NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 19:19   #181
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

MY nie.
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:22   #182
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cóż, jeśli dyskusja z Wami ma polegać w ten sposób, zarzucanie mi czegoś bez poparcia tego jakimkolwiek argumentem, to pozostaje mi na serio zakończyć ten offtop. Nie ma sensu rozwalać z wątku moim bezsensownym jak widać proszeniem o konkrety. Dziękuję, dobranoc.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:37   #183
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dopiero teraz zauważyłam, że w całym tym zamieszaniu zniknął statystyczny rozkład ocen. Szkoda, bo ta opcja była akurat pomocna.
Pro tip dla tych, którym nie chce się przewijać 3 ekranów do listy recenzji: kliknięcie w liczbę recenzji nad czarnym prostokątem z hasłem "dodaj własną rec" przenosi w dół
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 19:44   #184
liberachi
Przyczajenie
 
Avatar liberachi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Przejrzałam wątek od początku, bo ciekawa byłam, czy tylko ja sfiksowałam widząc nowe KWC... okazuje się, że nie tylko ja mam z nim problem.
Na razie rozjechane jest dosłownie wszystko. Zrzucam to jednak na karb wprowadzonych zmian. Brakuje zdjęć, avatary rozciągają się, jak flaki z olejem, a wyszukiwarka nie działa, mnie w każdym razie nieustannie wywala.Wierzę jednak, że to jest do poprawy.
Muszę jednak powiedzieć, że o ile sam wygląd, czy "dizajn" strony jest w zasadzie w porządku i na pewno wystarczy się z nim "opatrzeć" to sama czcionka jest do luftu. Recenzje zwyczajnie źle się czyta, litery się rozjeżdżają. Jeśli faktycznie te zmiany dedykowane są użytkowniczkom urządzeń mobilnych to wybaczcie, ale z pewnością te tragiczne litery niczego nie ułatwią. Brak tutaj jakichś kontrastów, wszystko białe, białe, kilka ramek i pierdyliard reklam.
Mam też wielką nadzieję, że wrócą moje stare recenzje, bo na razie mam dostęp do niewielkiego wycinka z całości. Na razie jest ich 20? Napisałam ich natomiast ponad 400.
Szkoda również, że rozwalili ranking recenzentek KWC. Ja osobiście lubiłam szperać w opiniach tych najbardziej chwalonych, bo wiedziałam, że co do zasady znajdę u nich konkret. Teraz na liście najbardziej aktywnych użytkowniczek jest jeden wielki misz-masz i nie wiem, według jakich kryteriów wybrane recenzentki tam trafiają. Jeżeli aktywność będzie mierzyć się od teraz dodaniem 15 recenzyjek, z których nie wyniosę absolutnie żadnej wiedzy, zamiast jednej rzetelnej no to sorry, ale jest to strzał w kolano.
Dobrze byłoby, gdyby została przywrócona możliwość wglądu w to, kto oceniał nasze recenzje.
Lajki-disjalki? Rozumiem, że w erze fejsbukowej, klikanej i moblinej tak być musi, takie czasy, ale nie sądzę, aby to się sprawdziło. Zgodzę się z tym, że łapy w dół mogą być jedynie polem do popisu dla frustratów, a takich tutaj nie trzeba.
Podsumowując - na razie jest zwyczajny burdel i nie wiadomo za co się złapać. Czekam z napisaniem kolejnych recenzji, bo jakoś nie mogę się do tej nowej formuły dostosować, Poczekam na jako takie ogarnięcie, bo na razie mam oczopląs.
Rozumiem konieczność zmian. Rozumiem, że nuda jest kontrrewolucyjna. Ale chyba na razie odpocznę od KWC i niech się rozhula, bo na dzień dzisiejszy ciężko się nie zdenerwować.
__________________

2016 Rio silver medalist, Stockholm, Davis Cup winner
2014 Sydney
2013 Basel , Tokyo , Washington , Rotterdam
2012 Basel , Vienna , Estoril , Marseille
2011 Estoril , Delray Beach
2009 US Open , Washington , Auckland
2008 Washington , Los Angeles , Kitzbuhel , Stuttgart

JMDP
liberachi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:43   #185
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wchodzi pod "gel", tak jakby wyszukiwarka łapała tylko nazwy własne.

