Novynette/Mercilon - wątek zbiorczy! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 10:49   #1891
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
tylko wiecie jak to ze stresem - jak nie przychodzi to chcac nie chcac sie o tym mysli :P ale ogolnie probowala ktoras z Was tak robic ze brala 2 opakowania pod rzad i wystapil normalnie po paru dniach potem z odstawienia okres?
Tak. O ile pamiętam mialam 1 dzien spoznienia.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:18   #1892
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

to mnie pociesza dzieki za odpowiedz
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:50   #1893
zielennaduszy1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Post Dot.: Novynette a powiększenie biustu

Cytat:
Napisane przez klaudii17 Pokaż wiadomość
hejka wszystkim!!!mam wielki problem dotyczący biustu!!!!!! jest bardzo mały!!!!tzn. jakiś kształ mam ale zależy mi na większym!!!!i dlatego poszłam z tym do ginekologa!!!!!on mnie zbadal i zapisal mi novynette!!!!!czyli tabletki z mała ilością hormonów!!!jak myślicie pomoże mi to coś???? może brałyście coś na powiększenie biustu?????o ile jest szansa że biust się powiększy!!!lekarz mi już uświadomił że nie ma leku na powiększenie biustu!!!!Ale jednak hormony mają jakiś wpływ na biust!!!!boje się że jak skończe tą kuracje to biust powróci do normalnego rozmiaru a tego bym naprawde nie chciała!!!!
kazda pigulka ma 2 hormony nie kilka tylko 2 tabletki ktore maja jeden hormon to mini pigulki np. cerazette co do biustu jestem po urodzeniu synka mialam piekne miseczki c , w sumie jestem sczupla i nie pasowalo to do mnie syn ssal rok i 9 miesiecy i lekarz mi teraz przepisal novynette nie przejmuje sie czy bede miec wieksze czy mniejsze bo MI SIĘ MOJE PIERSI PODOBAJĄ A ZWŁASZCZA MĘŻOWI
zielennaduszy1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:28   #1894
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Na wystąpienie krwawienia mamy 7 dni i może ono być nawet w 7 dniu przerwy Ja dostałam wczoraj (w 5 dniu) bardzo lekkiego plamienia, które na noc się zatrzymało, a dziś w 6 dniu plamienie jest już mocniejsze, bo trudno je nazwać okresem skoro wystarczy kawałek watki podłożyć Kiedyś to się ze mnie lało, tampony maxi były niewystarczające, a teraz jest lux Wy też taką różnicę zauważyłyście przy tabletkach?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 13:29   #1895
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
nie doradzaj niebrania kolejnej tabletki jeżeli jest ryzyko, że się ją zwymiotowało czy miało biegunkę, kiedy jeszcze się nie wchłonęła..
może Ty byłaś w drugiej połowie blistra i ryzyko było mniejsze, stąd nie zaszłaś w ciążę, ale to ryzyko zawsze jest i lepiej żeby stosować się do ulotki, która radzi przyjąć kolejną tabletkę
2 tabletka
żeby przez biegunkę tabletka się nie wchłonęła to nie wiem jakby musiało z Ciebie lecieć, chyba z toalety byś nie zeszła (!) przecież żeby doszło do opróżnienia żołądka przez biegunkę musisz najpierw opróżnić kilka kilometrów jelit
zapytaj obojętnie jakiego ginekologa - jestem pewna, że powie Ci w przybliżeniu to samo...
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:01   #1896
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Nieprawda, mi pani ginekolog powiedziała, że jeżeli wystąpiła biegunka czy wymioty to należy wziąć drugą tabletkę, bo istnieje ryzyko, że ta, co była odpowiednio wzięta się nie wchłonęła. Ja tak miałam, że się nie wchłonęła i od razu dostałam plamienie, które trwało już do końca mimo, że kolejne tabletki brałam normalnie. Więc dziewczyna dobrze zrobiła, że wzięła kolejną.
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 14:22   #1897
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Nieprawda, mi pani ginekolog powiedziała, że jeżeli wystąpiła biegunka czy wymioty to należy wziąć drugą tabletkę, bo istnieje ryzyko, że ta, co była odpowiednio wzięta się nie wchłonęła. Ja tak miałam, że się nie wchłonęła i od razu dostałam plamienie, które trwało już do końca mimo, że kolejne tabletki brałam normalnie. Więc dziewczyna dobrze zrobiła, że wzięła kolejną.
nie wzięła przeczytaj dobrze post
też go źle zrozumiałam
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 15:44   #1898
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Dziewczyny może sprostuję Pigułki biorę około godz 18. Biegunkę miałam właśnie o tej porze - dzień wcześniej brałam pigułkę też o tej porze. Tego dnia co wystąpiła biegunka wzięłam pigułkę nieco później kiedy już dolegliwości mi przeszły. Nie była to dodatkowa pigułka, ale normalna którą miałam wtedy wziąć.

