Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 02:25   #481
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Jestem mama z tarnowsko-krakowską ale przylazłam tutaj za Żabcią z którą pisałyśmy jeszcze w wątku ślubnym.
hej

Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem nowa, czy można dołączyć? Na co dzień mieszkam w Krakowie, ale pochodzę z Tarnowa i tam chciałabym rodzić (lub w okolicach).

witaj , jasne ze mozesz
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 17:45   #482
_Kasix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Jestem teraz w 34 tc, chciałabym rodzić w Tarnowie lub w pobliżu, głównie zastanawiałam się nad Starym Szpitalem i Roztoką, ale po moich ostatnich przejściach skłaniam się ku Roztoce, stary szpital jest dla mnie całkowicie skreślony. Jeśli są jakieś dziewczyny, które niedawno tam rodziły w Roztoce, to proszę o opinie Jeśli chodzi o Roztokę, to powiem Wam, że byłam tam awaryjnie w 16 tc , gdy będąc na działce w Rożnowie dostałam okropnego bólu w podbrzuszu, zdecydowaliśmy się jechać do szpitala i kierowaliśmy się do Tarnowa, ale po drodze wyłonił się szpital św Elżbiety właśnie. Przyjęli mnie od razu, mimo, że była to niedziela wieczór, natychmiast pojawił się lekarz i mnie zbadał, zrobił również USG, nawet nie chciał widzieć ubezpieczenia czy innych dokumentów. Poczułam się otoczona opieką, w dobrych rękach. Chcieli mnie zostawić na obserwacji, ale jednak upewniwszy się, że to nic groźnego wolałam jechać do domu.
A teraz opowiem Wam moją drugą awaryjną sytuację sprzed 3 dni. Byliśmy akurat na rodzinnej imprezie w tarnowskich stronach a mnie już od poprzedniego dnia bardzo ciągnęło w pachwinach. Potem pojawił się jeszcze ból podbrzusza i bardzo słabo odczuwałam ruchy małej. Trochę się tym denerwowałam, więc podjechaliśmy z mężem na stary szpital, żeby jednak to sprawdzić. Była tylko jedna miła pani, a reszta traktowała mnie jak jakąś hipochondryczkę. Podłączyli mi KTG, po czym jedna babka (nie widziałam jej bo leżałam bokiem) przyszła i z pretensjami w głosie „jak to pani nie czuje ruchow, przecież są ruchy, a skąd pani w ogole jest) Naprawdę byłam zszokowana, było to moje pierwsze w życiu ktg i naprawdę bałam się, że z małą coś się dzieje, a oni zamiast jakoś uspokoić to łaske mi robili ze mnie w ogóle przyjęli. Potem przyszła pani doktor (na sam jej widok aż dreszczy dostałam), szybkie i bolesne badanie – szyjka ok., nic się nie dzieje, ale nie wie skąd te bóle, najlepiej jak wrócę do Krakowa i zgłoszę się do swojego lekarza… no chyba, że chce u nich zostać na obserwacji to mogę… (Ciekawe kto by chciał po takim potraktowaniu…), ale lepiej do swojego lekarza. A NAJLEPSZE NA KONIEC. A więc po tych „zabiegach” wystawiono mi rachunek na kwotę 55złotych!!!!!!!!!!!!!!!! !!! Za to, że zrobiono mi ktg a lekarka poświęciła aż 3 minuty na zbadanie mnie. Nawet USG nie zrobili!!!!!!!!!!!!!!!
Rozumiecie coś takiego? W publicznym szpitalu, na izbie przyjęć, gdzie ciężarna zgłasza się z bólem brzucha. Po prostu nie mieści mi się to w głowie. Jak dla mnie to jest niedopuszczalne, przecież nie szłam do prywatnego gabinetu? Miałam przy sobie ubezpieczenie i wszystkie dokumenty. Spotkałyście się z czymś takim? Jak dla mnie to jest skandal. Także ku przestrodze ciężarnych, które będą się źle czuły i będą chciały sprawdzić czy wszystko jest w porządku – bądźcie przygotowane, że w starym szpitalu przyjmą was z łaską, po czym wystawią za to rachunek
_Kasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 19:11   #483
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

_Kasix ja rodziłam w Tuchowie.
Jeśli chodzi o Roztokę to moje znajome tam rodziły i wszystkie bardzo sobie chwaliły.
W szoku jestem, że w Tarnowie wystawili Ci rachunek! Za co?!
Wierzyć się nie chce.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 07:15   #484
ivonka7
Rozeznanie
 
Avatar ivonka7
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 519
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witajcie!

