Macie tatuaż? - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-13, 22:11   #4291
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez nurazuki Pokaż wiadomość
Mozna folia zakleic
nawet jesli folie by uzyc, to swiezego tatuazu nie mozna nie myc przez tyle czasu

po prostu damy rade, z butelka i mydelkiem - i tak czasem bywalo gdy goilam wisienki zastanawialam sie nad tymi chusteczkami dla dzieci czy cos podobne bo po prostu latwiej, ale nie jestem przekonana.

a u Zappy, że już tak zachwalam tatuaże zaczynają się od 250-300zł.

zresztą wygląda na to, że jednak zdecyduje się też tego 19nastego na te kwiaty wiśni
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 07:41   #4292
Alexandre
Zadomowienie
 
Avatar Alexandre
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 052
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Variance Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie
19lipca TŻ o 18 robi tatuaż, a następnego dnia rano przez 6godz będziemy jechać pociągiem. i teraz zastanawiam się nad tym jak go przemyje. myślę, że butelka wody i jakieś mydelko, ale moze by mogloby byc tymi chusteczkami nawilzanymi? tylko nie jestem pewna wiec moze ktoras pomoze?
Mój TŻ też sobie robił tatuaż przed podróżą. Zakupiliśmy chusteczki dla dzieci Bambino te w różowej paczce i było ok. Z raną nic się nie działo, tatuaż przeżył i chłopak też
__________________

Alexandre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 10:06   #4293
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
Mój TŻ też sobie robił tatuaż przed podróżą. Zakupiliśmy chusteczki dla dzieci Bambino te w różowej paczce i było ok. Z raną nic się nie działo, tatuaż przeżył i chłopak też
dzieki doszliśmy do wniosku, że weźmie sie i chusteczki i butelke i bedzie dobrze tylko zeby jeszcze bylo chlodno
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 11:51   #4294
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
znam od podszewki problem cen-studia nie utrzymasz tatuując wzorki za pięć dyszek
zus,czynsz,opłaty,dezynfe kcja,chemia,badania sanepidowskie,cały osprzęt i farby też kosztują,wazelinka też z nieba nie spada
ceny o ile są adekwatne do umiejętności są ok-bo ja wybieram osoby u których za 500zl-1000zł wychodzę z konkretnym sporym cudnym tatuażem spełniającym walory techniczne i artystyczne
a po zatym tatuaż to zbytek -nie stać cię to nie robisz i tyle
Zgadzam sie w 100%. Na cene tatuażu wpływaja tez wszystkie wymienione przez miss venflon czynniki i ich nie da sie "przeskoczyc". Jak kogos w tym momence nie stac- znaczy trzeba poczekac i przoszczędzić.

Osobiście nie patrze na ceny danego studio, a na ich prace.

Tatuowałam sie u Aldony z Szerrytatoo i za kolorowy tatuaż robiony w ok 4 godziny dałam 500zł. Za kolejny- tez w kolorze i większy, plus podrasowanie kolorków w pierwszym aby do siebie pasowały- tworzą kompozycje- dałam tez 500zł, ale to juz po znajomości
Uważam, że za godziwa prace nalezy sie godziwa zapłata
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 12:14   #4295
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%. Na cene tatuażu wpływaja tez wszystkie wymienione przez miss venflon czynniki i ich nie da sie "przeskoczyc". Jak kogos w tym momence nie stac- znaczy trzeba poczekac i przoszczędzić.

Osobiście nie patrze na ceny danego studio, a na ich prace.