Marka wyświetla się pod produktem, małym druczkiem, przynajmniej tak mam przy szukaniu cieni bourjois.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizwizwiz.jpg (59,6 KB, 30 załadowań)
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:01   #186
macic
Raczkowanie
 
Avatar macic
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rz
Wiadomości: 44
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Żadne moje zakupy kosmetyczne nie mogły się obejść bez KWC. Uwielbiałam oglądać zestawienia "najepsze", "najgorsze", analizować po ocenach. Czasem zdarzało się, że selekcjonowałam kosmetyki długie godziny, by wyłuskać ten najlepszy dla siebie.
Ale od dziś koniec. Jak zobaczyłam nową stronę to pomyślałam "CZY ONI OSZALELI?" Nic nie widzę, jakbym nagle oślepła, albo dostała jakiejś choroby psychicznej, która spowalnia działanie mojej mózgownicy. Na tej nowej stronie czuje się jak niepełnosprawna. Albo jak 95 letnia babuszka, która pierwszy raz widzi na oczy komputer i ma z niego skorzystać.
Nowa strona ma mnóstwo wad, własciwie to jedna wielka wada. Ale najgorsze co doprowadza mnie do SZAŁU:
1. Obrazki produktów jakbym miała wadę wzroku -20 dioptrii - przez co scrolluję w nieskończoność. Mam dużą matrycę kompa, ale z tymi obrazkami wypada, abym tę matrycę powiększyła na całą ścianę pokoju.
2. W opisie powinna byc marka produktu, definitywnie.
3. Czarno biała szata graficzna - czy ktoś zmarł? Myślałam, że wizaż ma jakąs żałobe. Ale już pomijając, miejcie sobie żałobne kolory. Chodzi o to, że wszystko się zlało. Żeby choć były jakieś ramki, separatory w innym kolorze.
4. Ogolny BURDEL na stronie - jakby ktoś wszystkie działy wysypał chamsko z jednego wora i tak zostały. Miejscie taki bałagan na stronie głównej Wizażu, ale KWC to przede wszystkim SPIS, ENCYKLOPEDIA, LISTA. Musi być przejrzystość, chronologia, możliwość naprawdę sprawnej selekcji.
5. Malo obchodzi mnie ranking recenzentek - dajcie to w jakąs osobną zakładkę, nie jest to najważniejsze. Jak będę ciekawa to zajrzę.
6. Po co odnośnik do Caneo? JUŻ NIE WSPOMINAM O INNYCH CHAMSKICH REKLAMACH, drących się na cały regulator automatycznych filmikach i najeżdzających bannerach. Rozumiem, że musicie na czymś zarabiać. Ale Caneo niepotrzebnie zajmuje miejsce (patrz punkt 1).
Dziś chciałam wyszukac sobię paletkę cieni do oczu, po prostu porównać jakie są, w co celować. Odpuściłam, serio, poszukałam sobie gdzie indziej. Mało się udzielam na forum, ale musiałam to napisać bo byłam naprawdę dumna z tego, że w Polsce mamy taką wyszukiwarkę z tylomoa wiarygodnymi opiniami (no, poza testowaniami, ale to chyba każda z nas już omija automatycznie wzrokiem ), chwaliłam KWC każdej koleżance, polecałam mamie, żeby sobie coś wyszukała. Teraz nie będę już z niej korzystać. Szkoda czasu i nerwów.
Podobno Polacy nie lubią zmian. Ja też jestem czasem im niechętnaa, ale staram się rozumieć, akceptować, przyjmować nowości, oswajać się powoli. Ale tu się nie da. Ja nie chcę takiego portalu. Nie taki portal lubiłam.