_Kasix na twoim miejscu bym się odwołała z tym rachunkiem, kobiety ciężarne w Polsce mają bezpłatną opiekę zdrowotną!
Druga sprawa jest taka że w mojej rodzinie jest dobra opinia o Roztoce - ale rodząca miała bardzo łatwy poród i bez komplikacji. Nie znam opinii kogoś kto miał ciąże zagrożoną - a twoja chyba jest z tego co piszesz, skoro masz pobolewania.
Ja miałam twardnienia macicy od połowy ciąży i też miałam okazje leżeć w tarnowskich placówkach na Starym w 15tc. i Nowym w 30 tc... starego nawet nie będę komentować a i w Nowym nie czułam się za bardzo traktowana po ludzku ale bez dramatów.

Natomiast poród oczywiście w Krakowie - zwłaszcza jeśli masz tam lekarza. Lub jeśli boisz się o dziecko wybierz szpital który ma oddział ratunkowy dla noworodków. Ja rodziłam w Narutowiczu i było ok.

Lili 83
- podziwiam Cię że rodziłaś w Tuchowie. W mojej rodzinie rodziły tam ostatnio 3 kobietki... każdej najchętniej wywoływali by poród, jednej wyciskali dziecko z brzucha po oksytocynie(sama z siebie nie miała żadnej akcji), Drugiej zrobili cesarkę w dniu kiedy jej odszedł czop śluzowy bez żadnej akcji. Nikt jej nie pokazał jak przystawić dziecko do piersi i gdybym jej nie odwiedziła to straciłaby laktacje. No dla mnie dramat...
A jak ty wspominasz poród w Tuchowie?
ivonka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 11:27   #485
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez ivonka7 Pokaż wiadomość
Lili 83[/B] - podziwiam Cię że rodziłaś w Tuchowie. W mojej rodzinie rodziły tam ostatnio 3 kobietki... każdej najchętniej wywoływali by poród, jednej wyciskali dziecko z brzucha po oksytocynie(sama z siebie nie miała żadnej akcji), Drugiej zrobili cesarkę w dniu kiedy jej odszedł czop śluzowy bez żadnej akcji. Nikt jej nie pokazał jak przystawić dziecko do piersi i gdybym jej nie odwiedziła to straciłaby laktacje. No dla mnie dramat...
A jak ty wspominasz poród w Tuchowie?

Rodziłam tam tylko dlatego, że moja ciocia pracuje na ginekologii.
Byłam 5 dni po terminie i tez miałam wywoływany poród
Żadnej reakcji przez 1,5 doby i zrobili mi cesarkę.

Też mi nikt nie pokazał jak przystawić dziecko do piersi, musiałam jedną pielęgniarkę prosić, czego bardzo żałuję.
Kobiety na noworodkach trafiły mi się koszmarne! Szkoda nawet to opisywać. Jedna zmiana tylko była w porządku.




Ale jeśli kiedykolwiek będę jeszcze w ciąży to raczej też tam się zdecyduje rodzić. Mam bliżej jak do Roztoki i mam swojego lekarza do którego mam zaufanie.
I będę o jedno dziecko mądrzejsza
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:39   #486
klara84
Raczkowanie
 
Avatar klara84
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 67
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Dziękuję Ci wilcek za informację o zajęciach dla dzieci w Pałacu Młodzieży, ja dziś byłam z moim starszym synem i jesteśmy baaaaaaardzo zadowoleni!:r oza::ro za::roz a::roza : : roza::r oza:

a pandoria tu jakieś stresy wprowadza niepotrzebne, go home, wracaj do kraju gdzie opieka nad dziećmi jest najlepsza! (do 20 tygodnia w krajach GB można usunąć ciążę!!! )
klara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 12:49   #487
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Gdyby któraś z tarnowskich Mam potrzebowała niani na kilka lub więcej godzin dziennie (pory dnia i dni dowolne), jestem chętna, piszcie na PW A może znacie kogoś, kto szuka opiekunki?

Skończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną (lic.), teraz studiuję niestacjonarnie ten kierunek na mgr.
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-19, 11:46   #488
_Kasix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Hej dziewczyny. Ciekawa jestem czy ten post zostanie zamieszczony, bo ostatnio pisałam 2 razy i poszło w kosmos...
Jeśli chodzi o stary szpital w Tarnowie, to po mojej interwencji w MZ, dostałam pismo z przeprosinami i zwrócili mi pieniądze za badanie.. Wniosek z tego taki, że pobierali je bezprawnie.
A jeszcze się pochwalę, że urodziłam moją córeczkę w Roztoce, zgodnie z planem i wszystko było w porządku Jestem już szczęśliwą mamą
Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!
_Kasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 03:38   #489
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Wesolych Swiat!!
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 11:34   #490
wilcek
Raczkowanie
 