Tatuowałam sie u Aldony z Szerrytatoo i za kolorowy tatuaż robiony w ok 4 godziny dałam 500zł. Za kolejny- tez w kolorze i większy, plus podrasowanie kolorków w pierwszym aby do siebie pasowały- tworzą kompozycje- dałam tez 500zł, ale to juz po znajomości
Uważam, że za godziwa prace nalezy sie godziwa zapłata
Ja rowniez uwazam, ze porzadna praca zasluguje na taka sama zaplate, ale spojrzecie na realia w Polsce! O ile jestescie osobami doroslymi, ktore pracuja to powinniscie juz troche o tym wiedziec.
Fryzjerki, kosmetyczki czy inne osoby pracujace w uslugach tez wykonuja prace tworcza, a jednak ich stawki za godzine ksztaltuja sie zgola odmiennie. Np. kosmetyczka za zabieg trwajacy 3-4 godziny bierze maksymalnie 150zl, a rowniez musi oplacic zus, sanepid, wyposazenie salonu oraz produkty (nierzadko drogie kosmetyki) jakich uzywa. I od razu mowie, ze kosmetyczka nie jestem, podalam tylko dla przykladu kogos kto pracuje w uslugach.
Oczywiscie kiedy wybieralam studio tatuazu nie sugerowalam sie cena i skorzystalam z uslug jednego z drozszych wroclawskich studiow tatuazu, bylo to kilka lat temu i ceny byly nizsze. I rowniez zgadzam sie, ze tatuaz nie jest rzecza potrzebna, mozemy bez tego zyc. Smieszy mnie jednak troche kiedy tatuazysta bierze 600zl za 4-5 godzin pracy, co daje ponad 100zl za godzine podczas gdy wiekszosc ludzi (rowniez tych pracujacych w uslugach) zarabia w tym kraju ledwie ponad 1000zl na miesiac. Ludzie, nie dajmy sie zwariowac!! Nawet swietni lekarze w prywatnych gabinetach (dentysci czy ginekolodzy) nie dyktuja sobie takich stawek.
A jezeli chodzi o koszty zwiazane z prowadzeniem wlasnej dzialalnosci. Tak sie sklada, ze rowniez znam to od podszewki. Kazdy kto prowadzi wlasna dzialalnosc narazony jest na takie same koszty, ale nie kazdy dyktuje stawki 200zl za godzine pracy.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 12:26   #4296
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Uważam, że za godziwa prace nalezy sie godziwa zapłata
Zgadza się


Nachodzi mnie coraz większa ochota na kolejny tatuaż
Ale narazie mam inne wydatki
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 15:31   #4297
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja rowniez uwazam, ze porzadna praca zasluguje na taka sama zaplate, ale spojrzecie na realia w Polsce! O ile jestescie osobami doroslymi, ktore pracuja to powinniscie juz troche o tym wiedziec.
Fryzjerki, kosmetyczki czy inne osoby pracujace w uslugach tez wykonuja prace tworcza, a jednak ich stawki za godzine ksztaltuja sie zgola odmiennie. Np. kosmetyczka za zabieg trwajacy 3-4 godziny bierze maksymalnie 150zl, a rowniez musi oplacic zus, sanepid, wyposazenie salonu oraz produkty (nierzadko drogie kosmetyki) jakich uzywa. I od razu mowie, ze kosmetyczka nie jestem, podalam tylko dla przykladu kogos kto pracuje w uslugach.
Oczywiscie kiedy wybieralam studio tatuazu nie sugerowalam sie cena i skorzystalam z uslug jednego z drozszych wroclawskich studiow tatuazu, bylo to kilka lat temu i ceny byly nizsze. I rowniez zgadzam sie, ze tatuaz nie jest rzecza potrzebna, mozemy bez tego zyc. Smieszy mnie jednak troche kiedy tatuazysta bierze 600zl za 4-5 godzin pracy, co daje ponad 100zl za godzine podczas gdy wiekszosc ludzi (rowniez tych pracujacych w uslugach) zarabia w tym kraju ledwie ponad 1000zl na miesiac. Ludzie, nie dajmy sie zwariowac!! Nawet swietni lekarze w prywatnych gabinetach (dentysci czy ginekolodzy) nie dyktuja sobie takich stawek.
A jezeli chodzi o koszty zwiazane z prowadzeniem wlasnej dzialalnosci. Tak sie sklada, ze rowniez znam to od podszewki. Kazdy kto prowadzi wlasna dzialalnosc narazony jest na takie same koszty, ale nie kazdy dyktuje stawki 200zl za godzine pracy.
tak cię boli ta stawka-to otwórz studio-zatrudnij tatuatorów-przeta to interes życia
i oprócz stałego kosztu jakim jest zus koszty działalności potrafią być różne(choćby wynajem samego lokalu w dużym mieście to wachania kilku tysięcy złotych)
czy wiecie jak wygląda życie prywatnie naszych topowych tatuatorów? otóż zazwyczaj go nie ma -ci ludzie żyja swoją pracą,oddają się jej w pełni,doskonalą się-efektem tego jest po prostu sztuka
a porównanie do lekarza śmieszne-bo lekarz potrafi prywatnie obsłużyć kilka osób na godzinę(i to bez rejestrowania na kasie) a dobry tatuator ma często sesje z jednym klientem dziennie
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 16:01   #4298
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
tak cię boli ta stawka-to otwórz studio-zatrudnij tatuatorów-przeta to interes życia
Nie musze, bo tak sie sklada ze czuje sie dobrze w tym co robie Co nie znaczy, ze nie moge komentowac otaczajacej mnie rzeczywistosci, temu sluzy forum.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:07   #4299
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Macie tatuaż?