A w ogóle to na nowej ulotce przeczytałam że można się martwić jeśli biegunka wystąpi 3-4 godziny po wzięciu pigułki, bo wtedy nie zdąży się jeszcze do końca wchłonąć. Więc w moim przypadku nie było powodu do obaw.

A co do przerwy pisze że krwawienie pojawia się w 2-4 dniu przerwy.
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 18:06   #1899
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
nie wzięła przeczytaj dobrze post
też go źle zrozumiałam
A to ok W takim razie drugiej nie powinna brać
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 11:47   #1900
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Ja dziś wezmę moją drugą tabletke Novynette i jestem pozytywnie nastawiona, bo wierze w to, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu tylko jako że moja niechęc do ciązy jest strasznie duza, nie wiem kiedy pozowle mojemu Ukochanemu skonczyć w sobie... nie wiem co bym zrobiła jakbym zaszła w ciąze, a moza naczytac się tyle róznych opini, że niewiadomo co ma sie myslec

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Powiedzcie jak to bylo u was, bałyscie sie, kiedy sie przemogłyscie? mnie w sumie na temat od kiedy one działają akurat ginelokog nie powiedziała, a ja zapomniałam zapytac, ale jeśli nie mówiła to pewnie znaczy ze od razu, a o dodatkowywym zabezpieczeniu wpomniała jesli sie tylko zapomni tabletki. Więc nie mam sie czym stresowac? bo jesli czytam ze dziewczyna mimo wszystko i tak zaszła w ciaze to idzie sie załamac ;/ jak bede trzymac sie zasad brania to bedzie dobrze, prawda?
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 13:30   #1901
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Ja dziś wezmę moją drugą tabletke Novynette i jestem pozytywnie nastawiona, bo wierze w to, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu tylko jako że moja niechęc do ciązy jest strasznie duza, nie wiem kiedy pozowle mojemu Ukochanemu skonczyć w sobie... nie wiem co bym zrobiła jakbym zaszła w ciąze, a moza naczytac się tyle róznych opini, że niewiadomo co ma sie myslec

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Powiedzcie jak to bylo u was, bałyscie sie, kiedy sie przemogłyscie? mnie w sumie na temat od kiedy one działają akurat ginelokog nie powiedziała, a ja zapomniałam zapytac, ale jeśli nie mówiła to pewnie znaczy ze od razu, a o dodatkowywym zabezpieczeniu wpomniała jesli sie tylko zapomni tabletki. Więc nie mam sie czym stresowac? bo jesli czytam ze dziewczyna mimo wszystko i tak zaszła w ciaze to idzie sie załamac ;/ jak bede trzymac sie zasad brania to bedzie dobrze, prawda?
prawda
ja się przemogłam po 3.
nostres
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 15:24   #1902
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez littleblackwitch Pokaż wiadomość
prawda
ja się przemogłam po 3.
nostres
Dzięki ale po trzeciej tabletce czy opakowniu?:P jak długo już się tak kochasz?
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 15:30   #1903
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Powiedzcie jak to bylo u was, bałyscie sie, kiedy sie przemogłyscie? mnie w sumie na temat od kiedy one działają akurat ginelokog nie powiedziała, a ja zapomniałam zapytac, ale jeśli nie mówiła to pewnie znaczy ze od razu, a o dodatkowywym zabezpieczeniu wpomniała jesli sie tylko zapomni tabletki. Więc nie mam sie czym stresowac? bo jesli czytam ze dziewczyna mimo wszystko i tak zaszła w ciaze to idzie sie załamac ;/ jak bede trzymac sie zasad brania to bedzie dobrze, prawda?
Z poprzednim partnerem nie mogłam sie przemóc. Stosowalismy dodatkowo prezerwatywy (ktorych nienawidze swoja drogą), ale i tak seks był tak rzadko, że jakos mi to nie przeszkadzało. Tabletki zaczelam brac na wyregulowanie okresu.

Z obecnym Tż nie było takiego problemu. Od samego poczatku stusujemy tylko tabletki i nie boje sie ze zajde w ciaze. Może dorosłam do tego, a moze w koncu odpowiedni mężczyzna i strach przed ciaza znikł


Przy prawidłowym stosowaniu tabletek własciwie szansa na ciaze jest zerowa.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 15:51   #1904
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Dzięki ale po trzeciej tabletce czy opakowniu?:P jak długo już się tak kochasz?
tabletce
a byly 4 miesiace tej beztroski
byly bo właśnie jestem w trakcie zmiany i muszę uważać ale później znowu haj lajf

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Z poprzednim partnerem nie mogłam sie przemóc. Stosowalismy dodatkowo prezerwatywy (ktorych nienawidze swoja drogą), ale i tak seks był tak rzadko, że jakos mi to nie przeszkadzało. Tabletki zaczelam brac na wyregulowanie okresu.