Avatar wilcek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Klara super, ciesze sie ze moglam pomoc

Dziewczyny Wesolych Świąt
wilcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 12:37   #491
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Hej dziewczyny
Ja tak ni z gruszki ni z pietruszki
czy ktoras moze polecic jakiegos gina z Żabna??
Bo potrzebuje a nie orientuje sie
Z góry BAARDZO dziekuje
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-05, 11:49   #492
wilcek
Raczkowanie
 
Avatar wilcek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

hej
Oj to ja nie pomogę niestety, ale może akurat któras z dziewczyn cos będzie wiedziała
wilcek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:10   #493
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ciekawa jestem czy ten post zostanie zamieszczony, bo ostatnio pisałam 2 razy i poszło w kosmos...
Jeśli chodzi o stary szpital w Tarnowie, to po mojej interwencji w MZ, dostałam pismo z przeprosinami i zwrócili mi pieniądze za badanie.. Wniosek z tego taki, że pobierali je bezprawnie.
A jeszcze się pochwalę, że urodziłam moją córeczkę w Roztoce, zgodnie z planem i wszystko było w porządku Jestem już szczęśliwą mamą
Pozdrawiam gorąco!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratulacjejakie miałaś położne przy porodzie i lekarza
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 19:30   #494
_Kasix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Położna Barbara nie pamiętam nazwiska, coś na Z. Lekarz przyszedł na sam koniec, była Wojtanowska i Cyrkowicz
_Kasix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:37   #495
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez _Kasix Pokaż wiadomość
Położna Barbara nie pamiętam nazwiska, coś na Z. Lekarz przyszedł na sam koniec, była Wojtanowska i Cyrkowicz
Zawartka
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 18:49   #496
marysia252
Przyczajenie
 
Avatar marysia252
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
GG do marysia252
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

czesc dziewczyny
wpadlam na ta stronke niechcacy tez jestem z tarnowa rodzilam w roztoce
widze ze tu glownie dyskusja i klotnie hehe jak sie powinno rodzic a jak nie???
mysle ze kazda z was ma racje na swoj sposob i kazda inaczej przeszla porod wspolczuje tym ktore mialy ciezki i bolesny(ja taki mialam)i zazdroszcze tym ktore "wypluly "dziecko jak moja kolezanka mowi hehe
ale te ktore mialy lekki porod nie powinny narzucac swojego ekologicznego porodu bo tego sluchac nie mozna przeciez kazdy ma inny porod i inny prog wytrzymalosci nie krytykujcie tych ktore wziely znieczulenie bo sadzac po wiadomosciach te ktore krytykuje tez im mozna cos zarzucic nikt nie ejst idealny choc taki by chcial byc i nie udawajcie idealnych matek

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

ja tez mialam polozna bardbare w roztocetaka strasza na krotko scieta?

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Zawartka
najlepsza polozna jaka moze byc
marysia252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 20:42   #497
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam

Czy możecie polecić fajne przedszkole w Tarnowie, które przyjmie 2,5-latka.

Po 7 latach wracamy do Tarnowa i jetem kompletnie nie zorientowana jeżeli o takie rzeczy chodzi tutaj.
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-16, 22:06   #498
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Nie dam sobie ręki uciąć z tym 2,5-latkiem, choć kojarzę, że były takie dzieciaki w grupie z moim synem. Natomiast na pewno polecam bardzo przedszkole nr 14 na Pułaskiego. Syn chodził 3 lata i teraz jako 6-latek jest w I klasie. Niedawno byliśmy odwiedzić grupę - panie i dzieci, które jeszcze w przedszkolu zostały i było bardzo miło, Maksiu mógł zostać nawet na trochę i się pobawić W szkole radzi sobie świetnie, w czym na pewno jest po części zasługa przedszkola. Jakbyś miała jakieś pytania konkretne, to pisz śmiało
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 10:02   #499
rozakt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam za kilka miesięcy mam rodzić moje pierwsze dziecko
Chodzę do lekarza w Rostoce. Czy mogłybyście napisać opinie na temat tego szpitala, opieki itd. Zastanawiam się też czy nie przenieś się na Stary szpital. Pozdrawiam!
rozakt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 10:38   #500
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

rozakt, wystarczy poczytać wątek w którym piszesz albo użyć wyszukiwarki: https://wizaz.pl/search/index.php?to...&query=roztoka - jest w samym tym wątku 32 posty ze słowem "roztoka"
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-20, 19:44   #501
AgneseInes
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: T-ów
Wiadomości: 314
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

kism bardzo dziękuję
__________________



AgneseInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-21, 15:10   #502
marysia252
Przyczajenie
 
