Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 20:52   #2041
axxxa
Zadomowienie
 
Avatar axxxa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin/Chorzow
Wiadomości: 1 075
GG do axxxa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
stosuję nt o 30/12/2010 od tego czasu zużyłam jedną, a dokładnie 3/4 butelki IT (reszta zgluciała i nic nie dało się z nią zrobić) i troszkę drugiego opakowania oraz 3/8 F ( nie wiem jak lepiej to zobrazować; poziom F jest dokładnie w połowie znaczników 3/4 i 1/2) i już zaczyna glucieć i na pazurach robi się żółtawy lekko. Moje spostrzeżenia:
Pazury są mocniejsze, mniej się łamią, ale mam wrażenie, że rosną wolniej. Przed zakupem drugiej buteleczki IT miałam 1,5 tygodnia przerwy, ale stosowałam sam F lakier, zeby paznokcie nie były "gołe" i w tym czasie zaczęły się rozdwajać. Przyznaje sie że obcięłam je cążkami i zdaje sobie sprawę, że to mogło być przyczyną ich rozdwajania się.
Ogólnie jestem zadowolona z efektów. Maluje paznokcie na taki kolor na jaki mam ochotę, a nie jak dawniej na jasno, albo bezbarwnym lakierem. jedyna wada to to, że glut się szybko robi. Jak obserwuję F to modlę się, żeby przynajmniej do połowy buteleczki wytrzymał
mi tez sie tak stalo,bardzo zgestnial i taki glutek sie z niego zrobil. przestalam malowac NT F i tylko uzywalam NT IT II i zaczely sie rozdwajac!! tak wiec jestem skazana na F chyba juz do konca zycie-bo daje on super efekty. sa twardsze i jedyny moj problem zrobil sie taki ze musze je skracac i myslec jak je pomalowac.troche sie porozdwajaly co niektore ale wlasnie pomalowalam F i pozostane mu wierna.
__________________



ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA o kosmetykach


http://axxxasworld.blogspot.com/


albo stylizacji rzęs
http://lvlinsrzesy.blogspot.com/






Laura 28.09.2012


"lepiej zrobic cokolwiec niz nie zrobic nic"

axxxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:20   #2042
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ostatnio też dużo czytałam o nail tek no i chciałabym się skusić ale nie wiem, bo az tak tragicznie mi się nie rozdwajają i ale jak są trochę dłuższe to się łamią Myślałam o zestawie NT Foundation II i Intensive therapy II na allegro są ;p I czy wam jedno opakowanie starczyło?? i jak długo utrzymywał się efekt?
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 19:28   #2043
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez misia_bella
dziewczyny mam pytanie czy są tu osoby które stosowały kurację przez 6 miesięcy? czyli zgodnie z zaleceniami producenta.
nie wiem ile dokładnie stosuję, ale pół roku będzie na pewno. Efekty pozytywne i powiedziałabym właśnie, że trzeba zaufać producentowi. Bo dopiero po tym czasie ten efekt jest taki, jakiego od początku oczekiwałam. Paznokcie są zdecydowanie bardziej mocniejsze, udało mi się co nieco zapuścić, a kiedyś obgryzałam i ciągle skubałam więc były bardzo słabe.

Jeszcze troszkę się rozdwajają, ale liczę, że i ten problem kiedyś zniknie. A jeśli nie, to i tak dużo zawdzięczam duetowi F II i IT II
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2011-03-13 o 19:29
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:09   #2044
professional istka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

jestem własnie podczas 5 dnia kuracji (czyli piąta warstwa), moje paznokcie wyglądają nieco jak u trupa, ale ze względu na ilośc warstw i mleczny kolor .. jak na razie przestały się rozdwajać. To juz pół sukcesu
professional istka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:48   #2045
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Zamawiałas na allegro? Czy kupowiałas gdzieś indziej?

Powodzenia i wytrwałości życzę
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 16:23   #2046
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A ja już jestem po 3-miesięcznej kuracji z Nail Tek F II i IT II i teraz chciałabym przejść na coś łagodniejszego. Pewna pani reprezentująca firmę NT na targach powiedziała mi, że powinnam zastosować formułę Hydration Therapy (chyba I - nie pamiętam dokładnie). Co prawda, wzmocniły się i są naprawdę długie, ale niestety jeden zaczął mi pękać przy wolnym brzegu, więc wkrótce pewnie czeka mnie obcięcie
Zastanawiam się właśnie nad Hydration Therapy I albo Quicken....
A jakie jest Wasze zdanie, którą formułę polecacie, żeby je zachować? Proszę o jakieś sugestie
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-22, 14:40   #2047
guccigirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 38
Wyślij wiadomość przez Yahoo do guccigirl
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny, ktoś z Was stosował III? (nail tek albo hydration therapy). mam paznokcie bardzo twarde i długie ale się kruszą czasem lub rozdwajają. interesuje mnie odżywka podkładowa
guccigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 15:19   #2048
marcelina7
Raczkowanie
 