P.S Nie obchodzi mnie tłumaczenie, że to będzie super zmiana dla smartfonów. Ja korzystam z komputera - chcę żeby tutaj też było dobrze.
macic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:02   #187
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Trzeba się przyzwyczaić, fakt, bo oko jakoś odruchowo leci do nazwy produktu, tam gdzie to było wcześniej. Gorzej jest na stronie głównej KWC, tam marki przy wyświetlających się produktach się nie uświadczy i tak faktycznie trzeba wleźć w produkt, żeby zobaczyć czyje to dzieło. Dobrze że zdjęcia są duże i wyraźne, to można doczytać
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 21:17   #188
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
no ale ja nie wiem jaką szatę graficzną ma każda marka kosmetyczna
Ja też nie wiem, na obrazku często widać producenta

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
wyszukiwarka nawala

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...lax-fluid.html

jest taki produkt jak widać, a ja wpisuję Kerastase, Nutritive Oleo-Relax i wychodzą mi dwa inne tej firmy, ale nie ten

U mnie jest chyba ok, wpisałam kerastase nutritive oleo-relax
, pokazało 3 produkty, ten Twój, maskę i kąpiel myjącą. Ten Twój w kategorii Zapomniane-Zapomniane.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:20   #189
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A, i jeszcze jedno, oprócz wszystkiego, co tu trafnie, niestety, powiedziano- nie mam dostępu do pełnego katalogu swoich własnych recenzji!
Ze 197, jakie wg nowego KWC rzekomo napisałam (wg mnie było ich więcej), w moim profilu pokazuje się... osiemnaście.
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:25   #190
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
A, i jeszcze jedno, oprócz wszystkiego, co tu trafnie, niestety, powiedziano- nie mam dostępu do pełnego katalogu swoich własnych recenzji!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=91
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=173 to są posty z pytaniami i odpowiedziami rochelle_, jest tam też mowa o recenzjach
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:28   #191
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Trzeba się przyzwyczaić, fakt, bo oko jakoś odruchowo leci do nazwy produktu, tam gdzie to było wcześniej. Gorzej jest na stronie głównej KWC, tam marki przy wyświetlających się produktach się nie uświadczy i tak faktycznie trzeba wleźć w produkt, żeby zobaczyć czyje to dzieło. Dobrze że zdjęcia są duże i wyraźne, to można doczytać
Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja też nie wiem, na obrazku często widać producenta

...[/COLOR]
[/COLOR]

no to zobacz ten screen - i opis i co widać na obrazku (bo jest tylko jedno zdjęcie

sorry, ale nie chce mi się powtarzać całości - nazwy są spieprzone totalnie i tyle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2016-03-18.jpg (68,7 KB, 52 załadowań)
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 21:31   #192
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
no to zobacz ten screen - i opis i co widać na obrazku (bo jest tylko jedno zdjęcie
A co wpisałaś w wyszukiwarkę?

Edit: już widzę. Ja o wyszukiwarce pisałam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-03-18 o 21:34
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:47   #193
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Pani Stettke Pokaż wiadomość
A, i jeszcze jedno, oprócz wszystkiego, co tu trafnie, niestety, powiedziano- nie mam dostępu do pełnego katalogu swoich własnych recenzji!
Ze 197, jakie wg nowego KWC rzekomo napisałam (wg mnie było ich więcej), w moim profilu pokazuje się... osiemnaście.
Dziewczyno, nie narzekaj! Ja napisałam ich 231, a pokazuje się raptem 6 Na dodatek z jednej recki (z reszty pewnie tez, ale niestety nie ma ich na moim profilu) zniknęły zdjęcia które do niej dodałam
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:49   #194
Layila
Zadomowienie
 
