Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-22, 18:39   #1
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa

Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie


Dziewczyny czy ktoras z Was zna taka szkole?
Szkoła Wizażu i Stylizacji Make Up Star,
http://www.szkolawizazu.pl/
zalozycielka - Beata Dróżdż
Moze ktoras z Was chodzila na kurs podstawowy lub I stopnia?
Czy warto?
Niestety w wyszukiwarce nic nie znalazlam..
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 10:39   #2
adata1
Przyczajenie
 
Avatar adata1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

hej jestem po szkole p.Beatki i jestem zachwycona !!!polecam gorąco
adata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:37   #3
gdula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

a możesz powiedzieć coś więcej? też się chcę tam zapisać
Czy każdy dostaje swój zestaw kosmetyków?Czy jest fajna atmosfera? I byłaś na kursie weekendowym czy normalnym?
gdula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 11:47   #4
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez gdula1 Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć coś więcej? też się chcę tam zapisać
Czy każdy dostaje swój zestaw kosmetyków?Czy jest fajna atmosfera? I byłaś na kursie weekendowym czy normalnym?
Nie spodziewaj sie odpowiedzi od Adata1. Osoba zarejestrowala sie tylko po to, aby napisac ten jeden wychwalajacy post.
Ja zrezygnowalam z kursu weekendowego, gdyz dopytalam mailowo o zakres materialu i stwierdzilam, ze jest za drogo za tak szczatkowe informacje.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 17:49   #5
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Może napisze ktoś, kto faktycznie uczył się w tej szkole...
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 08:55   #6
adata1
Przyczajenie
 
Avatar adata1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Hej Byłam na kursie podstawowym pierwszego stopnia,kurs trwał 3 tyg. Każda dziewczyna ma swój zestaw pędzli ,kosmetyków jest masa do wyboru do koloru.Wszystko świeżutkie,nowe i chyba wszystkie marki do wyboru.Pani Beatka dusza człowiek,sprawia że atmoswera jest świetna.Polecam naprawde,ja jestem bardzo zadowolona.Jak dla mnie cena nie była za duża,bo nauczyłam sie strasznie dużo...do tego pomagają załatwiać praktyki i co dla mnie bylo bardzo ważne dostaje sie dwujezyczny certyfikat i świadectwo Miniesterstwa Edukacji Narodowej...jak po szkole.Jak masz jakies pytania to pytaj,chetnie odpowiem bo widzialam wszystko od strony ucznia: Sama zastanawialam sie dlugo i ciesze sie ze cos mnie podkusilo zeby wybrac akurat ta szkole!
adata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:09   #7
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

I teraz nagle adata1 obudzila sie z zimowego snu i zareagowala wlasnie na ten post;-) Dziwne co?
No ale to juz Wasza sprawa. Ja polecam zadzwonic czy napisac maila i dokladnie zapytac o zakres materialu, bo na stronie jest to napisane dosc lakonicznie. Poza tym 390zl za 2 dni kursu na poziomie podstawowym to bardzo duzo.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-13, 17:57   #8
adata1
Przyczajenie
 
Avatar adata1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

nie rozumiem tej agresji....nie mialam internetu chwilowo wiec nie odpisywalam,teraz mam i odpowiadam.Mam nadzieje ze moge jakos pomoc,wiem jak to jest jak sie szuka szkoły wizazu i ze nie jest to latwy wybor.....jezeli moge odpowiedziec na jakies pytania to z checia.Pozdr
adata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 10:54   #9
gdula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

adata 1 dzięki za odpowiedź i przydatne informacje!Z moich poszukiwań szkoły wynika że jest to cena do przyjęcia w stosunku do innych na rynku. Poza tym ceny teraz spadły i ten kurs kosztował wcześniej 700 zł a teraz 390 zł więc jak dla mnie ok
Poza tym idę właśnie najpierw na kurs podstawowy by wybadać co i jak wolę stracić 390z ł niż ponad 1000zł.Ja zainteresowałam się tą szkołą też z innego względu- to że ma zajęcia tylko w sobotę i w niedzielę jest dla mnie atutem bo w innych zaoczne zaczynają się już w piątek ...a ja pracuję.
Na razie nic mi się nie nasuwa więcej ale jak tylko coś mi wpadnie to napiszę!
gdula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 15:26   #10
adata1
Przyczajenie
 
Avatar adata1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

mi tez się wydaje że ceny nie są jakieś "szalone",jak coś Ci przyjedzie do głowy,pisz śmiało,ja jestem naprawde zadowona.Miałam nawet przyjemność (dzięki p.Beatce)malować na Targach Ślubnych w PKiN w tym roku,a tam to jest dopiero SZKOŁA
adata1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 13:06   #11
gdula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

a jednak mam pytanie
jak to jest z malowaniem? Maluje się siebie nawzajem czy jak?
i fajnie ze takie okazje stwarzają do pracy
gdula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 11:49   #12
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

dolaczam sie do pytania chodzi mi o kurs I stopnia
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 17:54   #13
olcze2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Thumbs down Żarty i brak profesjonalizmu!!!!!!!!!! !!!!!