Z obecnym Tż nie było takiego problemu. Od samego poczatku stusujemy tylko tabletki i nie boje sie ze zajde w ciaze. Może dorosłam do tego, a moze w koncu odpowiedni mężczyzna i strach przed ciaza znikł


Przy prawidłowym stosowaniu tabletek własciwie szansa na ciaze jest zerowa.
popieram
w końcu jakaś trzeźwo myśląca
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:57   #1905
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Littleblackwitch, czemu zmieniasz, niespasowaly Ci?:/ a jak po 3 to nie przeszkadzał Ci okres?

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Asienka187, przy drugim partnerze byłas już zapewne dłuzszy czas po stosowaniu i moze to tez dlatego mniejszy strach, a ja dosłownie dopiero zaczełam, a jak sie coś zaczyna i czegoś niezna to napewno zawsze jest większy stres i wątpliwosci... ale jesli Wy mówicie ze jest naprawde ok, to moje pozytywne nastawienie się jeszcze zwiększa
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:32   #1906
244
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 374
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Ja dziś wezmę moją drugą tabletke Novynette i jestem pozytywnie nastawiona, bo wierze w to, że pozytywne nastawienie to połowa sukcesu tylko jako że moja niechęc do ciązy jest strasznie duza, nie wiem kiedy pozowle mojemu Ukochanemu skonczyć w sobie... nie wiem co bym zrobiła jakbym zaszła w ciąze, a moza naczytac się tyle róznych opini, że niewiadomo co ma sie myslec

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Powiedzcie jak to bylo u was, bałyscie sie, kiedy sie przemogłyscie? mnie w sumie na temat od kiedy one działają akurat ginelokog nie powiedziała, a ja zapomniałam zapytac, ale jeśli nie mówiła to pewnie znaczy ze od razu, a o dodatkowywym zabezpieczeniu wpomniała jesli sie tylko zapomni tabletki. Więc nie mam sie czym stresowac? bo jesli czytam ze dziewczyna mimo wszystko i tak zaszła w ciaze to idzie sie załamac ;/ jak bede trzymac sie zasad brania to bedzie dobrze, prawda?
Ja też zaczęłam brać niedawno tabletki i uwierz, że tak jak i Ty mam te same wątpliwości.. Ale mam nadzieje, że niedługo pokonam je
__________________
Grzeczne dziewczyny idą do nieba
złe wolą bawić się z nami,
pod sukienkami nie noszą majtek
zdobią swe ciało tatuażami.


Grzeczne dziewczyny słuchają radia
kochają słodką muzykę,
złe wolą słuchać starych winyli
rock&roll zmarnował im życie
.
244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:57   #1907
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Asienka187, przy drugim partnerze byłas już zapewne dłuzszy czas po stosowaniu i moze to tez dlatego mniejszy strach, a ja dosłownie dopiero zaczełam, a jak sie coś zaczyna i czegoś niezna to napewno zawsze jest większy stres i wątpliwosci... ale jesli Wy mówicie ze jest naprawde ok, to moje pozytywne nastawienie się jeszcze zwiększa
Byłam ok 1,5 roku po rozpoczeciu przyjmowania. Naprawde panikowałam jak głupia przy moim eks. Strasznie bałam sie ze zajde w ciaze (chociaz chyba bardziej bałam sie ze zajde w ciaze z NIM )

Teraz jest luzik

Wiem, że trudno sie przełamać, ale jak juz sie na to zdobedziesz raz to sie przekonasz.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:03   #1908
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Byłam ok 1,5 roku po rozpoczeciu przyjmowania. Naprawde panikowałam jak głupia przy moim eks. Strasznie bałam sie ze zajde w ciaze (chociaz chyba bardziej bałam sie ze zajde w ciaze z NIM )