Avatar marcelina7
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 221
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
A ja już jestem po 3-miesięcznej kuracji z Nail Tek F II i IT II i teraz chciałabym przejść na coś łagodniejszego. Pewna pani reprezentująca firmę NT na targach powiedziała mi, że powinnam zastosować formułę Hydration Therapy (chyba I - nie pamiętam dokładnie). Co prawda, wzmocniły się i są naprawdę długie, ale niestety jeden zaczął mi pękać przy wolnym brzegu, więc wkrótce pewnie czeka mnie obcięcie
Zastanawiam się właśnie nad Hydration Therapy I albo Quicken....
A jakie jest Wasze zdanie, którą formułę polecacie, żeby je zachować? Proszę o jakieś sugestie
I stosuje sie po zakonczonej kuracji II dla podtrzymania efektu juz dla zdrowych i mocnych pazurkowtak gdzies wyczytalam, wiec moze warto sie przerzucic juz bo jak za dlugo bedziesz uzywac II to paznokcie ci sie wysusza i pokrusza (tak jak w moim przypadku, kiedys gdy stosowalam)bo II utwardza

Edytowane przez marcelina7
Czas edycji: 2011-03-22 o 15:21
marcelina7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 08:06   #2049
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziiewczyny a co sądzicie o malowaniu na nail tek foundation zwyklej drogeryjnej odżywki? Niedługo moja buteleczka NT II dobiegnie konca, a mam jeszcze sporo NT F. I tak pomyslalam o zastosowaniu czegosc takiego: NT F, na to odzywka np. z Miss Sporty, i na to lakier do paznokci.

Ale zanim to zrobię chciałabym znać waszą opinię
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 09:34   #2050
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez marcelina7 Pokaż wiadomość
I stosuje sie po zakonczonej kuracji II dla podtrzymania efektu juz dla zdrowych i mocnych pazurkowtak gdzies wyczytalam, wiec moze warto sie przerzucic juz bo jak za dlugo bedziesz uzywac II to paznokcie ci sie wysusza i pokrusza (tak jak w moim przypadku, kiedys gdy stosowalam)bo II utwardza
Dzięki bardzo Zamówię sobie tą I
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:44   #2051
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziewczyny zużyłam 3/4 nail teka II intensive therapy i paznokcie mi się nadal rozdwajają i nie wiem czy dokupić znów II czy kupić xtra jak myślicie ?
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 09:36   #2052
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
dziewczyny zużyłam 3/4 nail teka II intensive therapy i paznokcie mi się nadal rozdwajają i nie wiem czy dokupić znów II czy kupić xtra jak myślicie ?
Faa a ja tak podpytam, nauczona własnym doświadczeniem - a rozdwajają się od tego, że im odzywki brakuje, czy może źle je piłujesz? Ja od kiedy zaczęłam przykładać większą wagę do piłowania i od kiedy zawsze wykaczam brzegi polerką, to praktycznie zapomniałam o rozdwajaniu paznokci.. a nail teka stosuję dopiero 2 tygodnie, więc to na pewno nie jego zasluga
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:34   #2053
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Faa a ja tak podpytam, nauczona własnym doświadczeniem - a rozdwajają się od tego, że im odzywki brakuje, czy może źle je piłujesz? Ja od kiedy zaczęłam przykładać większą wagę do piłowania i od kiedy zawsze wykaczam brzegi polerką, to praktycznie zapomniałam o rozdwajaniu paznokci.. a nail teka stosuję dopiero 2 tygodnie, więc to na pewno nie jego zasluga
hmm no nie wiem mam pilniczek metalowy i najpierw piłuję tą mocno ścierną stroną w prawo i lewo a potem robię tą drugą stroną mniej ścierną i tyle jeśli chodzi o piłowanie
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:36   #2054
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No bo mnie tutaj na wizażu oświecił specjalistki, że jak się źle piłuje, zbyt ostrym, zbyt gruboziarnistym pilnikiem i jak się nie pozamyka wolnych brzegów, to się tam dostaje woda i w ogóle dramat i wtedy paznokcie się rozdwajają. Ja nie chcę tutaj zapeszać, ale od kiedy tak robię jak się teoretycznie powinno to naprawdę nie mam rozdwojeń, a co najlepsze - nawet boki paznokci mi się ani ciut nie rozdwają, a to było zawsze moje przekleństwo więc może i u Ciebie w tym tkwi problem, a nie w nailteku?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:41   #2055
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
hmm no nie wiem mam pilniczek metalowy i najpierw piłuję tą mocno ścierną stroną w prawo i lewo a potem robię tą drugą stroną mniej ścierną i tyle jeśli chodzi o piłowanie
Metalowy pilniczek to już jest tortura dla paznokci. Szarpie je i jest jedną gł. przyczyn rozdwajania. Przerzuć się na papierowy lub szklany.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:46   #2056
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja ostatnio zaczęłam używać pilniczka laserowego z Rossmanna, pomógł mi na rozdwajające się paznokcie, nawet lepiej niż szklany
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=41...9&prId=74813#1
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:53   #2057
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ja ostatnio zaczęłam używać pilniczka laserowego z Rossmanna, pomógł mi na rozdwajające się paznokcie, nawet lepiej niż szklany
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=41...9&prId=74813#1
Pierwszy raz widzę On jest tak jakby ze szkła tylko laserowo robiony? I drobny czy grubszy raczej?
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:00   #2058
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
hmm no nie wiem mam pilniczek metalowy i najpierw piłuję tą mocno ścierną stroną w prawo i lewo a potem robię tą drugą stroną mniej ścierną i tyle jeśli chodzi o piłowanie
Tak, metalowy najgorszy, one szarpia paznokcie, a nie piluja.
Slyszalam, ze najlepszy szklany, ceramiczny, papierowy, ja uzywam z inglota. Mysle, ze do zwyklych pazurkow nie moze byc grube ziarno...