Cześć dziewczyny,
Jeżeli któraś zastanawia się nad kursami w tej szkole to stanowczo odradzam! Pani założycielka nie raczyła mnie powiadomić o zmianie lokalizacji szkoły, o zmienie ceny za kurs który chciałam zrobić. Kiedy zadzwoniłam do niej wykrzyczała przez słuchawkę, że ona " Jest założycielką i właścicielką szkoły i chyba nie myślałam, że ktoś do mnie zadzwoni i ŁASKAWIE powiadomi mnie o zmianie lokalizacji szkoły!" . Kiedy odpowiedziałam, że za to płacę i nie mam zamiaru wchodzić codziennie na ich stronę internetową i patrzeć czy przypadkiem nie dokonano zmiany lokalizacji odpowiedziała mi, że jakby mi zależało to bym sprawdziła czy się nie przemieścili. No istne żarty ! Zero profesjonalizmu...Powiedz iałam Pani Beacie jakiejś tam, że nie wpłaciłam zaliczki za kurs,który odbywa się na Mokotowie i kosztuje 500zł więcej tylko za coś zupełnie innego i usłyszałam, że jestem "Bardzo,bardzo,bardzo nieodpowiedzialną osobą i narobiłam wiele problemów". Na koniec ta niezrównoważona baba wydarła się na mnie pare razy po czym rzuciła słuchawką! Odradzam,odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!!!!!
olcze2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:47   #14
MAKE UP STAR
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Forma i treść tego listu świadczy tylko o Pani. Kompletne bzdury, kilkakrotnie próbowaliśmy nawiązać z Panią kontakt, o czym Pani doskonale wie, ale byla Pani nieosiągalna. Zrezygnowala Pani z kursu na kilka godzin przed jesgo rozpoczęciem, uzasadniając odległością. Zaliczka którą Pani przelała, została Pani zwrócona.
Gratuluję tupetu w tak młodym wieku. Życzę powodzenia w poszukiwaniu kolejnej Szkoły.
Beata Dróżdż

Edytowane przez MAKE UP STAR
Czas edycji: 2009-06-18 o 23:26 Powód: błąd tekstowy
MAKE UP STAR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:02   #15
olcze2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Thumbs down :)

Nie wiem kto opowiada kompletne bzdury. Zresztą nie ważne, uprzedzałam, że wyjeżdżam i będę nieosiągalna, Pani natomiast powiedziała, że odnotuje to sobie i będzie dzwoniła po moim powrocie. Owszem, po interwencji mojej mamy i sporach zaliczka została zwrócona. Zrezygnowałam dzień przed kursem,ponieważ zmartwiona tym, że nikt nie dzwoni do mnie z informacją na temat godziny rozpoczęcia kursu postanowiłam sama wejść na stronę internetową i właśnie wtedy (tak jak Pani wspomniała-dzień przed rozpoczęciem) dowiedziałam się o zmianie ceny, zmianie lokalizacji. Myślę, że każdy potrafi myśleć za siebie,więc nie ma się Pani czego obawiać. Dziękuję za gratulacje, ja tylko stwierdzam fakty i wyrażam swoją opinię. I pozwolę sobie zacytować Panią podczas rozmowy telefonicznej: " Nie mam ochoty dłużej dyskutować na ten temat". Żegnam.
olcze2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:52   #16
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

podbijam... właśnie mam zamiar się tam wybrać, może jakieś świeże newsy
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 12:04   #17
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Hej, ja też zamierzam się wybrać do tej szkoły, ale waham się jednakowoż Czy znajdzie się ktoś, kto tam się uczył i mógłby napisać coś więcej niż same ochy i achy albo wręcz przeciwnie, że wszystko jest do d...? Przede wszystkim chciałabym wiedzieć czy uważacie że ich program daje dobre podstawy, czy wystarczająco dużo jest praktyki i czy grupy nie są za duże. Z góry dziękuję
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 12:40   #18
dodeczka84
Zakorzenienie
 