Avatar Layila
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: fabryka czekolady :)
Wiadomości: 1 630
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez TeresaDynia Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo rzadko się udzielam ale teraz muszę to napisać...
Ja na KWC już nic nie potrafię znaleźć, tak nieczytelnej strony to chyba nigdy nie widziałam.
Błagam wróćcie starą wersję

Teresa.
Popieram w 100%. Stara wersja byłą REWELACYJNA, bo była bardzo PRZEJRZYSTA i CZYTELNA. I w tym tkwił sukces KWC. Teraz to jest poplątanie z pomieszaniem, niczym nie wyróżniające sie od setek podobnych katalogów. Jestem na NIE. Szkoda, że nie ma żadnej ankiety w celu zebrania opinii.
__________________
Poszukuję do kolekcji flakoników perfum Etro i Thierry Mugler
Layila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:52   #195
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A co wpisałaś w wyszukiwarkę?

Edit: już widzę. Ja o wyszukiwarce pisałam.

a to ma być jakaś róznica?
że tzw. ostatnia setka ma być wyświetlana z błędami i to jest ok?

Elve, ja Cię naprawdę szanowałam zawsze, nie dawaj sobie mózgu prać przez Edipress - nie warto
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:53   #196
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A ja napisałam 546 ale widzę tylko 18 Ale skoro mozna samej sobie dodawać pochwały- to zaraz sobie dodam do tych 18, a co mi tam Jak mnie która zdenerwuje to zaraz dam dislajki czy jak to się tam nazywa

Naprawdę ja nie wiem, jak mozna taki półprodukt nędzny wypuscic na rynek, przecież to tak jakby w " Faktach" TVN przestali montowac materiały i pisac pod nie teksty- tylko wypuszczali surówkę, niech się widz sam połapie
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:53   #197
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Jasnoszara czcionka na białym tle? Serio? Nie macie litości dla naszych oczu Przecież taki tekst jest prawie nieczytelny. Żeby cokolwiek przeczytać trzeba bardzo zbliżyć się do monitora albo zaznaczyć tekst.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 21:58   #198
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Jestem wieloletnią Wizażanką, i pierwszy raz rozważam wybór innego urodowego serwisu, teraz po zmianach KWC jest nie do zniesienia

Największe błędy - rzeczy do poprawy:

1. brakuje ceny produktu
2. brakuje marki przy nazwie kosmetyku (co jest ważniejsze, niż nazwa)
3. brakuje jasno podanej kategorii produktu (tak jak było do tej pory)
4. nieczytelna czcionka, kolorystyka - ból głowy i oczu przy dłuższych poszukiwaniach
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 22:00   #199
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Oj tam, oj tam, dziewczyny Była wczoraj gala KWC? Była? Ważne, dzięki komu KWC istnieje? Nieważne. Ważne, żeby kasa się zgadzała. Nie podoba się? Trudno, musicie się przyzwyczaić.
Taki mam ogólny odbiór tej dyskusji.
właśnie wydaje mi się, ze to przez tą galę oddano do użytku takiego bubla w którym nic nie działa. Na gali było już nowe logo KWC i stara wersja do tego nie pasowała. Nieważne że nowa wersja, tak na dobrą sprawę, jest jeszcze w powijakach, trzeba to uruchomić na już, na teraz. Naprawiać się będzie później.
Rozumiem gdyby błędów było kilka, mylić się jest rzeczą ludzką, ale teraz całe KWC jest jednym wielkim błędem, na dodatek nieintuicyjnym i nieczytelnym.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 22:07   #200
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