Teraz jest luzik

Wiem, że trudno sie przełamać, ale jak juz sie na to zdobedziesz raz to sie przekonasz.
Mam szczerze taką nadzieje ja nie boje sie ciązy z moim TŻ bo kocham go nad zycie i chciałabym miec kiedys z nim dziecko, ale po prostu nie w tym wieku, jeszcze nie teraz, rozumiecie
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:14   #1909
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Mam szczerze taką nadzieje ja nie boje sie ciązy z moim TŻ bo kocham go nad zycie i chciałabym miec kiedys z nim dziecko, ale po prostu nie w tym wieku, jeszcze nie teraz, rozumiecie
Rozumiemy Ja to bym nawet chciała juz dziecko, ale na razie nie jest to mozliwe ze wzgledow finansowych i braku wspolnego mieszkania. Jeszcze kilka lat moge poczekac
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 14:49   #1910
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Kobietki ile płacicie za swoje Novynettki? Ja zapłaciłam wczoraj 21,99 zł i dziś zaczynam drugie opakowanie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:51   #1911
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Rozumiemy Ja to bym nawet chciała juz dziecko, ale na razie nie jest to mozliwe ze wzgledow finansowych i braku wspolnego mieszkania. Jeszcze kilka lat moge poczekac
Ja mam dwuletnia siostre i wiem tak własciwie w pewnym sensie jak to jest miec dziecko... zdecydowanie nic prostego, a tym bardziej w w wieku 18nastu lat, tak jak ja mam, badź nawet kilku wiecej. Musisz sie wtedy poswiecici całkowicie dziecku i tak własciwie "tracisz" swoje zycie. Daltego ja jak sie zdecyduje na dziecko to jedynie wtedy kiedy naprawde poczuje ze juz jest dobry czas i moge oddac swoje zycie jemu Myslałam o tym zeby dziecka w ogole nie miec, ale jednak powinno sie pozostawic po sobie jakiegos potomka

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

To się ciesz! bo ja zapłaciłam za swoje pierwsze opakowanie 30zł! musze połazic po aptekach, zeby poszukac czy gdzies nie ma taniej.
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 16:56   #1912
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość


To się ciesz! bo ja zapłaciłam za swoje pierwsze opakowanie 30zł! musze połazic po aptekach, zeby poszukac czy gdzies nie ma taniej.
Tu jest dosyć tanio Można sobie zamówić przez internet i odebrać osobiście w wybranej aptece w mieście
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 19:50   #1913
89Madzia89
Raczkowanie
 
Avatar 89Madzia89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 298
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Kobietki ile płacicie za swoje Novynettki? Ja zapłaciłam wczoraj 21,99 zł i dziś zaczynam drugie opakowanie
ja daje prawie30 zl dokladnie 29 z groszami
teraz powiedzice mi czy z odpisem recepty moge isc do innej ateki??
89Madzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:10   #1914
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Littleblackwitch, czemu zmieniasz, niespasowaly Ci?:/ a jak po 3 to nie przeszkadzał Ci okres?
zmieniam na N. z czegoś takiego jak Yaz, na którym co dwa tygodnie miałam okres
na 3. tabletce o okresie już dawno zapominałam - kończył się wraz z pierwszą tabletką nowego blistra
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 21:26   #1915
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

A okres nie przeszkadza bardzo przy seksie, tylko trzeba uwazac zeby czegos nie pobrudzić. Chociaz nam to sie jeszcze nie zdarzyło, a nawet nic nie podkladamy pod siebie. Jedyny problem to taki ze trzeba isc sie umyc od razu, a jak rodzice obok to trzeba kombinowac
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 09:47   #1916
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Wczoraj wieczorem i w sumie tez dzisiaj rano kochałam się z moim TŻ(ale jeszcze bez kończenia we mnie) i byłam po 3 tabletce pierwszego blistra, a zaczełam jak to sie powinno od pierwszego dnia okresu je brac i tak jakos "dziwnie" wypadło że okres nam nie "przeszkodził" poniewaz nie krwawiłam juz w ogóle, a normalnie okres trwał u mnie 5-6 dni...a czytałam ze jak sie zaczyna brac, to na poczatku moze byc nawet dłuzszy:/ a jak na razie od wczoraj krwi ani widu ani słychu? nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 10:42   #1917
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez LadyLilka Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem i w sumie tez dzisiaj rano kochałam się z moim TŻ(ale jeszcze bez kończenia we mnie) i byłam po 3 tabletce pierwszego blistra, a zaczełam jak to sie powinno od pierwszego dnia okresu je brac i tak jakos "dziwnie" wypadło że okres nam nie "przeszkodził" poniewaz nie krwawiłam juz w ogóle, a normalnie okres trwał u mnie 5-6 dni...a czytałam ze jak sie zaczyna brac, to na poczatku moze byc nawet dłuzszy:/ a jak na razie od wczoraj krwi ani widu ani słychu? nie wiem czy mam sie cieszyc czy nie
cieszyć, cieszyć i jeszcze raz cieszyć
i używać do woli
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 10:47   #1918
LadyLilka
Przyczajenie
 
Avatar LadyLilka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do LadyLilka
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Zatem
LadyLilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 17:03   #1919
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

nie wiem czy pamietacie mnie sprzed kilku dni - na szczescie cioteczka przyszla, do wesela.. sie zagoi
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 21:22   #1920
Emilia2109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 70
Dot.: Tabletki NOVYNETTE - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Kobietki ile płacicie za swoje Novynettki? Ja zapłaciłam wczoraj 21,99 zł i dziś zaczynam drugie opakowanie
Ja normalnie w aptece płace 24.99 zł a zamawiając przez internet na www.doz.com.pl płacę 22.99 zł
Emilia2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:44.