Avatar dodeczka84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przytulny domek
Wiadomości: 3 300
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

podbijam. Ja chciałabym iść na zawodowy kurs wizażu, ale może faktycznie lepiej zobaczyć jak się nam będzie podobało na podstawowym i nie stracić 1000zł idąc w ciemno.. Dziewczyny, kursantki odezwijcie się! chętnie nawiążę kontakt.
dodeczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 10:57   #19
gdula1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Jestem uczestniczką zawodowego kursu wizażu weekendowego. Szczerze polecam tą szkołę. Wszystko jest na najwyższym poziomie od atmosfery do wyposażenia i prowadzących.Niewielkie grupy(moja ma 10 osób) dają możliwość prowadzącym skupienie się na każdej osobie.Na 10 osób są 2 prowadzące. Cały czas mamy zajęcia praktyczne. Czuję że zrobiłam naprawdę duże postępy. Nie żałuję wydanych pieniędzy ani przez chwilę.

Edytowane przez gdula1
Czas edycji: 2010-01-04 o 10:58
gdula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 21:17   #20
LadyLucky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do LadyLucky
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cześć dziewczyny widzę że potrzebujecie pomocy w podjęciu decyzji co do wyboru kursu wizażu w Make Up Star
Miałam przyjemność uczyć się w tej szkole w październiku 2009 r. Ukończylam tam zawodowy kurs wizażu w trybie dziennym.
Jeśli chodzi o moją opinię to jest ona jak najbardziej pozytywna, nie mam żadnych zastrzeżeń!!!
1. Pani Beatka- właścicielka szkoły- jest znakomitym nauczycielem, serdeczna i pomocna, przekazuje swoją wiedzę z pasja i zaangażowaniem, odpowie na każde pytanie
2. Zajęcia prowadzone są z kilkoma instruktorkami co zwiększa ilość przykazywanych informacji. Ja miałam dodatkowo zajęcia ze stylizacji fryzur, które prowadziła dziewczyna pracująca w teatrze- Naprawde polecam
3. Pędzle dla każdego, nikomu nie zabraknie , wszelkie kosmetyki potrzebne do demakijażu i ogromny wybór kosmetyków kolorowych różnych marek, z różnych półek cenowych i w różnych postaciach. Prawdziwy szał dla wizażystek
4. Moja grupa zajęciowa liczyła 4 osoby, malowalyśmy na sobie na wzajem albo przyprowadzałysmy swoje modelki
5. zakres informacji jak najbardziej adekwatny do ceny kursu. Makijaż dzienny, wieczorowy, fotograficzny, fantazyjny, ślubny, no make-up ... każdy znajdzie coś dla siebie
6. dostajesz zdjęcia ze swoimi makijażami na plytce
7. Po ukonczeniu kursu jest możliwość wzięcia udziału w praktykach

A tu możecie sobie zobaczyć jak wiedze zdobytą na kursie wykorzystuję na codzień
http://www.maxmodels.pl/ladylucky.html

Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem Pozdrawiam

Edytowane przez LadyLucky
Czas edycji: 2010-01-09 o 21:29
LadyLucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 13:06   #21
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Ja zapisałam się na kurs dzienny startujący już w lutym i trochę się boję Podzielę się wrażeniami jak tylko jakieś będę miała, a tymczasem mam pytanie do LadyLucky: czy miałaś przed tym kursem jakieś doświadczenie w malowaniu? i kiedy zaczynałaś malować profesjonalnie, to czy wiedza i umiejętności z kursu dawały Ci wystarczającą pewność siebie? Ja tak naprawdę dopiero niedawno zainteresowałam się wizażem i nie wiem czy tak startując od zera dam sobie tam radę?

PS. Aha, a jak zajęcia z analizy kolorystycznej? Z góry dzięki za odpowiedź

Edytowane przez tigrinha
Czas edycji: 2010-01-14 o 14:48 Powód: ps
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 15:49   #22
LadyLucky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do LadyLucky
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

"czy miałaś przed tym kursem jakieś doświadczenie w malowaniu? i kiedy zaczynałaś malować profesjonalnie, to czy wiedza i umiejętności z kursu dawały Ci wystarczającą pewność siebie? ... PS. Aha, a jak zajęcia z analizy kolorystycznej? Z góry dzięki za odpowiedź "