I druga sprawa, zadne prawo i lewo. piluj paznokcie zawsze w jedna strone, bo to tez je szarpie.
__________________

Edytowane przez Kruche Ciastko
Czas edycji: 2011-03-24 o 14:01
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:10   #2059
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Pierwszy raz widzę On jest tak jakby ze szkła tylko laserowo robiony? I drobny czy grubszy raczej?
No powiedzmy, że coś takiego, . Sama wzięłam z ciekawości będąc w Rossmannie i sprawdził się, nie ściera się szybko. Jest drobnoziarnisty.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:15   #2060
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ja ostatnio zaczęłam używać pilniczka laserowego z Rossmanna, pomógł mi na rozdwajające się paznokcie, nawet lepiej niż szklany
http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=41...9&prId=74813#1
Mam taki, kupiony jako diamentowy, od KillyS.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:22   #2061
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ok dziewczyny dzięki a wydawało mi się, że metalowy jest najlepszy także już się poprawiam i przerzucam na inny i piłuję tylko w jedną stronę tak ?
a ja tu 2 miechy stosuję nail tek'a i wydawało mi się, że u mnie nie działa a to pilniczek
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 14:25   #2062
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nailtek powinien wzmocnic Ci paznokcie, na pewno efekt dzieki niemu masz - sa twardsz, ale szorowanie plytki niestety robi swoje i jak tego zaprzestaniesz od razu bedzie lepiej.
Pamietaj tez, ze producent nailteka nie zaleca polerowania calej plytki podczas kuracji, chodzi o to aby sklejac warstwy a nie scierac je, co czesto robia osoby, ktorym paznokcie sie rozwadajaja.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 16:25   #2063
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Nailtek powinien wzmocnic Ci paznokcie, na pewno efekt dzieki niemu masz - sa twardsz, ale szorowanie plytki niestety robi swoje i jak tego zaprzestaniesz od razu bedzie lepiej.
Pamietaj tez, ze producent nailteka nie zaleca polerowania calej plytki podczas kuracji, chodzi o to aby sklejac warstwy a nie scierac je, co czesto robia osoby, ktorym paznokcie sie rozwadajaja.
ok ok a ja nigdy nie polerowałam całej płytki tylko obcinałam paznokcie jak mi się rozdwoiły
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:06   #2064
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Nailtek powinien wzmocnic Ci paznokcie, na pewno efekt dzieki niemu masz - sa twardsz, ale szorowanie plytki niestety robi swoje i jak tego zaprzestaniesz od razu bedzie lepiej.
Pamietaj tez, ze producent nailteka nie zaleca polerowania calej plytki podczas kuracji, chodzi o to aby sklejac warstwy a nie scierac je, co czesto robia osoby, ktorym paznokcie sie rozwadajaja.
Jeżeli warstwy mają być sklejone, to czy w ogóle nie można piłować, tylko zamiast tego obcinać? Nie znoszę piłowania i wcale się na tym nie znam, stąd moje pytanie.
A czy macie namiar na jakiś filmik na youtubie, czy gdzieś, w którym widać, jak poprawnie piłować paznokcie? Szczerze, przeglądałam ich masę, ale niektóre wykluczają się wzajemnie, więc nadal nie wiem, jak piłować te moje pazury Będę wdzięczna za jakieś rady. Przeglądałam już wątek https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=62758 i nadal nie rozumiem, choć raczej z czytaniem ze zrozumieniem problemów nie mam chyba mi wizualizacji potrzeba
P.S. Nail Tek pomógł mi znakomicie, tylko jakiś czas temu się skończył, nie dokupiłam na czas i mam od nowa problem, jutro będę znowu go zamawiać i chyba znowu II, bo obawiam się, że I będzie za słaba.
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 17:31   #2065
mil_ar
Raczkowanie
 