misianko, pisałam o wyszukiwarce, bo to w niej głównie grzebię odkąd KWC się zmieniło. Z głównej KWC widziałam tylko to, co na głównej, w resztę się jeszcze nie wgłębiałam. Jak podesłałaś screena, to w pierwszej chwili myślałam, że w wyszukiwarce nam różnie pokazuje.
Jasne że błędów nie powinno być, przecież nigdzie nie napisałam, że są ok.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 22:08   #201
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
właśnie wydaje mi się, ze to przez tą galę oddano do użytku takiego bubla w którym nic nie działa. Na gali było już nowe logo KWC i stara wersja do tego nie pasowała. Nieważne że nowa wersja, tak na dobrą sprawę, jest jeszcze w powijakach, trzeba to uruchomić na już, na teraz. Naprawiać się będzie później.
Rozumiem gdyby błędów było kilka, mylić się jest rzeczą ludzką, ale teraz całe KWC jest jednym wielkim błędem, na dodatek nieintuicyjnym i nieczytelnym.

była to tzw. decyzja biznesowa

ale co tam - mam grypę, kiedyś jak mnie tak przygwoździło, to sobie po wizażu śmigałam - przyjemna rozrywka była, lekka i nienerwowa

a teraz ... no cóż ... jak Edipress ma nas gdzieś , to ja im nawzajem i wolę zająć się zdrowieniem niż tracić energię na walkę z wiatrakami
Hawk!
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 22:31   #202
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Siedziałam dziś cały dzień na smartfonie i naprawdę nie wiem, z której strony nowe KWC ma być lepsze dla użytkowników tychże. Obejrzałam nowe recenzje nołnejmowych produktów, bo przecież widać tylko "Lipstick" i zgaduj czyj. Pododawałam sobie trochę pochwał, potem je poodejmowałam, a na koniec zobaczyłam reklamę kremu ze szczęśliwych ślimaków. Najwyższy czas iść spać
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 06:50   #203
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Od wczoraj brak możliwości dodania do torebki. W momencie kliknięcia strona robi się zaciemniona i to wszystko.
Nowa odsłona nie przypadła mi do gust. Powinno być nowocześniej a jest uciążliwiej i denerwująco.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:17   #204
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Jak wprowadzali nowe forum, to była MASAKRA, ale jak widać dawno, nieprawda, już się przyzwyczaiłyśmy i nie pamiętamy
pewnie na tym się opierają twórcy nowego KWC - słabo...

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Layila Pokaż wiadomość
Stara wersja byłą REWELACYJNA, bo była bardzo PRZEJRZYSTA i CZYTELNA. I w tym tkwił sukces KWC.
Otóż to!
Jeśli już na siłę chcieli unowocześnić dizajn to trzeba było zostawić dotychczasowy układ strony.

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Siedziałam dziś cały dzień na smartfonie i naprawdę nie wiem, z której strony nowe KWC ma być lepsze dla użytkowników tychże. Obejrzałam nowe recenzje nołnejmowych produktów, bo przecież widać tylko "Lipstick" i zgaduj czyj. Pododawałam sobie trochę pochwał, potem je poodejmowałam, a na koniec zobaczyłam reklamę kremu ze szczęśliwych ślimaków. Najwyższy czas iść spać
dobre

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez 45ulka Pokaż wiadomość
Od wczoraj brak możliwości dodania do torebki. W momencie kliknięcia strona robi się zaciemniona i to wszystko.
Nowa odsłona nie przypadła mi do gust. Powinno być nowocześniej a jest uciążliwiej i denerwująco.
U mnie występuje też brak możliwości dodania recenzji.
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:04   #205
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dzień Dobry. Przy próbie logowania klikając w "logowanie" przerzuca mnie na stronę Vivy. Zalogowałam się dopiero poprzez kliknięcie w "listę subskrypcji".
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:15   #206
lolka80
Raczkowanie
 
Avatar lolka80
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 206
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzień Dobry. Przy próbie logowania klikając w "logowanie" przerzuca mnie na stronę Vivy. Zalogowałam się dopiero poprzez kliknięcie w "listę subskrypcji".
ale porażka....
lolka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:49   #207
201605110926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 97
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cd bugów lewej kolumny: pokazuje tam nazwy marek-manekiny, które mają się nijak do zasobu wyszukiwanych produktów, np. przy Akcesoria > Urządzenia elektr. mam m.in. Bielendę, Yves Rocher i Dax.
A nazwy marek są nadziubdziane na dole po prawo (poza Setką, tylko w wynikach wyszuk.).
Edycja: ale nie o to mi chodziło. Czy była w ogóle powtórna moderacja? Patrzę na olejki do włosów i są rozpirzone między trzy działy. Trzeba by je ręcznie wyzbierać.