Więc tak ja interesowałam sie makijażem od dość dawna wle polegało to raczej na czytaniu artykułów i oglądaniu zdjęć Malowałam się tylko na codzień, wiec to był makijaż delikatny (kiedys tanczyłam wiec malowałam sie na turnieje tanca- to był bardziej odwazny makijaz i przewaznie kopiowałam makijaz z jakiegos zdjecia z gazety ) Z profesjonalnym makijażem miałam do czynienia pierwszy raz. Na kursie wszystko zostalo dokładnie wytłumaczone i pokazane na bieżąco, potem same robiłysmy to samo na sobie na wzajem. Pozostałe kursantki miały stycznośc z malowaniem kogos pierwszy raz i tak naprawdę ich pojęcie o makijażu było znikome ale naprawde duzo sie nauczyły!!!!!!!!
Na pierwszą sesję poszłam chyba w połowie listopada więc zaraz po kursie i stres był oczywiscie ale po kilku minutach sie rozkreciłam i wiedzialam ze to co robie jest dobre
Jesli chodzi o analize kolorystyczną to został jej poswiecony caly dzien i wszyscy mogli potrenowac rozne zagadnienia z tego zakresu. Dodatkowo uczestniczki kursu mają dostęp do biblioteki z bardzo ciekawymi ksiązkami!!! Polecam naprawdę.
__________________
Alicja Nowak- wizażystka
http://alicja_nowak.iportfolio.pl/
LadyLucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 22:33   #23
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

LadyLucky, dziękuję za odpowiedź, czuję się zachęcona
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:29   #24
Justyna_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez adata1 Pokaż wiadomość
hej jestem po szkole p.Beatki i jestem zachwycona !!!polecam gorąco
Hej, mam na imię Justyna, jak to można wywnioskować z mojego nicku:P Mam takie pytanie, ponieważ wybieram się do tej szkoły Wizażu make up star. Ale tak przeczytałam że ją skończyłaś, i jesteś zachwycona więc nasówa mi się na myśl że może powiedziałabyś mi coś więcej o tym jaka tam panuuje atmosfera. Ja jestem tzw. świeżak w sprawie makijażu itp.. i nie wiem czy poradzę sobie . mam też pytanie dotyczace tego czy może mogłabyś mnie naprowadzić co jest brane pod uwagęna tej rozmowie kwalifikacyjnej Z góry wielkie dzięki.. czekam na odpowiedź..

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyLucky Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny widzę że potrzebujecie pomocy w podjęciu decyzji co do wyboru kursu wizażu w Make Up Star
Miałam przyjemność uczyć się w tej szkole w październiku 2009 r. Ukończylam tam zawodowy kurs wizażu w trybie dziennym.
Jeśli chodzi o moją opinię to jest ona jak najbardziej pozytywna, nie mam żadnych zastrzeżeń!!!
1. Pani Beatka- właścicielka szkoły- jest znakomitym nauczycielem, serdeczna i pomocna, przekazuje swoją wiedzę z pasja i zaangażowaniem, odpowie na każde pytanie
2. Zajęcia prowadzone są z kilkoma instruktorkami co zwiększa ilość przykazywanych informacji. Ja miałam dodatkowo zajęcia ze stylizacji fryzur, które prowadziła dziewczyna pracująca w teatrze- Naprawde polecam
3. Pędzle dla każdego, nikomu nie zabraknie , wszelkie kosmetyki potrzebne do demakijażu i ogromny wybór kosmetyków kolorowych różnych marek, z różnych półek cenowych i w różnych postaciach. Prawdziwy szał dla wizażystek
4. Moja grupa zajęciowa liczyła 4 osoby, malowalyśmy na sobie na wzajem albo przyprowadzałysmy swoje modelki
5. zakres informacji jak najbardziej adekwatny do ceny kursu. Makijaż dzienny, wieczorowy, fotograficzny, fantazyjny, ślubny, no make-up ... każdy znajdzie coś dla siebie
6. dostajesz zdjęcia ze swoimi makijażami na plytce
7. Po ukonczeniu kursu jest możliwość wzięcia udziału w praktykach

A tu możecie sobie zobaczyć jak wiedze zdobytą na kursie wykorzystuję na codzień
http://www.maxmodels.pl/ladylucky.html

Jak ktoś ma jakieś pytania chętnie odpowiem Pozdrawiam
Siema.. Mam takie pytanie. Bo wyczytałam, że warunkiem przyjęcia jest również rozmowa kwalifikacyjna.. na czym ona polega, i na co trzeba zwrócić uwagę żeby szczęśliwie przez nią przebrnąć?? Pozdrawiam :P
Justyna_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:51   #25
LadyLucky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
GG do LadyLucky
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Cytat:
Napisane przez Justyna_19 Pokaż wiadomość
Hej, mam na imię Justyna, jak to można wywnioskować z mojego nicku:P Mam takie pytanie, ponieważ wybieram się do tej szkoły Wizażu make up star. Ale tak przeczytałam że ją skończyłaś, i jesteś zachwycona więc nasówa mi się na myśl że może powiedziałabyś mi coś więcej o tym jaka tam panuuje atmosfera. Ja jestem tzw. świeżak w sprawie makijażu itp.. i nie wiem czy poradzę sobie . mam też pytanie dotyczace tego czy może mogłabyś mnie naprowadzić co jest brane pod uwagęna tej rozmowie kwalifikacyjnej Z góry wielkie dzięki.. czekam na odpowiedź..