Avatar mil_ar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 41
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pilniczek metalowy należy wyrzucić z kosmetyczki, a zastąpić go pilnikiem papierowym o gradacji 80/100 (ziarnistość - takie jakby małe ziarenka ). I nie trzeba piłować w jedna stronę, bo nawet jak kosmetyczka piłuje klientce paznokcie, to robi to w dwie strony. Przecież trzeba też czasem skórki z boku wypiłować i takie ruchy nadają im raczej ładniejszy kształt. Jest to bardziej praktyczne. Polerować też od czasu do czasu należy, bo zmniejszają się nierówności na płytce i lakier lepiej się trzyma.
Ja właśnie tak robię i po trzech miesiącach z Nail Tek'iem cieszę się długimi i twardymi pazurkami
mil_ar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:47   #2066
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Dziiewczyny a co sądzicie o malowaniu na nail tek foundation zwyklej drogeryjnej odżywki? Niedługo moja buteleczka NT II dobiegnie konca, a mam jeszcze sporo NT F. I tak pomyslalam o zastosowaniu czegosc takiego: NT F, na to odzywka np. z Miss Sporty, i na to lakier do paznokci.

Ale zanim to zrobię chciałabym znać waszą opinię
ponawiam pytanie
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 18:53   #2067
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja używam TYLKO foundation, nakładanie codziennie dodatkowej warstwy IT doprowadziłoby i suszenie tego mnie do szału, więc robię po swojemu i nie wydaje mi się, żeby to co Ty planujesz robićmogło przynieść jakiekolwiek negatywne skutki... zresztą ktoś tu pisał, że codzienne nakładanie IT ma na celu tak naprawdę ochronę płytki przed wodą i chemią... a to zrobi i odżywka miss sporty raczej
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 19:20   #2068
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja używam TYLKO foundation, nakładanie codziennie dodatkowej warstwy IT doprowadziłoby i suszenie tego mnie do szału, więc robię po swojemu i nie wydaje mi się, żeby to co Ty planujesz robićmogło przynieść jakiekolwiek negatywne skutki... zresztą ktoś tu pisał, że codzienne nakładanie IT ma na celu tak naprawdę ochronę płytki przed wodą i chemią... a to zrobi i odżywka miss sporty raczej
dzięki za odzew. Spróbuję taki sposób, jak tylko skończę buteleczkę NT II. Jak mi nie podpasuję, znowu kupię NT i zacznę od początku. Ale to nakładanie NT II codziennie po warstwie, no bywa irytujące. Przez pierwszy miesiąc byłam zmotywowana, teraz już coraz mniej mi się chce
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 13:02   #2069
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez mil_ar Pokaż wiadomość
I nie trzeba piłować w jedna stronę, bo nawet jak kosmetyczka piłuje klientce paznokcie, to robi to w dwie strony.
Mi to poledcila wlasnie kosmetyczka, gdy zapytalam i moje rozdwojone paznokcie.
Moze jesli ma sie dlugie, zdrowie i mocne nie ma to znaczenia, ale widac w przypadku kruchych i warstwiaych sie tak, a o takich tutaj mowimy.
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:36   #2070
wiolka94
Raczkowanie
 
Avatar wiolka94
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 139
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mam pytanko. Czy jak stosowałyście Nail Teka to też się wam błyskawicznie "wchłaniał" w płytkę paznokcia? ;> Zaznaczam, że wczoraj użyłam dopiero 1 raz
wiolka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.