Avatar marysia252
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 26
GG do marysia252
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez rozakt Pokaż wiadomość
Witam za kilka miesięcy mam rodzić moje pierwsze dziecko
Chodzę do lekarza w Rostoce. Czy mogłybyście napisać opinie na temat tego szpitala, opieki itd. Zastanawiam się też czy nie przenieś się na Stary szpital. Pozdrawiam!
czesc
ja rodzilam w roztoce i duzo moich kolezanek tez jakbym miala rodzic kolejne dziecko rowniez tam tylko nie wyobrazam sobie zeby ropdzic np w starym szpitalu(same negatywne opinie) w roztoce jest mila i rodzinna atmosfera pokoje i sala jak w szpitalu prywatnym opieka 1klasa polozna najlepsza pod sloncem(zawartke)lekarz super Mlody Goryca!!!!same pochwaly powodzenia
__________________
żyć nie umierać
marysia252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 12:50   #503
e14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Witam

Czy któreś z Was rodziły w ostatnim czasie na starym szpitalu? Jakie "wrażenia"?

Pytam o ostatnie pól roku, a nie opinie powielane od znajomych, które rodziły kilka lat temu.
e14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 11:20   #504
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Koleżanka rodziła w kwietniu. Z warunków zadowolona, tyle, że było bardzo dużo dziewczyn i dostawiali łóżka na pojedynczych salach. W salach są telewizory na monety, łazienka chyba jedna na dwie sale.
Z opieki też zadowolona. Chodziła do lekarza, który pracuje na Starym.

piszę krótko bo opinia nie moja
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 16:39   #505
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cześć

Czy jest tu może jakaś mama uzywająca nosidełka ergonomicznego? Szukam opinii i ewentualnie możliwości przymierzenia w Tarnowie jakiegoś modelu np. Tula, Manduca itp.

Do tej pory nosiłam synka w chuście elastycznej, ale już z niej wyrasta, poza tym jedziemy w góry i chciałabym go nosić na plecach.

Moze ktoś pomoże?

Pozdrawiam
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:40   #506
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

ja mam i uzywam bondolino. Jak chcesz mozemy sie umowic i przymierzycie sie z dzieciem.ja polecam bardzo
Z tego co wiem nigdzie w tarnowie nie kupisz nosidla stacjonarnie - przynajmniej 2 lata temu nie bylo nigdzie

napisz do mnie na priv jesli chcesz
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:15   #507
misiulek85
Przyczajenie
 
Avatar misiulek85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Koszyce M./Tarnów
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Hej dziewczyny, z poprzednią ciążą chodziłam do Smidowej i chciała bym teraz też do niej chodzić, jednak tym razem na NFZ bo finanse nie pozwalają na prywatne wizyty Pomóżcie, gdzie w tym roku przyjmuje na NFZ?
misiulek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 07:58   #508
r11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 85
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Danika - super Już napisałam na priv.
r11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 09:40   #509
misiulek85
Przyczajenie
 
Avatar misiulek85
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Koszyce M./Tarnów
Wiadomości: 16
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

No niestety dowiedziałam się dziś że dr Smida przyjmuje już tylko prywatnie Dziewczyny wielka prośba poleccie mi jakiegoś lekarza z tarnowa na NFZ najlepiej żeby przyjmował w jakiejś konkretnej przychodni gdzie usg mają na miejscu i analitykę, żebym nie musiała latać po całym mieście. Dobrze by było jakby to był lekarz ze starego szpitala
misiulek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 10:10   #510
rozowa1987
Zadomowienie
 
Avatar rozowa1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 706
Dot.: Tarnowskie mamusie:) (Tarnów i okolice)

Cytat:
Napisane przez misiulek85 Pokaż wiadomość
No niestety dowiedziałam się dziś że dr Smida przyjmuje już tylko prywatnie Dziewczyny wielka prośba poleccie mi jakiegoś lekarza z tarnowa na NFZ najlepiej żeby przyjmował w jakiejś konkretnej przychodni gdzie usg mają na miejscu i analitykę, żebym nie musiała latać po całym mieście. Dobrze by było jakby to był lekarz ze starego szpitala
a nie przyjmuje dr Smida koło przychodni na curie skłodowskiej? w tamtym roku tam jeszcze przyjmowała? dr gąciarz np prywatnie z usg bierze 80 zł za wizyte.
__________________
NASZ ŚLUB UJĘTY NA ZDJECIACH
http://fotoarkadiusz.blogspot.com/20...snia-2010.html
rozowa1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-07 18:41:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.