystko OK, ale ja się boję!!!!!!!!!!!!!!!!
erysipelothrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 14:37   #809
mountain
Raczkowanie
 
Avatar mountain
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 42
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

Cytat:
Napisane przez erysipelothrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam w piątek na usg widziłam fasolkębije mu serce i ma około 8 mm,doktor wyliczył mi że to 7 tydzień, mi się wydaje ze 8 ale mniejsza o to!
Mam od paru dni bardzo niewielkie brązowawe upławy, czy któraś z was też ma takie objawy?Pojawiają się rano, potem w ciągu dnia zanikają, nic mnie nie boli doktor stwierdził że wszystko OK, ale ja się boję!!!!!!!!!!!!!!!!
Buuu ja też bym już chciała zobaczyć serduszko (albo chociaż maleństwo) - super.
Tymi plamieniami chyba nie musisz się martwić jeśli są brązowe, anie taka świeża krew. Także głowa do góry wszystko na pewno jest ok
__________________

"Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania nóg."

minął 28 tydzień
mountain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-30, 15:17   #810
jusali
Rozeznanie
 
Avatar jusali
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 545
Dot.: Mamusie lipcowo- sierpniowe 2009 !

No jeśli ma się już kotka to jest ok, ale nie mozna nowych kupować/przygarniać/miętosić...
jusali jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:09.