Edytowane przez 201605110926
Czas edycji: 2016-03-19 o 11:51 Powód: kategorie (samokrytyka)
201605110926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 12:31   #208
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Nie będę się powtarzać, większość Wizażanek w pełni wyraziła to, co sama myślę o zmianach na KWC. Powiem jedynie, że zaproponowana obecnie wersja jest tak nieczytelna, chaotyczna i naładowana niepotrzebnymi pierdółkami, że całkowicie straciłam chęć do pisania recenzji i przebywania w tej sekcji Wizażu. A uwielbiałam to, naprawdę. Poprzednie zmiany, dotyczące strony głównej, były przemyślane, dobrze wykonane i nie tak inwazyjne - ot, przyjemne i słuszne odświeżenie. Teraz nawet nie chce mi się męczyć oczu i tracić czasu, chociażby na ustawianie opcji prywatności, bo ktoś wymyślił, że czyjaś zawartość torebki powinna być dla każdego widoczna.

Cholera, coś czuję pod skórą, że niedługo zabierzecie się i za forum. I wtedy naprawdę już nie będzie do czego wracać.

Tyle ode mnie.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 12:59   #209
annnnnnnnnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Witam Was.
Jestem raczej bierną użytkowniczką KWC, zaglądam tu kiedy chcę znaleźć jakiś nowy produkt do wypróbowania czy też muszę z różnych przyczyn zmienić dotychczas stosowany produkt na jakiś inny.
Do tej pory KWC spisywało się znakomicie, a teraz, echhh...
Zajrzałam na KWC dziś aby poszukać sobie jakiegoś nowego kremu do twarzy na noc. I co? Nie ma takiej opcji. Wybrałam kategorię kremy do twarzy i nic więcej wybrać nie mogę. Mam sobie szukać wśród 3344 produktów, gdzie dopiero często w opisie jest informacja czy to jest krem na noc czy na dzień, a już o kategorii wiekowej i typie skóry dla której jest przeznaczony to można pomarzyć? Podziękuję i zrezygnuję.

Mam tylko jedno pytanie. Czy ten ktoś(ktosie) tworzący nową wersję strony wiedział do czego ona ma służyć i na czym polega fenomen jej popularności? Że był to katalog pogrupowanych i dobrze posegregowanych kosmetyków? Chyba niekoniecznie. Funkcjonalność tego katalogu niestety teraz jest bliska zera.

Edytowane przez annnnnnnnnn
Czas edycji: 2016-03-19 o 13:14
annnnnnnnnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:03   #210
wiluska
Raczkowanie
 
Avatar wiluska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

No ja niestety też podpisuję się pod krytyką nowego "dizajnu" KWC. Szczerze, mało interesują mnie kolory, czy to będzie charakterystyczny dla wizażu fioletowo-pomarańczowy, czarno-biały, czy brązowo-różowy. Ale stara wersja była czytelna, intuicyjna, jasna, przejrzysta. Na nowym KWC nic nie widzę, teraz to jest jeden wielki chaos - naprawdę na początku myślałam, że coś Wam się zepsuło. Chciałam poszukać sobie jakiegoś kosmetyku, niestety po 15 minutach dałam sobie spokój, teraz jest to ani łatwe, ani przyjemne. Jak dla mnie zmiana na gorsze. I nie, to nie jest niestety tylko kwestia przyzwyczajenia .
__________________
"Bez ciemności nie ma snów"

BLOGuję sobie
wiluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.