ojc co do porownania do kosmetyczek/fryzjerek bym sie nie zgodzila bo znam ceny produktow (hurtowe + rabaty dla salonow etc) i smiem twierdzic, ze wiecej "zdzieraja" wlasnie kosmetyczki nawet przy nizszych stawkach
a co do cen- ja placilam blisko 1000 za kolorowy tatuaz na bliznie i chociaz pewnie to nie tanio to jakosc wykonania, efekt koncowy byl tego wart. po prostu jak ktos napisal "przyoszczedzilam". nigdy nie bedzie tak, ze wszyscy zarabiaja tyle samo, sa zawody lepiej platne i zwyczajnie nieoplacalne. to nasz wybor, ktory wybieramy; podobnie jak to czy robimy sobie tatuaz i z czyich uslug korzystamy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:12   #4300
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

wyduszanie pryszczy przez kosmetyczke porownujecie z praca artysty, czy ja zle zrozumialam >? wiele osob tak mysli ? bo ja sie tu zaraz zalamie
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 16:39   #4301
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
wyduszanie pryszczy przez kosmetyczke porownujecie z praca artysty, czy ja zle zrozumialam >? wiele osob tak mysli ? bo ja sie tu zaraz zalamie

nie wiem czy o mnie mowisz, ale jesli tak to przeczytaj jeszcze raz
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-14, 16:51   #4302
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

niet, nie o Tobie :P
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:02   #4303
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
niet, nie o Tobie :P
no tak, przeciez tatuazyci to artysci na miare Salvadora Dali, zwlaszcza ci ktorzy robia motylki i delfinki z katalogu A nie oszukujmy sie, takie "dziela" dominuja w Polsce.
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:16   #4304
Sl6neczko
Raczkowanie
 
Avatar Sl6neczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Zach-pom
Wiadomości: 34
Dot.: Macie tatuaż?

Zgadzam się forum służy między innymi do wyrażania tu swoich opinii.

Jasne utrzymanie studia pochłania większość zarobionych pieniędzy przez tatuażystę , a wielu z nich poświęca temu cały swój czas . Ale jedno trzeba przyznać ,że czasem różnice w różnych studiach między wielkością i wykonaniem tattoo ,a jego ceną jest ogromna i do tego nie zawsze efekt gotowego tattoo jest zadowalający.
__________________
"tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono"
Sl6neczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:29   #4305
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
no tak, przeciez tatuazyci to artysci na miare Salvadora Dali, zwlaszcza ci ktorzy robia motylki i delfinki z katalogu A nie oszukujmy sie, takie "dziela" dominuja w Polsce.
no nie wiem-ja się obracam wśród artystów(takich co delfinków nie tatuują)
rzemieślników cenię-są odpowiedzią na gusty estetyczne ludzi i tyle
ale ich stawki są drastycznie różne
Cytat:
Napisane przez Sl6neczko Pokaż wiadomość
Zgadzam się forum służy między innymi do wyrażania tu swoich opinii.

Jasne utrzymanie studia pochłania większość zarobionych pieniędzy przez tatuażystę , a wielu z nich poświęca temu cały swój czas . Ale jedno trzeba przyznać ,że czasem różnice w różnych studiach między wielkością i wykonaniem tattoo ,a jego ceną jest ogromna i do tego nie zawsze efekt gotowego tattoo jest zadowalający.
dlatego wybiera sie artystę oglądając portfolio-widząc gotowe realizacje
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:30   #4306
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
no tak, przeciez tatuazyci to artysci na miare Salvadora Dali, zwlaszcza ci ktorzy robia motylki i delfinki z katalogu A nie oszukujmy sie, takie "dziela" dominuja w Polsce.
ale taki badziew ' chodzi' po 50 - 100 zl,

samo narysowanie wzoru na tatuaz potrafi zajac pare ladnych dni i nocy, nie zdziwilabym sie gdyby w niektorych przypadkach po przeliczeniu na stawke godzinowa wyszlo, ze kosmetyczka zarabia wiecej
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:38   #4307
Sl6neczko
Raczkowanie
 
Avatar Sl6neczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Zach-pom
Wiadomości: 34
Dot.: Macie tatuaż?

miss venflon
dlatego wybiera sie artystę oglądając portfolio-widząc gotowe realizacje[/QUOTE]

Wiem wiem ja ze swojego jestem bardzo zadowolona ,i jak już kiedyś pisałam wybrałam tatuażystę ,którego dzieła mają moi znajomi , więc widziałam jego prace , ogólnie sprawdziłam studio i w 100% jestem pewna ,że po następny też się tam wybiorę.
__________________
"tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono"