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


Siema.. Mam takie pytanie. Bo wyczytałam, że warunkiem przyjęcia jest również rozmowa kwalifikacyjna.. na czym ona polega, i na co trzeba zwrócić uwagę żeby szczęśliwie przez nią przebrnąć?? Pozdrawiam :P

Witaj Justynko
Jesli chodzi o atmosfere, hmmm..., zależy na pewno w dużej mierze od uczestniczek kursu. Pani Beatka- serce na dloni, pozostali wykładowcy- wykwalifikowani, lubiący to robią, pomocni i wyrozumiali
A co do rozmowy kwalifikacyjnej to nic nie powiem bo nic nie wiem, ja przez nią nie przechodziłam
Pozdrawiam
__________________
Alicja Nowak- wizażystka
http://alicja_nowak.iportfolio.pl/
LadyLucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 22:51   #26
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Justynko, ja już się uczę tam od tygodnia na dziennym kursie zawodowym, jeśli chodzi o atmosferę to jest jak najbardziej OK, ja też jestem totalny świeżak, przed samym kursem dwa razy umówiłam się z koleżanką, żeby w ogóle sprawdzić jak to jest kogoś malować, bo wcześniej NIGDY tego nie robiłam i sama też rzadko się malowałam. Naprawdę nie musisz się niczego obawiać, nikt nie będzie Cię krytykował ani wyśmiewał, spokojnie możesz się pytać o wszystko i prosić o pomoc. Tak jak pisała LadyLucky nigdy nie wiadomo jakie się trafią uczestniczki w grupie, to już kwestia szczęścia gdziekolwiek byś nie poszła, ale "kadra" jest całkowicie w porządku, tak więc jak najbardziej polecam
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:26   #27
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Usłyszałam dzisiaj bardzo pozytywną opinię na temat pani Beaty i jej umiejętności oraz doświadczeń zawodowych (i mówiła to super wizażystka - Wiola Uzarowicz).
P.Wioletta jest dla mnie prawdziwym autorytetem i sądzę, że jej słowom można zaufać Także pewnie i ja skuszę się na naukę w Make-Up Star

Edytowane przez amanda-1a
Czas edycji: 2010-02-10 o 16:27 Powód: dopisek
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:29   #28
Justyna_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

Dziękuję ślicznie za odpowiedź, naprawdę pomogłyście mi w podjęciu decyzji, teraz już wiem, że na 100 % idę do tej dziewięciomiesięcznej szkoły, oczywiście zaocznie (weekendowo), bo mam jeszcze swoje studia:P Pozdrawiam cieplutko ;D
Justyna_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 08:34   #29
sasetushka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Szkoła - Make Up Star WARSZAWA - Beata Dróżdż - opinie

hej dziewczyny

właśnie zaczęłam w tej szkole weekendowy kurs zawodowy, jestem po pierwszych zajęciach i chcę się z wami podzielić moją opinią

powiem szczerze, że zostałam miło zaskoczona podejściem do kursantów i atmosferą, taką swobodną, rodzinną, nikt niczego się nie wstydzi, o wszystko można zapytać, instruktorki zawsze pomagają, podpowiedzą, poświęcają czas każdemu, więc absolutnie nie czujemy się zaniedbywane

kosmetyków jest naprawdę masa, można buszować, każda z nas ma swój zestaw pędzli, które są myte i dezynfekowane

w grupie mam w zasadzie większość osób, które nigdy wcześniej nie były związane z wizażem, pracujące w totalnie innych branżach a mimo to świetnie odnajdują się na zajęciach i doskonale sobie radzą!

analiza kolorystyczna najpierw została nam przekazana w teorii, a potem każda z nas poddawała się do analizy koleżankom, w ten sposób odkryłyśmy, że nie wszystko jest takie oczywiste

powiem szczerze, że po pierwszym zjeździe utwierdziłam się w przekonaniu, że to był dobry wybór

będę co jakiś czas tu zaglądac i relacjonować
kolejny zjazd za 2 tyg
sasetushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:25   #30
olivvvcia
Raczkowanie
 
Avatar olivvvcia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 50
Dot.: Szkoła kosmetyczna

Witam, wybiera się któraś z Was może do rocznej szkoły teraz od października?? Ja mam taki zamiar a miłoby poznac osoby o podobnych zamiarach )
olivvvcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 19:56:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.