Edytowane przez Sl6neczko
Czas edycji: 2011-07-14 o 17:39
Sl6neczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 17:49   #4308
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Ja rowniez uwazam, ze porzadna praca zasluguje na taka sama zaplate, ale spojrzecie na realia w Polsce! O ile jestescie osobami doroslymi, ktore pracuja to powinniscie juz troche o tym wiedziec.
Fryzjerki, kosmetyczki czy inne osoby pracujace w uslugach tez wykonuja prace tworcza, a jednak ich stawki za godzine ksztaltuja sie zgola odmiennie. Np. kosmetyczka za zabieg trwajacy 3-4 godziny bierze maksymalnie 150zl, a rowniez musi oplacic zus, sanepid, wyposazenie salonu oraz produkty (nierzadko drogie kosmetyki) jakich uzywa. I od razu mowie, ze kosmetyczka nie jestem, podalam tylko dla przykladu kogos kto pracuje w uslugach.
Oczywiscie kiedy wybieralam studio tatuazu nie sugerowalam sie cena i skorzystalam z uslug jednego z drozszych wroclawskich studiow tatuazu, bylo to kilka lat temu i ceny byly nizsze. I rowniez zgadzam sie, ze tatuaz nie jest rzecza potrzebna, mozemy bez tego zyc. Smieszy mnie jednak troche kiedy tatuazysta bierze 600zl za 4-5 godzin pracy, co daje ponad 100zl za godzine podczas gdy wiekszosc ludzi (rowniez tych pracujacych w uslugach) zarabia w tym kraju ledwie ponad 1000zl na miesiac. Ludzie, nie dajmy sie zwariowac!! Nawet swietni lekarze w prywatnych gabinetach (dentysci czy ginekolodzy) nie dyktuja sobie takich stawek.
A jezeli chodzi o koszty zwiazane z prowadzeniem wlasnej dzialalnosci. Tak sie sklada, ze rowniez znam to od podszewki. Kazdy kto prowadzi wlasna dzialalnosc narazony jest na takie same koszty, ale nie kazdy dyktuje stawki 200zl za godzine pracy.
Fryzjerki czy kosmetyczki są jednak w większości rzemieślnikami. Poza tym, makijaż czy paznokcie się zmyje, włosy odrosną. Dzieła sztuki albo popisu braku umiejętności na skórze nie da się tak łatwo pozbyć

Poza tym według mnie świetne jest to, kiedy ludzie pracują za tyle, ile inni zgadzają się im zapłacić. Gdybyś miała wybór dostać za tę samą pracę 100 albo 500 złotych, to wolałabyś stówkę w imię sprawiedliwości społecznej?

A co do lekarzy - nie spotkałaś w życiu takiego, który kasuje ponad stówkę za piętnaście minut roboty? Nietrudno zauważyć, że wychodzi jakieś 400zł/godzinę, czterokrotnie więcej niż Ci obrzydliwi wyzyskiwacze tatuatorzy

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
no tak, przeciez tatuazyci to artysci na miare Salvadora Dali, zwlaszcza ci ktorzy robia motylki i delfinki z katalogu A nie oszukujmy sie, takie "dziela" dominuja w Polsce.
Są tatuatorzy-artyści, tatuatorzy-rzemieślnicy i tatuatorzy-beztalencia Ich sprawa ile ktoś jest gotów im płacić
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-14, 18:37   #4309
xOlivia
Rozeznanie
 
Avatar xOlivia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 648
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Super
Bolało?


Co do cen- ja za swojego motylka na łopatce, którego zrobienie trwało godzinę zapłaciłam 100 zł

powiem szczerze, ze nie. wstawiam jeszcze jedno zdjecie, tym razem robione aparatem wiec lepszej jakosci ;d
__________________
wrapped in the warmth of U.






NOWY WĄTEK!!!!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28040144

Edytowane przez xOlivia
Czas edycji: 2012-04-03 o 00:28
xOlivia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-16, 12:31   #4310
JustCassie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 406
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez xOlivia Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze nie. wstawiam jeszcze jedno zdjecie, tym razem robione aparatem wiec lepszej jakosci ;d
Fajnie! podoba mi się to miejsce! Ale jak wiadomo wszyscy w koło straszą

Mam już jeden tatuaż i chodzi za mną kolejny ale jak wiadomo zawsze są pilniejsze wydatki Ostatnio spodobał mi się TEN tatuaż na ramieniu tej Pani. No nie jest to pewnie wyżyna sztuki. Ale wpadł mi w oko
JustCassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 22:57   #4311
agusiasta
Przyczajenie
 
Avatar agusiasta
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Macie tatuaż?

moje malenstwo, zrobione pod koniec kwietnia tego roku, w niedlugim czasie powiekszamy je, bo - tatuaze zdecydowanie uzalezniaja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219325_2029598501161_1280066970_32506157_4013451_o.jpg (52,7 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 219281_2071689153401_1280066970_32558551_4862235_o.jpg (47,0 KB, 208 załadowań)
__________________
it is never too late to find the world of dreams.
agusiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-19, 23:53   #4312
peiz
Raczkowanie
 
Avatar peiz
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Chełm/Wrocław
Wiadomości: 391
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez xOlivia Pokaż wiadomość
powiem szczerze, ze nie. wstawiam jeszcze jedno zdjecie, tym razem robione aparatem wiec lepszej jakosci ;d
bardzo ładny tatuaż całkiem w 'moim' stylu, lubię takie kolory.

Ja planuję pierwszy tatuaż jakoś na początku jesieni, jak narazie co chwilę zmieniam wizję mojego wzoru i nie mogę się zdecydować co do tatuatora.
Szukałam, czytałam... ale może jeszcze od was usłyszę kogo polecacie we Wrocławiu?
__________________
peiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 10:27   #4313
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez agusiasta Pokaż wiadomość
moje malenstwo, zrobione pod koniec kwietnia tego roku, w niedlugim czasie powiekszamy je, bo - tatuaze zdecydowanie uzalezniaja
Śliczny jest
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 11:53   #4314
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez peiz Pokaż wiadomość
bardzo ładny tatuaż całkiem w 'moim' stylu, lubię takie kolory.

Ja planuję pierwszy tatuaż jakoś na początku jesieni, jak narazie co chwilę zmieniam wizję mojego wzoru i nie mogę się zdecydować co do tatuatora.
Szukałam, czytałam... ale może jeszcze od was usłyszę kogo polecacie we Wrocławiu?
Polecam Skullmaster w palacyku
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 14:59   #4315
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez peiz Pokaż wiadomość
bardzo ładny tatuaż całkiem w 'moim' stylu, lubię takie kolory.

Ja planuję pierwszy tatuaż jakoś na początku jesieni, jak narazie co chwilę zmieniam wizję mojego wzoru i nie mogę się zdecydować co do tatuatora.
Szukałam, czytałam... ale może jeszcze od was usłyszę kogo polecacie we Wrocławiu?
myśkowa i woyta z nautilusa
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 20:06   #4316
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Macie tatuaż?

agusiasta strasznie ciekawe miejsce

A tutaj wrzuciłam zdjęcia mojego tattoo już po kompletnym wygojeniu:

http://withi.wordpress.com/2011/07/2...ht-next-2-you/
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 20:41   #4317
pinupxgirl
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 431
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
agusiasta strasznie ciekawe miejsce

A tutaj wrzuciłam zdjęcia mojego tattoo już po kompletnym wygojeniu:

http://withi.wordpress.com/2011/07/2...ht-next-2-you/
Bardzo fajny
__________________

pinupxgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:06   #4318
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: Macie tatuaż?

a ja dzisiaj byłam na poprawce mojego tatuażu za uchem, bolało trochę bardziej niż za pierwszym razem, mimo że trwało z 5 razy krócej (a za pierwszym było to 25 minut hihi)
tatuator przepraszał że musiałam przychodzić na poprawkę (była darmowa) a te ubytki tłumaczył tak, że skóra za uchem jest cienka i tusz lubi z takiej skóry wychodzić. ile w tym prawdy nie wiem, ale ufam mu i ja jestem z jego usług bardzo zadowolona, dlatego
serdecznie polecam Enza z ink-ognito w Rybniku
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:30   #4319
agusiasta
Przyczajenie
 
Avatar agusiasta
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez pinupxgirl Pokaż wiadomość
Bardzo fajny
dziekuje projekt autorski mojej przyjaciolki, jesienia bede powiekszac - projekt niedlugo zacznie powstawac, jak zrobie to wrzuce oczywiscie))
__________________
it is never too late to find the world of dreams.
agusiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-20, 21:47   #4320
Sl6neczko
Raczkowanie
 
Avatar Sl6neczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Zach-pom
Wiadomości: 34
Dot.: Macie tatuaż?

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
agusiasta strasznie ciekawe miejsce

A tutaj wrzuciłam zdjęcia mojego tattoo już po kompletnym wygojeniu:

http://withi.wordpress.com/2011/07/2...ht-next-2-you/
Bardzo ładnie wygląda
__________________
"tyle wiemy o sobie na ile nas sprawdzono"
Sl6neczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.